JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Nasze auta i projekty - ED9 kanjo style by Gorczyk

Gorczyk - 2014-01-16
Temat postu: ED9 kanjo style by Gorczyk
MODEL:

1991, ED9,

SILNIK:

- D16A9
- korek chłodnicy spoon
- JDM Fender Washers (złote)
- ozdobny kabel uziemienia

UKŁAD DOLOTOWY:

- power rura
- stożek Simota
- doprowadzenie zimnego powietrza ze zderzaka

UKŁAD WYDECHOWY:

- kolektor 4-2-1 owinięty bandażem
- reszta seria

ELEKTRYKA:

- elektryczny szyberdach

ZAWIESZENIE:

- zawias LOWTEC
- przednia rozpórka BUDOWARAJDÓWEK.PL
- przedni zawias poliuretan ES

UKŁAD HAMULCOWY:

- przód od pralki (w trakcie)
* Klocki hamulcowe ferrodo premier
* Tarcze hamulcowe Mikoda 262mm od concerto
* Zaciski od pralki 2.2 vtec po gruntownym odnowieniu

- tył seria
* Klocki hamulcowe EBC
* Tarcze hamulcowe Mikoda 239mm nacinane i nawiercane
* Zaciski po regeneracji

BODY:

- dokładka J's racing
- Kanjo style (w trakcie)

ŚRODEK:

- No-Smokers Box
- gałka zmiany biegów type R
- przedłużka biegów
- woltomierz i temp. wody auto gauge
- kierownica Sabelt z rozpinką
- kubły mirco xl

CAR AUDIO:

- seryjne głośniki
- radio na pen drive ;)

PLANY:

- OEM chlapacze
- OEM owiewki szyb
- wydech 2" z końcowym spoonem


Na razie tyle....
Auto kupione od brata za dobre pieniądze i w dobrym stanie mechanicznym i bez rudej, od ponad roku mam go i trochę pracy i kasy włożone, oczywiście pełno pierdół podstawowych, które trzeba wymienić to wymieniłem...

Ocenę i komentarze zostawiam wam, pozdrawiam

Parę fotek jak to wyglądało ;)







i jak zmieniało się do teraz :)













Tutaj zaliczyłem wypad rekreacyjny i zapoznawczy do Wilczych ;)



ciąg dalszy jakiś tam udogodnień :P









wpadła też w zeszłym tyg. polerka ;) przed...





i pierwszy wyjazd :arrow:



ale dzień później po pierwszym parkowaniu pod chmurką miałem już niespodziankę :zalamany: myślę, że uda się spolerować to :zly:



a w przyszłym tygodniu zakładam hamulec od preludy z tarczami od concerto i klockami F premier :arrow:
tu po przymiarce :arrow:



Sory za tak wielką rozmiarówkę nie których fot ;)
Czekam aż się pogoda zmieni aby zrobić jakieś tam dobre zdjęcia ;)

KubaJDM - 2014-01-16

Fajny Rex ;-) trochę mało planów... imo nie podobają mi się koła a w szczególności fotele... ogólnie jest okej :ok:
Gorczyk - 2014-01-16

co do planów to jak coś sobie wymyśle to działam więc to na bieżąco :)
fotele używki więc nie miałem wpływu na logo, które tam jest :zawstydzony:
co do kół to jeśli ogarnę wszystko to do stylu będzie ok :ok:

sebeck_ - 2014-01-16

Fajny ;-) Fotele też od razu mi się rzuciły w oczy, zmieniaj koniecznie...

Podoba mi się pasek Honda Primo na szybie i ta plakietka Type One - też nad tym się zastawiałem, mało spotykane w PL.

Gorczyk - 2014-01-16

Honde primo sam zrobiłem a type one to ori, foteli nie zmienie, bo polowałem na kubły bardzo długa w ta kie, które bym mógł się zmieścić :mrgreen:
Krychu - 2014-01-16

rex taki se, ale to jajko w stylu spoona mnie zaciekawilo, ktos cos wiecej o nim wie? poczytalbym i popatrzyl na foty
Pit - 2014-01-16

Jestem wielkim fanem Kanjo Style i według mnie idzie to ogólnie w dobrym kierunku. Ja bym tutaj widział mniejszą felgę, większy balon z białym napisem, no i czerwone auto+biała felga nigdy mi się specjalnie nie podobało, więc kolor felg też raczej do zmiany IMO.



Ogólnie bardzo fajnie się zapowiada, mam nadzieję że będziesz dalej szedł w ten styl, bo jest kozacki na maksa. 8-)

Gorczyk - 2014-01-16

Fajnie mieć fana, któremu też się podoba ten styl, przejrzałem wiele zdjęć i zdecydowałem się na białe koło, jest to 15" a wzór jest jaki jest bo wolałem wydać na hamulec niż teraz na koło, w planach mam teraz wydech i końcowy spoona od seed-a.
Robią się już wlepy na drzwi i dekielki na środek felg, w planach stylistycznych jest jeszcze parę rzeczy, które zbliżą auto do tego stylu....

Karamba_DC2 - 2014-01-16

Krychu napisał/a:
ale to jajko w stylu spoona mnie zaciekawilo, ktos cos wiecej o nim wie? poczytalbym i popatrzyl na foty


To EJ2 z malowaniem i wlepami spoona to mojego kolegi z okolicy ;-)
na civicklubie znajdziesz go pod nickiem ejzon ;-)

Gorczyk - 2014-01-16

Zajebiste było, mega replika, plus białe wnętrze :-)
chudy88 - 2014-01-16

Bardzo ładny REX ;-)
Fawor - 2014-01-16

Gorczyk napisał/a:
ajebiste było, mega replika, plus białe wnętrze

i d15 robiące 16 sekund urywając przy tym głowe wszystkim krowom do okoła lotniska Wilczych lasków...Nie mam nic do Ejzona personalnie, ale.. :)

A to auto...bardziej podobało mi sie zaraz po kupnie :)

Gorczyk - 2014-01-17

Szczeże powiem Ci, że mi też, ale zawsze miałem w głowie aby wyglądał w stylu kanjo ;)

PS
Bez względu na opinie innych, Twój czerwony "ek9" podoba mi się w tym końcowym wydaniu :)

Dobrze pociska :)

TorquedMad_Mind - 2014-01-17

jak to ma być Kanjo Style - co tam robi wnętrze? ;)
Do Kanjo trzeba odchudzić dziada, więc wyrzucaj wszystko co niepotrzebne :P

Gorczyk - 2014-01-17

Do polatania idzie wszystko w piwnice, na co dzień jest ciut przytulnie ;) ale to ze względów że tak powiem rodzinnych :)
johnnyg - 2014-01-17

wspaniały CRX, robiony w prawdziwie japońskim stylu (uważaj bo Ci zablokują;) ). Szkoda krechy na lakierze ale grunt, że nie do podkładu , dasz rade!
lukas4 - 2014-01-17

spoko rex i w sumie ma potencjał, ale fotele, felgi out w pierwszej kolejności + ogarnij rudą z zamka na pasie bo przy wlepce type one i washerach to średnio wygląda ;)
Gorczyk - 2014-01-17

Dzięki, w sumie wszystko zostaje, bo trochę na to czekałem, koła miały być inne ale wolałem wsadzić w chamulec może w przyszłości, pod maską jeszcze wiele do ogarnięcia ale to może kiedyś przy okazji jakby miało się coś tam jeszcze wykluć :)
Gansan - 2014-01-17

to nie idzie w kierunku kanjo, to wyglada jak wiejskie tuningi z przed 10 lat :mrgreen: no sory
Gorczyk - 2014-01-17

Hehe, a uzasadnij mi to :-D bo 10 lat temu to się robiło inne rzeczy :-)
PLeś - 2014-01-18

Smieszne to co napisalem ze tuning sprzed 10lat a wozek wcale zle nie wyglada. Podobaja mi sie felgi i nawet ta szachownica. Co to za fela, parametry i jakie opony? Tego nie ma na 1str :) moze wiekszr napisy na oponach no i biale :)
Gorczyk - 2014-01-19

Zabiłeś mnie pytaniem, fela to jakis made in Tajwan, ale zapomniałem parametrów, opona to T1r 195/50/15 i z tego co podłapałem na fotach to toyo malują na żółto, co prawda mogłybyć większe napisy ale to można zmienić chociaż w przyszłości mam w planach zmienić opone i fele ale niewiem czy się uda bo w głowie mam inny plan :)
Arkadio - 2014-01-19

mi się podoba, w sumie jak każdy zadbany CRX, na czarnym kole wyglądał lepiej, bardziej pasowało do listw, dokładek, progów lusterek i lamp,

Gorczyk napisał/a:
Do polatania idzie wszystko w piwnice, na co dzień jest ciut przytulnie ;) ale to ze względów że tak powiem rodzinnych :)


skoro masz wsadzone kubełki to trochę bez sensu wyciągać i wkładać kanapę jak i tak nikt z tyłu nie jeździ

Gorczyk - 2014-01-24

zgadzam się ale znudził mi się kolor :mrgreen:
co do tej kanapy to mam tylko oparcie położone, bo chodzi mi o płaski "bagażnik", do tyłu i tak nikt nie wejdzie ale z obalonym siedziskiem i płaskim wnętrzem wygląda to na co dzień lepiej a te plastiki znowu aż tyle nie ważą ;-)

Wczoraj założyłem hamulce, trochę dodatkowej roboty wyszło ale odczuwalna różnica jest już na duży + :P
tak się prezentuje ;)



Ktuy - 2014-01-25

Ładne zimówki :mrgreen:
Gorczyk - 2014-02-20

dzięki :-P

Po ostatnich przygodach z crx-em wszystko idzie już w dobrym kierunku, na początek zrobiliśmy kontrole zawieszenia na przodzie bo strasznie zaczęło ściągać na prawo, potem została zrobiona zbieżność w huccar.pl (POLECAM) ale nic nie pomagało, zmieniłem opony od kolegi i auto zaczęło jechać prosto, postanowiłem zamówić dziś Toyo T1R takie jak miałem, co prawda budżet był kruchy ale udało się coś tam ustukać ;)

Postanowiłem sobie, że w tym roku jeszcze rekreacyjnie polatam sobie na Wilczych i w tym celu poszukałem, szukam sponsorów, którzy w jakiś tam symboliczny sposób mi pomogą, o dziwo idzie wszystko w dobrym kierunku, a jak wiadomo od czegoś trzeba zacząć :)
Firmy, które na 100% się zdecydowały to jak na razie:


- olej i filtr

Hustlaonline.pl
- reklama

Z wieloma innym jestem w kontakcie lub już umówiony na spotkanie ;)
Może w przyszłym roku jak zrealizuje swój plan to współpraca będzie inaczej wyglądać :ok:

john413lol - 2014-03-05

od zawsze chciałem rexa, niestety coraz ciężej o egzemplarz godny uwagi
Gorczyk - 2014-03-12

z tym się zgodzę :(

trochę fociszy ;)













wpadło parę rzeczy eksploatacyjnych i jeszcze trochę do sukcesu brakuje ale to pomału...

a tu jak chcecie to odwiedzajcie, krytykujcie, śmiejcie się, lajkujcie :P

https://www.facebook.com/KanjoED9

Karamba_DC2 - 2014-03-12

Wszystko fajnie , ale...
Nie rozumiem co kieruje ludzmi zmieniajacymi zawieszenie , Hebel , modyfikacje silnika , skrzyni a na koniec kupuje T1R ??? :roll:

Jedyny lacznik tego wszystkiego z asfaltem to gowniana opona do dupowozu :-/
Chodzi tylko o to ze wyglada na dobra i jest mega tania ? :lol:

Gorczyk - 2014-03-12

tak, typowo kierowałem się budżetem dlatego ta opona, miała być inna ale wszystkiego mieć nie idzie ;)
sebeck_ - 2014-03-12

Super ta wlepka SpeedHunters :ok: Widziałem ją dzisiaj na S15 Under'a Suzuki :-D Ale to wielkie "DOHC" na tyle... :-/
Gorczyk - 2014-03-12

takie wychodziły w crx na usa :)
cygan - 2014-03-13

Środek, ekstra :) Zawsze mi się podobała taka podłużna konsola. Fajne auto, jednak zgodzę się z Karamba_DC2 - słaba ta opona.
Krzyh00 - 2014-03-13

pamietam kiedys kupilem komplet nowych t1r do crx i bylem zadowolony biorac pod uwage ze kosztowalo to raptem 600zl za komplet. wygralem na nich nawet pare imprez na torze i na cwiare tez sie startowalo, moim zdaniem dobra cywilna opona, nie kazdy musi latac na semisliku od razu.
Gorczyk - 2014-03-13

Dzięki cygan, ale tak jak Krzychoo pisze rex niema za duzo mocy a na tak lekka kaste na razie te opony musza byc, na co dzien tez spisuje sie lepiej niz jakas tam letnia zwykla opona :-)
Krychu - 2014-03-15

CIVIC EG napisał/a:
Ale to wielkie "DOHC" na tyle

Gorczyk napisał/a:
takie wychodziły w crx na usa

no raczej nie, rexy USDM były jednowałkowe ;-)
taka naklejka mogła być opcjonalna w europie

Gorczyk - 2014-05-05

odgrzeje kotleta trochę bo spadł nisko ;)

parę świeżych fotek :)







no i dostałem się na JAPFEST, wkońcu gdzieś będę mógł pojechać :)

Grzesieek - 2014-05-05

:ok: BBS zostaje na stałe?
Gorczyk - 2014-05-05

Raczej to tylko przejsciowe odepchnięcie się, skrzynie chcę zrobić i chwilowo troszke na nich polatam :)
Gorczyk - 2014-06-17


sebeck_ - 2014-06-17

O, no to oblukam na żywo i trochę Ci pofocę ;)
Wygląda dobrze, tylko ten BBS razi... Ale widzę, że będzie inne koło.
I dobrze, że wywaliłeś DOHC :mrgreen: Dobrze widzę, że teraz coś z Osaka JDM? ;P

Gorczyk - 2014-06-18

Latam teraz pod oznaczeniami temple racing, a ten napis właśnie to oznacza, na dniach wrzuci sie wiecej fot...
Tak mam nadzieje ze bbsy w tym tygodniu pojda, jesli tak to wpadnie moze fajne kolo :-)

Gorczyk - 2014-09-20



Tak teraz się prezentuje :) będę miał chwilę to wstawię więcej fot :-)

Pit - 2014-09-20

Fajnie, nowe koło na duży plus!
Gorczyk - 2014-09-20



Auto przygotowane na festyn gdzie można się pokazać :-)

Dario - 2014-09-21

Koła zdecydowanie na +.
eithray - 2014-09-21

Dobrze jest na nowym kole, kolor również ciekawy :-)
Arkadio - 2014-09-22

nowe koło zrobiło robotę, myślę że jeszcze lepiej by siadło w graficie :)
Gorczyk - 2014-09-22

Dzięki, kolor zostanie jaki jest, to najlepsza opcja :-)
Gorczyk - 2014-09-23

parę fotek, tak się teraz prezentuje :)








Emre - 2014-09-23

z tym napisem na oponach to Cie poniosło... :wstyd:
Mazek - 2014-09-23

Jakoś wiele naklejek, za wiele i ta szachownica na fotelach :S

Ogółem spoko ;)

Gorczyk - 2014-09-23

Mazek szachownicę kiedyś dawno temu gdzieś zobaczyłem i w końcu sam sobie temat u siebie ogarnąłem :)

Emre czemu poniosło wygoogluj sobie foty japończyków wpisując Kanjo i zobaczysz, że wszyscy tak mają może nie toyo ale nie będę pisał yokohama mając toyo na felgach ;)

Pit - 2014-09-23

Emre napisał/a:
z tym napisem na oponach to Cie poniosło...

cóż, Kanjo Style :-)


Mi się podoba i kibicuję. Wiadomo, na tle świateł Tokyo to wszystko wygadałoby lepiej, bardziej klimatycznie ale i tak mi się podoba. Spróbuj zrobić jakieś fotki w mieście, po zmroku. :ok:

Gorczyk - 2014-09-23

Limon, będą ogarnięte ale w Poznaniu bo u mnie w mieście kiepsko z miejscówką ala Tokyo ;)
Emre - 2014-09-23

Limon napisał/a:

cóż, Kanjo Style :-)


ale nie na oponie klasy Kormoran... :roll:

Gorczyk - 2014-09-23

znów ten sam temat opon, mam toyo i nie będę specjalnie szukał innych bo tak ma być, stary bez przesady :)
Krychu - 2014-09-23

chodzi o to, że T1R to gunwo :D
Gorczyk - 2014-09-23

wiem wiem, ale dla mnie jest dobre to guwno ;)
sebeck_ - 2014-09-23

Gorczyk napisał/a:
Limon, będą ogarnięte ale w Poznaniu bo u mnie w mieście kiepsko z miejscówką ala Tokyo ;)


Raczej Osaka. Mnie się podoba ;)

Tomac - 2014-09-23

To auto wygląda bardzo dobrze.. oldschoolowo. Napisy na oponach jak najbardziej w porządku.. idealnie wpisują się w styl w którym jest robione.. a opinią Emrego nie ma co sobie zawracać doopy.. nie zna się chłopak.. nie raz pisał głupoty na forum wprowadzając w błąd chociażby tym że CR był "ostatnim wypustem" S2000 :D

PS: Gorczyk.. Maska Jasona daje radę :-D mam taką od Sideschow Collectibles tyle że identyczną jak w "Piątku 13-go".. "brudną" i ze śladem po siekierze na wysokości czoła... Wisi u mnie na ścianie zaraz obok stojącego na podłodze Fredka Kruegera w skali 1:1 :-D

Gorczyk - 2014-09-23

Tomac dzięki :)
Jak możesz wstaw fotę z chęcią zobaczę :)

Tomac - 2014-09-23

Gorczyk napisał/a:
Tomac dzięki :)
Jak możesz wstaw fotę z chęcią zobaczę :)


W piątek wkleję foto... nie ma mnie teraz u mnie na wiosze :)

Mazek - 2014-09-23

Nie planujesz ogarnąć koloru budy w jednolity czerwony ? :>

Super CRX ale brakuje mu spasu i blasku reszta trzyma sie jasno ;]

Gorczyk - 2014-09-23

Chcialbym, dawno blask po polerce umarl kolor dalby mu nowe życie.
agrupa - 2014-09-24

Hej.

Mimo że miałem zawias i hamulec zrobiony w swoim ed9 lepiej niż wychodziło to fabrycznie to cały urok auta psu w dupę przez słaby stan nadwozia. Wiem że to boli ale żeby było fajne auto trzeba zacisnąć poślady i zbierać na blachę...

Gorczyk - 2014-09-24

Z tym nie mam problemu auto nie było jeszcze grzebane blacharsko i pod tym względem tutaj jest ok, tak samo silnik, który nawet chmurki nie puści. Jedynie jak się uda pojawia się malutki bąbelek n tylnym nadkolu i warto zrobić to przed zimą :-)
agrupa - 2014-09-24

Trochę się źle wyraziłem - blacharka/pasowanie elementów/lakier tworzą moim zdaniem 70% projektu. Jeśli tu jest średnio to ile byś nie zrobił i czego byś nie doczepił, jakiego koła nie założył to i tak nie będzie fresh, kibicuję bo mam sentyment :-)
Gorczyk - 2014-09-26

Muszę Ci przyznać rację, lecz za mojej kadencji pewnie nie ujrzy lakieru, chyba, że się pozmienia coś!
W tym roku chcę jeszcze dwie rzeczy wymienić i baaardzo mocno myślę aby go trochę dopowietrzyć, czy się uda, trudno mi na dziś potwierdzić, jestem w trakcie zmiany pracy i na razie mam mętlik pod tym względem :-(

Tomac - 2014-09-26

Gorczyk.. speszyl for ju ;-)

Hokejowa maska Jasona z ostatniej czwartej części "Piątku 13-go".


Gorczyk - 2014-09-26

No to mnie pozamiatałeś, mega dobrze wyglądała by u mnie w crxie :-)
Tomac - 2014-09-26

Gorczyk napisał/a:
No to mnie pozamiatałeś, mega dobrze wyglądała by u mnie w crxie :-)


Spox.. Twoja też wygląda odpowiednio dobrze :ok:

Gorczyk - 2014-09-27

Dzięki :-)
Powiedzcie mi ilu calowy wydech ogarnac pod d serie kompresor/turbo przy takim mega bezpiecznym doladowaniu bez glebszej ingerencji w silnik?

Jedna fotka z festynu w Opalenicy :)


Tomac - 2014-09-27

Celowałbym w 2,5".
Gorczyk - 2014-09-28

Nie bedzie za duzo przy sofcie ;-)
empe - 2014-09-28

Gorczyk napisał/a:
Nie bedzie za duzo przy sofcie ;-)


Za dużo na 100% nie.

Tomac - 2014-09-28

Za dużo na pewno nie będzie.. wg. mnie 2,5" to optymalne fi pod setap który przedstawiłeś.
Gorczyk - 2014-09-28

Głupie pytania zadaje, ale jeśli są ludzie madrzejsi ode mnie to po co błędy popełniać, niedługo dostanę info na temat końcowego wydechu i pytanie do was czy zakładać środkowy jeśli ten końcowy będzie dość mocno wygłuszony?
Chcę już mieć wydech przygotowany ok aby do niczego nie było trzeba wracać kolejny raz :-)

eithray - 2014-09-28

Ja bym założył środkowy. Pierdzące Hondy nie są fajne. KM jakoś szczególnie to nie ruszy, a komfort Twój i innych lepszy :-)


Zdecydowanie wolę jak samochód ryczy dolotem.

Gorczyk - 2014-09-29

Też właśnie chodzi o komfort podróżowania :-)
Tomac - 2014-09-29

Zdecydowanie wkładaj środkowy...
kex_ - 2014-09-29

Tomac napisał/a:
Zdecydowanie wkładaj środkowy...

+1. Ja mam u siebie 1 środkowy i końcowy przelot (trzeba to zmienić), to gdyby nie silencer i wata stalowa upchnięta za, to łeb mi i połowie otoczenia by urywało pierdzenie. No chyba, że planujesz startować na każdym zlocie w zawodach na najgłośniejszy wydech.

DmOcH - 2014-09-29

Należy dodać ze turbo wycisza trochę układ wydechowy. Jedna porządna puszka zda egzamin. Ja na 3cale miałem dwa tłumiki i auto ledwo było słychać
Gorczyk - 2014-09-29

Chcę iść w kompresor, tłumik końcowy mam upatrzony od djhammera z ck.pl mam dostac info czy i jak sie sprawuje przy dmuchaniu :)
Krychu - 2014-09-29

Mam końcowy tłumik oem look od djhammera i polecam. Jest to jedyny tłumik w moim układzie wydechowym 2.25", a że turbo sporo wycisza to jest dość cicho :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=OBXESEX1JPo
Gorczyk - 2014-09-29

Zajebiście cic)o, ładnie chodzi :-)
Gorczyk - 2014-10-09

[/URL
[URL=http://imgur.com/y7fRTOV]
]

Monster - 2014-10-09

ciekawie sie ten rex prezentuje
czy to zelazko?

Gorczyk - 2014-10-09

Na pierwszej focie od lewej rex i 4g ;-)
Gorczyk - 2014-10-09




Monster - 2014-10-09

Gorczyk napisał/a:
Na pierwszej focie od lewej rex i 4g ;-)

uups, miało byc czyje to zelazko :-P

sebeck_ - 2014-10-09

Wszystko mi się tu podoba, poza małym szczegółem... Myślę, że gdyby w Temple Racing zobaczyli, że masz ich naklejki, byliby średnio zadowoleni... :mrgreen:

Masz tutaj - 30 rocznica Law Break
http://stickydiljoe.com/2...overage-part-1/


"Let me re-iterate that YOU ARE NOT A KANJO RACER. Anything that you even do to mimic the activity will not make you a Kanjozoku. You do not live their lifestyle, you do not put yourselves in risk for the same reasons they do, and obviously, you do not live in Osaka and/or drive on the Osaka Loop."

I kiedy powiedział ludziom z No Good Racing, że ktoś tam w U.K. sprzedawał bluzy z ich logo. Oczywiście nie był związany z Kanjo.

" We actually asked some of the NO GOOD RACING guys how they felt about seeing their logo (or the fake wanna be NGR logo no less) being sold by someone who is not at all associated with them in another country. They are definitely not happy about it and hope that they never run into the guy if/when he ever visits Osaka…"

No, więc z tymi oznaczeniami bym (ja) sobie darował. Bo teraz w JP Cię nie lubią :lol:

Co nie zmienia faktu, że auto mi się bardzo podoba :-D

Gorczyk - 2014-10-10

4g należy do Pauli i nogaja :)

Kurcze z oznaczeniami to trochę jest inaczej niż Ci się wydaję, wszystkie wzory, tłumaczenia z japońskiego i wymiary tych naklejek podsyłała mi dziewczyna z temle racing Emiko. Także nie czuję się tutaj jakimś kserobojem ;-) siedzę i interesuję się tym już od dawna i nie naklejałbym czegoś na auto jeśli nie wiedziałbym co oznacza i nie robił auta w kanjo stylu, co prawda praw autorkich nie pokażę ale możesz być pewny, że ludzie z temle racing lajkują zdjęcia mojego auta w tej formie ;-) Ale za opinie dziękuje ;-)

Pit - 2014-10-10

Wow, myślałem, że to jest na zasadzie- a, walnę se też taką naklejkę jak oni mają, i już. Fajnie, że utrzymujesz kontakt z temple racing.
Gorczyk - 2014-10-10

Właśnie tej zasady chciałem uniknąć, lepiej jak jest podejście do tematu 100% z wykonaniem już polskim bo dużo taniej :-)
sebeck_ - 2014-10-10

:ok:
kex_ - 2014-10-10

Gorczyk napisał/a:
Właśnie tej zasady chciałem uniknąć, lepiej jak jest podejście do tematu 100% z wykonaniem już polskim bo dużo taniej :-)

Z mojej strony wielki szacun za tak kompleksowe podejście do całego tematu. Szkoda że tak mało Kanjo Wannabe stara się tak ten temat ogarnąć.

Gorczyk - 2014-10-11

Szczeże Ci powiem, że znam parę aut, które idą w tym kierunku i wszyscy piszą do mnie, z chęcią pomagam bo fajnie spotkac chociaz na forum inne kanjo style ;)
Pit - 2014-11-07

Gorczyk, :super:


seremaq - 2014-11-07

Szczerze mówiąc mi bardziej podobał się ten CRX w takiej wersji -->


rastle - 2014-11-07

Obie wersje, i ta seryjna i kanjo, mają swój urok. ;)
eMAGIeliK - 2014-11-07

Bardzo fajny rex, tylko po filmikach kanjo słabo mi się kojarzy, chłopaczki z aut w stylu 'kanjo' popitalają po mieście kręcąc swoje B16 w niebo głosy i ganiają się przy prędkościach 70km/h :-D
Pit - 2014-11-07

rastle napisał/a:
Obie wersje, i ta seryjna i kanjo, mają swój urok. ;)

x2 :-)

Gorczyk - 2014-11-10

Fajnie to ujeli, przyznam sie ze dawno nie zagladalem tu, organizujemy spoty honda day u mnie w miescie i dlatego artykul w gazecie sie ukazal. Widzialem co nie ktorzy z temple pisali o tym ale limon tego nie widzialem..
Nie wroce juz do serii, w kierunku kanjo od zawsze chcialem isc i tego sie trzymam, dzieki za mile opinie :-)

Gorczyk - 2014-11-15


Co mówicie ;-)

Bajcarek - 2014-11-15

Ładnie Ci w tych szpilach! :gej:
Gorczyk - 2014-11-15

Haha, ale mnie rozwaliłeś ;-) ja bym je połamał i siebie w dodatku :-D
TorquedMad_Mind - 2014-11-16

i masz prawego pośladka wyżej od lewego :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group