JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Ogólne - Gdzie kupić, dorobić...

gaseb - 2016-11-30
Temat postu: Gdzie kupić, dorobić...
Zakladam nowy temat w którym bedziemy pytali o sprawdzone miejsca gdzie można coś kupić lub dorobić, bo do tej pory było to rozstrzelone.


Moje pytanie, czy zna ktoś najlepiej w Wwie miejsce gdzie mi dorobią wykładzinę bagażnikową?

Lucas.MB2 - 2017-01-17

Zna ktoś kogoś kto ma frezarkę i mógłby mi zdjąć trochę materiału z jarzma?
gaseb - 2017-01-17

Znam dobrego tokarza w Łomiankach.
Gumka23 - 2017-01-17

A ja w Kolbudach :)
Les - 2017-01-18

Ja w Mielcu :D
gaseb - 2017-03-21

Szukam materiału którym "obiję" tylną półkę w 3 genie. Oryginał jest cienki, łatwo się go układa, ma ze 2mm i jest koloru ciemnego grafitu. Wie ktoś gdzie mogę kupić taki materiał?
Kubaa - 2017-03-21

Jakbyś latał czasem w okolicach Grodziska Mazowieckiego, to mam tam znajomego tapicera który po podjechaniu do niego mógłby pewnie pomóc w doborze materiału ;-)
gaseb - 2017-03-21

Daleko ale jak nic innego nie znajdę to nie będę miał wyjścia. Jutro jadę do tapicera na bielanach.
gaseb - 2017-03-23

Jak by ktoś szukał fajnego wyboru materiałów do samochodu to polecam http://tkaniny-witmar.pl/
Les - 2017-03-31

gaseb napisał/a:
Jak by ktoś szukał fajnego wyboru materiałów do samochodu to polecam http://tkaniny-witmar.pl/

Poka jaki wybrałeś i jak bedzie juz elememt gotowy

gaseb - 2017-04-01

Jasne, wybrałem kolor czarny i nie wiem czy źle nie zrobiłem bo za wiele czarnych elementów w środku nie ma. Czekam teraz na próbki z innego miejsca, może będą mieli coś ciemno szarego bo tam nie mieli takiego materiału w tym kolorze.
Lucas.MB2 - 2017-04-27

gaseb a może znów pomożesz ? Szukam kogoś ogarniętego kto spawa plastik bo chcę zrobić porządek u siebie z sierpami
Badej - 2017-04-27

Lucas.MB2 napisał/a:
gaseb a może znów pomożesz ? Szukam kogoś ogarniętego kto spawa plastik bo chcę zrobić porządek u siebie z sierpami


Polecam "Auto Plastik Serwis" w zielonce na brzozowej.
Robiłem tam urwane listwy zderzaka w swoim FN1, byłem mega zadowolony z jakości i ceny.
Wiem też że wielu lokalnych lakierników oddaje tam do naprawy zderzaki itp.

Lucas.MB2 - 2017-04-27

Dzięki Ci człowieku :)
DoSeR - 2017-04-29

Ma ktoś jakiś sprawdzony zakład tapicerski? Potrzebuję obszyć kierownicę. Wykonanie musi być mega.
gaseb - 2017-04-29

DoSeR napisał/a:
Ma ktoś jakiś sprawdzony zakład tapicerski? Potrzebuję obszyć kierownicę. Wykonanie musi być mega.
http://www.auto-kier.pl/
KubaJDM - 2017-05-04

Wie ktoś może gdzie dostanę taki przyrząd do drążków skrętnych bagażnika?

Gorlis - 2017-05-04

Nie kombinuj, tylko ogarniaj szczypce:
http://www.driveaccord.ne...s-pictures.html
http://www.driveaccord.ne...nk-springs.html
;-)

KubaJDM - 2017-05-04

Dzięki!!! :mrgreen:
gaseb - 2017-05-29

Jest ktoś na forum kto ogarnia mieszki lewarka zmiany biegów na wzór oryginału?
MateuszMats - 2017-06-12

Czy znacie kogoś godnego polecenia kto zajmuję się klejeniem zderzaków/plastików w bliskich okolicach Poznania/Lubonia?
Cykada - 2017-08-23

mam temat,

Szukam takich elementów tylko stalowych (te trójkąty z otworami)- są to kiwaki do mocowania centralnego amora w motorach, mi jest potrzebne do innego celu, ktoś wię gdzie coś podobnego dostać?


johnnyg - 2017-08-24

Cykada , na Jeleniogórskiej 18 , tylko weź rysunek ze sobą :mrgreen:

ewentualnie wyślij wymiarty kolesiowi z ckpl o ksywie butler.gdansk , takie cuda sobie robi na numerycznej:

http://civicklub.pl/forum...ariacje-Butlera

Cykada - 2017-08-24

Juz znalazłem rozwiązanie - flansza od wydechu i obcięcie dwóch takich trójkątów.

Ale za kontakt też dzięki, przyda się bo i tak będę musiał też coś dorobić.

gaseb - 2017-08-29

Szukam speca od laminatów. Warszawa lub okolice. Zna ktoś?
Hikiel - 2017-08-29

W Warszawie nie mam ale w Łodzi Binio ogarnia.
gaseb - 2017-08-29

Jak nikogo tu nie znajdę to bedzie wycieczka i zwiedzanie piotrkowskiej.
gaseb - 2017-08-30

Hikiel napisał/a:
W Warszawie nie mam ale w Łodzi Binio ogarnia.
Gdzie znajdę jakiś namiar? To jest firma, ksywka?
Hikiel - 2017-08-30

Osioł ze mnie, nie wziąłem pod uwagę, że ktoś nie zna Michała :)

JDM Body Shop. Atakuj najlepiej przez fejsa: https://www.facebook.com/JDMbodyshop/

eser - 2017-08-30

W Łodzi mogę dwie osoby polecić - Binio i Kuba. Jeśli będziesz chciał namiary, pisz śmigało na pw :)
DreamCar2Me - 2017-09-27

cześć, nie wiecie gdzie mogę dostać kierunkowskazy/obrysówki do zderzaka do Hondy Integry Type R DC2?
Karamba_DC2 - 2017-09-27

Napisz do użytkownika Peja$ ;)
DreamCar2Me - 2017-09-27

dzięki :)
Mareczuczek - 2017-10-06

Zapytam, może akurat ktoś doradzi :-D

Chce zregenerować felgi, z tego co się dowiedziałem advany są anodyzowane. Nawet nie dzwonię nie pytam o cenę tej usługi bo wydaje mi się, że nerke bym musiał sprzedać.
Może ktoś doradzi lakier jak najbardziej zbliżony do tego:



PS. tak wiem o istnieniu mieszalni lakierów :lol:

gaseb - 2017-10-06

To nie wygląda jak anoda tylko jak lakier. Weź rotor albo całą felgę i podjedź do lakierni, tam Ci najlepiej doradzą i kolor będzie najbardziej zbliżony do oryginału.


Chciałem robić środek ssr w anodzie ale stop jest nieodpowiedni do tego typu obróbki.

kwiatu - 2017-10-06

Mareczuczek napisał/a:
Zapytam, może akurat ktoś doradzi :-D

Chce zregenerować felgi, z tego co się dowiedziałem advany są anodyzowane. Nawet nie dzwonię nie pytam o cenę tej usługi bo wydaje mi się, że nerke bym musiał sprzedać.
Może ktoś doradzi lakier jak najbardziej zbliżony do tego:

Obrazek

PS. tak wiem o istnieniu mieszalni lakierów :lol:


Anodyzowanie twarde wcale nie jest takie drogie, jakieś 2zł za dm² :)
I kolor - myślę że uzyskanie podobnego nie byłoby problemem.

Karamba_DC2 - 2017-10-06

Może lepiej zapytać w okolicznym zakładzie który specjalizuje się w renowacji felg ? ;)
Ja tak zrobiłem z TE37
Felgi poszły prosto do nich zza granicy, przez telefon szybko doszli jaki chce kolor, odebrałem zachwycony efektem, felgi jak nowe, brak ubytków itd
Zatem lepiej iść do specjalisty ;)

Mareczuczek - 2017-10-06

Czyli skończy się na wyprawie do mieszalni lakierów tak jak myślałem :D
Dzięki za odpowiedzi

Pilar - 2017-11-27

Planuje naprawić pękniętą gąbke boczka od fotela. Wie ktoś gdzie mogę kupić taki kawałek twardej gąbki?
KubaJDM - 2018-02-21

Potrzebuję firmy bądź kogoś kto zrobi dla mnie naklejki na dekielki takie jak z DTC, tyle, że na naklejkach byłoby coś innego. :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2018-02-21

To już nie zamawiasz tamtych? Bo ja za jakiś czas bym chciał :mrgreen:
KubaJDM - 2018-02-22

Karamba_DC2 napisał/a:
To już nie zamawiasz tamtych? Bo ja za jakiś czas bym chciał :mrgreen:

Doczytałem, że tamte nie pasują :roll: Dopiero od 17" nie rozumiem tego zupełnie. Do 16" pasują tylko:


oskarr17 - 2018-02-22

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
To już nie zamawiasz tamtych? Bo ja za jakiś czas bym chciał :mrgreen:

Doczytałem, że tamte nie pasują :roll: Dopiero od 17" nie rozumiem tego zupełnie. Do 16" pasują tylko:
Obrazek
Obrazek


zajrzyj na fb 4mat- centrum znakowania

widziałem, że dorabiają dekielki oraz naklejki na dekielki

Qban - 2018-08-27

Znacie jakaś firmę, która mogłaby mi dorobić uszczelki do mazdy? Szukam OEM w USA, ale komplet na szyby i drzwi to koszt Ok 400$ plus wysyłka :-?
Hondata - 2018-10-02

Ma ktoś jakiś namiar na jakiś zakład który anoduje i z niego korzystał??
Lucas.MB2 - 2019-01-02

Hondata napisał/a:
Ma ktoś jakiś namiar na jakiś zakład który anoduje i z niego korzystał??

Nie wiem czy kojarzysz,ale RRC Custom z Kielc anoduje w Kielcach swoje dystanse więc może jakimś sposobem ich tam delikatnie podpytać :)

Lucas.MB2 - 2019-01-02

Pytanie z innej beczki. Czy ktoś wie,albo sam dorabiał sobie tarczę do zegarów? Mam misterny plan zrobić czerwone zegary w ufo ale skala jest Dieslowska więc chciałbym to jakoś pogodzić :)
krukowskid - 2019-01-10

Hondata napisał/a:
Ma ktoś jakiś namiar na jakiś zakład który anoduje i z niego korzystał??


Jeżeli aktualne, to mój znajomy ma cały galwan. Anodę też robi :)

nikesonmyfeet - 2019-09-24

Odkopię trochę temat.

Może ktoś polecić jakiś zakład w Warszawie lub okolicach, który odnowi i pomaluje felgi z pistoletu? Felgi nie mają ubytków, powinny być proste choć pewnie dobrze było by to sprawdzić przed malowaniem. Na pewno trzeba "sciągnąć" dwie poprzednie warstwy lakieru.

Anyone?

Les - 2019-10-17

Czy może ktoś wie , zna kogoś to mógłby ogarniać dorobienie małej części z aluminium a dokładniej to hak przerzutki ?
Karamba_DC2 - 2019-10-17

Na forum ckpl był gość o nicku wodzirej, dużo różnych rzeczy z aluminium wykonał ;) Nie wiem czy jeszcze działa, ale na forum Accorda widziałem że coś chyba robi nadal :)
michalkaza - 2019-10-18

Karamba_DC2 napisał/a:
Na forum ckpl był gość o nicku wodzirej, dużo różnych rzeczy z aluminium wykonał ;) Nie wiem czy jeszcze działa, ale na forum Accorda widziałem że coś chyba robi nadal :)


Działa, ostatnio wysłał mi adaptery do BBK :)

Yaca - 2020-01-01

prośba o info - ktoś z Was kupował arkusze/płyty carbonowe z jakiegoś sprawdzonego źródła ?
Starstruck - 2020-01-01

nikesonmyfeet napisał/a:
Odkopię trochę temat.

Może ktoś polecić jakiś zakład w Warszawie lub okolicach, który odnowi i pomaluje felgi z pistoletu? Felgi nie mają ubytków, powinny być proste choć pewnie dobrze było by to sprawdzić przed malowaniem. Na pewno trzeba "sciągnąć" dwie poprzednie warstwy lakieru.

Anyone?



W Markach na ul. Słonecznej jest zakład, który zajmuje się regeneracją, malowaniem felg.

Lee_Liu_Te - 2020-01-21

Warsztat w Markach mogę polecić, dobrze robią :)
Yaca - 2020-02-08

Cytat:
prośba o info - ktoś z Was kupował arkusze/płyty carbonowe z jakiegoś sprawdzonego źródła ?


nikt? nic?

Leo - 2020-02-10

Yaca napisał/a:
Cytat:
prośba o info - ktoś z Was kupował arkusze/płyty carbonowe z jakiegoś sprawdzonego źródła ?


nikt? nic?


a oni?
https://shop.ecpsgroup.com/

kozik - 2020-03-29

Wcześniej nie miałem tego problemu, zawsze udawało się dostać to, czego potrzebowałem. A teraz klops - w ASO niedostępne, w używce niedostępne, szroty obdzwonione/odwiedzone...
Chodzi o przewód wspomagania do civic'a eg. Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie mogę to dostać?

KubaJDM - 2020-03-30

kozik napisał/a:
Wcześniej nie miałem tego problemu, zawsze udawało się dostać to, czego potrzebowałem. A teraz klops - w ASO niedostępne, w używce niedostępne, szroty obdzwonione/odwiedzone...
Chodzi o przewód wspomagania do civic'a eg. Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie mogę to dostać?

Podeslij na PW swój vin i dokładnie o jaki element chodzi

kozik - 2020-03-30

KubaJDM,
KubaJDM napisał/a:
Podeslij na PW swój vin i dokładnie o jaki element chodzi

Dzięki, wysłałem.

rosie23 - 2020-04-21
Temat postu: Re: Gdzie kupić, dorobić...
A systems engineer is a person who brings together various subsystems into a cohesive whole. The purpose of this is to enable systems to work together to generate overarching functionality that is useful for the business in question.
Kubaa - 2020-04-21

rosie23, poka najpierw cyce w odpowiednim temacie
beddom - 2020-06-09

Ktos ma moze dostep do czesci hardrace?

chodzi mi dokladnie o:
Hardrace 6565, 6386, 6112

nikesonmyfeet - 2020-06-09

Niedawno otworzyli polską wersje sklepu :)

https://www.hardrace.pl

I na stronie mają nawet jakieś promo 10% na pierwsze zamówienie.

PS. Nie reklamuje, po prostu rzuciło mi się to ostatnio w oczy. Jak znajdziesz kogoś kto ma lepszą dostępność czy ceny, to śmiało!

beddom - 2020-06-09

Dzieki widziałem ich stronę niestety to tylko nakładka... np koszt dostawy ze strony to zaledwie (Wysyłka (DPD Polska - Przesyłka) zł 280,49) nawet jak odliczymy 10% to i tak się nie opłaca.

Widziałem tez ze maja w intercarsie może ktoś ma tam zniżki i może zerknąć.

qureku - 2020-06-09

beddom napisał/a:
Dzieki widziałem ich stronę niestety to tylko nakładka... np koszt dostawy ze strony to zaledwie (Wysyłka (DPD Polska - Przesyłka) zł 280,49) nawet jak odliczymy 10% to i tak się nie opłaca.

Widziałem tez ze maja w intercarsie może ktoś ma tam zniżki i może zerknąć.


Ja zamawiałem na modified.pl. Wyszło trochę taniej niz w interacrsie

beddom - 2020-06-09

Dzieki wyslalem juz pw do Chavesa i Jarusa zobaczymy.
Yaca - 2020-06-13

ma ktoś z Was namiary na firme która wykonuje szyby z poliwęglanu dla drzwi bez ramek ? mam szyby lekko wygięte i trzeba poliwęglan termoformować :-/

ktoś? coś ?

fulek - 2020-06-15

Zapytaj u Jusiakow
Yaca - 2020-06-15

thx za info! :ok:
zwanial - 2023-12-15

Znajomy ma za zadanie ogarnąć ekspres do biura i poprosił mnie o pomoc. W biurze jest 15 osób, więc i kaw dużo nie będzie schodzić.
Wymagania co do ekspresu:
- ma mieć młynek
- robi kawy mleczne
- łatwy w czyszczeniu
- wygląd nie ważny
Przede wszystkim cena = jakość oraz możliwość serwisu pogwarancyjnego.

Cino - 2023-12-21

zwanial napisał/a:
Znajomy ma za zadanie ogarnąć ekspres do biura i poprosił mnie o pomoc. W biurze jest 15 osób, więc i kaw dużo nie będzie schodzić.
Wymagania co do ekspresu:
- ma mieć młynek
- robi kawy mleczne
- łatwy w czyszczeniu
- wygląd nie ważny
Przede wszystkim cena = jakość oraz możliwość serwisu pogwarancyjnego.


To jest pytanie serio? czy to bot ? :roll:

TorquedMad_Mind - 2023-12-21

bot z gówno postami :mrgreen:
Cino - 2023-12-21

ok załatwione :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group