JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Nasze auta i projekty - Oem+ Honda Integra TypeR // Karamba

Karamba_DC2 - 2017-03-19
Temat postu: Oem+ Honda Integra TypeR // Karamba
Witam , jest wolny dzień , to można spokojnie przedstawić mój nowy nabytek :]
Od niespełna pół roku rozglądałem się za zdrowym DC2 , po drodze miałem chwilę czarne DC2 z Szczecina , które to odkupił kolega z forum , a nastepnie po paru dniach byłem już w posiadaniu białego kruka 8-)


Model
Honda Integra typeR DC2 nr. #00584


Model z 1998roku , przebieg 87.000km :]


Silnik :

B18C6 seryjny bez ingerencji


Układ napędowy :
Seryjna skrzynia S80
Nowe sprzęgło OEM + MTF


Układ dolotowy :

-Seria


Układ wydechowy :

-Seria
-w planie zmiana na końcowy kwasiak od Hammera


Elektornika :
Seria


Koła :
-OEM Enkei
-w planie jakies 16 jdm


Zawieszenie :
-Seria

plany :
- gwint ISC w kwietniu przypłynie


Układ hamulcowy :

-Seria 282/262
- nowe OEM tarcze i klocki przód/tył


Body :
-Seria


Środek :

-Seria
- engine start button z S2K


Car-audio

- jakieś radio z wysuwanym wyświetlaczem do wymiany
-OEM głośniki przód i tył


MOC :
- Seria do zweryfikowania :]



Integra pochodzi z Niemieckiego salonu , najpierw była w jednej rodzinie , następnie auto odkupił sympatyczny młody chłopak z Rosji o imieniu Dimitrij razem z ojcem Sergejem, no i teraz jest w moim posiadaniu przyprowadzona z Dortmundu :)
Pierwszy właściciel serwisował ITRa tylko w ASO do 73.000km przebiegu.
Dimitrij miał ją półtora roku , co prawda nie serwisował jej , ale dostarczył do auta całą teczkę faktur z Hondy , wszystkie wymiany były robione w ASO Honda.

Wnętrze
Obecnie auto ma przebieg 87.000km , wnętrze utrzymane jest w świetnym stanie , nie nosi śladów uszkodzeń , tylna kanapa nie wyblakła i wygląda jak by nikt na niej nie siedział :]
Fotele w bardzo ładnym stanie , jedynie fotel kierowcy ma wymieniony materiał na siedzisku na podobny , reszta oryginał , prawy pasażera w b.dobrym stanie.
Ogolnie to jedyna ingerencja we wnetrzu auta , którą muszę zastąpić oryginalnym fotelem.
Zamontowany jest Engine start button z S2K , faktura z ASO :mrgreen:
Na desce rozdzielczej były naklejone dwa czerwone paski które udało mi się usunąć , i brakuje oryginalnej gałki którą zakupię nową z czasem :]

Karoseria
Auto jest w pełni oryginalne , poświadczone papierami z ASO i TUV o bez wypadkowości , ja sam też niczego się nie doszukałem.
Cała karoseria ma oryginalne blachy , nie było żadnej najmniejszej ingerencji blacharza , napraw czy stłuczki :->
Wszystkie szyby z pierwszego montażu , uszczelki nie naruszone.
Karoseria nie ma też śladów korozji , zaglądałem w progi , profile , czy też najbardziej newralgiczny punkt jak poszycia od wewnątrz gdzie nie było pasty uszczelniającej i woda z błotem zalegała w poszyciu , tam też jest zdrowa blacha bez korozji.
Auto zawsze było garażowane i nie jezdziło w zimę , czego widać efekty , brak korozji :)
Z minusów , jedno wgniecenie nadkola i dwie male dziurki do wyciągnięcia , jedno nadkole było malowane do lini załamania na karoserii , oraz drzwi kierowcy były malowane.
Jestem już w trakcie poszukiwań oryginalnych drzwi w stanie do podmiany bez rys i rdzy.
Zatem jedynym naruszonym elementem karoserii jest nadkole , bez naruszenia blachy ! Tylko lakieru.
Zderzak przedni przez te lata jednak trochę pracował , i lakier popępał , zrobiły się takie pajęczynki , a tylny ma obcierkę parkingową. Zatem zderzaki będą malowane od nowa.
Całe podwozie zostanie od nowa oczyszone , zakonserwowane , a zawias cały rozebrany i poskładany na nowo z pełną regeneracja i nowymi tulejkami.


Komora silnika
Tutaj tak samo nie było żadnej ingerencji w układ napędowy.
Skrzynia po wymianie MTFu i sprzęgła na OEM
Silnik po wymianie rozrządu i regulacji zaworów w ASO
Dodam że silnik nigdy nie był otwierany i nie bierze oleju jak zapewnia poprzednik co sam z czasem sprawdzę :]
Przy okazji tych wymian ITR dostał nową OEM pompę ABS , przewody zapłonowe filtry , pompe wody . nowy akumulator itd
Na chwilę obecną nie ma nic do zrobienia , poza olejem , jak zawsze zostaję przy oleju Millers :)
Układ wydechowy od kolektora po końcowy tłumik seryjny , jedynie pierwszego właściciela poniosło i dospawał dwie wielkie zagięte rury :(
Całe szczęście zderzak nie ucierpiał w żaden sposów wycięciami czy przypaleniem , zatem odwracalne.
Na chwilę obecną końcowy tłumik zastąpię nowym z kwasówki od Hammera.
Z czasem myślę o kupnie oryginalnego tlumika DC2.

Zawieszenie , układ hamulcowy
Kompletnie seryjne zawieszenie , stabilizatory , wahacze nie ruszone od fabryki , wymienione były poszczególne elementy gumek tulejek.

Układ hamulcowy seryjny , nowe tarcze i klocki OEM przód i tył.


Tak więc , po tych poszukiwaniach udało się dorwać super egzemplarz , uda mi się go przywrócić do oryginału w niemal 95% 8-)
Jak się dalej sprawy potoczą zobaczymy , jednak nie planuje dużych zmian a dbać o nią i doprowadzić do stanu idealnego.
Z takich wiekszych ingerencji wpadnie zawias ISC Sport , który już jest w drodze na kwiecień.
Natomiast seryjne zawieszenie oddam do regeneracji , i w każdej chwili będę mógł przywrócić do serii :)

Na chwilę obecną mam kiepskie fotki , bo auto muszę doprowadzić do porządku.
Kolega HondaFan pomógł przy wyborze lustrzanki , jak się nauczę obsługiwać to będą lepsze pstryki :->
Karoseria była oklejona folią w jakieś wzorki , lakier wymaga korekty którą wykona Mobilek , i nałoży powłokę :)
Kilka podglądowych , fotka wnętrza jeszcze z ogłoszenia , jak pisałem pasków czerwonych na desce już nie ma , dywaniki jadą do mnie nowe OEM, tych ze zdjęcia też już nie ma.

Pozdrawiam !




Z drogi powrotnej z Dortmundu , moje E60 za mną w tle się schowało :P
Już na tym parkingu zerwałem w wolnej chwili folię z drzwi , resztę jak tylko dojechałem do domu , do ciemnego siedziałem az wszystko zeszło bo bym nie mógł spać :lol: :lol: :lol:


Poszycia , nadkola jak mówiłem sprawdzone , brak rdzy , głosniki nie ruszane nigdy 8-)


Teczka za posiadania kolegi z Rosji hehe , wszystko udokumentowane :)



gusbo - 2017-03-19

Fajna. Super, że ją uratowałeś :ok:
Yaca - 2017-03-19

gratuluje zakupu! fajnie że da się jeszcze upolować nie zmęczony okaz z taki niskim przebiegiem i zadbanym wnętrzem ! :ok:
memo88 - 2017-03-19

Damn autko wygląda mega dobrze 8-) !!! Ściąg jeszcze te czerwone dodatki z deski bo trochę rażą w oczy... Gratulacje piękna sztuka!
Karamba_DC2 - 2017-03-19

memo88, dwa razy w opisie pisałem że już ich nie ma :lol: :lol:
Zwyczajnie w świecie zabrałem się za tyle innych tematów że nie mam czasu wnętrza wypucować i fotek zrobic :->
Między innymi remontuje garaż dla DC2 , ale o tym za chwilę :mrgreen:

memo88 - 2017-03-19

Karamba_DC2 napisał/a:
memo88, dwa razy w opisie pisałem że już ich nie ma :lol: :lol:


Sorki faktycznie mój błąd :oops:

Krzyh00 - 2017-03-19

Najlepszy kolor 8-)

Upalalbym :oops:

Karamba_DC2 - 2017-03-19

Ja tam nie upalam , bo i tak nie jedzie :lol:
Żółte ejk20 mam do upalania, tego do pieszczenia , najlepsze zetawienie , i jeszcze osobny dupowoz i auto robocze :lol: :lol:
Kobieta powoli się za głowę łapie czy ja aby normalny jestem :mrgreen:

PeTeR47 - 2017-03-19

Boże świetna jest :shock: Musi być coś w tych ITRach skoro już kolejnego kupujesz, gratulacje laleczki :-)
Karamba_DC2 - 2017-03-19

To moje czwarte DC2 , tutaj już wiem że zostanie na dłużej , w tym celu były intensywne poszukiwania :mrgreen:
KubaJDM - 2017-03-19

Ja już swoje odczucia Ci napisałem :mrgreen: :super: :super:
Szkoda, że razem z moją nową gałką od DC2 nie było drugiej to byś miał za pół darmo. Nie chciałbyś jakiegoś fajnego radyjka od Gathersa? Wychodziły takie typowo do DC2 + do tego możemy ściągnąć głośniki z najwyższej półki(na tamte lata :lol: ) które podpinasz pod oryginalne kostki i wsio gra jak należy, ba... W połączeniu z oryginalnym radiem będziesz więcej niż zadowolony :mrgreen:

Game - 2017-03-19

Ale kot! Kurde podoba mi się taka biała Integra 8-) Gratki!
Mareczuczek - 2017-03-19

Świetna jest ta integra, po detailingu będzie wyglądała lepiej jak z fabryki :shock: :shock:
Udokumentowana przeszłość auta też wielki +! Od siebie też dorzucisz z 3x tyle faktur do tej teczki :)

Hondata - 2017-03-19

Super jest! Ale weź Pan daj spokój z jakimiś wydechami "od Hammera" zostaw ją w 100% w oryginale... bo tak to sie zacznie od niewinnego wydechu , przez grubsze mody... ;-)
thomac - 2017-03-19

Gratuluję pięknej sztuki :mrgreen:

Hondata napisał/a:
Super jest! Ale weź Pan daj spokój z jakimiś wydechami "od Hammera" zostaw ją w 100% w oryginale... bo tak to sie zacznie od niewinnego wydechu , przez grubsze mody... ;-)


x2

Dałbym tylko oem 16x7 z fajną oponą i trzymał pod kocem ;-)

Sylwek - 2017-03-19

NO fajne auto, jak na hondę bardzo spoko :) Widzę że Dimitrij razem z ojcem Sergejem postarali się nie tylko o faktury z serwisu hondy ale też o zacne oklejenie auta :P :P :P
MarceLL - 2017-03-19

ITR marzenie! Gratulacje, w Twoich rękach na pewno będzie miała dobrze. Niesamowite jest to, że jeszcze można znaleźć tak zadbane egzemplarze z niskim przebiegiem. Fajnie, że doprowadzasz wszystko do oem stanu, bo te paski i inne pierdoły grubo przesadzone :D
Karamba_DC2 - 2017-03-19

Dzięki panowie :zdrowko:
Zastanawiałem się czy dać ją tutaj czy do szpana i radoslawa , ale chyba zasluguje zeby byc tutaj :->
Zresztą przywykłem do tego działu :mrgreen:

$$Honda Fan$$ coś pomyślimy z radiem , bo obecnego musze się pozbyć , jest beznadziejne a tyle kasy kosztowało :lol:
Jak coś masz na oku to podeślij :mrgreen:

Hondata napisał/a:
Super jest! Ale weź Pan daj spokój z jakimiś wydechami "od Hammera" zostaw ją w 100% w oryginale... bo tak to sie zacznie od niewinnego wydechu , przez grubsze mody... ;-)


Wiem wiem , pisałem już ze OEM tlumik też kupię , nie wiem kiedy jakiś znajdę w dobrym stanie , a cos musze zrobić z tymi bazookami :roll:

thomac napisał/a:
Dałbym tylko oem 16x7 z fajną oponą i trzymał pod kocem ;-)


To jedynie Asahi Tec , ale cena trochę zaporowa , wolę dołożyć i szukać TE37 :mrgreen:


Sylwek napisał/a:
NO fajne auto, jak na hondę bardzo spoko :) Widzę że Dimitrij razem z ojcem Sergejem postarali się nie tylko o faktury z serwisu hondy ale też o zacne oklejenie auta :P :P :P


No właśnie oni ją tak kupili i nic z tym nie zrobili :shock:
Ja nie mogłem na to patrzeć :evil:

Tomac - 2017-03-19

Panie.. seryjna Integra gdzie w planach jest tylko "kwsasiak od hamera" w projektach? :D

A tak poza tym fajny ITR.. dobrze że seria i że będzie dbane.. takich aut już szkoda upalać..


PS: tak szczerze to w chooju mam czy ona jest w projektach czy w radosławie..

empe - 2017-03-19

Zazdroszczę, nic więcej nie umiem napisać. :lol:

Chętnie przyjąłbym takiego białego ITR'a. :ok:

Bajcarek - 2017-03-19

Piękna jest, graty! 8-)
Karamba_DC2 - 2017-03-19

Dziękować :zdrowko:
YacaJackowski - 2017-03-20

Piękny białas, pozazdrościł fest!
sebeck_ - 2017-03-20

Piękna! :shock: Oczywiście, że TE37 będą lepsze niż seria 8-)
Fawor - 2017-03-20

Karamba_DC2 napisał/a:

Wiem wiem , pisałem już ze OEM tlumik też kupię , nie wiem kiedy jakiś znajdę w dobrym stanie , a cos musze zrobić z tymi bazookami

akurat w takim aucie brak porządnych bolt-on'ów uważalbym za minus :D Zrobić wydech z kwasa razem z kolektorem i ogarnąć P28 to minimum, żeby sprawiała frajde z jazdy :) Po tym można już tylko myć i woskować.

hot_rider - 2017-03-20


:shock: wracałbym nocą aby nikt tego nie zobaczył :lol:

Gorlis - 2017-03-20

Jakis dobry aftermarket OK, ale wyspawany u mietka w warsztacie na NIE. Kazda zmiana odbegajaca od oryginalu obniza wartosc, wiec trzeba modzic z glowa.
Pit - 2017-03-20

x2

bo jak kiedyś będziesz ją sprzedawał za granicę to ludzie pomyślą że wydech spwał Ci McHammer :mrgreen:


Karamba_DC2 - 2017-03-20

Fawor, niczego nie mam zamiaru zmieniać , hehe.
Wiem ze korci , ale potem sie zacznie , jeden mod ciągnie za sobą drugi , a skończy sie na doprezonym slupku na stg 3 walkach :mrgreen:

Zostaje seria i koniec , ścigać się nim nie będę , sama świadomość posiadania go , tego że stoi obok w garażu i mogę sobie nim wyjechać kiedy chcę, to mi wystarczy :->


Gorlis, w pełni się z Tobą zgadzam , i taką drogą mam zamiar iść , to auto będzie przywracane do oryginału , jedyny wybryk chwilowo to ten tłumik , który będzie dyskretnie schowany pod zderzakiem tak aby była widoczna tylko końcówka.
Pytałem kilku znanych handlarzy i oem tlumika brak :roll: Zatem nim upoluję coś sensownego , ten będzie zamontowany , a jak podmienie na OEM tego sprzedam ;-)

Za jakiś czas dostawa OEM fruktów to przywrócę wiarę we mnie :mrgreen:

Limon, dobry klasyk , jak tak będą to odbierać to spoko luz blus :lol:



Taki tłumik będzie na okres przejściowy :





Z innych tematów jakie ogarniałem , to zająłem się pozostałymi resztkami kleju po tej nieszczęsnej folii , nie życzę nikomu walki z takim badziewiem ! :dobani:
Najpierw na ciepło wszystko zrywać , a po tych latach nie chciała odejść w całości tylko się urywała co chwila :roll:

Następnie kupiłem środek do zmywania kleju po etykietach i coś tam pomagało ale nie wiele.
Na koniec przeleciałem pastą polerską , ale nie taką ścierną , a czymś na styl oczyszczania lakieru , dość lajtowa , i lekko wyrównała różnicę powierzchni gdzie wlepka była , a gdzie jej nie było.
W świetle dziennym jest to już nie widoczne jak się stanie koło auta, jedynie jak w garażu postawię halogen , to pod światlo widać różnicę , zwyczajnie lakier pod wlepką był chroniony i jest mniej matowy i brudny :roll:

Zatem mam nadzieję że Mobilek wszystko wyciągnie jak obiecał koretką 8-)

Jakieś focisze z prac przed , i po laika :roll:

Klapka wlewu przed i po, pół na pół :






Tak wyglądał bok przed , i po 8-)





No i jakieś focisze z remontu garażu , przygotowuje dla niej nowe siedlisko , a to oznacza że auto zostanie ze mną na dłużej , bo mam wreszcie własny garaz , 20m od mieszkania :hurra:



wierzba - 2017-03-20

Karamba_DC2, sprawdzałeś itr-dc2.com w temacie tłumika? chyba, że szukasz nówki oem.
Karamba_DC2 - 2017-03-20

Nie znam tego forum , jeszcze kolejna rejestracja hehe
Teraz i tak nie mam na to czasu , auto nie ucieknie , jak znajde czas wolny to będę szukać fruktów :-D

Krzyh00 - 2017-03-20

mi tam zmiana wydechu nie przeszkadza, ale juz na przyklad montaz gwintu dla mnie jest niezrozumialy.
Karamba_DC2 - 2017-03-20

A dla mnie jest :mrgreen:
Takie zboczenie, nic nie poradzę :-/
Spasowanie i frajda z jazdy inna.

Ale jak pisałem spokojnie, seryjny zawias trafi do regeneracji i bedzie w kartonie na półce czekac :mrgreen:

Grzesieek - 2017-03-20

Jak dla mnie to w tych odwracalnych zmianach nic złego nie ma. Kwestia paru godzin i auto przywrócone do oryginału.

EDIT:

No może z wyjątkiem tych naklejek- one są złe :D

Pankracy - 2017-03-21

Jeśli ten egzemplarz jest taki jak mówisz, to na koziołki, pod kołderkę i drzwi do garażu zaspawaj, bo chyba wartość tego ITRa już będzie tylko rosnąć.
Karamba_DC2 - 2017-03-21

Grzesieek, dokładnie tak staram sie do tego podchodzić, nie podejmuje zmian nie odwracalnych :-D

Pankracy, prognozy wskazuja ze wartość ITRa w kraju wzrosnie do okolo 60tys w przeciągu najbliższych lat :)
Nie ma sie czemu dziwić, w DE udalo mi sie urwać na nim z 11.800 na 10.700 i to byl juz i tak sukces, aby tyle utargowac tutaj.
Widać doskonale jak ceny za granicą poszły w górę. Polska to trochę inny rynek ale nie ma to dla mnie znaczenia hehe.

Co do trzymania pod kocem , będzie stale garażowany i po wszystkich zaplanowanych zabiegach używany tylko w ladna pogode.

W tym roku przewiduję pojawić sie nim w kraju dwa , moze ewentualnie trzy razy i na tym koniec.
W przyszłym roku juz raczej tylko raz na jakis fajny zlot ;)

Fawor - 2017-03-21

Gorlis napisał/a:
Jakis dobry aftermarket OK, ale wyspawany u mietka w warsztacie na NIE. Kazda zmiana odbegajaca od oryginalu obniza wartosc, wiec trzeba modzic z glowa.

wydechy w PL są lepszej jakości niż te szumne 'aftermarkety'. Czym one się róznią od wydechu robionego na aucie? Tym, że spawał je jakiś chińczyk na stole spawalniczym ułożonym pod dane auto do produkcji małoseryjnej i wyszlifował spawy? A tłumiki mają watę wypalającą się po 5k km..no ale to Wasze zdanie, nie mnie je zmieniać :)

sebeck_ - 2017-03-21

To "Integra Type R acing" na boku to fabrycznie wychodziło? Chodzi mi o to "acing" :oops:
Pilar - 2017-03-21

Fajne rejsingowe naklejki były to usunął :-/
KubaJDM - 2017-03-21

CIVIC EG napisał/a:
To "Integra Type R acing" na boku to fabrycznie wychodziło? Chodzi mi o to "acing" :oops:

Nie, nie było czegoś takiego. :-P

lukas4 - 2017-03-21

kurde gratki kolejnego dc2 :)

stan wypas i musisz chyba naprawdę odrzucić pokusę wszelkich modów oem+ w zupełności wystarczy do takiego auta.

ale fakt że naklejki bym zostawił :mrgreen:

Gorlis - 2017-03-21

Fawor napisał/a:
Gorlis napisał/a:
Jakis dobry aftermarket OK, ale wyspawany u mietka w warsztacie na NIE. Kazda zmiana odbegajaca od oryginalu obniza wartosc, wiec trzeba modzic z glowa.

wydechy w PL są lepszej jakości niż te szumne 'aftermarkety'. Czym one się róznią od wydechu robionego na aucie? Tym, że spawał je jakiś chińczyk na stole spawalniczym ułożonym pod dane auto do produkcji małoseryjnej i wyszlifował spawy? A tłumiki mają watę wypalającą się po 5k km..no ale to Wasze zdanie, nie mnie je zmieniać :)


Sam mam u siebie wydech zrobiony w Polsce i nie mam z tym problemu.
Ale jak chcesz budowac klasyka, to jesli juz odchodzic od OEMu, to tylko i wylacznie na markowych gratach. Po prostu w papierach musi sie zgadzac i metka musi byc - takie moje zdanie.
Przyznaje, ze lubie ori markowe graty, bo niestety prawda jest taka, ze zazwyczaj sa wyzszej jakosci niz jakis no-name czy inny fake z chin.
Custom oczywiscie, ze jest spoko, sami wtedy jestesmy kontrolerem jakosci i idziemy/zamawiamy u goscia, ktory profi ogarnia temat.
Ale do klasyka czesci powinny byc z rodowodem.
Zamiast tego gwintu ISC tez bym wolal cos z japonii, ale to akurat dosc latwo mozna przywrocic do stanu oryginalnego.

Hondata - 2017-03-21

x2
Karamba_DC2 - 2017-03-21

Ale pisalem juz ze to jedyne dwie wieksze zmiany i na dodatek odwracalne ;-)
Jak uwine sie z garazem , musze remontowac swoje przyszle mieszkanie ( tak tak auto na 1 miejscu :lol: ) to wracam do dopieszczania ITRa.
Mam na to wiele czasu wiec nie musze zrobić wszystkiego na juz 8-)
Zreszta pierwsze paczki w drodze :mrgreen:

grafix - 2017-03-21

keyoffice + tytanowy wydech :)
Fawor - 2017-03-21

Gorlis napisał/a:
Przyznaje, ze lubie ori markowe graty, bo niestety prawda jest taka, ze zazwyczaj sa wyzszej jakosci niz jakis no-name czy inny fake z chin.

przyznałbym rację, ale jeśli faktycznie te markowe graty odzwierciedlałyby jakość tej "markowości". A tak na prawdę to własnie fake paździerze z chin z przyklejoną metką. Przynajmniej takie moje zdanie...jakie sa 'markowe' wydechy do Hond, Buddyclub, Apexi, Skunk, Invidia? Przecież to jeden i ten sam mugen srugen z allegro z rurami na cienkiej ściance...no i wlasnie tak samo, jak zawias - wydech podmienia się plug and play :)

Pit - 2017-03-21

Fawor napisał/a:
jakie sa 'markowe' wydechy do Hond, Buddyclub, Apexi, Skunk, Invidia? Przecież to jeden i ten sam mugen srugen z allegro z rurami na cienkiej ściance

Widziałem mugeny z allegro, widziałem swojego buddycluba- nie zgodzę się. Jakość wykonania BC to inna liga.

Autos Süchtig - 2017-03-21

Fawor napisał/a:
Gorlis napisał/a:
Jakis dobry aftermarket OK, ale wyspawany u mietka w warsztacie na NIE. Kazda zmiana odbegajaca od oryginalu obniza wartosc, wiec trzeba modzic z glowa.

wydechy w PL są lepszej jakości niż te szumne 'aftermarkety'. Czym one się róznią od wydechu robionego na aucie? Tym, że spawał je jakiś chińczyk na stole spawalniczym ułożonym pod dane auto do produkcji małoseryjnej i wyszlifował spawy? A tłumiki mają watę wypalającą się po 5k km..no ale to Wasze zdanie, nie mnie je zmieniać :)

x2

a ci z Infiniti to się nie znają: :D
http://www.blog.infinitip...finiti-qx70-v8/
tak samo jak ludzie z RA Classic Customs, gdzie Mercedesa zamówił sam Clemens Schickentanz

W ogóle to zdziwilibyście się jak wiele "zachodniego", markowego ospoilerowania jest produkowane w Polsce.

KubaJDM - 2017-03-21

Mugen Srugen


Gniot jak każdy inny z allegro :lol: :roll:

Gorlis - 2017-03-22

Albo nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumiec co pisze. Nie mam zadnego kompleksu "polskosci" i nie mowie ze co Polskie to zle. Wiem, ze wydechy spawane na zamowienie sa wysokiej jakosci. Chodzi tylko i wylacznie o to, ze jesli chcemy robic klasyka, youngtimera, to jesli juz koniecznie musimy odchodzic od OEMu, to na ori graty z epoki. Nie chce mi sie tego dalej tlumaczyc.

Porownywanie chinola z allegro do np Apexi WS2 pozostawie bez komentarza. Warto dodac, ze choc giete rura to gieta rura, to juz tłumiki rożnia sie znacznie. A i jakosc blachy, z ktorej sa chinole, pozostawia wiele do zyczenia.

Uklad do infiniti jakby nie patrzec jest markowany przez Infiniti Centrum Warszawa, wiec ma w pewnym sensie status fabrycznego tuningu.

"sam Clemens Schickentanz" - piszesz jakby to byl co najmniej Jackie Stewart ;-)

Karamba_DC2 - 2017-03-22

Dla mnie zaleta tlumika Hammera nie była metka , a czas od napisania do wyprodukowania, ktory jest ekspresowy a przy tym w rozsadnej monecie i mam tlumik na podmiane, nim znajde zdrowy nie pordzewialy oryginalny tłumik, czy to jasne ?
Dyskusja trochę zboczyla z kursu zupelnie niepotrzebnie :mrgreen:

Mareczuczek - 2017-03-22

Gorlis napisał/a:
Chodzi tylko i wylacznie o to, ze jesli chcemy robic klasyka, youngtimera, to jesli juz koniecznie musimy odchodzic od OEMu, to na ori graty z epoki. Nie chce mi sie tego dalej tlumaczyc.


Zgadzam się z tym co mówi Gorliś (y) Jakiś Mugena wydech by tu siadł najlepiej

Les - 2017-03-22

A jaki był końcowy przy zakupie ? Bo nigdzie nie ma zdjęcia tyłu ;-)
wierzba - 2017-03-22

strzelba, to szkoda focić ;)
Karamba_DC2 - 2017-03-22

Raczej podwójna bazoooka , dlatego nie ma zdjęcia :lol:
Komuś przyszło do głowy dospawac dwie wielkie zagiete do gory rury, do seryjnej puszki, wszystko poklikrane sowicie spawami jak leci :mur:

lukas4 - 2017-03-22

Gorlis, no niestety masz rację, custom wydech tylko obniży wartość auta bez względu jakiej jest jakości choćby był 10 x lepszy niż np mugen. W takim wypadku płacisz za metkę żeby całość nadal można nazwać klasykiem z epoki

Karamba_DC2, pokaz może jest ładny tylko ty masz zaburzenia estetyki, już zepsułeś usuwając oklejenie wiec i tu może iść w złym kierunku :-D

Fawor - 2017-03-23

Karamba_DC2 napisał/a:
Komuś przyszło do głowy dospawac dwie wielkie zagiete do gory rury, do seryjnej puszki, wszystko poklikrane sowicie spawami jak leci :mur:

Z niemiec więc standardowy DTM Style :P

Karamba_DC2 - 2017-03-23

Dobra pany, jest inna rozkmina :mrgreen:
Z racji ze to bedzie pierwsze auto ktore będzie ze mna dłużej jak dwa lata, myślę nad indywidualna rejestracja.
Moje zaczynaja sie na PP 00000

Zwyczajnie zrobic sobie PP TYPER jak sa wolne, czy macie lepsze pomysly ? :-D

Pit - 2017-03-23

PP TALIB :mrgreen:
Lutyyy - 2017-03-23

Limon napisał/a:
PP TALIB :mrgreen:

x2 :mrgreen:

Hikiel - 2017-03-23

A nie da się P0, P1 etc?
Krzyh00 - 2017-03-23

PP LePew jezeli pali olej :mrgreen:
Hikiel - 2017-03-23

PP OJEB / P0 JEB / PP OLAND :D
Johnson - 2017-03-23

P(cyfra) się zaczyna :)
p0lish - 2017-03-23

P0 ŁYKAM
YacaJackowski - 2017-03-23

p0lish napisał/a:
P0 ŁYKAM


:lol: :lol: :lol:

Hikiel - 2017-03-23

I chvj, wygrał.
Pit - 2017-03-23

PO RUCHA :lol:
empe - 2017-03-23

P0 TYPER już jest. Zostaje P1, P2, itd.

http://platesmania.com/pl/foto8265395

Zrób sobie P0 DC2. ;)

johnnyg - 2017-03-23

P1 JANY
PP RRYTT
P0 LEWAM
P0 JAZD
P1 NDOL

gusbo - 2017-03-23

P0 NIZAM
P1 BWAAH
P0 PIS

Bajcarek - 2017-03-23

P0 JEBAŁO WAS WSZYSTKICH... :lol:
lukas4 - 2017-03-23

P0 ***** :P
Karamba_DC2 - 2017-03-23

Jak zawsze mogłem liczyć na sczere doradztwo i pomoc :super: :super: :super:

Nadal ostaję przy TYPER , dla wiekszosci ludzi na drodze DC2R i podobne nic nie znaczą , jak już brać indywidualne to Fejm musi sie zgadzac :lol: :lol:

Gorlis - 2017-03-23

Nie wiem co napisal lukas4 bo autocenzura, ale proponuje P0 CHVJU 8-)

Albo zamelduj sie u kogos w Krakowie i machnij K4 RAMBA :D

Kawasaki - 2017-03-23

PP OWER
Karamba_DC2 - 2017-03-23

Gorlis napisał/a:

Albo zamelduj sie u kogos w Krakowie i machnij K4 RAMBA :D


Fuck Yeah !!! Da sie to jakos ogarnac , obejść?? Podoba mi sie ten pomysł! :cwaniak:

TorquedMad_Mind - 2017-03-23

a może...

"PP AP"? Pozdro dla kumatych z chorym umysłem :lol:

hot_rider - 2017-03-23

PP ENIS 8-)
Sylwek - 2017-03-23

Echh można lepiej wydać tego tysiaka niż na indywidual tablice :mrgreen:
Emre - 2017-03-23

np. przewąchać... :lol:

TYPER dobry pomysł... :ok:

ew. P0 ITR...

Patryk7g - 2017-03-23

Też bym machnął takie po prostu P0 ITR, bez kombinowania
Karamba_DC2 - 2017-03-23

TYPER to nie kombinowanie , na pewno mniej jak penis :lol:

PO ITR by mi pasowało , jak bym miał Piotr imię ;)



Sylwek napisał/a:
Echh można lepiej wydać tego tysiaka niż na indywidual tablice :mrgreen:


Oczywiscie ze mozna , ale odchodzi mi sciaganie i kombinowanie z tablicami na zlocie :mrgreen: :mrgreen:
Na ulicy też się bedzie fajnie wyrozniac takie TYPER , bo ITR DC2 i podobne raczej z nimczym sie nie kojarzą zwyklej osobie :P

lukas4 - 2017-03-23

Gorlis, dokładnie tak miało być :)
johnnyg - 2017-03-23

spokojnie to ogarniesz, tu ziomeczek ma zarejestrowanego CRXa w Poznaniu a rejestracja C6 PASJA
mały_jżc - 2017-03-23

C6 PASJA mam to fakt, ale rex nie jest zarejestrowany w Poznaniu ;-)
Niestety nawet przy indywidualnych tablicach, pierwszej litery nie mozna zmienic.

Karamba_DC2 - 2017-03-24

No tak właśnie myslalem.
Wiec myślę wybrane :-D

konstruktor - 2017-03-24

Karamba_DC2 napisał/a:
Fuck Yeah !!! Da sie to jakos ogarnac , obejść?? Podoba mi sie ten pomysł!


da się, wystarczy że masz umowę np wynajmu pokoju / mieszkania w innym miejscu , nie musisz być tam nawet zameldowany.

Gorlis - 2017-03-24

Ja kiedys chcialem zrobic G0 RLIS, ale to dopiero jak przestane civica uzywac jako daily. Jeszcze mi potrzebne zeby psiarnia mowila do mnie po ksywce :-P
Pilar - 2017-03-24

No właśnie miałem proponować Karambie P1 LAR :oops:


:gej:

hot_rider - 2017-03-24

a tak patrząc ekonomicznie to ni za h.....się to nie opłaca,już lepiej tą kasę wydać na dziwki bądz koks niż za kawałek blachy, który tracisz wraz ze sprzedażą auta
Patryk7g - 2017-03-24

Zarejestruję Ci na siebie i zrobimy S3 XXXY :lol:
p0lish - 2017-03-24

3 strona o blachach :lol:
antek - 2017-03-27

Dzisiaj w Gdańsku na stacji widziałem tajpura 8gen z blachą G0 TYPER, wklepki civicklubowe



Karamba_DC2 - 2017-03-27

Foto nie bangla :-/
YacaJackowski - 2017-03-27

Karamba_DC2 napisał/a:
Foto nie bangla :-/


Bangla, dorzuć wengla do internetuf.

maciek - 2017-03-27

Antek, czerwony? Tez mi foto nie działa. W zeszłym tygodniu widziałem go chyba ma Osowej.
Karamba, mi sie podoba opcja DC2R albo po prostu zagadać w wydziale komunikacji, żeby dali jakiś ładny numer i koniec 😉

Hikiel - 2017-03-27

Śmiga foto.
antek - 2017-03-27

Maciek, tak to ten czerwony z Lotosu na Osowie.

Zrobiłem edit linka, dajcie znać czy widać czy wybrać inny serwer.

Arkadio - 2017-03-27

Fota dalej nie działa :-/
Pit - 2017-03-27

mi działała wcześniej, teraz nie
TorquedMad_Mind - 2017-03-27

jak macie w pracy zabezpieczenia, to co się dziwicie, że nie działa :roll:
Lutyyy - 2017-03-27

chciałem takie blachy do siebie a już zajęte są lipaaaa!!
antek - 2017-03-27

chvuj tam! nie wrzucam na inne serwery nie chce mi się przerabiać po raz kolejny :mrgreen:
Po krótce opiszę zawartośc zdjęcia..... piękna sceneria polbruk na stacji benzynowej w tle automatyczna myjnia oraz castorama, po leweh baner reklamowy, w centralnej części zdjęcia czerwone FN2 na blachach G0 TYPER, w sumie to tyle z sensacji ze zdjęcia :lol: :lol: :lol:

papel - 2017-03-27

Pominąłeś latarnie centralnie za autem...
temat bardzo na temat się z tego zrobił, do prawdy :lol:

Mareczuczek - 2017-03-27

Mi działa foto, czerwone ufo :D Opis antka bardzo szczegółowy :)
Karamba_DC2 - 2017-03-27

No to myślę że temat blach mamy wyczerpany , dzięki za szczerą pomoc :lol: :lol:

Dzisiaj wyszło jak wyszło i zanabyłem spoko felgi za 1260zł na jakiś czas będą na aucie , Dimitrij coś nagrzebał z zaciskami , musiał podmienić bo zacisk praktycznie dotyka odważników :shock:
Tak wiec narazie wpakuję felgę 16" żeby sezon jakoś się przekulać normalnie , byle do zimy i się to wszystko porozbiera , teraz pierdziele auto uziemiać , ma dawać frajdę :mrgreen:

Wolny czas poświęcam obecnie na ogarnięcie garażu , do jesieni będzie wszytko już nowe :-D
Teraz ścianki działowe zeby to oddzielić , potem zajmę się ścianami i sufitem , na koniec posadzka i nowa brama z pilota i może zima napierdalać , bedzie gdzie grzebać 8-)



Pankracy - 2017-03-27

Ty ziomuś, a po co Ty garaż dzielisz? Żeby drzwiami w ściankę działową pierdolnąć? Różne ludzie mają fetysze, ale tego nie znałem :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-03-27

Pankracy, aż tak mały to on nie jest :mrgreen: :mrgreen:
Muszę oddzielić bo cały nie jest mój , a po drugiej stronie to sie pojawia wszystko , narzedzia , material czy nawet meble , i mam czekać aż ktoś czymś jebnie mi w auto ? No fucking whey ! :lol:
Ale jak patrzysz na foto , to po lewej za ścianą jest też garaż , mam zamiar go przejąć w przyszlosci , wtedy sciankę wypierdzielę , i będę miał podwójny 8-)

Pankracy - 2017-03-27

A to teraz wszystko jasne. Bardzo ładna ścianka!
Sylwek - 2017-03-27

Radyjko makity musi być 8-) , jak przejmiesz cały garaż to śmiało wejdą tam dwa auta i jeszcze można będzie se na legalu grzebać! no i fajnie że jest wysoko, można wieszaki na koła zrobić pod sufitem ! :)
Karamba_DC2 - 2017-03-28

Na garaż plan jest prosty i kompletny , najpierw zrealizować to co najważniejsze :mrgreen:

Pierwsze OEMy u mnie , kolejne w drodze :->
Znowu trafiłem made in Poland :lol:




Do felg kupiłem dzisiaj też 4 nowe Adrenaliny RE002 205/50 R16 8-)


primox - 2017-03-28

3ba było Trofeo R do takiego rarytasa założyć :P
Karamba_DC2 - 2017-03-28

Ale po co ? :lol:
Auto nie jest do upalania ;)

Chciałem jakieś fajne nie drogie opony do przemieszczania się , te już miałem i są spoko , mogłem brać też R1R np , ale nie wykorzystam ich nawet w 30% :roll:

Na dniach będą fotki w innej odsłonie , hejty się posypią czemu taka felga :lol: :lol:
Ale wyglądać będzie fajnie :->
Nie , nie japan rejsing :-P :lol:

Fawor - 2017-03-29

ja chyba widzialem ostatnio jakąś niechińską 16tkę do wzięca w tym rozmiarze, ale juz nie pamietam co to było...ciekawe czy to wziałeś :)
A 205/50 to nie przewymiarowane? Chyba powinno byc 45.

KubaJDM - 2017-03-29

205/50 będzie mięsiste 8-)
Karamba_DC2 - 2017-03-29

Ogolnie na 16 zakladali do jdm ITRa 215/45 jesli dobrze pamiętam :mrgreen:
Mysle ze będzie dobrze gdyż narazie zawias seria , a na ISC wcale wiele nie opuszczę, wizualnie z 2 do 3cm i tyle :->
Felgi wziąłem drag whells na jakis czas , docelowo wiem jakie felgi chcę, ale raz ze trzeba miec wolnych parę tysi , a dwa , jeszcze je trafić w 16" :roll:

Youtro - 2017-03-30

Jaki model Dragow bedzie?
Karamba_DC2 - 2017-03-30

Jutro będą fotki jak siadly na aucie :mrgreen:
Dzisiaj po pracy jadę Integra z Bremen do Wroclawia spotkac sie z EMG na kilka zabiegów i maja byc jakies fotki zrobione :-D

Następnie zabieram sie za pierwszy przegląd w kraju, auto dostanie jednak polskie blachy.

Ostatni krok to zostawienie go u jednej z najlepszych firm lakierniczych w moim rejonie , Toyota Ukleja :mrgreen:
Postaraja sie dobrać jak najlepiej kolor na moje drzwi i zderzaki po tylu latach trzeba juz tez odświeżyć, musi sie udać :-D

peja$ - 2017-03-31

Dotarły te stickerbomby? ;-)
Karamba_DC2 - 2017-03-31

peja$, jutro dam odp :)


Dzialamy z tlumikiem właśnie, przyjechały też koła, poskładać i na auto :mrgreen:




Youtro - 2017-03-31

Czerwone felgi z polerowanym rantem?
Krzyh00 - 2017-03-31

Ooo fak :shock:

Rwales po nocach te czerwone naklejki zeby dac teraz czerwone kola? :wstyd:

p0lish - 2017-03-31

na ck.pl z tym :lol:
Baza - 2017-03-31

Na białym aucie będzie dobrze. Jak ją opuścisz ze 2cm to będzie sztos.
Jeszcze to odszczekacie z tym CKPL :-P

KubaJDM - 2017-03-31

Hmm będzie ciekawie, czekam na finalny efekt :-D
Karamba_DC2 - 2017-03-31

Bedzie fajnie. Czerwona felga na białym aucie zle nie wyglada. Jak sie trafi za jakis czas lepsze felgi , to te sprzedam ;)
Pit - 2017-03-31

p0lish napisał/a:
na ck.pl z tym :lol:

x2 :(

nie mam nic do fejkowych felg, ale ten wzór jest straszny :(

rastle - 2017-03-31


*zdjęcie z neta*

Może nie wyjść tak fajnie... :-?

wierzba - 2017-03-31

u Panie, ale słabo :roll:
p0lish - 2017-03-31

do ej6 bym tego nie założył
z 1 strony mega rarka i 8 stron spuszczania się nad wyborem blach a tutaj tak kluczowa kwestia jak koło i jakieś coś z bazaru

Autos Süchtig - 2017-03-31

a tam oldschoolowo będzie :)
tak wygladal jdm ponad 10 lat temu :D

johnnyg - 2017-03-31

mnie się nigdy czerwone felgi nie podobały w zadnym aucie (no może w czerwonym mogloby ujść"
Karamba_DC2 - 2017-03-31

Musicie jakis czas wytrzymać :mrgreen:
W Polsce od ręki nie kupie felgi ktora mnie zadowoli a chciałem cos na już.
Jak pisałem, szukam innych konkretnych wzorow i jak spotkam cos to ściągnę. Na jakis czas chciałem cos do przemieszczania i te takie sa.
Nie jest to docelowa fegla na 5 kolejnych lat , baa , nawet nie na 5 miesiecy hehe
Bez obaw ;)

piczu - 2017-03-31

Jak wyżej... Słaba ta rolka, spodziewałem się czegoś lepszego. Chociażby Roty Track R w bieli z polerowany rantem. Czekam na foty na aucie
Emre - 2017-03-31

A co było złego w OEM kole??
Karamba_DC2 - 2017-03-31

Jak mowilem Polska to nie Ameryka. Potrzebowałem na juz i te mi sie podobają osobiscie.
Nie wejdę na alledrogo czy olx i nie kupie sobie TE37 Albo sw388 czy sprint hartow panowie ;)
Akurat na chwile obecna mialem w dupie szukac miesiąc i kolejny czekać na transport bo auto kupiłem na zimowkach :roll:
Mialo byc na szybko 16" i jest. Kupię lepsze to mam juz opony.
I od cala historia , jak by to bylo kolo na zlot jakis juz :lol:

Emre w zasadzie to nic ;)
Raz ze optycznie jest mi za male , a dwa sa na nich zbedne zimowki.
Poluje na cos lepszego :)
Cygan mnie kusil asahi tec ale kolor chciał bym zmienic a to kolejne koszty i zbliżał bym sie do wartosci TE37 :roll:

Pit - 2017-03-31

Emre napisał/a:
A co było złego w OEM kole??

Racja, ta OEMowa 15 jest milion razy lepsza niż to coś + wg mnie ITR wygląda najlepiej na białym OEM 16" kole... ja bym zmienił na 16" i tyle.

Bajcarek - 2017-03-31

Ja jebix, przecież jest napisane, że to tymczasowe koło i nawet 500km przebiegu na nich nie przybędzie... :lol:
Pit - 2017-03-31

no i co z tego :mrgreen:
Gorlis - 2017-03-31

Ja tam lubie wzor GAB sports, choc niekoniecznie lubie polaczenie wieloramiennej felgi + czerwieni + poler rantu. Ale zeby taki hejt wylewac :lol:
Twisted - 2017-03-31

Gościu tłumaczy, że to przejściowe koło na dwa wypady pod kościół, a tu się produkują, jakby to dla nich miało być. :lol: :lol: Powodzenia w szukaniu dobrej 16'stki, ewentualnie rare 15 :-P
Karamba_DC2 - 2017-03-31

Dobrze ze kazdy kto kupil auto, po miesiącu mial już skończony projekt na grubych fruktach :lol:
Jest okazja , mozna sobie pohejtowac :mrgreen:

A ogolnie to faktycznie wstyd wyjechac z garazu , bida i ubustwo :mrgreen:



Bajcarek - 2017-04-01

Faktycznie, nie jest urodzajne to koło ni cholery, ale jak na brak gwintu, spoko spas jest na takim secie. ;-)
Karamba_DC2 - 2017-04-01

No cóż dupy nie urywa , ale ludzie jednak gdzie nie byłem to sie mocno interesują, podchodzą zagadac :mrgreen:
Auto sie podoba mimo podjebek :lol:

Żeby nie było trzeba tygodniami szukac po ebajach i czekac na wysylki i płacić cla itd to mial bym juz ze 2 komplety na przymiarki, a tak w tym rozstawie nic nie dostanę w tym wspanialym kraju :roll:

4 osoby prosilem zeby szukaly , i co???
Tyg lecą a felg nikt nie trafił :-/

KubaJDM - 2017-04-01

Kurde! Nie jest źle! :mrgreen: Moim zdaniem nawet fajnie wyglądają.
Trafić dobre felgi to nie problem, wystarczy mieć worek złota. Problemem jest znalezienie takowych w dobrych piniondzach 8-)

Karamba_DC2 - 2017-04-01

Wiadomo ze nie sypne od tak 6 czy 8 patykow na felgi do renowacji zeby sie przypodobac na forum :->
Znalezienia kola trochę trwa dlatego tymczasowo jest co jest :)

fulek - 2017-04-01

mnie już trochę przestały jarać "rare" felgi a tym bardziej za piniądz rzędu 6-8k używane które może być mniej lub więcej zmęczone :roll: bo będzie 16 która waży 5kg? jakie to ma kuva znaczenie :lol:

np nowe team dynamics pro race 1.2 wyjdzie około 3k w jakim chcesz rozmiarze, szerokości, et, kolorze

johnnyg - 2017-04-01

podtrzymuje, jest bida z nyndzą :D jedyne co ratuje te felgi to model pojazdu na który są założone ;) weź to pchaj w diabły i kup cokolwiek białego ;)
Tomac - 2017-04-01

OEM 15" ewentualnie Asahi Tec 16".. a jak na grubo to Sprint Hart CP-R 16".. reszta to fanaberia..
Twisted - 2017-04-01

Tomac napisał/a:
OEM 15" ewentualnie Asahi Tec 16".. a jak na grubo to Sprint Hart CP-R 16".. reszta to fanaberia..


Nie no, to po co w ogóle auta przerabiać, wszyscy jeździjmy tym samym. :lol:

Krzyh00 - 2017-04-01

hmmm...

no ja to zestawienie widze tak



:mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-04-01

Na zywo lepiej to wygląda. Czerwony fotel dobrze kontrastuje z felga.
A kolejny raz powtarzać juz nie chce mi sie ze to kolo tymczasowe nim coś ściągnę :roll:





Krzyh00 - 2017-04-01

no i przekonales. na tym piewszym foto kolo wyglada zajebiscie :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-04-01

:lol:
Pilar - 2017-04-01

Jak na tymczasówke jest ok, ale i tak lepiej byłoby na OEM 15" 8-)
Les - 2017-04-01

Ale spas to masz Ładny
Lutyyy - 2017-04-01

skoro koła tymczasowe to już oem były znacznie lepsze :)
memo88 - 2017-04-01

Mi tam się podoba ;-) ogólnie autko sztos gratki!!!
Baza - 2017-04-01

Przesadzacie. Auto się broni samym tym że ITR i że białas. Koło wygląda na nim dobrze a nawet lepiej.
KubaJDM - 2017-04-01

OEM 15" to porażka imo... :-P
Karamba_DC2 - 2017-04-02

Zanabylem dzisiaj od kolegi Cygana AsahiTec 16" 8-)


Krzyh00 - 2017-04-02

wybaczamy potkniecie z dariuszami 8-) kazdemu zdarzy sie czasem puscic brzydkiego bąka :oops: :lol:
Tomac - 2017-04-02

Karamba.. powiedz lepiej że zanim założyłeś te czerwone to już szły do Ciebie Asahi Tec a te czerwone były tylko po to żeby pokazać kontrast po wrzuceniu zdjęć Asahi Tec :mrgreen: świetne koła! zakładaj i poproszę o foty.. będziesz przemalowywał czy zostają takie jakie są?
Leo - 2017-04-02

i nie wytrzymał presji gawiedzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-04-02

Nie moglem znieść ilości żalu do czerwonego kola , presja mnie zmusila :lol:

Kolo zakladam w takim kolorze jak jest, jak nie przypasuje to zaraz lecą w biały ;-)

Jednakże premiera na tej feldze za 3tyg dopiero po odbiorze od lakiernika z poprawek kosmetycznych ;)

Bajcarek - 2017-04-02

Haha, to był chwyt, żeby temat rozruszać i nabić trzy strony, a tak naprawdę ona stoi już na Asahi, a to tylko fotoszop. Rozszyfrowany. :mrgreen:
Krzyh00 - 2017-04-02

dariusz aprilis :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-04-03

No i sie wszystko wydało :roll:

:mrgreen:

Lutyyy - 2017-04-03

Dużo lepsze koło!! ;-)
lukas4 - 2017-04-03

teraz będzie godnie 8-) :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-04-08

Dzięki uprzejmości kolegi marcin001984 z innego forum ,który to pracuje przy moim aucie w lakierni Toyota Ukleja , mam fotki z prac kosmetycznych przy DC2 :]
Chciałem zrobić jak najmniej , ale i lakiernik , i koledzy namawiali żeby odświeżyć całość , no i się skusiłem ;)

Po tych pracach , auto trafia prosto do Mobilka , korekty , zabezpieczenia , pranie i czyszczenia wnętrza itd

Przy okazji zakupiłem nowe OEM wlepy na boki auta , i na tylną klapę , paskudne podróby lecą do kosza :roll:

Na koniec wjadą AsahiTec i auto gotowe do sezonu :hurra:






Lutyyy - 2017-04-08

dopiero kupił a już maluje no nieźle ;p powiedz mi lakier był już zmęczony że zdecydowałeś się malować całe auto?
Karamba_DC2 - 2017-04-09

Lutyyy, no cóż to auto ma 19 lat , trudno kupić ITRa żeby lakier był b.dobry :-/
A tym bardziej jak u mnie , prawie cały w oryginale :shock:
Jak by do teraz stał tylko w garażu to cena była by wyższa i stan lepszy , a tak jest jak jest.
Jak do tej pory każdy był pozytywnie zaskoczony w jakim stanie jest to auto

Lakiernik potwierdził moje oględziny , auto bez wypadku , bez kolizji :->

Jedno nadkole było lekko poprawiane , drzwi jedne miały inny odcień , a to jakaś wgniotka tu i tam , zderzaki już zmęczone życiem , maska wgniotki i dziurki po kamieniach , więc robie elementami i cieniowanie nie miało najmniejszego sensu :-/

Zdecydowałem że jak już robić , to raz ale konkretnie i mieć spokój ;)

Cały ten czas się łudziłem że kupię , i zostawię , poprawię co się da. Ale takie auto chce się mieć w jak najlepszym stanie , poprawki by nie załatwiły problemu , więc odswieżam całą karoserię prawie , bez tylnej klapy i dachu :-D

PeTeR47 - 2017-04-09

Idealne auto do takiej renowacji, kiedyś będzie warte fortune 8-)
Lutyyy - 2017-04-09

czyli to auto trochę czasu zostanie z tobą :) dobre podejście!
Karamba_DC2 - 2017-04-10

Tempo prac mnie zadziwia :shock:
Jednak co dobra firma , to dobra firma 8-)





Tommi01 - 2017-04-10

wow mega szybko to idzie :-D oj będzie lalka , szkoda jezdzic :-P
Karamba_DC2 - 2017-04-11

:mrgreen:
I tak malo co będzie jeździć. Jeszcze sie zastanawiam czy targac ja na drift fest :-P
Odwiedzi zlot w Hollandi z Gorlisiem :mrgreen:

seremaq - 2017-04-11

Tempo prac robi wrażenie. Jak już większość lakieru jest odświeżana to nie lepiej było zrobić też klapę i dach? Nie będą się odróżniały od nowej powłoki lakierniczej?

Szkoda będzie tym ITR jeździć jak będzie tak dopieszczony :-D

Karamba_DC2 - 2017-04-11

seremaq, nie wiem sam czy lepiej.
Fachowcy stwierdzili ze nie bylo sensu ruszac z braku mankamentow , a kolor ma pasowac bo pod te elementy jest dobrany ori kolor. Zatem ja sie nie wcinam , a oni niech sie wykażą :)
Jutro bede przejazdem w kraju to wjade zobaczyć jak tam prace idą :mrgreen:

Wladca_Eldomu - 2017-04-11

Ja raz zrobiłem ten błąd i pomalowałem całe auto bez dachu- nigdy więcej :mrgreen:
Patryk7g - 2017-04-11

Po malowaniu do Ciamacha na ditejling? ;-) :-P
Karamba_DC2 - 2017-04-12

Wladca_Eldomu, no zobaczymy , zapewniali ze nie ma potrzeby :mrgreen:

Patit, pisałem juz kto będzie ogarniać ;)
Tez ma biale DC2 , najbardziej zadbane jakie widziałem zresztą :-D

Wladca_Eldomu - 2017-04-12

Powiem Ci tak, mnie też zapewniali że to bez sensu itp. Dach przepolerowali i niby nie było widać ale ja widziałem i cały czas mnie to wk.. jak patrzyłem na to auto :mrgreen: tylko że to był zupełnie inny lakier, taka ciemna wiśnia (nissan s13). Dlatego każdy następny samochód malowałem cały.
Bajcarek - 2017-04-12

Domaluj to, póki możesz. Inaczej będzie jak z czerwonymi felgami...... :lol:
Gorlis - 2017-04-12

Damian, proponuje zebys w ogole przestal podejmowac jakikolwiek decyzje samodzielnie. Od tej chwili wszystkie mody beda zatwierdzane odgornie przez komisje jdm-o.
Masz prawo wychodzic z wlasnymi pomyslami, jednak nie czesciej niz raz na 2 tygodnie.
Oczywiscie za wszystko placisz Ty.

:lol: :lol: :lol:

Lutyyy - 2017-04-12

popieram maluj całe;)
lukas4 - 2017-04-12

Wladca_Eldomu, może być tak że kolor dobrali idealnie a różnice było widać po fakturze lakieru (taka morka ) nie wiem jak to opisać :P
Karamba_DC2 - 2017-04-12

Gorlis, no co zrobisz, komisja forumowa sie zaostrza :lol:

Dzisiaj bylem przejazdem w kraju, i wjechalem na lakiernie.
Pytalem czy pomaluja całość ale juz nie mają terminu a auto przygotowane.
Sam tez wolalem całość, ale obiecali ze mogą to potem ogarniać jak by mi przeszkadzało. Pokazywal mi fiszki 20cm i lakier pasowal praktycznie idealnoe :shock:
Zreszta auto jest malowane na innych zasadach jak dla zwykłego klienta i nie mam za wiele do gadania.
Grunt ze auto profi ogarnięte. Jutro wrzucę jakies foto, bo dzisiaj znowu w trasie ;)

Wladca_Eldomu - 2017-04-12

lukas4 napisał/a:
Wladca_Eldomu, może być tak że kolor dobrali idealnie a różnice było widać po fakturze lakieru (taka morka ) nie wiem jak to opisać :P


no coś właśnie było nie tak, zdawało mi się że mimo polerki ten bezbarwny na dachu już był zmęczony słońcem. No tak jak mówie niby nie było widać a mnie wk..,iało niemiłosiernie! Najbardziej to że wywaliłem tyle kasy i nie pomalowałem jednego elementu na aucie. Może to bardziej dyskomfort psychiczny niż wizualny :lol: co do terminów itp to też przesadzają bo jeśli rzeczywiście dach i klapa są w tak dobrym stanie to wystarczy je zmatowić i już a malowanie na dwa razy to też bez sensu bo też lakier może różnie siąść

Lutyyy - 2017-04-12

też myślę Karamba żebyś malował odrazu all bez sensu jak całość prawie malujesz a dwa elementy zostaną
Karamba_DC2 - 2017-04-13

Nie zrobią mi teraz tego i tak...
To nie pan Janusz w garazu , firma ma terminy, w kolejce czekają Panamery a mi tylko zderzaki i drzwi mieli robic...
I tak po znajomości zlitowali sie zrobić do okola, wczoraj bylem ogladac i super zderzaki wygladaja ;)
No glowa muru nie przebije, nie zrobią mi teraz całego bo nie mogą i tyle, dalsze gdybanie nie ma sensu ;)
Jak będzie widoczna znaczna różnica to w najbliższym czasie postaram sie o termin i zrobia reszte ;)

Kubaa - 2017-04-13

Elementy niemalowane okleisz folią carbon 3M i nie będzie widać różnicy 8-)

:lol: :lol: :lol:

Karamba_DC2 - 2017-04-13

Kubaa, za ten pomysł dostajesz talon na...

;)

Kubaa - 2017-04-13

Karamba_DC2 napisał/a:
Kubaa, za ten pomysł dostajesz talon na...

... Zlot Civic Klubu :wstyd:

Karamba_DC2 - 2017-04-13

:lol: :lol:
Niech bedzie i civic klub :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-04-14

Wieczorem postaram sie dodac wiecej :padam:


Pilar - 2017-04-14

Jezu chryste, dach malują :mrgreen:
Yaca - 2017-04-14

hahahahaha a jednak ! :hurra: :hurra:
Karamba_DC2 - 2017-04-14

Koledzy wyzej postów ladnie ponabijali :lol:
Udalo mi sie ziomka urobic wiecznym wiadomosciami i sam sie za to zabral z dobrej woli :->

Tomac - 2017-04-14

Ciekaw jestem efektu :ok:
Bajcarek - 2017-04-14

Dobra, to skoro wszystkie pomysły forumowych doradców przechodzą w obieg, po dłuższym namawianiu naturalnie, rzucam wolna myśl... B18C6 ITB... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-04-14

Kamil-R, hehe kuszaca opcja , ale nie ma to sensu na chwilę obecną bo jeżdżę nim raczej dla relaksu , a z ITB to różnie bywa :)
Na dzień dzisiejszy nie korci mnie do niczego, silnik jest w swietnej kondycji i taki ma pozostać, zatem ITB, walki , turba i kompresory odpadaja :)

Chyba ze mi kiedyś cos odbije, to bijcie żebym tego nie robił :lol:

Tomac - 2017-04-14

Bolt ons.. (w sensie dolot i wydech) to wszystko :ok:
Karamba_DC2 - 2017-04-14

Tomac, szkoda bardzo ruszać seryjny dolot który jest świetny, wymiana wkladki zalatwia sprawę. Silnik w tym aucie slychac elegancko, wydech tego nie zaglusza buczeniem , co miało by miejsce po jego zmianie ;)
Nie chce niczego tutaj zaczynac , bo lista modyfikacji szybko sie rozrasta. Ja obecnie raczej kupuje głównie nowe paczki z napisem honda oem genuine :mrgreen:

Zreszta te wszystkie CAIe wiele nie daja względem seryjnej puszki.
Nie warto :)

Tomac - 2017-04-14

Karamba Ziomku.. może i fajnie słychać silnik na seryjnym dolocie i fabrycznym wydechu.. jednak dostrzeżesz zasadniczą różnicę (głównie dżwiękową) jak założysz jakiegoś CAI AEM'a.. wydech Ci tego nie zagłuszy a raczej da mega fajny cichy pomruk.. wystarczy go zrobić w El-Tec'u.. nie chcę Cię przekonywać bo myślę że wiesz czego chcesz a ITR w OEM wydaniu też jest całkiem spoko..

Wiem bo miałem seryjnego ITR'a i ITR'a z dolotem i wydechem

Karamba_DC2 - 2017-04-14

Tomac to jest moja czwarta Integra :mrgreen: , ja w nich przerobilem wszystko, i serio nie zastapie seryjnej puszki jakąś rura :roll:
Tomac - 2017-04-14

Karamba_DC2 napisał/a:
Tomac to jest moja czwarta Integra :mrgreen: , ja w nich przerobilem wszystko, i serio nie zastapie seryjnej puszki jakąś rura :roll:


Ja wohl! :ok:

Wladca_Eldomu - 2017-04-14

Bardzo dobre posunięcie z malowaniem całego auta. Co do dolotu to zostawiłbym oem z jakąś wkładką sportową typu pipercross. Wydech wyspawałbym nowy 2.5 na końcowym komorowym oem look. asahi tec dopełnią całości :) ewentualnie jakaś sprężyna typu eibach i nic bym więcej nie ruszał
fulek - 2017-04-14

za mojego pierwszego b20 miałem dolot z itra i zainwestowałem w wkładke k&n za chyba 3 stówy! :lol: , nie pamiętam o ile ale na hamowni pokazało mniej niż na zwykłym filtrze za 25zł :lol:
Wladca_Eldomu - 2017-04-14

Ja wspomniałem o pipercrosie bo w clio dawał przyrosty rzędu 1-2km a wspomniany wyżej kn ujmował mocy. Dawno temu goście robili testy na hamowni i wrzucali wykresy na forum renault.
Karamba_DC2 - 2017-04-14

Ale to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia czy cos doda koni czy nie, ja tutaj nie szukam mocy tylko przywracam powoli do pełnego oryginalu :)

Ile w polsce jest DC2 po przeróbkach i swapach itd?
Od groma.
Ile jest w pelnej ladnej serii? Nie znam! :shock:
No moze ze dwie dosłownie ;)
Kazda inna miala juz otwierany z nadwymiarem skladany silnik , spawane nadkola albo wycięte poszycia , nie ujmuje to tym ze egzemplarza ale ja chce trzymac auto w oryginale :)

To jest sztuka na klasyka a nie na tor, nie bede szukac rurą 2KM bo nie ma to sensu , i widok pod maska nie bedzie jak z fabryki wyjechał ;)

Co do wydechu , nie bede niczego spawac, jak sie odkuje po lakierni to bede szukac oem tlumika w jak najlepszym stanie.
Co do zawieszenia , jedyna zmiana to gwint ISC a oem zawias bedzie leżeć na półce zwinięty ;)

Lutyyy - 2017-04-14

fajnie ze jednak cale auto malujesz czekam na finał z kołem. Podejście mi się twoje bardzo podoba skoro nie będziesz nim jeździł po torze to po co wsadzac jakies wydechy i doloty ... mam podobne podejście przy moim aucie. Wcześniej jeździłem na daily ep3 na skunk2 megapower nigdy więcej teraz doceniam ta ciszę i komfort dla ucha :lol: dzisiaj z Kamilem jechałem twoim byłym itrem wywalił też bucząca rurę i jest mega komfort jazdy aż byłem w szoku że można tak fajnie prymkac na Daily itrem ;)
Karamba_DC2 - 2017-04-14

Lutyyy, święte słowa ! :-D

Pamiętam jak dawniej na zloty się jezdzilo ze stoperami w uszach żeby łba w trasie nie rozwaliło dla paru KM :roll:
Żółte EJK20 też mnie męczy , ale to auto bez kompromisów i musi tak być :mrgreen:

ITR fajnie sobie radzi jako normalne auto do jazdy , jedyny minus to krótki 5 bieg :-/
W przyszłości jak będzie robiona jakaś rewizja skrzyni biegów , to postaram się o zmianę na dłuższą :->

Dobrze że Kamil zaraz się pozbył tego tłumika , to miał być mój pierwszy mod w czarnej :mrgreen: :mrgreen:



Zaległe fotki z prac :]





KubaJDM - 2017-04-14

W bardzo dobrym kierunku idziesz Karamba, z takim przebiegiem i w takim stanie nie ma co grzebać... Jak będziesz miał jakieś dziwne pomysły to ja już Ci zrobię spam :lol:
no ale wydeszek Mugena mógłby wlecieć :oops:

Karamba_DC2 - 2017-04-14

$$Honda Fan$$ napisał/a:
no ale wydeszek Mugena mógłby wlecieć


Ewentualnie tak , ale sam końcowy , po co cały kupować za worek siana :mrgreen:
Już i tak na DC2 ostatnią skarbonkę rozbiłem :lol:

Pit - 2017-04-14

Karamba_DC2 napisał/a:
Pamiętam jak dawniej na zloty się jezdzilo ze stoperami w uszach żeby łba w trasie nie rozwaliło dla paru KM

fajnie, że coraz więcej osób ma takie podejście :ok: głupota

Krzyh00 - 2017-04-15

czy ja dobrze zrozumialem? wymiana dolotu jest niedopuszczalna ze wzgledu na zachowanie oryginalnosci, ale wrzucenie gwintu i dlugiej skrzyni sie z ta wizja nie kłócą?
Karamba_DC2 - 2017-04-15

Krzyh00, dobrze rozumiesz :)
Gwintu nie widać na aucie, nie kole w oczy itd

Seryjne zawieszenie pisalem kilka stron wcześniej ze oddam do regeneracjj i bedzie czekac schowane :)
Co do zmiany przełożenia w skrzyni to nie jest to podjęta decyzja ;)

REJDYN - 2017-04-15

Szanuję mocno taką robotę :)
Krzyh00 - 2017-04-15

Karamba_DC2 napisał/a:
Krzyh00, dobrze rozumiesz :)


w takim razie zupelnie nie rozumiem :mrgreen:

Tomac - 2017-04-15

Limon napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
Pamiętam jak dawniej na zloty się jezdzilo ze stoperami w uszach żeby łba w trasie nie rozwaliło dla paru KM

fajnie, że coraz więcej osób ma takie podejście :ok: głupota


Czy wydech przelotowy oznaczać musi od razu darcie ryja? Niektóre są ciche jak seria... Ja mam taki u siebie.. no może tyci tyci głośniejszy od fabryki i nawet dłuższa trasa to przyjemność dla ucha..

oskarr17 - 2017-04-15

to Ty robisz fotki w lakierni czy właściciel?
Pit - 2017-04-15

Tomac napisał/a:
Czy wydech przelotowy oznaczać musi od razu darcie ryja?

Nigdzie tego nie napisałem ;-) jeżeli przelot jest zrobiony z głową i nie drze ryja to sam bym chciał taki wydech.

REJDYN - 2017-04-15

Ja mam u siebie przelot, z tym że końcowy seryjny. Cichutki jest, niewiele głośniejszy od serii :)
Karamba_DC2 - 2017-04-15

REJDYN napisał/a:
Szanuję mocno taką robotę :)


:ok:

Krzyh00 napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
Krzyh00, dobrze rozumiesz :)


w takim razie zupelnie nie rozumiem :mrgreen:


Wiem że trudno to zrozumieć , jakiś czas sobie pojeżdżę na gwincie , lubię te zawiasy ISC , dobrze mi sie na nich jezdzi , auto troszkę spasuję z kołami optycznie lekkim obniżeniem , i czerpać frajdę z jazdy :)
Zmiana dolotu czy wydechu nie wpłynie na czerpanie frajdy z auta , zawias już tak :->


oskarr17 napisał/a:
to Ty robisz fotki w lakierni czy właściciel?


Kierownika nie interesuje co się tam dzieje :P Ja jestem za granicą jak wiadomo , a fotki z pracy co jakiś czas podsyła mi ziomek który pracuje na lakierni i przy moim aucie :] :]



Co do wydechu , panowie , nie żyję od dzisiaj na tym forum , nikt , absolutnie nikt , nie wmówi mi że wydech przelotowy jest prawie jak seria :lol: :lol: :lol:
Nie ma takiej opcji ! Najcichszy jaki miałem to środkowy powiększony i końcowy powiekszony komorowy , ale i tak zagłusza silnik i zasynane powietrze przez dolot !
Jak ktoś z przelotowym wydechem słyszy zasysane powietrze przez dolot to ma chyba stetoskop w uszach do sciany grodziowej :lol: :lol: :lol:
Seryjnego wydechu w DC2 prawie nie słychać , jak bym jechał Jazz'em :mrgreen:

Tomac - 2017-04-15

Karamba_DC2 napisał/a:
Co do wydechu , panowie , nie żyję od dzisiaj na tym forum , nikt , absolutnie nikt , nie wmówi mi że wydech przelotowy jest prawie jak seria :lol: :lol: :lol:
Nie ma takiej opcji ! Najcichszy jaki miałem to środkowy powiększony i końcowy powiekszony komorowy , ale i tak zagłusza silnik i zasynane powietrze przez dolot !
Jak ktoś z przelotowym wydechem słyszy zasysane powietrze przez dolot to ma chyba stetoskop w uszach do sciany grodziowej :lol: :lol: :lol:


Karamba.. z całym szacunkiem ale pierdolisz :mrgreen: w EJ9 B18 miałem CAI oraz przelot El-Tec i elegancko było słychać praktycznie tylko dolot... to samo ITR miałem tyle że przelot 2,5" a nie 2,25" i też tylko dolot w zasadzie był słyszalny... no i analogiczna sytuacja w S2000.. CAI AEM i pełen przelot 2,75" zwężany do 2,5" El-Tec.. wiem że od dzisiaj tu nie jesteś i wiesz to i owo ale El-Tec'a nie miałeś.. one są naprawdę cichutkie.. właśnie dlatego w El-Tec'u robię wydechy bo zależy mi dużo bardziej na dżwięku dolotu niż wydechu :zdrowko:

PS: oczywiście duuuża większość aftermarketowych wydechów to drące japę pierdziawki.. większość.. ale nie wszystkie :)

Karamba.. słyszysz tutaj wydech czy raczej stronę ssącą? https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Emre - 2017-04-15

tylko eltec! 8-)
REJDYN - 2017-04-15

Ja u siebie kiedyś jechałem bez wydechu i mimo wszystko dolot darł się głośniej :D Tak, mam w cholerę głośny dolot w tym 1.3. Chiński stożek + short ram. Fajnie się tym straszy ludzi. Ale mimo wszystko przelot może być cichy. U mnie rura 1,75". Metaliczny dźwięk ma, ale nie jest za głośny. 105db przy odcince na pomiarze :)
Pit - 2017-04-15

Mój głośny wydech BuddyClub'a ratuje tylko to, że brzmi zarąbiście no i fajnie strzela ogniem i obawiam się, że bym to stracił :mrgreen: inaczej już dawno bym ogarnął coś cichszego... teraz to już i tak celuję w fn2, a tam chcę mieć cicho, chociaż widziałem że tegiwa robi fajny układ wydechowy do fn2, przelot, ale faktycznie cichy.

Jedne z cichszych tłumików przelotowych w PL robi właśnie DjHammer i Eltec, a przykładowo Mtech średnio mi pasuje, słyszałem kilka i zawsze był ten sam metaliczny pogłos na wysokich obrotach.

Tomac - 2017-04-15

Limon napisał/a:
Mtech średnio mi pasuje, słyszałem kilka i zawsze był ten sam metaliczny pogłos na wysokich obrotach.


X2.. przerabiałem kiedyś temat.. :ok: kwestia m.in. włókniny i jej ilości oraz odpowiedniego rozłożenia w tłumikach... paradoksalnie za dużo włókniny wcale nie będzie ciszej a wręcz odwrotnie..

nomad - 2017-04-15

Fani ciszy, na Waszym miejscu zastanowiłbym się, czy dokonaliście dobrych wyborów motoryzacyjnych, skoro auta brzmią tak, że nie chcecie ich słuchać :-P (i nie mam tu na myśli przesiadki na Priusa)
Bajcarek - 2017-04-15

Karamba, jak wiesz, u mnie jest cały przelot MG. Buczał jak chory. Poszła zamiana przepalonego środkowego na cichy przelot środkowy Hammera i końcówkę z puchą Hammera i nie słychać w ogóle wydechu. Jak się dobrze wsłuchasz, to słychać to Twoje ulubione zasysanie powietrza przez dolot. Także przelot może być cichy. Myślę, że tyle wystarczy w tej dyskusji. Rób przelot i dolot, frajda będzie większa. I jest to odwracalne. ;-)
Pit - 2017-04-15

Nomad, ja lubię słuchać swojego auta...Nie wiem tylko co na to policja, moi najbliżsi sąsiedzi i jakieś pół dzielnicy jak jadę do pracy :lol: :lol: podejrzewam że wolą ciszę niż huk b18 o 7.30 rano... Wiocha po prostu taki głośny wydech ;)
Tomac - 2017-04-15

nomad napisał/a:
Fani ciszy, na Waszym miejscu zastanowiłbym się, czy dokonaliście dobrych wyborów motoryzacyjnych, skoro auta brzmią tak, że nie chcecie ich słuchać :-P (i nie mam tu na myśli przesiadki na Priusa)


Myślę że trochę mijasz się z faktami.. to że nie chcemy słuchać obciachowo pierdzących wydechów to nie znaczy że nie chcemy słuchać swoich aut.. nasze silniki brzmią rewelacyjnie.. dlatego też nie chcemy zagłuszać ich głośnymi wydechami.. są auta które lepiej brzmią od strony ssącej jak i takie których dopiero wolny wydech odtyka piękny dżwięk (AMG ;-) ) Honda należy do tych pierwszych..

Karamba_DC2 - 2017-04-15

Nie ruszę ani wydechu , ani dolotu :-P
Niechaj chociaż jedna Honda bedzie nie stuningowana :lol:

Tomac - 2017-04-15

Karamba_DC2 napisał/a:
Nie ruszę ani wydechu , ani dolotu :-P
Niechaj chociaż jedna Honda bedzie nie stuningowana :lol:


To gewinda tesh bym nie zakładał.. jak seria to seria Panie!

nomad - 2017-04-15

Tomac napisał/a:
(...)są auta które lepiej brzmią od strony ssącej jak i takie których dopiero wolny wydech odtyka piękny dżwięk (AMG ;-) ) Honda należy do tych pierwszych..


Ok, kupuję takie wyjaśnienie :-) (10 lat temu miałem VTECa)

Karamba jak już będziesz w tej Holandii:
https://www.akr-performan...y-18030-ST7-Z61

Tomac - 2017-04-15

nomad napisał/a:
Tomac napisał/a:
(...)są auta które lepiej brzmią od strony ssącej jak i takie których dopiero wolny wydech odtyka piękny dżwięk (AMG ;-) ) Honda należy do tych pierwszych..


Ok, kupuję takie wyjaśnienie :-) (10 lat temu miałem VTECa)


:ok:

Karamba_DC2 - 2017-04-15

nomad, fajnie wygląda ten tłumik :)
Sylwek - 2017-04-15

Myślę ze ani gwint ani wydech nie zaszkodzi dla żadnego dobrze utrzymanego auta, co to za problem to wszystko zdemontować? dzień roboty? . Myślę że jeżeli bedziesz chciał sprzedać to auto, to potencjalny kupiec bedzie tak samo zajarany jak ty gdy kupywałeś te auto a nawet jeszcze mocniej! kiedy ty pomyslaleś sobie że odgruzujesz auto z tych kolorowych naklejeczek tak samo zrobi to ta osoba co bedzie kupywać od ciebie auto, bo każdy ma inny plan wiadomo. A gwint dobre koło i wydech to raczej się należy bo bez tego auto wygląda naprawdę biednie ! takie mody to nie wspawywanie klatki lub mocna ingerencja w zawieszenie,napędy itp...
Gorlis - 2017-04-15

Najlepiej brzmiacym wydechem jaki znam w seryjnym aucie to magnaflow (Damian moze kojarzysz zielone ek4 z kartodromu)
Karamba_DC2 - 2017-04-15

Sylwek, no wizję mam raczej tylko w OEM+ , nie chcę nic zmieniać , gdyż to moja pierwsza starsza Honda w takim stanie , szkoda to rozkładać , przerabiać itd :-D

Co do Gwintu ISC , jednak zrezygnuję z jego montażu :roll:
Raz że przeczy to mojej teorii OEM+ :lol: , a dwa , nie spodziewałem się że pomaluję całe DC2 od nowa :shock:
Jest to najlepsza lakiernia w okolicach , zdobyli jakieś krajowe wyróżnienie nawet , trochę aut na Raceismy tam było juz malowany , na JapFest zresztą też , a cenią sobie okolo 600zl za element :shock:
Zatem wydatek nie planowany , i Gwint będzie sprzedany :-P

Tłumik z czasem jak się odbiję też będzie seryjny , i zostaje tylko ogarnięcie fotela kierowcy , i mam serię w 99% :cwaniak:

Gorlis, to chyba tylko pamiętam z tego opisu auto Przemka SZ. ? Ale nie pamiętam jego wydechu , zatem musiał być cichy 8-)

Lutyyy - 2017-04-15

noi super będzie bynajmniej komfortowo!! :-)
Gorlis - 2017-04-15

Dokladnie, auto Przemasa, no w sumie cichy, takie wrazenie jakby byl uturbiony, fajnie to gralo ;)
Sylwek - 2017-04-16

Ja mam u siebie magnaflow końcowy i jestem mega zadowolony!
KubaJDM - 2017-04-16

Karamba_DC2 napisał/a:
cenią sobie okolo 600zl za element

Jak przeczytałem cenę za całe auto to prawie laptopa herbatą oplułem :lol:

Karamba_DC2 - 2017-04-16

Zostało składanie , pasowanie i prosto na zabezpieczenie lakieru tak żeby go nie uszkodzić zaraz :lol:





YacaJackowski - 2017-04-16

Ale to bedzie piekne :bear3:
TomeK_ek4 - 2017-04-18

Jest ogiennn :-P
Gumka23 - 2017-04-18

To fabryczne NH0?

Na weekend zdążysz? Chętnie bym oblukał :lol: :lol:

Ale chu*owa felga.



:lol:

Karamba_DC2 - 2017-04-18

Gumka23 napisał/a:
Ale chu*owa felga.


Wpadłem na pomysł że zawsze będę wstawiać fotki na tej feldze , a dla siebie będę trzymać na Asahi skoro i tak już przez te felgi auto jest pazdzierzem :mrgreen:

Gumka23 napisał/a:
To fabryczne NH0?


Trudno mi odpowiedzieć , bo nie mam jak zrobić fabrycznego, ale tak , to jest ten sam kolor który był na produkcji :->

Gumka23 napisał/a:
Na weekend zdążysz? Chętnie bym oblukał


Oczywiscie że nie , gdyż auto jest w PL a Ty przyjedziesz po Civica do DE więc jak ? :-P :-P

TomeK_ek4 napisał/a:
Jest ogiennn


Oj tam , jest skromnie , bieda itd :mrgreen:

MateuszMats - 2017-04-18

Czekam na dobre zdjęcia już po złożeniu! Jest fantastyczna i doskonale rozumiem Twoje podejście jeśli to nie jest Twój jedyny samochód :mrgreen:
Badej - 2017-04-19

Wyszło super, przynajmniej na zdjęciach.
Co do ceny to 600 pln za element w mojej okolicy to standard...
To jednak potwierdza teorię że w Warszawie i bliskiej okolicy do niemal wszystkiego trzeba dopłacać :/

Hondata - 2017-04-19

Super. Białe Oem 16" to by była wisienka na torcie w tym aucie :-)
Karamba_DC2 - 2017-04-19

Czekaja ale nie biale :mrgreen:
Jeszcze musze kupić inne opony 205/45 bo 205/50 za wysokie jednak sa :-/

Cytat:
Zanabylem dzisiaj od kolegi Cygana AsahiTec 16" 8-)


Gorlis - 2017-04-19

Troche Ci potrujemy to przemalujesz na bialo 8-)
Pilar - 2017-04-19

Maluj na biało :mrgreen:
Gumka23 - 2017-04-19

Oj tam oj tam, czepiasz się. Oczywiście, że wiem, że fabrycznego lakieru nie masz. Oczywiście, że wiem, że auto w PL. Pozgrywać się nie można.

To grafit czy czarne? Bo zdjęcie idzie w grafit i wtedy kozak, lepiej niż biała, czarne zginą w nadkolu.

Karamba_DC2 - 2017-04-19

Gumka23, gdzie ja się czepiam , piszesz jak byś mnie znał od wczoraj :lol: :lol:
Odpisałem gdzieś na szybko z tel , może nie ładnie to ubrałem w słowa :|

Felga jest generalnie czarna , ale z dodatkiem jakiejś srebrnej perły więc to sprawia ten efekt grafitu zapewne :-D

Gorlis & Pilar, wiadomo , ja też wolę białe , ale nie ma czasu na malowanie ich już ;-)
Auto z lakierni trafia do Mobilka na zabiegi , a potem jedzie do Holandii na HondaFest , zatem nie ruszam teraz tego bo i kiedy :-/

Zresztą będzie to jakaś odmiana od wszędobylskich białych :mrgreen:
Mało tego , kolejne felgi są w trakcie realizacji , zatem będzie i możliwość przelakierki jednych i drugich 8-)

Przy okazji , coś dla czepialskich :->
Udało się nakłonić do całości , jebać koszty :lol:






Lutyyy - 2017-04-19

no i to mi się podoba !! jesteś świrem :mrgreen:
Gumka23 - 2017-04-19

Karamba_DC2 napisał/a:
Gumka23, gdzie ja się czepiam , piszesz jak byś mnie znał od wczoraj :lol: :lol:
Odpisałem gdzieś na szybko z tel , może nie ładnie to ubrałem w słowa :|


Toć kuźwa, pół żartem pół serio mówię. Chill mistrzu! :zdrowko:

Karamba_DC2 - 2017-04-19

Lutyyy, za kilka dni dojadę jeszcze świeże OEMy od Pejasa :->


Gumka23, specjalnie podsycasz, ale to bylo głębokie 8-)

KubaJDM - 2017-04-19

Daj ją dotknąć, popatrzeć z bliska :bear1: :bear3: :krzyk: :hurra: :koniuje:
Karamba_DC2 - 2017-04-20

Nie ma sprawy, przyszly weekend Poznań albo Łódź 8-)
Wladca_Eldomu - 2017-04-20

ja bym te 16 pomalował w jedyny słuszny oem kolor (kaiser silver NH-546M)


hot_rider - 2017-04-20

na żółto mogłeś pomalować, byś miał 2 żółtaczki ;-)
Krychu - 2017-04-20

żółty najlepsiejszy! jednak w bieli też dobrze integrze 8-)
to jest burżuj, co kupi hondę to nowy lakier :mrgreen:

lukas4 - 2017-04-20

teraz jest tak jak być powinno. kompleksowo, po całości, jebać biedę :mrgreen: 8-)
doczekać się nie mogę efektu końcowego :-D

Karamba_DC2 - 2017-04-20

hot_rider, nie chciałem zmieniać koloru, musi byc zgodny z vin :->
Na dodatek zolty yellow Phoenix to blada cytryna na żywo :/
Na civicu mam kolor z s2000 i jest bardziej żywy i ciepły :)

Krychu, ja też lubie żółte DC2 ! 8-)

Combo idealne :bear3:



lukas4, ahhh no samo tak wyniklo z ta bieda :lol:
Ja juz nie mogę sie doczekać przyszłego weekendu az ja zobaczę w całości :->

hot_rider - 2017-04-20

front jdm-a to coś nie z tego świata
Hondata - 2017-04-20

Ale w sensie że lipa czy kozak??
Bo ja jakbym miał ITR-a to JDM front założył bym jeszcze przed wymianą oleju :lol:

Lutyyy - 2017-04-20

właśnie karamba kupuj front jdm JEBAC BIEDE :mrgreen:
Emre - 2017-04-20

Euro front jest ładny, ale dopóki nie zobaczysz tego auto z JDM frontem... :lol:

wie ktoś w ogóle dlaczego ITR miał różne fronty?

Krzyh00 - 2017-04-20

zalezy co kto lubi. mi sie euro front podoba bardziej, bo jest po prostu oryginalny. jdm front wyglada jak kazda honda z lat `90, jak ktos nie siedzi w temacie to pomysli ze jakis stary civic czy accord. euro front raczej ciezko z czyms pomylic. ja bym nie zmienial.
hot_rider - 2017-04-20

Hondata napisał/a:
Ale w sensie że lipa czy kozak??

naturalnie kozak ;-)

memo88 - 2017-04-20

Dawaj front JDM! Jebać biede :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tomac - 2017-04-20

I obydwa na CP-R'ach.. mówiłem że to jedyne koło na groobo do tych aut :) Kozak JDM ITR!
Karamba_DC2 - 2017-04-20

Fakt JDM front jest piękny, ale nie po to szukalem auta w oryginale za worek siana hehe
Moze kupię jeszcze jedno DC2 to sie zrobi JDMfront 8-)

Cytat:
wie ktoś w ogóle dlaczego ITR miał różne fronty?


Nie tylko ITRa to spotkało, wersja Europejska zostala obcieta w konfiguracji jak i wygladzie.
Mozna by też ja uznac za polifta :mrgreen:

Tomac, nic w tym odkrywczego hehe , to jest moje docelowe wymarzone kolo w DC2 , 16x7 na miesistym semi slicku :oops:

Tomac - 2017-04-20

Karamba_DC2 napisał/a:
to jest moje docelowe wymarzone kolo w DC2 , 16x7 na miesistym semi slicku :oops:


O TAK!!! :super:

Gorlis - 2017-04-20

Jak pierwszy raz widzialem ITRa EU z tymi zezowatymi oczami, to jakos sie nie zakochalem. Z czasem jakos przywyklem. Ten front jest tak paskudny, ze moze sie podobac ;) .
JDM front mimo ze wyglada jak w Daewoo Espero podoba mi sie zdecydowanie bardziej.

Karamba_DC2 - 2017-04-30

Autko w piątek odebrane z lakierni.
Jestem mega zadowolony, wygląda jak nowe z fabryki :)
Chłopacy bardzo się przykladali do roboty :)



W dniu wczorajszym przyjechałem do Mobilka odstawić auto na zabiegi, teraz zostaje czekać do odbioru a ja wracam sobie 1klasa do domku ;)
Po odbiorze ruszamy z Gorlisiem prosto na HondaFest do Holandii :]




TorquedMad_Mind - 2017-04-30

Znaczek będzie? Bez niego taki trochę Voldemort
bonczek - 2017-04-30

Jakie zabiegi?
Pilar - 2017-04-30

Bio napisał/a:
Znaczek będzie? Bez niego taki trochę Voldemort


Nie bój sie, bankowo bedzie.

bonczek napisał/a:
Jakie zabiegi?


ditejling

Karamba_DC2 - 2017-04-30

Pilar wyjaśnił, a ja o tym wczesniej pisałem co najmniej dwa razy ;)
Reszta w swoim czasie :)

bonczek - 2017-05-01

A co lakiernik na to? Mi mój polecił żebym odczekał z detailingiem i nie robił zaraz po lakierze. Nie wiem dlaczego tak, ale odczekałem.
Karamba_DC2 - 2017-05-01

bonczek, myślę że ponad 10dni to nie jest zaraz po lakierze :-D
Zresztą auto oddaje do specjalisty i nie będę za niego decydować co i kiedy ma robić, skoro ma wiedzę i doświadczenie czego ja nie posiadam na takim levelu :->
O wszystkim był informowany na bieżąco jak prace lakiernicze przebiegały :)

Badej - 2017-05-02

Karamba_DC2, bonczek ma trochę racji. Świeży lakier powinien odpocząć za nim się na niego coś położy.
Na dowód że nie są to internetowe wymysły, masz tu opinię kolesia który na co dzień ogarnia F40 czy LFA. Jeśli nie chce Ci się słuchać całości to od 3.10 zaczyna mówić o świeżo lakierowanym aucie.



REJDYN - 2017-05-02

Jest sens robienia detailingu po lakierowaniu? :D Moje EG po powrocie od lakiernika było jak z fabryki. Polakierował, złożył, zrobił polerkę i był miód, Twoja też wygląda jak nówka
Pilar - 2017-05-02

REJDYN napisał/a:
Jest sens robienia detailingu po lakierowaniu? :D Moje EG po powrocie od lakiernika było jak z fabryki. Polakierował, złożył, zrobił polerkę i był miód, Twoja też wygląda jak nówka


Jasne że tak, nawet z fabryki samochody nie wychodzą idealne. Dlatego do Ciamacha przyjeżdżają z nowymi furami na detailing i zabezpieczenie.

Gumka23 - 2017-05-02

REJDYN napisał/a:
Jest sens robienia detailingu po lakierowaniu? :D Moje EG po powrocie od lakiernika było jak z fabryki. Polakierował, złożył, zrobił polerkę i był miód, Twoja też wygląda jak nówka


Po to jedzie na zabezpieczenie lakieru, żeby dłużej wyglądało jak nowe...

Karamba_DC2 - 2017-05-02

Panowie, ja oddaje auto fachowcowi i on za to odpowiada głową i nie robi tego od wczoraj. Czy to nie wystarczy ? ;)

Poza tym, auto było po każdym etapie wygrzewane lampami, nawet podklady itd.
Po zakończeniu lakierowania odstalo na hali, potem kilka dni na placu pod chmurką nim odebralem go ;)
Następnie ja nim sobie 3 dni jeździłem nim trafiło do Łodzi ;)
Ziomek dopiero rozbiera wnętrze do prania i czyszczenia, potem ma poprawić konserwację a na końcu powłoki. Miną całe tygodnie przecież :roll:

A tu znowu gdybanie na zapas, że już nagle 3dni po przelakierce nakładamy powłoki.
Jest to jedyne forum gdzie czuje się jak jebany laik bo wszystko robię źle :lol:

Nie jestem zwyczajnie w stanie wszystkiego aktualnie updateowac dla was ;)

Gumka23 - 2017-05-02

Karamba_DC2 napisał/a:
jebany laik bo wszystko robię źle :lol:


Popraw się!

Karamba_DC2 - 2017-05-02

Nie wiem tylko jak :mrgreen:
Jak Żyć :lol:

Badej - 2017-05-02

o ja pierdole juz sobie dorobił teorię że ktoś napisał że po 3 dniach i że laik odrazu. Czlowiek pisze w dobrej wieże a tu spina gaci level 9000, zamknij może temat nikt wtedy nie będzie Cię pouczać :lol:
bonczek - 2017-05-02

Dokładnie - ja mam na myśli to co badej :) także bez spiny.
Karamba_DC2 - 2017-05-02

Nie mam spiny ;)
Jak pisałem upłyną tygodnie nim wjedzie powłoka ;)

Ps. Proszę nie brać wszystkiego co pisze jakoś bardzo dosadnie. Ci którzy mnie znają wiedzą jaki mam dystans hehe
No i ostatnio fora jakieś ciężkie się zrobiły, gdzie nie wejdę to ciągle ktoś chce udowodnić że jest mądrzejszy.
Także z mojej strony pełen Luz panowie ;)


Aha, co do powłoki na świeży lakier to się z wami zgadzam ;)
Ja już wziąłem na to poprawkę przed odbiorem z lakierni :]

TorquedMad_Mind - 2017-05-02

Badej napisał/a:
o ja pierdole juz sobie dorobił teorię że ktoś napisał że po 3 dniach i że laik odrazu. Czlowiek pisze w dobrej wieże a tu spina gaci level 9000, zamknij może temat nikt wtedy nie będzie Cię pouczać :lol:

jakie znasz dobre wieże?
bo z ty ch złych to chyba ta Sarumana nie? :mrgreen:

Cykada - 2017-05-02

Bio napisał/a:
jakie znasz dobre wieże?


Minas Tirith :->

TorquedMad_Mind - 2017-05-02

Cykada napisał/a:
Bio napisał/a:
jakie znasz dobre wieże?


Minas Tirith :->

a faktycznie... kurde trzeba znowu przeczytać "Władcę Śmierdzieli" bo pamięć kuleje :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-05-02

:lol:
Booohal - 2017-05-02

Jeżeli lakier utwardzony jest w pełni UV to można działać od razu. Damian ma chyba też promienniki. Z resztą gdyby miał jakiekolwiek wątpliwości to by auta nie wziął. To nie pierwszy lepszy łepek, który kupił Rupesa i nazywa się detailerem ;)
bonczek - 2017-05-02

No to dzięki Bogu, uspokoiłes mnie 8-)
Karamba_DC2 - 2017-05-02

Booohal, :ok:

Na poprzednich stronach pewnie dodałem też foty jak auto stało grzame lampami na lakierni :->

YacaJackowski - 2017-05-02

Pewnie dodałeś ale mamy w to wyjebane bo sie nie znasz na niczym :ok:
Badej - 2017-05-02

Bio napisał/a:
Badej napisał/a:
o ja pierdole juz sobie dorobił teorię że ktoś napisał że po 3 dniach i że laik odrazu. Czlowiek pisze w dobrej wieże a tu spina gaci level 9000, zamknij może temat nikt wtedy nie będzie Cię pouczać :lol:

jakie znasz dobre wieże?
bo z ty ch złych to chyba ta Sarumana nie? :mrgreen:


:wstyd: :wstyd: :wstyd:

REJDYN - 2017-05-02

Hmm, no nie pomyślałem o tym, że może zabezpieczyć lakier, myślałem że to jak założyć gumkę po seksie, nie pomyślałem, zwracam honor :D
Gumka23 - 2017-05-02

Nie tylko o zabezpieczenie chodzi. Auto po lakierowaniu, musi zostać spolerowane. Pewnie nie robili tego lakiernicy na życzenie właściciela, który chce oddać profesjonaliście, który siedzi tylko w tym. Lakiernik nie będzie się spuszczał nad polerką, bo nie ma czasu (o ile wie jak to zrobić, żeby był maksymalny efekt)

Teraz jest delikatna skórka pomarańczy mam rację?

Ciamach chyba też tak robił kiedyś z jakimś swoim autem...

Jak się myle to mnie poprawcie.

Booohal - 2017-05-02

Gumka23 napisał/a:
Auto po lakierowaniu, musi zostać spolerowane.

Po malowaniu - tak, po lakierowaniu - nie ;)

Karamba_DC2 - 2017-05-02

Gumek dobrze kmini :ok:
Karamba_DC2 - 2017-05-09

Dostałem trochę fotek z prac przy moim aucie :ok:

Jak widać, mijają kolejne dni i jakoś nie ma powłoki na nowym lakierze po 3 dniach :lol:



Wyprany fotel :o


Tylna półka przed i po :D




Tylne lampy przed i po :)




Tomac - 2017-05-10

Dobrze wygląda na Asahi Tec.. więcej fotek całości poproszę :)
Lutyyy - 2017-05-10

dobrze ze juz tych czerwonych kół niema wygląda znacznie lepiej na obecnych;) ładnie wygląda bialy itr ;)
gaseb - 2017-05-10

Jak już tak idziesz ze szczegółami to może zużyte gąbki wymień w fotelach. Trochę będą psuły efekt takie pomarszczone.
Karamba_DC2 - 2017-05-10

Tomac napisał/a:
Dobrze wygląda na Asahi Tec.. więcej fotek całości poproszę :)


Spokojnie, auto rozebrane do prac zatem nie ma co focic całości jeszcze ;)

Lutyyy napisał/a:
dobrze ze juz tych czerwonych kół niema wygląda znacznie lepiej na obecnych;) ładnie wygląda bialy itr ;)


Ale jak pisalem że to koło przejściowe to nikt nie słuchał hehe
Aczkolwiek na żywo serio to źle nie wyglądało ;)
Wiem że to fake itd, sam jestem tego przeciwnikiem, ale na te dwa tyg spoko siadło ;)

gaseb napisał/a:
Jak już tak idziesz ze szczegółami to może zużyte gąbki wymień w fotelach. Trochę będą psuły efekt takie pomarszczone.


Temat foteli też mam już w głowie poukładany :)
Teraz nie było na to czasu nawet żeby ściągać gąbki zza wody i podmieniać,bo jak pisałem z Gorlisiem na HondaFest jadę a auta nawet nie mam u siebie żeby to zrobić.
Natomiast plan mam inni zupełnie :)
Te fotele już i tak zostają w aucie do jazdy "na codzien" a ja będę polować na drugi komplet w jeszcze lepszym stanie, tam się zrobi nowe boczki i będą stać w pokoju jako ozdoba na jakieś lepsze eventy :)
Nawet jak te odnowie to z latami znowu się poniszcza więc walka z wiatrakami na moje. A tak drugi komplet schowam do czasu aż auto stanie się pomnikiem w salonie 8-)


Z innych rzeczy jakie kupilem, dzięki wielkie dla kolegi Pejas za pomoc :zdrowko:
Nowe OEM dywaniki
Nowy OEM korek oleju
Nowe OEM naklejki na boki auta oraz klapę
Nowe OEM emblematy na maskę oraz klapę
Nowe OEM gąbki pod lotkę na klapie :)
KamilR dosłał mi OEM gałkę więc fake mugen wylatuje
I tym sposobem auto wraca do setupu fabrycznego :]

Jesze szukam nowego OEM mieszka na lewarek, ktoś ogarnie bo Pejas nie dorwie mi tego

Kolejne graty już w planie i z czasem będzie kolejna tura zamówiona :)

Bajcarek - 2017-05-10

Mega spoko zajawka, przywracać wszystko OEM. :super:
mały_jżc - 2017-05-10

Dobrze to wszystko wyglada :shock: :!:
Ale jestem ciekaw czy tak wytrzymasz bez znacznego zwiekszenia pojemnosci i mocy :mrgreen:

Zeby do crxa szlo dostac nowe oem dywaniki... ehh :-/

Karamba_DC2 - 2017-05-10

mały_jżc, znam siebie nie od dzisiaj i możliwe że mi coś odjebie :lol:
Ale wtedy kupił bym drugi słupek na podmianę hehe
Jednak wierzę że go nie zacznę psuć :D

Fawor - 2017-05-10

tak tak nie psuj tego C6. Bierz B20 :P
YacaJackowski - 2017-05-10

Ale to będzie dobre! :evil:
gaseb - 2017-05-10

Niezła akcja z tymi recaro, dobrze to obmyśliłeś ale to chyba przesada. Ile Ty nim bedziesz rocznie km robił żeby zużyć ładne fotele? Zobacz, że niezłe stołki można znaleźć w autach które mają około 100k km. A gąbki to w UK były dostępne od ręki ztcp.
Karamba_DC2 - 2017-05-10

Fawor, nie kuś :P
Ale jak miał bym się w tym aucie pchać w podmianę bloku to na bank składał bym wszystko sam na nowych gratach :mrgreen:
Wolę tego nie rozgrzebywać bo wystarczająco dużo kosztował mnie ten egzemplarz :]

YacaJackowski, zobaczymy :mrgreen:
Ja już nie moge się doczekać efektu końcowego, to jak bym odbierał nowego ITRa z salonu :cwaniak:

gaseb, no temat jest nadal do przemyślenia, wiadomo że będę nim mało jezdzić, ale tak mi odwaliło na jego punkcie że chcę mieć wszystko idealne w tym aucie 8-)
Fotele wiele znoszą, tylko ta boczna pianka jest słabym ogniwem i trzeba na to cholernie uważać.
No zobaczymy, parcia nie mam na dzień dzisiejszy bo i tak jest jeszcze co robić, na fotele przyjdzie czas, zresztą nie są w jakimś złym stanie także luz :->

wierzba - 2017-05-10

jak już kupisz fotele albo chociaż gąbki pamiętaj zachować dowód zakupu ;)
MateuszMats - 2017-05-10

Tylko pozytywnie pozazdrościć takiego projektu :D
Karamba_DC2 - 2017-05-13

Komora silnika odzyskuje dawny wygląd i blask :->



Bonus, moja jeszcze bez lotki bo lakier dopiero będzie się zabezpieczac i wtedy wróci na miejsce. Na żywo bez tej lotki to jakaś masakra :shock:

memo88 - 2017-05-13

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: dajcie jedną ;-)
Sylwek - 2017-05-13

Atak klonów ;)
jakub476 - 2017-05-13

No, DC2 ma paskudną zapadnięta klapę bez spoilera...
Tomac - 2017-05-13

Dawaj foty tylko swojej bo zawsze mam kłopot z rozpoznaniem która Twoja ;) dobrze wygląda :ok:
Karamba_DC2 - 2017-05-13

Moja ma większe koła o cal i brak lotki, sam bez tego nie poznal bym na fotach która moja :lol: :lol:
Lutyyy - 2017-05-14

lubie białe itr y :-)
subo77 - 2017-05-14

Karamba_DC2, Twoje DC2 wygląda świetnie a to tylko oem :)

gąbek nie trzeba targać zza wody, dostępne są w Holandii :
https://www.akr-performance.com/c/interior-1/seats

Karamba_DC2 - 2017-05-14

Super, dzięki za info ! Może Wiśnia mi ogarnie :mrgreen:
konstruktor - 2017-05-15

Karamba_DC2 napisał/a:
Super, dzięki za info ! Może Wiśnia mi ogarnie

Karamba zapytaj się o gabki u nas w Polszy u producenta , Recaro Świebodzin.
https://goo.gl/maps/C3QEn6CGqQJ2

piroman - 2017-05-15

na ckpl jak dobrze pamiętam ktoś kiedyś próbował zrobić zamówienie grupowe na gąbki właśnie z PL i producent miał wyebane. Ostatecznie chyba zgodził się na sprzedaż w kompletach i z wielokrotnością x10
chyba że coś pokręciłem... :-P

Karamba_DC2 - 2017-05-15

Chyba Infi to ogarniał z tego co pamiętam, zbadam temat jak przyjdzie na to pora :)
Teraz mam inne priorytety więc fotele poczekają sobie :-D

Karamba_DC2 - 2017-05-19

Dzisiaj odebrana z detalingu, auto jak nowe z salonu, niesamowite :shock:
Uwielbiam to auto :oops:






Lutyyy - 2017-05-19

fajny widok na ulicy zobaczyć niemalże takie same itry :-D
DoSeR - 2017-05-19

Świetny jest ten ITR ;-)
Osobiście chyba dałbym koło w biel.

Karamba_DC2 - 2017-05-19

Lutyyy, ludzie to sobie karki ukrecali jak przejechalismy po okolicy :)

DoSeR, wcześniej już o tym pisalem ;)
Teraz nie było na to czasu i jeszcze jedne felgi wpadną to się pomyśli nad przelakierka :)

Gorlis - 2017-05-20

Czyli co, rozumiem ze jutro ja jade przodem i zbieram wszystkie muszki z autostrady? :lol:
Karamba_DC2 - 2017-05-20

Na muszki mam preparat, wolę jechać z przodu żeby kamyczków nie zbierać :->
KubaJDM - 2017-05-20

:galy:
Karamba_DC2 - 2017-05-20

W drodze na HondaFest w Holandii 8-)

jakub476 - 2017-05-20

Ale ten spoiler wygląda od tyłu. :-D
Chyba jeszcze nie widziałem z nim na żywo...

YacaJackowski - 2017-05-20

Lotka w EG jest przechvjem!
Karamba_DC2 - 2017-06-11

Mam jakieś zaległe fotki z HondaFest z Holandii to dodam, a co :mrgreen:

Trip bardzo fajny !
Wyjechaliśmy dzień przez imprezą z okolicy Łodzi, prosto na granicę już tylko autostradą, co chwila opłacając to kolejne bramki :roll:
W drodze już po niemieckiej autostradzie, na jednym z przystanków obczaiłem że u Gorlisia jeden endplate się poluzował więc go przy okazji dokręcił i sprawdził resztę.
Blisko mojej miejscowości w DE staneliśmy jeszcze na zakupy i owego elementu już nie było , zatem wieczorem dzień przed imprezą dorabiałem z Gorlisiem u mnie element lotki z malowaniem :lol: :lol:
Tak oto na drugi dzień wcześnie rano ruszyliśmy do Holandii, przy tej granicy juz Gorlisia przyuważyła jeszcze Niemiecka POLIZEI, wyjechali za nami, i tak sobie trochę koło nas jechali, po czym ściagneli na parking tylko Gorlisia :lol: :lol:
Ale zatrzymałem się przy okazji jako tłumacz, to i mnie chętnie skontrolowali, a ja bez dokumentów od auta :lol: :lol: :lol:
Pytał o wszystkie papiery, dalem tylko prawko i tożsamości , policjanta zagadałem ze na zlot daleko itd , i olal papiery.
Na koniec kontroli pytał się czy coś przewozimy, a ja mówię że przecież dopiero jedziemy do Holandii to po co przewozić, a on że bedą czekać jak bede wracać :lol: :lol:

Dojechaliśmy jednak na zlot bez wiekszych problemów.
Impreza bardzo fajna, aut to aż przesyt bym powiedział :mrgreen:

Nareszcie widziałem na żywo ori EK9 :bear3:
Naliczyłem koło 5 sztuk EK9 , samych DC2 było hmmm 20+ :mrgreen:
NSX'ów też koło 10 , z czego dwa serio konkretne :shock:

Moja DC2 mogła spokojnie się załapać na halę, ale nawet nie wiedziałem że jakieś zgloszenia sie wysyła żeby tam wjechać, tak czy inaczej od byłego organizatora hondafestu usłyszałem sporo dobrych słow na temat jej stanu, i obym nie sprzedawał :lol:
Sam też miał fajne DC2 :mrgreen:

Na koniec zawitaliśmy do Wiśni na grilla 8-)





Jedno z niedzielnego spaceru po wizycie na myjni :-D


Przyjechał też gwint ISC 8-)
Nie wiem jeszcze kiedy będę zakładać, a chętnie bym ją troszkę opuścił już :mrgreen:
Docelowe koło będzie u mnie jesienią, tam też inna opona zawita i wtedy będzie dopiero to ładnie ustawiane.




Na sam koniec warto wspomnieć o odbiorze auta od Mobilka
To co zrobił z moim autem przerosło moje oczekiwania :shock:
Przez pierwszy dzień nie chciałem go używać żeby nie wybrudzić gdzieś :shock: :lol:

Wnętrze jak nowe, potraktowane ozonem , pachnące świeżością i całe wyprane, plastiki odświeżone :]
Karoseria uszczelki koła wszystko zabezpieczone, woda z niego praktycznie znika w chwili :mrgreen:
Po trasie z Łodzi do mnie na chatę 800km auto opłukałem na myjni czystą wodą i przetarłem kilka muszek przy okazji chusteczką do nosa, i potem osuszanie. 10min i auto jak nowe 8-)
Każde następne na bank będzie zabezpieczane u Detailera Mobilka 8-)

Krychu - 2017-06-11

Audycja zawierała lokowanie usługi





:mrgreen:

Fawor - 2017-06-12

Karamba_DC2 napisał/a:
przetarłem kilka muszek przy okazji chusteczką do nosa

i cała robota Mobilka psu w tyłek :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-06-12

Wcale nie, auto bylo mokre przy płukaniu myjką a muszki schodziły bez oporu, nie musiałem tego szorować szczotą na myjce :mrgreen: :mrgreen:
Uwielbiam patrzeć jak ktoś kończy myć auto, przejdzie felgi na koniec i odkłada brudną, wjedzie Janusz i tą szczotą prosto na lakier, mhmm 8-)
Powłoka ma się dobrze, 3 razy dopiero płukana :mrgreen:

Edzia - 2017-06-16

Super :-)
gaseb - 2017-07-12

Jakiś czas temu rozmawialiśmy o nowych gąbkach do Recaro. Proszę https://www.olx.pl/oferta...D5-IDn6Kdi.html
Karamba_DC2 - 2017-07-12

Dzięki za kontakt :ok:

Odezwę się do nich, wezmę na próbę, jak będą fajne to w tej cenie warto brać na zapas :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-07-30

Weekend spędziłem w garazu, walka trwa a że dawno nie miałem na niego czasu to nie dość że stał nie ruszony to i DC2 stało ponad miesiąc nie jeżdżone :shock:
Zatem dwa dni przepracowane z dniem dzisiejszym , auto przewietrzyłem przy okazji :)

Jutro szykuje wszystko i będzie wylewana nowa posadzka albo w poniedziałek albo wtorek po pracy :)
Ściany wszystkie wyszlifowane łącznie z sufitem, po wykonaniu posadzki grunowanie i szpachlowanie na gładko całości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Posadzka była wyłożona jakąś kostką klinkierową, zalana smarami tak się posklejała że musiałem je odbijać i ten smród oleju :roll:
Garaż docelowo będzie cały biały jak auto 8-) Na posadzkę chciałem granit dac bo mam dostęp po 40zł m2 , wymiary 30x60mm , ale stwierdziłem że jest za śliski do garażu i oleje zostawiały by jednak plamy jak coś się wydarzy, zatem znajomy ze sklepu załatwi jakieś płytki gdzie zostały ostatnie paczki :)
Aaaa no i znajomy elektryk wpadnie zrobić nowa instalacje i oświetlenie jakieś muszę ogarnąć.

I tutaj moje pytanie do was , jak i czym oświetlić garaż ?
Mam tam jedno okno małe jak widać z kafli, mało światła przepuszczają.
Montować coś tylko na sufit czy może na boczne ściany coś jak podłużny halogen z jarzeniówką ?





Integra nadal na seryjnym zawieszeniu a pudełko z ISC Sport stoi obok biurka z amorem na wierzchu :lol:


Tomac - 2017-07-30

Karamba_DC2 napisał/a:

I tutaj moje pytanie do was , jak i czym oświetlić garaż ?


Karamba.. zdecydowanie polecam oświetlić panelami LED. mam takie w garażach i nie tylko.. dają masę równomiernego światła.. bierz.. idealne do montażu w podwieszanym suficie czy gdziekolwiek w ścianie.. rozmiarów i kształtów cała masa.. o takie:

https://www.castorama.pl/...60-cm-45-w.html

Booohal - 2017-07-30

Karamba_DC2 napisał/a:
I tutaj moje pytanie do was , jak i czym oświetlić garaż ?

Podrzuć wymiary na PW (szczególnie wysokość) Postaram się pomóc.

Karamba_DC2 - 2017-07-30

Tomac, poczytam o tym :ok:

Booohal, wysokość z wylaną posadzką to jakies 285 cm , szerokość 3m a długość 8m :ok:
Na końcu garażu pod oknem warsztacik jak coś dodatkowo można by oświetlić ;)

Karamba_DC2 - 2017-08-13

Dzisiaj nareszcie deszcz mnie nie powstrzymał, auto umyte 8-)
Teraz mycie zajmuje chwilkę dzięki powłoce, a osuszanie 3 razy tyle :lol:




peja$ dostarczył kolejne nowe smaczki OEM :zdrowko:


Pokusiłem się o dodanie fotki z najnudniejszym autem, przy nim DC2 wygląda jak milion dolarów :mrgreen:


I jedno z wnętrza brzydala :]
Kolor pasków w drzwiach można zmienić na inny :->






Chciał bym też podziekować koledze Emre , dzieki jego pomocy mam tego szarego brzydala ! :hyhy: :zdrowko: :zdrowko:
Jak by ktoś planował zakup auta i potrzebowal korzystny Leasing, to wiecie do kogo pisać 8-)

Wojtuuus - 2017-08-14

Piękny wóz Damianie ! Ciepłe gniazdko dla ITRa również budzi mój podziw! ;-)
Emre - 2017-08-14

Polecam sie na przyszłość. Miła odmiana po tych wszystkich octaviach czy innych hyundajach na codzien. :mrgreen:
johnnyg - 2017-08-14

ten Seat nie jest brzydki tylko nijaki i nudny, ale na pewno jest za to wygodny ,mocny i nowy :) ale to temat o Integrze, ona jest z kolei ładna i czysta. :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-08-14

Dzięki :mrgreen:
Dzisiaj siedziałem do 22 , wróciłem pod prysznic i w kime zaraz :lol:
Ale ciągle do przodu. Dzisiaj ściany zamknięte. Jutro montuje regipsy zielone odporne na wilgoć i kolejny dzień spoiny.
Na sobotę zamówiony elektryk, nową instalację położy a ja nadal nie mam lamp, na nic się nie zdecydowałem :/
Muszę do większego marketu w mieście podjechać, może coś wybiorę :roll:

Booohal - 2017-08-15

Bierz takie:
http://allegro.pl/panel-l...6707463960.html
Ewentualnie 120cm.
4000K jest ideolo. Nie męczy oczu i najlepiej oddaje barwy.

Karamba_DC2 - 2017-08-15

Booohal, dzięki :ok:
Tego nigdzie nie widziałem jeszcze a wygląda spoko. Dam chyba po dwie na stronę i jedna nad stół i regał :)
Na sufit rozumiem nie warto ?
Na jakiej wysokości , koło 2m będzie ok ?

Jak 5 sztuk załatwi sprawę to zaraz będę zamawiac :)

Booohal - 2017-08-15

Na sufit jedna obowiązkowo. Najlepiej oddzielnie włączana.
To będzie miało kąt świecenia jakieś 160-180st także jak będziesz już je trzymał w łapie to podłącz na krótko i zobacz na jakiej wysokości umieścić, żeby oświetlały ściany tak wysoko jak Ci potrzebne (przeważnie lekko nad szafki)

Karamba_DC2 - 2017-08-15

Dzięki za rady :)
Zatem muszę zamówić 6 lamp :mrgreen:

peja$ - 2017-08-16

A gdzie nakładki zgubiłeś?
Karamba_DC2 - 2017-08-16

Nie zgubiłem hehe
Wygrzebie do następnego zdjęcia, bo już leżały gdzie indziej :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-10-01

Brat odebrał moją rozpórkę Mugena :]
Jutro będzie u mnie w DE :mrgreen:


A tak jakieś foto z prac nad garażem :P

Gruntowanie


Zabudowa okna i regipsy na ściany z narzeczoną :mrgreen:



Ściany gdzie tynk nie był już za ciekawy, całe zrobiłem od nowa z siatkami do elewacji zatopionymi w kleju do elewacji, w momencie jak podsychał zacierałem go dużą gąbką do fugowania, co dało fajną strukturę, teraz tylko malować :]
Góra po nakładaniu, a na dole już zacierane ;)


Przy pracy weekendowej, Paulaner specjalnie tylko na Octoberfest :lol:


Regipsy ogarnięte, dzisiaj też sufit robiłem, ale zapomniałem zrobić foto.







Teraz czekam na bramę, starą muszę zdemontować, brzegi ogarnąć bo teraz nie ma dojścia, wszystko odnowię i będę montować nowa :)
Zostanie już przygotowanie do malowania, i powoli szukać płytki na posadzkę :]

DoSeR - 2017-10-01

Szykuje się przyjemny garaż. Mugen pierwsza klasa :-D
KubaJDM - 2017-10-01

Rozpórka malinowa 8-)
clark - 2017-10-02

Profi robota z garażem, rozpóra na bogato 8-)
bialy56 - 2017-10-02

Rozpórka konkret ;)
lukas4 - 2017-10-02

już widzę temat na forum "nasze garaże" :-P
Krychu - 2017-10-02

Narzeczona kręci manianę
Krychu & Kermit approved :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-10-02

Kobieta czasami zagląda coś pomagać sama od siebie, trafiło się ślepej kurze ziarno :oops:


Ale żeby nie było tak słodko, i trochę mnie już znacie, to musi być też i kontrowersyjnie :ups:

Z góry pisze, nie wiem czy to zrobię i na ile! :mrgreen:
Ale zawsze mnie to jarało, i korci mnie okrutnie ;) Dlatego postanowiłem kupić dyfuzor i zrobić na placu przymiarki, zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości na aucie, czy jest tak zajebiste jak na zdjęciach czy wręcz odwrotnie i będzie wyglądać ordynarnie.
Jeżeli nie odważę się, to trafi do innego auta, ktore się pojawi pewnie w tym roku jeszcze :]




Kupiłem z pomocą Jarusneta tylny dyfuzor, zawsze chciałem go mieć, a żółty już się nie doczekał, teraz był w naprawdę fajnej monecie, jakieś 700zł taniej jak wtedy chciałem zamawiać :P

Do rzeczy, dyfuzor kupiłem na próbę, przymiarkę, muszę to zobaczyć sam na żywo, i podejmę decyzję czy chcę to zacząć.
Mało tego, dorwałem klapę tylną z szybą kompletną na testy i przymiarki, pod winga :)
Mam też zaklepany zderzak z dokładką, bo mój jest do zmiany przez dwa detale :mrgreen:
Co chcę zrobić ? Zmienić na próbę wizerunek tak by nie naruszyć auta, i w każdej chwili wrócić do serii.

Plan obejmuje dyfuzor top1, APR GTC-200, na przodzie splitter z TimeAttackCustom i canardsy, felga docelowa to Rays TE37 , jedne mam zaklepane, nie wiem czy do mnie dojdą, więc już szukam powoli kolejny komplet, a na to opony R888 przód i tył.
Co myślicie ?
Jak się zdecyduję, to jedynie kilka mocowań do karoserii w nie widocznych miejscach, reszta będzie nie ruszona.
Klapa zamienna, zderzak i dokładka tak samo.
W jeden dzień auto można będzie przywrócic do oryginału :]




Tutaj fajnie siadł ten dyfuzor nawet na seryjnym aucie.


Felga prawie docelowa, skrzydło w moim wypadku mniejsze od tego !


Dokładnie ten model , APR GTC-200


I tak wygląda na DC2



Arkadio - 2017-10-02

hehe zaczyna się :lol:
Myślę że będzie fajnie, na ostatniej fotce fajnie lotka wygląda.

Bajcarek - 2017-10-02

Skoro w każdej, możliwej sekundzie można przywrócić serię, to dlaczego tego by nie zrobić, skoro można by to zrobić?... 8-) Approved! Zaraz się zleci gwardia obrony OEM mint kondycji ITR'a, że nie wolno. :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-10-02

Domyślam się, i jeżeli robię zle to słusznie, niech mnie opierdolą !

Jak pisałem nie wiem sam czy się na to odważę czy nie :)
Mam koncepcję w głowie i czemu by nie spróbować :)
Bylem w tym roku na HondaFest i się zajarałem żeby auto za rok tam się znowu pojawiło, na głównej hali, być może będę też nim na JapFest :)
Graty mogę zawsze pogonić, a na dyfuzor już jest chętny, mimo że nie mam go jeszcze na stanie :mrgreen:
Czeka w kartonie nowy gwint ISC, w garażu mam z poprzedniego auta wilwooda, a możliwe że będzie coś innego :-D

Na podmianę będzie zderzak i dokładka więc przodu nie popsuję
Na tyle będzie druga klapa do przymiarek, jak wyjdzie to moze zostać a druga będzie w pokoju leżeć :)
Jedynie dyfuzor trzeba dobrze zamontować, ale to myślę że obejdę żeby nie wyszło jakoś inwazyjnie.

Fotel kierowcy muszę oddać gdzieś do obszycia i nowe gąbki wstawić, zatem zrobię oba Recaro żeby były igły, bo kupić te fotele ładne to juz wyzwanie, kiedyś były co miesiąc na forum, a teraz :roll:
I na tą okazję został mi stołek Sparco chyba, bo nikt nie kupił :mrgreen:
Stoi w pokoju i się kurzy, szyny dorobić pod seryjne mocowania i jest już pomnik na tor :lol:


Game - 2017-10-02

Dobre plany 8-) Lubie takie klimaty. Skąd będziesz targał graty typu dyfuzor, lotka? USA?
Krychu - 2017-10-02

Mi się to nie widzi, ale jak masz taką zajawkę to rób ;-)
Karamba_DC2 - 2017-10-02

Game, tak wsio USA raczej.

Dyfuzor prosto od top1 motorsport
Lotka z oficjalnej strony APR która drugi dzień coś nie bangla :mrgreen:
Skrzydło dedykowane do modelu DC2, więc nie ma obawy o rzeźbę mocowań czy coś.
Splitter wykonał bym w kraju bo to prosta rzecz i pod siebie, mam pomysł jak go zamontować nawet żeby nie psuć karoserii :)
Ale to się zobaczy czy to wypali w nowym roku, nie ma pewności że to zrobię ;)

Bajcarek - 2017-10-02

Damian, bierz od razu mocowania do splittera, nie inwazyjne, przykręcane do budy. Z doświadczenia wiem, że bez porządnych mocowań, splitter lubi odfrunąć przy 160kmh+. :lol:

http://www.ebay.pl/itm/De...CIAAOSwl8NVb3Y4

Karamba_DC2 - 2017-10-02

Tutaj też mają, może też zaraz kupię :mrgreen:
Musisz do dołu przewijac jak coś ;)
http://toponemotors.com/d...-1994-2001.html

Kawasaki - 2017-10-02

A komu to potrzebne? W żadnym wypadku!
bialy56 - 2017-10-02

Zdecydowanie idziesz w dobrym kierunku ;) Rób racecara :D Pozdro za te37, bo też mam. Powodzenia!
YacaJackowski - 2017-10-03

A miał być seryjny pomnik do popatrzenia :lol: Ja uważam, że fury są od jeżdżenia więc buduj tak, żeby sprawiało radoche! :super:
clark - 2017-10-03

Kibicuję 8-) czarna bylaby niezlym bandziorem w takiej koncepcji :)
Wojtuuus - 2017-10-03

Ten temat to już trochę 'lajf stajlowy' blog się po mału robi :roll: Zostaw ten samochód w spokoju i przyłóż się do szczegółów a nie parapety będziesz zakładał :-P
Karamba_DC2 - 2017-10-03

A niech robi się co chce hehe :)
Generalnie to nie tyle lajfstajlowy blog, a dokładniej zakreslilem kierunek i nawet konkretne graty i modele ;)
To nie jakaś wstępna fantazja tylko fakt co konkretnie ma być i dodałem zdjęcia które te graty obrazują.

Jak pisałem jeżeli zrobię nawet całość to na drugi dzień mogę to zdemontować i zakładam spowrotem oryginalne graty z tego auta jak teraz stoi. Nic co w nim było oryginalnie, nie zostanie uszkodzone :)

Myślę że całość wyjdzie całkiem fajnie, a jak się mylę to cofnę to.
Jestem w pełni świadomy tego co posiadam, i nie odważył bym się na krok dalej żeby coś ciąć, przerabiać, swapowac czy modzic silnik ;)

Pilar - 2017-10-03

Oby wyglądało słabo, będą fajne graty do kupienia w biedronkowych cenach :lol: (tylko świeżaków nie będzie :-/ )
Karamba_DC2 - 2017-10-03

Aż tak dobrze to nie ma :mrgreen:
Jak lotka nie zostanie to owszem sprzedam, dyfuzor zostanie pewnie do innego 8-)
A takie graty jak felgi i gwint czy zaciski, to aż zal wyciągać :mrgreen:

bialy56 - 2017-10-03

Wyjdzie dobrze ;) a zawsze najwyżej możesz wrócić do oryginału.
Gumka23 - 2017-10-03

Karamba_DC2, ale ogólnie nie rozumiem. Taki trochę racism style? Pomnik wyglądający jak auto wyścigowe? Dyfuzory, lotki, splitery żeby pokulać się w weekend po mieście?

Jestem na nie. :-P

Karamba_DC2 - 2017-10-03

Z grubsza to tak :mrgreen:
Tak jak mówisz, taki trochę pomnik gdyż na tor tym nie wjadę hehe
Tylko widzisz, prawdopodobnie będzie inne auto którym będę jezdzić w wolnym czasie na tor czy Bednary, zatem tym bardziej żal DC2 upadlać by było :)
No i postawiłem sobie za cel, jak pisałem wyżej, postawić auto na HondaFest w przyszłym roku jeśli się odbędzie :)
Będę miał jakieś fajne foty na przyszłość jak auto wróci do serii :->
Zawsze miałem auta stricte Function over Fashion, tym razem zrobię odwrotnie, ma dobrze wyglądać :]

Krychu - 2017-10-03

Kup drugie DC2 i rób rejs kara :mrgreen:
Gumka23 - 2017-10-03

Karamba_DC2 napisał/a:
Tylko widzisz, prawdopodobnie będzie inne auto którym będę jezdzić w wolnym czasie na tor czy Bednary, zatem tym bardziej żal DC2 upadlać by było :)


Wolałbym tę gotówkę (a za takie fruty to na pewno nie małą) włożyć w performence upalacza.

HondaFest do mnie nie przemawia, bo nie robią mnie takie imprezy, ale skoro Ty masz taką wizję to co mi do tego? :-P :serce:

Karamba_DC2 - 2017-10-03

Każda opinia jest tutaj na miejscu.
Nie wymagam by mnie popierano :)
HondaFest mi się osobiście podobał, i jeżeli postawie tam auto na dywanie to będzie to fajna pamiątka na przyszłość :)
A auto jakie kupię za jakiś czas nie będzie od razu upalaczem, ale od tego będzie osobny wątek :mrgreen:
Tak więc chyba wszystko zostało powiedziane, teraz pora coś działać :-D

lukas4 - 2017-10-03

Karamba_DC2, czyżby fulek budę sprzedawał ?:P

ja jestem zdania, że jak jest fantazja to chooj niech się dzieje. Znając karambę poziom będzie zachowany więc jestem spokojny 8-)

Krzyh00 - 2017-10-03

ja rozumiem gdybys sie zastanawial nad zakupem, ale skoro graty juz leca to jaki sens ;)
Karamba_DC2 - 2017-10-04

lukas4, niestety ale tak szybko nie sprzeda hehe

Krzyh00, jeszcze nie lecą :)
Jarusnet dopiero od listopada robi grupowiec i będą na styczeń. Zamówilem teraz bo w ich sklepie ceny się zmieniają, teraz było tanio i kupiłem wcześniej :)

Krzyh00 - 2017-10-04

no to skoro jest odwrot i mowisz ze kazda opinia jest na miejscu :mrgreen: to moja jest taka ze robienie samolotu z auta jest chlopiece i mi sie nie podoba :) tak samo jak nie chodzisz na miasto w stroju z silowni, torowy outit powinien zostac na torach 8-) a tera zakladam okulary i sie klade bo lezacego w okularach nikt nie bedzie bil chyba :mrgreen:
johnnyg - 2017-10-04

zostaw tę integrę w spokoju karamba ;) clean look też jest git
Karamba_DC2 - 2017-10-04

I tak Cie znajdę :krzeslem:
Jak mówiłem, przyjdzie dyfuzor to się zobaczy, przymiarke strzele na pinkach :mrgreen:
Do tej pory mam nadzieję że już felgi się znajdą więc będzie latwiej ocenić :]

Booohal - 2017-10-04

Róóóóób!!!
ITR z odpowiednimi dodatkami nadal będzie kozakiem z ogromną wartością.
Na trzymanie aut w 100% ori stanie jeszcze jesteś za młody :mrgreen:

Gorlis - 2017-10-04

Damian, jesli chodzi o ITRa na HondaFescie to pamietaj ze obok mnie na hali stal wlasnie seryjny ITR, wiec nie trzeba tego calego Aero zeby tam wjechac. Najwazniejsze co musisz ogarnac to ta kratka w zderzaku a tak to luz. Mozesz zreszta zagadac i podeslac fotki OEM i Aero i jaki bedziesz mial humor tak pojedziesz.
Mi tam to (aero) sie podobalo zanim ta moda do nas przyszla, bardzo mozliwe ze to przeminie jak bodykity z lat 90', jak sticker bomb i kolorowe stalowki. Ale ja nadal sie slinie na dobrze porobione fury ze speedhunters ;-)

Qban - 2017-10-04

Przede wszystkim niech kazdy robi samochód wg własnej wizji, wtedy jest różnorodność i jest ciekawie..
TorquedMad_Mind - 2017-10-05

Qban napisał/a:
Przede wszystkim niech kazdy robi samochód wg własnej wizji, wtedy jest różnorodność i jest ciekawie..

różnorodność nie zawsze jest dobra ;)


Arkadio - 2017-10-05

Bio właśnie dzięki takim projektom doceniamy OEM czy OEM+, bez nich było by nudno :-D
Karamba_DC2 - 2017-10-06

Bio, czy któreś z moich poprzednich aut tak wyglądało, insynuujesz coś ? :hyhy:
TorquedMad_Mind - 2017-10-06

Karamba_DC2 napisał/a:
Bio, czy któreś z moich poprzednich aut tak wyglądało, insynuujesz coś ? :hyhy:

dodawanie spoilerów do "pomnika" będzie to insynuować :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-11-13

4 czerwca zamówiłem, dostalem koncem pazdziernika :shock: :roll:




DoSeR - 2017-11-13

Kurier to chyba kajakiem płynął :lol:
Bajcarek - 2017-11-13

To jest flap gurney czy jakiś lip zderzaka? Generalnie, Pasłord sztosik. 8-)
eithray - 2017-11-13

Ładne to! :cwaniak: Montuj Pan :-)
Karamba_DC2 - 2017-11-13

Tak to gourney flap na spoiler :)
Teraz mam remont mieszkania w najlepsze bo do świąt chcemy sie przeprowadzić.
Ale może w weekend znajde czas :)

KubaJDM - 2017-11-14

Pięknie 8-)
Pilar - 2017-11-14

Dziwnie to wygląda ale chvj tam, jest węgiel, password jest props :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-11-14

:mrgreen:
Mi sie to podobalo już wczesniej, a jak jeszcze zobaczylem na zywo, to juz nie bylo dyskusji :mrgreen:

snajper88 - 2017-11-14

kozak fura i graty,marzy mi sie taka sztuka
Karamba_DC2 - 2017-11-26

Taki tam up :-D
W tygodniu dojechały, jutro będą u mnie w DE, wracają do mnie a i tak się jaram :oops:


memo88 - 2017-11-26

:serce: Uwielbiam TE 37 znajdź mi takie do FK2 :mrgreen:
empe - 2017-11-28

Takiej felgi właśnie tutaj brakowało. :super:
Karamba_DC2 - 2017-11-28

Dotarł też drugi komplet AsahiTec :lol:
Ale wolę je sprzedać jak ktoś się znajdzie :)




Wlasnie wróciłem z pracy i od razu humor lepszy :]

Hondata - 2017-11-29

Wróciły z powrotem :-)
I jak Ci się widzi kolor na żywo??

Dareko - 2017-11-29

Karamba_DC2 napisał/a:
Taki tam up :-D
W tygodniu dojechały, jutro będą u mnie w DE, wracają do mnie a i tak się jaram :oops:

Obrazek


jak z kochanką zawsze wraca :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-11-29

Dobre :rotfl:

Hondata, fajnie wygląda na żywo :) Nie jest za mocno cukierkowy zatem pewnie sezon takie zostaną ;)

kwiatu - 2017-11-29

kiedy wpadają na furę ? :D
Karamba_DC2 - 2017-11-29

Raczej w kwietniu dopiero hehe
Graty zamawiam a wszystkie i tak magazynuje w pokoju albo garażu, nie ma mowy bym coś tam ruszył przy nim wcześniej jak w styczniu :/
Brak czasu obecnie.

Karamba_DC2 - 2018-02-22

Mały odkop :mrgreen:
Jako że na forum co chwila ktoś się chwali felgami, gól mi skoczył i prosto z pracy poleciałem do garażu, bo od kupna leżą w domu i nawet sam nie przykładałem jeszcze koło auta :lol:
Przymierzyłem też GourneyFlap od Passworda, bardzo mi to odpowiada, tył auta nabierze trochę charakteru :)
Felga jak na ciemny kolor wcale się nie zmniejszyła optycznie, nadal wygląda na 16" 8-)
Pogoda się zrobi, to wleci ISC i troszkę obniżę auto, i dopiero będę dobierać opony, zamówię dwa jakieś zjechane kapcie, i sobie w DE założę na dwie felgi żeby to optycznie zobaczyć :) Jednak celuję w oryginalny rozmiar DC2 JDM czyli 215/45 R16

Jak widać na foto, nowa brama garażowa już na miejscu i auto spokojnie czeka na wiosnę ;)







Jeszcze specjalnie podjechałem Cuprą żeby zaświecić na auto, bo już nie było widać koloru felgi :P





Przy okazji, jak ktoś woli formę fejsa, to zapraszam do śledzenia ;)
Jako że padł mi photobucket, i musiałem odzyskiwać 500 fotek aż 12 lat wstecz, olałem ich za tak wysokie opłaty, i postanowiłem historię auta trzymać też na fejsie ;)

https://www.facebook.com/OEM-Integra-TypeR-Karamba-175876346263359/


Przy okazji dodam , że z HondaFanem szukamy czegoś bardzo ciekawego, czego jeszcze żadna DC2 w PL nie miała, i będzie to w najgorszym wypadku druga, może trzecia Honda w kraju hehe
Ja na żywo jeszcze nie widziałem, nawet na HondaFest w Holandii :mrgreen: :mrgreen:

Piona !

Game - 2018-02-22

te37 everywhere :mrgreen: Dobrze to siądzie 8-)
YacaJackowski - 2018-02-22

Koło sztos ale weź żarówkę tablicy wymień bo to pierwsze co rzuciło mi sie w oczy :lol:
Hondata - 2018-02-22

No i co? W fajny kolor pomalowałem to koło?? :-)
Karamba_DC2 - 2018-02-22

Wiem o tej żarówce hehe, wszędzie to piszą :lol:
Ledwo udało się za jasnego gourneya przyłożyć i zrobiło się ciemno, a obecnie serio na nic czasu nie mam :-/ Remont mieszkania wszystko wyparł, a roboty też nie mało bo duże zlecenie.
Ale jeszcze trochę, ociepli się i dłużej będzie jasno, to już i tak będę w garażu grzebać :mrgreen:
Fantów mam pół pokoju, narzeczona już mówi że przeginam :lol:

Hondata, jest git :mrgreen: :ok:
Nie mam zamiaru go zmieniać obecnie ;)

Felgi przejadę chyba glinką miękką, lekko przepoleruje ręcznie i zabezpieczę woskiem do felg, jeszcze go nie używałem, zobaczymy jak się sprawdzi :]


memo88 - 2018-02-24

Kolor tej felgi jest świetny!!! Jeszcze jak przyświeciłeś światłem to super się mieni w inne odcienie. Efekt kozak! 8-) Co do opon to raczej poszedł bym w OEM rozmiar żeby wyglądało rejsingowo :mrgreen: i było trochę miesa...
Karamba_DC2 - 2018-03-29

$$Honda Fan$$ niesamowicie mi ostatnio pomógł dorwać kilka fajnych fantów 8-)

Z głównym zakupem zeszło nam się z dobry miesiąc, ale będzie warto :)

Natomiast dojechały fajne wentyle do felg, VOLK oczywiście 8-)



Udało się też wygrać na licytacji broszury z DC2 , więcej foto jak będą u mnie :->



I na koniec, paczka prosto z Fukuoka City JP , doręczenie koło 4 kwietnia 8-)

Krychu - 2018-03-29

Wyczuwam, że nie są to skarpetki :-P
memo88 - 2018-03-29

Fajne rarytasy 8-) co tam w tym ładnym pudełku z Spoon-a? :-P
Krzyh00 - 2018-03-29

Karamba_DC2 napisał/a:
dojechały fajne wentyle do felg, VOLK oczywiście 8-)
Obrazek


teraz juz tylko brakuje ori powietrza do kol volka :mrgreen:

Calypso - 2018-03-30

Obstawiam hebel szpuna :-P
YacaJackowski - 2018-03-30

Oh, jakie to będzie dobre :oops:
Karamba_DC2 - 2018-04-04

W dniu dzisiejszym odebrałem chyba najbardziej wyczekiwaną, z moich dotychczasowych paczek :->
Pojawił się kurier jak byłem w pracy i paczkę odebrała narzeczona, na szczęście już po 5 minutach miałem je w swoich rękach :mrgreen:
Wykonanie klasa, tego się spodziewałem po tych zaciskach, są duże a zarazem lekkie, coś pięknego ! 8-)


:jdm: :jdm:





Patryk7g - 2018-04-04

Konkret 8-)
Bajcarek - 2018-04-04

Miazga. Z Volkami siądzie secik 10/10. 8-)
KubaJDM - 2018-04-04

:spoon: :jdm: :galy: :bear3:
wierzba - 2018-04-04

sztos
Karamba_DC2 - 2018-04-04

Teraz będzie OEM+ jak w tytule :-D
YacaJackowski - 2018-04-04

Dojebał fejmu 8-)
Hondata - 2018-04-04

Elegancja... Biała buda + Magblue TE37 + zacisk Spoon 8-)
Krychu - 2018-04-04

Kultowe zaciski :kul:
Karamba_DC2 - 2018-04-04

W feldze nawet nawet to wygląda :)


Game - 2018-04-04

Będą w tym temacie w końcu jakieś porządne upy czy tylko takie pierdoły?!? :lol: Zaciski sztos :serce:
Karamba_DC2 - 2018-04-04

Oj będą 8-)
Maska, klapa i dach idą w carbon 3D 8-) Będzie JDM as Fuck :mrgreen:

Mareczuczek - 2018-04-04

Karamba_DC2 napisał/a:
W feldze nawet nawet to wygląda :)

Obrazek



memo88 - 2018-04-04

Kosmos :serce: Zazdroszce Ci tego DC2 :-P Gratki!!!
Krzyh00 - 2018-04-04

hamowałbym 8-)

w ogole ten ryj edm.... ze ludzie zmieniaja go na jdm nie czaje :)

gaseb - 2018-04-04

Kot zacisk! Trochę zniknie za niebieską felgą. Za białą albo czarną byłby lepiej widoczny.
piroman - 2018-04-04

gaseb napisał/a:
Kot zacisk! Trochę zniknie za niebieską felgą. Za białą albo czarną byłby lepiej widoczny.

Otóż to :!: Trzeba przemalować :mrgreen: :lol:

Karamba_DC2 - 2018-04-04

memo88, jak chcesz to pomogę takiej poszukać, nie widzę problemu 8-)

Krzyh00, na żywo podobają mi się obie wersje. Myślę że w białej to jdm a w czarnej edm :)
Tak czy inaczej nie odczuwam już chęci zmiany jak dawniej :)
Tak przy okazji, ogarnął byś od ziomka kopię tej gazety z DC2 i Nysa ? :)


gaseb, piroman, potwierdzam troszkę ginie, ale jest powód dla którego tak musi być w tym roku :mrgreen:
Otóż do ślubu jadę DC2 w Lipcu, i felga z zaciskiem pasuje do garnituru 8-)
Będzie to super na zdjęciach wyglądac mam nadzieję :->

Krzyh00 - 2018-04-04

Karamba_DC2 napisał/a:

Krzyh00, na żywo podobają mi się obie wersje. Myślę że w białej to jdm a w czarnej edm :)
Tak czy inaczej nie odczuwam już chęci zmiany jak dawniej :)
Tak przy okazji, ogarnął byś od ziomka kopię tej gazety z DC2 i Nysa ? :)


pisalem do gazety, niestety nie ma szans, pozostaje "rynek wtórny" :/

Karamba_DC2 - 2018-04-04

Kolega nie pozwoli "odbitki" zrobić za jakąś "flaszkę" ? :-/
Krzyh00 - 2018-04-04

jak nie znajde oryginalu to bedzie trzeba tak zrobic 8-)
memo88 - 2018-04-05

Cytat:
memo88, jak chcesz to pomogę takiej poszukać, nie widzę problemu


W domu raczej by już tego nie znieśli :mrgreen: ale będę pamiętał o propozycji ;-)

YacaJackowski - 2018-04-05

Karamba_DC2, niebieski garniak do ślubu? A to się nie ślubuje w czarnym? Wiesz, żałoba te sprawy :lol:



Jak złożysz taki set to będzie naprawdę grubo, co prawda coraz dalej od OEM+ ale w takim kierunku idziesz, że aż nie można nie kibicować. :super:

sebeck_ - 2018-04-05

O żesz :oops:
adanus - 2018-04-05

Karamba piękny hamulec, jeśli chcesz mogę Ci je przetestować na torze i sprawdzić czy to w ogóle hamuje ;-)
Karamba_DC2 - 2018-04-05

Krzyh00 napisał/a:
jak nie znajde oryginalu to bedzie trzeba tak zrobic 8-)


To tak czy inaczej, czekam na info :mrgreen: :mrgreen:


memo88 napisał/a:
Cytat:
memo88, jak chcesz to pomogę takiej poszukać, nie widzę problemu


W domu raczej by już tego nie znieśli :mrgreen: ale będę pamiętał o propozycji ;-)


Doskonale to rozumiem :) Ja specjalnie czekam do wesela, bo następne na liście jest EK9 do kolekcji 8-)


YacaJackowski napisał/a:
Karamba_DC2, niebieski garniak do ślubu? A to się nie ślubuje w czarnym? Wiesz, żałoba te sprawy :lol:

Jak złożysz taki set to będzie naprawdę grubo, co prawda coraz dalej od OEM+ ale w takim kierunku idziesz, że aż nie można nie kibicować. :super:


Ale trzeba iść za modą :lol:
No dlatego jest w tytule OEM+, bo w scisłym oryginale, to ja bym nie wytrzymał :mrgreen:


adanus, na potrzeby tego auta, to i tak będzie kosa :mrgreen:

Yaca - 2018-04-05

Karamba_DC2 napisał/a:
W feldze nawet nawet to wygląda :)

Obrazek


:hurra: :cwaniak:

MarceLL - 2018-04-06

Kozak zacisk! ;-) ogólnie ITR marzenie :jdm:
hot_rider - 2018-04-06

zaciski są ameliniowe?
Tomac - 2018-04-06

Rewelacja! Zazdroszczę :ok:
fulek - 2018-04-06

Nie no spoko hebel :mrgreen: :lol:
johnnyg - 2018-04-06

NIEBIESKI Do NieniesKIEgo hehe GEJ!
Krychu - 2018-04-06

johnnyg napisał/a:
hehe GEJ!

No i uj, ślubu nie będzie! :gej:

Karamba_DC2 - 2018-04-06

A to geje nie mogą ? :mrgreen:

hot_rider, taaa amelinium, 2.4kg jeden :)
Dodatkowo pasuje bez adapterów, jest zaprojektowany pod seryjna pompę i ABS Integry :)

Krychu - 2018-04-06

Karamba_DC2 napisał/a:
A to geje nie mogą ?

W sumie z Bremen masz bliżej do Holandii niż Polski, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie :mrgreen:

Gumka23 - 2018-04-06

Kawałek amelinium a jaką robotę robi. Łaaaaaaaałłł!!
piroman - 2018-04-06

Karamba_DC2 napisał/a:
2.4kg jeden

jestem ciekaw ile waży razem z klockiem ;-)

Karamba_DC2 - 2018-04-06

A nie ma sprawy, dam znać jak zamówię :)
Raczej kupię OEM żeby nie brudziły felg za bardzo :-D
Zaciski będę zabezpieczac jakaś powłoka od Mobilka 8-)

Shingo - 2018-04-07

Kiedy K20? :-D
Karamba_DC2 - 2018-04-07

Nie tym razem :)
Kłóci się to z koncepcją auta, zostawia go dla siebie zatem wszelkie swapy odpadają ;)

Karamba_DC2 - 2018-05-22

W dniu dzisiejszym wybrałem się do ziomka na warsztat, kanał i podnośnik znacznie ułatwiają pracę więc ogień !
Na początek przymiarka zacisku, lekko przyciąłem osłony z tyłu, i zacisk już pasował P&P, śruby w zestawie tak samo.
Wkładamy klocki, i pierwsze schody to blaszki na klocku, uciąłem i już wchodziły, ale jeszcze odstawały takie małe noski, przez co klocek był przekrzywiony i nie wchodziła tarcz, zatem znowu szlifowanie i już pasowały.
Kolejny problem to klikające klocki w nowym zacisku, SPOON widocznie zostawił troszkę zapasu, było trzeba lekko odgiąć blaszki, i klocek juz nie klikał ani się nie przesuwał :)
No to poskładane, odsysarka do płynu, zacisk odpowietrzony, biorę koło i zonk :shock:
Jak się okazało AsahiTec ma zbyt małe ET i felga ramionami dotykała zacisku, wymagany minimum 5mm dystans na oko, szybka akcja, wsiadłem w ziomka auto i po Volki na chatę, po powrocie przykładam drugą felgę i ulga, pasuje :-D :-D
Jest od ramion jakieś 5mm luzu, więc na spokojnie hehe, jutro zakładamy dwie opony na TE37, i autem wrócę już na mój garaż działać dalej, bo zostały 3dni do HondaFest, a dostałem zaproszenie na specjalnie wyznaczone miejsce, zatem oby wstydu nie było, trzeba się przygotować :]

Takie spy foto z przymiarki, szkoda ze ramiona są tak blisko że nie widać całego napisu Spoon :kwasny:

wymaxclinowany - 2018-05-22

Zazdroszczę, pięknie leży :D
lukas4 - 2018-05-22

zestaw miazga !
DoSeR - 2018-05-22

Będziesz malował felgi?
Karamba_DC2 - 2018-05-22

Dzięki !

DoSeR, ten sezon takie zostają :) Na żywo i w świetle dziennym są jaśniejsze, myślę że będzie git, jutro może jakieś foto zrobię ;-)
Przez zimę zrobię podejście na sport bronze :mrgreen: :mrgreen:

eithray - 2018-05-22

Spoon najwidoczniej stwierdził, że do tych zacisków nie wypada mieć AsahiTec :mrgreen:

Uważałbym ze sport bronze, próby skopiowania fabrycznej anody kończą się zazwyczaj kolorem kupy... :lol:

gaseb - 2018-05-23

Jakie ET mają TE37?
Karamba_DC2 - 2018-05-23

Wiesz że nie pamiętam :lol:
Dzisiaj będę grzebać po pracy to zwrócę uwagę, wczoraj w tym amoku nie myślałem o takich sprawach :mrgreen:
Wrzucę dzisiaj przód na gotowo z innymi czarnymi Lugnutami od Pilara/ +5 do fejmu :-o :mrgreen:

Krychu - 2018-05-23

Karamba_DC2 napisał/a:
szkoda ze ramiona są tak blisko że nie widać całego napisu Spoon

Rozumiem, że wycięcie po jednym ramieniu nie wchodzi w grę :mrgreen:

hot_rider - 2018-05-23

leży jak należy :ok:
Pilar - 2018-05-23

Karamba_DC2 napisał/a:
Wrzucę dzisiaj przód na gotowo z innymi czarnymi Lugnutami od Pilara/ +5 do fejmu


Co najmniej :mrgreen: Fajnie to wygląda ale docelowo jakiś neutralny kolor felgi bardziej by przypasił IMO. :oops:

Karamba_DC2 - 2018-05-23

Przyznam że mam nie mały dylemat jaki dać ostatecznie kolor. Zrobię próby z tym brązem Raysa, jak nie wyjdzie nic obiecującego, to chyba tylko białe będą wyglądać naprawdę dobrze.
Auto utrzymane w serii, więc felgi z mocnymi kolorami odpadają, czarnej nie zrobię bo zginie, więc jedynie biały mam w głowie, bo i felga w bieli optycznie ładnie nadkola wypełnia :)




Bajcarek - 2018-05-23

W bieli byłoby pięknie. :ok: Chociaż teraz, też mi się podoba. :mrgreen:
Qban - 2018-05-23

Zdecydowanie białe :-)
Hondata - 2018-05-23

Ja osobiście za uj@ bym nie zmieniał koloru felgi... w szczególności do białej budy... i w szczególności do tego koloru hamulca...












In my opinion :-)

Karamba_DC2 - 2018-05-23

Jak poskladam całość, ocenimy :)
Dzisiaj coś jeszcze wrzucę ;)

johnnyg - 2018-05-23

miałeś już białe felgi przecież, wiesz że to kijowo :D
Krychu - 2018-05-23

W tym przypadku akurat biały kolor felg będzie najlepszy.
Ten niebieski nie ma racji bytu, całkowicie inny odcień niż zaciski i do niczego nie pasuje.

hot_rider - 2018-05-23

brązowa anoda raysa wiadomo mistrz ale moim zdaniem zostaw niebieski , jak ci się znudzi to wtedy przemaluj
Wojtuuus - 2018-05-23

Podpinam się pod słowa Hondata, białe felgi nie pasują do niczego, widziałem jeden wóz gdzie fajnie wyglądały białe obręcze, ale tam oprócz budy było więcej białych akcentów jak chociażby rollbar..

Z uporem maniaka ludzie ładują białe felgi do:
1) czerwonych
2) czarnych
3) ...

lukas4 - 2018-05-23

Jakos nie widze tu białego koła...
memo88 - 2018-05-23

Zostaw ten kolor!!! :mrgreen: Serio wygląda bardzo dobrze a białych felg jest pełno...
Krzyh00 - 2018-05-23

absolutnie bym nic nie kombinowal. granat z tym niebieskim zaciskiem bardzo dobrze gra. a biale kolo do bialej budy.. nuda
Karamba_DC2 - 2018-05-23

A zatem koło na aucie, ale tylko z przodu, czekam na pozostałe dwie opony :(

Tak wygląda w świetle dziennym, ciężko telefonem uchwycić kolor ;)
Przyznam że mi się podoba na tym kole, ale kolor jest za ciemny, być może pokuszę się o malowanie w jaśniejszy, i będzie już dobrze.



A tak to wygląda w pełnym słońcu ;)





Nakrętki będą czarne jutro podmienione, na tych tylko z garaży wróciłem, dekielków się nie doczekałem jeszcze, a wentylki leżą zapomniane u ziomka, zatem innym razem zamontuję.
O takie czekają:




Dodatkowo wpadły ramki forumowe z przodu i tyłu, akurat na zlot była okazja ich użyć :P Jeszcze dojdą wlepki na szybę :)




Jutro dalsza część zdjęć, przykleiłem gourney flap od passworda, jako że włókno było dość sztywne, nie pasowała idealnie, jedna strona odstawała i się odklejała, zatem owinąłem na noc taśmą przez serwetki dla usztywnienia, i nagrzewałem aby materiał się lepiej ułożył, i tak zostawiłem na noc całość.


Jako dodatek, jak działa moja powłoka kwarcowa, auto stało od zeszłego roku nie ruszane, wczoraj wyjechało pierwszy raz w tym roku, dzisiaj opłukałem z kurzu z garażu, jak nowe :)

https://www.youtube.com/watch?v=YxyQxcObfpI

Qban - 2018-05-23

Piękna jest, do dzisiaj żałuje, ze swoją sprzedałem bo potrzebowałem kasy :cry:
johnnyg - 2018-05-24

jednak wal je na biało :lol:
TorquedMad_Mind - 2018-05-24

KAramba - przyjedź na jakąś normalniejszą sesję foto :P Przy okazji poupalasz na SK ringu :mrgreen:
sajfer - 2018-05-24

Za ciemne, ale białe będą do d**y.
Ja bym poszedł w to co nikt, czyli zwykłe ładne srebrne, ewentualnie jasny gunmetal :)
Nie mogę znaleźć foto na itr, więc na s2000

sajfer - 2018-05-24

Srebrne technomagnesio na mojej



sajfer - 2018-05-24

I inne gunmetal kolor:




Białe dla porównania


sorry za spam :D

piroman - 2018-05-24

To może taki :-)


Krychu - 2018-05-24

sajfer napisał/a:
białe będą do d**y

Dziwne, bo na podstawie fot, które wrzuciłeś jasno wynika, że białe lepsze.

sajfer - 2018-05-24

co kto lubi, nie namawiam, daję pomysły. Na swoim samochodzie mam jak ja chcę. Białe znudziły mi się z 5 lat temu, każdy ma białe.
Niebieskie moim zdaniem trochę nie bardzo


Gunmetal ats dtc


srebrne, poza tym że model kiepski, kolor na dziś dzień najrzadszy, nikt inny w integrze nie ma srebrnych felg :D

Karamba_DC2 - 2018-05-24

Bio napisał/a:
KAramba - przyjedź na jakąś normalniejszą sesję foto :P Przy okazji poupalasz na SK ringu :mrgreen:


To raczej nie możliwe :)
Raz że auto mam w DE, i akurat to DC2 toru nie będzie raczej oglądać ;)
A dwa, to wyjątkowo będzie w kraju w tym roku, ze względu na wesele, jadę moim autem, i przy okazji tydzień pózniej jest JapFest. Więcej okazji nie przewiduję obecnie :(


sajfer, myślę że już wystarczy tych zdjęć, i tak do srebrnego mnie nie przekonasz, gdyż absolutnie mi nie leży ta felga w srebrnym do mojego auta :)
Niebieski wygląda dobrze przyznam, ale to dużo za ciemny odcień dla mnie, za bardzo gryzie się z zaciskami, będzie próba zrobienia jaśniejszego koloru, jak i brązu :]
Całą zimę mam na testy, teraz i tak nic nie będę zmieniać, więc dalsza dyskusja nie ma sensu obecnie :)



Dzisiaj dojechały brakujące nowe Advany Neova AD08R :cool:
Felgi z oponami trafiły już do kolegi na warsztat, jutro odbieram i zakładam !

Dotarły też bilety na HondaFest

GurneyFlap od PasswordJDM też naklejony !

Zostało auto dobrze umyć i odkurzyć po całej zimie w garażu, i można ruszać :D

Dodałem też foto, jaka jest różnica koloru w pełnym słońcu, ale tylko w słońcu, tam gdzie jest cień jest cholernie ciemny granat :(






johnnyg - 2018-05-25

w świetle słońca wyglądają ******ście, ale w cieniu ginie ich głębia , wyglądają wtgedy prawie jak czorne co optycznie pomniejsza felgę. Szkoda , że polerowany rant jest niemodny, passe i gejowski bo wtedy by się to wszystko broniło :mrgreen:

sprawdź może niebieski kolor z nowej bmw M, byłem u znajomego na warsztacie wczoraj który walnął tym całą swoją beemkę - stała w garażu i było ładnie ale jak pokazał mi lusterko w słońcu to doznałem szoku.

Karamba_DC2 - 2018-05-25

Będę miał na uwadze :)
Właśnie problemem tego koloru jest to, że bez pełnego słońca go nie widać :(
Wtedy bym nic nie ruszał, a tak jestem zmuszony coś z tym zrobić :mrgreen:
To nie jest tez jakieś super docelowe koło, będą jeszcze inne więc obecnie nie martwię się tym za mocno :)

fulek - 2018-05-25



8-)

Karamba_DC2 - 2018-05-25

Powiem tak, felga legenda i chciał bym ją kiedyś mieć w kolekcji z żółtym logo spoon 8-)
wierzba - 2018-05-25

fulek napisał/a:
Obrazek

8-)

mój człowiek :ok:

Karamba_DC2 - 2018-05-26

Jak pisałem ostatnio, dzisiaj odebrałem pozostałe koła na tył, dostały nowe nakrętki Epman czarne :mrgreen:




Potem wizyta na myjni, mycie rękawicą z wiadrami i swoim szamponem, miny ludzi bezcenne :ugh: :ugh: Auto wróciło na dalsze zabiegi.



Jako że po pracy miałem jeszcze trening, to szybko się zrobiło pózno, ale i to mnie nie powstrzymało !
Dywaniki odkurzone, deska i drzwi przetarte z pomocą Meguiars'a :-D




Na koniec jeszcze dostałem zimne piwko od narzeczonej, i atak na felgi !
Same felgi jeszcze doczyściłem, następnie dobrze nawoskowałem, a opony dostały odżywkę :mrgreen:





A teraz idę spać, bo padam na ryja haha, rano spotykam się z Wiśnią i lecimy prosto na HondaFest AaaUuuu ! 8-)
8-) 8-)

Mareczuczek - 2018-05-26

Szerokości 8-)
YacaJackowski - 2018-05-26

Chvj tam, dla mnie jest ideolo :oops:
Karamba_DC2 - 2018-06-12

Nie będę zanudzać wszystkim co się działo, więc w skrócie co i jak po HondaFest :mrgreen:

Zlot nie do końca był taki, jak sobie wyobrażałem, znacznie mniejszy jak rok temu w NL.
Pierwszy dzień dużo upalania na torze z czego nie korzystałem moim autem, drugi dzień sporo innych aut się pokazało.
Brałem udział w jakimś konkursie Show&Shine. W ani jednej kategorii nie wytopowano DC2, gdyż wygrywały agrotuningi z lambodorsami, albo delsol z przodem od vw a tyłem z mercedesa :lol: :lol:


Natomiast dla mnie główną atrakcją było stoisko SPOONa, jak i cała jego ekipa, która jak się wieczorem okazało, była też w naszym hotelu :mrgreen:

Spotkał mnie zaszczyt poznania, i rozmowy z Daisuke Jomoto :shock:
Head of Spoon Sports Ltd. R&D Daisuke Jomoto










Tutaj można go zobaczyć w TypeOne
https://www.facebook.com/...25052064365471/

A tutaj w akcji :shock: 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=0YM_OQHvmso


Poczyniłem też małe zakupy u Spoona :)

Przewody wysokiego napięcia
Korek chłodnicy
Koszulka
Dostałem też kilka wlepek i gazetki :)




Sesja z autem Wiśni








YacaJackowski - 2018-06-12

Jomoto aż się skrzywił jak mu ścisnąłeś rękę :lol:
hot_rider - 2018-06-12

zacna ta integra, trzymaj pod kocem , bo wartość już tylko będzie rosła
Bajcarek - 2018-06-12

Piękna sprawa mordo, graty. 8-)
Krychu - 2018-06-12

Ta japonka jak się nachyliła nad komorą :-D Mogłeś ją wtedy zapiąć, krzycząc VTEC just kicked in YO! :lol:
wisnia8686 - 2018-06-12

Integra na zdjęciach jak i na żywo jest przekotem!
DoSeR - 2018-06-12

Wzorowa jest ta Integra. Osobiście z zewnątrz już nic bym nie ruszał, jest po prostu idealnie.
Karamba_DC2 - 2018-06-12

YacaJackowski napisał/a:
Jomoto aż się skrzywił jak mu ścisnąłeś rękę :lol:


Życie :lol: Tak to jest, jak się wszystko w życiu robi kluczem dynamometryczny, pary w łapie już nie ma takiej :mrgreen:

hot_rider napisał/a:
zacna ta integra, trzymaj pod kocem , bo wartość już tylko będzie rosła


Jak najbardziej, gdybym miał większy garaż, to brał bym jeszcze jedną :(

Kamil-R napisał/a:
Piękna sprawa mordo, graty. 8-)


:zdrowko:


Krychu napisał/a:
Ta japonka jak się nachyliła nad komorą :-D Mogłeś ją wtedy zapiąć, krzycząc VTEC just kicked in YO! :lol:


Nie mój rocznik zwyrolu :lol:

wisnia8686 napisał/a:
Integra na zdjęciach jak i na żywo jest przekotem!


DoSeR napisał/a:
Wzorowa jest ta Integra. Osobiście z zewnątrz już nic bym nie ruszał, jest po prostu idealnie.



Dzięki !
Z wyglądu już się za bardzo nic nie zmieni :)
Mam ochotę jeszcze na pewne smaczki OEM, ale zobaczymy :)
Na pewno muszę kupić inny zderzak na przód i dokładkę, od nowa osadzić halogeny, żeby było w pełni idelanie. Obecny siatex doprowadza mnie do białej gorączki :zly:
Teraz HondaFan zamawia mi boczne plastiki foteli Recaro, a ogólnie szukam jednej sztuki albo dwóch w jak najlepszym stanie, ciężko o takie już :(
Początek lipca auto trafia na mały przegląd motorowni i skrzyni do EMG

Krzyh00 - 2018-06-12

kolor felg tak jak myslalem siadl modelowo. nie zmieniaj 8-)
Karamba_DC2 - 2018-06-12

Kurde, obawiam się że zmienię, ale chcę je zrobić jaśniejsze, wkurza mnie że bez słońca są prawie czarne :-/
barnie - 2018-06-12

DoSeR napisał/a:
Wzorowa jest ta Integra. Osobiście z zewnątrz już nic bym nie ruszał, jest po prostu idealnie.


Jest mała rzecz do poprawy :mrgreen: - kratka w przednim zderzaku ;-)

Karamba_DC2 - 2018-06-12

barnie, dwa posty wyżej :-P
Cytat:
Na pewno muszę kupić inny zderzak na przód i dokładkę, od nowa osadzić halogeny, żeby było w pełni idelanie. Obecny siatex doprowadza mnie do białej gorączki :zly:


Ten rok mam z bani przez natłok różnych spraw, więc na takie detale nie było jeszcze czasu, auto po zimowaniu wystawiłem 3 dni przez zlotem żeby przygotować :lol:
Ale jest to w trakcie, w tym aucie jeszcze dużo rzeczy zmienię też na nowe itd, zatem powoli będzie tylko lepiej :mrgreen:

Yaca - 2018-06-12

jest konkret !!! 8-)
barnie - 2018-06-13

Karamba_DC2 napisał/a:
Na pewno muszę kupić inny zderzak na przód i dokładkę, od nowa osadzić halogeny


Halogeny? Masz OEM'owy komplet na przód?

hot_rider - 2018-06-13

barnie napisał/a:
DoSeR napisał/a:
Wzorowa jest ta Integra. Osobiście z zewnątrz już nic bym nie ruszał, jest po prostu idealnie.


Jest mała rzecz do poprawy :mrgreen: - kratka w przednim zderzaku ;-)

wygląda świetnie

Karamba_DC2 - 2018-06-13

Yaca napisał/a:
jest konkret !!! 8-)

:zdrowko:

barnie, tak to OEM.
Żadną dla mnie tajemnicą jest fakt że poprzednik coś odjebac musiał na przodzie, jakaś szkoda parkingowa czy krawężnik, tego nie wiem.
Nie ma żadnych śladów kolizji na całej karoserii.
Po prostu jest inny zderzak, podejrzewam że z acury Integry, bo na rogu zderzaka nie ma tłoczenia Integra, przez co w tym wlocie jest nieszczęsna siatka, dokładka nie pasowała mu idealnie i coś z nią rzeźbił, i przez to halogeny nie pasują idealnie.
A ma być jak fabryka ;) dlatego jak nie znajdę w dobrym stanie gratów to zamawiam nowe.

clark - 2018-06-13

Widzialem na fb, jest Pr *****!
barnie - 2018-06-13

Karamba_DC2 napisał/a:
A ma być jak fabryka ;) dlatego jak nie znajdę w dobrym stanie gratów to zamawiam nowe.


I to jest jedyne słuszne podejście do tematu :mrgreen:

Dudi - 2018-06-13

Jest mega dobrze, idealnie wpasowują się tu te przemyślane dodatki.
Zazdroszczę takiego spotkania, zwiedzania stoiska ;-)

lukas4 - 2018-06-13

Karamba_DC2, kurde miazga parę detali i będzie jak z salonu :)

ostatnio Kuba namierzył w JP nowe oem fotele z dc2 :P ciekawe czy jeszcze dostępne są...

Karamba_DC2 - 2018-06-13

Dudi, to stoisko, NSX na torze, oraz ekipa SPOON to dla mnie najlepsze co mnie tam spotkało :mrgreen:
Można było na luzie podejść pogadać, byłem z Wiśnią kilka razy :lol:


lukas4, No taki to jest zamysł, ma być jak z salonu, chociaż to nie takie proste :)
Powoli trzeba przestać jezdzić, bo jak dobiję do 100kkm to będzie płacz :mrgreen:
Fotele Kubuś trafił piękne, ale u mnie tylko czerwone mogą być, pewnie już nie trafię takich, bo za cenę nowych czarnych to brał bym jak cygan zapomogę :shock: 8-)

lukas4 - 2018-06-13

Karamba_DC2, no gratów coraz mnie a i ty masz zapędy do "psucia" aut dość spore :P

zajebałem się z kolorem :/ lipa czerwonych speedow już nie robią:( ewentualnie pisać do recaro czy nie wytłukli by jednej pary :P

Karamba_DC2 - 2018-08-04

Pora zrobić jakiś UP, tym razem będzie dość obszerny, bo bardzo dużo się działo i czasu było mniej, potem jak czas był tak skupiliśmy się na odpoczynku i wakacjach :)

Do rzeczy, przyprowadziłem DC2 na początku Lipca do Polski, prosto do EMG na prace typowo serwisowe :)

Prace przy silniku obejmowały :

OEM uszczelka miski olejowej
OEM uszczelniacze wałków rozrządu
OEM zestaw uszczelek pokrywy
OEM pompa wody
OEM napinacz
OEM Pasek rozrządu
Nowy olej MILLERSa
OEM filtr oleju

Nowy MTF do skrzyni S80

2 nowe przednie tarcze TRW



Jakieś "spy" foto telefonem z prac, bo Mirek śpieszył się na urlop i auto odbierałem 2 dni przed weselem :lol:

Rozrząd, regulacje itd







Nowa uszczelka i mycie miski



Usuwanie farby, malowanie VHT
Korci mnie kupno nowej OEM :-> :->





Dzień ślubu, przyjechało wsparcie drugim DC2, ziom Mobilek ogarniał dwa auta z moją pomocą na 2h przed kościołem :lol: :lol:
4 dni przed ślubem padało non stop dzień i noc, o 15 przestało, szybkie mycie i strojenie auta kwiatami, potem 30min przed kościołem prysznic i garnitur :mrgreen:




Widać jeszcze FN2 braciaka, i Civica fotografa, Zuzanny Pastuszak :mrgreen:



Zdjęcia z wesela mojego auta będą niestety za jakiś czas, więc dopiero wtedy uzupełnię o nie temat, niestety ale czas oczekiwania muszę przeboleć :kwasny:
Mam tylko jedno od kolegi z telefonu, zamazałem to i tamto, bo imgur pod względem prywatności to gunwo do kwadratu :kwasny:
Tak, widzicie tam auto Gorlisia, potem moje, Mobilka i brata, oraz moją żonę :ups: :mrgreen:


W między czasie zakupiłem kompletną klimatyzację wyjętą z DC2, jak się okazało tylko część była zdatna do wykorzystania, reszta kubeł :roll:

Puszka z wnętrza auta w bardzo fajnym stanie, można też wykorzystać rurki i wiązkę.



A oto graty które lecą do kubła, a nowe już zamawia HondaFan 8-)
Lecimy po całości, wszystko co było słabe wywalam, i daję nowe OEM





Z tego co było już na miejscu w kraju, zamówiłem i leży u EMG, nowa chłodniczka klimy Nissens, oraz nowy osuszacz.


Kolejne partie części są w drodze, a inne się pakują i wysyłają :mrgreen:


Auto jak zapewne wiecie uczestniczyło w JapFest, a że staliśmy w szczerym polu, nie ma zdjęć naszych aut, bo nie były na placu :lol:
Filmik do naszcych aut i bazy w polu : https://www.facebook.com/damiankaramba/videos/1940227919341471/




W dniu dzisiejszym zapakowałem DC2 na autolawetę, gdyż mam słabe połączenia PKP, brak klimy, i co gorsza ryzyko kamyczków na które jestem uczulony, do tego zbędne nabijanie kilometrów tym autem skutecznie mnie zniechęciły, i to był dobry krok ! :D
Dodam że miałem już po drodze dwóch kupców na auto, a Integra na takiej lawecie wzbudza większą sensację jak jadąc po drodze, ludzie serio wykręcają za nią karki :shock: :oops:





Za jakiś czas kolejne updaty, będą fotki z ślubu, będą fotki ze składania klimatyzaji, i pewnie coś jeszcze się znajdzie :mrgreen:

Piona dla wytrwałych :]

Hondata - 2018-08-05

Oem-owo bez pierd#@nia to lubie :!:
Auto w bdb rękach... właściciela jak i osób które przy nim robią :-)

Karamba_DC2 - 2018-08-05

A jak! Lata doświadczenia i kontaktów robią swoje :D
gaseb - 2018-08-05

Widzę, że kolor garniaka dopasowany do felg i zacisków :mrgreen: Wszystko przemyślane :-D

Świetnie wygląda Twoja Integra oem+

Karamba_DC2 - 2018-08-05

Dzięki :)
Fakt zgrało się ładnie, kwiaty też dobrałem w kolorze :mrgreen: Ale to będzie widoczne na kolejnych zdjęciach od Zuzy :)

Pit - 2018-08-05

Faktycznie zwraca uwagę na tej lawecie, mega dobrze wygląda.
Bajcarek - 2018-08-05

Pomacana na żywo, stan jest więcej niż wzorowy. 8-) Koło, zacisk, opona i spas mistrzostwo. Ogarnąć tylko kratkę zderzaka i pokazywać innym na zlotach, jak to się robi. :zdrowko:
Tommi01 - 2018-08-05

bajka mega mint stan !!! :-D
clark - 2018-08-05

Dobra ekipa weselna 8-) poleruj napisy i fotka spod maski 8-) też czekam na foty- 1 miech to chyba norma u fotografów w sezonie weselnym;p
Karamba_DC2 - 2018-08-05

Kamil-R napisał/a:
Pomacana na żywo, stan jest więcej niż wzorowy. 8-) Koło, zacisk, opona i spas mistrzostwo. Ogarnąć tylko kratkę zderzaka i pokazywać innym na zlotach, jak to się robi. :zdrowko:


Zderzak w mint stanie ciężko kupić niestety, jakiś czas już szukam to same krzywe :/
Skończy się chyba na nowym :->


Tommi01 napisał/a:
bajka mega mint stan !!! :-D


No dzięki :ok:


clark napisał/a:
Dobra ekipa weselna 8-) poleruj napisy i fotka spod maski 8-) też czekam na foty- 1 miech to chyba norma u fotografów w sezonie weselnym;p


Ekipa jeszcze z 3 lata do tyłu, była by znacznie większa :lol:
Ale spisali się 8-)
Napisy oczywiście będą spolerowane i wtedy będzie foto zmian pod maską :)
Troszkę się zmieniło hehe, kable spoona już na miejscu, rozpórka Mugena też :)
Teraz dojdzie cała klima, i trochę umyje komorę "po sezonie", bo auto wróci za jakiś miesiąc do garażu w DE :mrgreen:
Na ten rok koniec eventów, sporadyczne wyjazdy na lody :]

airman - 2018-08-05

Piekielnie dobre OEM plus!! Fajna weselna pamiątka :)
MuzykVrt - 2018-08-06

Nie da sie lepiej jeśli ma być oemowo. Auto bajka.. nie korci K2x?
Karamba_DC2 - 2018-08-06

airman, pamiątka super, chciałem aby auto właśnie jakoś się wpisało w rodzinną historię :ok:

MuzykVrt,miałem, posmakowałem, owszem korci strasznie, dlatego będzie....








Za jakiś czas w innym temacie :mrgreen: :mrgreen:

fulek - 2018-08-06

Cytat:
Za jakiś czas w innym temacie


Ek9? :mrgreen:

Badej - 2018-08-06

Świetne auto ! Przez takie tematy coraz częściej tęsknie za swoją DC2 :/

no i oczywiście Gratulacje nowego stanu cywilnego ;-)

wierzba - 2018-08-06

https://i.imgur.com/sNo5jRa.jpg?1
mega klimat, graty

Karamba_DC2 - 2018-08-06

fulek, nie :mrgreen:


Badej, dzięki :ok:
Po sprzedaży DC2 zawsze zostaje taka głupia pustka, której nie idzie wypełnić żadnym innym autem :roll:
No chyba że ma się ponad 200k to jest jeszcze NSX :mrgreen:


wierzba, dzięki :ok:

stiepe - 2018-08-06

Grubo lecisz z tematem :ok:
Mirek niezły klucz uspawal 😁

Krychu - 2018-08-06

Dopiero na ostatnim zdjęciu z lawetą zauważyłem tego Gurney Flapa na lotce :oops:
Nie ma to jak jechać na swój ślub swoim ciekawym samochodem, zamiast wypożyczonym, no i żeby nie było, żony również gratuluję byku! :ok:

Karamba_DC2 - 2018-08-06

stiepe, ten typ tak ma, dobry wynalazca :mrgreen:


Krychu, dzięki mordo :zdrowko:

Fakt jest taki że też bardzo się cieszyłem że mogę jechać swoim, a nie pożyczonym 8-)
Zainteresowanie było na tyle spore, że prawie cała rodzinka sobie robiła przy nim foto albo z nami, albo potem samemu :mrgreen:
Ogólnie było to dla nich zaskoczenie, bo zamiast przepychu, jakieś ciekawe stare Hondy jak Gorlisia z tym skrzydłem :mrgreen: 8-)

Pamiątka w ramę będzie przednia 8-) No i takie chwile budują większe więzi z autem, serio nie mam żadnym myśli żeby go sprzedać, albo pakować to K20 o które nawet na JapFescie kilka osób pytało kiedy będzie :lol:

Hikiel - 2018-08-07

Piękny ten samochód, bez dwóch zdań. Aż miło popatrzeć.

Gratuluję żony :D

Klucz do regulacji zaworów mega.

wierzba - 2018-08-07

ja pierd kiedy k20 będzie ? :lol:
johnnyg - 2018-08-07

laweta pasuje jej lepiej niż lagunie :lol:
Karamba_DC2 - 2018-08-12

Jeszcze jedno z gopro trafiłem to dodam :)
Są i forumowe ramki, A CO ! :hyhy:





Kupiłem nowe osłonki foteli Recaro, warto je mieć na zapas, u mnie tylko jedna jest lekko szukodzona, a że poluje na kolejne czerwone stołki to mogą się przydać :mrgreen:





I jako ciekawostka, katalogi z hologramem prosto z czasów, kiedy DC2 była jeszcze dostępna w salonach :shock:
Dzięki za pomoc HondaFan ! :hurra:





















Monster - 2018-08-12

te katalogi miały dusze :D
memo88 - 2018-08-25

Całe auto jak i podejście do tematu REWELACJA!!! Jeszcze raz Ci napiszę że bardzo zazdroszczę Ci Twojego DC2 :mrgreen:

Przepraszam że nie pojawiłem się na Japfest ale plany mi się trochę pokrzyżowały...

Yaca - 2018-08-25

wygląda wzooo roooo woooo - simply clean i tyle w temacie :cwaniak:
gaseb - 2018-08-25

Nie myślałeś nad wsadzeniem fajnego wydechu?

Mugen w bardzo fajnej cenie.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6813699532

Mareczuczek - 2018-08-25

Wow, serio świetna cena :shock:
Karamba_DC2 - 2018-08-25

Monster, może jeszcze jakieś się trafią w tym klimacie to kupię :mrgreen: Są świetne !


memo88, dzięki :-D A co do JF, to nie był ostatni, zatem może za rok, będę też na bank, ale nie DC2 :mrgreen:


Yaca, i tak ma być cały czas 8-)


gaseb, wiesz co, wiele razy o tym myślałem, ale znając mnie to pociągnie dalsze mody, a bo to zmienię też zaraz kolektor wydechowy, a to dolot, a to ssący i przepustnicę, a to wałki :lol:
Wolę tego nie ruszać, tylny tłumik wróci na bank OEM jak dorwę coś godnego, i nie modzę nic w tym aucie, ISC też nie zakładam jednak. Być może będzie inny zawias z JPN, ale to w przyszłym roku jedynie, tak czy inaczej wszelkie modyfikacje na to auto zostaną wstrzymane, a czemu to niedługo się wyjaśni :mrgreen: :mrgreen:

Bajcarek - 2018-08-25

Ciekawe jak ten wydech grałby w DC2, kolega miał w EP3 wydech Mugena i brzmiał przepięknie, więc może w ramach modu wydechowego, warto jednak byłoby się skusić Damian? ...i nic więcej nie ruszać. :-P
Wojtuuus - 2018-08-25

Damian, ja bym się w ogóle nie zastanawiał i brał jak masz wolny klops, najwyżej po jakimś czasie sprzedasz dalej, nie stracisz na tym.. :oops:
gaseb - 2018-08-25

Pisałeś, że chcesz wsadzać tylko graty które można później zdemontować i przywrócić auto do serii. Ten idealnie się w to wpisuje. Nie musisz robić innych modów i walczyć o KM, ten wydech zmieni brzmienie auta, tylko na plus. :]
Karamba_DC2 - 2018-08-25

Doskonale was rozumiem, korci nie powiem :)
Ale teraz kabona idzie na coś innego :)
W DC2 tylko czekam na resztę gratów Klimy z JPN i wraca do garażu :mrgreen:

gaseb - 2018-08-25

Coś czuję, że szykuje się NSX :roll:
Karamba_DC2 - 2018-08-25

Jak bym sprzedał Cupre w pelnej wartości z DC2, to bym dozbieral na NSXa. Ale niestety, pudło :mrgreen:
Coś bardziej przyziemnego jeszcze :)

Shingo - 2018-08-25

Pewnie S2000 Cie kusi :mrgreen:
Calypso - 2018-08-25

DC2 trzymać w ori i bedzie tylko in plus ;-) Teraz będzie ej z mocnym B lub K do zapierdalania :lol: wrzucaj jak tylko będzie na pokładzie :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-08-25

Chyba jakieś plotki krążą już, a nikt nic nie mial gadać, jak już powiedziałem to miała być cisza, a ostatecznie okaze się że każdy już wiedział :lol:
Jeszcze trochę cierpliwości i się pochwalę, mnie już też nosi i nie chce mi się czekać :mrgreen:

Pilar - 2018-08-25

Pewnie eska ;-)
memo88 - 2018-08-26

Dawaj Nowy temat!!! :mrgreen: Każdy już siedzi jak na szpilkach :lol:
Shingo - 2018-08-26

Może dziś przy niedzieli założy nowy wątek :mrgreen:
Altair - 2018-08-26

Szuka skrzyni s80, kupił coś na tor, na bank :)
Karamba_DC2 - 2018-08-26

Kurde mogłem napisać od razu, że dla kolegi ta skrzynia :mrgreen:
Krzyh00 - 2018-08-26

i znowu cewnik bserjes :mrgreen:
Altair - 2018-08-26

Ja to mam nosa, hhahaha, jak coś to ja też szukam :)
emg - 2018-09-13

mały spajszot w tajemnicy :lol:


Qban - 2018-09-13

Nie mogę patrzeć na białe dc2. Przypominają mi się stare dobre czasy :roll: Karamba, pochodzisz z Piły? (PP)
Karamba_DC2 - 2018-09-13

Qban, tak, z okolic piły :-D

emg, myślę że i tak każdy pozna co to :lol:




8-)

johnnyg - 2018-09-13

chciałem dać łapkę w dół, ale po chwili zrozumiałem że to nie dla ITRa, więc łapka w górę i czekam na zdjęcie karoserii dla tego silnika
Shingo - 2018-09-13

Oby nie do ITRa
Starstruck - 2018-09-13

Nie no, tego auta już nie zepsuje K-swapem :) .
Karamba_DC2 - 2018-09-19

Po długim oczekiwaniu, nareszcie jest ostatnia część brakujących elementów, zostało kilka mocowań które ogarnia Kwiatu ;)

Jak zawsze wielkie podziękowania dla Kuby ! 8-)



Zamówiłem w zasadzie cały schemat :lol: Chłodniczka już leży nowa u EMG jakiś czas, więc prawie całą klimę kupiłem nową :mrgreen:









Qban - 2018-09-19

Sporo tych klocków :-D
podlez - 2018-09-20

faktycznie, prawie nowa klima.
Hondata - 2018-09-20

Bardzo lubię takie kompleksowe podejście :-)
Tommi01 - 2018-09-23

wow! nie ma druciarstwa !

teraz pytanie kiedy ty tym będziesz wszytkim jezdzic :mrgreen: :mrgreen:

PeTeR47 - 2018-09-23

Kozak, nie wyobrażam sobie robienia inaczej tego auta, nic tylko pod kocem trzymać :-)
Michael456 - 2018-10-14

Pytanie, w Integrach też jest taka słaba blacha jak w innych hondach lub innych Japończykach? ;)
hot_rider - 2018-10-14

nawet gorsza bo nie ma konserwacji
Karamba_DC2 - 2018-10-14

Dokładnie, Integra nie dość że seryjnie nie miała konwersacji, to jeszcze cześć ściany grodziowej czy bagażnika nie była lakierowana ;)
Honda miała dość specyficzne podejście do danych modeli, o wiele rzeczy trzeba zadbać samemu.
Na szczęście moja okres deszczu czy soli i śniegu może przeczekać w garażu :)

gaseb - 2018-10-15

Karamba_DC2 napisał/a:
Honda miała dość specyficzne podejście do danych modeli, o wiele rzeczy trzeba zadbać samemu.
Chyba dalej tak jest ;) ;) ;)
Gumka23 - 2018-10-17

Karamba_DC2 napisał/a:
specyficzne podejście do danych modeli, o wiele rzeczy trzeba zadbać samemu.


W ITRze brak konserwacji podyktowany był oszczędnością masy, tak samo jak cieńsze szyby itp.

Karamba_DC2 - 2018-10-17

gaseb napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
Honda miała dość specyficzne podejście do danych modeli, o wiele rzeczy trzeba zadbać samemu.
Chyba dalej tak jest ;) ;) ;)


W zasadzie, to tak :mrgreen: :mrgreen:

Gumka23 napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
specyficzne podejście do danych modeli, o wiele rzeczy trzeba zadbać samemu.


W ITRze brak konserwacji podyktowany był oszczędnością masy, tak samo jak cieńsze szyby itp.


Tutaj to właśnie ma uzasadnienie, w tamtych czasach to była maszynka do ciorania po winklach, ale wiele innych modeli nie, a i tak bieda z konserwacją, gdzieś na forum wrzucałem podłogę FK8, goła blacha z odrobiną tego żółtego wosku? Lipa....






A teraz dobre info, jak zawsze HondaFan odwalił kawał dobrej roboty !!!
Wygrany na licytacji fotel RECARO z EK9 za jedyne 1350zł :mrgreen: , strona pasażera więc moja kierowcy, stan petarda :jdm:
Teraz DC2 będzie mieć nareszcie odpowiedni fotel, zrobię zdjęcia jaka między nimi różnica jak będzie u mnie za jakiś pewnie miesiąc albo lepiej :lol: :lol:

Dodatkowo będą kolejne katalogi i prospekty w tematyce DC2 8-) 8-)









Pilar - 2018-10-17

Fajna czarna sofa...ciekawe co się w tym Twoim fotelu działo :lol:
hot_rider - 2018-10-17

Gumka23 napisał/a:
W ITRze brak konserwacji podyktowany był oszczędnością masy, tak samo jak cieńsze szyby itp.

ideologię zawsze można sobie dorobić, chcieli redukcję masy? proszę o maskę z aluminium.
głupota do kwadratu oszczędzać na takim elemencie ,chyba,że późniejsza rdza miała zredukować kolejne kg :lol:

KubaJDM - 2018-10-17

To będzie najbardziej dopieszczona Integra :mrgreen: 8-)
hot_rider widzę ciągle ma bóldupping do Hondy :lol:
fajnego masz Nissana daj że żyć :lol:

stiepe - 2018-10-18

Ten stołek wygląda na mint stan :ok:
a z Twoimi co jest nie tak ??

Karamba_DC2 - 2018-10-18

Pilar napisał/a:
Fajna czarna sofa...ciekawe co się w tym Twoim fotelu działo :lol:


Pilar, wszystko jedno, jak to nie był Krychu :mrgreen: :mrgreen:


stiepe, ogólnie to mój jest w ładnym stanie, ale poprzednik wymienił środek siedziska, nie wiem czemu, bo o to jakoś zapomniałem zapytać. Grunt że teraz będzie stołek w idealnym stanie :)
A ten z auta będzie przerobiony na fotel biurowy do grania zimą :lol: :lol:

Krychu - 2018-10-18

Spokojnie, mnie w Japonii nie było :-D
barnie - 2018-10-18

O Panie... piękny stołek, aż szkoda będzie w nim jeździć, też bym chętnie taki sobie sprawił :-D
$$Honda Fan$$ jest szansa na jeszcze jeden w takim stanie?

KubaJDM - 2018-10-18

barnie napisał/a:
O Panie... piękny stołek, aż szkoda będzie w nim jeździć, też bym chętnie taki sobie sprawił :-D
$$Honda Fan$$ jest szansa na jeszcze jeden w takim stanie?

Szansa jedna na milion :-/ jak coś będzie dam znać ;)

Badej - 2018-10-19

Karamba_DC2, jak nie będziesz miał co zrobić z szynami od EK9 to daj znać :D ;-)
Karamba_DC2 - 2018-10-19

Spoko, zobaczymy w jakim stanie pojawi się ten fotel w kraju :D
Gumka23 - 2018-10-19

hot_rider napisał/a:
Gumka23 napisał/a:
W ITRze brak konserwacji podyktowany był oszczędnością masy, tak samo jak cieńsze szyby itp.

ideologię zawsze można sobie dorobić, chcieli redukcję masy? proszę o maskę z aluminium.
głupota do kwadratu oszczędzać na takim elemencie ,chyba,że późniejsza rdza miała zredukować kolejne kg :lol:


Gadać sobie możesz, ale prawda jest taka, że ten model Hondy został bardzo dopieszczony przez inżynierów, a w tamtych czasach to był majstersztyk. Wzmocnione nadwozie, ręcznie składany silnik z ręcznie polerowanymi portami wdech/wydech robiący 200KM z 1.8L, lekki system absu skrojony pod zabawę na torze, szpera, rozpórki czy pierdoły jak świetna kierownica Momo lub tytanowa gałka.

Znajdź mi drugie auto dla ludu, które tyle oferowało w tamtych czasach.. dużo ich nie było co?

hot_rider - 2018-10-19

przecież mówię tu o konserwacji ,że głupotą było na niej oszczędzać a nie o samym samochodzie który jest świetny i widziałbym jego reaktywację...chociaż może nie patrząc co robią dzisiaj z autami, niech go lepiej nie wskrzeszają bo wyjdzie z tego drugi CRZ
Karamba_DC2 - 2018-10-20

Gumka23, ziom ta sama kierownica była nawet montowana w Ferrari 8-)

hot_rider, już niech lepiej nie wskrzeszają tego modelu, bo w ostatnich latach czego się nie dotkną jest budą psa na kołach :(

Gumka23 - 2018-10-20

hot_rider napisał/a:
przecież mówię tu o konserwacji ,że głupotą było na niej oszczędzać a nie o samym samochodzie który jest świetny i widziałbym jego reaktywację...chociaż może nie patrząc co robią dzisiaj z autami, niech go lepiej nie wskrzeszają bo wyjdzie z tego drugi CRZ


ale ich rozkmina na temat tego auta była taka, a nie inna. Zbudowali świetne auto i mówienie o braku konserwacji to czepianie się na siłę. Spójrz w nowych cywilnych autach jaka jest konserwacja podwozia... nawet takie aspirujące do premium Mondeo nie ma żadnej konserwacji. Podkład i nic więcej. W ITRze chociaż wiesz dlaczego jej nie było.

hot_rider - 2018-10-20

to nie jest zwykły podkład z tego co wiem
Karamba_DC2 - 2018-10-20

Mondeo więcej i tak nie będzie, więc po temacie :mrgreen:
KubaJDM - 2019-02-03

Dzień dobry, witam wszystkich w tą piękną pochurną niedzielę 8-)
Po wielu zmaganiach i przeciwnościach losu w końcu dotarł :lol:
Jest perfekcyjny, a żeby wyglądał jak nowy wymieniłbym tylko prawą dolną poduszczkę + oddał na czyszczenie bo gdzieniegdzie jest trochę zakurzony, ale akurat zanoszę go o 15:00 na odmładzające spa :mrgreen:




Sorry za balans bieli, po praniu zrobię ładniejsze fotki na dworze.

Karamba_DC2 - 2019-02-03

Kolejny już raz wielkie dzięki ziomuś :zdrowko:

Fotel mega dobry, fajnie się trafiło, bo to fotel pasażera z EK9, zatem dla mnie fotel kierowcy, jest bajka 8-)

Tommi01 - 2019-02-03

już mega rare te stołki w mint stanie ! graty !
Hondata - 2019-02-03

No stan przaśny.
W JP potrafią jednak dbać o auta... Nie to co w UK , szczególnie we wnętrzu to taki chlew z reguły ..

Karamba_DC2 - 2019-02-03

Tommi01, przyznam że długo polowałem, i w DE i w PL, ciężko o ładny fotel, da się kupić, ale to nie było to. I jak zawsze z pomocą przychodzi jpn :mrgreen:


Hondata, otóż to, te fotele są już z wiekowych aut, więc albo ma je ktoś kto bardzo dba i nie sprzeda, albo są już dobite do renowacji, a takiego samego jak mam obok nie obszyję u nas.
Dlatego postanowiłem szukać używany w idealnym stanie, no i się udało, zamówię jeszcze boczną piankę na podmianę, i będzie cacy :)

johnnyg - 2019-02-03

Hondata ale wiesz że przaśny oznacza wiejski ? 8-)
Hondata - 2019-02-03

No przecież kolor jest festyniarski :mrgreen:
johnnyg - 2019-02-03

:lol: hehe, oby chociaż wygodne były
KubaJDM - 2019-02-03

Są mega wygodne 8-) musze sobie takie czarne ogarnąć :oops:
Karamba_DC2 - 2019-02-03

Ja tam się zastanawiam jak przerobię fotel z auta na fotel biurowy hyhyhy, od innego fotela wezmę stojak z kołami, jakieś mocowanie wyspawać i było by idealnie, tylko muszę jakieś boczki ogarnąć, a to już gorszy temat hehe
KubaJDM - 2019-02-10

Recaro wróciło z czyszczenia... wyglądają fenomenalnie, aż szkoda siadać :lol:









Type-R Family 8-)

Karamba_DC2 - 2019-02-10

Przyznaj się, że sam siadałeś już :lol: :lol:

Ehhh zacny fotelik, nie mogę się doczekać odbioru 8-)

KubaJDM - 2019-02-10

Karamba_DC2 napisał/a:
Przyznaj się, że sam siadałeś już :lol: :lol:

Przed czyszczeniem posadziłem tyłek, teraz się boje go dotykać jest taki czysty :lol:

hot_rider - 2019-02-10

fotel ponadczasowy :serce:
barnie - 2019-02-11

Mega stan... :-P
Krzyh00 - 2019-02-13

no to teraz musisz kupic jakies pokrowce z allegro kupic, przeciez to strach bąka puścić :mrgreen:
Les - 2019-02-13

Krzyh00 napisał/a:
no to teraz musisz kupic jakies pokrowce z allegro kupic, przeciez to strach bąka puścić :mrgreen:

Ja tam bym prykał ostro :D

Ogólnie to można jakoś zabezpieczyć taki fotel?

Karamba_DC2 - 2019-02-14

Jak najbardziej można zabezpieczyć, jest sporo środków w sprayu, i większość zabrudzeń można szybko usunąć ;)
Ale czy się zdecyduje to nie wiem :)

Dudi - 2019-02-15

Przy okazjonalnym użytkowaniu, mógł byś się skusić na założenie, ale nie że bym podpuszczał... :lol:
Jeden z dwóch najlepszych wzorów obok Cs-a według mojej opinii. Piękne ;)

memo88 - 2019-02-16

Jak zawsze konkret. Fotel wygląda genialnie. Damian Wielki Szacun za podejście do tematu!!!
Bajcarek - 2019-02-16

Pierdziałbym.
Yaca - 2019-02-16

ten model Recaro już zawsze bedzie ikoną ! konkret zakup i b.fajny stan! 8-)
Karamba_DC2 - 2019-02-17

Dudi, nie jest tak źle, dzieciaków nie mam, sam nic nie zrobię, bo do tego auta nie wsiadam z jedzeniem, kawy nie piję, co się może stać :mrgreen: :mrgreen:


memo88, dzięki, z wiekiem przychodzi opamiętanie, i trzeba mieć jedno dopracowane auto, żeby inne psuć :lol:

Bajcarek, może będzie okazja ;)

Yaca, dzięki! Ciężko było by je czymś innym zastąpić w tej budzie :mrgreen:



Jako że po ponad półrocznej przerwie, kiedy to po zeszłorocznej edycji JapFestu auto trafiło do EMG na budowę klimatyzacji, a wróciło autolawetą bezpiecznie, przyszły podrygi wiosny, i wystawiłem auto na odrobinę słońca :roll:
Auta nawet nie myłem po wyjeździe z garażu :mrgreen: :mrgreen:









W bonusie filmik --->


Gumka23 - 2019-02-17

Karamba_DC2 napisał/a:
W bonusie filmik --->


Ale VTEC drze jape.. jaaaaaa :shock:

Karamba_DC2 - 2019-02-17

Cel osiągnięty, wszyscy liczyli na pałowanie :lol: :lol: :lol:
To samo na FB i ckpl, gdzie vtec :mrgreen:

Będzie ale w innym temacie z czerwonym bezdasznikiem, tutaj jest kultura 8-)

Hondata - 2019-02-17

Się świeci się 8-) :oops:
Wydech mi się wydaję , że pucha troszkę w dół skierowana??

Karamba_DC2 - 2019-02-17

Hondata, nie nie, jest prosto :) Zakupiłem tu na forum seryjny tłumik od Badeja, może uda się go uratować i wróci wreszcie OEM 8-)
memo88 - 2019-02-18

To DC2 jest cudowne :oops: a ten Volk siedzi tutaj jak złoto 8-) Jakie masz w nich nakrętki?
DoSeR - 2019-02-18

Świetna sztuka, dobrze trafiłeś, ona zresztą też :-D
Mareczuczek - 2019-02-18

Brand new <3
eithray - 2019-02-18

Idąc gdzieś chodnikiem po mieście dostałbym skrętu karku 8-)

Nie trolluj nas więcej takimi filmikami :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2019-02-18

memo88, :ok:
A nakrętasy to Epmany jakieś od Pilara odkupiłem, zawsze to +5pkt do lansu, jak od moderatora :cwaniak:

DoSeR, sam nie wiem, może narzeka że mało jeździ, a stoi jak pomnik głownie :lol:


Mareczuczek, dopiero będzie :mrgreen:


eithray, przyznam że nawet trochę niemców się oglądało jak wyjechałem na drogi miejskie, cieszy nie powiem :mrgreen:
Filmik zrobił robotę hyhy :-> Ogólnie kogo by interesowała seryjna integra, bez dolotów i wydechów przelotowych jak w odrzutowcu, tutaj jest biedna seria :mrgreen:

Pit - 2019-02-18

Fajny klimatyczny filmik, dla mnie ciekawszy niż kręcenie pod odcinę :ok: fajnie by było jakieś dłuższe wideo w tym klimacie zrobić, może np z s2k + dc2.
Karamba_DC2 - 2019-02-18

Limon, jest taki zamysł, chyba zacznę się tym trochę bawić, może coś wyjdzie z tego w niedalekiej przyszłości :)
Karamba_DC2 - 2019-07-14

Dzisiaj wyjechałem trochę przewietrzyć auto, bo prawie pół roku stoi nie ruszana :shock:








Jako bonus, fajnie widać jak działa ta powłoka, po dwóch latach :cwaniak:



Gumka23 - 2019-07-14

No ok, kurz to nawet na lakierze bez żadnej powłoki pod myjką zejdzie. Powiedz mi czy tak samo sprawuje się jak chcesz zmyć "drogowy szlam".. Zejdzie z samą myjką po tygodniu jeżdżenia kiedy np były deszczowe dni? czy jednak, żeby był czysty to trzeba ruszyć rękawicą?
TorquedMad_Mind - 2019-07-14

Gumka23 napisał/a:
No ok, kurz to nawet na lakierze bez żadnej powłoki pod myjką zejdzie. Powiedz mi czy tak samo sprawuje się jak chcesz zmyć "drogowy szlam".. Zejdzie z samą myjką po tygodniu jeżdżenia kiedy np były deszczowe dni? czy jednak, żeby był czysty to trzeba ruszyć rękawicą?

+1 mi też tak schodzi lekki syf z wozu... a mam tylko jakiś randomowy wosk z myjni bezdotykowej :D

Karamba_DC2 - 2019-07-14

Dokładnie tak to działa, jak robiłem dwie jazdy Polska-Niemcy to sporo robactwa na przodzie było, schodzi bez rękawicy tylko chwile trzeba poczekać wtedy, a z rękawica praktycznie od razu.
Ale jak wiadomo robaki się mocno kleją, brud po jeździe w deszczu znika bez problemu ;)
Tyle że staram się zawsze myć rękawica, żeby powłoka się nie "zatkała" :)

Gumka23 - 2019-07-15

No robaki, że schodzą pod myjką to wiem. Mi bardziej chodzi o taki nalot po całym aucie, zacieki pod klamkami itp. Dlatego Ciebie pytam, bo też białe auto, a na nim cholernie widać. Jak rękawicą nie ruszę to nie zmyje. Ciekawi mnie czy można mieć idealnie czyste auto używając tylko wody demineralizowanej na bezdotyku.
Karamba_DC2 - 2019-07-15

Odpowiedź brzmi, tak :D
Na bank jest to kwestia przygotowania lakieru, ja miałem nowy po polerce, ziomek przygotował i wleciała powłoka, schodzi wszystko sama woda na myjce praktycznie, zacieków brak :)
Jak bym miał więcej czasu to Cupre bym też już dawno oddał na powłokę ;)

Karamba_DC2 - 2019-11-04

Ostatnie wietrzenie w tym roku, gdzie auto zrobiło 20km w koło komina :lol:
Z tej okazji kolejny słaby filmik :lol:

-----> https://www.youtube.com/watch?v=bC1uzB9qrDw

I kilka szootow:






Taka sytuacja
:ups:

wierzba - 2019-11-04

Karamba_DC2, chwila k*rwa co to za czarne na zderzaku nad przeciwmgielnym ? :lol:
Karamba_DC2 - 2019-11-04

Wstyd się przyznać, ale zaciek wody po myciu złapał kurz, pod lampa nie da się wytrzeć do sucha :mrgreen:

Przed snem zimowym będzie jeszcze mycie na dwa wiadra z osuszaniem i będzie stać do wiosny :ok:

jakub476 - 2019-11-05

Nie ***** Cię ta krata w zderzaku?
Badej - 2019-11-05

Piękna jest :serce:
I po co sprzedawałem swoją ... :zabawa:

Karamba_DC2 - 2019-11-05

jakub476, od dawna czekam aż pojawi się dobry zderzak, ale nie mogę trafić.
To też nie jest tak że dzień w dzień siedzę i szukam hehe, a szukam ponad rok :lol:
Jak coś było to wygięte albo spawane, a ja muszę mieć idealny.

Skończy się tak że zamówię nowy z dokładną OEM i tyle...

Badej, no po co :mur:
:mrgreen: :mrgreen:
Teraz w DE jest po sezonie w czym szukać, może coś? :mrgreen:

Qban - 2019-11-06

Dlaczego masz tablice PP? Jesteś z tej „piekielnej” Piły? :shock:
Badej - 2019-11-06

Karamba_DC2 napisał/a:

Badej, no po co :mur:
:mrgreen: :mrgreen:
Teraz w DE jest po sezonie w czym szukać, może coś? :mrgreen:


Musiał bym do tego wynająć mieszkanie ;)

A poważnie to kiedyś na pewno wrócę do tego auta:)

Karamba_DC2 - 2019-11-06

Qban, z okolic bardziej, 30km od Piły, ale większość czasu jestem w DE gdzie mieszkam ;)

Badej, sporo osób potem żałuje i wraca :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2021-03-25

Integra sprzedana...

Tak się zastanawiam, czy jest sens zakładać osobny temat? :lol:


Altair - 2021-03-26

Sprzedana? :(

FK zajebiste

hayabusa - 2021-03-26

Jakie wrażenia z FK?
Po s2000 i s5 boję się że mógłby to być regres a jeździłem tylko na prawym fotelu :-(

Hondata - 2021-03-26

Wątpie że sprzedana... ;-)
Badej - 2021-03-29

Karamba_DC2 napisał/a:
Integra sprzedana...


Barak czasu, dobra oferta czy po prostu się znudziła ? :)

Karamba_DC2 - 2021-04-05

Hondata, :zdrowko: :zdrowko:
Chociaż ktoś nie stracił wiary :mrgreen:

Jak mógłbym sprzedać takie DC2 :shock: :lol:
Auto ma się dobrze 8-)
Niedługo wyjadę im zrobić jakieś zdjęcia :mrgreen:


Mały dowód :-D

wierzba - 2021-04-05

Karamba_DC2, się powodzi na tych crypto :lol:
Karamba_DC2 - 2021-04-06

Nie pisałem oficjalnie że kupiłem auto z krypto :lol:
Ethereum było głównym sponsorem :mrgreen:

Pit - 2021-04-06

to teraz dawaj jakąś wlepkę na to FK2, np:



:mrgreen:

Karamba_DC2 - 2021-05-09

No to mały UP :mrgreen:
DC2 wyjechała na mycie od zeszłej jesieni, głównie stala w garażu :->

No i dodaje zdjęcia wynalazku który wypełnił pusty garaż po S2000 :)
W tym roku będzie jakiś tor mam nadzieję :lol:











Tommi01 - 2021-05-16

dobry zestaw :-D :-D
hayabusa - 2021-05-30

Już fk2 na sprzedaż?
Karamba_DC2 - 2021-05-30

Już, pod warunkiem że się sprzeda ;)
Oferta tylko na jakiś czas :)

wierzba - 2021-05-30

a jak się sprzeda to co ciekawego masz na oku ? no chyba, że crypto 😉
PiootrRz - 2021-06-02

Karambie zostako jedynie kupic NSX :mrgreen:
Pit - 2021-06-02

Jestem pewien, że za jakiś czas zobaczymy tu NSXa, no i dobrze, trzeba spełniać marzenia a Karamba potrafi to robić. :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2021-06-02

PiootrRz, :mrgreen: :mrgreen:


Pit, dzięki, kto wie, kto wie 8-) :]

jakub476 - 2021-06-02

Przebijam zakłady, jednym kontenerem NSX i EK9. :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group