JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Nasze auta i projekty - Honda S2k AP1

Pilar - 2015-05-11
Temat postu: Honda S2k AP1
Cześć!

Po roku (albo i lepiej) poszukiwań samochodu w końcu szczęście się uśmiechneło i kupiłem bardzo fajną suke od Jarusneta :-D Będzie to projekt długoterminowy czyli mody bedą wpadały, ale raczej nie za często. Auto daje mega frajde z jazdy a właśnie o to mi najbardziej chodziło ;-) Jeśli nie nadaje się do projektów to przenieście do radosława :-P

Model:

S2000 AP1 2000r.

Kolor:

Silverstone

Silnik:

F20C2

Uklad dolotowy:

OEM + uszczelka termo pod kolektorem ssącym

Uklad wydechowy:

OEM

Elektronika:

OEM

Koła:

Volk SE37k pomalowane w kolor chrome black

2x Bridgestone RE002 225/45/17
2x Hankook v12 Evo 245/40/17

Uklad napedowy:

6MT + torsen, sprzęgło XTD stage 3

Zawieszenie:

-gwint BC racing BR type 10/10kg/mm
-geometria UK settings

Uklad hamulcowy:

seria + przewody w oplocie Goodridge

Body-kit:

dokładka przednia oem style

Środek:

Gałka zmiany biegów Skunk2, klapka radia z wersji CR

Car-audio:

OEM CD

Inne:

-Poliftowy dach z szybą
-Poliftowe tylne lampy
-Carbon cooling plate
-Kalibrator prędkości
-Przegroda w misce
-Mocowania chlodnicy Password:JDM
-Mocowanie akumlatora Password:JDM
-Ramki tablic JDM-O :lol:

Moc:

247,3 KM 203,4 Nm

Plany:

-Założyć krótkie przełożenie dyfra
-CAI + hydroshield
-Wydech
-Lotka Tamon
-Lakierowanie przedniego zderzaka
-Detailing całego samochodu











ravestation - 2015-05-11

fajna suka, kolejna na jdmo 8-)

projekty długoterminowe też mają swoje plusy, czasami są bardziej przemyślane niż te, w których pakuje się czasami byle co ;)

dokładkę zostaw, ta wygląda fajnie imo :)

Krychu - 2015-05-11

autko fajne, ale zmień kolor tych felg, bo słabo to wygląda. jak będą w gun metalu to gimnazjalistki wciąż powinny wskakiwać do suki, więc bez obaw dziku! :mrgreen:
Yaca - 2015-05-11

Będe na pewno śledził temat uważnie ;-) wyciąga dyfer z szafy i zakładaj :mrgreen:

Pilar napisał/a:
Auto daje mega frajde z jazdy a właśnie o to mi najbardziej chodziło


+1000 !

Game - 2015-05-11

Kolejna na forum. Gratki mega fajnego wozidła ;-)
rastle - 2015-05-11

Nie wiem czy inspiracją kolorystyczną było to BMW, czy to po prostu zbieg okoliczności ale tak, jak Krychu napisał Gun Metal i mu podobne robiłby robotę. S2k zawsze na propsie 8-)

Tomac - 2015-05-11

Dokładka w kolor i koła w ciemny grafit.. info z gimnazjalistkami sprawdzone :D
Pilar - 2015-05-11

ravestation napisał/a:
projekty długoterminowe też mają swoje plusy, czasami są bardziej przemyślane niż te, w których pakuje się czasami byle co


mody na pewno bedą mega przemyślane :mrgreen:

ravestation napisał/a:
dokładkę zostaw, ta wygląda fajnie imo


Z tym jest rozkmina jak cholera, ta jest dość agresywna ale OEM w kolor bardziej spójna z samochodem :roll:

Yaca napisał/a:
wyciąga dyfer z szafy i zakładaj


Boje się, że bedzie za krótki, chyba bede szukał na podmianke 4.62. Jak u Ciebie wrażenia po zmianie?

Krychu napisał/a:
ale zmień kolor tych felg, bo słabo to wygląda


rastle napisał/a:
Nie wiem czy inspiracją kolorystyczną było to BMW, czy to po prostu zbieg okoliczności ale tak, jak Krychu napisał Gun Metal i mu podobne robiłby robotę


Szczerze powiedziawszy kolor felg został po poprzednim właścicielu. Miałem zmienić właśnie na gunmetal ale uznałem, że czerwony nada troche kontrastu szarej budzie. W przyszłym sezonie pewnie zmienie na gunmetal albo mag blue chociaż z tym drugim może być mały kłopot :-P

Pit - 2015-05-11

Mega mi się podoba. Felgi dosyć kontrowersyjne, ale fajne, na lato akurat. Dokładka w sumie spoko, ale też bym miał rozkminę co z nią zrobić. :mrgreen:
Patryk7g - 2015-05-11

Świetna eska! Jeden z lepszych kolorów ;) Będę wypatrywał w Kato
fulek - 2015-05-11

świetna S!

kolor felg taki se... ale w sumie to inne koło mogło by wpaść :mrgreen:

Pilar - 2015-05-12

Ciężko znaleść normalne koło do esy, głównie przez to chore ET. A jak już jakieś się znajdzie to trzeba worek kasy wyłożyć...najbardziej chyba podobają mi się ultraleggery albo rpf1 i takie chętnie bym u siebie widział :oops:
Hikiel - 2015-05-12

Piękna jest ale kolor koła faktycznie do zmiany.
antek - 2015-05-12

Zacna! Gratki milordzie :cwaniak:
Tomac - 2015-05-12

Pilar napisał/a:
Ciężko znaleść normalne koło do esy, głównie przez to chore ET. A jak już jakieś się znajdzie to trzeba worek kasy wyłożyć...najbardziej chyba podobają mi się ultraleggery albo rpf1 i takie chętnie bym u siebie widział :oops:


Ultraleggera super opcja.. 48 to optymalne ET.. nic nie obciera a i BBK bez dystansu się zmieści ;-)

Pilar - 2015-05-12

Miałem okazje kupić takie ultraleggery jak Ty masz za mega dobrą kase ale nie miałem wtedy samochodu i spękałem...żałuje jak cholera :-/
gvader - 2015-05-12

Fajna furka. Czym jest geometria UK-settings? Gdzieś się o to potknąłem na którymś forum, ale nie mogę teraz znaleźć informacji...

Jak sprawuje się sprzęgiełko? Dużo ma nalatane? Też myślę o XTD do siebie jako ciekawą alternatywą cenową dla chociażby exedy, tylko opinie trochę straszą.

TorquedMad_Mind - 2015-05-12

gvader napisał/a:
Fajna furka. Czym jest geometria UK-settings? Gdzieś się o to potknąłem na którymś forum, ale nie mogę teraz znaleźć informacji...

lekko zmienione ustawienia zawieszenia (kąty), dzięki czemu s2k nie chce Cię zabić w zakręcie.

Pilar - 2015-05-12

gvader napisał/a:
Fajna furka. Czym jest geometria UK-settings? Gdzieś się o to potknąłem na którymś forum, ale nie mogę teraz znaleźć informacji...

Jak sprawuje się sprzęgiełko? Dużo ma nalatane? Też myślę o XTD do siebie jako ciekawą alternatywą cenową dla chociażby exedy, tylko opinie trochę straszą.


Tak jak napisał Bio, o wiele lepiej się prowadzi w zakrętach a na prostej samochód jest bardziej stabilny.
Sprzęgło nawet spoko, wiadomo, że stanie w korku nie należy do najprzyjemniejszych no ale przynajmniej łapie odrazu, zero ślizgu. Sprzęgło siedzi ok. rok czasu.

Yaca - 2015-05-12

Pilar napisał/a:
lepiej się prowadzi w zakrętach a na prostej samochód jest bardziej stabilny.


Pilar chyba się zakręciłeś bo zwiększanie negatywów wprowadza raczej większą nerwowość niż stabilność.. ;-)

eithray - 2015-05-12

Dobrze widzieć kolejną S2000 na forum :)

RPF1 byłoby tutaj mistrzem 8-)

Pilar - 2015-05-12

Yaca napisał/a:
Pilar napisał/a:
lepiej się prowadzi w zakrętach a na prostej samochód jest bardziej stabilny.


Pilar chyba się zakręciłeś bo zwiększanie negatywów wprowadza raczej większą nerwowość niż stabilność.. ;-)


haha, no rzeczywiście, nie wiem skąd mi się to wzieło. W sumie musiałbym podjechać na geo bo możliwe że ustawienia się już rozjechaly bo nie wiem kiedy Jarek je robił.

Pilar - 2016-01-31

Sporo się tu dzieje :lol:

Brakowało mi czegoś na klapie więc wpadł delikatny spoiler na dupke ;-) Narazie takie foto, lepsze zrobie potem :-P No i czekam na wydech, będzie pewnie troche głośniej :-P


Wiseguy - 2016-01-31

Buddy club pro-spec? :)
Pilar - 2016-01-31

Nic się nie ukryje :-o
Wiseguy - 2016-01-31

Cena była pasztetowa, po delikatnej naprawie będzie jak nowy :lol:
Pit - 2016-01-31

Pilar, żeby czasami nie było zbyt głośno, ja mam BC pro spec i ryje banię...
Pilar - 2016-01-31

No muszę go usłyszeć, ale tak jak pisze Wise, cena była bardzo dobra więc wstyd było nie kupić :-P
Wiseguy - 2016-01-31

Tragedii nie będzie bo jest na dwóch końcowych :mrgreen:
zielina82 - 2016-01-31

Gratulacje eski ;-)

Będę zaglądał...

Karamba_DC2 - 2016-02-01

Pilar, ale zrobiles odkop :mrgreen: :mrgreen:
Eska po kazdym wydechu drze jape 8-)

ravestation - 2016-02-01

na tej fotce nic nie widać! :P
Tomac - 2016-02-01

Karamba_DC2 napisał/a:
Eska po kazdym wydechu drze jape 8-)


Nie po każdym :mrgreen: ja mam przelotowego El-Tec'a 2,5" i jest cichuteńko.. słychać tylko AEM'a V2 :mrgreen:

Pilar - 2016-02-01

Karamba_DC2 napisał/a:
Pilar, ale zrobiles odkop


hiehie :mrgreen:

ravestation napisał/a:
na tej fotce nic nie widać!


No bo na szybko strzelałem, w sumie tylko przymierzyłem bo nie miałem czasu ściągać wosku z klapy, bo nie będe wiercił dziur w klapie bagażnika tylko przykleje go na taśme 3M. 8-)

Karamba_DC2 napisał/a:
Eska po kazdym wydechu drze jape


No zobaczymy jak to będzie, jak założe to na pewno coś nagram :-P

gaseb - 2016-02-02

Wypi3rdol te felgi :mrgreen:
Pilar - 2016-02-02

eee tam, fele są dobre :mrgreen: Może przydałoby się kolor zmienić ale tak strasznie mi to nie przeszkadza. Póki nie dorwe RPF1 raczej nic się nie zmieni :->
gaseb - 2016-02-02

O kolor mi chodzi, nie trawię felg neonów. Enkei bylby zajebisty.
Pilar - 2016-05-06

Wydech założony :-P



Na niskich brzmi jak V8, potem zabija

Hikiel - 2016-05-06

Nie wybierasz się w okolice Bielska/Żywca/Szczyrku/Wisły/Ustronia itd itp? Muszę koniecznie prawy zaliczyć w tym samochodzie.
Pit - 2016-05-06

Pilar, buddy club? :mrgreen:
Pilar - 2016-05-06

Hikiel napisał/a:
Nie wybierasz się w okolice Bielska/Żywca/Szczyrku/Wisły/Ustronia itd itp? Muszę koniecznie prawy zaliczyć w tym samochodzie.


Aktualnie nie planuje, ale kiedyś możemy się zgadać ;)


Limon napisał/a:
Pilar, buddy club? :mrgreen:


Tiaaa, u Ciebie też tak chodzi na niskich? Bo nie wiem czy tak ma być, haha

Tomac - 2016-05-06

Dobrze to wygląda.. ciekawe czy na niskich podobnie jest jak w Invidii N1.. u mnie na niskich był dżwięk messerschmitt'a lecącego niskim pułapem.. :D Pilar dlaczego nie widzę Cię w liście chętnych na zlot S2k.pl?
Pit - 2016-05-06

Pilar, taaa coś w tym jest że brzmi troche jak V8 na niskich, moi znajomi mówią że ten wydech na VTECu brzmi przerażająco z pozycji pieszego. :mrgreen: Trochę głośno ale mi się podoba. W eSce musi brzmieć kozacko. :)
Pilar - 2016-05-06

Tomac napisał/a:
Dobrze to wygląda.. ciekawe czy na niskich podobnie jest jak w Invidii N1.. u mnie na niskich był dżwięk messerschmitt'a lecącego niskim pułapem.. :D Pilar dlaczego nie widzę Cię w liście chętnych na zlot S2k.pl?


No dokładnie, dźwięk messershmitta, czyli jest ok :mrgreen: Niestety mam robote, poza tym nie mam z kim zostawić psiaka :zalamany: Może wpadne na chwile bo niedaleko bedziecie ;-)

Limon napisał/a:
Pilar, taaa coś w tym jest że brzmi troche jak V8 na niskich, moi znajomi mówią że ten wydech na VTECu brzmi przerażająco z pozycji pieszego. :mrgreen: Trochę głośno ale mi się podoba. W eSce musi brzmieć kozacko. :)


No na VTECu niszczy, dziś w tunelu leciałem to wszyscy na prawo uciekali :mrgreen: Pewnie myśleli że jakiś motur leci.

Jeszcze 2 foty: (przy okazji lepiej widać spoiler)




Krzyh00 - 2016-05-06

kolor tych felg jest tak slaby ze az sie przewraca, przemalowalbym je chocby plastidipem na szybko pod marketem. pewnie sie juz przyzwyczailes ale na pierwszy rzut oka jest bardzo zle :-/
Yaca - 2016-05-07

Pilar dawaj koła w gunmetal! :-P

ps. szkoda że Cię nie będzie na zlocie.. choć z drugiej strony też nie wiem czy dam rade :cry:

Pilar - 2016-05-07

No może być lepiej, pomyśle :-P


Marker - 2016-05-07

zdecydowanie byłoby lepiej ;)

podoba mi sie Twoja eska... no i fajne spokojne podejscie do zmian :)

clark - 2016-05-07

Bez 2 zdań- lepiej! Dobry wydech 8-)
gaseb - 2016-05-07

eeetam czarne, banalnie. Limon możesz zrobić VT i pokazać, że gunmetal będzie najlepszą opcją? ;)
Autos Süchtig - 2016-05-07

chcecie pilarowi robic vt? :lol: :mrgreen:
ja bym poszedł w stalowy na grubym ziarnie, a docelowo zmienił felgi :P

Pit - 2016-05-07

Nie ma problemu ale dopiero w poniedziałek, teraz nie mam dostępu do kompa :D .

Edit... A no właśnie, przecież Pilar sam potrafi ogarnąć zajebiste VT :D

Pilar - 2016-05-08

Spoko luz, możecie robić VT jak Wam sie nudzi :mrgreen:

Autos Süchtig napisał/a:
ja bym poszedł w stalowy na grubym ziarnie, a docelowo zmienił felgi


No no, też dobra opcja, ale tak jak mówisz, te fele to taki półśrodek. Chyba jednak je pomaluje bo zanim znajde dobre fele do eski to sie zestarzeje...to chore ET mnie wykończy :lol:

Robiłem VT z felami od STI ale nieeee :-/


Tomac - 2016-05-08

Może jakieś OZ 8" ET 48 :) wejdą bez rzeżby :)
Altair - 2016-05-08

Ja tu bym widzial stare i oklepane ce28n
Marker - 2016-05-08

ta dokladka bez koloru budy to mi sie z civicami kojarzy.. straszna :mrgreen:
Pilar - 2016-05-08

Tomac napisał/a:
Może jakieś OZ 8" ET 48 :) wejdą bez rzeżby :)


Długo o nich myślałem, ale teraz widze je wszędzie, w civicach, golfach, bmw. Jeszcze ich nie kupiłem a już mi się znudziły :lol:

Marker napisał/a:
ta dokladka bez koloru budy to mi sie z civicami kojarzy.. straszna :mrgreen:


Na żywo duuużo lepiej wygląda ;-) :mrgreen:

Chciałbym Gears, ale cena jest mocna :-|



Więc wpadnie pewnie polakierowany OEM style plus wywalenie rejestracji :->

Altair napisał/a:
Ja tu bym widzial stare i oklepane ce28n


Ja też, ale 8-10k nie moje :mrgreen:

Podobają mi sie ostatnio Weds tc105n, oczywiście enkei rpf1 i advan RS. Będe szukał :-)

Krzyh00 - 2016-05-08

a moze takie :P


Pilar - 2016-05-08

Za masywne, to już lepiej SSR type-C


Pit - 2016-05-08

SSR świetne :)
eithray - 2016-05-08

Dasz radę ogarnąć nagranie jak gada S-ka?

Zmiana koloru jest moim zdaniem konieczna, aż się dziwię że tyle wytrzymałeś :mrgreen: Czerwień na OEM feldze nie przystoi do takiego samochodu ;-)

gaseb - 2016-05-08

Każda inna felga będzie lepsza niż obecna :mrgreen:

Nie myślałeś o takich wlotach w zderzaku, wyciętych ze zderzaka jak miał kiedyś gusbo. Fajnie mogłyby podejść do polakierowanej dokładki.

Altair - 2016-05-08

Replika wedsow to xxr 527 i jr11, nie no zarty ;) ciężko je chyba dostax
Pilar - 2016-05-09

gaseb napisał/a:
Nie myślałeś o takich wlotach w zderzaku, wyciętych ze zderzaka jak miał kiedyś gusbo. Fajnie mogłyby podejść do polakierowanej dokładki.


Nie myślałem :mrgreen: Musze małymi kroczkami iść do przodu :-P

eithray napisał/a:
Dasz radę ogarnąć nagranie jak gada S-ka?


Jak tylko ogarne jakąś kamerke to nagram, jeszcze musze wywalić kata i wrzucić test pipe, podobno dźwięk jest o wiele lepszy. Już to ogarniam :-P

Altair napisał/a:
Replika wedsow to xxr 527 i jr11, nie no zarty ciężko je chyba dostax


Te wedsy chyba nie mają swojej repliki, są kozackie :evil:


gaseb - 2016-05-09

Oooo, nie widziałem jeszcze eski na tej feldze. Bardzo dobrze do niej pasuje.
Altair - 2016-05-09

Ha a moze ATS DTC to ich replika. Sliczne sa i ska tez wyglada na nich miodnie
Pilar - 2016-05-19

Test pipe już u mnie, montaż w weekend. Aż się boje co z tego wyjdzie :-P


Tomac - 2016-05-19

Dżwiękowo na pewno będzie lepiej :ok:
Pilar - 2016-05-21

Kurva pochwaliłem gawrońskich za montaż wydechu, ja pierdole :wstyd: Wczoraj odpalam i jest coś nie tak, przy wyjeździe jakieś metaliczne dźwięki, kłade sie pod fure i jeb:



Dopiero teraz zauważyłem bo od czasu montażu nie miałem czasu jeździć... Że też tego u nich nie widziałem. Widać jakieś skrawki pasty uszczelniającej ale śrub ni widu :roll:

memo88 - 2016-05-21

Masakra.... co raz gorzej o ludzi którym można auto zostawić z czystym sumieniem....
Pilar - 2016-05-21

No ręce mi opadły do samej ziemi, przecież to nie jest jakieś rocket science...sam bym to zrobił ale nie chce mi się jeździć i szukać uszczelki bo na samej paście i śrubach to będzie raczej słabe.
Tomac - 2016-05-21

Przypuszczam że ci Gawrońscy mają spore doświadczenie.... w Ładach i Polonezach.. Jak można tak zjebać montaż prostej rzeczy jaką jest wydech? :]
Booohal - 2016-05-21

Pościnało tak śruby? :shock:
Pilar - 2016-05-21

Po prostu w tym miejscu ich nie dali...pewnie przygotowali sobie uszczelke i zaczeli robić kolejne miejsca i o tym zapomnieli :wstyd:
Booohal - 2016-05-21

Pilar napisał/a:
Po prostu w tym miejscu ich nie dali

Łoszkurfa :mrgreen:

YacaJackowski - 2016-05-22

Miszczowie... bedzie pan zadowolony :-D
Pilar - 2016-05-22

Wczoraj dzwoniłem i Pan bardzo miło zaprosił mnie na poprawki. Dobrze że przynajmniej nie udają że ja sobie te śruby sam odkręciłem :lol: Ale i tak niesmak pozostaje...
Wiseguy - 2016-05-23

Poczekaj jeszcze Cię za ta poprawkę skasują :lol:
Krychu - 2016-05-24

Pilar, jakbyś chciał nagrać dźwięk suki to służę pomocą ze swą super ultra hd kińską kamerką, a mamy do siebie rzut magnesem średnicówką ;-)
Gorlis - 2016-05-24

Pilar, uwazaj, to moze byc zasadzka :mrgreen:
wisnia8686 - 2016-05-24

Krychu jeszcze gwałtu z kamera hd na głowie nie nagrał :D
YacaJackowski - 2016-05-24

wisnia8686 napisał/a:
Krychu jeszcze gwałtu z kamera hd na głowie nie nagrał :D


Nagral ale byl z przodu i w sumie nic nie widac...

hot_rider - 2016-05-24

widziana dzisiaj na a4 kraków-katowice, nawet fotke mam :->

edit: a jednak nie :-) , bo to czarna na czerwonych felach była

Pilar - 2016-06-03

Wydech skręcony, test pajp założony. :-P O niebo lepiej na niskich obrotach, małe rezonowanie tylko w granicach 3-4k. Na pełnym ogniu ładnie drze pape, podczas włączania VTECa jest troche..."raspy" ale nie przeszkadza mi to :-D

Ale niestety zachorowałem na tą dokładke, niech to szlag :-x


gusbo - 2016-06-03

Jest replika (edit, to chyba ori):
http://www.rockstargarage.../i-1972104.aspx
Cena i tak z butów wyrywa...

Pilar - 2016-06-03

To nie ori tylko replika, ori jak sie znajdzie to kosztuje 2k $ :shock: Ale i tak 300 dolców za dokladke to troche przegiecie, szukalem cos taniej ale nic z tego...
Tomac - 2016-06-04

Sam myślałem o tej dokładce jak miałem przedliftowy zderzak.. wolałem jednak zmienić zderzak na polift :mrgreen:
Krzyh00 - 2016-06-04

Pilar napisał/a:
To nie ori tylko replika, ori jak sie znajdzie to kosztuje 2k $


wyprodukowano je w limitowanej ilosci jednej sztuki? a moze producent przywozi dokladke osobiscie z szampanem? :|

gaseb - 2016-06-04

Krychu trokiem dostarcza, stąd cena ;)
Pilar - 2016-07-05

Wczoraj w końcu naprawiłem rzecz która mnie denerwowała niemiłosiernie. W sumie nie naprawiłem tylko wymieniłem :-P Uszczelka drzwiowa była rozerwana tak na 20cm, próbowałem kupić nową oem, ale kosztuje 400 zł więc odpuściłem i postanowiłem szukać używki w dobrym stanie no i się trafiła :->
BTW: Chyba musze zmienić telefon albo kupić sobie normalny aparat, wybaczcie :-?





A niedługo kolejne mody, rozkręcam się :lol:

Hikiel - 2016-07-05

Grubo idziesz, dobry kierunek modów :mrgreen:
Pilar - 2016-07-05

No ba! :mrgreen:

EDIT: Mam możliwość kupna OZ alleggerita...co sądzicie? U Yacy super wyglądają ale patrząc po fotkach z neta nie jestem przekonany.

Hikiel - 2016-07-05

VT wrzuć bo różnie to może wyjść.
gusbo - 2016-07-05

Jeśli mają poniżej 9" to na tył się nie nadają według mnie. Już lepiej wtedy oryginały mieć. Suka to nie kolarzówka :mrgreen:
Pilar - 2016-07-05

Z tyłu 8,5j z et59 czyli podobnie jak oem ;-)
Tomac - 2016-07-05

gusbo napisał/a:
Jeśli mają poniżej 9" to na tył się nie nadają według mnie. Już lepiej wtedy oryginały mieć. Suka to nie kolarzówka :mrgreen:


Hola Hola :D u mnie jest 8" Ultraleggera i jest wg mnie fenomenalnie.. 245 oponka lux podeszła.. całość wizualnie super..

Autos Süchtig - 2016-07-05

Pilar napisał/a:
No ba! :mrgreen:

EDIT: Mam możliwość kupna OZ alleggerita...co sądzicie? U Yacy super wyglądają ale patrząc po fotkach z neta nie jestem przekonany.

i jeszcze sie pytasz? swietne sa te felgi, bierz

gaseb - 2016-07-05

Felga bardzo fajna ale przy braku gleby na najbardziej zajebistej feldze będzie słabo. Na 100% do tych felg nie będzie pasowała przednia dokładka w obecnym wydaniu :mrgreen:
Pilar - 2016-07-06

Spoko, dokładka już zamówiona plus oem uszczelka między zderzakiem a dokładka. Będe również umawiał lakiernika i robił gładką mordke, czyli spryski i rejestracja out 8-) Przy okazji jak będe ściągał zderzak czeka mnie polerka prawej lampy bo troche jej się zżółkło :-o

O tak chce żeby wyglądała, tylko zderzak nie będzie na gładko tylko z zaślepkami usdm które też już mam ;-)



Ależ co z tego jak gość sprzedał OZty komu innemu i właśnie mnie szlag trafia, ja pierrrrdziu :evil:

Tomac - 2016-07-06

Celuj w Ultraleggery.. będziesz w pełni usatysfakcjonowany..
gusbo - 2016-07-06

Hmmm, ja bym nie żałował, że się sprzedały. Twoje OEM są ładniejsze... tylko kolor wymarzony rzuć i się nimi ciesz. OZ to niebrzydkie koło, są trochę lżejsze i można heble spore zmieścić, ale to tyle zalet.
Tomac - 2016-07-06

gusbo napisał/a:
OZ to niebrzydkie koło, są trochę lżejsze i można heble spore zmieścić, ale to tyle zalet.


Felga potrzebuje więcej zalet niż w/w? :)

Pilar - 2016-07-08

gusbo napisał/a:
Hmmm, ja bym nie żałował, że się sprzedały. Twoje OEM są ładniejsze... tylko kolor wymarzony rzuć i się nimi ciesz.


i tak chyba zrobie, bo naprawde te koła mi się podobają tylko takie widzimisie mi się włączyło żeby coś zmienić. Więc chyba niedługo zmiana koloru ;-) (Gaseb w końcu odetchnie z ulgą :mrgreen: )








































Chyba że przemaluje na zielono :lol: :lol:

gaseb - 2016-07-08

Kurde, co za napięcie, znowu nie usnę bez meliski :-D

Na Twoim miejscu zmieniłbym tylko 5 rzeczy w tej esce i byłby kot. Koło na te o którym pisałeś, obniżył, usunął dużą rejestrację i zastąpił małą, założył oem dokładkę albo jakąś fajną aftermarketową i na koniec założył małe lusterka boczne :mrgreen:

Pilar - 2016-07-09

Będzie dobrze, powoli zmierzam do celu 8-)
gusbo - 2016-07-09

Słowo daję, ży gdybym nie miał palmy na punkcie offsetu to latałbym też na 17" V1. Piękne koło a po zmianie koloru (niekoniecznie na zielony :-D ) wygląda bardzo aftermarketowo. Można też dać dystanse (15mm przód, 17 ~ 20 tył) i latać na seryjnej budzie z ładnym flushem. Do tego obniżenie, ale bez przegięć i eska robi się śliczna.
Pilar - 2016-07-09

No tak chyba zrobie, na zdjęciach te fele rzeczywiście wyglądają średnio, ale na żywo robią robote. Kolor raczej też wybrany. Szukam teraz kogoś sprawdzonego kto mi to ogarnie lakierując natryskowo.
clark - 2016-07-11

http://allegro.pl/show_it...9330225#thumb/4

? ;)

Pilar - 2016-07-11

18" odpada. Średnio to wygląda na esce, plus dodatkowo musiałbym się bujać z oponami.
Tomac - 2016-07-11

18" do S2K jest przegięciem... to nie Donk Stajl do chooja ;)
clark - 2016-07-11

Aaa, nie wiedziałem, czyli byłoby coś, jak 17" w 6genie :mrgreen: zapamiętam.
Tomac - 2016-07-11

clark napisał/a:
czyli byłoby coś, jak 17" w 6genie :mrgreen:


W rzeczy samej.. :D

Pilar - 2016-07-11

Nie no, niektóre fele dobrze wyglądają na esce w 18" ale jest ich mało. Zazwyczaj te co mają krótkie ramiona.
Tomac - 2016-07-11

18" to optimum pod warunkiem że jest to Amuse GT1 :D
Pilar - 2016-09-12

Wpadła dokładka oem stajl, uszczelka między zderzak a dokładke i w końcu przydadzą się zaślepki, które kupiłem dawno temu i leżały w szafce. Także przód skompletowany, znajde jeszcze lakiernika i można działać :-P Myśle tylko czy usuwać spryski ksenonów....




Spoiler na klapie różnież został sprzedany, wpadnie coś innego ;-) Dodatkowo duża paczka idzie ze wschodu :-D

Marker - 2016-09-12

Pilar, co tam za kółka od ruskich szarpiesz? :mrgreen:
eser - 2016-09-12

Zdjęcie kół sie nie wczytuje, natomiast samochod pierwsza klasa - wyglada niesamowicie 😀
gaseb - 2016-09-13

Uszczelkę z aso zamawiałeś?
Pilar - 2016-09-19

Marker napisał/a:
Pilar, co tam za kółka od ruskich szarpiesz? :mrgreen:


Bez komentarza :mrgreen:

gaseb napisał/a:
Uszczelkę z aso zamawiałeś?


Nie, w haparts zamawiałem pod koniec czerwca :-o

Edit:

Przyjechały! :-P



Lekko jest, na fotce tylna felga:



:mrgreen: :mrgreen:

gusbo - 2016-09-19

Poka poka!
Pilar - 2016-09-19

no dobra... rays se37k :->






Booohal - 2016-09-19

Ło! Dobrze będzie!
Krzyh00 - 2016-09-19

smaczne :) jakie parametry?
oskarr17 - 2016-09-19

podobna do mojej Kazery... ;-)
Hikiel - 2016-09-19

A te te Dragwheels, zawsze mi się podobały :mrgreen:
Pilar - 2016-09-19

Krzyh00 napisał/a:
smaczne :) jakie parametry?


Dzięki :-)
przód 7,5" et48
tył 8,5" et 45

Będe chyba musial zmienić opone na tyle bo 255 raczej nie wejdzie...

oskarr17 napisał/a:
podobna do mojej Kazery... ;-)


no troszke tak ;-)

Hikiel napisał/a:
A te te Dragwheels, zawsze mi się podobały :mrgreen:


Suka zasługuje na markowe koło z dragłils :mrgreen:

Ogólnie to mam troche dylemat bo przednie felgi są super ale ranty w tylnych są troszke zjechane i anoda nie wygląda już tak efektownie...mógłbym je odnowić ale wtedy strace ten piękny brąz...więc albo jeźdże na pięknie odnowionych na spoko kolorze albo na takich 4- ale w brązie od raysa :-/

Mugen - 2016-09-19

Jak coś to znam kogoś kto maluje w brąz z Raysów :-) . Swoje będę tam oddawał
nomad - 2016-09-19

Jeszcze nie widziałem idealnej kolorystycznie kopii oryginalnej anody Rays. Możesz wrzucić jakieś foto efektu?
Oczywiście jak tysiące ludzi na świecie szukających przepisu na Rays bronze też byłbym zainteresowany takim malowaniem :-)

SE37 piękna felga. To jest brąz, czy bardziej złoto? W tym oświetleniu na zdjęciu trudno ocenić kolor.

gusbo - 2016-09-19

Fajne koło. No i leciutkie. 255 tył, 225 przód to optimum dla suki (IMO). Dobry zakup 8-)
Krzyh00 - 2016-09-19

Pokaz foty uszkodzen ocenimy. Ale ja bym zostawil ori mimo wszystko ewentualnie jakies zaprawki.
Pilar - 2016-09-19

Krzyh00 napisał/a:
Pokaz foty uszkodzen ocenimy


No jutro może coś wrzuce ;-)

nomad napisał/a:
SE37 piękna felga. To jest brąz, czy bardziej złoto? W tym oświetleniu na zdjęciu trudno ocenić kolor.


To jest bardziej brąz, ale w mocnym słońcu mieni sie na złoto



gusbo napisał/a:
Fajne koło. No i leciutkie. 255 tył, 225 przód to optimum dla suki (IMO). Dobry zakup


Dzięki, nie planowałem kupić tego modelu no ale sie trafił :-P

MarceLL - 2016-09-20

Dobre koło! Zostaw ori, nie masz nawet najmniejszych szans, żeby uzyskać coś zbliżonego kolorystycznie do anody, a ten brąż rzeczywiście w słońcu zmienia barwę pięknie. W ogóle to u Ciebie chyba tak jak jest to w CE28n rant jest na połysk, a ramiona i cała reszta w takiej jakby strukturze? więc uzyskanie takiego efektu przy ewentualnym odświeżaniu już jest mega wyczynem, a co dopiero uzyskać ten odcień.
Seed - 2016-09-20

Felga niezła, na prawdę niezła, ale nie czaje po kiego ta uszczelka między zderzak a dokładkę? Co to niby robi? :mrgreen:
ravestation - 2016-09-20

mega koło, gratuluję!
oskarr17 - 2016-09-20

Seed napisał/a:
Felga niezła, na prawdę niezła, ale nie czaje po kiego ta uszczelka między zderzak a dokładkę? Co to niby robi? :mrgreen:


bo wygląda fajnie? :roll:

nawet oem dokładka idealnie nie pasuje, co za tym idzie powstają szczeliny i brzydko wygląda. Więcej argumentów?

gaseb - 2016-09-20

Jesli uszkodzenia nie sa duze czyli jakies tam obcierki od parkowania to mozesz przetoczyc same ranty i zostawic bez malowania. Bedzie podobnie jak na tej focie http://i881.photobucket.c...zpspb2yd6mw.jpg
Krzyh00 - 2016-09-20

Trzeba czyms zabezpieczyc bo zacznie sie utleniac
Karamba_DC2 - 2016-09-20

To nie wystarczy raz na jakiś czas przepolerować i dać wosk do felg ?
Autos Süchtig - 2016-09-20

oddaj felgę do jakiejś mieszalni, żeby Ci lakier na zaprawki dobrali, machniesz pędzlem i nie będzie widać ;)
albo zostaw felgi u mnie to sam Ci to ogarnę :)

Tomac - 2016-09-20

Dobre koło.. ciekaw jestem efektu jak założysz na auto..
kwiatu - 2016-09-20

sztos koło :D moje ulubione :D
Seed - 2016-09-21

oskarr17 to czy uszczelka miedzy dokladka a zderzakiem wyglada fajnie to sprawa mocno dyskusyjna i indywidualna, ale jesli poprawia spasowanie/ szczeliny to ten argument trafia do mnei bardziej niz 'ze wyglada fajnie' :)
eser - 2016-09-27

Koło wygląda mega przyjemnie . Czekam aż wskoczy na swoje miejsce :-o
Pilar - 2016-09-27

Najpierw musze podmienić opony z tyłu na 245 bo z 255 mógłby być kłopot a nie chce mi sie rolować rantów :-P Dodatkowo musze ogarnąć ranty felg, kupić jakieś czarne nakrętasy, czarne wentyle plus odnowić zaciski bo czerwień do tego brązu to tak nie bardzo...ogólnie jest co robić :roll:
Krzyh00 - 2016-09-27

255 wskoczy na 8,5" jak pod kosz lebron, chyba ze chodzi o nadkola.
Pilar - 2016-10-02

Wiem bo mam teraz na serii 8,5" 255/40 :-P Chodzi o nadkola, w serii mam et65 ( :-o ) A w raysach jest 45 także boję się że będzie trzeć...

EDIT:

Chyba jednak będzie trzeba wymalować fele na nowo...bo tak jakby przednie są bardziej brązowe niż tylne :roll: ...nie wiem czemu ale nawet na kiepskim zdjęciu to widać:



Dodatkowo wkurza mnie że nie są idealne :-P

YacaJackowski - 2016-10-02

No faktycznie odcien sie różni. Ale ogarniaj te rolki bo na suce beda mega.
Bajcarek - 2016-10-02

Pilar napisał/a:
boję się że będzie trzeć...


Oczywiście, że będzie. :mrgreen: Rolka + większe negatywy i powinno być git. ;-)

Pilar - 2016-10-02

YacaJackowski napisał/a:
No faktycznie odcien sie różni. Ale ogarniaj te rolki bo na suce beda mega.


Mało czasu na wszystko a roboty dużo...no i trzeba będzie kolor wybrać :evil:

Kamil-R napisał/a:
Pilar napisał/a:
boję się że będzie trzeć...


Oczywiście, że będzie. :mrgreen: Rolka + większe negatywy i powinno być git. ;-)


Większy negatyw ok, rolki nie chce robić no ale zobaczymy ;-)

Yaca - 2016-10-02

nic nie maluj tylko mi je sprzedaj :-P
Autos Süchtig - 2016-10-02

Pilar napisał/a:
Wiem bo mam teraz na serii 8,5" 255/40 :-P Chodzi o nadkola, w serii mam et65 ( :-o ) A w raysach jest 45 także boję się że będzie trzeć...

EDIT:

Chyba jednak będzie trzeba wymalować fele na nowo...bo tak jakby przednie są bardziej brązowe niż tylne :roll: ...nie wiem czemu ale nawet na kiepskim zdjęciu to widać:

Obrazek

Dodatkowo wkurza mnie że nie są idealne :-P


ale jak beda na samochodzie w odleglosci 2,5m to nie bedzie widac ;)

Pilar - 2016-10-04

Yaca napisał/a:
nic nie maluj tylko mi je sprzedaj :-P


No na czarnej esce na pewno byłby większy wow ;)

Autos Süchtig napisał/a:
Pilar napisał/a:
Wiem bo mam teraz na serii 8,5" 255/40 :-P Chodzi o nadkola, w serii mam et65 ( :-o ) A w raysach jest 45 także boję się że będzie trzeć...

EDIT:

Chyba jednak będzie trzeba wymalować fele na nowo...bo tak jakby przednie są bardziej brązowe niż tylne :roll: ...nie wiem czemu ale nawet na kiepskim zdjęciu to widać:

Obrazek

Dodatkowo wkurza mnie że nie są idealne :-P


ale jak beda na samochodzie w odleglosci 2,5m to nie bedzie widac ;)


No pomysle jeszcze...ciężka sprawa :|

Krzyh00 - 2016-10-04

nad czym tu dumac :)

zakladaj opony i na auto, pojezdzisz, popatrzysz, bedzie zle to na nowy sezon pomalujesz ;)

Karamba_DC2 - 2016-10-04

Dokladnie, zaraz zima śniegiem jebnie. Zakladac i jezdzic :mrgreen:
Pilar - 2017-05-30

No to up! :mrgreen:

Sporo się dzieje z autem, jednak nie mam czasu pisać o każdej pierdółce :-P Z większych rzeczy to wczoraj doszła paczucha od renowacja felg peel. Pożegnałem brąz bo jednak mega mnie bolało że felgi są mocno zniszczone i wolałem je zregenerować po całości 8-)

Kolor to chrome black, wygląda genialnie, ciężko mi było to uchwycić moim kalkulatorem :roll:





Teraz tylko wentyle mi nie za bardzo pasują bo są czarne, musze coś pokombinować albo normalne chromowane wrzucić.

YacaJackowski - 2017-05-30

O jebany, dobrze to wygląda. Zakładaj czym prędzej na furę...
Tomac - 2017-05-30

To 17"? Ciekaw jestem jak będą wyglądały na aucie.. kolor super.. zakładaj i dawaj fotkę.. :ok:
gaseb - 2017-05-30

No to kolejne zdjęcie na aucie w 2018 roku. Czekamy :mrgreen:

Jakie nakrętki dajesz? Kolorowe czy może czarne?

Pilar - 2017-05-30

Cytat:

No to kolejne zdjęcie na aucie w 2018 roku. Czekamy


Zabije :mrgreen: Fura musi być gotowa na zlot s2000 za 2 tygodnie więc cisne na maksa ;-)

gaseb napisał/a:

Jakie nakrętki dajesz? Kolorowe czy może czarne?


Mam czarne, ale lekko mi nie pasują bo w porównaniu z felgami to 2 różne odcienie. Nie wiem czy lepiej nie siadły by jakieś gunmetal albo szare takie jak Ty masz. (oddaj mi je :mrgreen: )

Tomac napisał/a:
To 17"? Ciekaw jestem jak będą wyglądały na aucie.. kolor super.. zakładaj i dawaj fotkę..


Tak, 17" Ja też jestem ciekaw 8-)

Hikiel - 2017-05-30

Mega! :serce:
Pilar - 2017-05-30

Hikiel napisał/a:
Mega! :serce:


Dzięki, myślałem jeszcze nad czerwonym ale jednak minimalnie przegrał :lol:

Pit - 2017-05-30

Świetne są 8-)
gusbo - 2017-05-30

Super. Na auto je!
Pilar - 2017-05-30

gusbo napisał/a:
Super. Na auto je!


Tak jest szefie! ;-)

Jakie wentyle? Całe czarne czy chrom?

Bajcarek - 2017-05-30

Czorne! Rolka miód. 8-)
gaseb - 2017-05-30

Szedłbym w afroamerykańskie wentyle i nakrętki :)


PS zdjęcie na pierwszej nie banglają

Tomac - 2017-05-30

Pilar napisał/a:
Jakie wentyle? Całe czarne czy chrom?


Takie które Tobie bardziej się podobają :ok:

Pilar - 2017-05-30

Mam czarne "Rays" ala clark :mrgreen: i to chyba bedzie dobra opcja.
clark - 2017-05-30

Wow, extra wyszly fele, czekam na finalne foto na furze! Jbc mam gunmetalowe wenty na stanie :mrgreen: powietrze przez nie nie ucieka, wykonczenie perfekt, wiec sa wporzo. Btw- jakie masz nakretki? Powinny byc koloru wentyli ;)
Gorlis - 2017-05-31

Co do kolorow nakretkek i wentyli mialem podobny dylemat przy moich felgach (kolor jest powiedzmy zblizony) i wydaje mi sie ze czarne jednak wygladaja jak cialo obce. Chrom chyba lepiej pasuje, nawet jesli nie jest to ten sam odcien.
Pilar - 2017-05-31

Gorlis napisał/a:
Co do kolorow nakretkek i wentyli mialem podobny dylemat przy moich felgach (kolor jest powiedzmy zblizony) i wydaje mi sie ze czarne jednak wygladaja jak cialo obce. Chrom chyba lepiej pasuje, nawet jesli nie jest to ten sam odcien.


No właśnie o to mi chodzi, przymierzałem czarne i jest w miare ok. Zamówiłem wczoraj chromowane, jak przyjdą to zobacze które bardziej pasują. Chociaż Twoje fele są chyba takie bardziej bling bling ;-)

Gorlis - 2017-05-31

Pilar napisał/a:
bardziej bling bling

Zalezy czy pyl z klockow wytre :lol:

Pilar - 2017-05-31

Gorlis napisał/a:
Pilar napisał/a:
bardziej bling bling

Zalezy czy pyl z klockow wytre :lol:


Polecam nie hamować :lol:

Karamba_DC2 - 2017-05-31

No ja też man nadzieję że szybciej zobaczę foto rolki na aucie jak w 2018 :lol: :lol:
Dobry ruch z renowacja po całości :)

Pilar - 2017-05-31

Obiecuje ze beda wczesniej :-P Dzis przyjechaly chrom wentyle za 1,20zl za sztuke i wyglada to duzo lepiej, spojnie przede wszystkim. W tym tygodniu montaz opon.
Karamba_DC2 - 2017-06-01

Uuuu to faktycznie jest dobre tempo :mrgreen: 8-)
CEZAR86 - 2017-06-01

A jednak czarny chrom :mrgreen:
Ja mam u siebie chromowane wentylki i jest bajka ;)

Pilar - 2017-06-04

Spy foto :-P Przy okazji widać też zmiane tylnych opon z advanów v103 na hankook v12 evo. Mam nadzieje że będzie lepiej trzymać na suchym plus ma ładną ścianke boczną :mrgreen:



Koła jednak muszą chwile poczekać na założenie bo samochód do przyszłego tygodnia stoi u lakiernika. Przyczyną (w większości 8-) ) jest zderzak który został zamieniony na wersje usdm/jdm (bez dodatkowych dziur na eu blache oraz miejsca na spryski) Foto podczas wstępnego przymierzania, oczywiście po zamontowaniu zderzaka na samochodzie wszystko się rozje*ało i znów musiałem wszystko dopasowywać :roll:



Do zderzaka dostałem od GS Mike'a nowe uchwyty montażowe i nowe śrubeczki, stare uchwyty były powyginane i zardzewiałe.





Także w przyszłym tygodniu odbiór fury i montaż wszystkiego do kupy, zrobienie geometrii, nabicie klimy, ściągnięcie pękającego lakieru z zacisków i pomalowanie ich na nowo....ufff

YacaJackowski - 2017-06-04

Idziesz jak szatan, takie tempo... Zupełnie jak nie ty :lol:
oskarr17 - 2017-06-04

felgi masz piękne, ale jak już zmieniałeś w sumie zderzak to było kupić polifta, mega odmładza s2k
Tomac - 2017-06-04

oskarr17 napisał/a:
felgi masz piękne, ale jak już zmieniałeś w sumie zderzak to było kupić polifta, mega odmładza s2k


Przedlift 200zł.. polift jedno zero więcej.. albo Pilarowi zwyczajnie bardziej podoba się przedlift.. wierzę że 15-go zobaczę felgi na aucie :ok:

Krychu - 2017-06-04

15 kwietnia 2018, jest nadzieja! :mrgreen:
Pilar - 2017-06-05

YacaJackowski napisał/a:
Idziesz jak szatan, takie tempo... Zupełnie jak nie ty :lol:


Haha, moja mi powiedziała to samo :lol:


oskarr17 napisał/a:
felgi masz piękne, ale jak już zmieniałeś w sumie zderzak to było kupić polifta, mega odmładza s2k


Ze zderzakiem była zamiana więc nic mnie to nie kosztowało. Na polift zderzak nie mam jakiegoś ciśnienia, wcześniej kupiłem dokładke do przedlifta i taki był plan żeby zrobić zderzak na usdm. Bardziej chciałbym polift lampy ale to już mega koszt :-/


Krychu napisał/a:
15 kwietnia 2018, jest nadzieja! :mrgreen:


Albo 1 kwietnia :lol:

oskarr17 - 2017-06-08

Tomac napisał/a:
oskarr17 napisał/a:
felgi masz piękne, ale jak już zmieniałeś w sumie zderzak to było kupić polifta, mega odmładza s2k


Przedlift 200zł.. polift jedno zero więcej.. albo Pilarowi zwyczajnie bardziej podoba się przedlift.. wierzę że 15-go zobaczę felgi na aucie :ok:


chyba masz nie aktualne ceny, bo przedlift w aso jest droższy niż polift :) a różnica używek między przedlift, a polift średnio na allegro wynosi 500zł. A Ci co wystawiają goły zderzak za 1,5k to przesadzają :lol:

Pilar - 2017-06-08

Jutro odbieram furke od lakiernika, oby było wszystko na tip top :oops:

Wczoraj miałem chwile czasu i nakleiłem naklejki na felgi.


Karamba_DC2 - 2017-06-08

Ta metka VOLK mówi wszystko :bear3:

Teraz ja czekam na swoje volki :->

Gorlis - 2017-06-08

Na tej fotce jest taka perspektywa jakbys tarzce mial z asfaltu ;)

Wentyl w chromie siadl dobrze, nakretki tez siada :)

Pilar - 2017-06-10

Jak to mowia, sraka :-/ Auto odebrane od lakiernika, spoiler pomalowany i wszystko wyszlo git, zderzak zostal pomalowany tym samym kolorem i jak sie patrzy z przodu to kolor nie pasi w srodkowej czesci zderzaka o_O Jak patrze od gory to wszystko jest git. W zaleznosci od kata raz pasi a raz jest mega srednio... na zlot pojade niestety z takim zderzokiem :-( Na szczescie lakiernik bije sie w piers i za robote nie zażądal ani zlotowki. Powiedzial ze jak chce to po dlugim weekendzie moge przyjechac na poprawke tego.

Zdjecia potem. :-(

Karamba_DC2 - 2017-06-10

Jak byś nie pisał, to na zlocie nikt by nie zauważył nawet :mrgreen:
Pilar - 2017-06-12

Musieliby być ślepi :-/


Leo - 2017-06-12

Wszyscy myśleli, ze dramatyzujesz, ale masz racje. Zjebał :-/ :-/ :-/
Seed - 2017-06-12

o kierwa, ale fachura :-/
Tyle dobrze, że zachował się w porządku i bierze na klatę poprawkę.

Pilar - 2017-06-12

W słońcu jako tako ale w cieniu wyłazi masakra. Najlepsze że kod koloru brał z wlepy na drzwiach i wszystko sie zgadza. Silverstone jak w morde strzelił...Na zlocie zobacze czy to mój kolor jest jakiś inny czy On źle dobrał :-P
Krzyh00 - 2017-06-12

Ło panie... a kto to panu tak... toz to nawet nie jest inny odcien, to w ogole inny kolor :-| ale muka
oskarr17 - 2017-06-12

on Ci tak spasował zderzak? Jeśli tak to niezły majster :lol:

felgi fajne, ale teraz to gleby brakuje ;-)

Karamba_DC2 - 2017-06-12

Kto w tych czasach dobiera kolor z wlepy na aucie ja jebie.
Zapytaj fachury czy wie co to Spektrofotometr :roll:
Serio zjebał a też myślałem że dramatyzujesz bo zlot blisko :-/

Kolejny raz się potwierdza reguła że nie ma sensu dawać do pana Miecia w garażu :-/
Ile masz czasu do zlotu ?
Jak tydzień to jedz do prawdziwej firmy powiedz jak sprawa wygląda, postaw auto i wyjedziesz zrobionym ;)
Suka to nie auto typu Matiz, zapłać nawet 500zl za element a będzie dobrze a nie jak to :(

YacaJackowski - 2017-06-12

Szkoda, ze nie masz czerwonych felg bo odciagnely by troche uwagi od tego gowna co Ci odjebał fachman... Dramat :-?
Pit - 2017-06-12

Ale felgi za to na propsie. Wypas.
Pilar - 2017-06-12

Karamba_DC2 napisał/a:
Kolejny raz się potwierdza reguła że nie ma sensu dawać do pana Miecia w garażu
Ile masz czasu do zlotu ?
Jak tydzień to jedz do prawdziwej firmy powiedz jak sprawa wygląda, postaw auto i wyjedziesz zrobionym


No tylko właśnie nikt nie powiedział że to robił pan Miecio w garażu. Dosyć spora firma i dużo osób poleca...

Teraz to już za późno, poprawie jak wróce ze zlotu. No niestety, miało wyjść dobrze a wyszedł uj.

Limon napisał/a:
Ale felgi za to na propsie. Wypas.


A dzięki :-P

oskarr17 napisał/a:
on Ci tak spasował zderzak? Jeśli tak to niezły majster :lol:



No teraz dopiero zauważyłem :mrgreen:


oskarr17 napisał/a:
felgi fajne, ale teraz to gleby brakuje ;-)


No z przodu jest git, tył nieźle pieje ;)

Pilar - 2017-06-18

No i po zlocie :oops: Zajebiście było, sporo esek i zajebiści ludzie. Fajnie że w końcu mogłem dopasować fure do twarzy właściciela :mrgreen: Tor łódź mistrz, może nie jest jakiś duży i trójke mogłem wbić tylko na prostej startowej, ale fajnie ułożony i z dobrym zapleczem. Moja pierwsza przygoda z torem i na pewno nie ostatnia bo troche sie wkręciłem :oops: Tylko 2 razy wypadłem z toru i 3 razy mnie obróciło :lol: Mam już plany aby z ekipą śląsko małopolską odwiedzić Brno w tym roku, mam nadzieje że sie uda. Po torze zostałem uświadomiony że miałem na odwrót założone tylne koła (prawe na lewo i odwrotnie) także wstyd, ale tak to jest jak wszystko sie robi szybko i na ostatnią chwile.... :oops: Ze strat to chyba skończyłem klocki z przodu bo coś mi przy kole szura i geo też pewnie sie poszła je*ać, dodatkowo mały gong w taki szeroki pachołek, nic wielkiego :mrgreen: Fotek za dużo nie mam bo nie robiłem :lol: Powoli spływają od fotografów, na dobry początek mistrz 3ciego planu, na pierwszym planie łysina Tomaca (pozdrawiam) :mrgreen:



Lutyyy - 2017-06-18

ale razi haha :mrgreen: wiem coś o tym tor zaraża :mrgreen:
Tomac - 2017-06-18

Jedno ode mnie.. na żywo dobrze wygląda.. felgi lux a odcień zderzaka nie razi jak na fotach.. :) pozdro i do następnego 8-)


Yaca - 2017-06-18

na tych rejsach wygląda bardzo dobrze! :ok:

.... a zderzak sie poprawi ;-)


eser - 2017-06-18

Ja wpadłem tylko s14 pooglądać jak Wam idzie :) teraz przynajmniej wiem kto czym śmigał :)
Pozdro !

Karamba_DC2 - 2017-06-18

Z opisu wynika że wypad udany, jak są straty i zajawka to dobry znak :mrgreen:
Kiedy ten wypad na Brno ? :->

Pilar - 2017-06-23

O! Dzięki za foty ;-)

Karamba_DC2 napisał/a:
Z opisu wynika że wypad udany, jak są straty i zajawka to dobry znak
Kiedy ten wypad na Brno ?


Brno jak dobrze kojarze to koniec października, dopiero wtedy jest otwarty jakiś track day.

Karamba_DC2 - 2017-06-23

O to już auto będę miał więc spoko, pamiętajcie o mnie :->
Pilar - 2017-06-23

Karamba_DC2 napisał/a:
O to już auto będę miał więc spoko, pamiętajcie o mnie :->


Nie ma sprawy, jak cus to bede pisal ;-)

Kubaa - 2017-07-05

Panie, weź coś zrób z tą kozą bo wstyd... I zamień opony z tyłu :mrgreen:




Pilar - 2017-07-06

meeeee meeee, koza! :mrgreen: Gwint jest w planach także na pewno będzie lepiej wyglądało i przede wszystkim jeździło ;-) ta dokładka też źle siedzi, jakaś taka pofalowana, musze z nią jeszcze powalczyć. Koła już zamienione :lol:
Seed - 2017-07-06

Pilar w ogole wszystko chvjowe- w dobrym prajsie odkupię, a najlepiej w przyjmę w gratisie :P
Serio koza? Wg mnie dobrzeto to wygląda, czy wszyscy muszą mieć spas na żyletki z opona?

Tomac - 2017-07-06

Pilar dopłaca chętnemu który ulży mu z ciężaru posiadania tej kuli u nogi i weżmie auto..

A tak poważnie to na żywo lepiej wygląda jak na fotach.. :ok:

Pilar - 2017-07-06

Seed napisał/a:
Pilar w ogole wszystko chvjowe- w dobrym prajsie odkupię, a najlepiej w przyjmę w gratisie


Nie mam zamiaru sprzedawać :mrgreen:


Seed napisał/a:
Serio koza? Wg mnie dobrzeto to wygląda, czy wszyscy muszą mieć spas na żyletki z opona? Uploadnij z nowymi felgami.


Nie no, tragedii nie ma bo to nie seria, ale tak jak gadałem z Yacą na zlocie. 1cm z przodu i 2 z tyłu i będzie ideolo.


Tomac napisał/a:
A tak poważnie to na żywo lepiej wygląda jak na fotach..


Potwierdzam :lol:

Jarusnet - 2017-07-20

Wreszcie wrocila tam gdzie jej miejsce :)
Pilar - 2017-08-25

No to mały up! :mrgreen:

Przyjechała paczucha:



A w niej inna paczka (nawet pies zaciekawiony :-P )



Musze przestać przeglądać wszystkie możliwe fora i fanpejdże bo tylko pieniądze wydaje ;-) Gwint miał wpaść pod koniec roku, chciałem koniecznie BC racing. A tu bach, ogłoszenie sprzedaży nowego BC w UK, gościu kupił, przeleżało w kartonie pół roku a w międzyczasie sprzedał suke. Nie mogłem nie skorzystać...aż mi sie morda cieszy jak sobie pomyśle za ile go kupiłem :mrgreen:




YacaJackowski - 2017-08-25

Wow, nice!
MarceLL - 2017-08-25

Dobry gwint! Jak jeszcze do tego za dobry pieniądz to już w ogóle kumulacja ;) tylko, żeby teraz u Cb pół roku w kartonie nie leżał :D
Tomac - 2017-08-25

Dobry up! 8-) zakładaj i wrzuć fotkę jak siedzi...
Tommi01 - 2017-08-27

super zawias :-D
Pilar - 2017-09-07

Fura siedzi....za bardzo :mrgreen: Sorki za paskudne zdjęcie ale robiło sie już ciemno a chciałem zobaczyć gdzie trzeba zrobić poprawki. Przód jeszcze pół cm zejdzie a tył pójdzie w góre 1 cm bo aktualnie nawet palec nie wchodzi między opone a błotnik :roll:


Bajcarek - 2017-09-07

Siedzi idealnie, nic nie kręć, a jak coś trze to roluj ranty i po herbacie. :-P
Neill007 - 2017-09-07

Ja bym zostawił, ładnie siedzi, jeszcze się ubije to pójdzie kilka mm w dół :-)
Pilar - 2017-09-07

Kamil-R napisał/a:
Siedzi idealnie, nic nie kręć, a jak coś trze to roluj ranty i po herbacie. :-P


Nie chce właśnie rolować, boje sie że lakier pęknie...

Pit - 2017-09-07

Jak dla mnie rolowanie i tego typu zabiegi to ostateczność, szkoda auta.
YacaJackowski - 2017-09-07

Dobrze siedzi!
gaseb - 2017-09-07

Niżej z nią! :mrgreen:

Żartuję, jest idealnie, polatasz i się ułoży.

MarceLL - 2017-09-07

Jest dobrze, nawet jak lekkutko podniesiesz tył to optycznie będzie ładnie i obejdzie się bez rolki.
Krzyh00 - 2017-09-07

leży jak trzeba 8-)

brakuje dekielkow w kolach jedynie :)

Tomac - 2017-09-07

Jest dobrze. Geometria ustawiona? Mimośrodem z tyłu ruszane? Nie były zapieczone?
hot_rider - 2017-09-07

opony za grube
Tomac - 2017-09-07

hot_rider napisał/a:
opony za grube


Po 10mm szersze od OEM.. Pilar upala na rozmiarach CR (przynajmniej jeśli chodzi o tył) ;)

Faktycznie wydają się trochę baloniaste (szczególnie z przodu).. może felgi ciut wąskawe?

Pilar - 2017-09-08

MarceLL napisał/a:
Jest dobrze, nawet jak lekkutko podniesiesz tył to optycznie będzie ładnie i obejdzie się bez rolki.


Tak myśle że zrobie ;)

Krzyh00 napisał/a:
brakuje dekielkow w kolach jedynie


Mam w domu ori dekielki z volka ale to są te duże wystające i są mocno zmęczone. Wolałbym takie płaskie.

Tomac napisał/a:
Jest dobrze. Geometria ustawiona? Mimośrodem z tyłu ruszane? Nie były zapieczone?


Geo jeszcze nie, najpierw chce powalczyć z wysokością i potem na geometrie.

Tomac napisał/a:
hot_rider napisał/a:
opony za grube


Po 10mm szersze od OEM.. Pilar upala na rozmiarach CR (przynajmniej jeśli chodzi o tył) ;)

Faktycznie wydają się trochę baloniaste (szczególnie z przodu).. może felgi ciut wąskawe?


Z tyłu jest oem rozmiar 245/40, niedawno zmieniłem. Rzeczywiście na fotce przód wydaje sie baloniasty, może jednak poszukam jakichś 215 na podmianke. Felga z przodu to 7,5J więc pół cala szersze niż oem.

Tomac - 2017-09-08

Pilar napisał/a:
może jednak poszukam jakichś 215 na podmianke..


Dobry ruch.. 225 do niczego Ci niepotrzebne.. :ok:

Pilar - 2017-09-08

Tomac napisał/a:
Pilar napisał/a:
może jednak poszukam jakichś 215 na podmianke..


Dobry ruch.. 225 do niczego Ci niepotrzebne.. :ok:


No niby tak, ale z drugiej strony nie chce mi sie znów kupować, zmieniać, sprzedawać. Zrobie potem jeszcze kilka fotek bo na żywo jakoś tego nie widze.

Tomac - 2017-09-08

Pilar napisał/a:
Tomac napisał/a:
Pilar napisał/a:
może jednak poszukam jakichś 215 na podmianke..


Dobry ruch.. 225 do niczego Ci niepotrzebne.. :ok:


No niby tak, ale z drugiej strony nie chce mi sie znów kupować, zmieniać, sprzedawać. Zrobie potem jeszcze kilka fotek bo na żywo jakoś tego nie widze.


W sumie jakby nie patrzeć widziałem na żywo i było OK.. telewizja zawsze kłamie :mrgreen: dawaj więcej fot, przyczernij oponki i czekam na efekt :ok:

Pilar - 2017-09-09

Poszło lekko do góry z tyłu, myśle że jest ideolo, zrobiłem rundke po mieście na sztywności 25/32 i tylko czasem przytre lewym kołem, zrobie geo i będzie miodzio 8-)




Karamba_DC2 - 2017-09-09

Ładnie siedzi, myślę że nie ma sensu dalej kombinować z obniżaniem :)
Teraz brakuje tylko lotki 8-) :mrgreen:

Pilar - 2017-09-09

Karamba_DC2 napisał/a:
Teraz brakuje tylko lotki


Mam, tylko jeszcze nie założyłem :mrgreen:

Lutyyy - 2017-09-09

fajnie siedzi koła pomalowalbym na czarno ;-)
Tomac - 2017-09-09

No na tych fotkach wygląda elegancko...

Karamba_DC2 napisał/a:
Teraz brakuje tylko lotki 8-) :mrgreen:


Jakby się uparł to i sideskirtsy byłyby mile widziane 8-)

YacaJackowski - 2017-09-09

Dobrze jest, nic nie kombinuj już z ustawieniem bo jest syto.
Pilar - 2017-09-09

Lutyyy napisał/a:
fajnie siedzi koła pomalowalbym na czarno ;-)


Nie ma takiej opcji zwariowany wariacie :-P Jest taki kolor jak chciałem i dla mnie jest ideolo.

Tomac napisał/a:
No na tych fotkach wygląda elegancko...

Karamba_DC2 napisał/a:
Teraz brakuje tylko lotki 8-) :mrgreen:


Jakby się uparł to i sideskirtsy byłyby mile widziane 8-)


Dzięki! Są w planach, ale wszystko w swoim czasie :->

Karamba_DC2 - 2017-09-09

Cytat:
ale wszystko w swoim czasie


Oj to poczekamy, do czerwca co :mrgreen:

Gumka23 - 2017-09-10

Jakiś konkretny numerek lakieru jest na tych felgach czy wg Twojego widzimisię mieszałeś? Mega jest!
Pilar - 2017-09-10

Gumka23 napisał/a:
Jakiś konkretny numerek lakieru jest na tych felgach czy wg Twojego widzimisię mieszałeś? Mega jest!


To jest black chrome z renowacjafelg.pl

http://renowacjafelg.pl/g...or-czarny-chrom

Pilar - 2017-10-30

Post pod postem ale co tam :mrgreen:

Aby zakończyć temat felg, zakupiłem najdroższe kapsle w moim życiu :roll: No ale volk to volk. Oczywiście pojadą jeszcze do malowania w taki sam kolor jak felgi.




Tomac - 2017-10-30

Kapsle dobre.. teraz jeżdzić i wierzyć że nie się nie zgubią.. :)
Hikiel - 2017-10-30

Ileś dał za te kółka? :lol:
Krzyh00 - 2017-10-30

uzywki w jp nie schodza ponizej 500 + transporty cla i vaty :mrgreen:
CnK - 2017-10-30

japan racingi by za to byly :D

chyba bym je zamontowal na kleju na goraco :)

Pilar - 2017-10-30

Nie no, jako że przeczesuje internet w poszukiwaniu dobrych fantów za dobrą monete, wyrwałem je za 80 euro, nówki...no ale i tak ja pier%$^# :-P

Tomac napisał/a:
teraz jeżdzić i wierzyć że nie się nie zgubią..


Weź mi nawet nie gadaj :roll:

CnK napisał/a:
chyba bym je zamontowal na kleju na goraco


W sumie nie będzie sensu ich ściągać :mrgreen:

Arkadio - 2017-10-30

Gratki, że udało się znaleźć, nie dało by się dorobić czegoś takiego u jakiegoś tokarza? Wiem, to nie to samo ale pewnie było by dużo taniej, w razie zguby mniej szkoda, a po pomalowaniu i tak by nie było widać zbyt dużej różnicy ;)
hot_rider - 2017-10-30

każdy tokarz by takie wytoczył za flachę z amelinium
YacaJackowski - 2017-10-30

hot_rider napisał/a:
każdy tokarz by takie wytoczył za flachę z amelinium


I jak dobry szpenio to jakością by nie odbiegały od tych ori Volkow za 80€...

Pilar - 2017-10-30

No niby tak sie mowi, ze to zwykle kolka z amelinium, za 2 dychy kazdy tokarz zrobi a potem okazuje sie ze trzeba jezdzic, szukac, tlumaczyc, dorabiac a potem 5 razy poprawiac...nie chce mi sie ;-)
MarceLL - 2017-10-31

Mega dobry prajs za te kapsle, chętnie bym odkupił, bo też szukam, a widzę, że kolor się zgadza :D

Jak wygląda u Ciebie sprawa z tylnym kołem? Nakrętka od piasty nie dotyka dekielka? Bo gdzieś czytałem, że w przypadku CE28n jest z tym problem, a ciekawi mnie czy inne felgi też się do tego zaliczają.

kwiatu - 2017-10-31

W moich volkach le37k kapsle byly montowane na oringi, od wewnatrz felgi zakladasz oring i choćby skały srały to z zewnątrz nie da się go zdjąć, wypaść też nie wypadnie :)
Te tak nie mają ?

TorquedMad_Mind - 2017-10-31

Pillar - a weź zmierz je dokładnie - ogarnie się projekt w 3D i będą ludzie drukować :mrgreen:
Gorlis - 2017-11-01

Ale po co drukowac z filamentu jak mozna toczyc z alu :P
Ale zwymiarowac trzeba :mrgreen:

TorquedMad_Mind - 2017-11-02

Gorlis napisał/a:
Ale po co drukowac z filamentu jak mozna toczyc z alu :P
Ale zwymiarowac trzeba :mrgreen:

taniej z wydrukiem 3d + łatwiej coś można zmodzić :mrgreen:

Yaca - 2017-11-02

ale pamiętajmy o temperaturach przy upalaniu :mrgreen: filament może popłynąć .... też jestem za alu :->
TorquedMad_Mind - 2017-11-02

Yaca napisał/a:
ale pamiętajmy o temperaturach przy upalaniu :mrgreen: filament może popłynąć .... też jestem za alu :->

Zależy jaki. Podejrzewam, że kwestia ogarnięcia materiałów. Wiele OEM dekielków jest z jakiegoś plastiku ;)

gaseb - 2017-11-02

Ten wygląda jak dekielek z oringiem na zewnątrz, wciskany.
Gorlis - 2017-11-03

Bio napisał/a:
Yaca napisał/a:
ale pamiętajmy o temperaturach przy upalaniu :mrgreen: filament może popłynąć .... też jestem za alu :->

Zależy jaki. Podejrzewam, że kwestia ogarnięcia materiałów. Wiele OEM dekielków jest z jakiegoś plastiku ;)


I dlatego wypadaja przy upalaniu ;) Na upalanie lepiej wyjmowac plastiki.

TorquedMad_Mind - 2017-11-04

Gorlis napisał/a:
Bio napisał/a:
Yaca napisał/a:
ale pamiętajmy o temperaturach przy upalaniu :mrgreen: filament może popłynąć .... też jestem za alu :->

Zależy jaki. Podejrzewam, że kwestia ogarnięcia materiałów. Wiele OEM dekielków jest z jakiegoś plastiku ;)


I dlatego wypadaja przy upalaniu ;) Na upalanie lepiej wyjmowac plastiki.

Widać BMW ma lepsze - kumpel na zakopiance przeorał o krawężnik przy 120 i dekielek został (styling 32) :lol: Wcześniej miałzaliczone kilka kółek na poznaniu :mrgreen:

Pilar - 2017-11-07

Dopiero wczoraj dostałem je do łapy także odpowiadam :mrgreen:

MarceLL napisał/a:
Mega dobry prajs za te kapsle, chętnie bym odkupił, bo też szukam, a widzę, że kolor się zgadza :D

Jak wygląda u Ciebie sprawa z tylnym kołem? Nakrętka od piasty nie dotyka dekielka? Bo gdzieś czytałem, że w przypadku CE28n jest z tym problem, a ciekawi mnie czy inne felgi też się do tego zaliczają.


Dziś lece do garażu i zobacze czy w ogóle pasują :lol: Ale z tego co wyczytałem są 3 rodzaje płaskich dekli i jak kupisz poprawne to nie powinno być problemu z piastą ;-)

https://www.s2ki.com/foru...i-760661/page4/

Aha, nie sprzedam :lol:

kwiatu napisał/a:
W moich volkach le37k kapsle byly montowane na oringi, od wewnatrz felgi zakladasz oring i choćby skały srały to z zewnątrz nie da się go zdjąć, wypaść też nie wypadnie :)
Te tak nie mają ?


gaseb napisał/a:
Ten wygląda jak dekielek z oringiem na zewnątrz, wciskany.


Dekle maja 2 oringi. Więc pewnie jeden sie ściąga wciska sie kapsel i od wewnątrz felgi zakłada oring. Chyba dobrze rozumiem?

Bio napisał/a:
Pillar - a weź zmierz je dokładnie - ogarnie się projekt w 3D i będą ludzie drukować :mrgreen:


Zwymiaruje go i spróbuje zrobić rysunek w cad ;-)

Pilar - 2018-01-02

Kapsle zamontowanie, musiałem wymienić oringi na takie o niższej twardości bo nie potrafiłem ich wcisnąć :roll:



Dodatkowo jak usłyszałem o paru fuck-upach apropo odkręcającego sie filtra oleju kupiłem sobie customowy oil filter stopper od robert88



No i zrobiłem sobie prezent na święta i zamówiłem dywany które zawsze chciałem mieć, cena "troche" przesadzona no ale cóż :-o






Tomac - 2018-01-02

Dywany dobre.. wg mnie cena adekwatna do jakości (jeśli wyłożyłeś mniej więcej tyle co ja za swoje) :)
MarceLL - 2018-01-02

Dywaniki piękna sprawa, powinny być seryjnie montowane w takim wydaniu ;)

a z kapslami dziwna sprawa, niedawno dostałem swoje i rzeczywiście dość ciężko je wcisnąć, ale jakoś wskoczyły, miałeś nasmarowane te oringi? Bo moje przyszły już z nałożonym smarem.

Pilar - 2018-01-03

MarceLL napisał/a:

Dywany dobre.. wg mnie cena adekwatna do jakości


No jakość jest naprawde super, ale dalej to tylko dywaniki :-P

MarceLL napisał/a:
Dywaniki piękna sprawa, powinny być seryjnie montowane w takim wydaniu


Fakt!

MarceLL napisał/a:
a z kapslami dziwna sprawa, niedawno dostałem swoje i rzeczywiście dość ciężko je wcisnąć, ale jakoś wskoczyły, miałeś nasmarowane te oringi? Bo moje przyszły już z nałożonym smarem.


Gumowego młotka musiałem użyć :-| Nie były nasmarowane, Ty miałeś nówki sztuki, ja miałem nówki ale "leżaki" :mrgreen:

Mugen - 2018-01-04

Ja do założenia kapsli w swoich Raysach użyłem silikonu w sprayu i pięknie weszły na swoje miejsce :mrgreen:
Pilar - 2018-01-07

Mugen napisał/a:
Ja do założenia kapsli w swoich Raysach użyłem silikonu w sprayu i pięknie weszły na swoje miejsce :mrgreen:


Kurde o silikonie w sprayu nie pomyslałem :-P

Dzisiaj byłem w garażu wymontować fotele, będe reanimował 2 boczki bo od wsiadania się popsuły. Dodatkowo skóra porysowana i w jednym miejscu spękana. Kupie zestaw colourlocka i bede walczył.



Za montaż dywanów sie nawet nie zabrałem, najpierw musze odkurzyć ten syf w samochodzie, w zamian randomowa fota wnętrza :lol:



Usunąłem emblematy "honda" z boków bo jakoś mi psuły linie ;)

Przed:


Po:


No i szybka przymiarka tylnej lotki, chociaż bije sie z myślami czy zakładać bo w sumie goły kuper też spoko wygląda...




oskarr17 - 2018-01-07

polakierowałbym dół tylnego zderzaka na czarno i założył lotkę ;-)

halo halo, masz na odwrót literkę "S" popraw to :mrgreen:

Bajcarek - 2018-01-07

oskarr17 napisał/a:
polakierowałbym dół tylnego zderzaka na czarno i założył lotkę


+100. Dodatkowo, możesz się pokusić o polerkę tłumików i będzie kosior. 8-) Do miękkiego dachu i nie poszerzanego body, lotka Tamon'a według mnie najlepiej siada. ;-)

jakub476 - 2018-01-07

Stwierdzam, że z modelarskim, a przede wszystkim pedantycznym łbem nic nie da się zrobić, znalazłem zadrapania na tylnym zderzaku. :oops:
Dlatego nie umiem się cieszyć z samochodu. :lol:

Pilar - 2018-01-07

oskarr17 napisał/a:
halo halo, masz na odwrót literkę "S" popraw to


Kurde Kuba mi mówił ostatnio i zapomniałem o tym :mrgreen:

Kamil-R napisał/a:
Dodatkowo, możesz się pokusić o polerkę tłumików i będzie kosior. Do miękkiego dachu i nie poszerzanego body, lotka Tamon'a według mnie najlepiej siada.


No poler tłumików robie co jakiś czas, pewnie na wiosne zrobie, a tamona pewnie zamontuje ;)

jakub476 napisał/a:
Stwierdzam, że z modelarskim, a przede wszystkim pedantycznym łbem nic nie da się zrobić, znalazłem zadrapania na tylnym zderzaku.
Dlatego nie umiem się cieszyć z samochodu


Dobrze, że nie wiesz co jest z drugiej strony zderzaka, zawał gwarantowany :lol:

Gumka23 - 2018-01-07

Pilar napisał/a:
a tamona pewnie zamontuje ;)


Bardzo dobrze. Świetnie siedzi.

Pilar - 2018-01-13

Zamówiłem sobie nowe poliftowe emblematy :-> Polecam chavesa z modified.pl. Super ogarnięcie tematu mimo małej niespodzianki 8-)




Karamba_DC2 - 2018-01-14

Karol dobry chłopak 8-)

Emblematy nowe fajna sprawa, moimi też się jarałem jak Cygan :mrgreen:
Jutro zrobię przymiarkę nakrętek od Ciebie ;)

Yaca - 2018-01-14

nie jestem fanem tego tamona, fajnie że małymi krokami ale konsekwentnie wyprowadzasz jakieś niedociągnięcia - świetny szarak ! :ok:
Pilar - 2018-01-28

Yaca napisał/a:
nie jestem fanem tego tamona, fajnie że małymi krokami ale konsekwentnie wyprowadzasz jakieś niedociągnięcia - świetny szarak ! :ok:


Dzięki! :mrgreen: No na ten sezon musi jakoś wyglądać :-P

Dywany premium zamontowane, nie obyło sie bez niespodzianek ale to drobnostka :-) Przy okazji wyczyściłem pedały :P





Musiałem całkowicie ściągnąć boczne emblematy bo były przyklejone totalnie z dupy, znalazłem szablon w necie i przykleiłem na nowo. Z jednej strony troche poszło do góry ale jak będzie mnie mocno denerwować to później poprawie.



No i zakupiony tylny zderzak polift od Kija:



Niestety podczas przykręcania blendy odpadły od niej 3 boczne mocowania :roll: Prawdopodobnie będe chciał ją przyspawać do zderzaka żeby tworzyło ładną całość i nie było żadnych szczelin. Mam kontakt na magików z Krakowa...

Pilar - 2018-05-08

W trakcie oczekiwania na lakiernika (14 maj :-P ) przymierzyłem tylny zderzak z polifta, spasowanie nawet lepsze niż mój obecny :-P



Dodatkowo nowy filtr kabinowy plus porównanie ze starym :roll:





Plus nowy aku Yuasa



No i pare fotek z mini spota w Krakowie:







I tydzień później spocik w Kato, w sumie 7 sztuk 8-)










Dareko - 2018-05-08

Nie ma fot :-(
Pilar - 2018-05-08

Poprawiono :-P
guczi - 2018-05-08

O jest nawet jedna z Jaworzna, a na drodze to ja chyba jeszcze nigdy suki nie spotkałem :-|
Pilar - 2018-05-08

Rejestracja z Jaworzna ale suka ogólnie urzęduje w Sosnowcu :-P
Pit - 2018-05-08

dobry wybór aku :ok:
Pilar - 2018-06-14

Dupka esy przeszła mały lifting więc znów jest skowyrna 8-) Polift zderzak plus poliftowy emblemat. Czekam jeszcze na tylne poliftowe końcówki. Nasz forumowy poszukiwacz próbuje coś znaleźć w jp. :-P Trzeba zacząć ogarniać przód bo dalej jest paskud :mrgreen:






Karamba_DC2 - 2018-06-14

Znacznie lepiej 8-)
Teraz lepsze przypalane końcówki tytanowe i będzie baja :mrgreen:

YacaJackowski - 2018-06-14

Dobra jest suka :ok:
Mareczuczek - 2018-06-14

Zmiana na + :mrgreen:
Pilar - 2018-06-14

Dzięki, mi tez się bardziej podoba ;)

Karamba_DC2 napisał/a:
Znacznie lepiej 8-)
Teraz lepsze przypalane końcówki tytanowe i będzie baja :mrgreen:


No najlepiej jakiś inny wydech z takimi końcówkami ale oem to oem, cisza i słychać tylko silnik jak drze papę :-P

Tomac - 2018-06-14

Dobrze wygląda 8-) polift zderzak plug&play?
Pilar - 2018-06-14

Tomac napisał/a:
Dobrze wygląda 8-) polift zderzak plug&play?


Prawie, trzeba dorobić boczne mocowania bo zderzak jest trochę szerszy i 2 dolne bo jest niższy i mocowania są za wysoko.

Andrew - 2018-08-01

piękna maszyna :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group