Kontakt | Redakcja | Forum | Konkursy | Społeczność Zarejestruj się | Zaloguj się
Kategoria: inne
22.01.2011 23:38

W poprzednim wpisie mogliście przeczytać o wycofaniu się Keiichiego Tsuchiya z organizacji D1. To wydarzenie dla sceny jdm jest zdecydowanie bardzo ważne, więc postanowiłem dalej pociągnąć i zgłębić temat.

W ślad za oświadczeniem o swoim odejściu na k1planning.com, czyli oficjalnym blogu Keiichiego pojawiła się bardzo szybko informacja o dalszych planach Króla Driftu. Dokładnie w nowy rok 2011 ukazała się kolejna notatka rozwiewająca wszelkie domysły i spekulacje na temat przyszłości.

Treść notatki jednoznacznie sugeruje, że DK nie ma najmniejszego zamiaru udać się na spoczynek i w dalszym ciągu swój cenny czas będzie poświęcać na promowanie ukochanej pasji. Keiichi zamierza mocniej związać się z wydawcami konkurencyjnego do Option Video magazynu Hot Version i zapewne w kolejnych wydaniach nastąpią widoczne zmiany w ramówce magazynu. Oprócz współpracy z Hot Version w planach jest również wspieranie bliżej nieokreślonych eventów dla driftowych pasjonatów. Najprawdopodobniej chodzi o wszelkie zawody mniejszej rangi niż oficjalna liga D1, albo być może będzie to coś zupełnie nowego. O tym jednak przekonamy się dopiero za jakiś czas, więc nie ma sensu zgadywać. W tekście DK jeszcze raz zaznacza, że nie będzie już więcej związany z żadną marką należącą do D1 lub mającą ścisłe powiązania z logiem organizacji.

Na koniec Keiichi napisał parę słów kierowanych do kierowców D1. Słowa zawierają podziękowania za długie lata współpracy oraz uznanie i szacunek za nabyte przez ten czas umiejętności. Tekst ewidentnie sugeruje, że ścieżki tych ludzi się jeszcze spotkają i przyjdzie im pracować nad czymś, co może będzie wstanie urosnąć do rangi jaką reprezentuje dzisiaj D1.

To byłoby pokrótce tyle, ale jak sami widzicie sporo się namieszało. Mam nadzieję, że następstwa tych wydarzeń w perspektywie czasu wyjdą driftowi tylko na dobre.

Tekst w oryginale poniżej:


"I wish you all a happy new year.

I hope to work hard and tyr to the best of my ability.

Today I want to inform you about what I plan to do in the near future.

Dai-chan and I are working hard preparing some events for the drift lovers.

I have been negotiating with the publishers of `Hot Version',the automobile DVD of Kodansha,and plan to participate not only in top category events but also in introductory level of events.This will make a big difference and wa are currently working on them.

It is obvious that I can't do this by myself and hope you will all support me.

I hope to work together with those who are passionate about drift,and those who share the common goals.

Please expect us to power up through`Hot Version'.

Also、I plan to work to the best of my ability in other regular proguams and interviews.

I regret to inform you but I will no longer be associated with Option Video,D1 Street Legal and Doriten as these titles are directly related to the D1 banner of which I am no longer a part.


To the D1 Drivers,

I truly feer that you hove all made remarkable progress in the past ten years.

We faced many hardships but you never gave up and worked to the best of your ability and supported us.I can't thank you enough.

From now on,we are going to lead a different road but hope you will all believe in yourselves and your ways and fascinate us by showing the skills you haveacquired.

I believe in you all.

I will also work hard,together with'Hot Version'to create and nurture an event to be as big as D1.

It's a little persistent but please be sure to take care of your fans and friends.


Keiichi Tsuchiya"


[via k1planning]

Komentarze 0

najlepsze | najnowsze | najstarsze

Ładowanie danych...


Dodaj swój komentarz:


Logowanie:
Email lub nick: Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz:

TAG CLOUD