JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Sprzedam - itr anglik DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJACJA

Kubus_83 - 2013-06-19
Temat postu: itr anglik DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJACJA
po dluugich oczekiwaniach przybyl do mnie ITR anglik, lekko pukniety. Jak to bywa tysiac pomyslow na minute, silnik mial trafic do mnie ale plany sie zmienily a samochodu juz nie mozna bylo oddac :-P

rozwazam sprzedaz go na czesci, autko ze sprawdzonego zrodla, silnik pobiera sporo oleju ale nie liczac tego jest w dobrym stanie, moge sprzedac caly swap, moge bez skrzyni itd.
na silnik, skrzynie moge udzielic gwarancji z dokladnym opisaniem stanu faktycznego tych czesci. nie mam nic do ukrycia ;-)
propozycje cenowe za silnik,swap,skrzynie prosze kierowac na pw
istnieje mozliwosc przelozenia silnika na miejscu za doplata

przykladowe ceny czesci
-stolki recaro 1600zł
-felgi bez opon 1000zł, z oponami 1300zł
-kierownica? oferty na pw
-licznik 350zl
-lusterko prawe/lewe 150zl
-kpl abs ( pompa abs,ecu , przewody, kabelki itp, czujniki 4szt) możliwość rozkompletowania cena za kpl 450zl
-kpl klima ( sprezarka,chlodnica,skraplacz,przewody,i wszystko z pod deski) mozliwosc rozkompletowania cena z kpl 400zl
-dojazdowka stan bdb 40zl
-szyby od 50zl
itd mozna by dlugo wymieniac
jesli czegos potrzebujesz pytaj na pw

tutaj na forum dopiero zalozylem konto ale moge podac linki do innych forum gdzie mam dluzszy staz i sprzedalem sporo rzeczy w tym silnik i prawie calego anglika(nissan 200sx s14) na czesci

PIERWSZENSTWO ZAKUPU MAJA OSOBY KTORE PRZYJADA OSOBISCIE ODEBRAC TOWAR

odbior osobisty w Sokólce(woj.podlaskie)
ewentualnie po obejrzeniu ale braku mozliwosci przewiezenia go do siebie moge wyslac go kurierem w b.dobrej cenie


DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJACJA CEN PRZY DROZSZYCH CZESCIACH

Kubus_83 - 2013-06-19

ODBIOR OSOBISTY MOZLIWY DO PIATKU DO WIECZORA A POTEM OD WTORKU WIECZOR PONIEWAZ WYJEZDZAM ODPOCZAC NA PARE DNI
michal olej - 2013-06-19

jaki rozmiar kół ?
który rocznik ?

Kubus_83 - 2013-06-19

rocznik 2000

kola 16sti oem

Kubus_83 - 2013-06-20

ktos chetny na skrzynie?
fd4.7
daje na nia gwarancje 14dniowa na PISMIE

CRXKarolek - 2013-06-20

Jesli rozwazysz rozbierac silnik na czesci biore wałki i kompletny ssacy, oczywiscie jesli wszystko jest w bardzo dobrym stanie.....bo pobor oleju moze miec rozne przyczyny w tym "ciezka noga na zimnym"
grimripper - 2013-06-20

Ja jestem chętny na felgi, proszę o foto. Może być tu albo na maila (wysłałem na pw).
Kubus_83 - 2013-06-20

jedynie w gre wchodzi sam slupek, ewentualnie gora i dol oddzielnie ale samych walkow nie wyciagne
grimripper podesle fotki, ale uprzedzam ze glownie felgami wszyscy sa zainteresowani :-P
pozdr

jabolek - 2013-06-20

ja już wczoraj pytałem o felgi i nadal czekam na fotki ;)
PranK - 2013-06-20

Felgi to 15 od razu mówię. Kolega się pomylił ;)
Kubus_83 - 2013-06-20

no niestety tak,
cena w zwiazku z tym zmieniona
moje niedopatrzetnie

gaseb - 2013-06-20

Treść regulaminu:

1.W działach Kupie/Sprzedam umieszczamy ogłoszenia związane tylko i wyłącznie z motoryzacją dotyczącą japońskich marek!
2.Przy podawaniu ogłoszenia koniecznie podaj: opis przedmiotu,cenę oraz kontakt do siebie!
3.Nie piszemy postów z wciśniętym CAPS LOCK!
4.Posty nie wnoszące nic do tematu jak również podważające dany przedmiot lub cenę będą kasowane!
5.Jeżeli nie jesteś zainteresowany kupnem danego przedmiotu to nie wypowiadaj się w topicu.
6.Wszystkie osobiste pytania itp. kierujemy na PW, email, numer GG lub telefon sprzedającego.
7. Posty komercyjne zawierające reklamy produktów, informacje o wyprzedażach, promocjach oraz innych okazjach związanych z działalnością komercyjną będą kasowane(wyjątek stanowią ogłoszenia płatne lub dopuszczone przez administrację serwisu).
8. Ogłoszenia zamieszczane w przeciągu 10 dni muszą być umieszczane w jednym i tym samym temacie. Proszę nie tworzyć pojedynczych tematów dla każdego sprzedawanego przedmiotu. Jeśli masz coś nowego do sprzedania po prostu edytuj swój ostatni temat i ewentualnie zmień tytuł.

Kubus_83 - 2013-06-25

FOTELE SA CZARNE, pisze tutaj bo wiele osob o to pyta
w sumie wiekszosc autka jeszcze do sprzedania wiec pisac co kto potrzebuje.
sa fotele, swap, skrzynia z fd4.7, kierownica, deska, heble, czesci blacharskiem wnetrza itd

CRXKarolek - 2013-06-25

Napisałem Ci priva ile za cała głowice razem z kompletnym ssacym i nie odpisaujesz..... ???
CRXKarolek - 2013-06-25

I zdjecia dodaj !!!!!!
Kubus_83 - 2013-06-25

hmm dziwne ale wydawalo mi sie ze wszystkim odpisalem, jesli nie dostaniesz odpowiedzi to po jakims czasie warto sie przypomniec ;-)

wszystkie zdjecia samochodu zajmuja 40mb, podzielilem je na zestawy w pilkach rar. co by latwiej bylo wysylac mailem, mi ten system pasuje i sie sprawdza. nikt nie narzeka :-P

CRXKarolek napisał/a:
I zdjecia dodaj !!!!!!

chcesz fotki? wyslij maila na prv. proste. piwa z Toba nie pilem, kolegami nie jestesmy wiec domysl sie co mozesz sobie zrobic z tymi wykrzyknikami ;-)

CRXKarolek - 2013-06-25

Kubus_83 napisał/a:
hmm dziwne ale wydawalo mi sie ze wszystkim odpisalem, jesli nie dostaniesz odpowiedzi to po jakims czasie warto sie przypomniec ;-)


PW kolejne :P

Moze by tak telefonicznie sie kontaktowac???

grafix - 2013-06-25

Mi nie odpisałeś:)
chaves - 2013-06-25

ja też nie dostałem odpowiedzi, pomimo, że pisałem 2 razy...
michal olej - 2013-06-25

ja dostałem foty ale jak dla mnie to jakaś podejrzana opcja , koleś ma pukniętego itr a na zdjęciach nie był uszkodzony , do tego rocznik 2000 a koła 15" i przez większość konwersacji tak utrzymuje , zaprasza a przez przypadek wychodzi że nie 16" a15"

czy ktoś juz coś od niego kupił ? dostał ?

adrianp02 - 2013-06-25

ja tez na zdjecia foteli czekam kilka ladnych dni i nic.... :roll:
Kubus_83 - 2013-06-25

osobie ktora byla zainteresowana caloscia pisalem co z nim jest tak
wszystko rozchodzi sie o podloge w srodku pod bagaznikiem ktora jest po dzwonie i proste auto nie jest
zamiast wysnuwac teorie wystarczy spytac co z nim jest nie tak

nie wiem w czym problem macie
rocznik jest 2000 i jestem tego pewien

Kubus_83 - 2013-06-25

zamiast narzekac wystarczy sie przypomniec jesli ktos nie dostal fotek czy cos. a nie problem w gowna robic
soryy ale wiele osob chcialo fotki roznych rzeczy i najczesciej na fotkach sie konczylo, moglem kogos przeoczyc
proste

a co do felg to nie widze problemu
fotki wysylalem samochodu, kazdy widzial jakie sa a nie dopatrzylem ze to 15stki
jedna osoba zainteresowana to zobaczyla a ja od razu potwierdzilem to i zkorygowalem cene

grimripper - 2013-06-25

Skoro, jak widać, nie za bardzo ogarniasz wysyłanie maili z fotkami, i aż tyle osób musi się przypominać, może czas najwyższy po prostu wrzucić fotki do tematu i będzie po całej awarii. Przy okazji rozwieje to wątpliwości co po niektórych, a ty nie będziesz zawiedziony, że ktoś prosi o fotki i na tym się kończy.
Karamba_DC2 - 2013-06-25

Najlepsza opcja w takich sytuacjach to osoba ktora juz dostala fotki pakuje na hosting i dodaje , latwe prawda ? :roll:
chaves - 2013-06-25

po raz 3 poprosiłem o zdjęcia, PW odczytane, fotek brak...
Kubus_83 - 2013-06-25

a nie laska poczekac? jak macie tak truc dupe to lepiej w ogole nie piszcie.
wyslales wiadomosc godzine temu
ludzie zycia nie macie? niektorzy pracuja i cos robia a nie tylko siedza z nosem przed komputerem. jestem w pracy bede w domu po 22
mam na lapku fotki stolkow, samochodu, kiery itd ale nie mam rozporek.
jak w wolnej chwili podjade zrobic to podesle.
:evil:

CRXKarolek - 2013-06-25

Z całym szacunkiem Kubuś ale jak chcesz zarobić, pozbyć sie gratów to stawał bym na głowie zeby sprzedac czesci, ja jestem 85% pewny ze od Ciebie wezme kompletna glowice z kompletnym ssacym ale ani zdjec ani kontaktu :(
grafix - 2013-06-26

A ja nie chciałem fotek i w sumie to już nic nie chce jak to ma tak wyglądać.
Dziękuje dobranoc

cygan - 2013-06-26

przypominam się o stabilizator tył i pompę hamulcową.
Dwa raz dostałeś PW.

CRXKarolek - 2013-06-26
Temat postu: Re: itr anglik DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJAC
Kubus_83 napisał/a:
tutaj na forum dopiero zalozylem konto ale moge podac linki do innych forum gdzie mam dluzszy staz i sprzedalem sporo rzeczy w tym silnik i prawie calego anglika(nissan 200sx s14) na czesci


Ja bym prosił o takie linki, pozdrawiam

peja$ - 2013-06-26

Śmierdzi temat na odległość :evil:
Bartek! - 2013-06-26

olejcie gościa i już, jemu powinno zależeć na Was a nie odwrotnie.
Zychu - 2013-06-26

Chłopie wystawiasz na allegro pokryje ewentualne koszty allegro.Nr telefonu to raz jesli chcesz podejsc konkretnie do tematu.Feedback link do innych for i to Twoj feedback a nie jakiegos wyssanego z palca zioma.kazdy pracuje ale jak sie sprzedaje to zasada "klient nasz Pan" - ja taka wyznaje i nikt nie narzeka.
Kubus_83 - 2013-06-27

zychu co jak co ale akurat ty nic nie chciales kupic wiec po co sie wpierdalasz? :evil:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca, nie chce pisac po nickach ale jedna osoba ktora tak narzeka chciala zdjecia tego tamtego dostala itd potem pytala o koszt sprowadzenia samochodu z uk a na koniec napisala ze w sumie to nie dla niego tylko dla kolegi i ze w sumie to teraz kasy nie ma i nic nie kupi
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?
telefonu nie umieszczam w ogloszeniu ale na pw moge podac. sorry ale ludzie nie maja kultury i potrafia dzwonic zarowno po 6 rano jak i o 23...
a s14 na czesci sprzedalem na driftforum.

prosze o nie wpierdalanie sie w temat osob ktore w ogole nie sa zainteresowane kupnem czego kolwiek tylko po prostu z braku zycia osobistego lubia robic z siebie "kogos" w internecie bo w zyciu im nie wyszlo

kazdy wyznaje swoje zasady. mi moje odpowiadaja. jesli komus nie pasuje to nie. racja jak dupa, kazdy ma swoja.

Kubus_83 - 2013-06-27

na pewno ktos z was ma do mnie blisko
niech podjedzie i zobaczy
proste.

CRXKarolek - 2013-06-27

Kubus_83 napisał/a:
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?


Nie chce Ci burdelu robic w temacie ale dwa dni temu napialem Ci o zdjeciach kompletnej głowicy i ssacego, chciales mail, podalem Ci go, a zdjec nie ma do dzis, a ja jak idiota pol dnia spedzilem przed interia czekajac na foty bo juz chcialem przelew robic, a teraz to ja juz znalazlem innego sprzedającego i rezygnuje z tego co mialem wziąć.... dziekuje, do widzenia 8-)

Zychu - 2013-06-27

no wlasnie kolezko z karolkiem mialem wziac od Ciebie czesci ale temat olany przez takie podejscie mnie sie powodzi i nr telefonu w ogloszeniach daje bo to zawsze podejrzane jak nie ma fot i kontaktu
grimripper - 2013-06-27

Kubus_83 napisał/a:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca...


Jakaś logika w tym jest, w końcu mniej roboty jest z odesłaniem maila ze zdjęciami każdemu kto napisze, niż wrzucenia ich raz do ogłoszenia. :wstyd:

chaves - 2013-06-27

ja już od 20.06 czekam na zdjęcia i się doczekać nie mogę. odpuszczam, nie musisz już przysyłać fotek.
CRXKarolek - 2013-06-27

Kubus_83 napisał/a:
zychu co jak co ale akurat ty nic nie chciales kupic wiec po co sie wpierdalasz? :evil:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca, nie chce pisac po nickach ale jedna osoba ktora tak narzeka chciala zdjecia tego tamtego dostala itd potem pytala o koszt sprowadzenia samochodu z uk a na koniec napisala ze w sumie to nie dla niego tylko dla kolegi i ze w sumie to teraz kasy nie ma i nic nie kupi
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?
telefonu nie umieszczam w ogloszeniu ale na pw moge podac. sorry ale ludzie nie maja kultury i potrafia dzwonic zarowno po 6 rano jak i o 23...
a s14 na czesci sprzedalem na driftforum.

prosze o nie wpierdalanie sie w temat osob ktore w ogole nie sa zainteresowane kupnem czego kolwiek tylko po prostu z braku zycia osobistego lubia robic z siebie "kogos" w internecie bo w zyciu im nie wyszlo

kazdy wyznaje swoje zasady. mi moje odpowiadaja. jesli komus nie pasuje to nie. racja jak dupa, kazdy ma swoja.


Za ten czas jak myślałeś nad tym co napisać, mogles juz wyslac wszystkim te pierońskie foty i odpisac kazdemu na PW.....a nie odpisywac w temacie glupoty....
Prosilem Cie o linki FeedBack-a z innych forum i tez nie ma czasu....
Widocznie czekasz az ktos z góry zrobi Ci przelew i znikniesz z forum...

michal olej - 2013-06-27

foty które dostałem , uszkodzony itr





CRXKarolek - 2013-06-27

Panowie odpuśćie, znalazłem jego FeedBack na CRX.INFO, same negatywy....
Na Passwordzie tez go wymienili...
Ludzie porobili przelewy i cisza w tamacie, przypadkowo klikłem na mail w jego profilu i wyskoczylo Kuba Wróblewski.....

http://www.honda-crx.info...pic.php?t=63306

Pit - 2013-06-27

Ban i tyle. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie nauczkę, że w internecie nie jest bezkarny.
CRXKarolek - 2013-06-27

Limon napisał/a:
Ban i tyle. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie nauczkę, że w internecie nie jest bezkarny.


Juz kiedys ktos gadal o banowaniu, ze dadza bana otworzy nowe konto i dalej bedzie ciulał, niech oznacza taka osobe na czerwono i tyle.....

polkar - 2013-06-27

Ludzie, nie badzcie naiwni. Kolesiowi co ma 14 postów na forum przelewac kase na konto??
Heeelooo...

Na forum CRXa i na civicklubie sa juz z nim problemy i ludzie juc chyba pozgłaszali sprawy na policję, bo kazy czesc nie dostała

grimripper - 2013-06-27

Całkiem ciekawie puknięty ten ITR :shock:
http://www.astonhilltradi...egra-type-r-dc2

CRXKarolek - 2013-06-27

grimripper napisał/a:
Całkiem ciekawie puknięty ten ITR :shock:
http://www.astonhilltradi...egra-type-r-dc2


hahahahahaha gdzies to wygrzebal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

polkar - 2013-06-27

Moderatorom sugerowałbym zgłoszenie tego na policje jako proba oszustwa na publicznym forum
grimripper - 2013-06-27

CRXKarolek napisał/a:
hahahahahaha gdzies to wygrzebal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wyszukiwanie grafiką w wujku google ;)

michal olej - 2013-06-27

chętnie bym się z nim spotkał , nie ma tu jakiegoś sprytnego hakera by ustalił IP ??
p0lish - 2013-06-27

co za pedał ze wsi nooooo
ktoś musi mieć jego dane jak się dał naciągnąć na kasę....

Pit - 2013-06-27

O stary, nie wiesz z kim zadzierasz robiąc takie wały...

http://w874.wrzuta.pl/aud...olowianej_stopy

:lol:

Zychu - 2013-06-27

Kubus_83 napisał/a:
zychu co jak co ale akurat ty nic nie chciales kupic wiec po co sie wpierdalasz? :evil:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca, nie chce pisac po nickach ale jedna osoba ktora tak narzeka chciala zdjecia tego tamtego dostala itd potem pytala o koszt sprowadzenia samochodu z uk a na koniec napisala ze w sumie to nie dla niego tylko dla kolegi i ze w sumie to teraz kasy nie ma i nic nie kupi
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?
telefonu nie umieszczam w ogloszeniu ale na pw moge podac. sorry ale ludzie nie maja kultury i potrafia dzwonic zarowno po 6 rano jak i o 23...
a s14 na czesci sprzedalem na driftforum.

prosze o nie wpierdalanie sie w temat osob ktore w ogole nie sa zainteresowane kupnem czego kolwiek tylko po prostu z braku zycia osobistego lubia robic z siebie "kogos" w internecie bo w zyciu im nie wyszlo

kazdy wyznaje swoje zasady. mi moje odpowiadaja. jesli komus nie pasuje to nie. racja jak dupa, kazdy ma swoja.


pedale teraz okazalo sie kim jestes i szkoda ze nie wiem gdzie mieszkasz bo skułbym CI ryj zobaczyłbyś ze zza monitora umiem gadac i w 4 oczy tez.inaczej bys spiewal.
Ciota

jak chcesz pisz pw i sie ugadamy

Cysztof - 2013-06-27

a juz mialem brac glwice od tego smiecia ale dobrze ze chcialem za pobraniem i temat przycichl :lol:
CRXKarolek - 2013-06-27

Cysztof napisał/a:
a juz mialem brac glwice od tego smiecia ale dobrze ze chcialem za pobraniem i temat przycichl :lol:


haaaaaaah :D
Ja tez mialem brac kompletna glowice razem z sscym, takze za pobraniem :P

Pilar - 2013-06-27

Dobrze ze nasi forumowicze to takie szerloki :mrgreen: Temat zamykam, kolega otrzymal nagrody.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group