JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

SSG - Street Shadows GARAGE - Współpraca z SSG.

Deox - 2008-08-08
Temat postu: Współpraca z SSG.
Ponieważ cały czas staramy się iść na przód i rozwijać Nasz portal postaraliśmy nawiązać współpracę z firmą Street Shadows Garage, która modyfikowała już nie jedno z Waszych aut.

Celem powstania tego działu jest to, abyście mogli śmiało zadawać pytania odnośnie tego, co SSG może Wam zaoferować.

Także serdecznie witamy w Naszych skromnych progach i myślę, że współpraca będzie się na pewno prawidłowo układać. :)

Japoniec - 2008-08-08

Witamy :]
Matey - 2008-08-08

Jako, ze jestem jednym z 3 administratorow forum, to mnie rowniez wypadaloby sie przywitac. Takze Witajcie :)
rdk - 2008-08-09

żeby nie było że jestem nie wychowany - również witam 8-)
Deox - 2008-08-10

Co do współpracy z SSG możemy Was zapewnić, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Sprawa wygląda tak, że po prostu skład SSG jest mocno zawalony robotą i trochę to potrwa zanim wszystko zostanie ogarnięte.

Prosimy o cierpliwość. :)

gooffy - 2008-08-11

Witam wszystkich. W miare mozliwosci bede sie staral odpowiadac na wszystkie pytania kierowane do nas. Czasami bedzie to szybciej czasami na odpowiedz bedziecie musieli chwilke poczekac (dla mnie doba ma tez tylko 24h) wiec prosze o cierpliwosc i wyrozumienie. Jesli ktos chce informacje uzyskac szybciej prosze o kontakt telefoniczny 605 433 344.
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group