JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Wydarzenia - DriftFest

Karamba_DC2 - 2017-02-06
Temat postu: DriftFest
Siema
JapFest na fb dodal juz zapowiedz zlotu i powielaja zeszloroczna opcje drift i drag.
Kto jedzie ? :mrgreen:

Dla mnie kolejny rok ten zlot nic nie oferuje, nie mam zamiaru stac jak debil za barierkami i ogladac to samo co roku.
Drag mnie nie jara, a jesli to znowu Legnica to tym bardziej szkoda :/

hot_rider - 2017-02-06

odpuściłem rok temu i w tym również podziękuję. jakoś mnie to nie kręci.
w kalendarzu mam tylko obowiązkowy raceism ze wzgledu na chory poziom aut

Karamba_DC2 - 2017-02-06

Właśnie w tym roku sie zastanawiam czy sam tez nie pojade, jeszcze na Raceism nie bylem a driftfest nic mi nie oferuje poza najebka z moja wspaniałą ekipa :mrgreen:
Rok temu bylem glownie dla ludzi zeby sie raz w roku spotkać, z tego forum tez chłopaków raz do roku właśnie tam spotykam :mrgreen:

KubaJDM - 2017-02-06

Miałem już wczoraj założyć temat, ale Karamba idealnie trafił z nazwą tematu :lol:
Jeśli będzie w Legnicy to pewnie się wybiorę, żeby się spotkać z ekipą(o ile ktoś będzie), chociaż wolałbym inne miejsce :/ Na Raceism wpuszczają tylko z negatywami tak? :lol: Może rozpiszmy tutaj jakie są zloty?
30 czerwca w Czechach jest HONDAy(autodrom vysoke myto)

fulek - 2017-02-06

a nie lepiej ogarnąć jakiś "zlot" przy okazji jakiegoś td skoro jest parcie na pojeżdżenie?
Karamba_DC2 - 2017-02-06

Lepiej ale zgraj tutaj termin :/
Ciezko bylo by to zaplanować. JF wiadomo ze jest koniec lipca i kazdy mogl szykowac urlop a tak znowu bedzie marudzenie ze daleko ze slabo albo brak czasu akurat. Rok temu jakoś sie nie zebraliśmy.

Moze Brno z ekipa black cartel wspolny wypad? :->

Pilar - 2017-02-06

Myślałem że będzie jakieś lepsze miejsce :roll: Chyba w tym roku też podziękuje i wybiore się na zlot s2000 na tor łódź 8-) 16 czerwca po Bożym Ciele.
Karamba_DC2 - 2017-02-06

Mnie cos przeszło przez myśl gdyz ma fb podsuwaja temat.
Może im bym sie znowu podjal organizacji kameralnego zlotu z time attackiem ale to jedynie bylo by lotnisko w Pile.
Plyty betonowe sa dość przyzwoicie spasowane choc szalu też nie będzie, tor to jest tor jednak.
Kazdy inny osrodek jest za drogi, kto zaplaci 200zl za dzień upalania albo i więcej jak chętnych bedzie za malo :/

KubaJDM - 2017-02-06

Karamba_DC2 napisał/a:
Moze Brno z ekipa black cartel wspolny wypad? :->

Mogę jechać jako support :mrgreen: :lol:
Karamba_DC2 napisał/a:
Może im bym sie znowu podjal organizacji kameralnego zlotu z time attackiem ale to jedynie bylo by lotnisko w Pile.

Jakbyś potrzebował pomocy w organizacji to daj znać :-D

Gorlis - 2017-02-06

Niby jeszcze nie podali miejsca, ale skoro na dziendobry "chwala" sie 1/4 i driftbattle to wiele wskazuje na to ze to znow Legnica. Mam nadzieje ze nikogo nie uraze ale to dziura z dziurawymi drogami. Jeden plus ze markiety byly blisko lotniska :-P
W zeszlym roku raczej sie ponudzilem bo jednak 1/4 to nie moja bajka i jest to nudne po prostu.
Nazwa tematu w punkt i sam juz dawno mowilem ze taka powinna byc nazwa tej imprezy.
A ze hondziarzy jak i nasze male jdm-o wszyscy maja w dupie to nie spodziewalbym sie zmian :-|

Karamba_DC2 - 2017-02-06

Jak mowilem moze cos bym organizowal , ale czy tutaj beda chętni na forum przyjechać???
Mowa o wiecej jak 10 osob :lol: :lol:

johnnyg - 2017-02-06

w sumie są opcje - mozna po prostu podkleić się do track day na torze łódź albo poznań - 300-400 PLN, zarezerwować w rejonie jakąś noclegownie z duzym parkingiem i heja :)
fulek - 2017-02-06

Łódź jest w centrum, autostarda z prawie każdej strony, miałoby to sens
Bakuu0 - 2017-02-06

Jastrząb jeszcze jest koło Radomia
BQ.

hot_rider - 2017-02-06

johnnyg napisał/a:
mozna po prostu podkleić się do track day na torze łódź

bądz silesia ring

łódz w sumie fajna, bo centrum pl

Karamba_DC2 - 2017-02-06

Mi tam Lodz pasuje ale nic nie zorganizuje wiec ktos inny z okolic musiał by zie poswiecic.
Chyba ze zwyczajnie na krzywy ryj wpada kto chce upalac i wieczorem kto chce najebka :lol:

DoSeR - 2017-02-06

To ja mam dla was propozycję do przedyskutowania. Może i trochę naciągana i głupią, ale...
8-9 lipca organizuję MOJT pod Włocławkiem. Impreza typowo chilloutowa. Wszystkie atrakcje przewidziane na 8 lipca, ale z możliwością noclegu. Od toru Łódź godzinka drogi autostradą. Wbijacie w sobotę na MOJT, lekkie pochlej party, a w niedzielę o 10 dzida na Tor do Łodzi. Będzie i zlocik wśród japońców i JDM-O upalanko. :roll:

Kubaa - 2017-02-06

Kto po imprezie sobotniej, w niedziele o 10 wsiądzie za kierownice? :lol:
DoSeR - 2017-02-06

Kubaa napisał/a:
Kto po imprezie sobotniej, w niedziele o 10 wsiądzie za kierownice? :lol:

a to trzeba się od razu spić do upadłego?

racja...

to tor na piątek :lol:

Karamba_DC2 - 2017-02-06

Nie jest to takie głupie , ale dzień toru i czekać do soboty na najebkę ? To się nie może udać :lol:
DoSeR - 2017-02-06

Ogarniasz tor od 14/15 do 20/21. Godzinka na dojazd do Włocławka. Jakiś grill, piwerko i w kimę. A od rana MOJT.
My już od piątku na miejscu będziemy urzędować.

Yaca - 2017-02-06

też nie wiem czy nie odpuszcze DriftFest bo trochę irytuje podejście do TA - Karamba idealnie trafiłeś! :lol:

Pilar napisał/a:
zlot s2000 na tor łódź 8-)


8-)

HEG - 2017-02-06

Jak chcecie to mogę ogarnąć sam (bądź z Doserem) upalanko na torze Lódź w piątek dzień przed MOJT. Pod warunkiem, że po upalaniu lecimy na miejscówkę do Włocławka i cały dzień chillout w swoim zajebistym gronie, odpoczynek, piwko, grill, a w niedziele do domciu na spokojnie... Ktoś jest za? Ktoś jest przeciw? Jest szansa na przyjęcie się tego pomysłu na tym i na innych forach?

W rezultacie wyszłaby z tego zajebista 3-dniowa imprezka (dzielona co prawda, ale zawsze to jakieś wyjście zastępcze driftfestu... ;)

DoSeR - 2017-02-06

HEG napisał/a:
Jak chcecie to mogę ogarnąć sam (bądź z Doserem) upalanko na torze Lódź w piątek dzień

Mogę :ok:

Karamba_DC2 - 2017-02-06

Dobra , koniec pierdole....

Ja zaczynam Listę i JADE TAM !
Ludziska z JDM-O , konkretnie i na tamat , jebać drifty na betonie , jedziem na tor !






Time Attack + MOJT

1. Karamba

hot_rider - 2017-02-06

Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy

HEG - 2017-02-06

hot_rider napisał/a:
Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy



7-8-9 lipca 2017

Upalanie 7 lipca - Tor Łódź
Chillout 8 lipca - Ośrodek Zarzeczewo, Włocławek
Rozjazd do domów 9 lipca ;)

DoSeR - 2017-02-06

Uprzedzam, że spanie w namiotach/autach :mrgreen:
Emre - 2017-02-06

Nie wiem o co chodzi, ale bede!
Karamba_DC2 - 2017-02-06

No to się dopisz do listy ;-)
Game - 2017-02-06

Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game

Rok temu nie udało się dojechać na DriftFest, chciałem w tym roku, głównie żeby poznać ekipę JDM-O ale widzę, że szykuję się upalanie i to bliżej niż DriftFest 8-)

KubaJDM - 2017-02-06

Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14 :lol: )

Mareczuczek - 2017-02-06

Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14 :lol:
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem :mrgreen: )

Booohal - 2017-02-06

Time Attack + MOJT

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14 :lol:
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem :mrgreen: )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę :) Jakby co to PW :D )

HEG - 2017-02-06

Info puszczone w świat. Zbieramy ludzi i lecimy z tematem.

https://www.facebook.com/...486412208932623

Emre - 2017-02-06

Bedą drifty? Czy jakiś pedalski tajm atak? :lol:
HEG - 2017-02-06

Emre napisał/a:
Bedą drifty? Czy jakiś pedalski tajm atak? :lol:


Sama gejoza niestety... :D

Emre - 2017-02-06

Szkoda, odpuszczam w takim razie...
Bajcarek - 2017-02-06

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )

Marker - 2017-02-06

ej a bez japonskiego auta mozna? :lol:
HEG - 2017-02-06

W sensie z buta przyjdziesz? :)
papel - 2017-02-07

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )

fulek - 2017-02-07

Ja na 3dni na pewno odpadam, na td z chęcią pojadę. Ale chyba trzeba najpierw zorientować się czy wogole w terminie jest td :p
Karamba_DC2 - 2017-02-07

fulek, oni juz maja rezerwacje ;)
fulek - 2017-02-07

a to spoko :-D
antek - 2017-02-07

Jak ogarniecie opcję jakiegoś dachu nad głową ze sraczem i prysznicem to wpadnę na najebkę :lol: stary jestem i już bez wygód nie przejdzie :roll: może na moto bym się z Gdyni kopsnął celem przewietrzenia komina :lol:
johnnyg - 2017-02-07

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)

Fawor - 2017-02-07

No jasny curwa gwint...mam w tym czasie urlop, ale siedze w drugim końcu polski :-( Bardziej pasowałby mi to nawet bez czasu urlopowego :D
Jakby co to można wpaść na krzywy ryj z deklaracją kilka dni wczesniej?

DoSeR - 2017-02-07

Tor Łódź 7.07 jest wolny. :mrgreen:
Niedługo podamy z Hegiem więcej informacji. Co i jak, jak długo i za ile.

Karamba_DC2 - 2017-02-07

Jaram sie , forumowe upalanje , będzie szansa sie z chlopakami porównać na torze i razem poganiac , zamienic prawy fotel itd
Baja 8-)
Jak beda konkrety to postaram sie podrzucić sponsora jakiegoś :]

Krychu - 2017-02-07

chętnie bym wpadł, może do tego czasu będę miał samochód, którym można się wypuścić w trasę :lol:
w sumie najlepszym pomysłem jest pożyczenie diesla, tani dojazd i jeszcze pozamiatam wasze kosiarki na torze, a na MOJT przykryje się go plandeką z żuka żeby nie straszył 8-)

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu

Karamba_DC2 - 2017-02-07

Krychu na zlocie :bear2:
TomeK_ek4 - 2017-02-07

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu
12. Tomek ( ale na 2 kolkach zamiast 4 :mrgreen: )

Gorlis - 2017-02-07

Bylbym chetny mam nadzieje ze bede mogl 8-)

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu
12. Tomek ( ale na 2 kolkach zamiast 4 :mrgreen: )
13. Gorliś

Krychu - 2017-02-07

Karamba_DC2 napisał/a:
Krychu na zlocie

wszystko będę nagrywał, taśmy prawdy, na każdego będę miał haka! :hyhy:

chaves - 2017-02-07

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu
12. Tomek ( ale na 2 kolkach zamiast 4 :mrgreen: )
13. Gorliś
14. chaves


Karamba_DC2 napisał/a:
Właśnie w tym roku sie zastanawiam czy sam tez nie pojade, jeszcze na Raceism nie bylem a driftfest nic mi nie oferuje poza najebka z moja wspaniałą ekipa :mrgreen:


zawsze do usług :mrgreen:


$$Honda Fan$$ napisał/a:
30 czerwca w Czechach jest HONDAy(autodrom vysoke myto)


Kuba, jedziesz tam?

Karamba_DC2 - 2017-02-07

Krychu napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
Krychu na zlocie

wszystko będę nagrywał, taśmy prawdy, na każdego będę miał haka! :hyhy:


Caly wieczór z go pro na glowie ? :lol: :lol:

chaves napisał/a:
zawsze do usług


Wiadomka ! :zdrowko:

Krychu - 2017-02-07

Karamba_DC2 napisał/a:
Caly wieczór z go pro na glowie ?

mam takie opaski, że może być nie tylko na głowie :gej:

Tommi01 - 2017-02-07

ale jaja nie wierzę

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu
12. Tomek ( ale na 2 kolkach zamiast 4 :mrgreen: )
13. Gorliś
14. chaves
15. Tommi

HEG - 2017-02-08

Podbijam ostatni raz ten temat. Jeszcze dzisiaj ruszymy z konkretami. Założony będzie nowy temat, ze wszystkimi potrzebnymi danymi. Lista, która powstała - zostanie przeniesiona w nowe miejsce (będzie podgląd kto będzie brał udział w MOJT TrackDay... ;)
Bakuu0 - 2017-02-08

1. Karamba
2. hot rider-tak na 60% zależy gdzie i kiedy
3. Game
4. Emre
5. $$HONDA Fan$$(time attack raczej jako fotograf, chociaż kto wie, może Was położe moim D14
6. Mareczuczek ( DoSeR mnie przekonał tym alkoholem )
7. Booohal (mam zajebistą cytrynówkę Jakby co to PW )
8. Kamil-R ( lecimy kvrwa tutej, jebac stensy i driftfesty!! :roll: )
9. Papel (Chętnie! O ile tylko nie wyjedziemy na urlop w tym terminie :mrgreen: )
10. johnnyg (to był mój pomysł :D -> ale raczej nie na całośc wpadnę jak już)
11. Krychu
12. Tomek ( ale na 2 kolkach zamiast 4 :mrgreen: )
13. Gorliś
14. chaves
15. Tommi
16. Bakuu0

HEG - 2017-02-08

Lista przeniesiona do tematu MOJT Track Day... ;)
Karamba_DC2 - 2017-02-08

No to możemy kontynuować dyskusję na temat wypadu na DriftFest :lol:

Ktoś jedzie ? :mrgreen:

DoSeR - 2017-02-08

Ja chyba pojadę. Ciekawość mnie zżera jaki tam panuje klimat i o co jest takie wielkie halo.
Sylwek - 2017-02-08

Ja jadę na japfest bo ten klimat jest nie do podrobienia :) Tam nie chodzi o drift czy tajmatak bo te rzeczy można uskuteczniać przez resztę sezonu gdzie indziej :)
Karamba_DC2 - 2017-02-08

Sylwek, tak samo na innych zlotach trafisz na dobry klimat albo nie.

Rzecz w tym ze impreza i integracja jest wieczorem do rana, ale za dnia chcemy tez sie bawić tymi skladanymi gratami.
A tak to bawią sie drifterzy i garstka osob zajaranych 1/4 , jednak większość z nich jedzie na zawody typowo pod 1/4

1 i 2 edycja byla klimatyczna i w dzień i w nocy.
3 w dzien trochę nuda a wieczorem super.
4 czyms się bedzie roznic ? No obecnie niczego nowego mi nie zaoferowali a ludzi spotykam tez na innych imprezach. Tak wiec japfest IMO zrobił krok w tył powielajac schemat :-/
Mam nadzieje sie pojawić na 4 z rzędu ale juz jako widz na jeden dzien :->

chaves - 2017-02-08

ja, jako, że mam blisko, na pewno się pojawię :)
Sylwek - 2017-02-08

Ja na zloty nie jeżdżę, jedynie japfest ale japfest to co innego, ja cię rozumiem ale w ciągu roku jest tyle pojeżdżawek ze idzie sie wyszaleć. Oczywiscie tak jak piszesz wczesniejsze japfesty były mega, ostatni też był fajny ale nigdy nie zapomnę 2 edycji bo to była mega kosa (miejscówka fajny tor itp) ja bym chętnie wpadł do Włocławka poznac pogadać ,polatać po torze ale nie wiem czy zorganizuje czas.
papel - 2017-02-08

Sylwek ale nikt Ci nie każde rezygnować z JF. To inne daty. Sam nawet jakbym za ćwiartką nie przepadał ( :lol: ) to nie odpuścił bym tej imprezy, jak wspomniałeś klimat i ludzie którzy ten klimat tworzą to coś z czego ciężko zrezygnować ;-)

Myślę i mam cichą nadzieje że i tak paru użytkowników tego forum się pojawi, i będzie fajnie, jak ostatnim razem ;-) 8-)

Game - 2017-02-09

Napaliłem się rok temu i w sumie bym pojechał ale 460km w jedna stronę żeby jeden dzień popatrzeć to trochę słabo. Widzę ,że na MOJT sporo ekipa się szykuję + będzie można pojeździć więc tam się szykuję 8-)
TomeK_ek4 - 2017-02-09

Zgadzam sie ze pierwsze dwie byly mega ! :mrgreen:

Na tej jak ktos bedzie na ta wbije na kilka godz na moto :mrgreen:

Gorlis - 2017-02-09

Sylwek, mowisz ze na zloty nie jezdzisz i ze na JF jest klimat nie do podrobienia. Ekhm, no skad wiesz jak nie jezdzisz :-P

Dla mnie zlot motoryzacyjny to ma byc cos wiecej niz najebka. Rywalizacja na torze, rozmowy w kolejce do startow, rozmowy o oponach, setupach, przygodach na torze. Dla mnie to jest atmosfera ktorej szukam, a ktorej 3. edycja japfestu mi nie dala.
Po drugiej byl skok w tyl do Legnicy, a teraz zanosi sie ze nie bedzie rozwoju tylko stagnacja.
Aczkolwiek jak sie bede nudzil i bede mial czas to moze podjade na 1 dzien spotkac ludzi ;-)

Sylwek - 2017-02-09

Chodziło mi bardziej o to że na innej imprezie raczej nie znalazł bym lepszego klimatu niż ten z japfestu. Mnie tam się nie nudzi ,zawsze jest kilka driftowozów z ekipy którymi można polatać. A jak ktos nie lubi driftu to cóż ...
fulek - 2017-02-10

Ten taim atak na rakietowej to i tak była lipa prawdę mówiąc.. Dobrze, ze to odpuscili...
hot_rider - 2017-02-10

Sylwek napisał/a:
Chodziło mi bardziej o to że na innej imprezie raczej nie znalazł bym lepszego klimatu niż ten z japfestu


sam pisałeś ,że nie byłeś na innym zlocie więc nie masz porównania ;-)
Sylwek napisał/a:
Mnie tam się nie nudzi ,zawsze jest kilka driftowozów z ekipy którymi można polatać

czyli jesteś wśród tzw. dryftelyty(jak ją nazwał Karamba), bo reszta raczej nie ma takiej możliwości.

podsumowujac niech każdy jedzie gdzie chce terminy się nie pokrywają więc można obskoczyć 2 impry

Sylwek - 2017-02-10

Ja bym chetnie wpadł do tego Włocławka bo mam tylko 300km :) ale niestety termin koliduje z imprezą rodzinną :(
Yaca - 2017-02-10

Gorlis napisał/a:


Dla mnie zlot motoryzacyjny to ma byc cos wiecej niz najebka. Rywalizacja na torze, rozmowy w kolejce do startow, rozmowy o oponach, setupach, przygodach na torze. Dla mnie to jest atmosfera ktorej szukam, a ktorej 3. edycja japfestu mi nie dala.
Po drugiej byl skok w tyl do Legnicy, a teraz zanosi sie ze nie bedzie rozwoju tylko stagnacja.
Aczkolwiek jak sie bede nudzil i bede mial czas to moze podjade na 1 dzien spotkac ludzi ;-)


+100! :ok:

lukas4 - 2017-02-13

pewnie tez pojawię sie na JF, bo blisko bo szkoda nie jechać więc jeden dzien JF.
Yaca, Karamba, jak coś najebka u nas i w miasto w sobotę wieczór :D


edit

Sylwek

w tym roku już Ci nie wytrzymie jak nie zmacam twojego AE :mrgreen:

KubaJDM - 2017-02-13

lukas4 upijemy i podwędzimy kluczyki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lukas4 - 2017-02-13

$$Honda Fan$$, ja już nie chcę kraść chociaż usiąść :P . Ty te z szykuj się na melanż :)
Sylwek - 2017-02-13

Eee no będziemy pałować hachi na trawie po pijaku :D
Karamba_DC2 - 2017-02-13

Jak mi termin przypasuje to bede na driftfest z ludzmi sie zobaczyć , bo az tak daleko tez nie mam.

Jednak rok temu bylem raz na torze ,w tym sobie obiecalem wiecej upalania , bo nie po to auto budowalem , a driftfest wlasnie nic mi nie oferuje , bycie widzem w tym roku odpada , zreszta rok temu jakos nie bylo na co patrzec jak dla mnie :roll:

Nie rozumiem oceniania i tych zabaw , wiec sie w to nie pcham. 1/4 spoko , mozna sie przejechać , nawet rok temu jakos na podium sie wbilem , jednak nie tego szukam :->

Tak wiec krotko przed zlotem bede sie meldowac czy wpadam 8-)

vlad - 2017-02-24

Zawartością niniejszego wątku czuję się, jako pomysłodawca, organizator i właściciel w/w przedsięwzięcia, przywołany do tablicy i w obowiązku napisać dwa zdania, a nie zlać, jak to robi większość gdy takie pierdolety sie czyta na temat czegoś czemu oddaje się ogromną część swojego życia 8-)

Tajmatak, jego brak i rzekoma nasza niechęć czy też "nasz stosunek do TA" bo tak ktoś napisał:

Skumajcie dziubeczki kolorowe, że my, organizatorzy, kochamy prawdziwy TimeAttack. W ekipie organizatorów JF jest tylko 1 drifter i 6 aut budowanych tylko i wylacznie do TA. Ja sam buduję R34 do TA i jeżdżę nim praktycznie tylko po Torze Poznań, w tym roku Nurburgring, Silesia Ring itp. Wiemy w związku z powyższym JAK WYGLĄDA TA i na czym polega. Jesteśmy zdania, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości która spełni chociazby nasze oczekiwania, i - jak z resztą zauważył Fułek, który notabene orypał wszystkich jak chciał we wszystkich klasach na naszym super TA na rakietowej, dzieki bogu, że sobie to darowalismy bo to była żenada, w naszym własnym mniemaniu. Nie bedziemy robić czegoś, co jest słabe. Lotnisko to nie jest miejsce na TA. (pomijam Ułęż który wiadomo jak jest duży, ile jest dróg asfaltowych i wiaodmo ze sie tam da).


Time Attack wróci na JAPFEST dopiero wtedy, gdy będzie nas stać na obiekt na którym jest możliwe zrobienie tego tak jak należy, czytaj TOR POZNAŃ, to jest nasz ultymatywny cel, ale w tym roku jeszcze nie mamy szans budżetowo sie na to porwać (sam tor na 3 dni to 75 tysiecy netto). Rozkminialiśmy bardzo wiele obiektów w Polsce niestety nie mają one wymaganej infrastruktury oraz rozmiaru aby pomieścić tam JAPFEST- czy to Kielce, czy Łódź itp. Silesia Ring to sa koszta takie same jak Poznań, a jest na wypizdowie, nie ma tam NIC. Ułęż, ani żaden obiekt dalej niż 200 kilometrów od Wrocławia nie wchodzi w grę, ponieważ jest to dla nas problem logistyczny, co więcej bedziemy stawać na głowie żeby ta impreza była właśnie w tej części Polski, na Dolnym Śląsku.


JAPFEST będzie w Legnicy, bo na ten moment na to nas stać, jest to miejsce zajebiście położone geograficznie i logistycznie. Przyjezdza w tym roku kilkadziesiąt aut z całej Europy i ma to duże znaczenie. Miasto z nami chętnie współpracuje, dodatkowo jest publiczny transport wiec mamy w pewnym sensie gwarancje odwiedzalności co pozwala nam planować budżet tak aby nie skończyć z długami po imprezie.

DRIFT będzie zawsze kluczową atrakcją, ponieważ nie tylko jest bardzo japoński, ale przyciąga ludzi co pozwala sfinansować cąłą balangę.


JAPFEST nie jest przymusowy. Jest to bardzo specyficzny klimat który jak raz komuś podejdzie to zostaje z nami na zawsze i ta grupa staje się coraz większa. Stawiamy na to co dawaliśmy od samego początku i bedziemy dawać zawsze to samo. A to jakie będą próby sprawnościowe definiuje tylko i wyłącznie obiekt jakim dysponujemy i nie jest to żaden nasz kaprys, wola, humor, chęć czy niechęć, po prostu jesteśmy zdania że jak mamy robić coś ch_jowego to nie bedziemy tego robić wcale.


pozdrówka
michu

fulek - 2017-02-24

Nie wiem jak wygląda wynajem lotniska Oleśnica ale Mikołaj zaczyna coś tam działać z reaktywacją wlta. Obiekt chyba? z większym potencjałem niż Legnica i sporo bliżej wro
rdk - 2017-02-27

vlad, fajnie, że info z pierwszej ręki. Dzięki za wyjaśnienia :-)
Hikiel - 2017-02-27

Jak nic się nie zesra to będę znowu z Projektem :)
Karamba_DC2 - 2017-02-27

Chłopacy z Wlockawka ogarneli na caly dzien tor Lodz.
Jak organizowalem ogólnopolski zlot na torze w Toruniu też sie dalo.
Gdzie impreza byla znacznie miejsza jak japfest.

Nie wiem skad te wymagania ze na żaden obiekt kasy nie starczy.
Ile osob ma auto zrobione na Poznan ? No wlasnie.
No coz , jak wpadne to na jeden dzien dla ludzi bo drift w Legnicy widowiskowy nie był.
Na rakietowej lepiej to wygladalo i sam wsiadalem z nimi sie przejechać.
Robicie jak pasuje i tyle. Ja wybralem co innego :)

Ja tam piany toczyc nie mam zamiaru , bo i nie ma o co. Jest jak jest i kazdy pojedzie gdzie mu pasuje.
Wśród moich znajomych krąży raczej wspolna opinia i odczucia sa podobne wiec nie odbilo mi tylko szukam czegoś żeby autem się bawic a nie stac i gapic sie na drifterow , od cala filozofia , patrzenie nie daje mi az tyle frajdy :)

Wiekszosc facetow zabiera swoje kobiety , i co , stoja pod bramkami zajarane jak latają bokiem ?
Czy siedza pod namiotami ?
No moja by wolala wsiasc ze mna pojezdzic :)

A jesli komus tutaj przeszkadza zdanie innych to moj temat możecie skasowac i zrobić nowy :)
Tak juz mam ze nie boje sie pisac co myślę :mrgreen:

Sylwek - 2017-02-27

Karamba wydaje mi sie że organizator wspominał że tor Łódź jest za małym obiektem na całe japfestowe bydło :)
mały_jżc - 2017-02-27

Moj dobry znajomy z klubu mazdaspeed, drugi rok z rzedu organizuje zlot na Torze Poznań (cala nitka), w klubie nie maja tylu sponsorow, mniejsza ekipa, a jednak daja rade to ogarnac i co najwazniejsze w spoko kasie.
Niestety lista chetnych na ich zlot tak szybko sie zapelnila ze znowu nie zdazylem sie zapisac :-/

Krychu - 2017-02-27

Karamba_DC2 napisał/a:
Tak juz mam ze nie boje sie pisac co myślę

To oczywiste, bo jesteś dzikiem i wyglądasz jak terrorysta :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-02-27

Krychu, :lol: :lol: :lol:

No tak to już jest , że wiele osób nawet nie odważy się napisać otwarcie posta z własnymi przemyśleniami , bo reszta gawiedzi może się z tym nie zgodzić i zamknie się w sobie :mrgreen: :mrgreen:
Cóż , jest jak jest , ja tam mimo super imprezy wieczornej za dnia się trochę nudziłem , ile można patrzeć przez 3 dni na drift :-P :-P

Jadę tam gdzie jest tor i upalanie , prosty wybór , a na JapFest wpadnę mam nadzieje okazjonalnie 8-)

Sylwek - 2017-02-27

Szczerość to się chwali, w dzisiejszych czasach mało kogo na nią stać :(
Game - 2017-02-27

To może i ja dorzucę swoje 3 grosze. Po pierwsze mega szacun, że poświęcacie swój czas, nerwy, pewnie i pieniądze żeby ogarnąć taką dużą imprezę motoryzacyjną. Chwała wam za to, że taka impreza wgl. znajduję się w kalendarzu bo to top5 (?) imprez motoryzacyjnych w kraju.

No ale żeby nie było za słodko to może się ustosunkuję do pewnych kwestii.

vlad napisał/a:
jak z resztą zauważył Fułek, który notabene orypał wszystkich jak chciał we wszystkich klasach na naszym super TA na rakietowej


Nie rozumiem co w tym złego? Że civic wygrał? Akurat to taka konkurencja w której liczy się kierowca i zasady są dość jasne. Mega dziwny argument dla mnie. Fulek jest mega ogarniaczem więc nic nadzwyczajnego, że wygrał. No chyba, że boli pupa osoby, które pobudowały potwory a dostają baty od kiwika na technicznym torze.

vlad napisał/a:
Nie bedziemy robić czegoś, co jest słabe.


vlad napisał/a:
gdy będzie nas stać na obiekt na którym jest możliwe zrobienie tego tak jak należy


Nie przeszkadza wam za to robić driftu, który na Legnicy jest mega słaby. Brak możliwości ustawienia jakiegokolwiek toru. No bo chyba tej ósemki nie będziemy nazywać torem do driftu ;) Ani to techniczna trasa ani pod mocne auta które mogłyby upalić wyższy bieg, pohałasować na odcinie i zrobić kupę dymu.

vlad napisał/a:
co więcej bedziemy stawać na głowie żeby ta impreza była właśnie w tej części Polski, na Dolnym Śląsku.


To sporo tłumaczy w kwestii dlaczego nie bardzo chcecie szukać możliwości organizacji czegoś z torem i jakąś pojeżdżawką. W pełni to rozumiem bo domyślam się, że organizować coś tak wielkiego pod domem jest o wiele łatwiejsze niz na drugim końcu kraju.

vlad napisał/a:
DRIFT będzie zawsze kluczową atrakcją, ponieważ nie tylko jest bardzo japoński, ale przyciąga ludzi co pozwala sfinansować cąłą balangę.


W końcu się przyznaliście, że to jednak DriftFest :mrgreen:

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś pieniacza, hejtera czy co tam jeszcze ale chyba nie bardzo lubicie krytykę. Widać, że jest spoooore zainteresowanie TA ( liczba komentarzy na fejsie gdy ogłosiliście date JF2k17 z pytaniem o TA) i ewidentnie tego brakuje na tak dużej imprezie.

Kończąc ten przydługi post, mam nadzieję, ze kiedyś dojdziecie do takiego poziomu, że będzie możliwość zorganizowania TA na JF ;-)

Kubaa - 2017-02-27

Game napisał/a:
vlad napisał/a:
co więcej bedziemy stawać na głowie żeby ta impreza była właśnie w tej części Polski, na Dolnym Śląsku.


To sporo tłumaczy w kwestii dlaczego nie bardzo chcecie szukać możliwości organizacji czegoś z torem i jakąś pojeżdżawką. W pełni to rozumiem bo domyślam się, że organizować coś tak wielkiego pod domem jest o wiele łatwiejsze niz na drugim końcu kraju.

Tegoroczny zlot klubu S2000 organizuje w PL człowiek którzy mieszka na codzień w UK. Może nie jest to impreza na taka skale jak Driftfest, ale jak widać można :-)

wierzba - 2017-02-27

Panowie, zgodzę sie z wami bo też wolę TA niż drift, ale kto komu zabrania coś zorganizować?
narzekanie nic kompletnie nie da ;)

Game - 2017-02-27

wierzba napisał/a:
Panowie, zgodzę sie z wami bo też wolę TA niż drift, ale kto komu zabrania coś zorganizować?
narzekanie nic kompletnie nie da ;)


Już jest zorganizowany fajny MOJT w tym roku z pojeżdżawką ;) Każdy może wyrazić swoją opinię, no chyba, że typowe internety i tylko można propsowac i walić konia bo wszystko inne to hejty

wierzba - 2017-02-28

Game, i co daje to wylanie żalu tutaj ?
jeśli robi wam się lepiej no to ok - nie było tematu ;)

Karamba_DC2 - 2017-02-28

wierzba, przestan sie czepiać jak sam nie masz nic do wniesienia.
Powiem Ci tak , bez nas jako uczestników zlotu nie będzie wcale. Skoro robią go jak robią , w komentarzach na FB o czym Game wspominał wylała się fala hejtu , że kolejny rok drift...

Czyli lepiej siedzieć cicho i niczego organizatorom nie mówić , bo przecież wywróżą z fusów czego my oczekujemy od imprezy ?
Robią ją dla Nas czy dla Siebie ? To dość istotne pytanie.

To teraz żeby nie być gołosłownym lemingiem i hejterem bez poglądu na organizację czego kolowiek, w 2014r sam mieszkając w Niemczech z pomocą kolegi zrobiłem zlot dla ludzi z kraju na caly weekend , było upalanie do bólu , dwa dni picia i balangi , było kilku sponsorów , puchary i nagrody podobne jak na japfesat , czyli banki oleju albo plynu chlodzniczego :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=nHFP3qkOdto

Więc mogę tutaj napisać więcej niż Ci się wydaje , w hyde parku sobie możesz marudzić , tutaj możemy coś mieć do powiedzenia na temat zlotu , w który nasze auta wpasowują sie niby idealnie , ale możemy je na zlocie jedynie postawić na trawniku i się wieczorem napić whysky.
Niby zajebista opcja , ale nie kolejny rok z rzędu.

Zresztą nie przypominam sobie żebyś był na JapFest ?

Ja byłem na każdej edycji , a każesz nam zamknąć gemby :roll:

Game - 2017-02-28

Wierzba to nie jest żadne wylewanie żalu. Moim zdaniem organizatorom bardziej pomoże 10 negatywnych komentarzy, co można zrobić lepiej, co poprawić, co zmienić niż 246 typu "zajebiście będę za rok", które totalnie nic nie wnoszą.
Hikiel - 2017-02-28

Game napisał/a:
które totalnie nic nie wnoszą.


Wnoszą dokładnie to samo co opinie negatywne :) Odwracając sytuację: skoro komuś się bardzo podobało, to znaczy, że ma nikomu nic nie mówić bo to nic nie wnosi? Pamiętaj też, że taki z nas ciekawy naród, że do wytykania błędów czy marudzenia jesteśmy pierwsi. Do pochwał nam dużo dalej. Stąd jeśli uczestników było na przykład 1000, to jeśli 25% z nich było niezadowolonych to prędzej te 250 osób napisze, że było chvjowo niż 750, że było super.

Na tematy minusów wypowiadałem się zaraz po Japfeście w osobnym temacie. Były bardzo duże minusy jak odległość do Toi-Toi'ów czy woda, która przeszła zapachem ropy(podobno po chińskich wężach, z których była lana) ale plusów było znacznie więcej.

Dlatego też jeśli tylko będę mógł i nic mi nie przeszkodzi to w tym roku również się tam wybiorę.

Karamba_DC2 - 2017-02-28

Nie no wiadomo Hikiel, jest jak piszesz.
Z tym że akurat dyskusja rozwinęła się o fali hejtu na ukierunkowanie w stronę driftfestu vs chęć upalania innych osób.
Rozumiem że każdemu nie idzie dogodzić. Ale jak wspominał Game , Drift nie był w Legnicy jakoś bardzo widowiskowy z mojego pkt widzienia , jak i moich znajomych.
Zatem coś tutaj jest nie tak :mrgreen:
Zresztą ilość osób jaka zrezygnowała z przyjazdu , myślę będzie dość odczuwalna , i oby to miało jakiś wpływ na dalsze planowanie tej imprezy , bo na dzien dzisiejszy ja rozwoju czy kroku w przód nie widzę.
II edycji chyba dlugo nie przebiją , bo została mi mocno w pamięci 8-) 8-) 8-)

wierzba - 2017-02-28

Game, Karamba_DC2, nie śmiałbym wam kazać stulić japy - tylko, żal był - odpowiedź organizatora też i dalszy żal chyba nie do końca ma sens?

fakt, nie byłem - bo bałem się Ciebie ;) - więc sam stulę pysk :lol:

KubaJDM - 2017-02-28

Dokładnie tak jak pisze Karamba II edycja była najlepsza, był Timme Attack i był oczywiście Drift, ale w moim odczuciu o wiele bardziej efektowny niż w Legnicy, na ostatniej edycju zerknąłem na niego może z dwa razy i tyle, po prostu nudne ułożenie trasy. Co nie zmienia faktu, że było fajnie(strefa gastronomiczna szczególnie) ;-) Od siebie dodam, że zamiast panienek rysujących karoserie swoimi ultrasuper wygibasami poszedłbym w stronę większej ilości nagród w jakiś tam określonych kategoriach oraz poprawiłbym wręczanie nagród bo ostatnio to trochę nie wyszło ;-)
johnnyg - 2017-03-01

nie no dupki muszą być jak już :D
Karamba_DC2 - 2017-03-21

Niemcy mogą , my nie :-(


Hondata - 2017-03-21

Było kupić passeratti... :-(
Piotrek(T) - 2017-03-21

BMW wpuszczają :!:

Nie ma co porównywać bo wiadomo ile jest germanów. Sponsorzy też chętniej idą tam gdzie wybierają się tłumy.

KubaJDM - 2017-03-21

Jesteśmy garstką biednych Japońców :lol:
Gorlis - 2017-03-22

Po co oni jada tam? Przeciez znacznie wygodniej bylo by spalic kapora na parkingu pod tesco niz tam na waskiej nitce toru... :lol:
kacperoo - 2017-03-22

Mi z roku na rok z różnych powodów nie udawało się dotrzeć i w tym roku w końcu planuje.

S13 raczej nie złoże, ale chociaż SC300 bym postawił, no chyba, że mokro będzie to mogę i przepalić :mrgreen:

Badej - 2017-03-23

Gorlis napisał/a:
Po co oni jada tam? Przeciez znacznie wygodniej bylo by spalic kapora na parkingu pod tesco niz tam na waskiej nitce toru... :lol:





Na trawce też można przypalić kapora nawet w japończyku ;)

KubaJDM - 2017-03-23

Driftery jedne :lol:
DoSeR - 2017-03-23

O matko co za wiocha :lol: Czym to się różni od dresów w bmw, którzy upalają (w taki sam sposób) na majówce w Toruniu?
Mareczuczek - 2017-03-23

"Illegal Night Kutno" aż mi się przypomniało hahahahhaha :lol:
hot_rider - 2017-03-23

DoSeR napisał/a:
O matko co za wiocha :lol: Czym to się różni od dresów w bmw, którzy upalają (w taki sam sposób) na majówce w Toruniu?

jak bedziesz miał rwd to zmienisz zdanie ;-)

Piotrek(T) - 2017-03-23

Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z napędem. U każdego co innego siedzi w głowie.

Znam mnóstwo ludzi w rwd, którzy w życiu nie palili kapcia. Latają tylko w TA.

TorquedMad_Mind - 2017-03-23

szczerze mówiąc to też nie rozumiem "palenia laćka"... odkąd mam samochód (od piwerszego) ani razu nie doprowadziłem do puszczenia dymka z opon... :roll:
hot_rider - 2017-03-23

też nigdy nie paliłem laka ale też patrzyłem z politowaniem na bawary kręcące bączki a teraz wiem,że to fajna zabawa :mrgreen:
Game - 2017-03-23

Bączki fajna zabawa? :lol:
Pit - 2017-03-23

hot_rider napisał/a:
DoSeR napisał/a:
O matko co za wiocha :lol: Czym to się różni od dresów w bmw, którzy upalają (w taki sam sposób) na majówce w Toruniu?

jak bedziesz miał rwd to zmienisz zdanie ;-)

no raczej nie... :lol: :lol: wiocha na maksa

KubaJDM - 2017-03-23

Latanie bokiem to rozumiem, a spalić kapcia to każdy debil umie...nic w tym ciekawego
lukas4 - 2017-03-23

ano ***** z wydechy też jakoś szczególnie mnie nie jara :P
chociaż dobre łututututut o 7 rano ma swój urok :D

Fawor - 2017-03-24

Niektóre palenie laka na JF nie rózni sie kompletnie niczym od zachowań bawarskich :mrgreen:
Sylwek - 2017-03-24

Nudziarze ... ;-)
Gorlis - 2017-03-24

Widac w każdym zlocie jest cos z majowki bmw :lol:
rdk - 2017-03-24

Gorlis napisał/a:
Widac w każdym zlocie jest cos z majowki bmw
:lol:

czymże ten Toruń nagrzeszył że takie pokuty musi teraz odbywać :oops: :mrgreen: :mrgreen:

hot_rider - 2017-03-24

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Latanie bokiem to rozumiem, a spalić kapcia to każdy debil umie...nic w tym ciekawego

nawet krychu swoim kadetem umie
https://www.youtube.com/watch?v=zv3S_g5JW9Q

Emre - 2017-03-24

dobrze jak auto pali laka chociaż na 2 koła... :lol:
Kubaa - 2017-03-24

...and the winner is:


p0lish - 2017-03-24

Badej napisał/a:
Gorlis napisał/a:
Po co oni jada tam? Przeciez znacznie wygodniej bylo by spalic kapora na parkingu pod tesco niz tam na waskiej nitce toru... :lol:





Na trawce też można przypalić kapora nawet w japończyku ;)


po JF 2015 obiecałem sobie nigdy więcej
takiej ilości mentalnego betonu w 1 miejscu nie udaje sie nawet zebrać na imprezach disco polo

Bakuu0 - 2017-03-24

Ewidetnie forum się starzeje :-)
kacperoo - 2017-03-24

Też nie jestem fanem palenia kapcia, ale w niektórych sytuacjach idzie zrozumieć :lol:
Sam czasami na mokrym wolę przycisnać do czasu aż auto złapie gripa, niż odpuścić gaz :lol:

Ale stania 10minut w miejscu i smrodzie gumy nigdy nie zrozumiem :roll:

johnnyg - 2017-03-24

Bakuu0 napisał/a:
Ewidetnie forum się starzeje :-)

DUPA DUPA CYCKI

hot_rider - 2017-03-24


kacperoo - 2017-03-24

Może jednak nie aż tak starzeje... :roll:
Sylwek - 2017-03-25

No ja wszystko rozumiem że pijani przypalili gumę pobawili się procedurą ale nie rozumiem zdziwienia właścicieli że auto zajarało się ? ! no bo niby od czego? od łupania 10 minutowego? na własne życzenie se to zrobili hehehe

To co działo sie tam na placu to było pełnym zdziczeniem!!! np do auta mojego kolegi (200sx) które stało tam miedzy tymi autami wsiadł se jakiś koleś i postanowił spalić laka ot tak ... zrobił to z drugiego biegu i zamiast przenieść moc na koła wszystko przeniósł na nowe sprzęgło, na filmiku nawet widać jak "zapala"hehee po tym gdy zaczął czynić swoją powinność dostał w japę od mojego kolegi który wyrwał mu kluczyki po zapytaniu go czemu to robi: na to koleś odpowiedział że własciciel auta kazał mu spalic laka! po zapytaniu włąsciciela który stał obok czy to ten ci kazał spalić ? odpowiedział że nie , jakis inny ...
miał oddać kasę bo to jakiś znajomy znajomego ale do tej pory sie nie rozliczył ...

Np właściciel czarnej supry mój kolega który spalił tam tego wieczora komplet kół nie był zadowolony z tego czynu i powiedział że już nigdy tego nie zrobi, po prostu od temperatury powyginało mu dokłądkę tył i spatsy zderzaka.

Karamba_DC2 - 2017-03-25

Grunt to przypodobać się gawiedzi , a po czasie robi się motłoch :lol:
Na wielu zlotach z alko , tak to się kończy :mrgreen:

Ale ja tam sie nie dziwię , drift był słaby w Legnicy , rozdanie nagród z 1/4 też na odczepne , to dopiero gala wieczorem i park maszyn nadrabiały cały event :lol:

Sylwek - 2017-03-30

Za dwa dni rusza runda kwalifikacyjna na japfest. Zgłaszacie ??? :mrgreen:
Gorlis - 2017-03-31

Nie.Wlasnie sie dostalem na Hondafest TOP 50 w Holandii, wiec musze ogarnac jak przejechac te 1200km :mrgreen:
Les - 2017-03-31

W Holandii rejka nie musi czasem być na odpowiedniej wysokości?
Gorlis - 2017-03-31

W Polsce tez musi.
Widocznie nie bylo to kryterium, ktorym sie kierowali :-P

kacperoo - 2017-04-05

Gorlis napisał/a:
W Polsce tez musi.

I tak i nie, jesli masz fabryczne miejsce to ma być po prostu w fabrycznym miejscu

Gorlis - 2017-04-05

A jak nie masz to i tak ma byc z przodu na zderzaku. Wszystko zalezy od tego czy policjant ma dobry dzien. Prawie 2 lata jezdzilem bez problemow, a potem 2x w krotkim czasie o brak blachy sie czepili. Kwestia szczescia ;)
kacperoo - 2017-04-05

Gorlis napisał/a:
A jak nie masz to i tak ma byc z przodu na zderzaku. Wszystko zalezy od tego czy policjant ma dobry dzien. Prawie 2 lata jezdzilem bez problemow, a potem 2x w krotkim czasie o brak blachy sie czepili. Kwestia szczescia ;)

Kwestia też znajomości przepisów, w EP3 Si nie miałem seryjnie, a na zderzaku dolna krawędź byłaby mniej 30cm od ziemi.

W sumie nigdy większego problemu nie było, w ekstrymalnych przypadkach miałem zawsze naklejoną taśmę piankową na tablicę i przyklejałem ją na zderzak.

vlad - 2017-04-15

Ja to tylko tutaj zostawię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Sylwek napisał/a:
Zgłaszacie ???



Gorlis napisał/a:
Nie.Wlasnie sie dostalem na Hondafest TOP 50 w Holandii








Gorlis - 2017-04-15

Pewnie, ze jesli bede mial wolny weekend to podjade na JF spotkac znajomych, ale priorytet jest inny w tym roku ;)
wisnia8686 - 2017-04-16

Ja w nl od dwóch lat bez rejestracji z przodu jeżdżę. Gorlis zrób tak, żeby była z przodu obojętnie na jakiej wysokości.mozesz też zrobić jak Ci pokazywałem. Kup przystawki nawiercac dziury w rejestracji i będzie się trzymać.
Gorlis - 2017-04-16

Wisnia, mam juz takie przyssawki od czasu jak mi pokazales patent - tak jechalem na JF rok temu :-)
Tylko zderzak czysty musi byc.
Trase pojade z blacha i bez skrzydla i powinno byc ok :-)

Sylwek - 2017-04-17

A tak gadali...i teraz wszyscy jadą hehe :mrgreen: :-P
Karamba_DC2 - 2017-04-17

Sylwek, odwołano zlot na ktory miało sporo osób jechać :-/
Ja przyjadę jako gość tylko jak juz :-P

Sylwek - 2017-04-17

Wiem wiem widziałem, :-P tzn. zlot jest tylko nie ma pojeżdzawki :D Bo organizacja dobrej imprezy to nie rurki z kremem...
Gorlis - 2017-04-17

Damian cos wie o organizacji dobrej imprezy ;-)
Co do JF to ja prawdopodobnie nie dotre, ale do lipca jest jeszcze troche czasu i moze akurat bede mogl wiec wolalem na wszelki wypadek zglosic ;)

HEG - 2017-04-17

Nie chodzi o samą organizację, co o hajs na to wszystko... ;) Ja w tym roku nie mogłem wyłożyć ze swoich (Damian z tego co wiem dokładał do swojego zlotu). U mnie lada moment rusza budowa warsztatu z domem, więc sami rozumiecie. Finansowo nie udźwignąłbym, gdyby coś nie pykło, dlatego wolałem skapitulować wcześniej niż na tydzień przed... ;)

Życie toczy się dalej, fajny zlot będzie - bez pojeżdzawki...

lukas4 - 2017-05-17

Jak tam? Kto będzie na piątek sobotę zbierze się ekipa?
Później można się przenieść do Wrocławia wieczorem ;)

KubaJDM - 2017-05-17

lukas4 napisał/a:
Jak tam? Kto będzie na piątek sobotę zbierze się ekipa?
Później można się przenieść do Wrocławia wieczorem ;)

O to to to! Jestem za :mrgreen:

lukas4 - 2017-05-17

no do setki można iśc i dalej w miasto.

U mnie nocleg na 4-6 osób jakoś się ogarnie :P

KubaJDM - 2017-05-18

lukas4 napisał/a:
no do setki można iśc i dalej w miasto

już się doczekać nie mogę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

clark - 2017-06-26

Ja będę w piatek :mrgreen: zakwalifikowalem się, teraz fylko namowic druga połówkę, zsynchronizowac wyjazd i jazda 8-) mamy stanowisko forumowe? Zara doczytam temat.
Karamba_DC2 - 2017-06-27

W tym roku pewnie nie ma kto się podjąć. Ja tym razem ekipy nie skrzynkę bo wjadę może jeden dzień pogadać i tyle ;)
clark - 2017-06-27

Rozumiem, doczytałem o tamtym drugm spocie, co niestety się nie udał, jakoś się zgadamy:)
Karamba_DC2 - 2017-06-27

Mi średnio termin w tym roku pasuje nie ukrywam, jeszcze żebym mial czym i po co jechać hehe
Tak wpadnę jako zwyczajny widz :)

clark - 2017-06-27

Ważne, żeby zobaczyć mordy na żywo :mrgreen: Integra przecież jest w pytę, tyle, że nie ma jak jej użyć bez TA :-P
Karamba_DC2 - 2017-06-27

Nawet bym jej nie użył na tym lotnisku, zobaczysz to zrozumiesz.
Rok temu kilka aut się uszkodziło w tym dwa klegow.

Zresztą nie chce mi się jej targac 600km w jedną stronę i pozostawić na trawniku :)
Wystarczy że zobaczę znowu mordy z forum :lol:

papel - 2017-06-28

My będziemy pewnie od piątku lub soboty rana.
Możemy jak w zeszłym roku zarezerwować miejsce, ale fajnie było by znać orientacyjną ilość aut, w ubiegłym roku było ciasnawo jak się wszyscy zjechali :-)

lukas4 - 2017-06-29

My pewnie tylko na sobotę wpadniemy, ale nie wiem czy wpuszcza mnie za bramę bez zgłoszenia. ...
papel - 2017-07-26

Wiadomo coś więcej? Kto jedzie, i kiedy?
clark - 2017-07-26

Z tego, co wiem to Kuba, Kamil i Luty, sprobujemy stanac razem, podczepieni pod ekipe z zg Ksawi i Zan (tez sa tu na forum), no i 15 fur jakichs z fanpejdza Placka v2 (Ksawiego). Konstruktor z zg może dojedzie na sobotę. Szkoda, ze Karamby nie będzie, ani Krycha i każdego innego tez :-P jak tutaj temat padl i nikt nic nie pisal (tylko o mojt), to ja juz sie wpisalem w paczkę z Zg, wciagnalem Kube i na ostatnia chwile Kamila i Lutego, zajmiemy ile da sie miejsca tasma, Kasawi gadal o tym z jakims organizatorem, jbc to Papel na miejs u sie dostawisz, Kuba ma flagi z zeszlego roku ;-) ja mam nr kom Kuby, o 10 w piątek bedziemy na miejscu. Szkoda ze mala paczka nam wyszla :-P a Lukas4 jak? I Hikiel? A Yaca, Johny i reszta:D? Dzieci i daleko? Limon daleko+ introwertyk, to wytłumaczony, a reszta? Gumka dziecko, Cmq dzieci firma daleko, Japoniec? Guardiola mój znajo z FB ostatnimi czasy? Chyba taki Japfest to dla lawirantów tylko, a później już tylko to co kto bliziutko ma pod ręką:D Banyo nie ma dziecka, Pilar (choć już zaliczyl zlot s2k to i tak łądnie) o! Emre mógłby odwiedzić Bartosza i z Wro już by miał bliziutko:D Tomac kawaler też mógłby zawitać ;-) nie no zartuję, każdy ma swoje życie i priorytety, ale szkoda, że tak mało będzie :-> ja jestem pierwszy raz i dlatego się jaram!
YacaJackowski - 2017-07-26

Passata mi nie zaakceptowali na japfest wiec niestety sie nie pojawie :-(
Karamba_DC2 - 2017-07-26

clark napisał/a:
Limon daleko+ introwertyk, to wytłumaczony


:hurra:


Mi w tym roku jakoś nic nie przypasiło, w sumie prawie bym był ale znowu coś wypadlo i bede 4 dni po JF dopiero w kraju :-/
No coż nie mozna miec wszystkiego, zresztą ja nawet auta nie zglosilem :lol:
Za rok już będę, bo to pierwszy ktory ominę i jest mi z tym zle :oops:

Krychu - 2017-07-26

za rok to może i ja będę :D
Kubaa - 2017-07-26

Krychu napisał/a:
za rok to może i ja będę :D

Tylko nie rozjeżdżaj ludzi zestawem :lol:

Gorlis - 2017-07-26

Ja omijam i mi z tym dobrze. Bez sensu jezdzenie tylko dlatego bo to JapFest i wypada sie pokazac ;)
Nie wykluczam ze za rok sie zjawie, zobacze w jakim kierunku impreza bedzie sie rozwijac :-)

KubaJDM - 2017-07-26

Ja liczę na dobrą strefę gastro :lol:
Pit - 2017-07-26

muszę chyba zrobić jakieś dziecko, to będę wytłumaczony jak Gumka czy CMQ :lol: zapewniam, że daleko mi do introwertyka :mrgreen:
clark - 2017-07-26

;) jeszcze wiadomo p0lish- ale On to ma chyba 6ciorgo, to nawet nie ma co pytać :mrgreen:

za rok to własny zlot trzeba pyknąć.

Hikiel - 2017-07-27

My wyjeżdżamy o 3:00 w nocy dzisiaj, na miejscu będziemy jutro z samego rana. Do zobaczenia! :)
memo88 - 2017-07-27

Cholera kompletnie zapomniałem że jest Japfest... Jestem jeszcze na urlopie i chętnie bym wpadł ale nie wiem nic co i jak... Wiem że bilety jeszcze są ale pewnie autem już nie wjadę... Z miłą chęcią poznał bym ekipe z forum.
revi - 2017-07-27

A ja się dostałem na wjazd autem, ale chce mieć na tjuningi to sb i nd trzeba ostro pracować :D
sebeck_ - 2017-07-27

Ja ruszam w sobotę ;-)
Karamba_DC2 - 2017-07-29

Ktore z tych aut jest z forum :zdziwko:


Kubaa - 2017-07-29

Karamba_DC2 napisał/a:
Ktore z tych aut jest z forum :zdziwko:




LOL :mrgreen:

Civic Klub Option

Karamba_DC2 - 2017-07-29

Rozumiem zeby tam stala Ska Kamila bo mial byc , Papela auto itd
A tych nawet nie znam a stoi tam nasza flaga :shock:

Za wiele nie widac ,ale nie poznaję prawie żadnego auta z forum miedzy flagami forum :lol:

jakub476 - 2017-07-29

Aha :lol:
hot_rider - 2017-07-29

Karamba_DC2 napisał/a:
Rozumiem zeby tam stala Ska Kamila bo mial byc , Papela auto itd
A tych nawet nie znam a stoi tam nasza flaga

świat ma większe problemy :lol:

Karamba_DC2 - 2017-07-29

Widocznie nie czujesz się tutaj jak w domu wśród swoich :lol:

Poza tym byłem na każdym poprzednim i była dobra ekipa zgrana, w tym roku wyjątkowo mnie nie ma i nagle widzę tam inne forum ;)

Mareczuczek - 2017-07-29

Ja te auta znam z Civicklubu :lol:
Yaca - 2017-07-29

też odpuściłem pierwszy raz JapFest bo jakoś znudziły mi się imprezy na których można tylko oglądać pomniki.... bez upalania po zakrętach to nuda .. starzeje się :wstyd:

mimo to gratuluje brawa dla organizatorów że co roku starają się rozwijać imprezę mimo że w PL nie mają za dużego pola manewru zwłaszcza jeśli chodzi o lokalizacje i tor :-/

bialy56 - 2017-07-29

Byłem dziś, jako widz. Świetna impreza, dużo porządnych projektów, super się bawiłem, tylko zdziwiłem się, dlaczego tak dużo naprawde drogich aut jeździ na Japan Racingach. Dziesiątki aut, jak nie lepiej. A ja przepłacałem za te37, a mogłem sobie kupić nowki jr3 :D
Mareczuczek - 2017-07-29

Przecież za cenę niektórych JR można kupić ciekawe, nietuzinkowe koło ale po co...lepiej mieć coś co wszyscy #yebaćindywidualność
Karamba_DC2 - 2017-07-29

Yaca, widać mamy większe aspiracje i wymagania niż patrzeć na drift, nim przyjdzie pora żeby się najebać :lol: :lol: :mrgreen:


Tak przy okazji, 120KM czystej mocy tez w szeregu forum jdm-o :mrgreen:



Ogólnie nie mam zamiaru właścicielowi ubliżyć, bo mi się coś podobnego podoba, ale kurde do czego to zmierza, gdzie ten docisk tylko spowalnia to auto :roll:

TorquedMad_Mind - 2017-07-30

Karamba:
http://www.urbandictionar...e.php?term=rice

Teraz to się nazywa Stance z "Race look" :lol:

Pilar - 2017-07-30

Race look stal sie modny niestety...splittery, dokladki, dyfuzory, spoilery, spoilery dyfuzora, canardsy, canardsy splittera, splitter progow, kolejne progi spoilera itd. :mrgreen: Fajnie to wyglada ale jak jest spojne i cos tam daje.
hot_rider - 2017-07-30

ogólnie jesteście starymi grzybami :-P ale tu się zgodzę,że ten cif wygląda mega słabo
p0lish - 2017-07-30

jak się prezentuje dragowa Celica z GT4? Ktoś ma jakieś foty?
TorquedMad_Mind - 2017-07-30

Pilar napisał/a:
[...] Fajnie to wyglada ale jak jest spojne i cos tam daje.

dokładnie. A większość "spoilerowców" nawet nie poczyta o aerodynamice, psując ją przeokrutnie :mrgreen:

KubaJDM - 2017-07-30

Flagi na początku były ustawione prawidoło do "teamu" JDMO. Potem były jakieś roszady w ustawieniach a ja po prostu nie miałem czasu i chęci stać w jednym miejscu i tego pilnować, poza tym tegoroczna ekpia JDMO była mizerna : )
lukas4 - 2017-07-30

Ja niestety wysypalem w ostatniej chwili ale matula noge złamała wiec jf musial zejsc na dalszy plan i nawet jako widz nie bylem... Za rok mam nadzieje sie zameldowac juz...

Troche dziwnie ze fury na jr przechodza przez selekcje. Zobaczymy w jakim kierunku pójdzie imoreza bo jak im wieece tym lepiej to sie wypisuje :-P

Podobnie jak karamba czuje sie niespełnionym w tym sezonie przez brak melanzu z ekipa z jdmo :D

KubaJDM - 2017-07-30

lukas4 napisał/a:
Troche dziwnie ze fury na jr przechodza przez selekcje. :D

To prawda, dla mnie to jest śmiech na sali, a najlepiej jak jakieś auta po 70-90k mają takie felgi :lol: No, ale cóż, hajs ma się zgadzać, a typowy widz nie odróżni "Japan" Rejsingów od Worków itd. :-/

Gratuluję za to Papelowi za zdobycie pierwszego miejsca w klasie FWD Drag oraz Kamilowi i jestgo eSce za Auto Zlotu. 8-)

Karamba_DC2 - 2017-07-30

Serio kamil dostał auto zlotu ? Ależ to musi być ***** sztos 8-) 8-) 8-) 8-)

Tyle aut bylo z forum ? :lol:


KubaJDM - 2017-07-30

Było więcej, ale albo każdy gdzieś osobno stanął, albo się wsyzsycy na fotki nie złapali. ;-)
clark - 2017-07-30

Zmiksowały się 3 ekipy, stalem obok Papela 90% czasu, ale jak pojechal na drag, to kto inny na moment wjechal Mu na miejsce, na tamtej focie mnie brakuje, bo bylem najebany i nie chciałem jechać się ustawić do foty:) byl extra klimat, Papel, Kuba mega Ziomy, szkoda, że brakło reszty, Kamil stał obok nas przy fladze z Lutym, ale po 1h się przestawili gdzie indziej. Lotka z tego 4gena będzie przycięta po bokach, bo koles nie zdążył tego zrobić na zlot, będzie może lepiej pasowała;) poczekajcie na foty Kuby:) Hikiela nie widzielismy, a łazilismy wszędzie, kibel w Castoramie na propsie! :lol:

btw- Karamba- mega spoko masz Brata 8-) no i ma fajne Z!

Karamba_DC2 - 2017-07-30

:mrgreen: :mrgreen:
Nie ma tutaj konta a już zna tych których ja nie znam :lol:

Za rok już będę swoim DC2 jak zrobię co mam w planie :->

clark - 2017-07-30

Haha prawda;) btw w tym Civicu z lotką są oem Volki ;) Jak następny Japfest nie wypadnie w czas mojego slubu, to tez będziemy!
DoSeR - 2017-07-30

Karamba_DC2 napisał/a:
Ktore z tych aut jest z forum :zdziwko:

Obrazek

O w mordę, to była flaga JDMO na japfeście?
Wszystkie auta z forum były porozrzucane. 7 było na pewno.

Dobry zlot i trudno o coś lepszego w PL. Brakuje tylko TA.
Stęskarów było bardzo mało.

Karamba_DC2 - 2017-07-30

DoSeR, no i wlasnie przez brak TA z tego forum mało kto pojechał też, ile można stać na driftami.
Ogólnie to jezdzili coś ? Bo rok temu to mało co z tego driftu widzialem hehe

No ale jest krok w przód, bo widziałem rozdanie Dragu było oficjalnie wieczorem z resztą, a nie rok temu osobno aby było, a wieczorem wielkie boom ;) Zatem to na plus :)

DoSeR - 2017-07-30

Szczerze mówiąc jak było z driftami to nie wiem. Podbiłem tam ze 3-4 razy na 5 minut to coś tam próbowali latać. Czy cały dzień tak było? Cholera wie.

Rozdanie nagród to chyba najlepsza część Japa, klimat straszny :szok:

Civic na joterach był w TOP3 Wangan.

Karamba_DC2 - 2017-07-30

Nadal daleko im do drugiej edycji, tam to dopiero kopary opadały, to co jest teraz to jak by przedsmak :mrgreen: :mrgreen:
Dla mnie JF2 nr 1 !!!

KubaJDM - 2017-07-30

Pierwsza część zdjęć: https://www.facebook.com/...449966548419083
Sylwek - 2017-07-31

Jf 2 był najlepszy zgadzam się ! ;) driftu było 10 razy więcej niż w tamtym roku !!! Było grubo !!!!
Hikiel - 2017-07-31

Żyję! Nie mam głosu, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę spałem łącznie z 6h ale było spoko :) W sumie z forum widziałem się chyba tylko z Sylwkiem. Clark mi śmignął gdzieś raz koło foodtrucków z rana ale wtedy nie byłem jeszcze w stanie przeprowadzić żadnej konwersacji :mrgreen: Dla mnie było zajebiście!
clark - 2017-07-31

Hikiel napisał/a:
Clark mi śmignął gdzieś raz koło foodtrucków z rana ale wtedy nie byłem jeszcze w stanie przeprowadzić żadnej konwersacji :mrgreen: Dla mnie było zajebiście!

:ok:

To i ja kilka fotek wrzucę:

Papel w bojowej wersji (normalnie na czarnych Sparco, ale z drag balonem też mi się max podobało):





Mały mix, dużo się nie porobiło, bo padła bateria w lustrze- nie doładowałem po wczasach :bag: kilka z koma:

















kom:

















gaseb - 2017-07-31

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Pierwsza część zdjęć: https://www.facebook.com/...449966548419083

:shock: :shock: :shock:

Krychu - 2017-07-31

widzę że było kilka naprawdę ciekawych samochodów, mam nadzieję, że w przyszłym roku wpadnę i zmacam nie tylko fury :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-07-31

Krychu, w nocy jest tam już tak grubo że mógł byś macać tyle że nie rozróżnił byś :lol:
clark - 2017-07-31

Prawda! :lol:
Krychu - 2017-07-31

widzimy się za rok! :kul:
KubaJDM - 2017-07-31

gaseb napisał/a:

:shock: :shock: :shock:

Moim zdaniem najbardziej JDMowy samochód na całym zlocie. 8-)

papel - 2017-07-31

Krychu napisał/a:
widzę że było kilka naprawdę ciekawych samochodów, mam nadzieję, że w przyszłym roku wpadnę i zmacam nie tylko fury


Pasuje, czy gardzisz? :mrgreen: 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=v8ZDVjUGwJI

Wiadomo, nie jest to to samo co Rakietowa, ale i tak dla mnie impreza sztos, jak co roku. Można było wynaleźć wady, nawet wiele, względem zeszłorocznych... ale po co. Było też dużo zalet. Warto tam być, będę się starał wracać tam co rok. Póki co jedną ominęłam,
Ludzi z forum w porównaniu do zeszłego roku było na prawdę mało, ale za to inni, i tak samo pozytywni, fajne wariaty :-D Mnie ten japfest mocno zniszczył, dziś dopiero doszedłem w miarę do siebie ;)
Tego roku wróciłem z winylem za pierwsze miejsce.





ps. Clark wariacie, pamiętamy i widzimy się wkrótce :super:

clark - 2017-07-31

Krychu napisał/a:
widzimy się za rok! :kul:


Odnotowane!

Papel winobranie, albo coś u Was :mrgreen:

KubaJDM - 2017-08-01

Reszta zdjęć ode mnie. ;-)
https://www.facebook.com/...450993374983067

Sylwek - 2017-08-01

Juz drugi rok z rzędu car of the event zdobywają auta z forum JDMO :) Impreza była jak co roku grubassss, nawet taki detal jak woda do basenu która dowozila cysterna... normalnie ekipa JF z organizacją dochodzą do perfekcji .Mam nadzieje ze za rok spotkamy się już w innym miejscu i będzie Można pobawić się swoimi zabawkami na jakims torze. Pozdrooo
Krychu - 2017-08-01

$$Honda Fan$$, serio cyknąłeś tylko po jednym zdjęciu Z31 i Stariona?! :-o
Karamba_DC2 - 2017-08-01

Krychu napisał/a:
widzę że było kilka naprawdę ciekawych samochodów, mam nadzieję, że w przyszłym roku wpadnę i zmacam nie tylko fury :mrgreen:



Myślę że lepszej imprezy dla siebie nie znajdziesz, zobacz jak się szlachta tam bawi :lol:

Mareczuczek - 2017-08-01

I o dziwo nie na Hondzie się Panowie "bawią" :D
DoSeR - 2017-08-01

Sylwek napisał/a:
Juz drugi rok z rzędu car of the event zdobywają auta z forum JDMO :)

Kto wygrał rok temu?

clark - 2017-08-01

DoSeR napisał/a:
Sylwek napisał/a:
Juz drugi rok z rzędu car of the event zdobywają auta z forum JDMO :)

Kto wygrał rok temu?


Sylwek :-)

Lutyyy - 2017-08-01

za rok można się zgadać i możemy się razem ustawić z calym forum :lol:
YacaJackowski - 2017-08-02

Jak się dorobię japończyka to na następnym na pewno jestem! Ale jak już to z synem więc gwałty analne na masce samochodu musicie uskuteczniać u kogoś innego.
clark - 2017-08-02

Dorabiaj, dorabiej, ale nawet jak zostaniesz z czym innym, to rejstrujesz się do kogoś do samochodu, jako osoba towarzysząca (stówka za osobę), swoją furę zostawiasz pod bramą na eleganckim parkingu, przesiadka do zarejstrowanego i gotowe;D później tylko przerzucić z bagażnika sprzęty i już ;)
YacaJackowski - 2017-08-02

clark napisał/a:
Dorabiaj, dorabiej, ale nawet jak zostaniesz z czym innym, to rejstrujesz się do kogoś do samochodu, jako osoba towarzysząca (stówka za osobę), swoją furę zostawiasz pod bramą na eleganckim parkingu, przesiadka do zarejstrowanego i gotowe;D później tylko przerzucić z bagażnika sprzęty i już ;)


Zajebisty patent, jak zostanę z Volksdeutschem to tak ogarnę. Ze sprzętami nie będzie problemu bo jak już wpadnę to na jeden dzień bo z młodym i pewnie Olą będziemy.

clark - 2017-08-02

Choć na 1 noc zostańcie na namiotach, tylko wtedy dziecko ciężko zabrać, a mały pewnie się podjara i warto wziąć, w takim razie 80zł od osoby hotel jest 4, albo 10km obok;D i jak już 1 noc do wyboru, to lepiej z soboty na niedzielę, zamiast z piątku na sob, a najlepiej zaliczyć all :mrgreen: ja też byłem z Pat, najpierw kręciła nosem, ale później to ciągle banan na gębie i się podobało, zwłaszcza, że nie była sama jako dziewczyna - pozdr Natala :-) no i nawet dancing był, dobrzy dj'e max! (od godz 19.00 wszyscy z zewnątrz opuszczają imprezę i zostają tylko uczestnicy i osoby towarzyszące przypisane do fur). Bro 5zł z nalewaka, tanie, ale można było wnosic w plecaku 4paki z auchan- oddalone 10min z buta od eventu 8-) tak samo kiełbaski na grilla, full wypas!
Sylwek - 2017-12-29

Nowy rok za pasem, ciekawe jaką miejscówkę z lokalizacją imprezy na ten rok przygotowali organizatorzy 8-)
fulek - 2017-12-29

Fajnie bybylo z TA z prawdziwego zdarzenia. Jeździłbym 8-)

Pixer ring otworzyli pod Wrocławiem, ale to chyba trochę większa rakietowa

vlad - 2018-01-22

Będzie w tym roku Time Attack.

pozdrawiam, Michał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


więcej info w przeciągu 2-3 tygodni :)

Bakuu0 - 2018-01-22

:super:

BQ.

KubaJDM - 2018-01-22

Pora rozgrzać 1.4 :evil: 8-)
Mareczuczek - 2018-01-22

Oho, aż usłyszałem z garażu krzyk moich korb
DoSeR - 2018-01-22

Mareczuczek napisał/a:
Oho, aż usłyszałem z garażu krzyk moich korb

Ty to się udałeś :lol: :lol:

Bajcarek - 2018-01-22

Tylko bez limitów głośności please. :luka:
fulek - 2018-01-22

Elegancko 8-)

Silesia, Pixer? gdzie to będzie? :mrgreen:

Hondata - 2018-01-22

Ciekawie nie powiem :-)
lukas4 - 2018-01-22

Boże ześlij JF n a silesie :-P
wisnia8686 - 2018-01-24

Od 27.07 wyjeżdżam do PL od was zależy, czym jedziemy :lol: jak termin Pasi to DC5 prosto ma JF jak nie to accorda w gazie do Bydgoszczy.
Karamba_DC2 - 2018-01-24

Ale że coś się kroi ? :P
Bo JF chyba wypada tydzień po moim weselu :lol: Może mnie nie być w kraju, będę pewnie gdzieś prażyć tyłek na plaży :mrgreen:

wisnia8686 ogólnie to może warto wspomnieć o HondaFest w Holandii na ten rok ? Rok temu minęliśmy się z kolegą z forum, może w tym roku ktoś chce zawitać :]

Bajcarek - 2018-02-07

http://japfest.pl/2018-jak-to-bedzie

Myślę, że dobra rozkmina, żeby w piątek poupalać, a od soboty do niedzieli chill. 8-) Standardowe pytanie, są limity głośności na Pixers? :lol:

DoSeR - 2018-02-07

Chciałem w zeszłym roku w podobny sposób rozegrać MOJT, ale nie wyszło... Pomysł zajebisty! i wszyscy będą zadowoleni.
Będzie trzeba jechać już w czwartek :mrgreen:

fulek - 2018-02-08

Elegancko 8-)

Super opcja na TA. Jak przejdę selekcję to jade tam :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2018-02-08

W tym roku już mam zamiar być spowrotem :mrgreen:
fulek - 2018-02-08

Karamba podobno jakimś weselu masz być :lol: :mrgreen:
vlad - 2018-02-08

Raduje się moje serduszko na wasze zadowolenie :D

Kamil-R napisał/a:
Standardowe pytanie, są limity głośności na Pixers?


Wydaje mi się że nie będzie zupełnie z tym problemu... tor jest dosłownie w polu, przy autostradzie, zero mieszkańców, biur itp... jakieś obok 2 firmy produkcyjne z budowlanki itp upewnię się jeszcze ale na 99% jest to obiekt gdzie to będzie najmniejszym zmartwieniem :)

johnnyg - 2018-02-08

ale petarda, to w tym roku wyjątkowo zazdroszczę uczestnikom :padam: :ok:
KubaJDM - 2018-02-08

Nie zazdrość tylko wbijaj. 8-)
Bajcarek - 2018-02-08

vlad napisał/a:
Raduje się moje serduszko na wasze zadowolenie :D

Kamil-R napisał/a:
Standardowe pytanie, są limity głośności na Pixers?


Wydaje mi się że nie będzie zupełnie z tym problemu... tor jest dosłownie w polu, przy autostradzie, zero mieszkańców, biur itp... jakieś obok 2 firmy produkcyjne z budowlanki itp upewnię się jeszcze ale na 99% jest to obiekt gdzie to będzie najmniejszym zmartwieniem :)


No i bomba, bo po fuck up'ie na Torze Łódź, gdzie zostałem wyproszony z upalania na zlocie S2000 z powodu zbyt głośnego pojazdu, wolę się teraz upewniać, że nie powtórzy się akcja. :lol: Inicjatywa z upalaniem wzorowa, jaram się. 8-)

Pilar - 2018-02-08

Kamil-R napisał/a:
No i bomba, bo po fuck up'ie na Torze Łódź, gdzie zostałem wyproszony z upalania na zlocie S2000 z powodu zbyt głośnego pojazdu


Wiedziałeś, że może być przypał :lol:

Bajcarek - 2018-02-08

Nie no, jasne że wiedziałem... rano po odprawie, jak organizator stwierdził, że im szyby powypadają na obiekcie od tego hałasu. :roll: Gdybym wiedział, przed eventem, że taka akcja będzie, to bym kupił OEM wydech i założył...
Bakuu0 - 2018-02-08

Upalał ktoś na tym Pixers? Szybkie to to?

edit:
ok, już oblookałem na yt. Szybkie eg/ek zrobi tam przeciąg.

KubaJDM - 2018-02-08

To co robimy zakłady? Fulek mam nadzieje, że będziesz 8-) :lol:
fulek - 2018-02-08

Jest plan jechać 8-)

Moje b16 pewnie będzie trochę za mało ale walka będzie :box: :box: :zdrowko:

Karamba_DC2 - 2018-02-08

fulek napisał/a:
Karamba podobno jakimś weselu masz być :lol: :mrgreen:


Taaa, będę tydzień po :mrgreen:

wisnia8686 - 2018-02-08

Nie wiem, czy się cieszycie, ale na bank wpadamy z Kasią :-D (akurat zaczynamy urlop) do zobaczyska
Karamba_DC2 - 2018-02-08

No to widzę dwie białe Integry obok siebie :mrgreen:
Mareczuczek - 2018-02-08

Będę, chociaż prawdopodobnie jako widz :D Bo swojego auta raczej nie złożę :-/
vlad - 2018-02-08

co więcej powiem wam że szykujemy klasę PRO dla samochodów bez homologacji, niezarejestrowanych itp i w tej klasie będzie można utututu na pełnym sliku pod warunkiem posiadania co najmniej rollbara :) także spodziewamy się porządnych zawodów w kilku klasach :) ale klasy wyłonimy dopiero jak zobaczymy jak wygląda stawka zarejestrowanych chętnych aby było w miarę wyrównane :)
Karamba_DC2 - 2018-02-08

vlad, i słusznie, dobre macie podejście :ok:
Szkoda że teraz jak jest możliwość, to już nie ma auta do upalania :-/

fulek - 2018-02-08

Zdążysz ogarnąć :lol:

Czyli slick tylko z klatką? Spoko :mrgreen:

Fawor - 2018-02-08

vlad napisał/a:
co więcej powiem wam że szykujemy klasę PRO dla samochodów bez homologacji, niezarejestrowanych itp i w tej klasie będzie można utututu na pełnym sliku pod warunkiem posiadania co najmniej rollbara :) także spodziewamy się porządnych zawodów w kilku klasach :) ale klasy wyłonimy dopiero jak zobaczymy jak wygląda stawka zarejestrowanych chętnych aby było w miarę wyrównane :)

vlad, a dla weteranów, którzy poszli w helmutowski drift, zrobicie jakieś osobne wejściówki? :D

KubaJDM - 2018-02-09

No to widzę ekipa porządna będzie w tym roku :mrgreen: Wiśnia ja się cieszę!!! 8-)
fulek - 2018-02-09

może w końcu uda się zostać co by się troche bardziej zintegrowac :-> :zdrowko:
lukas4 - 2018-02-10

Kurde nareszcie impreza bedzie miala wszystko co niezbedne.
Na bank sie meldujemy z Magda w tym 8-)

$$Honda Fan$$, flagi jdmo żyją jeszcze?

Karamba_DC2 - 2018-02-10

Co za różnica, jak potem i tak każdy stoi gdzie popadnie :lol:
KubaJDM - 2018-02-10

Dlatego trzeba się zgrać w tym roku i razem stanąć jakoś fajnie, może organizatorzy wymyślą Nam coś ciekawego, bo zapowiada się sporo ekstra samochodów, no chyba że czerwone AE86 i niebieski Smerf nie chcą to trudno :lol: Flagi są jak nowe! Co roku je piorę i prasuje. 8-)
Bajcarek - 2018-02-10

$$Honda Fan$$ napisał/a:
niebieski Smerf

ej, ej! Ja chciałem, ale wiemy jak to w zeszłym roku wyglądało. :lol: W tym roku będziemy reprezentować JDM-O, słowo. 8-)

KubaJDM - 2018-02-10

No i to mi się podoba! :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-02-11

Ja to bym widział tak:

Stajemy razem między flagami i każdy ma plastikową wkładkę zamiast tablicy z logo JDM-O
Petarda 8-)
WIdać zaraz że jeden team, a ja będę chociaż wiedział z kim pić :mrgreen:

Niech ktoś wykona, zrobić listę, przelew się cyknie, a tabliczki rozda na zlocie, i gra gitara :mrgreen:

Game - 2018-02-11

O fak trzeba szybko jakieś auto kupić do JapFestu w takim razie :mrgreen:
Bajcarek - 2018-02-11

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja to bym widział tak:

Stajemy razem między flagami i każdy ma plastikową wkładkę zamiast tablicy z logo JDM-O
Petarda 8-)
WIdać zaraz że jeden team, a ja będę chociaż wiedział z kim pić :mrgreen:

Niech ktoś wykona, zrobić listę, przelew się cyknie, a tabliczki rozda na zlocie, i gra gitara :mrgreen:


Dobrze gada, polać! Czarna tablica i napis JDM-O. Kuba aka. HondaFan, działaj. 8-)

KubaJDM - 2018-02-11

Kurczę a ja specjalnie tablice ściągam zawsze :lol: niemniej jednak pomysł dobry! 8-)
Karamba_DC2 - 2018-02-11

Game napisał/a:
O fak trzeba szybko jakieś auto kupić do JapFestu w takim razie :mrgreen:


A to nie masz czym wjechać ? :mrgreen:

jakub476 - 2018-02-11

Ciekawe czy w tym roku bym ogarnął. :mrgreen:
Game - 2018-02-11

Karamba_DC2 napisał/a:
Game napisał/a:
O fak trzeba szybko jakieś auto kupić do JapFestu w takim razie :mrgreen:


A to nie masz czym wjechać ? :mrgreen:


Wjechać to i jest czym ale plan na ten rok to jakiegoś "racecara" zakupić :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2018-02-11

Słuszne, propsuję 8-)
KubaJDM - 2018-02-18

W ogóle ktoś będzie zatrzymywał się w jakimś Hotelu? Rok temu zatrzymałem się w Sękowskim, bardzo polecam, cena na promocji fajna wyszła, urządzony w super stylu, śniadanko od koloru do wyboru, świetna wielka sala ze stołami bilardowymi, kręgielnią i barem. 8-) Zastanawiam się jeszcze nad Qubusem bo na te chwile cenowo też spoko wychodzi.
Karamba_DC2 - 2018-02-18

Jestem za, i tak będę szukac hotelu, można się wbić na jeden :ok:
Kręgle fajna sprawa po alko :mrgreen:

Emre - 2018-02-18

o co tu chodzi? jaki wyjzad, kiedy? :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-02-18

JAPFEST
27-29 Lipca 2018

Emre - 2018-02-18

moge byc, jak tomi li dżons w ściganym... 8-)

p.s. bedziesz miał okazje, żeby flaszke za cupre postawić... :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2018-02-18

:hyhy: :mrgreen:
Emre - 2018-02-18

A gdzie to jest w ogole? :mrgreen:
Bajcarek - 2018-02-18

State of Legnica.
Emre - 2018-02-18

To będziemy z Bartkiem... 8-)
Hikiel - 2018-02-19

Tylko namiot leszcze!
Bajcarek - 2018-02-19

No przecież, Emre z Bartkiem nic innego w planach nie mieli... :gej:
Karamba_DC2 - 2018-02-19

:lol: :lol: :ok:

Hikiel, namiot to ja lubię, ale nad jeziorem przy ognisku, z kiełbaską na kiju :mrgreen:

Hikiel - 2018-02-20

Dwa Japfesty w namiocie za mną i nie zamienię na żaden hotel :) W ubiegłym roku tylko skoczyłem do hotelu pod prysznic zanim wodę odpalili na lotnisku.
Karamba_DC2 - 2018-02-20

Dwa lata temu też byłem w Legnicy pod namiotem. Jasne że to fajna opcja. Wiesz w twojej ekipie ciągle jest dym itd, dobrze się bawicie i tak powinno być :)
Ja jadę pomnikiem który będzie stać tylko, a cała noc patrzeć na marchewy i palenie gumy w miejscu mi się nie chce, wyroslem z tego po części ;)

Hikiel - 2018-02-20

No w sumie racja. Na dobrą sprawę spałem po jakieś 3-4h te dwie noce więc nawet gdybym tego namiotu nie miał to jakoś bym sobie dał radę ;-)
Emre - 2018-02-20

Ja to raz w zyciu byłem pod namiotem. Pierwszy i ostatni. :mrgreen:
vlad - 2018-02-26

Pomyślcie nad rozwiązaniem takim jak robią od kilku lat już chłopaki z MR2-Club z postawieniem małej hali - jak się dogadacie z tą samą firmą co oni i ta sama firma stawiałaby dwie takie hale namiotowe to na pewno będzie dobra cena. Oni się w kilka aut skladają jakoś po 200zł... czy coś w ten deseń, i cała ekipa ma 100% gwarancji że jest gdzie się schować czy to przed słońcem czy przed deszczem <tfu tfu> :)
lukas4 - 2018-02-26

vlad, szybkie pytanie organizacyjne ;)

Sanitariaty i prysznice będą takie jak co roku czy bedzie jakis lvl up?

Sylwek - 2018-02-27

Ja w tym roku pod namiotem nie ma bata ! ! ! hotel jedynie w celach higienicznych :-D
vlad - 2018-04-02

lukas4 napisał/a:
Sanitariaty i prysznice będą takie jak co roku czy bedzie jakis lvl up?


Niestety dalej lecimy na tym samym patencie. Kminie już trzeci rok jak to ogarnąć, ale niestety koszta postawienia kontenera prysznicowego, wraz z doprowadzeniem siły, wody, wywozem ścieków, transportem ciężarowym tego wszystkiego to jest między 5-7 tys pln a chętnych i tak będzie max 50 moze 100 osób na to rozwiązanie, więc ilość środków vs efekt jest niewspółmierna :/

lukas4 - 2018-04-03

A moze próbować obgadac temat z burmistrzem Legnicy? nie wiem jakie macie układy ale tak sie szczycą ze jf jest u nich. dla miasta nie beda to duże pieniądze... Miasto skorzystaloby wizerunkowo również za granica...

Moze legnicki zaklad kanalizacji w zamian za haslo reklamowe?
"Woda to życie-życie to auta". Wspiera nas legnicki zaklad kanalizacji? Moze udało by sie podkrecic ich na kurtyny wodne do chlodzenia ludzi?

Mozna również spróbować zrobic ta atrakcje dodatkowo płatna...
Mysle ze spora grupa osób zaplacilaby dodatkowe 5pln za możliwość wzięcia prysznica

Edit. Chyba lepiej by brzmiało wodociagi :-D

fulek - 2018-06-13

I co jedzie ktos?
lukas4 - 2018-06-13

Ja sie wybieram.
Moze standardowo liste zrobimy?
Od razu warto może pisać kto na TA sie ogarnia.

1. lukas4 TA

Karamba_DC2 - 2018-06-13

1. lukas4 TA
2. karamba
3. Wiśnia

Ja będę tyle że z ludźmi się zobaczyć i przy okazji DC2 zgłosiłem.
Wiśnia też będzie ze mną jechać z Bydzi swoja DC5, to wpisałem go zaraz :mrgreen:

lukas4 - 2018-06-13

Karamba_DC2, na caly jf wpadacie z noclegami? Fajna ekipa sie szykuje;)
Bajcarek - 2018-06-13

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia
4. Kamil-R + TA

8-)

Karamba_DC2 - 2018-06-13

lukas4, tak, nocleg mamy w hotelu qubus :)
Yaca - 2018-06-13

niestety odpadam :/ na nic nie ma czasu :/

ps. Karamba dobre śniadania są w Qubusie :-P

DoSeR - 2018-06-13

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR

Planuję przyjechać już w piątek z rana, coby sobie popatrzeć na TA.

wisnia8686 - 2018-06-14

Ja jadę odrazu z NL tam. Wyruszamy w czwartek żeby w piątek zameldowac się na torze. Jak Karamba wcześniej pisał będziemy w Qubusie :)


1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR

lukas4 - 2018-06-14

Trochu szkoda że nie kimacie na miejscu;p
Ale generalnie fajna ekipa sie zbiera;)

fulek - 2018-06-14

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6. Fułek + TA z zamiarem bicia rekordu :lol:

sebeck_ - 2018-06-15

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6. Fułek + TA z zamiarem bicia rekordu :lol:
7. CIVIC EG

Bakuu0 - 2018-06-15

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6. Fułek + TA z zamiarem bicia rekordu :lol:
7. CIVIC EG
8. BaQ + TA

lukas4 - 2018-07-19

Oddam miejsce w TA
wisnia8686 - 2018-07-22

Czy ktoś z was jest w grupie B na TA?
lukas4 - 2018-07-23

W ogole stajemy razem jakoś?
Flagi ktos od Kuby pobral?

wisnia8686 - 2018-07-23

Właśnie widziałem i powinniśmy się zgadać. Kto pierwszy będzie w piątek na lotnisku zajmie miejsca dla innych chyba, że da się jakoś z organizatorami zagadac.
Karamba_DC2 - 2018-07-23

Lata do tyłu pisało się do Vlada i ogarniał nam miejsca :)
Tylko kto to wie ile aut będzie :roll:

lukas4 - 2018-07-23

10 aut to mysle ze spokojnie. Z forum na bank jeszcze bialy bedzie no i oja magda Zetka wiec juz 10 pęka.
bialy56 - 2018-07-23

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6. Fułek + TA z zamiarem bicia rekordu :lol:
7. CIVIC EG
8. BaQ + TA
9. bialy56

SłabyHTB - 2018-07-23

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6. Fułek + TA z zamiarem bicia rekordu :lol:
7. CIVIC EG
8. BaQ + TA
9. bialy56
10.słabyHTB :mrgreen:

fulek - 2018-07-24

1. lukas4 + TA
2. karamba
3. Wiśnia + TA
4. Kamil-R + TA
5. DoSeR
6.
7. CIVIC EG
8. BaQ + TA
9. bialy56
10.słabyHTB :mrgreen:

ja niestety muszę zrezygnować

Hikiel - 2018-07-24

fulek napisał/a:
ja niestety muszę zrezygnować


Zrezygnować to możesz z powiększenia zestawu w Maku a nie z Japfestu. Nie odwalaj...

fulek - 2018-07-24

civic będzie miał znowu swapa :mrgreen: no nie da rady :roll:
Hikiel - 2018-07-24

AJm spiczles. W piątek mam urodziny... ze mną się nie napijesz? :lol:
lukas4 - 2018-07-24

fulek, kurde aleś pan pocelowal ;/
Hikiel, w piatek powiadasz, wyczuwam grube nakoorwianie pod sceno :lol:

Leci ktos kolo Poznania co by flagi pobrać od Kuby?

Karamba_DC2 - 2018-07-24

Flagi już ogarniamy, Kuba wyśle do mojego hotelu i przywiozę.
Pisałem na FB Japfestu czy jakieś miejsce dla forum wygenerują ;)

O której w piątek będziecie ?
Ja po 15 chyba, nie chce mi się rano wstawać i pakować :lol:

lukas4 - 2018-07-24

Karamba_DC2, super elegancko;), z miejscem nigdy nie bylo problemu wiec powinni dac rade;)

my kolo 13 myślę że bedziemy. Zostawic jedno auto i zobaczymy czy polecimy na pixers czy damy spokój i otwieramy browara;p

wisnia8686 - 2018-07-24

My z pixarsa koło 15 powinniśmy jechać na Legnice, a potem odpalam grilla i pizda na urodzinach od Hikiela 😎
SłabyHTB - 2018-07-24

no *****, ja odpadłem......
Karamba_DC2 - 2018-07-24

SłabyHTB, szkoda że nic więcej nie mogłem pomóc, czasami przeciwności losu są silniejsze :-/
Za rok nadrobisz ;)

johnnyg - 2018-07-25

ekipa się wykrusza, ja w tym roku też nie mogę :( . za rok :)
Hikiel - 2018-07-25

No tak se w tym roku mówię, a może jak już mam urodziny to zorganizuję coś większego, zaproszę kilka osób z japońskimi samochodami, zrobię jakiś TA, jakieś drifty i inne wygibasy :lol:
Bajcarek - 2018-07-25

O 15 kończy się upalanie na Pixers?

BTW. jak będzie ogarniać miejsce dla forum, stańcie gdzieś bliżej sceny, a nie prawie pod brama wjazdowa, jak rok temu. :lol:

DoSeR - 2018-07-25

Kto siedzi w Qubusiu?
Karamba_DC2 - 2018-07-25

Ja i wiśnia na pewno ;)
Sylwek - 2018-07-26

Wpadnę na wasze obozowisko zbić piątki :-D
lukas4 - 2018-07-26

Sylwek, w tym roku melduje sie u Ciebie co by 86 pomacac ;)
Hikiel - 2018-07-26

Jedzie ktoś z Piaseczna na Japfest?
Sylwek - 2018-07-26

Lukas śmiało! Hikiel jak czegoś potrzebujesz z Piaseczna to pisz na fecebookowym profilu japfestu tam szybciej kogoś znajdziesz.
Karamba_DC2 - 2018-07-26

O której będziecie na miejscu ?
Myślę przyjechać w piątek między 15 a 16 z flagami, będzie ktoś wcześniej żeby jakieś miejsca zająć ?
Zgaduję że najwięcej aut będzie w sobotę, zatem w piątek koło 16 powinno nie być problemu ?

Może osoby które jadą na TA uprzedzą organizację żeby zostawili nam miejsce ?
Bo pisałem na FB japfestu i nie odpisali, więc dla nich to pierdoła :lol:

Hikiel - 2018-07-26

Piaseczno nieaktualne.

P.S. Ja już na miejscu!! 😂😂

Twisted - 2018-07-27

Będę również około 16, więc widzimy się 8-)
lukas4 - 2018-07-27

Hikiel, zajales coś? Ja bede kolo 12-13. Jak cos to daj nr na pw
bialy56 - 2018-07-27

Ja będę koło 16 jakoś 😊
Karamba_DC2 - 2018-07-27

My też koło 16 dwa auta :)
lukas4 - 2018-07-27

Miejsce zarezerwowan na przeciwko pawilonu z jedzeniem.
Stoi moje ek4 i magdy crz bialy pawilon i wegiel drzwewny;p


Hondata - 2018-07-27

Udanej imprezy! Moze za rok sie uda przybyć po dłuższej przerwie ;-)
eithray - 2018-07-27

Zróbcie jakieś zdjęcia ekipy JDM-O :-) Chodzi mi o samochody. Nie chcę Was pijanych oglądać :lol:
wierzba - 2018-07-28

eithray napisał/a:
Nie chcę Was pijanych oglądać

mogłoby wyglądać zabawnie

gaseb - 2018-07-28

W tym mi się nie udało ogarnąć transportu auta ale za rok muszę znowu tam wpaść.

Udanej zabawy wariaty! :P

lukas4 - 2018-07-30

A kto nie byl niech żałuje..

Dzieki wszystkim za dobry melanż! Fajnie bylo sie spotkać, pogadać wypic piwko.

Karamba_DC2, Wisnia, dojechali bez ekscesow?

sylwek, bylwm ze 3 razy przy aucie ale nie moglem trafić na Ciebie:/
Hikiel dales rade? W niedziele ciezko bylo ;D

Największym minusem imprezy byla chyba pogoda. Jebalo tak żarem, że na nic checi nie było...

Z organizacyjnych to Krupówki na glownym deptaku, bylo tylu wystawców ze przy drodze miejsc na auta nie starczyło.
Powinni chłopaki zrobic strefe, dla wystawców i bylo by gites.

Jako ze mam aż cale 2 zdjęcia z jf to wklejam :mrgreen:




Karamba_DC2 - 2018-07-30

Dzięki ekipie za udany melanż !
Nigdy na japfestach nie byłem tak krótko jak teraz, ale i tak dobrze się bawiłem ! 8-)

lukas4, jakoś po 24 dopiero wróciliśmy z Czech :lol:
Za rok będziemy się już inaczej organizować, to będzie zupełnie inna impreza jak nic !


Co do samego zlotu, to od strony organizacyjnej i porządku na obiekcie, był to ten gorszy.
Żeby dopuścić do jeżdżenia, a raczej zapierdalania po obiekcie, albo kręcenia bączków między autami, po wpływem, to jest dla mnie nie dopuszczalne :roll:
Osoby te powinny mieć zabrane kluczyki i wypierdalać za bramę, a nie potem jeden drugiemu wjechał w auto z tego co słyszałem :->
Wystawcy zajęli środek imprezy, przez co auta stały na polach 50m z tyłu, ciężko było iść wszystkie zobaczyć.

Na plus dostęp do wody dla basenów, i na pewno warto pochwalić duży wybór jedzenia ! :-D :-D


Ciekawe jak to wyjdzie za rok :mrgreen:

Dwa filmy ode mnie naszej bazy, gdzieś na tyłach imprezy :lol:

Musicie sami chyba przełączyć na 1080p, bo coś FB utrudniał mi dodanie filmów :roll:
https://www.facebook.com/...40227919341471/

https://www.facebook.com/...40228892674707/

Sylwek - 2018-07-30

Lukas no niestety ale auto zostawiłem na placu show n shine a sam schroniłem się pod namiotem FMIC z reszta ekipy. Ogólnie to była zajebista impreza !!!!nmiło było wpaść do waszego obozu i poznać kilka ludzi z forum pozdroooo
Karamba_DC2 - 2018-07-30

Impreza jak zawsze była fajna, chciał bym żeby za rok więcej osób z forum sie razem zebrało :)

Z Lukasem i Wisnią już mamy plan na kolejną edycję :mrgreen: :mrgreen:

Hikiel - 2018-07-31

Kurde, trochę mnie ta impreza zniszczyła. Jechałem w czwartek po pracy kamperem Westfalia T4 ale ze zmienioną skrzynią i prędkość podróżna to 80-90km/h bo powyżej silnik błagał o litość. Ale przynajmniej spało się fajnie :) Na miejscu jak zwykle meeega klimat, który jest nie do podrobienia. O plusach nie będę pisał bo było ich jak zwykle bardzo dużo i cała ekipa Japfest Crew usłyszała już tyle pochwał, że jeszcze im się w głowach popie*doli :mrgreen: Z minusów dla mnie to toitoi'e. Na początku fajnie i kulturka ale potem trzeba było wychodzić z terenu imprezy żeby kulturalnie zrobić co trzeba.

Fajnie było zobaczyć twarze z forum i poznać nowe. Sorry, że tak krótko i w takim stanie ( :lol: ) ale zawsze coś :D Mam nadzieję, że siary nie zrobiłem i głupot nie gadałem :lol: :lol:

Afterek jak zwykle mega, skończyliśmy po 5 rano a pobudka o 9:00 bo było tak gorąco, że nie dało się spać.

Do zobaczenia za rok!

Karamba_DC2 - 2018-07-31

Hikiel, to co było na JapFest, zostaje na lotnisku :-o
Nikomu nie powiemy :lol:

Hikiel - 2018-07-31

To chociaż mi powiedzcie bo pewnie sam nie wiem o sobie wszystkiego :lol: :lol:
wisnia8686 - 2018-07-31

Wszystkim wam chciałem bardzo podziękować było pięknie! Za rok też przyjedziemy 😎
Jeśli chodzi o organizację to oprócz tych "pijanych driftow" reszta była mega(Mazda mx5, która stała rozbita to na trasie Wrocław- Legnica wywalił im poduchy od nierówności). Food truckow było w opór! Auta całkiem fajne, hostessy ładne. Ekipa JAPFESTu bardzo pomocna i miła. Biba szczeka, że też dziękuję wszystkim ciociom i wujkom za opiekę 😎

lukas4 - 2019-04-05

dobra zgłoszenia otwarte to ruszamy z listą :D kto w tym roku będzie?
Robimy zrzutę przed zlotem, żeby jakoś sensownie ogarnąć wszytko ?

1. lukas4

Sylwek - 2019-04-05

Gdzie te zgłoszenia ?
lukas4 - 2019-04-06

Sylwek napisał/a:
Gdzie te zgłoszenia ?


https://www.japfest.pl/fo...estracyjny-2019

Karamba_DC2 - 2019-04-06

A co mi tam, przyjadę znowu :mrgreen:
Przydało by się zrobić małą zrzutkę, i jechać wcześniej zająć miejsce :)


1. Łukasz
2. Karamba

DoSeR - 2019-04-06

1. Łukasz
2. Karamba
3. DoSeR

ja w Legnicy melduję się już w czwartek wieczorem 8-)

Karamba_DC2 - 2019-04-06

DoSeR, w tym roku stajesz z forum czy nie :mrgreen:
Tyle tu ludzi i aut, a zawsze na zlocie rozrzucone po polu :lol:

lukas4 - 2019-04-06

Ja tez z Magdą planuję wbijac w czwartek juz właśnie.

Pytanie brzmi czy dostaniemy pozwolwnie na użycie logo jdmo na np pawilonie;)

DoSeR - 2019-04-06

Karamba_DC2, raczej tak. W tym roku śmigam bez żadnej ekipy, więc chętnie się przyłączę.

Dogaduję temat żeby móc zgarnąć duży firmowy namiot. Byłoby dużo cienia :mrgreen: :mrgreen:


Karamba_DC2 - 2019-04-06

DoSeR, mega nam to ułatwi sprawę! Było by git, ja zabiorę flagi forumowe, leża u mnie po zeszłorocznym JF :-D
lukas4 - 2019-04-06

To jeszcze jakis dmuchany narożnik stół i żyjemy. No chyba że basen ;D
Sylwek - 2019-04-06

Ale ten formularz dziala ? Bo na fejsbuku nic nie pisali ze uruchomili zgloszenia .
KubaJDM - 2019-04-06

1. Łukasz
2. Karamba
3. DoSeR
4. KubaJDM

Lecimy ostro 8-)

Sylwek napisał/a:
Ale ten formularz dziala ? Bo na fejsbuku nic nie pisali ze uruchomili zgloszenia .

W tygodniu napisali, że za parę dni uruchomią formularz, więc to raczej już ten działający ;-)

DoSeR - 2019-05-10

To co? Kto się nie dostał w tym roku? :mrgreen:
nikesonmyfeet - 2019-05-10

Ja... :-/
























Ale się nie zgłosiłem to może dlatego :-P

Karamba_DC2 - 2019-05-10

Raczej kto ma auto nie gotowe, i nie wysłał zgłoszenia :lol:
Moje stoi nie ruszone w garażu, jeden dzień przewietrzyłem na placu jedynie, ani to zarejestrowane ani czasu na modzenie :lol:
A DC2 jakoś szkoda mi wlec żeby stało znowu gdzieś z tyłu na polu :->

lukas4 - 2019-05-15

Ja się muszę zgłosić jakoś w końcu;p
sebeck_ - 2019-05-15

1. Łukasz
2. Karamba
3. DoSeR
4. KubaJDM
5. sebeck_

memo88 - 2019-05-15

1. Łukasz
2. Karamba
3. DoSeR
4. KubaJDM
5. sebeck_
6. memo88

Zakwalifikowałem się :mrgreen: Chętnie stanął bym z forum i poznał wszystkich. Jeżeli już macie coś dogadane w sprawie zrzutki dajcie więcej info ;-)

Karamba_DC2 - 2019-05-16

memo88, miło będzie wreszcie poznać :mrgreen:

Tutaj zazwyczaj robi się ruch na miesiąc przed hehe, ale zrzutka i lepsza organizacja była by priorytetem, a auta mogły by stać przy drodze wtedy jak należy, a nie w polu na tyłach :lol:


Doser, z tym namiotem coś wiadomo? :) Zapytam Chavesa czy w tym roku się wybiera to można się razem postawić ;-)
Edit:
Chaves w tym roku bez wystawy, ale będzie jak coś ;)

lukas4 - 2019-05-17

Kto ma flagi? Nie pamiętam jakoś ostatniego dnia za bardzo;p zresztą z tamtego roku to poza faktem że było za gorąco niewiele pamiętam:D
memo88 - 2019-05-17

Karamba_DC2 napisał/a:
memo88, miło będzie wreszcie poznać :mrgreen:
Wzajemnie! :mrgreen:

Macie jakieś doświadczenie z hotelami w Legnicy? Wstępnie zrobiłem rezerwację w Hotelu Milenium.

lukas4 napisał/a:
Nie pamiętam jakoś ostatniego dnia za bardzo;p zresztą z tamtego roku to poza faktem że było za gorąco niewiele pamiętam:D


Wynika z tego że było ciekawie :mrgreen: 8-)

Karamba_DC2 - 2019-05-17

lukas4, ja mam flagi :)

memo88, sprawdzę i napiszę, chyba w Qubusie rok temu byliśmy, mi tam pasowało tylko brak sensownego parkingu strzeżonego go dyskwalifikuje.

Bajcarek - 2019-05-17

Polecam hotel Milenium, pokoje w bardzo dobrym standardzie, dobre śniadanko, no i właśnie co ważne - duży parking, zawsze pełny aut ze zlotu.
Karamba_DC2 - 2019-05-17

To chyba i ja tam klepne miejsca co? :mrgreen:
memo88 - 2019-05-18

Karamba_DC2 napisał/a:
sprawdzę i napiszę, chyba w Qubusie rok temu byliśmy, mi tam pasowało tylko brak sensownego parkingu strzeżonego go dyskwalifikuje.


Myślałem też nad nim ale w ofercie był tylko parking dodatkowo płatny... chyba 45zł za dobę co dla mnie jest mega słabe...

Bajcarek napisał/a:
- duży parking, zawsze pełny aut ze zlotu.


i to jest właśnie mega plus

Karamba_DC2 napisał/a:
To chyba i ja tam klepne miejsca co? :mrgreen:


Rezerwuj, rezerwuj 8-)

lukas4 - 2019-05-18

Karamba_DC2, a zarzekal się, że namiot w tym roku ;D
wisnia8686 - 2019-05-19

I widzisz Łukasz jak nas Karamba w ciula zrobił...
DoSeR - 2019-05-19

Karamba_DC2 napisał/a:

Doser, z tym namiotem coś wiadomo? :)

Muszę usiąść i obgadać temat w firmie. Japfestowcy za taki namiot chcą pewną pulę nagród, a płacić z własnej kieszeni nie mam ochoty :lol:
Druga sprawa, że nie wiem czy będę jechał Civicem na kołach czy lawecie. Jak na kołach to nie będę miał jak zabrać namiotu ze sobą.

lukas4 - 2019-05-19

wisnia8686, my na bank namiot. A rano patent rozkminiony z tamtego roku taxi na basen :D na kaca idealnie
Karamba_DC2 - 2019-05-19

wisnia8686, co kto lubi :) Jak to taka ujma, to stanę z innymi :mrgreen:
Namiot to na biwak z ogniskiem koło jeziorka bardzo lubię ;)
Możemy w każdej chwili jechać, zabiorę wędki, flaszkę i namiot :mrgree:

Dodatkowo nie wiem jak miał bym się zabrać do S2K z flagami, namiotem i stolikiem i krzeselkami :roll:
Tutaj się nie składa kanapa jak w Integrach ;)

lukas4 - 2019-05-20

paczkę z rzeczami nadaj na nasz adres :D my jedziemy na dwa auta :p
A plan żeby wbijać w czwartek aktualny?

Karamba_DC2 - 2019-05-20

Myślę że ogarnę wolne, więc ja jestem za :)
Korci mnie dwa auta wystawić, ale logistycznie to mnie lekko przerasta :lol:

Demon - 2019-05-21

Ja się w zeszłym roku zabrałem Miatą w 2 osoby z namiotem, materacem dmuchanym, zapasówką i krzesełkami wędkarskimi. A stolik mieliśmy z zapasówki od kumpla lexa :lol:
memo88 - 2019-05-24

Bierze ktoś z Was udział w TA na Japfest? :mrgreen:
DoSeR - 2019-05-24

memo88 napisał/a:
Bierze ktoś z Was udział w TA na Japfest? :mrgreen:

Ja mam w planach :-)

wisnia8686 - 2019-05-24

Niestety na 99,99 % Integra nie dojedzie na JF :(
Karamba_DC2 - 2019-05-24

DoSeR napisał/a:
memo88 napisał/a:
Bierze ktoś z Was udział w TA na Japfest? :mrgreen:

Ja mam w planach :-)


Też mam w planach :)

memo88 - 2019-05-24

Karamba_DC2 napisał/a:
DoSeR napisał/a:
memo88 napisał/a:
Bierze ktoś z Was udział w TA na Japfest? :mrgreen:

Ja mam w planach :-)


Też mam w planach :)


Też mam taki zamiar ;-)

Bakuu0 - 2019-05-24

memo88 napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
DoSeR napisał/a:
memo88 napisał/a:
Bierze ktoś z Was udział w TA na Japfest? :mrgreen:

Ja mam w planach :-)


Też mam w planach :)


Też mam taki zamiar ;-)

Też będę ;-)

lukas4 - 2019-05-25

I ja bym chciał ale zobaczymy, nie wiem czy chce być ostatni z forum :mrgreen:
Sylwek - 2019-05-26

Ja sie zastanawiam czy hachi nie przygotować pod tor, bo driftować na tych plytach na lotnisku to wóz może mi sie rozpaść 😂
lukas4 - 2019-05-27

Sylwek napisał/a:
Ja sie zastanawiam czy hachi nie przygotować pod tor, bo driftować na tych plytach na lotnisku to wóz może mi sie rozpaść 😂


mi by chyba było szkoda budy na płyty. Na pewno zdrowiej po naparzać po winklach, po równym :-P

Demon - 2019-05-28

Tym bardziej, że "tor" driftowy jest ustawiony pod mocniejsze driftcary. Pamiętam jak turbo miata miała problem jechać tam bokiem mimo wąziutkich opon z tyłu
DoSeR - 2019-06-23

Mamy jakieś forumowe flagi? Czy inne dobrodziejstwa? Mam nadzieje, że uda się nam stanąć razem. Można zarezerwować miejsce dla jdmo?
Karamba_DC2 - 2019-06-23

Flagi mam i zabiorę, a co do zaklepania miejsca co roku tak samo, trzeba jechać wcześniej i sobie zająć :mrgreen:
KubaJDM - 2019-06-24

Czyli kto pierwszy ten lepszy :lol: dobrze by było zrobić listę kto z Nami staje i na oko wyliczyć liczbę samochodów, pierwsza osoba na miejscu mogłaby ogarnąć miejsce. Ja będę jakoś koło 10-11
memo88 - 2019-06-24

KubaJDM napisał/a:
dobrze by było zrobić listę kto z Nami staje i na oko wyliczyć liczbę samochodów, pierwsza osoba na miejscu mogłaby ogarnąć miejsce. Ja będę jakoś koło 10-11


Ja chętnie stanę z forum ;-) myślę że będę w podobnych godzinach czyli 10-11

KubaJDM - 2019-06-24

memo88 napisał/a:
Ja chętnie stanę z forum ;-)


Rays Nam powinien podesłać jakieś podstawki pod koła haha :mrgreen:

memo88 - 2019-06-24

KubaJDM napisał/a:
memo88 napisał/a:
Ja chętnie stanę z forum ;-)


Rays Nam powinien podesłać jakieś podstawki pod koła haha :mrgreen:


Oj powinien powinien. Popieram! ;)

Karamba_DC2 - 2019-06-24

Nie inaczej hyhy

Co do listy, chyba nie ma sensu, ani jednego zlotu nie było zgrania, ludzie rozrzuceni po całym obiekcie, chyba że faktycznie twardo lista na stanowisko, to może wtedy jakoś to zadziała ;)

lukas4 - 2019-06-25

Karamba_DC2, wypraszam sobie my byliśmy na stanowisku;)
Karamba_DC2 - 2019-06-25

No tak, ale sam wiesz jak to wygląda, każdy dojechał osobno o innej godzinie, i stoją z różnymi grupami :)
Jak teraz ktoś da radę być w czwartek to prima sort, ja nie podołam raczej, chyba prosto z Niemiec na zlot przyjadę :-/

memo88 - 2019-06-25

Ja tak jak pisałem wyżej czyli piątek godzina między 10-11 postaram się być. Zastanawiam się jeszcze nad czwartkiem ale nie wiem czy w moim hotelu będzie jeszcze coś wolnego tego dnia... Rezerwacje na tą chwilę mam od piątku. Jak coś to napiszę.

Ja ogólnie będę pierwszy raz więc pytanie do Was co warto mieć ze sobą? :mrgreen:

KubaJDM - 2019-06-25

memo88 napisał/a:
moim hotelu

Nie tylko Twoim :mrgreen:

memo88 - 2019-06-25

KubaJDM napisał/a:
memo88 napisał/a:
moim hotelu

Nie tylko Twoim :mrgreen:



Haha :mrgreen: to dobrze wiedzieć ;) zawsze będzie można pokusić się o after party :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2019-06-25

Cytat:
co warto mieć ze sobą?


Na pewno dużo lodu, potem alko, i dobrego humoru :mrgreen:
Reszta jest dostępna na zlocie :mrgreen:
Ekipa ma zawsze jakieś grille fajne, a na terenie zlotu jest tyle jedzenia że nie dasz rady wszystkiego spróbować :lol:



Ekipa jakiś pawilonik stawiamy żeby było trochę cienia?
Mają być jakieś duże no i ta hala pod koncert, może w czwartek koło takiego uda się zająć miejsce, jeżeli będzie taka możliwość.
Coś by dobrze było mieć w zanadrzu ;)

carl0s - 2019-06-25

Ja też się wybieram, tylko że w piątek jadę najpierw na Tor Krzywa, tak więc żadnego miejsca Wam nie zajmę.
Karamba_DC2 - 2019-06-25

carl0s, piątek nas nie ratuje wcale ;)
Czwartek jedynie ;)
To widzimy się na torze mam nadzieję :)

DoSeR - 2019-06-25

Ja będę w Legnicy już od czwartku. Tylko jeszcze nie wiem, o której godzinie tam dotrę. Będę śmigał znad morza, więc cały kraj do przejechania :lol:

Zabieram ze sobą mały daszek 3x3m żeby było trochę cienia.

Sylwek - 2019-06-25

Wpadnę zbić piątkę do forumowej ekipy ;-)
lukas4 - 2019-06-26

DoSeR napisał/a:
Ja będę w Legnicy już od czwartku. Tylko jeszcze nie wiem, o której godzinie tam dotrę. Będę śmigał znad morza, więc cały kraj do przejechania :lol:

Zabieram ze sobą mały daszek 3x3m żeby było trochę cienia.


Czyli stajesz z nami ? ;) elegancko w sumie jak bedziesz od czwartku to możesz zajac plac ;p

Sylwek napisał/a:
Wpadnę zbić piątkę do forumowej ekipy ;-)

Wstydzisz sie z nami ustawiać ?;p bedziesz hachi upalal?

Jak bedzie taki skwar jak rok temu to pawilony obowiązkowo, bez tego udar murowany....

Sylwek - 2019-06-26

Nie no czego mam sie wstydzić?, po prostu zawsze jezdzimy ekipą na kilka aut i robimy swoj obóz ;-)
memo88 - 2019-06-26

Karamba_DC2 napisał/a:
Cytat:
co warto mieć ze sobą?


Na pewno dużo lodu, potem alko, i dobrego humoru :mrgreen:
Reszta jest dostępna na zlocie :mrgreen:
Ekipa ma zawsze jakieś grille fajne, a na terenie zlotu jest tyle jedzenia że nie dasz rady wszystkiego spróbować :lol:


W takim razie to już chyba wszystko wiem ;) :mrgreen:

wisnia8686 - 2019-06-27

Memo88 najważniejsza rzecz to coś do siedzenia!
DoSeR - 2019-06-28

lukas4 napisał/a:
DoSeR napisał/a:
Ja będę w Legnicy już od czwartku. Tylko jeszcze nie wiem, o której godzinie tam dotrę. Będę śmigał znad morza, więc cały kraj do przejechania :lol:

Zabieram ze sobą mały daszek 3x3m żeby było trochę cienia.


Czyli stajesz z nami ? ;) elegancko w sumie jak bedziesz od czwartku to możesz zajac plac ;p

Taki mam plan. Co do zajęcia placu to nie wiem jak się wyrobię w czwartek. Może się okazać, że będę dopiero późnym wieczorem. A w piątek z rana na TA.

Game - 2019-07-10

Będę co prawda bez auta ale mam nadzieję, że mogę dołączyć do forumowej ekipy na melo? :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2019-07-10

Jak najbardziej 8-)
memo88 - 2019-07-11

Udało mi się zmienić rezerwację w hotelu i również będziemy w Legnicy już od czwartku ;) Będę się starał ogarnąć nam jakiś plac dla forum.

DoSeR, może uda nam się to razem zdziałać? :mrgreen:

DoSeR napisał/a:
Zabieram ze sobą mały daszek 3x3m żeby było trochę cienia.


Też będę miał ze sobą coś w tym stylu. Dokładnie to pawilon ogrodowy 3x3m :mrgreen: Tylko patrząc na to co dzieje się za oknem to raczej będzie miał inne zastosowanie :-/ no ale trudno mam nadzieję że pogoda do tego czasu się poprawi ;-) 8-)

Wezmę ze sobą jakieś krzesełka ogrodowe\leżaki. Nie będzie tego wiele ale zawsze coś ;-)

Badej - 2019-07-20

Wrzucajcie jakieś foty 8-)
wisnia8686 - 2019-07-21

W zeszłym roku mieliśmy dobre miejsce nie, aż tak blisko głównej drogi, ale nie było tyle hałasu i ludzi. Wieczorem można było spokojnie pogadać itp. Itd
Karamba_DC2 - 2019-07-21

W tym roku będzie dużo mniej miejsca dla nas, więc i tak będziemy daleko od sceny.
Pasibusy zajmą połowę strony gdzie rok temu była scena i jedzenie. Z przodu będzie tylko drift i dragwars, z drugiej wystawcy, więc będzie ciasno i raczej wyboru większego nie będzie ;)
Zobaczymy w czwartek wieczorem co zostanie :->

wrobellos - 2019-07-21

jakby ktos sie dostal i nie zdazyl wplacic, to mam wjazd + pasazer do zbycia, niestety sprawy mi sie poprzekladaly...
Dudi - 2019-07-22

Cześć panowie, zakwalifikowałem się w tym roku, jadę bez grupy razem z bratem. W razie czego można podbić do was podbić, do grupy JDMo ? :-) Zetka jeszcze nie jest jeszcze idealna, zkonczona ale na przyszły rok będzie.
johnnyg - 2019-07-23

dopiero poniedziałek a ten już nayebany
Karamba_DC2 - 2019-07-23

Śmiała do nas parkuj ;)
Postaramy się jakieś miejsca wolne trzymać, ale będziesz w piątek wcześnie czy jak?
W tym roku będzie bardzo ciasno z autami ;-)

Dudi - 2019-07-23

Dzięki bardzo. W piątek wczesnym popołudniem będę. Jesli nawet braknie miejsca, to i tak wpadnę pogadać i oglądnąć maszyny :-)
memo88 - 2019-07-24

Karamba_DC2, Ty będziesz już też w czwartek wieczorem?
Wojtuuus - 2019-07-24

My z nikezonmyfeet będziemy wieczorem w piątek, ale we Wrocławiu, meldujemy się w sobotę rano, jeśli u Was/c4g nie będzie miejsca dla "babci", jakieś miejsce znajdziemy, ale z bajerą na pewno wpadniemy 8-) :lol:
Karamba_DC2 - 2019-07-24

memo88, tak, ja i Doser ;) Hotel znasz hehe

Wojtuuus, gdzieś się do nas wciśniesz pewnie :ok:

KubaJDM - 2019-07-24

Wojtuuus napisał/a:
My z nikezonmyfeet będziemy wieczorem w piątek, ale we Wrocławiu, meldujemy się w sobotę rano, jeśli u Was/c4g nie będzie miejsca dla "babci", jakieś miejsce znajdziemy, ale z bajerą na pewno wpadniemy 8-) :lol:


Halo halo u Nas miejsce macie tym bardziej... byłoby mega w jednym miejscu ustawić najbardziej kultowe Hondy za lat 90 8-) będziemy mieli EG6, EK4, S2K, DC2 no i jak staniesz z Nami to EE9 8-) :-D

Karamba_DC2 - 2019-07-24

Ciekawe czy uda się na tyle aut miejsce zająć bez spiny z obsługą :shock:
sebeck_ - 2019-07-24

Wojtuus, skąd ruszacie z Wro?
nikesonmyfeet - 2019-07-25

Hotel mamy przy Żołnierskiej. Odezwij się do mnie na PW z danymi Messengera to jakoś się ustawimy ;)
nikesonmyfeet - 2019-07-28

Sorry za post pod postem. Pewnie nie wszyscy jeszcze powracali, wiec sam zaczne. BARDZO miło było Was w końcu poznać i spędzić z Wami choć kilka godzin :) Fajnie było też zobaczyć forumowe auta na żywca, pięknie się prezentują ;)

PS. Widziałem na Insta, że Poznań na przyszły rok już ogłoszony. Czy wiadomo coś więcej? ;)

Karamba_DC2 - 2019-07-28

Jeszcze za wiele nie wiadomo, ale ma być właśnie Poznań :)

Ekipa była dość liczna, poznałem wreszcie nowe twarze z forum, było naprawdę pozytywnie w tym roku 8-)

Mam takie jedno z dzisiaj, na odchodne jak się resztka ludzi rozjeżdżała do domów :->






I filmik z soboty ---->

https://youtu.be/2J5ndnvQsSo

michalkaza - 2019-07-29

Dobrze Was było w końcu zobaczyć i poznać na żywo :D
W przyszłym roku koniecznie muszę ustawić się blisko Was i rozbić obóz obok, bo mimo że późno dołączyłem to było jedwabiście :D

Karamba_DC2 - 2019-07-29

michalkaza, cieszy nas to bardzo :mrgreen:
W tym roku właśnie obóz znacznie się powiększył o nowe osoby 8-)

Jeszcze przywitaj się w odpowiedni dziale i nabijaj posty co by auto pokazać :mrgreen:

DoSeR - 2019-07-29

Miło było poznać osobiście. Elegancka ekipa w uj! Oby więcej takich spotkań. 8-)
wisnia8686 - 2019-07-30

Ten Japfest pokazał nam wszystko o naszym forum...
Brawo dla gaseba, bajcarka, sebastian(czerwone eg6) i sylwek pokazaliscie idealnie jak bardzo w dupe nasze form jak i nas macie!!! Szczyt bezczelność przekroczył gaseb na sam koniec ustawiając się pod flagami jdmo i robić sobie fotki. Serio ogromy Ch... Wam w wiecie sami gdzie!
P. S Administratorze, jeśli dostanę za to Bana to będzie mega słaba decyzja!
Dosera i nemo widziałem pierwszy raz i jestem mega pozytywnie zaskoczony! Z takimi ludźmi powinno sie nasze forum identyfikować! Reszta jak wiadomo kozak!

wisnia8686 - 2019-07-30

Aaaa i jeszcze jedno nasze flagi się zgubił na klate wziął wszystko Karamba więc nie pie....lci3, że nie widzieliście gdzie stoimy!
Karamba_DC2 - 2019-07-30

Niestety ale taka prawda, dziwne podziały, wypada się podejść i przywitać, a nie udawać że się nie widzi ;)
Czasami warto wyjrzeć poza wyświetlacz telefonu, ludzie nie gryzą :lol:

Jeszcze Wojtuś do nas dojechał się ustawić i posiedzieć razem z
Nikesonmyfeet ;)
Memo88 z Sylwią, bardzo pozytywna para 8-)
Michałkaza też się wreszcie ujawnił i dołączył na forum :D

Gaseb faktycznie pojawił się na koniec, ale nie stał obojętnie tylko pomógł nam pchać auto DoseRa pod Casto, zatem piona!

Natomiast pojawiły się nowe osoby które stawały blisko i potem siedziały z nami, dwie juz się zarejestrowaly :mrgreen:

Mimo wszystko JF uważam za udany :)

AleksB - 2019-07-30

Poznać was było na prawdę miło. Atmosfera jaką tworzycie jest nie do opisania ;)
lukas4 - 2019-07-30

Dla mnie jest to zachowanie nielicujace z byciem aktywnym członkiem forum. Rozumiem, że kazdy ma swoja ekipę, klimat i nie każdemu odpowiada przesiadywanie razem. Jednak wypic piwko, zbić 5, podstawic fure na godzinkę to chyba można? Znamy sie z Internetu l, kazdy cos w to forum wkłada ale i każdy ma jakieś korzyści z tego, że tu jest. Nie rozumiem jak to jest, że znajdujecie godziny na klepanie w klawiaturę, a brak minut na spotkanie na żywo... szkoda, ale jak to mówią nie to nie, przymusu nie ma....

Edit.

AleksB napisał/a:
Poznać was było na prawdę miło. Atmosfera jaką tworzycie jest nie do opisania ;)


Klep posty wrzucaj auto do projektów;D

michalkaza - 2019-07-30

Dobrze się złożyło że was wszystkich spotkałem na JF bo tak jak piszecie z Internetu się znamy a nie ma gdzie się spotkać 😅 ekipa naprawdę zacna człowiek pierwszy raz się pojawił a od razu traktowany jak swój i w dodatku na wejściu zaproszenie do obozu 😎 to jest prawdziwy klimat bez podziałów 😁

Temat już zakładałem i zonk nie mam postów 😅

memo88 - 2019-07-30

Dziękujemy Wam wszystkim obecnym i przebywającym w strefie naszego forum na Japfest za mega zajebisty weekend!!! Miło było Was wszystkich w końcu poznać ;-) Napiszę to szczerzę. Nie sądziłem że będzie tak dobrze! 8-) Moja kobieta jest zachwycona czasem spędzonym przez te kilka dni. Oboje cieszymy się z nowych znajomości. Mamy nadzieję że przetrwają one jak najdłużej.

Fajnie że udało nam się też pozyskać nowych forumowiczów! To znaczy że jako forum mamy potencjał 8-)

antek - 2019-07-30

memo88 napisał/a:
To znaczy że jako forum mamy potencjał


Składki na serwer będą zbierane szybciej :hyhy: :ok2:

Karamba_DC2 - 2019-07-30

antek, wariacie :lol:


Powstał osoby temat, dla osób które chcą pokazać swoje auto, bez nabijania zbędnych postów i spamowania bez celu :)
Taki szybki środek zaradczy aż się ogarnie ograniczenie 50 postów :)

http://www.jdm-option.pl/...ic.php?p=349008

gaseb - 2019-07-30

wisnia8686 napisał/a:
Ten Japfest pokazał nam wszystko o naszym forum...
Brawo dla gaseba, bajcarka, sebastian(czerwone eg6) i sylwek pokazaliscie idealnie jak bardzo w dupe nasze form jak i nas macie!!! Szczyt bezczelność przekroczył gaseb na sam koniec ustawiając się pod flagami jdmo i robić sobie fotki. Serio ogromy Ch... Wam w wiecie sami gdzie!
P. S Administratorze, jeśli dostanę za to Bana to będzie mega słaba decyzja!
Dosera i nemo widziałem pierwszy raz i jestem mega pozytywnie zaskoczony! Z takimi ludźmi powinno sie nasze forum identyfikować! Reszta jak wiadomo kozak!
Chłowieku ochłon po chyba Cię jeszcze trzyma! Nie wiem od czego zacząć tyle głupot w jednym poście naj3bałeś.

1. Jeśli chodzi Ci o to gdzie stało moje auto to może tak zapoznaj się z planem imprezy najpierw? Była sekcja oldskooli i tam na prośbę micha stało moje auto. Coś Ci nie pasuje? O czymś to świadczy wg Ciebie? To chyba tylko wg Ciebie.

2. W niedzielę, około południa, po myciu auta przestawiłem się blisko "bramy japfest" bo w wolnej chwili chciałem sobie cyknąć przy niej zdjęcie.

3. Wyobraź sobie, że nie robiłem zdjęć przy flagach jdmoption. Po pierwsze dlatego, że auto od początku stało gdzie indziej i wydawało by się to niewłaściwe. Po drugie nie jest mi to do niczego potrzebne, mimo, że byłem na tym forum długo przed Tobą i dużo więcej tu wniosłem.

4. Z wieloma osobami z jdmoption znalazłem czas aby pogadać. Z jednymi krócej z innymi dłużej. Mam wypisywać tu z nicków? Mogę to zrobić jeśli chcesz ale mi wystarczy, że osoby z którymi zbiłem 5 o tym wiedzą. Obraziłeś się bo z Tobą nie gadałem? Nigdzie Cię nawet nie widziałem a pamiętam, że gdzieś pisałeś, że dc5 na 99% nie dojedzie po czym wywnioskowałem, że skoro auto nie gotowe to i Ciebie nie będzie.

5. Zastanów się teraz kto jest większą parówą. Ty, który widziałeś mnie i nie podszedłeś powiedzieć minimalne "siemasz" czy ja, mimo, że zostałem poproszony aby postawić auto gdzie indziej, przyszedłem się przywitać z większością ekipy. Gdybyś podszedł to byś poznał powód u źródła, zamiast mnie teraz bezpodstawnie obrażać.

Takie teksty i nastawienie powodują tylko podziały, pokazują, że niektóre osoby nie potrafią zrozumieć, że postawienie auta w innym miejscu o niczym nie świadczy. Każdy ma swój pomysł/plan na imprezę, musisz to zaakceptować.

To jest wg Ciebie zdjęcie przy flagach jdmoption? Już Was nawet nie było tu więc o czym Ty w ogóle mówisz!!




Karamba_DC2 napisał/a:
Gaseb faktycznie pojawił się na koniec, ale nie stał obojętnie tylko pomógł nam pchać auto DoseRa pod Casto, zatem piona!
Jak na koniec? A w sobotę to nie z Tobą gadałem przy strefie japońskiej kultury a później przeszliśmy pod Wasz namiot?
johnnyg - 2019-07-30

A dobrze mi się obiło że za rok ma być na Poznaniu Japfest?
Karamba_DC2 - 2019-07-30

gaseb, miałem na myśli to że podjechałes i byłeś u nas w niedzielę, słuchaj ja nie mam akurat z tym problemu ;)
Byłeś w sobotę też pogadać koło naszych aut, nawet jak Doser miał problem,, a ja byłem u ciebie, bo wiedziałem akurat że Civic będzie w tamtej strefie ;) Dla mnie to zrozumiałe bo dostałeś zaproszenie i tyle.

Nie jestem z tych co na zlocie szukają dziury w całym czy chcą się kłócić. Udało mi się zaprosić nowe osobyna forum i nawiązać nowe znajomości, z tego się cieszę właśnie.

Jednak były osoby które wcale nie przyszły :/
Ciebie Wiśnia mógł nie widzieć, ale było więcej osób które nie raczyły się wcale pokazać.
Pewne osoby przechodziły obok obojętnie, mijały autem patrząc się i udając że nie widzą, śmiesznie to wyglądało hehe, ale jak ktoś ma problem się odezwać to nie widzę sensu pisania postów w tematach aut jak to było super na zlocie ;)
I z pewnością zwrócę na to uwagę, jak pewne osoby zrobią upa 8-)


johnnyg, dokładnie tak ma być, Tor Poznań.
Ale na jakich zasadach jeszcze nie wiadomo, Michał na gali wspominał że będzie inna strategia, inne zasady, i nagrają o tym niedługo film, jaka ma być formuła.
Jestem bardzo ciekaw jak to pogodzą z restrykcjami dotyczącymi hałasu, bo to nie tylko auta, ale również scena z głośna muzyka w nocy :mrgreen:
Do tego dochodzi fakt czy wykorzystają cała nitkę toru, gdzie ciężko będzie obstawić obsługa wszystkie strefy, czy też podzielą tor na drift i TimeAttack osobno, a co z 1/4 to już nie wiem, chyba nie ma tam na to miejsce by równolegle rozegrać te 3 konkurencje. Możliwe że rozdziela to na osobne dni, nic zobaczymy, ja liczę że będę jeździć TA po pełnym torze 8-)

gaseb - 2019-07-30

Karamba_DC2 a bierzesz pod uwage fakt, że nie każdy jest taki otwarty jak Ty? Niektóre osoby są nieśmiałe, skromne, wstydzą się podejść i zagadać. Musicie brać na to poprawkę a nie "ch3j wam w dupę" bo nie podeszliście. Kurde, ludzie ogarnijcie się. Myslisz, że po takim tekście więcej czy mniej osób do Was podejdzie za rok? Takie nastawienie odpycha a nie przyciąga. Jeden podejdzie, drugi nie, nie wam oceniać dlaczego tak się dzieje, każdy ma swoje powody.

Ja złego słowa nie powiem o Sebastianie i Sylwku. Zajebiści goście!!! Skromni a do tego jest z nimi o czym pogadać. Z Bajcarkiem nie rozmawiałem nigdy więc się nie będę wypowiadał ale mysłę, że to również spoko gość.

Karamba_DC2 - 2019-07-30

No to widzisz, znam Sylkwa i Sebastiana i Bajcarka tak samo, i też uważam że są ok ;)
Śmiem nawet powiedzieć że z większą ilością osób kumpluje się poza forum, niż obecnie sam znasz spośród aktywnych użytkowników.

A JF raczej nie jest miejscem dla wstydliwych dorosłych ludzi, nie przesadzaj :mrgreen:
Nikt jakoś nie bał się ze mną pogadać, raczej to kwestia poglądów innych, ale pisząc posty do kogoś można by i podejść powiedzieć właśnie siema ;)


A teraz myślę że można temat zakończyć, został wyczerpany, a na zlocie było całkiem dobrze :)

johnnyg - 2019-07-30

Karamba, my robiliśmy na torze Poznań 3 edycje ZUNT (Z ulicy na tor) i była ćwiartka na długiej prostej, śmigały auta nawet po 700km i nie było problemu z hamowaniem, także do zrobienia. Gdy mieliśmy całą nitkę toru to po prostu z uwagi na bezpieczeństwo były ustawione łącznie 3 szykany.
to było w latach 2009-2011

Jakby co, jeśli ten organizator (Michał tak?) tu jest to mogę Mu podpowiedzieć parę myków na zorganizowanie tam ścigania

gaseb - 2019-07-30

Karamba_DC2 napisał/a:
Śmiem nawet powiedzieć że z większą ilością osób kumpluje się poza forum, niż obecnie sam znasz spośród aktywnych użytkowników.
A co ma jedno z drugim wspólnego?

Karamba_DC2 napisał/a:
A JF raczej nie jest miejscem dla wstydliwych dorosłych ludzi, nie przesadzaj
JF jest dla wszystkich, dla otwartych, dla nieśmiałych, dla dorosłych oraz młodzieży. Dorosły jesteś, ogarnięty się wydajesz a nie jesteś w stanie zrozumieć, że każdy jest inny.

Na Raceism kilka osób z tego forum, nie podeszło i nie zagadało mimo, że widziałem, że moje auto oglądają. Czy w ich kierunku rzucałem wulgarne teksty? No nie, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Na japfest za to miałem okazję z nimi zagadać i pogadać. Nie zauważyłem aby "odmienne poglądy" nimi wtedy kierowały.

Karamba_DC2 napisał/a:
Nikt jakoś nie bał się ze mną pogadać, raczej to kwestia poglądów innych, ale pisząc posty do kogoś można by i podejść powiedzieć właśnie siema ;)
No to o co Wam chodzi? To ludzie podchodzili czy nie? Skoro ktoś nie podszedł bo "ma inne poglądy" to musicie to uszanować i przyjąć na klatę jak facet a nie walić teksty o ch3jach w dupę.

Zresztą może niech sie wiśnia wypowie a nie piszesz za niego, chyba, że podzielasz jego pogląd?

Pit - 2019-07-30

Wg. mnie zawsze jak się spotyka w realu kogoś z kim się gada przez neta kilka lat to na początku jest dosyć dziwnie, potem przeważnie bardzo fajnie, ale nie dziwię się że niektórzy mają opory żeby podejść.

To po prostu pojebane że siedzimy na forum i rozmawiamy ze sobą często kilka lat nie widząc się na oczy. :mrgreen: Spotykałem się na przestrzeni lat z wieloma osobami poznanymi na tym forum i zawsze na początku była nutka niepewności czy to nie będzie jakiś totalny wykręt. :mrgreen:

Pilar - 2019-07-30

Pit napisał/a:
Wg. mnie zawsze jak się spotyka w realu kogoś z kim się gada przez neta kilka lat to na początku jest dosyć dziwnie, potem przeważnie bardzo fajnie, ale nie dziwię się że niektórzy mają opory żeby podejść.

To po prostu pojebane że siedzimy na forum i rozmawiamy ze sobą często kilka lat nie widząc się na oczy. :mrgreen: Spotykałem się na przestrzeni lat z wieloma osobami poznanymi na tym forum i zawsze na początku była nutka niepewności czy to nie będzie jakiś totalny wykręt. :mrgreen:


Potwierdzam :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2019-07-30

johnnyg napisał/a:
Karamba, my robiliśmy na torze Poznań 3 edycje ZUNT (Z ulicy na tor) i była ćwiartka na długiej prostej, śmigały auta nawet po 700km i nie było problemu z hamowaniem, także do zrobienia. Gdy mieliśmy całą nitkę toru to po prostu z uwagi na bezpieczeństwo były ustawione łącznie 3 szykany.
to było w latach 2009-2011

Jakby co, jeśli ten organizator (Michał tak?) tu jest to mogę Mu podpowiedzieć parę myków na zorganizowanie tam ścigania



Dokładnie tak samo bym to widział, jedynie długa prosta koło pitstopow się nadaje i trzeba by to rozdzielić, Michał chyba tutaj nie zagląda, ale dam mu cynka na PW to pewnie się odezwie do Ciebie ;)







"gaseb"]

Karamba_DC2 napisał/a:
Śmiem nawet powiedzieć że z
większą ilością osób kumpluje się poza forum, niż obecnie sam znasz spośród aktywnych użytkowników.
A co ma jedno z drugim wspólnego?

Jak widać ma, bo kreujesz mnie na kogoś kim nie jestem, więc przystopuj ;)


Karamba_DC2 napisał/a:
A JF raczej nie jest miejscem dla wstydliwych dorosłych ludzi, nie przesadzaj
JF jest dla wszystkich, dla otwartych, dla nieśmiałych, dla dorosłych oraz młodzieży. Dorosły jesteś, ogarnięty się wydajesz a nie jesteś w stanie zrozumieć, że każdy jest inny.

Posłuchaj, każdy ma inne odczucia, też pewnych rzeczy nie rozumiesz, dla ciebie może forum już nic nie znaczy, dla mnie owszem, i jeżeli ktoś wie że ja to ja, gadał ze mną rok temu na JF, a w tym roku omija, bo jest z ma innym, no to dla mnie jest słabe, i mimo że uważasz że ja tego nie rozumiem, to w moim mniemaniu sam pewnych spraw nie rozumiesz.

Na Raceism kilka osób z tego forum, nie podeszło i nie zagadało mimo, że widziałem, że moje auto oglądają. Czy w ich kierunku rzucałem wulgarne teksty? No nie, nawet mi to przez myśl nie przeszło. Na japfest za to miałem okazję z nimi zagadać i pogadać. Nie zauważyłem aby "odmienne poglądy" nimi wtedy kierowały.



A powiedz mi czemu to kierujesz do mnie? Na jakiej podstawie?
Kogoś wulgarnie obraziłem? Pokaż gdzie...




Karamba_DC2 napisał/a:
Nikt jakoś nie bał się ze mną pogadać, raczej to kwestia poglądów innych, ale pisząc posty do kogoś można by i podejść powiedzieć właśnie siema ;)
No to o co Wam chodzi? To ludzie podchodzili czy nie? Skoro ktoś nie podszedł bo "ma inne poglądy" to musicie to uszanować i przyjąć na klatę jak facet a nie walić teksty o ch3jach w dupę.

Zresztą może niech sie wiśnia wypowie a nie piszesz za niego, chyba, że podzielasz jego pogląd?


----------------------


Nie, nie podzielam jego poglądu, a już mi go przypisałes, razem z ***** w dupę, poważny Ty jesteś? To nie są moje słowa, nie rób że mnie kogoś kim nie jestem, uczulam raz jeszcze na takie rzeczy.
Nie traktuj ludzi z góry. Na zlocie potrafisz się zachować jak facet, a teraz urządzasz mi jakieś wycieczki, boli Cię coś z przeszłości czy jak?
Nie rozumiem twojego zachowania, cytuj sobie wypowiedź wiśni a nie piszesz stricte do mnie, jak mnie to nie dotyczy.

Mam prawo napisać jakie miałem odczucia po zlocie, jeżeli jednego roku ktoś zagaduje i jest ok, a drugiego omija bo jest z kimś innym, to jest dla mnie średnie, i nie jest to dla Ciebie odpowiedni pretekst żeby pisać do mnie w tym tonie.

Cytując twoje słowa:
Cytat:
Dorosły jesteś, ogarnięty się wydajesz a nie jesteś w stanie zrozumieć

gaseb - 2019-07-30

Karamba na nikogo Cię nie kreuję, na mojego posta skierowanego wyraźnie do Wiśni odpowiedziałeś Ty. Łatwo było dojść do wniosku, że podzielasz jego opinię. Jeśli nie podpisujesz się pod jego słowami, skierowanymi do osób które nie podeszły, to dobrze. Ja nic do Ciebie nie mam, zrozum to w końcu! Wręcz przeciwnie, po spotkaniu na JF uważam Cię za bardzo otwartego gościa, wręcz żałuję, że nie mieliśmy okazji dłużej pogadać bo na żywo normalnie się gadało a na forum prawie zawsze powstają między nami jakieś napięcia, zupełnie niepotrzebnie. Rozumiem, że bardzo osobiście odbierasz fakt, iż ktoś w tym roku nie podszedł do Ciebie aby się przywitać. Niepotrzebnie się tak tym przejmujesz, takie jest moje zdanie. Nadal będę obstawał przy tezie, że część ludzi może się wstydzić, szczególnie jak widzi większą grupkę ludzi siedzacą sobie wspólnie.
Karamba_DC2 - 2019-07-30

gaseb, cieszy mnie to, bo ja też nie widzę powodu do kłótni.
Wiśnia to też mój kolega, i każda inna osoba z forum, i z obozu na JF, wszystkich lubię i traktuje równo, i za każdym stanę ;)

Też chętnie dłużej pogadam przy następnej okazji, na JF dzieje się tak dużo, że czas na rozmowy jest w sumie od 23 pod pawilonem z piwkiem czy drinem.
Myślę że już mamy to wyjaśnione, piona!

Edit, trafiłem na Ciebie w grupie JF na FB, zostawiłem tam wiadomość, nie widzę powodu dalej ciągnąć tematu, skoro mamy wyjaśnione ;)

sebeck_ - 2019-07-30

Dobra, odpowiem. Choć totalnie nie rozumiem. Wiśnia, no nie zbiłem piony, wybacz. Nie chodzi o to, że mam Cię w dupie. Bo nie mam do tego powodu. Po prostu całą sobotę spędzałem z innymi użytkownikami forum (zaznaczam), innymi ludźmi i ogólnie gdzieś latałem. Zwyczajnie nie miałem czasu, a chyba nawet pamięci. Szczerze, to nawet Cię nie widziałem. Więc proszę mi tutaj nie mówić jaki to jestem zły. W sobotę pod wieczór zgubiłem dokumenty, ekipa forum (zaznaczam) pomagała ich szukać, za co ogromne dzięki! W niedzielę rano znalazły się dokumenty oraz zaholowałem auto jednego forumowicza do Wrocławia i teraz się nim zajmuję. Chvj mi w dupę! :mrgreen: A auto bedę stawiał, gdzie mi się podoba. Stało blisko sceny, a ja siedziałem na środku. I dobrze mi z tym.

Podsumowując...gadałem z bardzo wieloma użytkownikami forum, jeśli już muszę się tłumaczyć. A Ciebie po prostu nie widziałem.

A podziały są wszędzie, nawet w przedszkolu. Grunt, że w razie czego, ja stanąłbym za Tobą, bo jesteśmy właśnie stąd.

Dziękuję :-P

Sylwek - 2019-07-30

Ej panowie, panowie ! po co ma być nie miło jak 2 dni temu było tak miło :D

Nie wiem po co takie żale wylewać?, jak ja mogę was mieć w dupie i dla czego ? przecież się nie znamy na tyle dobrze co? Wiśnia ja cie w ogóle nie widziałem, może się mijaliśmy czy coś i nie poznałem :| w czwartek widziałem się z karambą, memo88 i jeszcze kolegą od czarnego civa na itb (nie znam imienia) i byłem już mocno porobiony :) Mieliśmy dość dużą ekipę, 9 aut w tym 3 rodziny z dzieciakami. Z Kamilem mieliśmy wspólny hotel zresztą tak jak karamba i reszta ekipy z JDMo. W sobotę na myjce spotkałem Łukasza pogadaliśmy sobie zapraszał na piwko...miałem wpaść... do forumowej ekipy i jakoś tak wyszło ze nie wpadłem :( . W tamtym roku byłem u was pogadaliśmy chwilę, pamiętasz wiśnia >? :) . Ogólnie to te 2 dni minęły mi jak 2 minuty, było tak gorąco że gdyby nie to że musiałem pomóc wybrać top3 JDM dla ekipy JF to pewnie nie wyszedł bym z pod pawilonu ogrodowego :kwasny: mimo że gaseb stał gdzie indziej to widziałem się z nim klika razy (sam podszedł do mnie i zagadał ). Kamil i Sebastian(civik jajko) bardzo wporzo ziomki, mimo różnicy wiekowej jaka nas dzieli, bardzo miło spędziłem z nimi czas, Gaseb tak samo spoko typ na poziomie 8-) reszta ekipy mam nadzieję ze kiedyś poznam lepiej! także do zobaczenia za rok na Poznaniu ... a może i wcześniej jak się uda.

A te brzydkie słowa jakie napisał wiśnia to udam że w ogóle tego nie widziałem :-?


Miałem nic nie pisać, potem miało być króciutko a wyszło opowiadanie :D

hot_rider - 2019-07-30

ło matko ależ problemy :lol:
Sylwek - 2019-07-30

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dudi - 2019-07-30

Cześć, miałem się ustawiać przy was, jak się okazało, śmiesznym trafem przyjechałem wcześniej przed wami. Ustawiłem się dlatego w sektorze Zetek. Z kilkoma osobami pogadałem,nie wszystkich znam bo nie jestem aż tak długo na forum. Natomiast oglądałem większość samochodów z forum i jestem pod wrażeniem.Mam już plan na Zetkę by dorównać wam następny JF 8-)
Karamba niestety niezłapałem cię przy samochodzie, a do całej obcej grupy nie miałem odwagi się ładować poprostu, myślę że będzie okazja jeszcze pogadać ;-) Na przyszły rok obiecuję poprawę i ustawię się w pełni przygotowaną Zetką. Jak na mój pierwszy Japfest było super :-D

;)

Karamba_DC2 - 2019-07-30

Dudi, zetek na JF jest tak dużo, że jak miał bym Cię szukać, to jak piwa w monopolu :lol:
Bylo śmiało podejść i pytać, nikt tam nie gryzie, mimo że były dwa psiaki :mrgreen:


Pojawiła się na TVN turbo relacja z JapFest, udało mi się nagrać telefonem :->
https://youtu.be/-YSQn28Ki00

antek - 2019-07-30

Pit napisał/a:
zy to nie będzie jakiś totalny wykręt.


Pilar napisał/a:
Potwierdzam



Krychu! chłopaki pytają o Ciebie :cool:

Karamba_DC2 - 2019-07-30

Ej ale Krychu to by się tam odnalazł, tyle że koniecznie z namiotem :lol:
chaves - 2019-07-30

w przyszłym roku nie odpuszczę, trzeba będzie dzieciaki opchnąć dziadkom i rządzimy na JF!

Dosera maska przeżyła udeptywanie przez dzieciaki?

Karamba_DC2 - 2019-07-30

chaves, chyba nie :->
Klucz z nasadka zostawił jakiś ślad coś mi się wydaje :-P

chaves - 2019-07-30

kurła, Doser mnie zaj3bie :mrgreen:
carl0s - 2019-07-31

Nie zostałem wymieniony z ksywy forumowej (jako ten co stał osobno) ale podłącze się pod temat. Ludzi z forum spotkałem po raz pierwszy na żywo na Krzywej na TA. W Legnicy gdy na lotnisko przyjechałem w piątek nie znalazłem nikogo z tego forum (Karamba_DC2 mówił, że mogłem przyjechać w momencie jak pojechali do hotelu) i finalnie stanąłem po drugiej stronie alejki, blisko ludzi z S2000 forum - ich też poznałem na TA. Potem grubo poszedłem w melanż, zagięła się czasoprzestrzeń i dopiero złapałem chłopaków przy bramie jak się pakowali w niedziele (a ja się wytoczyłem z budy prysznicowej)...
Pozdrawiam tych z którymi się spotkałem/poznałem. Pozostałych mam nadzieje, że uda się zapoznać przy innych okazjach (skala imprezy na JF mnie trochę "przygniotła").

johnnyg - 2019-07-31

dobra tam już ya yebie panowie
Gumka23 - 2019-07-31

Karamba, Ty widziałeś się człowieku w lustrze?

Dziwisz się, że ludzie się boją podejść :lol: :lol: :lol: :mrgreen:









:serce:

DoSeR - 2019-07-31

chaves napisał/a:
w przyszłym roku nie odpuszczę, trzeba będzie dzieciaki opchnąć dziadkom i rządzimy na JF!

Dosera maska przeżyła udeptywanie przez dzieciaki?

Dostała strzała od klucza i jest ryska z wgniotką. Tyle póki co widziałem, po chodzeniu chyba nie ma śladu, ale dopiero popatrzę jak umyję samochód. Póki co do przeżycia ;-)

Szkoda tylko, że ją z miesiąc temu malowałem :lol: :lol:


To, że ktoś jest na forum nie oznacza od razu, że musi z nami siedzieć i zbijać piątki. Ludzie są różni, mają różne charaktery, jeden jest otwarty, inny zamknięty. Na pewno byśmy nie pogryźli tych co by przyszli do nas zagadać. Może i były u nas same wielkie chłopy i piękne Panie, ale trzeba było podbijać.
W tym roku i tak ekipa JDMO była bardzo liczna. Osobiście chyba z każdym, kogo kojarzę z forum zbiłem piątkę lub pogadałem kilka minut. Bez stresu i piany kochani.

Karamba_DC2 - 2019-07-31

carl0s, tak właśnie wygląda JF, ciężko wszystko pogodzić w czasie :mrgreen:


johnnyg, cooo, zaczynasz żałować że nie byłeś? :lol:


Gumka23, kurde no co zrobić :-/ Za wiele zmienić już nie mogę :mrgreen:

johnnyg - 2019-07-31

Karamba_DC2 napisał/a:

johnnyg, cooo, zaczynasz żałować że nie byłeś? :lol:




Dokładnie, też bym nie podszedł tylko spojrzał z byka z dala i pojechał się ustawić gdzie indziej :mrgreen:

chaves - 2019-07-31

Gumka23 napisał/a:
Karamba, Ty widziałeś się człowieku w lustrze?

Dziwisz się, że ludzie się boją podejść :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


z takim zamachowcem to można się nieźle rozerwać na JF :evil: :mrgreen:

AleksB - 2019-08-01

A tu mamy realny powód do dyskusji na temat nietaktownego zachowania ;)
Co robiły Hyundai na japfest?

DoSeR - 2019-08-01

To nie były auta sponsorów?
AleksB - 2019-08-01

Pewnie tak. Tylko co za różnica? Japfest jest podobno tylko dla aut japońskich ;) I dlatego przy głównej alei można było spotkać fiata 125p.
Demon - 2019-08-01

Ten bliżej 350Z Kaniowego jest chyba od pierwszej edycji. Wtedy przymkneli na to oko i już teraz tradycyjnie co roku jest na japfest
Karamba_DC2 - 2019-08-01

Jeden jest Klemensa z ISC ;) Jest od 1 edycji JapFest.
carl0s - 2019-08-01

Udało mi się dziś zalogować do aplikacji z czasami i odkryłem tam niepokojącą rzecz:
Pierwsze miejsce w klasie GT wygrał Roberto B. RX-8 z czasem 1:00.615 (grupa E)
Drugie Artur R. w S2000 z V6 z Legenda - 1:01.751 (grupa F)
Ale w tej samej klasie był jeszcze Maciej. S który wykręcił 1:01.400 (grupa C)

Byłem już tak zmelanżowany na gali rozdania nagród, że czegoś nie ogarnąłem czy organizatorzy JF pomylili się?









http://www.s2000.pl/downl...10163&mode=view <- tu link do zdjęcia nagród otrzymanych przez właściciela S2000

Karamba_DC2 - 2019-08-02

Niestety na to wychodzi :/

W moim przypadku pomylili się 3 lata temu, po rozdaniu nagród koledzy przeglądali czasy i też wyszło że byłem na podium, poszli do organizatorów, i akurat gościa nie było więc nie odebrał, i dali całość mi.
Niestety ale robiąc 70 nagród na taką galę, można się pomylić, z drugiej strony TA był w piątek, a w sobotę rozdanie.
Cóż, tą dyscypliną nikt się nie interesuje, jest niszowa, drift się liczy, i drag z doskoku bo był na lotnisku.

lukas4 - 2019-08-02

carl0s, podeślij im to zestawienie. Nie wierzę, że to celowe dzialanie... chłopaki mieli mega młyn przy tej skali imprezy. Może chociaż na fb sprostuja sprawę i dyplom jakiś sie znajdzie dla kogo powinien
AleksB - 2019-08-02

RX-8 był nieprawidłowo przyporządkowany, miał być w grupie PRO i tak było to liczone do wyników.
AleksB - 2019-08-02

A teraz mini galeria ;)














carl0s - 2019-08-02

AleksB napisał/a:
RX-8 był nieprawidłowo przyporządkowany, miał być w grupie PRO i tak było to liczone do wyników.


Jeśli tak było to wszystko jest ok.

AleksB - 2019-08-02

Kierowca RX-8 był o tym poinformowany.
Gorzej wyszło z civic Spoon z klasy compact, który oficjalnie został poinformowany o przeniesienu do klasy PRO dopiero na gali z tłumaczeniem że nie spodziewali się(organizatorzy), że jest tak profesjonalnie przygotowany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group