JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Ogólne - Szpilki do Desmonda?

Lee_Liu_Te - 2021-03-20
Temat postu: Szpilki do Desmonda?
Witam. Koledzy czy ktoś się orientuje jakie zastosować szpilki (kulowe czy stożkowe) do Desmonda Regamaster 17 5x100 7j et 45? Nie mam możliwości sprawdzenia, a niedługo szykuje się montaż.
Piotrek(T) - 2021-03-20

Nie wiem jakie będą dobre, ale jeśli będziesz kiedyś sprzedawał te koła to dawaj na PW 8-)
TorquedMad_Mind - 2021-03-21
Temat postu: Re: Szpilki do Desmonda?
Lee_Liu_Te napisał/a:
Witam. Koledzy czy ktoś się orientuje jakie zastosować szpilki (kulowe czy stożkowe) do Desmonda Regamaster 17 5x100 7j et 45? Nie mam możliwości sprawdzenia, a niedługo szykuje się montaż.

A gniazdo masz stożkowe czy kulowe? Odpowiedź na to pytanie odpowiada Ci na to jakie nakrętki zastosować

Lee_Liu_Te - 2021-03-21

Piotrek(T) napisał/a:
Nie wiem jakie będą dobre, ale jeśli będziesz kiedyś sprzedawał te koła to dawaj na PW 8-)
spoko, ale raczej szybko to nie nastąpi bo to świeży nabytek. 6 lat o nich marzyłem i udało się kupić w super stanie. Teraz dostosowuje je do projektu :-D
Lee_Liu_Te - 2021-03-21
Temat postu: Re: Szpilki do Desmonda?
[quote="TorquedMad_Mind"]
Lee_Liu_Te napisał/a:

A gniazdo masz stożkowe czy kulowe? Odpowiedź na to pytanie odpowiada Ci na to jakie nakrętki zastosować
no właśnie przegapiłem to, a felgi są już u lakiernika. Zadzwonię do niego i może on mi podpowie jaki to rodzaj gniazda. Chciałem tutaj uzyskać podpowiedź bo od razu po odbiorze jest montarz.
TorquedMad_Mind - 2021-03-22
Temat postu: Re: Szpilki do Desmonda?
[quote="Lee_Liu_Te"]
TorquedMad_Mind napisał/a:
Lee_Liu_Te napisał/a:

A gniazdo masz stożkowe czy kulowe? Odpowiedź na to pytanie odpowiada Ci na to jakie nakrętki zastosować
no właśnie przegapiłem to, a felgi są już u lakiernika. Zadzwonię do niego i może on mi podpowie jaki to rodzaj gniazda. Chciałem tutaj uzyskać podpowiedź bo od razu po odbiorze jest montarz.

Wg fotek w interneci i strony Desmonda - raczej stożkowe, ale najlepiej potwierdzić z lakiernikiem.

Krychu - 2021-03-26

Bardzo mało prawdopodobne aby te felgi mogły mieć inne gniazda niż stożkowe. Sferyczne to w OEM felgach się zdarzają.
Lee_Liu_Te - 2021-04-14

Koledzy w moim przypadku jest to stożek. Dzięki za podpowiedzi
Lee_Liu_Te - 2021-05-17

Koledzy czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś informacje na temat starych ori Desmondow Regamaster? Kiedy powstały, gdzie, jak? Ja tylko znalazłem kilka informacji na forach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group