Kontakt | Redakcja | Forum | Konkursy | Społeczność Zarejestruj się | Zaloguj się
Kategoria: inne
16.10.2012 12:51

Moje pierwsze Blog Forum Gdańsk zaliczone, czas więc na podsumowanie tego z czym miałem do czynienia w zeszły weekend.

Na starcie jasno chciałbym podkreślić, że jakość organizacji i przygotowań eventu była na naprawdę mocnym, zajebistym poziomie. Trzeba przyznać, że w każdym aspekcie czuć było profesjonalne podejście do tematu, czytaj wynajęty obiekt, nagłośnienie imprezy w mediach, zaproszeni goście, jak i zapewnienie dobrego samopoczucia na miejscu.

Nie ma sensu zbyt mocno rozwodzić się nad merytoryczną stroną konferencji ponieważ nijak ma się to do JDMO, ale w skrócie bycie na BFG dało mi pokaźny zastrzyk wiedzy i doświadczenia, który postaram się przenieść na łamy naszego serwisu.

Praktycznie każdy wykład, na którym byłem poruszał ciekawe zagadnienia internetowej egzystencji. Na wiele tematów mam teraz zupełnie inny pogląd, jak również na wiele pytań uzyskałem odpowiedzi. Dodatkowo zapamiętam, że z wieloma osobami, które czytam na co dzień od kilku lat mogłem poznać się osobiście i to również będę miło wspominać.

Dziwny był jedynie fakt, że jako przedstawicie motoryzacyjnej branży czułem się trochę przytłoczony blogami od gotowania, ubierania i codziennego lansu. Takie trochę inne światy, choć kilku naszych forumowiczów świetnie wtopiłoby się w otoczenie. ;)

Na koniec dodam, że wybór Euro Areny jako miejscówki BFG okazał się strzałem w dziesiątkę. W moim odczuciu obiekt świetnie sprawdził się w tym wypadku, plus każdy z uczestników mógł zobaczyć jak funkcjonuje stadion piłkarski od kuchni.

Na oficjalnym fejsie BFG można zobaczyć pełną fotorelację, a w niej uczestnicy, miejscówka, prelegenci i inne. Poniżej również kilka moich fotek.

W temacie tyle i już czekam na przyszły rok. ;)

Zdjęcia:

Komentarze 4

najlepsze | najnowsze | najstarsze

Ładowanie danych...
staryjaponiec 17.10.2012 19:08
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestruj   X
   0 |
A tak z ciekawości, można wiedzieć ilu tam spotkałeś innych przedstawicieli Polskich, motoryzacyjnych blogów?
Deox 17.10.2012 20:04
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestruj   X
   0 |
Wiem, że było automotive, ale ogólnie to motoryzacji ciężko się przebić. O furach ludzie czytają znacznie mniej niż o żarciu, seksie, telefonach, gadżetach oraz całym tym lansie i modzie. Dla porównania jak JDMO ma 30 tys unikalnych na miesiąc to jakaś laska robiąca sobie fotki w modnych ciuchach ma ich 200 tyś.
Gumka23 17.10.2012 20:46
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestruj   X
Ilość ocen: 1    1 |
I dobrze. Forum i tematyka jest troche kameralna i to jest bardzo fajne.
shea-z-nashville 10.11.2012 23:20
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestruj   X
   0 |
Dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować na blogu ale odwiedzam go systematycznie od roku. Poziom zdjęć i filmów związanych z japonią, driftem, i wszystkim co JDM jest tutaj na najwyższym poziomie. Pozdrawiam serdecznieemotka


Dodaj swój komentarz:


Logowanie:
Email lub nick: Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz:

TAG CLOUD