JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

General Off Topic - Garderoba.Temat o butach , ciuchach. Co kupiłem chcę kupić.

Japoniec - 2017-05-31
Temat postu: Garderoba.Temat o butach , ciuchach. Co kupiłem chcę kupić.
Wasze wątpliwości co do wyglądu , pytania , przemyślenia i zakupy... oraz plany zakupowe.
Pełna dowolność temat dla was.

Hikiel - 2017-05-31

:lol: :lol: :lol:
Pankracy - 2017-05-31

Czy jest sens rozkładać każdą dziedzinę na osobny wątek? Już jest masa tematów do których nikt nie zagląda a do hydeparku każdy.
p0lish - 2017-05-31

Pankracy napisał/a:
Czy jest sens rozkładać każdą dziedzinę na osobny wątek? Już jest masa tematów do których nikt nie zagląda a do hydeparku każdy.


x10000

Johnson - 2017-05-31

Niedługo Limon dostanie własny temat
Karamba_DC2 - 2017-05-31

:lol:

To ja wnioskuję za tematem LEGO dla Krycha 8-)

YacaJackowski - 2017-05-31

Karamba_DC2 napisał/a:
:lol:

To ja wnioskuję za tematem LEGO dla Krycha 8-)


Ale to to chętnie! Dziś lecę młodemu na dzień dziecka zakupić jakiś zestaw klocków :D

Japoniec - 2017-05-31

Tak jest sens. Jest o kompach , sikorach, o wozach , teraz będzie o butach.
Możecie traktować to na zasadzie Buciki plus stroje wszelkie.
Tyle że macie TU się rozwijać w temacie co planujecie co wam się podoba i co kupiliście.
Skoro temat co kupiłem jest zdominowany butami gdzie dostajecie orgazmu to stwierdziłem że będzie to optymalne dla was rozwiązanie. Będziecie mogli do woli tu się rozwijać w tej kwestii plus ciuchy a temat o zakupach powoli się oczyści. Inni userzy jak będą chcieli poczytać o dobrych trunkach to znajdą temat raz dwa a w fali butów nie zniknie im np trunek który pojawił się 6 stron wcześniej przed butami.

Zrozumiałe ?

johnnyg - 2017-05-31

zaraz nie będzie sensu miał temat hyde park :D i co dziś ciekawego kupiłeś :D
Pankracy - 2017-05-31

Japoniec napisał/a:

Zrozumiałe ?


Wiesz co, z cały szacunkiem, ale myślałem, że jesteśmy tutaj na zasadach koleżeńskich i każdy ma tam jakieś prawo głosu a nie na zasadzie pierdolonej elektrody.pl gdzie użytkownik śmieć musi uważać, żeby PANA MODERATORA nie *****. Także zbastuj z takimi gadkami typu "zrozumiałe", bo to strasznie słabo wygląda...

Japoniec - 2017-05-31

Przytulić cię ? Pocieszyć ?

Z mojego punktu widzenia forum General Off Topic należy uporządkować tak by było szybsze w komunikacji. Skoro użytkownicy tego forum mają szereg zainteresowań to postanowiłem im ułatwić komunikacje na tym forum.

Oczywiście znając mentalność co niektórych pewnie i to będzie problemem oraz podstawą do marudzenia ale cóż .. jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Od dziś funkcjonuje na tym forum kolejny temat w którym macie swobodę wyrażania swoich opinii na temat butów plus ciuchów.

Pankracy - 2017-05-31

Japoniec napisał/a:
Przytulić cię ? Pocieszyć ?



Nie, wystarczy nie być chamem.

YacaJackowski - 2017-05-31

To może zmień nazwę tematu na garderoba skoro to jest luźny temat o ciuchach a nie tylko butach. Taka luźna sugestia, nie musisz mnie przytulać :oops:
KubaJDM - 2017-05-31

Japoniec napisał/a:
Off Topic należy uporządkować tak by było szybsze w komunikacj

Nagle po tylu latach są problemy w komunikacji? :lol: Ciekawe :lol:

pr00 - 2017-05-31

@Tomac chodź tu i zrób porządek :lol: nabijemy że 100 postów ...


Co do samych butów to już chyba stary jestem bo wolę jakieś brogsy.



Do t-shirt jakieś Reebok NPC czy Lacoste. Mam w szafirki kilka/naście par adidasów i chyba podjąć w kosz albo na allegro. Jedynie Jordanów dwóch par raz na jakiś czas używam.

Hikiel - 2017-05-31

Jak coś kupiłem buty, rozjebały się ale nie mam paragonu tylko potwierdzenie płatności kartą. Wystarczy do złożenia reklamacji?
YacaJackowski - 2017-05-31

Wystarczy, jeżeli masz datę i czas zakupu to musza to uznać.
Japoniec - 2017-05-31

Yaca niech będzie garderoba.
Kubaa - 2017-05-31

Hikiel napisał/a:
Jak coś kupiłem buty, rozjebały się ale nie mam paragonu tylko potwierdzenie płatności kartą. Wystarczy do złożenia reklamacji?

To jest plus płacenia karta, że mogą po płatności wyciągnąć z systemu paragon sprzed X czasu i zrobić reklamacje ;) Nie potrzeba nawet potwierdzenia z karty, wystarczy data, godzina płacenia i kwota oraz dobre chęci ekspedientki.

rdk - 2017-05-31

jak kupiłeś w Lidlu to nie przyjmą i chvj. Chciałem oddać kask na rower, który kupiłem dla mojego synka i nie przyjęli mi zwrotu.






P.S. Sprzedam kask rowerowy dla dziecka :lol: :lol: :lol:

pr00 - 2017-05-31

rdk napisał/a:
jak kupiłeś w Lidlu to nie przyjmą i chvj. Chciałem oddać kask na rower, który kupiłem dla mojego synka i nie przyjęli mi zwrotu.






P.S. Sprzedam kask rowerowy dla dziecka :lol: :lol: :lol:


Ja wczoraj oddawałem lokówkę i wzięli bez problemu.

YacaJackowski - 2017-05-31

Bo Radzia kask był przyorany na asfalcie...
antek - 2017-05-31

YacaJackowski napisał/a:
Bo Radzia kask był przyorany na asfalcie...



ważne że dzieciak cały!! :mrgreen: i kask spełnił swoją rolę :lol:



PS
za przyorany o glebę kask, kasę oddaje tylko ubezpieczalnia, potwierdzone info! :lol:

Hikiel - 2017-05-31

Kupowałem w 50style czy jakoś tak. Dzięki, jutro wbijam tam z buta(mi) 😂
Les - 2017-06-01

Ja dziś nabyłem OEM NB 574 po wczesniejszych 373, nawet wygodne


TorquedMad_Mind - 2017-06-05

Wpadły: Reebok YourFlex 8

Biegania nie zobaczą, ale są w opór wygodne do zwykłego chodzenia.

pr00 - 2017-06-05

Kupiłem 2 koszulki polo Tom Tailor I McNeal, o dziwo jakość jest bardzo dobra jak za taką tanioche.




Pit - 2017-06-05

Gdzie kupujecie dobre jakościowo t-shirty? Mówię o czymś lepszym niż te z sieciówek typu H&M.
clark - 2017-06-05

Ja czasem w Carry.
pr00 - 2017-06-05

Limon napisał/a:
Gdzie kupujecie dobre jakościowo t-shirty? Mówię o czymś lepszym niż te z sieciówek typu H&M.


Ja ostatnio brałem w Medicine, moje akurat były z nadrukami na kieszonkach ale czyste też widziałem. Jakościowo lepsze niż Tommy z Peek&Cloppenburg (słyszałem że są lepsze i gorsze TH).

Zanabylem buty jeszcze, długo za mną chodziły i w końcu kupiłem w promo.


TorquedMad_Mind - 2017-06-05

Limon napisał/a:
Gdzie kupujecie dobre jakościowo t-shirty? Mówię o czymś lepszym niż te z sieciówek typu H&M.

adidas, puma, nike, reebok - na promo w sportsdirect

Gumka23 - 2017-06-05

Limon, jeśli nie zależy Ci na marce i nadrukach to ja noszę na co dzień Sol's Imperial. Kosztują grosze, prane na okrągło i nic się nie dzieje, a przy 100% bawełnie półczesanej to szmaty z Adidasa itp, a tym bardziej z koncernu LPP, mogą się schować. Spróbuj chociaż jedną..
Pankracy - 2017-06-05

Gumka23 napisał/a:
Limon, jeśli nie zależy Ci na marce i nadrukach to ja noszę na co dzień Sol's Imperial. Kosztują grosze, prane na okrągło i nic się nie dzieje, a przy 100% bawełnie półczesanej to szmaty z Adidasa itp, a tym bardziej z koncernu LPP, mogą się schować. Spróbuj chociaż jedną..


Jak krój i gdzie kupujesz?

pr00 - 2017-06-05

Pankracy napisał/a:
Gumka23 napisał/a:
Limon, jeśli nie zależy Ci na marce i nadrukach to ja noszę na co dzień Sol's Imperial. Kosztują grosze, prane na okrągło i nic się nie dzieje, a przy 100% bawełnie półczesanej to szmaty z Adidasa itp, a tym bardziej z koncernu LPP, mogą się schować. Spróbuj chociaż jedną..


Jak krój i gdzie kupujesz?


Up!

Mareczuczek - 2017-06-05

Ja ostatnio na zalando, sortuje sobie od najtańszych i często trafiam na promo i kupuję za 5-6 dyszek np. taka za 55zł:

Gumka23 - 2017-06-05

http://allegro.pl/sol-s-i...6814266362.html

Tutaj kupowałem, brałem od razu 5. Są tak tanie, że pomyślałem, że najwyżej wywale.. okazało się, że nie do zajechania. Ani koloru nie traci, ani kołnierzyk nie robi się w falbankę...

Brałem zwykłą z pół okrągłym pod szyją.

pr00 - 2017-06-06

Gumka23 napisał/a:
http://allegro.pl/sol-s-imperial-man-koszulka-t-shirt-krk-krakow-m-i6814266362.html

Tutaj kupowałem, brałem od razu 5. Są tak tanie, że pomyślałem, że najwyżej wywale.. okazało się, że nie do zajechania. Ani koloru nie traci, ani kołnierzyk nie robi się w falbankę...

Brałem zwykłą z pół okrągłym pod szyją.


A krój jaki to ma ? Raczej slim czy zwykła ?

sajmonski - 2017-06-06

Mam tego Sol'sa i powiem, że do użytkowania po domu, w koło domu itd. jest ok - ale do pracy/miasto bym w tym nie chodził. Niestety nie wygląda aż tak "fajnie". Polecam za to koszulki z KappAhla, dobre jakościowo i fajny krój w serek.


Pankracy - 2017-06-06

sajmonski napisał/a:
Mam tego Sol'sa i powiem, że do użytkowania po domu, w koło domu itd. jest ok - ale do pracy/miasto bym w tym nie chodził. Niestety nie wygląda aż tak "fajnie". Polecam za to koszulki z KappAhla, dobre jakościowo i fajny krój w serek.

Obrazek


Własnie tego się obawiałem, że krój będzie mocno hmmm roboczy.

Gumka23 - 2017-06-06

Toć przecież mówię, że koszulki do tyrania. Najzwyklejszy t-shirt, więc jak mam iść i kupować pod bluzę czy do roboty za 80zł jedną to wole kupić ich 5 lepszej jakości i jeszcze zostanie. Nie widzę sensu wydawania 400zł za 5 koszulek, które codziennie prane po roku i tak nadają się do wymiany.

Pr00, slim też są, ale nie wiem jak wyglądają na żywo. Te co ja mam to zwykłe najzwyklejsze koszulki.

wierzba - 2017-06-06

Gumka23, miałeś polecić w tej cenie full wypas, kapiszi ? :lol:
Pit - 2017-06-06

Ja nie pisałem nigdzie, że ma być jakoś super tanio.

Pankracy napisał/a:
Własnie tego się obawiałem, że krój będzie mocno hmmm roboczy.

x2, akurat nie mój target, albo mam w miarę wyjściowe tshirty, albo takie używane przez wiele lat które zakładam do garażu, do jakichś prac fizycznych etc.

kupiłem na próbę z zalando taką koszulkę, jak będzie dobrej jakości to spoko, jak nie to uznam że zmarnowana kasa..

banyo - 2017-06-06

Pewnie liczysz po cichu, że przyślą z tym modelem. egzotycznych chłopców się zachciewa? :lol:
pr00 - 2017-06-06

banyo napisał/a:
Pewnie liczysz po cichu, że przyślą z tym modelem. egzotycznych chłopców się zachciewa? :lol:


Ale on jest fanem JDM, kitajców woli :lol:

Pit - 2017-06-06

banyo, no jasne, nawet napisałem w uwagach do zamówienia, że poproszę, żeby była chociaż raz użyta przez tego gościa :lol:
Gumka23 - 2017-06-06

Limon napisał/a:
taką koszulkę


A nie no, taka to faktycznie wyjściowa :lol:

Chyba faktycznie ze względu na mulata ją zamówiłeś :mrgreen:

pr00 - 2017-06-06

Limon Na Zalando jest darmowe odesłanie więc nie musisz marnować kasy ;-)
Mareczuczek - 2017-06-06

pr00 napisał/a:
Na Zalando jest darmowe odesłanie więc nie musisz marnować kasy ;-)


Zgadza się, oby metek nie zerwać.

Hikiel - 2017-06-08

Butów mi trzeba na lato. Mają być wygodne, przewiewne, takie na co dzień. Tak do 300zł a im mniej tym lepiej.
Pit - 2017-06-08


Mogą być? 8-) Koszt produkcji 6zl.

Japoniec - 2017-06-08



Ostatnio kupiłem takie buty i powiem że wygodniejszych na sobie nie miałem.

Hikiel - 2017-06-08

Zapomniałem gdzie post zamieszczam :lol: Buty z chleba, sandały i kroksy odpadają.

Japoniec, zapomniałem dodać, że szukam tak zwanych "adidasów". Jakieś nju balansy czy coś? Zwykle kupowałem coś za stówę, wywalałem jak się rozleciały i brałem kolejne ale tym razem chciałbym coś na dłużej.

YacaJackowski - 2017-06-08

Kupiłem ostatnio Reebok Royal EC Ride MTP. W promo na reebok.pl wyszły mnie 99zł. Zajebiście wygodne, przewiewne i polecam serdecznie.
TorquedMad_Mind - 2017-06-08

Hikiel napisał/a:
Zapomniałem gdzie post zamieszczam :lol: Buty z chleba, sandały i kroksy odpadają.

Japoniec, zapomniałem dodać, że szukam tak zwanych "adidasów". Jakieś nju balansy czy coś? Zwykle kupowałem coś za stówę, wywalałem jak się rozleciały i brałem kolejne ale tym razem chciałbym coś na dłużej.

a te Reeboki YourFlex 8 co wrzuciłem? Mieszczą się w budżecie, przewiewne i uber wygodne

Pankracy - 2017-06-08

a brzydkie pany mu dajecie, tylko klasyki
http://www.reebok.pl/mezczyzni-buty-classics

YacaJackowski - 2017-06-08

Hikiel brzydki, buty brzydkie. Co tu jest nie tak? :roll:
johnnyg - 2017-06-08

ja jak zawsze polecam new balance 410 - granatowe, moim zdaniem klasyka gatunku, wygodne , bardzo lekkie i ładne
clark - 2017-06-08

johnnyg napisał/a:
ja jak zawsze polecam new balance 410 - granatowe, moim zdaniem klasyka gatunku, wygodne , bardzo lekkie i ładne


Mam te, w tym kolorze, wszystko się zgadza, ale jest kurevsko daleko od "przewiewne" :lol:

Hikiel - 2017-06-08

Bio napisał/a:
Hikiel napisał/a:
Zapomniałem gdzie post zamieszczam :lol: Buty z chleba, sandały i kroksy odpadają.

Japoniec, zapomniałem dodać, że szukam tak zwanych "adidasów". Jakieś nju balansy czy coś? Zwykle kupowałem coś za stówę, wywalałem jak się rozleciały i brałem kolejne ale tym razem chciałbym coś na dłużej.

a te Reeboki YourFlex 8 co wrzuciłem? Mieszczą się w budżecie, przewiewne i uber wygodne


Nie chcę butów do rzutu młotem :lol:

No właśnie mają być koniecznie przewiewne. Niestety stopy mi się pocą, używam antyperspirantu i chcę mieć tam kuvwa przeciąg :lol:

TorquedMad_Mind - 2017-06-08

clark napisał/a:
johnnyg napisał/a:
ja jak zawsze polecam new balance 410 - granatowe, moim zdaniem klasyka gatunku, wygodne , bardzo lekkie i ładne


Mam te, w tym kolorze, wszystko się zgadza, ale jest kurevsko daleko od "przewiewne" :lol:

+ zależnie od stopy, dalekie od "wygodne" - w moim przypadku zgięcie buta przy palcach odcinało mi krew, bo taki ucisk :mrgreen:

Pit - 2017-06-08

Kurde muszę przymierzyć jakieś Reeboki, podobają mi się. A ktoś używał może butów na miasto od Asicsa?
wierzba - 2017-06-08

na miasto ? czyli o który model pytasz dokładnie?
Pit - 2017-06-08

Nie wiem dokładnie, Asics ma chyba większość butów do biegania? Mi chodzi o gel lyte czy coś podobnego.
Kubaa - 2017-06-08

Ja standardowo polecam Reeboki, mam kolejną parę classicow które są wygodne i przewiewne...

Zamówiłem jeszcze tramposze w dobrym promo, już 3 z kolei para TH - też jestem wierny marce jak z Reebokiem

konstruktor - 2017-06-08

Limon napisał/a:
Nie wiem dokładnie, Asics ma chyba większość butów do biegania? Mi chodzi o gel lyte czy coś podobnego.

Limon , z tego co słyszałem to Asics'y 'na co dzień' ma buty firmowane przez 'Onitsuka Tiger' + znaczek Asicsa
http://www.onitsukatiger.com/pl-pl#

Hikiel - 2017-06-08

Pomijając wygląd to wie ktoś czy to wygodne będzie i przewiewne:

http://mastersport.pl/But...0722-33424.html

lub

http://mastersport.pl/But...3NAY-39669.html

TorquedMad_Mind - 2017-06-08

1-szy ubierałem - bardzo mało przewiewny.
seremaq - 2017-06-08

Hikiel napisał/a:
Pomijając wygląd to wie ktoś czy to wygodne będzie i przewiewne:

http://mastersport.pl/But...0722-33424.html

lub

http://mastersport.pl/But...3NAY-39669.html


NB mało przewiewne. Dodatkowo moje granatowe bardzo szybko straciły kolor i wyglądały jak ze śmietnika po dwóch miesiącach używania.

Kubaa - 2017-06-08

Hikiel, ku*wa jak cały skórzany but ma być przewiewny (dot. tych Reebokow z 1 linku) :lol: Tosz to po zdjęciu widać że na lato porażka na maksa te buty ;-)
DoSeR - 2017-06-08

Limon napisał/a:
Nie wiem dokładnie, Asics ma chyba większość butów do biegania? Mi chodzi o gel lyte czy coś podobnego.

Miałem V, po dwóch tygodniach oddałem bo prawy but obcierał mi o duży palec. Tak to całkiem wygodne, lekkie. Chodzi się w nich jak na poduszkach.

Hikiel - 2017-06-09

Kubaa napisał/a:
Hikiel, ku*wa jak cały skórzany but ma być przewiewny (dot. tych Reebokow z 1 linku) :lol: Tosz to po zdjęciu widać że na lato porażka na maksa te buty ;-)


Sprawdzałem tylko czy ktoś w linki klika :lol:

Jutro dniówka napięta jak baranie jaja ale skoczę na szybko do galerii(czego szczerze nienawidzę) i może na miejscu coś mi w oko wpadnie.

Kubaa - 2017-06-09

Po galeriach nie ma co chodzić niestety, g... jest. :-|
CEZAR86 - 2017-06-09

Hikiel, Jeśli szukasz wygodnego, lekkiego i przewiewnego buta to polecam NB z serii 247
Mam te i są super

Mareczuczek - 2017-06-09

Świetne są te NB :shock:
Pit - 2017-06-09

to są te w których "widać" palce?
CEZAR86 - 2017-06-10

Limon napisał/a:
to są te w których "widać" palce?


Z przodu jest siateczka ale palce nie wystaja ;)

pr00 - 2017-06-10

Ja dzisiaj jadę po :


antek - 2017-06-10

pr00 napisał/a:
Ja dzisiaj jadę po :

Obrazek



nie ogarniam fenomenu tego buta :roll: kasztan jakich mało :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-06-10

X2 :roll:
pr00 - 2017-06-10

Jest prosty i w miarę stylowy. Umarłbym jakbym miał założyć te NB że dwie strony temu czy inne Reeboki tutaj pokazywane jak zachowawcze się maxy dla gimnazjum. Jakbym miał jakieś kolorowe kupić to bym brał Jordany czy w ogóle coś z NBA typu KD/LBJ/KI/PG/KB. Z Reeboka fajne są NPC, niektóre Adidas Stan Smith też spoko.




Pit - 2017-06-10

Te lacosty to faktycznie kasztany, ani to sneakers'y, ani eleganckie. Te z posta powyżej już lepsze, ale dalej wg. mnie nic specjalnego. Mi się podobają te Rbk poniżej, ale to raczej na jesień kupię. Swoją drogą dawno nie miałem całych białych butów, ostatnio w liceum, ciężko mi się będzie przestawić :lol:


YacaJackowski - 2017-06-10

Miałem w zeszłym roku białe to myślałem, że dostane downa. Białe buty najlepiej prezentują się wyjęte z pudełka. Potem ciężko zadbać na tyle, żeby nie wyglądały jak wysłużone szmaty... Teraz mam czerwone, zamszowe NB i też nigdy więcej :D Najlepiej czarne w skórze i spokój :lol:
Karamba_DC2 - 2017-06-10

No to jebnij na nie powłokę u detailera jakiego :lol:
pr00 - 2017-06-10

Całe czarne buty to szczyt shitu :lol:
Pankracy - 2017-06-10

Pro tip. Gumowe powierzchnie na butach czyścimy cifem. Zaraz są bielutkie jak nówki.
Kubaa - 2017-06-10

Albo pasta do zębów (biała) ;-)
maciek - 2017-06-11

@YacaJackowski, rozmiarówka reebok i nike czy adidas to to samo? Bo chyba wiązałabym sobie te reeboki co pokazałeś 🙂
memo88 - 2017-06-11

Limon napisał/a:
Te lacosty to faktycznie kasztany, ani to sneakers'y, ani eleganckie. Te z posta powyżej już lepsze, ale dalej wg. mnie nic specjalnego. Mi się podobają te Rbk poniżej, ale to raczej na jesień kupię. Swoją drogą dawno nie miałem całych białych butów, ostatnio w liceum, ciężko mi się będzie przestawić :lol:

Obrazek


Mam te Rbk i szczerze polecam! Buty mega wygodne lecz na lato moim zdaniem będzie w nich za ciepło... Z białymi butami zawsze jest jeden problem czyli utrzymanie ich w czystości... Polecam mój domowy sposób :-D do czyszczenia używam delikatnej szczoteczki, ciepła woda i odrobinę CIF-a ;-) tak tego który prawie każdy ma w swoim domu ;-) Usuniecie większość plam, brudu i żółtego nalotu który często pojawia się na białych butach

YacaJackowski - 2017-06-11

maciek napisał/a:
@YacaJackowski, rozmiarówka reebok i nike czy adidas to to samo? Bo chyba wiązałabym sobie te reeboki co pokazałeś 🙂


Szczerze mowiac nie wiem czy to samo. Ja zawsze zamawiajac patrze na tabele z cm i na tej podstawie zamawiam rozmiar.

pr00 - 2017-06-11

YacaJackowski napisał/a:
maciek napisał/a:
@YacaJackowski, rozmiarówka reebok i nike czy adidas to to samo? Bo chyba wiązałabym sobie te reeboki co pokazałeś 🙂


Szczerze mowiac nie wiem czy to samo. Ja zawsze zamawiajac patrze na tabele z cm i na tej podstawie zamawiam rozmiar.


Każdy ma inne, tylko centymetry.

Pit - 2017-06-11

mega dobre promo wyczaiłem i kupiłem takie najki, do letniej luźnej stylówy, do krótkich spodni itp... nigdy nie miałem czerwonych butów ale mega mi się podobają :)



Ktuy - 2017-06-11

Pod kolor hondy :lol:
Krychu - 2017-06-11

musiałby mieć białe felgi

mam nadzieję, że w tych otworach są świecące diody na wszystkie kolory tęczy :kul:

Ktuy - 2017-06-11

To załoy led 'a i bedzie show
Krychu - 2017-06-11

show będzie sterowany procesorem z kieszeni :lol:
Pit - 2017-06-11

Ktuy napisał/a:
Pod kolor hondy

EJ9 niedługo idzie na sell, ale jako że myślę przyszłościowo to FN2 też musi być czerwone, pod kolor butów... :mrgreen: a co do ledów to niestety nie ma :/

TorquedMad_Mind - 2017-06-11

Limon napisał/a:
[...] a co do ledów to niestety nie ma :/

oddaj to gówno do caritasu czy coś :lol:

clark - 2017-06-11

Ja takie czarnuchy (nb 247 full black z 5 str nigdzie nie znalazłem), 20% zniżki na Nike było dzisiaj w Sizeers'ie, to wziąłem, mega leciutkie i zwiewna siateczka po całości 8-)




rdk - 2017-06-12

Limon napisał/a:
mega dobre promo wyczaiłem i kupiłem takie najki, do letniej luźnej stylówy, do krótkich spodni itp... nigdy nie miałem czerwonych butów ale mega mi się podobają
hejtujesz moje Lacoste ze strony wcześniej [mam takie, polecam pr00!] a sam kupiłeś ortopedyczny but najk? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pit - 2017-06-12

nie hejtuję, po prostu fakty są takie, że dobre airmaxy są kozackie i wygodne, a lacoste to szmaciane gówno na cieniutkiej podeszwie :mrgreen:

Edit. Buty dla szpiega :lol:

pr00 - 2017-06-12

rdk napisał/a:
mam takie, polecam pr00!


Zamówienie poszło w sobotę bo w 5izzer nie mieli rozmiaru. BTW jaki Lacoste ma rozmiarówkę ? Zamówiłem 0,5 rozmiaru większe bo tylko takie były i mam nadzieję że będą git. Jak nie to odeślę, Oli też kupiłem Lacosty :lol:

ravestation - 2017-06-12

Miałem 2 pary taki Lacoste, mega wygodny but.
Karamba_DC2 - 2017-06-12

Wygoda butów względem podeszwy to pojęcie względne, kazdy w tym samym bucie poczuje coś innego.
Głównie pod piętami mamy poduszki z tłuszczu, osoba która ma niski bodyfat powie że są ujowe, twarde i niewygodne a osoba otyła może wyjść w podeszwie cienkiej i powie że spoko ;)

Pit - 2017-06-12

Karamba, jaka dyplomatyczna wypowiedź. :mrgreen: Nigdy nie lubiłem sneakers'ow z cienką podeszwą, jak cienka to tylko w eleganckim bucie.
Karamba_DC2 - 2017-06-12

No wiem, ale sam do niedawna sprawy sobie z tego nie zdawałem :-D
Hikiel - 2017-06-13

Nadal nic nie kupiłem. Nju balansy jednak do mnie jakoś nie przemawiają, jakieś takie zwykłe i bez szału. DO tego jak ubieram to mam wrażenie jakby mnie uwierały od spodu, dziwne uczucie. W żadnych innych tego nie mam.
Kubaa - 2017-07-23

Panienki, polecicie jakiś obuw na urlop w Hiszpanii? Boje się że przy sierpniowych temperaturach stopy w tramposzach będą pływać... Sandały odpadają, bo zaraz jakiś mądry się znajdzie :lol:
gaseb - 2017-07-23

Klapki + szorty + tshirt
Nie ma chyba lepszego zestawu na upały, no chyba, że zwiedzać dużo będziesz.

Kubaa - 2017-07-23

Właśnie problem taki że będę jedynym kierowcą i z tego co wyczytałem obowiązkiem tam jest pełny but za kierownicą... Chyba że jak baba będę zmieniał do prowadzenia :mrgreen:
gaseb - 2017-07-23

Byłem w Hiszpanii wiele razy. Nigdy mnie żaden patrol nie zatrzymał. Na ostatniej 10 dniowej wycieczce hisz/port ani jednego patrolu nie widzieliśmy! Olałbym. W klapkach do auta niewygodnie chyba, że automat. Ale takie coś, do wody też dobre

Leo - 2017-07-24

japonki o ile lubisz albo sandały. Każdy inne obuwie w dzień = mokra stopa :lol:
Jak japonki masz już "rozchodzone" to się dobrze jeździ :P

banyo - 2017-07-25

Dziewczyny... do granatowego garniaka but czarny czy brązowy? Coś w ten deseń...

hot_rider - 2017-07-25

tylko brąz
mam takie

wierzba - 2017-07-25

banyo, imo oba podpasują, ale lepiej brąz jak wyżej
Gorlis - 2017-07-25

Ale ta pikowana wstawka to zlo :evil:

Garniak w granacie (a nie niebieski) i ciemnobrazowe buty spasuja bdb:


antek - 2017-07-25

brązowe kapcie 8-)
Cino - 2017-07-31

Banyo jeśli jesteś przed zakupem garniaka to kup klasyczny granatowy. Te chabrowe, który wkleiłeś były spoko ale 2-3 lata temu..

No i brąz imo lepiej pasuje.

Arkadio - 2017-07-31

Sam za niedługo będę szukał garniaka i wstępnie się za czymś rozglądam. I nie mogę patrzeć na te granatowe czy niebieskie garnitury ostatnio one są wszędzie i przy wszystkich okazjach, sam pewnie postawie na czerń. ;-)
Mareczuczek - 2017-07-31

Może taki? :mrgreen:


maciek - 2017-07-31

10 przykazań przy zakupie garnituru. polecam przeczytać przed pójściem do sklepu.

http://janadamski.eu/2017...-garniturowych/

rdk - 2017-07-31

Ja mam niebieski garniak/granatowy. A teraz poluje na szary/popiel
sajmonski - 2017-08-01

Ja właśnie kupiłem na swój ślub taki


Mam też z Bytomia ciemny niebieski w mikrowzór i polecam ich garnitury. Teraz mają fajny szary w delikatną kratkę (ledwo widoczną). W ogóle przy mojej budowie ciała tylko Bytom na mnie dobrze leżał.

Pilar - 2017-08-01

Ja mam baaardzo podobny z Lancerto. Fajne było to że mogłem sobie dobrać osobno marynarke i spodnie bo inaczej byłbym w dupie :-P Lekko mi marynarke taliowali i siedzi idealnie ;-)
Hikiel - 2017-08-01

Jak się ubrać na wesele żeby wydać jak najmniej a nie wyglądać jak lump? :mrgreen: Rzadko chadzam na takie eventy więc ten outfit będzie potem wisiał w szafie i zbierał kurz. Do pracy chodzę w krótkich spodenkach i japonkach więc tu też nie wykorzystam ;)
johnnyg - 2017-08-01

dobry gajer zawsze git :)
maciek - 2017-08-01

Hikiel napisał/a:
Jak się ubrać na wesele żeby wydać jak najmniej a nie wyglądać jak lump? :mrgreen: Rzadko chadzam na takie eventy więc ten outfit będzie potem wisiał w szafie i zbierał kurz. Do pracy chodzę w krótkich spodenkach i japonkach więc tu też nie wykorzystam ;)


tylko i wyłącznie garnitur, biała koszula, eleganckie buty i krawat. każde inne rozwiązanie jest słabe
poza tym jak kupisz np granatowy garnitur to możesz go ubrać na inne okazje jak np. świeta, wyjście do teatru itd.

YacaJackowski - 2017-08-01

Hikiel tylko klasyka:



Nie dziękuj.

maciek - 2017-08-01

@YacaJackowski, ale on będzie gościem, a nie panem młodym. jak wybierze taki outfit to ukradnie całe szoł :-P
Pilar - 2017-08-01

maciek napisał/a:
@YacaJackowski, ale on będzie gościem, a nie panem młodym. jak wybierze taki outfit to ukradnie całe szoł :-P


Yebać to, Pan młody mógł sie lepiej przygotować :lol:

Kubaa - 2017-08-01

Hikiel nie wiem czy masz gdzieś w okolicy, ale z tańszych garniturów polecam polską firmę Recman. Dużo znajomych kupiło u nich, w tym ja i naprawdę bardzo spoko są. Slim fity, żeby nie wyglądać jak ten pingwin wyżej :mrgreen:
no_fear - 2017-08-01

rdk napisał/a:
Ja mam niebieski garniak/granatowy. A teraz poluje na szary/popiel

o to to to !

propozycja prosto z wybiegu :lol:


rdk - 2017-08-01

:mrgreen:
Hikiel - 2017-08-01

Dzięki! :mrgreen:
Pit - 2017-08-01

to byś dopiero zrobił wrażenie, zajebisty look :lol: :lol:
sajmonski - 2017-08-01

Jak nie potrzebujesz garnituru to ew. zestaw koordynowany. Tylko to trzeba zrobić z dużym wyczuciem żeby wyglądało dobrze.
Pilar - 2017-08-01

Ja bym na wesele nie ryzykował z koordynowanym. Jak nie masz dziwnej sylwetki :mrgreen: to powinieneś za 6-7 stówek wyhaczyć jakiś fajny garniak.
Pankracy - 2017-08-01

Dokładnie. Garniak zawsze się przyda, a jak kupisz sobie fajny, to będziesz w nim chodził częściej niż się wydaje. Też mam jeden z Recmana i sobie chwalę.
Hikiel - 2017-08-01

Podobno Recman jest w Bielsku to zajrzę, dzięki ziomy!
maciek - 2017-08-01

Ja mam chyba Ewtex, dwuczęściowy. Kosztował kilkaset pln. Jeśli to dosłownie na kilka razy w roku to jest Ok.
Hikiel - 2017-08-02

Ostatni garnitur kupiłem na własny ślub 5 lat temu. Przez te 5 lat miałem go na sobie może z 4 razy :)
sajmonski - 2017-08-02

Pilar napisał/a:
Ja bym na wesele nie ryzykował z koordynowanym. Jak nie masz dziwnej sylwetki :mrgreen: to powinieneś za 6-7 stówek wyhaczyć jakiś fajny garniak.


Dlatego napisałem, że trzeba mieć tu już dobre oko, żeby dobrać rzeczy, co w sumie może wyjść nawet drożej niż garniak + buty (o butach ludzie często zapominają i do w miare schludnego garniaka nakładają jakieś dziwactwa).


Emre - 2017-08-13

ja w lecie wybieram jasne garnitury...


pr00 - 2017-08-14

Ten zielony robi robotę.
Marker - 2017-08-17

Emre, dobra stylowa.
Pit - 2017-08-17



Roberto jaki lowelas, ale ja nie o tym... :mrgreen:

ta koszula jest z krótkim rękawem, czy tak umiejętnie podwinięty rękaw, że w ogóle nie widać?

sajmonski - 2017-08-18

podwinięty, widziałem już kilka razy ten sposób ale mi nigdy nie wychodziło :D
Karamba_DC2 - 2017-09-11

Dobra pany, czy jest jakaś ogarnięta sieć sklepów gdzie można uszyć garniaka na ślub ?
Nie wyobrażam sobie innej opcji, bo to co jest w sklepie na nabitego dzika nie pasuje :mrgreen: :mrgreen:
Zatem chcę gdzieś uszyć.
Ile może kosztować przyzwoity szyty na miarę garnitur do ślubu ? :)
Mam nadzieję że jakieś 3 tysie na jedną okazję stykną? :lol:

Pankracy - 2017-09-11

Ale jestem ***** nudny, kolejne Reeboki. Tylko na tym zdjęciu jakieś bardziej różowe, a w moich to jest bordowe.


W czym śmigacie jesienią? Bo te zamszowe to na deszczu tak średnio, a te już mam trochę styrane

pr00 - 2017-09-11

Lepsze Reeboki niż New Balance, nie wiem już czy to firma dresiarska czy modnisiowa bo każdy w tym chodzi :-P

Ja coś takiego planuje


Pankracy - 2017-09-11

Ja Reeboki lubię, bo są wygodne i taki klasyczny wygląd, że pasuje i do zwykłej koszulki jak i do jakiejś niezbyt eleganckiej koszuli, a w dodatku zrobiłem sobie zakładkę w outlecie Reeboka z moim rozmiarem i co jakiś czas zaglądam, jak jakieś są spoko i w dobrych pieniądzach to biorę :D

No coś takiego jak wrzuciłeś to spoko, musiałbym sobie od tego dobrać jakiś pedalski płaszczyk :D

YacaJackowski - 2017-09-12

Reebok Cl Leather Ap, takie mam na jesień, lekką zimę. Kupiłem w zeszłym roku i jeszcze działają. Co prawda na początku ***** mnie to fioletowe na pięcie ale w sumie miałem kiedyś dwa Ciwiki więc gejostwo mi nie przeszkadza :lol:


johnnyg - 2017-09-12

na jesień tez mam brązowe skórzane ale firmy nie pamiętam bo w tk max kupowałem czyli jakiś UKejowski outletowy typ :D .

a new balance są super pr00, też długo nie kumałem w czym zacz, aż nie przymierzyłem i nie zacząłem nosić, są genialne

Pankracy - 2017-09-12

YacaJackowski napisał/a:
Reebok Cl Leather Ap, takie mam na jesień, lekką zimę. Kupiłem w zeszłym roku i jeszcze działają. Co prawda na początku ***** mnie to fioletowe na pięcie ale w sumie miałem kiedyś dwa Ciwiki więc gejostwo mi nie przeszkadza :lol:

[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/01a25cf705a9.jpg]Obrazek[/url]


Ten fioletowy to tam pies, pokaż jak to futerko wygląda po roku chodzenia.

YacaJackowski - 2017-09-12

Nie jest białe tylko szare no i na pięcie się wytarło ale to dlatego, że ja nie rozwiązuje butów i wciskam giry zamiast ubierać jak człowiek. Drugi raz bym się nie zastanawiał i kupił je od razu ale widziałem, że jest jeszcze kolor granatowy i pewnie w takie bym teraz poszedł.
pr00 - 2017-09-12

johnnyg napisał/a:

a new balance są super pr00, też długo nie kumałem w czym zacz, aż nie przymierzyłem i nie zacząłem nosić, są genialne


Mierzyłem nie raz, pierwsze NB miałem jakieś 17 lat temu jak mało kto słyszał o tej firmie. Dla mnie kolejny gimbusowy fenomen jak AirMax które też absolutnie mi się nie podobają.

johnnyg - 2017-09-12

nie wiem, może mam tylko 3 z przodu w kwestii wieku, więc schodziłem nie więcej niż kilkadziesiąt par butów typu adidas, może mam małe doświadczenie ale mam je teraz jak są wygodne a nie jak mało kto słyszał -są ultra lekkie i mega wygodne:).Nie pamiętam wygodniejszych butów. Lżejsze to może i tak ale turfy się nie zaliczają do butów każułalowych ;) .

Przynajmneij 410 są jak dla mnie super menciu okej i kul.

Pilar - 2017-09-15

Mam na sprzedaż ori raybany aviator. Jakby ktoś chciał to mogę puścić za dobra kase jako że sezon sie powoli kończy.



https://aurore.pl/p/4428/93738/negocjuj-cene-okulary-ray-ban-rb-3025-001-3f-62--okulary-przeciwsloneczne.html?gclid=CjwKCAjw9O3NBRB3EiwAK6wPT7KdDrPhy_KiflvU0uKxbfXI715ocu2klwTXF4wAcNxJyCFVUZn8zBoC6nwQAvD_BwE

Kubaa - 2017-09-15

Widziałem jak nayebany Pilar na zlocie, moczył oksy w garze z bigosem, nie polecam allegrowicza :mrgreen:
Pilar - 2017-09-15

Kubaa napisał/a:
Widziałem jak nayebany Pilar na zlocie, moczył oksy w garze z bigosem, nie polecam allegrowicza :mrgreen:


No co za gówniarz. Miałeś zgona po 2-óch piwach więc nie mogłeś tego widzieć 8-)

Mareczuczek - 2017-09-15

Pilar napisał/a:
Mam na sprzedaż ori raybany aviator. Jakby ktoś chciał to mogę puścić za dobra kase jako że sezon sie powoli kończy.

Obrazek

https://aurore.pl/p/4428/93738/negocjuj-cene-okulary-ray-ban-rb-3025-001-3f-62--okulary-przeciwsloneczne.html?gclid=CjwKCAjw9O3NBRB3EiwAK6wPT7KdDrPhy_KiflvU0uKxbfXI715ocu2klwTXF4wAcNxJyCFVUZn8zBoC6nwQAvD_BwE


WITAM MOJEJ CURCE PODOBAJO SIĘ TE OKULARY CZY MOŻE MI PAN JE ODDAĆ ZA DARMO BO NAS NA TO NIE STAĆ

clark - 2017-09-15

I czy jeszcze wyśle pan je za darmo? Nie stać mie na wysylke..
Cino - 2017-09-15

pr00 napisał/a:
johnnyg napisał/a:

a new balance są super pr00, też długo nie kumałem w czym zacz, aż nie przymierzyłem i nie zacząłem nosić, są genialne


Mierzyłem nie raz, pierwsze NB miałem jakieś 17 lat temu jak mało kto słyszał o tej firmie. Dla mnie kolejny gimbusowy fenomen jak AirMax które też absolutnie mi się nie podobają.


Ale w New Balance raczej chodza starsi po 30tce tak mi sie wydaje.

Jakies 2 lata temu przywiozlem z USA z 4 pary . Dla mnie bardzo wygodne.
Ale moja Olka powiedziala ze eNy sa slabe i tak leza w piwnicy prawie nowki od tamtej pory a ja przesiadlem sie na Nike Internationalist 😆

banyo - 2017-09-15

Pilar napisał/a:
Mam na sprzedaż ori raybany aviator. Jakby ktoś chciał to mogę puścić za dobra kase jako że sezon sie powoli kończy.

Obrazek

https://aurore.pl/p/4428/93738/negocjuj-cene-okulary-ray-ban-rb-3025-001-3f-62--okulary-przeciwsloneczne.html?gclid=CjwKCAjw9O3NBRB3EiwAK6wPT7KdDrPhy_KiflvU0uKxbfXI715ocu2klwTXF4wAcNxJyCFVUZn8zBoC6nwQAvD_BwE


Na gurze rurze
Ja najebany
Mam horom curke
Daj mie Rajbany...

Krzyh00 - 2017-09-15

mam kalafiora krzysia albo borowke basie na wymiane, dej mie te pingle :mrgreen:
Mareczuczek - 2017-09-16

MI SIEM NALERZY JESTEM SAMOTNOM MATKO
YacaJackowski - 2017-09-16

Okólary chcem za darmo ja za rzadne pieniondze tego nie kupie bo mnie nie stac ja sie pytal ludzi o dobrym sercu a nie za pieniondze
pr00 - 2017-09-16

Cino napisał/a:
pr00 napisał/a:
johnnyg napisał/a:

a new balance są super pr00, też długo nie kumałem w czym zacz, aż nie przymierzyłem i nie zacząłem nosić, są genialne


Mierzyłem nie raz, pierwsze NB miałem jakieś 17 lat temu jak mało kto słyszał o tej firmie. Dla mnie kolejny gimbusowy fenomen jak AirMax które też absolutnie mi się nie podobają.


Ale w New Balance raczej chodza starsi po 30tce tak mi sie wydaje.

Jakies 2 lata temu przywiozlem z USA z 4 pary . Dla mnie bardzo wygodne.
Ale moja Olka powiedziala ze eNy sa slabe i tak leza w piwnicy prawie nowki od tamtej pory a ja przesiadlem sie na Nike Internationalist 😆


Każdy w tym chodzi przynajmniej w Łodzi od dresa po korpośmieci.
Zrezygnowałem jakiś czas temu z adidasów oczywiście zawsze muszę mieć w szafce że 2 pary sportowych. Teraz mam 2 pary Jordanów (nie kumam fejmu na te buty) albo coś od Nike Basketball bo zauważyłem że do tych się przykładają jeśli chodzi o wygodę i wykonanie. Np. Lebron 8 i 9 były mega wygodne i nie do zabicia.

Krychu - 2017-09-16

nju balansy kojarzą mi się nierozłącznie z gimbazą, ja bym w tym nie chodził, już sam ich wygląd mnie zniechęca przez te duże N :->

mój ostatni nabytek to białe adiki z oldskulowym logo :-)
długo się naszukałem w internetach żeby znaleźć sensowne zdjęcia tego modelu...


pr00 - 2017-09-16

Krychu model to Stan Smith i są od cz czasu produkowane. Mega lubię te buty i muszę jakieś kupić.
clark - 2017-09-16



W Wittchen extra promo do 70%, z 219 na 99, do jutra trwa! Super miękkie, lekkie i przewiewne, już zimna kiera i gała niestraszne!



:mrgreen:

banyo - 2017-09-16

clark, z jakiego to filmu?
TorquedMad_Mind - 2017-09-16

banyo napisał/a:
clark, z jakiego to filmu?

Jenna Jameson and Anal Adventures


Drive

clark - 2017-09-16

Banyo- koniecznie oglądnij Drive, bo zajebiste, ja niedawno oglądnąłem protolpastę- The Driver, a póżniej jeszcze raz Drive po latach i nadal mega- 10/10, dzieło sztuki, żadnej przypadkowej sceny, genialna muza no i aktorstwo ,btw widać, że Gosling wzorował się na grze Ryan'a Oneil'a. Btw Jenna nigdy nie nakręciła anal scene, nie licząc dildo ;)
:mrgreen:

banyo - 2017-09-17

Właśnie nie oglądałem a słyszałem, że kultowy film :oops:
Tomac - 2017-09-17

Apropo "Drive" - muza kopie zady... https://vimeo.com/70400539 :mrgreen:
pr00 - 2017-09-17

clark napisał/a:
Obrazek

W Wittchen extra promo do 70%, z 219 na 99, do jutra trwa! Super miękkie, lekkie i przewiewne, już zimna kiera i gała niestraszne!

Obrazek

:mrgreen:


Mam czarne ale już mi palec wychodzi bo noszę klika lat. Jedyne rękawiczki jakie noszę zima (innych nie lubię). Teraz też planuje jakieś brązowe.

gaseb - 2017-09-17

clark napisał/a:
Obrazek

W Wittchen extra promo do 70%, z 219 na 99, do jutra trwa! Super miękkie, lekkie i przewiewne, już zimna kiera i gała niestraszne! :mrgreen:
Dzięki za info. Zamówione :mrgreen:
clark - 2017-09-17

:ok: :ok:
Karamba_DC2 - 2017-10-09

Dzisiaj nabylem buty w Venezia, pierwszy raz w tym sklepie akurat, wydają się być wygodne :)



Chciałem tez kupić coś do chodzenia na chłodne dni z przeznaczeniem na zimę również, te N mi się spodobały, ale na nodze dziwnie i spodnie się źle na nich układają :/

Mareczuczek - 2017-10-23

Za całe 20.40zł wylicytowałem na Allegro spodnie Snowboardowe Burton :D . Teraz tylko czekam na śnieg :lol:


Les - 2017-10-25

Buty na zimę jakieś dobre ? Ale żeby cena z butów nie wydarła
Mareczuczek - 2017-10-25

Adidasy? Ja bym ci polecił Air Force 1, Jordan 1, jakieś Timberlandy czy coś, co kto lubi :D
Pilar - 2017-10-26

Air force 1 jest mistrzem, po roku intensywnego użytkowania (również w zime) są jak nowe.
Leo - 2017-10-26

Pilar napisał/a:
Air force 1 jest mistrzem, po roku intensywnego użytkowania (również w zime) są jak nowe.


też mam na zimę i polecam :mrgreen:

Mareczuczek - 2017-10-26

Panie, ja mam moje Air Force jeden już 5lat i dalej są jak nowe a tak je katuje że głowa mała. Taki polonez w świecie butów, niezniszczalne :D
Mareczuczek - 2018-01-07

Upatrzyłem sobie jakiś czas temu, trafiły na takie promo że nie mogłem się oprzeć :-)


rdk - 2018-01-08

Zajebiste ;)
Mareczuczek - 2018-01-08

Na lato świetne, w końcu zobaczę czy ten Boost taki wygodny jak mówią ;-)
Ma ktoś całe białe niskie trampki? Polecacie coś? :) Marka nie ma znaczenia, może być firma krzak oby były dobrze wykonane. Myślałem o tych:


Kubaa - 2018-01-08

Ja mam już 3 z kolei parę białych materiałowych Tommy Hilfigera i polecam z czystym sumieniem ;-)
sajmonski - 2018-01-09

miałem trampki bigstara, szybko mi się zniszczyły, mimo że nie mam nawyku niszczenia butów.
YacaJackowski - 2018-01-09

Ja mam dwie pary Big Stara - czarne i czerwone, Ola ma trzy. Nie są jakoś mocno styrane, ale są używane rzadko i na zmianę z innymi wiec może dlatego nie są tak złochane.
Pilar - 2018-01-09

Bierz conversy, 3 lata ciorania i dopiero teraz jakieś przetarcia sie pojawiają.
Mareczuczek - 2018-01-09

Zaletą bigstara jest to, że kosztują połowę tego co TH czy converse ;p Raczej nie będą używane dzień w dzień dlatego jakby mi nawet te 2 sezony wytrzymały to by było dobrze ;)
Pilar - 2018-01-09

To na kiego grzyba sie pytasz jak już sie zdecydowałeś :mrgreen:
johnnyg - 2018-01-09

Pilar napisał/a:
To na kiego grzyba sie pytasz jak już sie zdecydowałeś :mrgreen:

żeby się pochwalić jeszcze przed zakupem :mrgreen:

Kubaa - 2018-01-09

Ja kupuje TH zawsze na jakichś przecenach, więcej jak 250zl nigdy nie zapłaciłem. 400 tez bym nie dał za trampki :lol:
Wojtuuus - 2018-01-10

Mareczuczek napisał/a:
Na lato świetne, w końcu zobaczę czy ten Boost taki wygodny jak mówią ;-)
Ma ktoś całe białe niskie trampki? Polecacie coś? :) Marka nie ma znaczenia, może być firma krzak oby były dobrze wykonane. Myślałem o tych:

Obrazek


gazelle og, mega wygodne; przed Świętami Bożego Narodzenia nabyłem trzy pary, ah te promocje :oops:

adasie




oraz jordany



będzie spokój na kilka lat myślę :-D

hot_rider - 2018-01-12

przypadkiem trafiłem na ta stronę..najs
https://www.urbancity.pl/...ASAAEgLOlvD_BwE

johnnyg - 2018-02-02

Sieś


Szukam od jakiegoś czasu buta ,który będzie kompromisem pomiędzy NB 410 a oksfordami/lotnikami czy coś - ogólnie chodzi o wygodny i w miarę elegancki casual do chodzenia na codzień do roboty i po robocie, ale też żebym nie wyglądał jak ostatni dydol jak mi jakiś kontrahent wjedzie ze średnio zapowiedzianą wizytą,
coś myslałem o czymś takim, ale może macie jakieś fajne pomysły?

YacaJackowski - 2018-02-02

Może Reebok Kublio?


Kubaa - 2018-02-02

Ta biała podeszwa taki trochę faszyn from Raszyn :mrgreen:
hot_rider - 2018-02-02

YacaJackowski napisał/a:
Może Reebok Kublio?

[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe003e242b72.jpg]Obrazek[/url]


mam ten model tylko w takim odcieniu


nie polecam, bo zejscie sznurówki jest nisko i strasznie obciera stopę, rozwiązałem to omijając ostatnie otwory to znowu obciera kółko metalowe , chociaż mniej
ogólnie ten model to odgrzewany kotlet , bo był jakieś 3 lata temu w sklepach

Les - 2018-02-02

Uzupełniłem nieco buta


No i mega wygodne runnery


hot_rider - 2018-02-02

te pierwsze faktycznie są zrobione z korka?
Les - 2018-02-02

Dziwne w dotyku ale chyba nie :mrgreen:
konstruktor - 2018-02-04

Wczoraj kupione.
Salomon Speedcross 4


Na rozgrzewkę / przyzwyczajenie nóg do nowego buciora wpadło 8km.
Całkiem przyjemnie się biega (jak na razie :) )

rdk - 2018-02-05

Panowie, potrzebuje butów. Coś al’a adidas stan smith. Maja być białe
Moje Lacoste zaczęły sie mocno psuć i reklamowałem je, stylistycznie miodzio ale trochę krótko wytrzymały jak na buty za 400 zł (7 miesięcy). Szukam czegos w tym stylu bo mi się takie buty podobają i pasują do luźnego pójścia do pracy. Kto coś?

maciek - 2018-02-05

johnnyg napisał/a:
Szukam od jakiegoś czasu buta ,który będzie kompromisem pomiędzy NB 410 a oksfordami/lotnikami czy coś - ogólnie chodzi o wygodny i w miarę elegancki casual do chodzenia na codzień do roboty i po robocie, ale też żebym nie wyglądał jak ostatni dydol jak mi jakiś kontrahent wjedzie ze średnio zapowiedzianą wizytą,


NB 410 + oksford to bardzo odległe połączenie ;-)
a może jakieś sztyblety?

Mareczuczek - 2018-02-08

Kilka rzeczy, które ostatnio nabyłem w śmiesznych cenach:

Jeansy z HM


Koszula Farah, kupiona za 10% ceny sklepowej 8-)


I wylicytowane 5min temu Bootsy River Island za równowartość litra wódki :mrgreen:


Krychu - 2018-02-08

z tymi spodniami to przesadziłeś, nie dość, że rurki to jeszcze z kretyńskimi nacięciami :shock:
Mareczuczek - 2018-02-08

Nie są złe, na zdjęciu wyglądają znacznie gorzej niż w rzeczywistości ;)
Poza tym wszystkiego trzeba spróbować, kiedyś w życiu bym takich nie żałożył a teraz to moja ulubiona para jeansów :-D poza tym o gustach chyba nie ma co dyskutować ;-)

wierzba - 2018-02-08

te spodnie - imo omg
Seed - 2018-02-08

Ja tam wyczuwam, że Krychu może mieć niecne zamiary wobec Ciebie :gej:
I jeszcze w kolejnym poście piszesz o spróbowaniu wszystkiego, także wszystko jasne :bear1:

Mareczuczek - 2018-02-08

Nie rozumieją bo to nie spodnie dla starych ludzi :lol:
Krychu - 2018-02-09

musisz sobie w nich fotę zrobić :hyhy:
Kubaa - 2018-02-09

Dla Krycha idealna opcja, chowa w schowku swojego troka, a jak ma pauze to wyciąga i jedzie do najbliższego sklepu po czteropak harnasia :mrgreen:
Krychu - 2018-02-10

Kubaa, nie mogłem ogarnąć o co chodzi z tym postem, początkowo podejrzewałem, że z powodu mej trzeźwości, aż w końcu ogarnąłem, że popierdoliłeś temat i chodziło o piździka motocompo :serce:
Kubaa - 2018-02-11

Hahaha, lekki fuckup :mrgreen:
Mareczuczek - 2018-03-18

Nie chciał by ktoś odkupić trampek? ;) Wiosna idzie a kupiłem za duże...
Superdry rozm 44/28.5cm. Nówki


Kubaa - 2018-03-18

Mój rozmiar. Daj na priv cenę i nazwę modelu ;-)
YacaJackowski - 2018-03-19

Ma ktoś doświadczenia z Adidas Superstar? Chce sobie kupić ale obawiam sie, że po New Balance które są mega wygodne odpadnie mi noga.
Emre - 2018-03-19

Ja mam. Szału nie ma jeżeli chodzi o wygodę i szybko je zajechałem.
YacaJackowski - 2018-03-19

To lipa, bo musze miec wygodne buty bo zdarza się, że wychodzę do pracy o 6:30 i buty ściągam o 21:00 jak wracam do domu :-/ Coś kiedyś mówiłeś, że Asicsy sa mega wygodne, jakiś konkretny model?
Emre - 2018-03-19

GL3 i GL5 moge śmiało polecić. Ewentualnie Nike AM1.
banyo - 2018-03-20

Mareczuczek napisał/a:
Nie chciał by ktoś odkupić trampek? ;) Wiosna idzie a kupiłem za duże...
Superdry rozm 44/28.5cm. Nówki

Obrazek


Waty w czuby napchaj :lol:

YacaJackowski - 2018-03-20

Takie zamówiłem:



Miały być Asicsy ale nic kolorystycznie mi odpowiadającego nie znalazłem w dobrym pieniądzu a na te było dobre promo na nb.pl.

staryjaponiec - 2018-03-20





Adidas Rockadia Trail M CG3982 rozmiar 47 1/3. Kupione, raz ubrane i na sprzedaż :-/ Jednak trochę za małe, pomieszała mi się rozmiarówka, bo ja do Nike przyzwyczajony. Gdyby ktoś był chętny, proszę o wiadomość. Wystawiłem (po raz kolejny) na allegro, ale pośród kilkudziesięciu tysięcy tego typu ofert, praktycznie nie ma szans na sprzedaż.
Cena 170 zł.
Jakby co, aukcja allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7246234607

Emre - 2018-03-21

staryjaponiec, ile rzucasz?
Arkadio - 2018-03-21

Emre napisał/a:
staryjaponiec, ile rzucasz?
:lol:
Hikiel - 2018-03-21

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maciek w formie! :lol:

Mareczuczek - 2018-03-29

Sneakersy na lato kupione




Emre - 2018-03-29

Mi w takich butach widac zawsze dużego palca. :lol:
Mareczuczek - 2018-03-29

Pół rozmiaru w górę i po problemie :)
YacaJackowski - 2018-03-29

Kupiłem kolejne, ale takie promo było w Sizeer, że żal było nie brać:


Krychu - 2018-03-29

no, fajne rurki :mrgreen:
YacaJackowski - 2018-03-29

Nie kupiłem rurek jeno skoki :lol:
Pit - 2018-03-29

YacaJackowski, fajne, to jest model classic? Ja powróciłem do czasów gimbazy i liceum gdzie buciwo musialo być białe i kupiłem na lato takie:



YacaJackowski - 2018-03-29

Reebok Classic Leather Ripple WP.
CEZAR86 - 2018-03-29

YacaJackowski i Limon, u mnie ta sama kolorystyka ;)
Dwie pary na wiosnę



rdk - 2018-03-31

Tez uzupełniłem buty na wiosnę




Mareczuczek - 2018-03-31

Daj znać czy wygodne te Pharrelle :)
banyo - 2018-03-31

Chce mi się jakiegoś czerwonego buta. Myślę o NB...
YacaJackowski - 2018-03-31

Mialem NB 574, limitke, całą czerwoną. Niestety był zamszowy wiec pierdolca dostawalem z czyszczeniem, żeby jakoś wyglądały. Wiec jak czerwone to tylko skóra a nie zamsz bo kurvicy dostaniesz.
Mareczuczek - 2018-03-31

Mi chodzą po głowie jakieś pastelowe Asicsy, niektóre kolorystyki są świetne np:



I na całe czarne sneakersy poluje cały czas :mrgreen:

A z zakupów na lepszą pogodę jeszcze:



Nike Flyknit Lunar 3, wygodniejsze nawet od NMD na booście :shock: :shock:

gaseb - 2018-03-31

banyo napisał/a:
Chce mi się jakiegoś czerwonego buta.
Kup czerwony plastidip :P
Arkadio - 2018-03-31

ja niedawno pierwsze conversy, na razie czekają na lepsza pogodę

banyo - 2018-04-01

gaseb napisał/a:
banyo napisał/a:
Chce mi się jakiegoś czerwonego buta.
Kup czerwony plastidip :P


Chyba Ty!


:lol:

gaseb - 2018-04-01

Skoro już musi być czerwony to może Presto? :-)

rdk - 2018-04-05

Mareczuczek napisał/a:
Daj znać czy wygodne te Pharrelle
generalnie jest ok. W tym bucie nie ma za bardzo co przeszkadzać z uwagi na konstrukcję :lol: nie no dla mnie są spoko.

a update jest taki, że te reeboki w chvj syfiaste są. Materiał wygląda jak kauczuk, są ecru nie białe :shock: a najgorsze jest to, że język, który jest mocno biały przy reszcie buta, jest z "siatki" więc będzie wyglądać dobrze tylko pierwszego dnia.
Odesłałem i zamówiłem białe Adidas Stan Smith.

Karamba_DC2 - 2018-04-19

Mordki pytanie takie, do ślubu wybrałem sobie niebieski(chabrowy) garnitur we włoskim stylu, i kupilem już w zasadzie brązowe buty. Mi się podoba to połączenie, pasek też mam w tym kolorze już.
Ale teraz nie wiem czy jednak nie powinny być buty czarne ? :/

Pilar - 2018-04-19

Pi*rdol to, zostaw brązowe :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-04-19

Kurde też tak wolę :mrgreen:

Znowu w internetach tak piszą :roll:
"Brązowe buty nadają mężczyźnie lekko casualowego wyglądu, zatem chcąc zachować zasady klasycznej elegancji na własnym ślubie, Pan Młody powinien zdecydować się na czarne nielakierowane buty z zamkniętą przyszwą i małą ilością przeszyć (tzw. Oksfordy)."

Kubaa - 2018-04-19

omasz, chłop jesteś czy baba :mrgreen: Pierdol to, rób jak Tobie się podoba - a nie jak podręczniki czy internety piszo :zdrowko:
Game - 2018-04-19

+1.
Jakiś gejek w okularach, za dużym swetrze i za krótkich spodniach, popijając kawę ze starbunia będzię Ci pisał jak masz się ubrać na własny ślub :lol: :-> Nawet jak w guglu wpiszesz "niebieski garnitur ślubny" to na co drugim zdjęciu są brązowe buty, moim zdaniem zajebiście wyglądają.

Qban - 2018-04-19

Myśle, ze czarne buty do niebieskiego garnituru będą wyglądały bardziej elegancko i ja osobiście bym takie wybrał. Tym bardziej, ze piszesz o włoskim stylu, który kładzie nacisk na szczegóły..
Mareczuczek - 2018-04-19

Tobie ma się podobać i masz się dobrze w tym czuć.
Wg mnie połączenie jest dobre, sam planuję dokupić brązowe buty do granatowego garniaka na wesele na którym będę świadkował ;) Świat się nie zawali :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2018-04-19

Dzięki za sugestie, to mi wystarczyło, zostaję brąz 8-)
Miałem obawy czy nie za bardzo się wyłamuję :mrgreen:

subo77 - 2018-04-19

Według tego jegomościa w rachubę wchodzą tylko czarne wiedenki lub lotniki.

TorquedMad_Mind - 2018-04-20

Karamba - po co się przejmujesz takiemi pierdołami?
Ślub to nie wybieg modowy.

Kubaa - 2018-04-20

Bio napisał/a:
Karamba - po co się przejmujesz takiemi pierdołami?
Ślub to nie wybieg modowy.

Ze skrajności, w skrajność... To nie Krychu żeby się tak ubrać :mrgreen:

sajmonski - 2018-04-20

Też miałem ten dylemat i zdecydowałem się na czarne, wg mnie to była dobra decyzja. Głównie chodzi o osobiste odczucia i w takim połączeniu czułem się bardziej stosownie ubrany do okazji i dużo bardziej elegancko to wygląda (gdzie granat + brąz to domena biznesowego outfitu). Brązowe zostawiłem sobie na poprawiny.
johnnyg - 2018-04-20

też miałem dylemat i wziąłem czarne błyszczące i gajer też mam taki właśnie ciemny granat prawie czorny i przede wszystkim wyglądałem doyebanie na ślubie :D
Krychu - 2018-04-20

W brązowych jak wdepniesz w gówno przed kościołem to nie będzie aż tak widać jak na czarnych, przesądzone!
Kubaa - 2018-04-20

Wdepnął w gówno to już wcześniej, zaręczając się :lol: :lol: :lol:
YacaJackowski - 2018-04-21

A mowilem kurva czarny garniak a teraz rozkmina czy gówno widac :lol:
Krychu - 2018-04-21

Jo, ale czarny nie pasowałby do zacisków Spoon :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-04-21

:mrgreen:
Mam dzisiaj dzień wolny, dwie galerie odwiedziłem bo narzeczona też szuka. Nie wiem gdzie są te buty do garnituru, o oxfordach mało kto słyszał :lol:
Wszystko wiązane, a tak nie miało być bla bla bla
Ładne cyrki :mrgreen:
Są jakies specjalne sklepy dla młodego? ;)

subo77 - 2018-04-22

Karamba_DC2,
https://sklep.klasycznebuty.pl/oksfordy,103.html

Tylko przed zakupem polecam kontakt z właścicielem sklepu w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru bo to nie takie pstryk jak w przypadku trumniaków z ccc czy dajśmana :mrgreen:

sajmonski - 2018-04-23

w Ryłko/Lavardzie można dostać ładne buty, w Bytomiu również mają kolekcje ślubne.
Karamba_DC2 - 2018-04-23

Nie spotkałem sklepu w którym byly by oxfordy, ogólnie mało gdzie wiedzieli co to za buty :roll: Ja miałem prawo nie wiedzieć, bo taka moda mnie nie interesuje, ale w sklepach z obuwiem wyjściowym to przypał.
Denerwujące jest szukanie czegoś, czego nie można zobaczyć.
W czasach internetu wszystko kupuje się przez koszyk, bo nawet sklep stacjonarny nie ma na stanie :-/
Ogólnie do dupy robota i strata czasu na szukanie bez rezultatu :roll:
Nie wyobrażam sobie kupić takich butów przez koszyk, to nie sa zwykle adiki...

Pit - 2018-04-23

W zalando możesz swobodnie wysyłać i odsyłać za darmo, jak przez internet to polecam ten sklep. Znajoma potrafi kupić tam ciuchow za 2k i potem odesłać za 1,5k, małą część zostawiając sobie.
subo77 - 2018-04-23

Karamba_DC2 napisał/a:
Nie spotkałem sklepu w którym byly by oxfordy, ogólnie mało gdzie wiedzieli co to za buty :roll: Ja miałem prawo nie wiedzieć, bo taka moda mnie nie interesuje, ale w sklepach z obuwiem wyjściowym to przypał.
Denerwujące jest szukanie czegoś, czego nie można zobaczyć.
W czasach internetu wszystko kupuje się przez koszyk, bo nawet sklep stacjonarny nie ma na stanie :-/
Ogólnie do dupy robota i strata czasu na szukanie bez rezultatu :roll:
Nie wyobrażam sobie kupić takich butów przez koszyk, to nie sa zwykle adiki...


Doskonale Cię rozumiem. Tydzień temu chodziłem siedem godzin po szczecińskich centrach handlowych w poszukiwaniu właśnie oxfordów, nie znalazłem ani jednej pary. Zamówiłem dzisiaj w KlasyczneButy.pl po wymianie paru wiadomości, przesłaniu wymiarów stopy plus zdjęcia właściciel dobrał obuwie mające pasować. Też nie podoba mi się wydawanie 800 cebulionów na buty których nie miałem w ręku, ale nic nie poradzisz, sklepów stacjonarnych z takim obuwiem jest jak na lekarstwo.

Karamba_DC2 - 2018-04-24

No w zasadzie chyba nie ma w mojej okolicy, google milczy :/
Napisz jak wypadł zakup przez internet ;)

rdk - 2018-04-25

Karamba, ludzie na swoje wesela odpierdalaja takie popeliny, że brązowe czy czarne to nie dylemat.
Ja bym dziś ubrał brązowe. Może jakbyś ubrał brązowe monki to ciut za "luźno" ale tak - pieprzyć to.

Leo - 2018-04-26

a był w Kazarze? Ja miałem od nich buty na swój ślub. Wygodniejszych butów wyjściowych nie miałem.
subo77 - 2018-04-27

Wczoraj dotarły moje oxfordy z klasycznebuty.pl, model to LaZigne 7748. Jakość wykonania jak najbardziej okej, żadnych przebarwień, zagnieceń czy innych niedoróbek. Po konsultacji mailowej z obsługą sklepu rozmiar został dobrany bardzo dobrze, co w moim przypadku nie jest prosta sprawą przez stopy typu hobbit (szeroka stopa plus wysokie podbicie). Jedyny minus to opakowanie obuwia, karton jak od butów z bazaru za 10 zł, biały bez jakiegokolwiek brandingu.



seremaq - 2018-04-27

Mareczuczek napisał/a:
Tobie ma się podobać i masz się dobrze w tym czuć....

Dokładnie tak. Karamba to Wasz dzień. Nie zwracaj uwagi na poradniki i inne pierdoły w internetach. Chcesz założyć granatowy garnitur i brązowe buty to tak zrób... i nie mówię tak dlatego, że sam na swoim ślubie wybrałem taki zestaw :lol:

maciek - 2018-05-14

Fajny artykuł o ubiorze na ślub. Generalnie zasady opisane maja zastosowanie zawsze, nie tylko w przypadku pana młodego. Jasno opisane jak dobrać Rozmair garnituru, koszuli itd. Polecam

http://janadamski.eu/2018...-ubrac-na-slub/

Mareczuczek - 2018-07-09

2 tygodnie temu znajoma zaprosiła mnie na wesele. Zgodziłem się po czym uświadomiłem sobie, że jestem w dupie bo miałem garnitur z czasów gdy ważyłem 10kg więcej. Zwężanie nie wchodziło w grę. Zaczęły się poszukiwania garnituru. Wesele z młodymi ludźmi, luźna atmosfera, fajna miejscówka więc pomyślałem, że muszę znaleźć coś na wypasie 8-)
Na 1 ogień poszły spodnie - wiadomo, całą imprezę są na dupie(nie zawsze) dlatego muszą pasować idealnie. Do nich dopiero zdecydowałem dobrać resztę. Wpadły mi w ręce mocarne spodnie Gianni Feraud. Zobaczyłem światełko w tunelu. Praktycznie w tym samym momencie znalazłem nowe, nieużywane buty z ASOS-a z drugiej ręki w idealnym odcieniu spodni za śmieszną cenę. Koszula miała być biała lecz w ostatnim momencie padło na czarną. Najtrudniej było z marynarką, planowałem szarą z jakąś teksturą lub bordową pod kolor spodni.
Zakupy przez internet, bez mierzenia i oglądania ciuchów na żywo. Nie może się udać? No jednak może :)

"Garnitur" zebrał mega dużo pochwał co mnie cieszy ;-)


Marynarka Only&Sons z outletu :oops:

Krychu - 2018-09-08

Jeśli chcesz zostać alfonsem, to jesteś na właściwej drodze 8-)
Cino - 2018-09-08

Krychu napisał/a:
Jeśli chcesz zostać alfonsem, to jesteś na właściwej drodze 8-)



Hahaha trafnie :ok:

Kompletnie nie moja bajka ale jak sie dobrze czułeś to spoko. Buty ładne.

Mareczuczek - 2018-09-08

Świadkowałem 01.09 u przyjaciela w tym garniaku i z 20 osób mi powiedziało, że przezajebisty garnitur.
A po 2 jest wygodny i dosyć przewiewny.
Nie przesadzajcie :D

wierzba - 2018-09-08

Mareczuczek, skoro 20 osób tak powedziało to musi być zajebisty a może byli po prostu mili :lol:
Kubaa - 2018-09-08

Marynarkę na zieloną zmień, będzie lepiej :mrgreen:


Mareczuczek - 2018-09-09

wierzba napisał/a:
a może byli po prostu mili :lol:


Racja ;]
Dla mnie się podoba w każdym razie. Na inne okazje mam szary w kratę

Pankracy - 2018-09-09

Podlasie :D
Pit - 2018-09-09

„To się dla mnie podoba” :lol:
Qban - 2018-09-09

Pankracy napisał/a:
Podlasie :D

:lol: :mrgreen:

johnnyg - 2018-09-10

Mareczuczek napisał/a:

Dla mnie się podoba w każdym razie.


najpierw myslę" oho, smiga po mistrzach i joemonsterach w robocie toteż podłapał żarcik, a potem patrzę w rubrykę"Skąd" . I okazuje się że to tak na serio :D .


Dla mnie to nie przeszkadza wcale w razie czego :)

Mareczuczek - 2018-09-10

Akurat to napisałem specjalnie, myślałem że każdy załapie żart :roll:
Pit - 2018-09-10

nie przejmuj się
tak naprawdę każdy w głębi duszy chciałby trochę być alfonsem :mrgreen:

miałem nic nie kupować, ale trafiłem przypadkiem super promocję na żelowe asicsy i są super wygodne.

wierzba - 2018-09-10

pochodź w epic react to zmieni Ci się punkt widzenia co jest super wygodne ;)
Seed - 2018-09-20

Moze i wygodne, ale te epic react w ogole nie wygladaja moim zdaniem. Amfibia na nodze :mrgreen:
rdk - 2018-09-21

premierę miały niedawno Converse w kooperacji z Carhartt i czarne oraz białe są świetne. Zaczynam na nie polować 8-)
Pankracy - 2018-09-21

Polecicie jakieś buty trekkingowe? Idzie zima, a ja spędzam dużo czasu np. na trawiastych lotniskach, więc dobrze jakby były wodoodporne, wygodnie i nie wyglądały jak kupa? Pamiętam że są tu jacyś spece od wspinaczki na Gubałówkę, więc pytam.
johnnyg - 2018-09-21

ja się wspinałem do kolejki na gubałówkę w bodajże październiku, to warunki były już ciężkie( jak to w tatrach wysokich) ! tu warto pamiętać o obuwiu z membraną, najlepiej typu Salomon X Ultra. Jak kolejka do kolejki jest długa to naprawdę noga może się spocić i wtedy taka membrana się przydaje idealnie. Pamiętaj też o oddychającej bieliźnie termoaktywnej, bo im wyżej tym temperatura się zmienia - odór nieświeżych oddechów i skraplającego się wszędzie potu tylko to wrażenie potęguje. Jeśli chcesz wybrać się na naprawdę konkretny wjazd na przykład w grudniu lub lutym, to nie zapomnij o kasku, ponieważ już niektórzy mówili, że łatwo można dostać czyjąś deską snowboardową lub nawet nartami po głowie w takiej kolejce! to nie są żarty, nie wszyscy to doceniają i potem takie wiązania - a to bardzo dobre wiązania, też salomona - jak wbiją się w łeb, to już masz guza.

jAKBYŚ MIAŁ jakieś pytania to dzwoń


a tak na trawę to ziomek, pierwsze lepsze buty taktyczne ze sklepu militarnego będą dobre , ew campusy bez membrany tylko zalane gumą dośc wysoko i będzie orajt zdecydowanie, za 2 stówki nawet

Wojtuuus - 2019-08-31

ciężko kupić coś w sieciówkach/centrach handlowych normalnego, klasycznego, ale są ;-)


Youtro - 2019-10-09

Gino rossi?
Youtro - 2019-11-07

Gdzie kupię dobrej jakosci Chinosy w ktorych pochodze kilka lat?
Karamba_DC2 - 2019-11-07

Zobacz w giacomo conti, jakosc spodni jakie kupowałem jest spoko ;)
Les - 2019-11-07

Karamba_DC2 napisał/a:
Zobacz w giacomo conti, jakosc spodni jakie kupowałem jest spoko ;)

X2 super sa

Kubaa - 2020-04-29

Sklepy pozamykane... Gacie dziurawe...

Pany, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy, gdzie kupię bokserki? Coś rozsądnego jakościowo i cenowo, nie mam parcia na wielkie napisy CK :lol:

Pilar - 2020-04-29

Ostatnio kupuje Jack&Jones na zalando. Spoko jakość i bez przegięć cenowych :-D

https://www.zalando.pl/sl...denim-division/

Leo - 2020-04-30

Kubaa napisał/a:
Sklepy pozamykane... Gacie dziurawe...

Pany, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy, gdzie kupię bokserki? Coś rozsądnego jakościowo i cenowo, nie mam parcia na wielkie napisy CK :lol:


jebany przeglądał moją safe :lol: :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group