JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Ankiety - Czy oglądacie Prison Break.

Kevin - 2007-02-19
Temat postu: Czy oglądacie Prison Break.
Mała ankieta o tym serialu, bo powiem szczerze, że strasznie mnie zajarała opowieść z Fox River i chciałbym poznać, co sądzicie na ten temat! Ja już po zobaczeniu 20 minut wiedziałem, że seria wniesie powiew świerzości w ramy mojego monitora. Ciągłe zwroty akcji, ciekawy scenariusz, mase wątków pobocznych oraz bardzo dobrze podobierani aktorzy i realizacja całości sprawia, że nie jestem w stanie przestać śledzić perypetii Michaela Scofielda. 8-)

Nie oglądam serialu na Polsacie, bo w dupie mam czekanie na kolejny odcinek cały tydzień plus co 10 minut dostaje porcję 15 minut reklam! :evil: Oczywiście z pomocą przychodzi internet i wzorowa wersja HDTV.

Od czasu pojawienia się Prison Break powstała także masa fanowskich stronek w necie!
Polecam parę z nich:

http://www.prisonbreak.int.pl/
http://www.prison.pl/
http://prisonbreak.fan-sites.org/

Info o głównym bohaterze tej historii:
http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Scofield

Deox - 2007-02-19

Jak na razie serial jest mega zajebisty i też wciąga mnie do reszty, ale ja oglądam na Polsacie. :-P Dziś właśnie był. Mój ulubiony, czarny charakter to Abruzzi, kawał *****. :mrgreen: Przy nim inni to leszcze.
kamilos - 2007-02-19

na bieżąco dzień po emisji w USA oglądam każdy odcinek :) wciąga niemiłosiernie :)

ps. przy okazji również oglądam "24" 6'sta serię oraz "Desperate Housewives" 3'cia :-)

Wiseguy - 2007-02-19

nie ogldam, nie mam czsu zbytnio, ale za to LOST jest moim idolem :mrgreen:
Cino - 2007-02-19

Ogladam jutro kolejny odcinek :) Potrafilem ogladac nawet prison break do 7 rano, mowiac do siebie, co 40minut " ok jeszcze jeden odcinek " a tu nagle 7 rano :mrgreen:

Lost obejrzalem moze z 5 odcinkow i nie wciagnal mnie :/ choc moja siostra katowala Lost`ow mniej wiecej podobnie jak ja Prison Break. :-D

raceboarder - 2007-02-21

kurcze ja czekam na cała serie bo jeszcze ani jednego odcinka nie oglądałem , nadrobie to sie wypowiem , ale sądząc po komentarzach napewno mi sie spodoba :-P
Kevin - 2007-02-21

race nie masz na co czekać! trzeba oglądać, a Tobie Cino powiem, że miałem tak samo! kończyłem oglądać, jak juz widno było znowu! :mrgreen:
Cino - 2007-02-21

Wrocilem wlasnie z pracy, zaliczylem maly racing z Integra czerwona :) a teraz zabieram sie za Prison Break`a seria 2 odcinek 17 czyli nowiutki :)
Deox - 2007-02-23

Cino napisał/a:
seria 2 odcinek 17 czyli nowiutki :)


no to ja jestem ostro do tyłu przy Was. :-D chyba sobie ściągne jednak z sieci.

Majstor - 2007-02-25

ja tez ogladam i tez juz obejrzalem 2 x17 ...i chce wiecej :)
Pawco - 2007-02-28

ja odcinek 18 drugiego sezonu dzisiaj przestudiowalem :)
Cino - 2007-03-01

18 tez mam juz za soba :) a wiadomo ile bedzie odcinkow 2 serii? bo z tego co wyglada to juz nie za wiele?
no_fear - 2007-03-01

Prison rządzi ;-)
na razie z braku czasu utknalem na 2x15 :-/


Kolejne odcinki:
Odcinek 2x19 - Sweet Caroline - 5 marzec
Odcinek 2x20 - Panama - 19 marzec
Odcinek 2x21 - End of the road - 26 marzec
Odcinek 2x22 - Sona - 2 kwiecień

:lol:

Cino - 2007-03-01

Czyli tak jak przypuszczalem 2-3 odcinki i po filmie :) Wtedy zabieram sie jeszcze raz od poczatku :mrgreen:
Deox - 2007-03-01

hehe no_fear posiada info z pierwszej ręki. 8-) Ja zrobiłem tak jak Wy i też użyłem internetu. Teraz jestem na etapie 2,11 i serial nic, a nic nie traci. Ciągle ta sama wciągająca atmosfera i klimat. Oby nie zakończyli serialu szybko, choć raczej tego nie zrobią, bo narazie to pewnie trzepią kasiory na nim i będzie jak "Rodzina Soprano". :mrgreen:
Pawco - 2007-03-01

no w Usa podobno jest istny szał na punkcie Prison Break :mrgreen:
Majstor - 2007-03-01

Ja tez zaraz zabieram sie za 2x18 :)
raceboarder - 2007-03-02

ja nadrabiam powolli dopiero jetem przed 12 odcinkiem serii I . Narazie oglądam i oglądam i stwierdzam ze przerąbane z tego wiezienia uciec :mrgreen: Fajny film .
Pawco - 2007-03-02

raceboarder napisał/a:
ja nadrabiam powolli dopiero jetem przed 12 odcinkiem serii I . Narazie oglądam i oglądam i stwierdzam ze przerąbane z tego wiezienia uciec :mrgreen: Fajny film .


To juz tylko 18 odcinkow Tobie zostalo do dogonienia :-D

Cino - 2007-03-02

A kto slyszal piosenke Kaye Styles - Prison Break Anthem? Proponuje sciagnac wpada w ucho :) Nic specjalnego ale jakis tam rytm jest. Jak ktos chce to niech napisze mail na priv to podesle.
Deox - 2007-03-03

Muzykę zostawie na koniec, ale najgorsze jest, że obejżałem już 2,18 i nie ma narazie co dalej zciągać. :mrgreen: Teraz muszę grzecznie czekać na każdy odcinek. 8-)
Kevin - 2007-03-03

Ja się nie możecie doczekać, to rzucę link do spoilera odcinak numer 19! :mrgreen:

http://www.youtube.com/wa...ThYUDRUcmxrSkY=

I foty:

http://www.skazanynasmier...#forumpost27796

Pamiętajcie już 5 marca w FOX następny odcinek, a potem do neta! :mrgreen:

Btw. Przy okazji, jak będziecie oglądać ten trailer, to tam jest napisane i spiker mówi "Just 4 episodes left"! Wiecie co to oznacza! 8-)

Soon will be over!?

Cino - 2007-03-13

19 odcinek "Sweet Caroline" to jeden z lepszych odcinkow ktore ostatnio ogladalem. Troche sie wydarzylo, W koncu! bo te kilka w wstecz byly troche juz takie naciagane jak "moda na sukces" :mrgreen: No ale juz za tydzien nastepny. Czekam z niecierpliwoscia.
PEACE!!

Kevin - 2007-03-13

kurde strasznie się teraz dłuży! 19 marca daleko! :roll:
Pawco - 2007-03-13

Kevin napisał/a:
kurde strasznie się teraz dłuży! 19 marca daleko! :roll:


jaki 19 marca??przeciez dzisiaj w usa bedzie lecial 20 odcinke 2 seri wiec pewnie jutro rano juz bede mial lookniety 20 odcinek :mrgreen:

Kevin - 2007-03-13

Pawco ja wskazałem ta datę na podstaiwe tego co na pierwszej stronie napisał no_fear! Tam jest 19 marca, więc tym się sugerowałem!
Pawco - 2007-03-13

wsumie to chyba mi sie cos pomylilo hehehe.Teraz chyba rzeczywiscie jest przerwa 2 tygodniowa wiec dopiero 19 marca :)
Cino - 2007-03-13

Pawco napisał/a:
Kevin napisał/a:
kurde strasznie się teraz dłuży! 19 marca daleko! :roll:


jaki 19 marca??przeciez dzisiaj w usa bedzie lecial 20 odcinke 2 seri wiec pewnie jutro rano juz bede mial lookniety 20 odcinek :mrgreen:



Zerknij w terminarz :) Jesli mialby wyjsc wyszedlby wczoraj, i dzis latalby juz na sieci. 20 odcinek pojawia sie w poniedzialek wiec 19 bedzie mozna go dorwac :-D 21 i 22 beda wychodzily juz co poniedzialek.

Deox - 2007-03-13

Przecieki donoszą :mrgreen: , że na serii drugiej się nie skończy. Daje linka, ale Ci, co nie chcą wiedzieć za nim pojawią się kolejne odcinki niech nie klikają, by nie popsuć sobie zabawy.

http://www.prisonbreak.nforce.pl - na tym forum są szpiegowskie newsy. :mrgreen:

Kevin - 2007-03-14

Nawiązując do Prison i innych seriali, to tu http://www.tvshows.yoyo.pl/ macie linka, gdzie można sobie pobierać! Taka wyszukiwarka odcinków do różnych seriali!
Kevin - 2007-03-20

Dobra Panowie wbijajcie po numerek 20! :mrgreen:
http://www.ex-torrent.pl/pozycja,35262

Dziś kolejne karty zostaną rozdane!

Matey - 2007-03-20

Mnie nie porywa ten serial :D Chyba jestem inny :)
Deox - 2007-03-20

Matey napisał/a:
Mnie nie porywa ten serial :D Chyba jestem inny :)


Niektórych porywa "Moda na sukces". ;-)

Matey - 2007-03-20

Mnie "Plebania" porwala... :)
Kevin - 2007-03-20

Matey napisał/a:
Mnie "Plebania" porwala... :)


nie , no spoko! :mrgreen:

Btw. Można już raczej napisać, że na 99,99% będzie sezon III! ! Jak wiecie nie zabija się kury znoszącej złote jaja, więc po jaką cholerę kończyć serial, który zdobywa co raz większą popularność, a faceci w garniturach liczą tylko szmalec wpływające z reklam nadawanych pod czas serialu! Z jeden strony się cieszę, że serial się nie skończy(zostały tylko 2 odcinki do końca drugiego sezonu), bo zżyłem się z bohaterami, ale z drugiej strony mam nadzieję, że nie zabraknie pomysłów na scenariusz i serial nie zacznie przynudzać! Pożyjemy, zobaczymy! No, a teraz idę ogladać numerek 20! :mrgreen:

Cino - 2007-03-20

To ja zabieram sie za 20 odcinek wlasnie mi sie dociagnal :)
Kevin - 2007-03-20

Kuźwa już po i znowu na ciśnieniu! Dawać następne! :-P
Matey - 2007-03-20

No mi tez wlasnie zaraz kolejny odcinek plebani sie konczy i nastepny bedzie jutro dopiero :/
Deox - 2007-03-20

Niedługo trzeba będzie osobne forum założyć o tym serialu. :-P Najpopularniejszy temat na forum JDM. :mrgreen:

Btw. Ja też dziś bede oglądał.

Pawco - 2007-03-20

ja wlasnie sie zabieram za 20 odcinek....oprawa napojowo-żywnosciowa zrobiona i mozna ogladac :-D
Cino - 2007-03-20

Cienko mi sie podobal ten 20 odcinek. koncowka jak zwykle daje do myslenia :-/
Pawco - 2007-03-20

Michael,michael..!!!! :mrgreen:
Deox - 2007-03-20

Pawco napisał/a:
Michael,michael..!!!! :mrgreen:


A mogli być już daleko... :-D

Kevin - 2007-03-22

Info na temat trzeciej serii! :-D

http://www.prison.pl/

Oficjalnie potwierdzone!

Cino - 2007-03-22

szczerze to wcale mnie to nie cieszy, bo stanie sie to niczym jak wyzej pisane bylo "moda na sukces" 1 seria byla idealna, druga juz dosyc ostro naciagnieta, wiec trzecia moze byc juz tylko gorsza :-/ Widac hajc jaki zarabiaja na tym serialu wzial gore i beda to ciagnac tak dlugo dopoki serial bedzie znosil zlote jaja
Pawco - 2007-03-22

Cino napisał/a:
szczerze to wcale mnie to nie cieszy, bo stanie sie to niczym jak wyzej pisane bylo "moda na sukces" 1 seria byla idealna, druga juz dosyc ostro naciagnieta, wiec trzecia moze byc juz tylko gorsza :-/ Widac hajc jaki zarabiaja na tym serialu wzial gore i beda to ciagnac tak dlugo dopoki serial bedzie znosil zlote jaja


nie ma to tamto....pierwszy sezon wymiata ale do tasiemca typu "moda na sukces" brakuje jeszcze jakies 3500 odcinkow ;-) Trzeba byc dobraj mysli ze nie spadnie na psy :mrgreen:

Majstor - 2007-03-23

2x20 za mna i w sumie dalej mi sie nie nudzi chociaz w monotonie wchodzi juz..
raceboarder - 2007-03-24

ja wkoncu dostałęm 2 serie , ale jakoś nie mam ochoty sie za to zabrać / jedno jest pewne w Tv nigdy bym tego serialu nie oglądnął ;-)
Pawco - 2007-03-24

raceboarder napisał/a:
ja wkoncu dostałęm 2 serie , ale jakoś nie mam ochoty sie za to zabrać / jedno jest pewne w Tv nigdy bym tego serialu nie oglądnął ;-)


w telewizji masakra :) chyba dopiero 8 odcinek bedzie lecial jutro i te reklamy :-/

Kevin - 2007-03-27

"Fin Del Camino" 8-)

http://www.ex-torrent.pl/pozycja,36474

i jeszcze newsy o trzecim epizodzie:

http://www.skazanynasmier...php?storyid=175

Deox - 2007-03-27

Czyli zostały nam dwa odcinki, a potem czekamy na 29 sierpnia i startujemy z nową serią. :-D

Moja interpretacja newsa:

"Większość (90%) wątków z II sezonu ma zostać rozwiązana.

Czyli jest dobrze. :-D

"Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie" (P. Scheuring).

Czyli jednal nie będzie to tasiemiec i wiemy już kiedy się to wszystko zakończy i że wogóle sie skończy. :-D

"Znajdziemy w nim 8 głównych bohaterów i jedną/dwie nowe postacie. Bohaterowie, którzy przetrwają ucieczkę będą nadal powiązani linią fabularną. (Czytaj więcej)"

Czyli jednak niektórym sie uda. 8-)

Pawco - 2007-03-27

Deox napisał/a:
Czyli zostały nam dwa odcinki, a potem czekamy na 29 sierpnia i startujemy z nową serią. :-D

Moja interpretacja newsa:

"Większość (90%) wątków z II sezonu ma zostać rozwiązana.

Czyli jest dobrze. :-D

"Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie" (P. Scheuring).

Czyli jednal nie będzie to tasiemiec i wiemy już kiedy się to wszystko zakończy i że wogóle sie skończy. :-D

"Znajdziemy w nim 8 głównych bohaterów i jedną/dwie nowe postacie. Bohaterowie, którzy przetrwają ucieczkę będą nadal powiązani linią fabularną. (Czytaj więcej)"

Czyli jednak niektórym sie uda. 8-)



Żeby takie dobre wiadomosci witały mnie kazdego dnia :mrgreen:

Kevin - 2007-03-27

Kuźwa potnę się kiedyś na tym serialu! :mrgreen: Dawać następny odcinke, bo nie mogę już! To jest nieludzkie tak trzymać widza w stresie! :lol:

Btw. Już tylko jeden, a potem długa przerwa i odpoczynek od Prisona! W wolnym czasię będe pucował swojego cifa i jakoś zleci do sierpnia! :mrgreen:

Pawco - 2007-03-27

Kevin napisał/a:
Btw. Już tylko jeden, a potem długa przerwa i odpoczynek od Prisona! W wolnym czasię będe pucował swojego cifa i jakoś zleci do sierpnia! :mrgreen:


i uczelnie zacznij odwiedzac :-D

Pawco - 2007-03-27

i jak wrazenia po 21 odcinku prison break"Fin del Camino"??5minut hmm...niby tak malo a tak duzo :mrgreen: ....ja powiem tylko tyle..DAWAĆ 22 ODCINEK!!! :-D
Deox - 2007-03-27

wrażenia takie jak zawsze. :mrgreen: czyli chce się więcej. martwi mnie trochę ta przerwa, ale jakoś wytrzymamy do sierpnia(raczej już września). :roll: nie mamy wyjścia.
Cino - 2007-03-28

Te koncowki sa najlepsze :) No ale ten odcinek pokazal dosyc sporo. :)
Majstor - 2007-03-28

a ja jeszcze nie mam 2x21:(
Kevin - 2007-03-29

Przedsmak tego co czeka Nas 2 kwietnia! :-D

http://www.youtube.com/wa...related&search=

http://www.youtube.com/wa...7qPvtQydo&eurl=

Kevin - 2007-04-03

Dobra chłopaki! Łykajcie! :mrgreen:

http://www.ex-torrent.pl/pozycja,37541

Pawco - 2007-04-03

Kevin napisał/a:
Dobra chłopaki! Łykajcie! :mrgreen:

http://www.ex-torrent.pl/pozycja,37541


ja juz jestem po 22 odcinku Pb i normalnie chyba umre z ciekawosci co bedzie w 3 sezonie :-?

raceboarder - 2007-04-03

kurde ja ogladnąłem narazie 15 odinkow 2 sezonu i chyba zestopuje narazie :-P
Pawco - 2007-04-03

raceboarder napisał/a:
kurde ja ogladnąłem narazie 15 odinkow 2 sezonu i chyba zestopuje narazie :-P


oj radze Ci tak zrobic bo mnie narazie juz tylko pozostaje zobaczyc 2 sezony od poczatku :mrgreen:

Kevin - 2007-04-03

Ludzie nie mogę już!!! Jak to się skończyło to poezja!!! Mistrzostwo świata!!! Teraz będe myślał kilka miechów co może czekać mnie jako widza w następnej sesji! Chyle czoła twórcą tej serii! 8-) Nic nie powiem! Zobaczcie sami!

No może tylko tyle! SONA jest jak piekło na ziemi! 8-)

Deox - 2007-04-03

Macie rację. Jestem z Wami. :-P Ostatni odcinek położył mnie na kolana. Pomysł z SONĄ jest mistrzowski, ale ciekawe jak go zrealizują. Żadnych restrykcji, panuje chaos i bezprawie. Walko o przetrwanie dopiero się zaczeła. :mrgreen: No to umilajmy sobie życie do sierpnia na forum.
Pawco - 2007-04-03

Jesli chodzi o caloksztalt tych dwoch serii to dla mnie pierwszy sezon mistrzostwo w drugim sezonie bywaly bardzo słabe odcinki ale ostatni odcinek wzbił sie na wyzyny :mrgreen:
niXon - 2007-04-07

ten 22 odcinek mnie normalnie rozlożył.. kląłem jak szlag :)
kiedy 3rd sezon w tv ??

Kevin - 2007-04-07

niXon przeczytaj topik, a się dowiesz! :-D wrzucamy tu zawsze świerze info! Data startu trzeciej i ostatniej części tej opowieści to 29 śerpnia!
niXon - 2007-04-08

tnx ;)
nie doczytałem :oops:

btw nie wiem jak to wytrzymam tyle czasu w niepewności.. :->

Cino - 2007-04-12

Dopiero dzis obejrzalem 22 odcinek :/ Lekki zwrot akcji nastal , ale co do koncowki to tak srednio mnie zrobila. Coraz mniej PB mi sie podoba a te ostatnie odcinki juz chwalilem . 3 seria to bedzie pewnie juz shit na maxa :roll:
Kevin - 2007-04-13

Ja to już mam totalnego świra na punkcie Prison Break! :mrgreen:

Od dziś zaczynam zbierać! :mrgreen:


Matey - 2007-04-14

ej dobra... a ten wytatulowany nazywa sie Prison Break ?
Cino - 2007-04-14

Kevin napisał/a:
Ja to już mam totalnego świra na punkcie Prison Break! :mrgreen:

Od dziś zaczynam zbierać! :mrgreen:


Zartujesz prawda ?? :mrgreen:

Kevin - 2007-04-14

Matey napisał/a:
ej dobra... a ten wytatulowany nazywa sie Prison Break ?


Matey robisz sobie jaja? :mrgreen:

Cino napisał/a:
Zartujesz prawda ??


Nie żartuje! To moja pierwsza płytka! Niedługo będą następne dwie! :-D

Matey - 2007-04-14

oczywiscie... Wczoraj na bashu znalazlem takodnosnie Prison Break :D

Cytat:
<Natalka> Prison Break to imię i nazwisko tego z tatuażami czy jego brata?
<Ktoś> Nie to jest oryginalna nazwa serialu:)
<Natalka> Oryginalna nazwa serialu to "Skazany na śmierć" czyli "Sentenced to death"
<Natalka> Właśnie sprawdziłam, że Prison to znaczy więzienie Ciekawe nie? Serial dzieje się w więzieniu, a główny bohater też ma na imię Więzienie
<Ktoś> Hahahahahahahaha
<Ed>Ten z tatuażami to Michael Scofield, a jego brat to Lincoln Burrows.
<Natalka> Skoro są braćmi to czemu mają różne nazwiska?
<Ed> Boże widzisz i nie grzmisz... o ile pamiętam to na nasz to będzie "ucieczka z więzienia" a nei skazany na śmierć (a oni są przyrodnimi braćmi)
<Natalka> Ucieczka z więzienia to "Escape From Prison". Mam nadzieję, że nie wyjechałeś do Anglii bo byś dnia tam nie przeżył ze swoją znajomością angielskiego.

Deox - 2007-04-14

Matey gdzie to wyrwałeś? :lol: Niektórzy ludzie mnie czasem dobijają. :mrgreen:
Matey - 2007-04-14

www.bash.org.pl :) Tylko wysikajcie sie przed czytaniem, bo czasami mozna popuscic :)
Cino - 2007-07-06

Jakies nowe newsy o Prisonie czy nic ?? Juz chyba niedlugo startuje 3 seria
Kevin - 2007-07-06

Dokładnie, ale mogłeś nie przypominać, bo zapomniałem i czas szybciej leci! :D
Majstor - 2007-07-07

tez ostatnio wspominalem ze niedługo bedzie 3 seria w TV :) ale fakt mam nadzieje ze bedzie rownie pasjonująca jak 1 :)
Matey - 2007-07-07

buahaha, ja ogladam te powtorki co leca terazi nadal mnie nie pociagaja...
Japoniec - 2007-07-07

wole wyjsc z psem ktorego nie mam niż to ogladać :mrgreen:
Majstor - 2007-07-07

Nie wiecie co dobre ...!
Deox - 2007-08-12

Dni mijają i mijają i jest coraz bliżej. :) Proponuje sprawdzać czasem newsy np na tej stronie http://www.prisonbreak.int.pl/ . Dla niecierpliwych podaje pierwszą rozpiskę:

Odcinek 3x01 - Orientacion - 17 wrzesień
Odcinek 3x02 - Fire/Water - 24 wrzesień
Odcinek 3x03 - Call Waiting - 1 październik
Odcinek 3x04 - Good Fences - 8 październik
Odcinek 3x05 - Interference - 5 listopad

Także zaczynamy 17 września 2007r .

Deox - 2007-09-18

Jest już nowy odcinek i możecie pobierać także otwieramy topik do dalszej dyskusji. :hyhy:
Pawco - 2007-09-18

ja sie narazie wstrzymuje przed sciaganiem :) jak sie uzbiera pare odcinkow to zaczne sciagac i ogladac 8-)
Kevin - 2007-09-18

ja ściągam, ale oglądać będe przy większej ilości! pobierać się może już teraz! :P
Pawco - 2007-09-18

mnei sie Prison sciaga mniej wiecej 6 minut wiec wole pozniej odrazu pare jednoczesnie sciaganac zeby nie korciło teraz :D
Mrk-WX - 2007-09-18

Bądźcie tak mili i zapodajcie linka do nowego PB :)
Deox - 2007-09-18

Link:
http://www.ex-torrent.pl/pozycja,68720

niXon - 2007-09-18

http://www.osloskop.net/r/36503.html
Deox - 2007-09-18

Chłopaki a ja potrzebuje napisów do tego odcinka. Nie mogę znaleźć. :kwasny: Ma ktoś linka?
Pawco - 2007-09-18

http://s008.wyslijto.pl/?...989022002847140
Deox - 2007-09-18

Dzięki, ale Pawco jak możesz podaj źródło z jakiego je pobierasz, żeby nie pytać przy każdym odcinku po 100 razy.

Od czasu zamknięcia napisów org nie wiem gdzie szukać. :kwasny:

Pawco - 2007-09-18

pobrane z Dc++ z huba Maxnet ktorego adres to 192.168.1.1:4012
Kevin - 2007-09-18

Nie obejżałem jeszcze, ale przeleciałem by zaczaić jakieś fragmenty! I mega ftopa tego odcinka! :szok: Gdzie Michel ma tatuaż? Naprawdę konkretny błąd! Aktor cały czas jest poubierany po szyję, ale pod czas walki zobaczycie, że tam gdzie wystawała juz słynna mapa, to teraz jej poprostu nie ma! :kwasny:

Kolejna sprawa to to, że w tej serii będzie naprawdę brutalnie w porównaniu do tego co widzieliśmy wcześniej!

Matey - 2007-09-18

Kevin napisał/a:
Gdzie Michel ma tatuaż? Naprawdę konkretny błąd! Aktor cały czas jest poubierany po szyję, ale pod czas walki zobaczycie, że tam gdzie wystawała juz słynna mapa, to teraz jej poprostu nie ma!


Zmyl go sobie :] Bo to z henny byl :D A jezeli oni a bracmi to czemu maja rozne nazwiska ?

Pawco - 2007-09-18

Kevin napisał/a:
Gdzie Michel ma tatuaż? Naprawdę konkretny błąd! Aktor cały czas jest poubierany po szyję, ale pod czas walki zobaczycie, że tam gdzie wystawała juz słynna mapa, to teraz jej poprostu nie ma! :kwasny:



tu masz klatke z poprzedniego sezonu.Czy tu widac tatuaż??


a tu masz z 3 sezonu z momentu przed walka..I pytanie??gdzie Ty do ch... Wacława chciales widziec ten tatuaż?? :evil: :mrgreen:


Kevin napisał/a:
Kolejna sprawa to to, że w tej serii będzie naprawdę brutalnie w porównaniu do tego co widzieliśmy wcześniej!


No ledwo sie film zaczal i juz trup :)

Deox - 2007-09-18

ej, ale ja też się zgodzę, bo tatuaż był do obojczyka. powinien być widoczny. :]
Kevin - 2007-09-18

Pawco na tym zdjęciu co dałeś, to można jeszcze polemizować, ale tam są lepsze ujęcia, które możesz poszukać, a tatuaż leży tak! :hyhy:


Deox - 2007-09-18

Obejżałem i teraz jak zwykle czekamu na następny. :D

Jest ok i seial trzyma poziom, ale nie będe zdradzał co i jak. Sami zobaczcie.

Mrk-WX - 2007-09-19

No spoko, ale też bez jakiejś rewelacji.
Majstor - 2007-09-20

Opowiedzcie co jest w tym odcinku :) ?? 8-)
Pawco - 2007-09-20

Najlepiej Majstor jak sam zobaczyc co wyprawiają :mrgreen:
Matey - 2007-09-20

Poscigi, strzelaniny,gangi to ich chleb powszedni:]
Pawco - 2007-09-20

:mrgreen:




Cino - 2007-09-20

Wlasnie biore sie za ogladanie :] Mam nadzieje, ze bedzie mi sie tak samo podobal jak poprzednie odcnki :mrgreen:
Matey - 2007-09-20

Moze mi ktos powiedziec? Jezeli oni sa bracmi to czemu inaczej sie nazywaja?
Pawco - 2007-09-20

Matey napisał/a:
Moze mi ktos powiedziec? Jezeli oni sa bracmi to czemu inaczej sie nazywaja?


To są przyrodni bracia :)

Majstor - 2007-09-20

jacy bracia ?? ja i tak obejrze dopiero jak bede miec ze 3 odcinki conajmniej taki seans sobie zrobie :) a po 2 to co za braciaaaaaaaaaa?
Matey - 2007-09-20

no ten duzy Łysy i ten co małolatki robią łał na jego widok... I leci im po kolanach
Pawco - 2007-09-20

Majstor napisał/a:
jacy bracia ??


przyrodni czyli mieli tego samego ojca ale inna mame :)

Kevin - 2007-09-20

Majstor napisał/a:
jacy bracia ??


yyy wiesz ci z m jak miłość! :rotfl: to o tych chodzi! :D

Matey - 2007-09-21

To Mroczki tez sie tam wdarly? Nie lubie tych pedalow...
Cino - 2007-09-21

No powiem wam, ze 3 czesc calkiem si :) Z newsew to Sara Tencredi podobno nie zagra w 3 czesci z powodu ciazy czy tam urodzenia dziecka. dlugo sie zastanawiala ale jednak zrezygnowala.
Pawco - 2007-09-22

Prosze sie podzielic odczuciami po 1 odcinku 3 sezonu !!! :mrgreen:
MarU_ - 2007-09-22

Jest już pełna wersja? Czy mówisz o tej 17minutowej?
Pawco - 2007-09-22

MarU_ napisał/a:
Jest już pełna wersja? Czy mówisz o tej 17minutowej?


tak jest juz pełna wersja :)

M1 - 2007-09-23

Pawco napisał/a:
Prosze sie podzielic odczuciami po 1 odcinku 3 sezonu !!! :mrgreen:


Zapowiada sie ciekawie, znowu ucieczka z lochów :lol:

Pawco - 2007-09-26

Po skonczeniu ogladania 2 odcinka stwierdzam że trzyma poziom z 1 odcinka a w dodatku cegły zostały skruszone :mrgreen:
Majstor - 2007-09-26

Ja niestety tez juz obejrzalem 2 odcniki wczoraj z Cinem i powiem szczerze ze liczyłem na jakąś rewelacje a tego nie było :/ ale oczywiscie seria 3 ,3yma serie :) i trzyma w napieciu :)
Cino - 2007-09-26

E tam gadasz Majstor, mi sie tam podoba ale nic nie pobije 1 serii. T-bag mnie mega podku...wia ale on zawsze mnie draznil . tak wsza :mrgreen:
Mrk-WX - 2007-09-27

W 2 odcinku Majkel udowodnił, że nie jest wcale gorszy od McGuyvera :P Rzeczywiście serial trzyma poziom, ale miałem cichą nadzieje, że zaskoczy czymś zajebistym... może to dopiero w następnych odcinkach. :)
Deox - 2007-09-27

mi się podoba. dalej jest zajebiście i nie przewidywalnie. drażni mnie tylko to czekaie na kolejne odcinki. :]
Paco - 2007-09-28

Deox napisał/a:
mi się podoba. dalej jest zajebiście i nie przewidywalnie. drażni mnie tylko to czekaie na kolejne odcinki.;]

+1 :-P

Pawco - 2007-10-02

wlasnie skonczylem ogladac 3 odcinke i powiem szczerze mam mieszane uczucia.Jak dla mnie nic specjalnego sie nie dzialo chociaz duzo rzeczy sie wyjasnilo :)
Fajver - 2007-10-02

ja juz koncze ogladac druga serie w necie...
Cino - 2007-10-02

Jeden z najslabszych odcinkow jaki widzialem . Link chciaz mial jakas walke :)
Majstor - 2007-10-03

Pawco napisał/a:
wlasnie skonczylem ogladac 3 odcinke i powiem szczerze mam mieszane uczucia.Jak dla mnie nic specjalnego sie nie dzialo chociaz duzo rzeczy sie wyjasnilo :)



bo musicie odpuścic ogladanie tego serialu w odcinkach trzeba na raz kilka obejrzec i wtedy jest Si :) ja musze min po 2 odcinki ogladać :)

MarU_ - 2007-10-06

E tam, dobry odcinek był.. :-P Ciekawe co jest w tej paczce... Na necie ludzie piszą ze głowa Sary, co by sie zgadzało z informacja że zakonczyła ona prace na planie serialu. :-)
Deox - 2007-10-06

MarU_ napisał/a:
Na necie ludzie piszą ze głowa Sary, co by sie zgadzało z informacja że zakonczyła ona prace na planie serialu.


nie tylko nie to. :P Michale nie przeżyje tego. :]

Pawco - 2007-10-06

Najwyżej pyknie zone rybaka :rotfl:
kashmere - 2007-10-06

A ja mam inna koncepcje :mrgreen:

W paczce jest glowa Gwyneth Paltrow* :mrgreen: Ma to na celu zniesmaczenie lincolna :-P




* film pt "Seven"

MarU_ - 2007-10-06

Ja jednak obstawiam że bedzie tam jakaś częśc ciała (może palec) bo po przyjrzeniu się widać jak pudełko jest troche czerwone od dołu, jakby przesiąkło krwią...
jubikej - 2007-10-07

zabicie sary daloby tylko powod by ratowac syna Linca, bylby to dowod ze porywacze nie zartuja, a poza tym jaki nam sie dzieki temu scenariusz na 4 serie robi :D wsciekly Michael proboje sie zemscic na oprawcach Sary i... znow laduje w pudle ;)
Pawco - 2007-10-07

jubikej napisał/a:
zabicie sary daloby tylko powod by ratowac syna Linca, bylby to dowod ze porywacze nie zartuja, a poza tym jaki nam sie dzieki temu scenariusz na 4 serie robi :D wsciekly Michael proboje sie zemscic na oprawcach Sary i... znow laduje w pudle ;)


Nie,nie i jeszcze raz nie!!! :) To sie juz musi skonczyc na 3 sezonie bo i tak pierwszy byl najlepszy a teraz(chociaz bardzo chialbym sie mylic)to juz rewelacji moim zdaniem nie bedzie.

Deox - 2007-10-07

jubikej napisał/a:
dzieki temu scenariusz na 4 serie robi


nie tego nawet najwięksi fani chybaby nie chcieli, to zabiłoby serial.

kashmere - 2007-10-07

Tweener najprawdopodobniej idzie do paki na prawie 7lat. Ciekawe jak beda go traktowali prawdziwi wiezniowie :-P
Cino - 2007-10-07

coooo :shock: Lepiej aby tam w wiezieniu nie znali Prisona Break`a :)
kashmere - 2007-10-07

"Od czasu opuszczenia serialu życie dało się Lane-owi Garrisonowi prawdziwie we znaki. Serial był wielkim przełomem w karierze Garrisona, jednak może zarazem być jej końcem. A wy myśleliście, że to Tweener miał przesrane! Wszystko zmieniło się dla Garrisona w sposób, którego nie mógł przewidzieć tej pamiętnej grudniowej nocy 2006 r., kiedy został aresztowany za prowadzenie pod wpływem alkoholu i nieumyślne przejechanie 17 letniego licealisty.

Garison przyznał się do stawianych mu zarzutów na swoim procesie i został odesłany do kalifornijskiego zakładu karnego dla mężczyzn w Chino. Tam wysłano go przez sąd na trwające przez 90 dni testy psychologiczne. Teraz, po zakończeniu testów musi stanąć oko w oko z decyzją sędziów o jego wyroku, którą pozna niebawem. Rzeczniczka California Department of Corrections and Rehabilitation Terry Thornton potwierdziła to w prasie z dnia 10 września mówiąc: "Lane Garrison zakończył swoje testy diagnostyczne i został w piątek oddany władzom Los Angeles”. Podczas wypadku w organizmie Lane’a wykryto obecność kokainy, a także poziom alkoholu we krwi był powyżej dozwolonego. W wypadku, podczas którego Lane prowadził Land Rovera 2001, zostały zranione również dwie 15-letnie dziewczyny. Jeżeli Lane zostanie skazany, spędzi do 6 lat i 8 miesięcy w więzieniu. Oczekując na wiadomości o własnym losie, Garrison został przeniesiony do więzienia Twin Towers w Los Angeles. Wyrok zapadnie 31 października.

Garrison nie jest jedynym aktorem, który przeszedł przez podobne doświadczenia. W zeszłym roku, mniej więcej w tym samym czasie, w którym miał miejsce wypadek Garrisona, śpiewak Brandy Norwood spowodował wypadek, w którym zginęła matka dwójki dzieci. Brandy’emu postawiono oskarżenie niskiego stopnia o nieumyślne spowodowanie śmierci, na szczęście nie był on pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, w trakcie dopuszczenia się występku.

FOX i obsada Prison Break wciąż nie wypowiadają się na temat prawnych niedoli Garrisona. Jest oczywiste, że przeszedł i będzie dalej przechodził przez to wszystko samotnie. Na szczęście, Garrison dużo się nauczył dzięki swojej roli w Prison Break, i jak się wydaje, może teraz mieć swoje własne Fox River na długi czas... "

ze strony skazanynasmierc.pl

Matey - 2007-10-07

Uciekaja i gonia ich... Co odcinek to samo :/ :roll:
Deox - 2007-10-10

Właśnie pobieram sobie czwarty odcinek i jutro zobaczymy co tam słychać nowego w Sonie. :hyhy: Trochę przyspałem, bo odcinek wyszedł już 8ego, ale co tam. :]
Majstor - 2007-10-10

Ja dzis mam zamiar u Cina obejrzec 3 i 4 odcinek mam nadzieje ze sie nie zawiode mocno :D ...a chyb niedlugo juz 5 odcinek bedzie :D
Deox - 2007-10-10

może ktoś wrzucić napisy z odcinka 3 i 4 na wyślijto, bo moje są zwalone?
jubikej - 2007-10-10

www.hatak.pl co tydzien swiezutkie napisy zaraz po premierze ;D

co do paczuszki to sie nie mylilem, juz czekam na nastepny sezon :D

Deox - 2007-10-10

Dzięki. :D
Deox - 2007-10-11

Nareszcie się coś ruszyło w serialu.:hyhy:
Ostatni odcinek był doporacowany tak jak trzeba i znowu akcja zyskała na szybkości.

Totalna lipa jeśli chodzi o Sarę. Przez jakieś głupie zagrywki aktorka nie zagra już PB i to nie tylko przez to, że zaszła w ciążę. Michale jeszcze nie wiem co się kroi w tym temacie, a to będzie cios w plecy.

kashmere - 2007-10-11

Lincoln to prawdziwy kut@s, tyle powiem :mrgreen:
Cino - 2007-10-11

Majstor napisał/a:
Ja dzis mam zamiar u Cina obejrzec 3 i 4 odcinek mam nadzieje ze sie nie zawiode mocno :D ...a chyb niedlugo juz 5 odcinek bedzie :D



Niestety nie wyszlo :/ Mam od wczoraj 4 odcinek , ale nie mam czasu obejrzec. Jutro sobie lukne :)

Deox - 2007-10-11

kashmere napisał/a:
Lincoln to prawdziwy kut@s, tyle powiem :mrgreen:


potwierdzam. :D przez tego fleta wyginie niedługo połowa populacji usa. :] wszystko, by wyciągnąć go z paki, a teraz wisi mu na karku ze 100 trupów.

kashmere - 2007-10-11

Cudownie by bylo jakby seria sie konczyla jak michael zabija lincolna. W koncu to przez niego wszystkie te nieszczęścia :mrgreen:
Pozniej moglby mu np obciac palce u nog i przyszyc sobie :-P

Pawco - 2007-10-12

kashmere napisał/a:
Cudownie by bylo jakby seria sie konczyla jak michael zabija lincolna. W koncu to przez niego wszystkie te nieszczęścia :mrgreen:
Pozniej moglby mu np obciac palce u nog i przyszyc sobie :-P


Ładnie z Toba pojechalo :rotfl: Juz lepiej wiecej nie ogladaj :)

PS:Dla mnie kolejny odcinke z d...

Cino - 2007-10-12

Pawco napisał/a:
PS:Dla mnie kolejny odcinke z d...


Dla mnie rowniez .... tak czulem ze 3 seria bedzie bo h..ju... :-/

Kevin - 2007-10-13

Cino napisał/a:
tak czulem ze 3 seria bedzie bo h..ju...


ty mi tu nie marudź, bo od jazdy oplem całkowicie zdziadziałeś! ;)

mi się cały czas podoba, choć widać, że braknie twórcą pary! :kwasny:

Cino - 2007-10-14

Kevin napisał/a:


ty mi tu nie marudź, bo od jazdy oplem całkowicie zdziadziałeś! ;)



Opel jest spoko :) ale moj 90 konny Civi przy nim to mala formulka :mrgreen:

kashmere - 2007-10-14

eej tak sobie mysle ze ciekawe co z c-note
Deox - 2007-10-14

kashmere napisał/a:
eej tak sobie mysle ze ciekawe co z c-note


jedyne happyending jakie po dziś dzień się trafiło. :]

kashmere - 2007-10-14

tzn? przecez go nie zwolinili z paki
Deox - 2007-10-14

kashmere napisał/a:
tzn? przecez go nie zwolinili z paki


oczywiście, że zwolnili.

kashmere - 2007-10-14

aa to luz. :mrgreen:
Kevin - 2007-10-24

Jutro wam opiszę wrażenia z piątego odcinka! :hyhy: Właśnie się pobrał na dysk i idę obadać! :]
kashmere - 2007-10-24

Kevin, nie musisz nam opisywac, juz dawno ogladalismy :-P



swoja droga lincoln musi oberwac :idiota: :krzeslem:

Kevin - 2007-10-24

kashmere napisał/a:
Kevin, nie musisz nam opisywac, juz dawno ogladalismy


:P nie ciesz się tak! :] jak narazie jeszcze nie uciekli! :D

Matey - 2007-10-24

cioty uciec nei potrafia ? uciekaja juz chyba przez 100 odcinkow...
Cino - 2007-10-25

Coraz gozej... Juz mi sie nawet nie chce ogladac :-/ Norma , zawsze z kolejna czescia wiekszy syf.
Pawco - 2007-10-25

ja ostatni odcinek chyba na 6 rat ogladalem :mrgreen:
Samurai - 2007-11-02

hehe moge opowiedziec 5ty odcinek 3ciej serii ;)
kashmere - 2007-11-02

Samurai napisał/a:
hehe moge opowiedziec 5ty odcinek 3ciej serii ;)


mozesz opisac 6ty ;-)

Fajver - 2007-11-03

ja tam moge opowiedziec ostatni... nie zgadniecie... uciekli :lol:
powiem szczerze ze pierwsza seria mi sie podobała, druga w miare ale ta 3 to jest padaka :-?

kashmere - 2007-11-03

Cytat:
ja tam moge opowiedziec ostatni... nie zgadniecie... uciekli :lol:


nie nie nie to nie tak :!:

linkoln zginal przy probie odbicia eldżeja. Bellickowi zrobilo sie zal osamotnionego majkela i zaproponowal mu że zostanie jego przybranym bratem. ...i zyli dlugo i szczęśliwie 8-)

Fajver - 2007-11-03

kashmere, brzmi logicznie :lol: tak w stylu tego serialu :-P
niXon - 2007-11-05

czy oglądaliście juz 6ty odcinek ?
był w tym tygodniu? bo coś na emule ściąga mi jakies pierduty.... :/

Deox - 2007-11-05

Dziś w nocy ukażą się dwa odcinki jednocześnie, więc jutro można już pobierać. :)
kashmere - 2007-11-06

dobre zakonczenie 6go odcinka :!: Michael rozwal wszystkich a na koncu wyrwij serce lincowi :mrgreen:

edit: cenzura

Pawco - 2007-11-06

widze ze kolejny forumowy spamer sie znalazł :)
kashmere - 2007-11-06

[1% z całości / 1,13 postów dziennie] <-- slaby ze mnie spamer ;-)


tweener podczas rozprawy: http://www.brightcove.tv/...itle=1283221499

Cino - 2007-11-07

Deox napisał/a:
Dziś w nocy ukażą się dwa odcinki jednocześnie, więc jutro można już pobierać. :)


Kuuu....a sciagnąlem i jakis kod chce do odtworzenia :/ Shi...t :-/

kashmere - 2007-11-07

7odcinek, oczywiscie padaka :evil:
Deox - 2007-11-07

Ja zaraz siadam do numeru 6 i 7. :hyhy:

Upadate:

Już nie mogę doczekać się następnych. Trzymało mnie w napięciu. :)

Pawco - 2007-11-15

Tak ja 1-5 odcinka padaczka straszna tak 6,7 i 8 odcinek pełen szacun.Napięcie porownywalne z 1 seria :)
Ps:I jednak w 8 odcinku widac ze ma tatuaze :mrgreen:

Deox - 2007-11-15

Pawco napisał/a:
w 8 odcinku widac ze ma tatuaze


:D

Kevin - 2007-11-16

Pawco napisał/a:
Tak ja 1-5 odcinka padaczka straszna tak 6,7 i 8 odcinek pełen szacun.Napięcie porownywalne z 1 seria :)
Ps:I jednak w 8 odcinku widac ze ma tatuaze :mrgreen:


bez kitu znowu wchodzi na wysokie obroty! ciekawe gdzie go zabrali? :suchy:

braciszek staje sie czarnym charakterem! zabija z zima krwią! :] mahone próbuje odkupic grzechy! ta historia nie skończy się szczęśliwie!

kashmere - 2007-11-16

Kevin napisał/a:

bez kitu znowu wchodzi na wysokie obroty! ciekawe gdzie go zabrali? :suchy:


jakto gdzie? bedzie kucal do miecza

Cino - 2007-11-17

Kevin napisał/a:
Pawco napisał/a:
Tak ja 1-5 odcinka padaczka straszna tak 6,7 i 8 odcinek pełen szacun.Napięcie porownywalne z 1 seria :)
Ps:I jednak w 8 odcinku widac ze ma tatuaze :mrgreen:


bez kitu znowu wchodzi na wysokie obroty! ciekawe gdzie go zabrali? :suchy:

braciszek staje sie czarnym charakterem! zabija z zima krwią! :] mahone próbuje odkupic grzechy! ta historia nie skończy się szczęśliwie!



Kev ma racje, zaczyna znow lekko wkręcać :mrgreen:

Pawco - 2007-11-20

słyszeliście ze podobno nastepny odcinek prison break ma byc dopiero w styczniu :-/
Kevin - 2007-11-21

Pawco napisał/a:
słyszeliście ze podobno nastepny odcinek prison break ma byc dopiero w styczniu :-/


to pewne info? skąd to wytrzasnołeś? :kwasny:

Pawco - 2007-11-21

Kevin napisał/a:
Pawco napisał/a:
słyszeliście ze podobno nastepny odcinek prison break ma byc dopiero w styczniu :-/


to pewne info? skąd to wytrzasnołeś? :kwasny:


http://www.prisonbreak.xon.pl/ :/

mkdadi - 2007-11-21

Prison break jest ogolnie słaby ;)
Polecam serial heroes ;)

Cino - 2007-11-21

Pawco napisał/a:
Kevin napisał/a:
Pawco napisał/a:
słyszeliście ze podobno nastepny odcinek prison break ma byc dopiero w styczniu :-/


to pewne info? skąd to wytrzasnołeś? :kwasny:


http://www.prisonbreak.xon.pl/ :/



O fak :/ to lyyyypa , akurat jak zaczynalo sie cos rozkrecac :-/

hosi - 2007-12-01

Zastanawia mnie w jaki sposob ten serial jest tak popularny. Wszyscy sie podniecaja, no to mowie: tez obejze. Szczerze mowiac nic ciekawego :shock: Przez ile odcinkow mozna z pierdla uciekac? :lol:
Deox - 2008-01-18

Przypominam, że jest już nowy Prison z numerem 9, a za trzy dni będzie następny. :]
kashmere - 2008-01-18

Deox napisał/a:
Przypominam, że jest już nowy Prison z numerem 9, a za trzy dni będzie następny. :]


bellick daje rade :lol:

ember - 2008-01-18

Heh odcinek fajny, oczzywiście oglądam:D
Teraz będa odcinki jeszcze do numerka 13, a potem znowu jakaś dłuższa przerwa sie szykuje niestety :/
Ale do tego czasu mam nadzieje wyjdzie 4 sezon Lost'ów :D

Pawco - 2008-01-18

wlasnie odpalam i mam nadzieje ze sie nie bede rozczarowany :)
Kevin - 2008-01-18

Ja czekam jeszcze na kolejny i dopiero dwa z bomby łyknę! :]
Pawco - 2008-01-18

Gretchen Morgan to dopiero suka !!! Ale dobry odcinke musze przyznac :)
Deox - 2008-01-18

Pawco napisał/a:
Gretchen Morgan to dopiero suka !!! Ale dobry odcinke musze przyznac :)


ale jak zwykle skończył się za szybko. :]

Matey - 2008-01-19

To gdzie to puszczaja ?
ember - 2008-01-19

Matey napisał/a:
To gdzie to puszczaja ?

Na ABC, w Polsce (na Polsacie) dopiero sie drugi sezon skończył.

EDIT: Racja, pomyliłem z lostami, sory

Pawco - 2008-01-19

Ember napisał/a:
Matey napisał/a:
To gdzie to puszczaja ?

Na ABC, w Polsce (na Polsacie) dopiero sie drugi sezon skończył.


i chyba na FOX-ie

kashmere - 2008-01-19

Pawco napisał/a:
i chyba na FOX-ie


tam to chyba nie :mrgreen:

ember - 2008-01-19

Heh, Pawco ma racje, to leci na FOX'ie, nie na ABC. Ja to z Lostami pomyliłem :pp
Deox - 2008-01-22

Dziś kolejne podejście. :]
ember - 2008-01-22

Odcinek całkiem fajny, mi sie podobał :D
Heh, no i Scofield stracił dziewictwo :] Choc jakby sie uprzec niczego nie zrobil :D

Deox - 2008-01-22

O rety w mordę, ale lipa. :kwasny:

Własnie wynalazłem takiego newsa:
http://prison-break.pl/forum/showthread.php?t=847

Ja nie chce tak szybko finału. :kwasny:

ember - 2008-01-22

No wspominalem o tym, ponoc ma byc tylko dluzsza przerwa, ale nei wiem czy az taka, zeby kontynuowac na nowy sezon :|
Pawco - 2008-01-22

To juz jest stary news :) szkoda ale moze cos jeszcze w ten deseń wymyślą
Kevin - 2008-01-25

Z tymi odcinkami to na serio?

Lipa straszna! :kwasny:

Ostatni odcinek bardzo na poziomie! :ok:

Pawco - 2008-01-25

Kevin napisał/a:
Z tymi odcinkami to na serio?

Lipa straszna! :kwasny:

Ostatni odcinek bardzo na poziomie! :ok:



I dobrze ze tak ma byc bo nie ma co przeciagac zeby pozniej sie zrobil z tego taki tasiemiec jak te idiotyczne seriale typu "Moda na sukces"

ember - 2008-01-25

Heh duzo ludzi tak twierdzi jak Ty Pawco lae ja powiem inaczej :D
Z checia poogladalbym takeigo tasiemca jak Moda na Sukces na poziomie PB, czemu nie? ;>

Pawco - 2008-01-25

Ember napisał/a:
Z checia poogladalbym takeigo tasiemca jak Moda na Sukces na poziomie PB, czemu nie? ;>


Tylko cieżko jest utrzymac taki poziom przez 4000 odcinkow i jeszcze koniec sie nie zapowiada :mrgreen:

Cino - 2008-01-27

Podzielam zdanie Kevina ostatni odcinek mocno na poziomie :)
Deox - 2008-02-07

Wczoraj dorwałem odcinek 11 i powiem Wam, że koniec już blisko. :)
Pawco - 2008-02-07

Deox napisał/a:
Wczoraj dorwałem odcinek 11 i powiem Wam, że koniec już blisko. :)


no masz racje bo jeszcze 2 odcinki zostaly :)

Kevin - 2008-02-07

Widziałem ten odcinek!

Nareszcie przyszedł czas na rozliczenie przeszłości! Chwila prawdy, czas na wyznania i nie ma odwrotu. :hyhy:

Ostatnie dwa odcinki standardowo zostana wydane w komplecie! :hyhy:

ember - 2008-02-07

Kevin napisał/a:
Ostatnie dwa odcinki standardowo zostana wydane w komplecie! :hyhy:

prawda to czy domysły?

Deox - 2008-02-07

Tak, zostały jeszcze dwa odcinki i koniec. :)
Matey - 2008-02-07

Wreszcie... :]
Pawco - 2008-02-07

Liczba odcinkow na ktorej ma sie skonczyc 3 sezon jest spowodowany strajkiem scenarzystow który trwa 10 tygodni ale z tego co wyczytalem strajk sie skonczył i jest mozliwe ze sie na 13 odcinkach nie skonczy i ze beda wprowadzone nowe epizody :mrgreen:

Ps:towarzyszenie Reżyserów Amerykańskich podpisało już porozumienie z producentami zapewniające m.in. większe dochody z dystrybucji w internecie i na DVD. O to walczyli także scenarzyści. Po odwołaniu ceremonii rozdania Złotych Globów, zamknięciu produkcji telewizyjnych show i stratach sięgających miliarda dolarów szefowie Writers Guild of America są gotowi do podpisania porozumienia.

ember - 2008-02-07

Deox napisał/a:
Tak, zostały jeszcze dwa odcinki i koniec. :)

No to wiem, pisałem o tym chyba nawet jako pierwszy na tym forum, moje pytanie dotyczyło dokładnie tej kwesti:
Kevin napisał/a:
zostana wydane w komplecie!

Matey - 2008-02-07

Jezzuuu ile mozna ciagnac ten serial, jeszcze im nie uciekli? :roll:
Krychu - 2008-02-08

Matey napisał/a:
Jezzuuu ile mozna ciagnac ten serial, jeszcze im nie uciekli?

i jak mozna to ogladac :->

Tomek - 2008-02-08

Pierwsze odcinki byly fajne potem juz mi to zbrzydło :mrgreen:
Pawco - 2008-02-09

własnie skonczylem ogladac 11 odcinke i musze stwierdzic ze dawno sie tak akcja nie nakrecila jak w tym odcinku :mrgreen:
kashmere - 2008-02-12

3x12 - moim zdaniem najlepszy odcinek w 3 sezonie jak do tej pory.
Deox - 2008-02-12

Już lecę ściągać. :D
Pawco - 2008-02-12

postrzal,wpolrzedne ,butle z tlenem,20 minut,Panama,3-12,Tata,poscig itp itd :mrgreen:
Oskara powinni dostac za ten odcinek :shock:

maYor - 2008-02-12

Zaraz będzie to zobaczę, ale tak mnie nakręciliście ze już zawału dostaje! :-)
maYor - 2008-02-13

Obejrzałem! :mrgreen:
Ale się namieszało: Lincoln robi za spajdermena, a Michael nosi gustowną marynarkę z zamszu :lol: . Odcinek miażdży!

Rudy Hiszpan' - 2008-02-14

Ludzie!!! Już wole Cobra11 od tego ! :mrgreen: :lol:
maYor - 2008-02-14

To ja polecam serial Jericho. Wybuch bomby atomowej w US&A i takie tam pierdołki. :mrgreen:
Pawco - 2008-02-14

maYor napisał/a:
To ja polecam serial Jericho. Wybuch bomby atomowej w US&A i takie tam pierdołki. :mrgreen:


chłopie z czym Ty do ludzi :lol:

maYor - 2008-02-14

No co. Ściągłem w oczekiwaniu na priosna. Miło się ogląda ;-)
Cino - 2008-02-16

W koncu sie cos ruszylo. Bellick niezle sie rozprul :)
Deox - 2008-02-16

Odcinek niezły i oczywiście akcja skomplikowała się do granic możliwości. :D

Żal mi Sucre i boje się o niego, za to Mahone jeszcze wróci i im pomoże. Tak czuję. :hyhy:
Martwi mnie też, że Burrows totalnie zaczyna schodzić na złą drogę. Wszystkie te wydarzenia zmieniają go w to, przed czym tak ucieka.

Deox - 2008-02-20

Kurde to się nigdy nie skończy. :D

Już mi nerwy siadają. Odcinek 13 zaliczony i czekamy nową serię. :P

adino1 - 2008-02-21

panowie ile odcinkow ma 3 seria?
Deox - 2008-02-21

adino1 napisał/a:
panowie ile odcinkow ma 3 seria?


Wychodzi na to, że 13, ale nie wiem jak oni to rozegrają.

adino1 - 2008-02-21

Deox napisał/a:
Wychodzi na to, że 13


dziekuje...zassalem dzis przez noc 12 odc. to sobie maraton calodzienny zrobie hehe :mrgreen:

Cesar_R - 2008-02-21

Ja juz zassysam 13 hehe uzaleznilem sie od tego serialu
Majstor - 2008-02-21

ja ponoc wczoraj ostati odcinek obejrzalem :) i sie wszystkiego dowiedzialem o 3 serii :) w sumie z niej widzialem pierwsze 3 odcinki i ostatni :) ...i juz w dupe mi ten serial nei szedl taka moda na sukces albo M jak milosc
Pawco - 2008-02-21

Ja mysle ze to sie nie skonczy na 3 sezonie
Deox - 2008-02-21

Cesar_R napisał/a:
Ja juz zassysam 13 hehe uzaleznilem sie od tego serialu


Nie tylko Ty. :]

Chłopaki wykopcie jakiegoś newsa co dalej z PB. Nowa seria? Odcinek 14? :)

Pawco - 2008-02-21

Deox napisał/a:
Chłopaki wykopcie jakiegoś newsa co dalej z PB. Nowa seria? Odcinek 14? :)


Nick Santora(producent i scenarzysta "Prison Break")napisał:

Oficjalna decyzja o czwartym sezonie "Prison Break" nie została jeszcze podjęta, jednak takich decyzji nigdy nie podejmowaliśmy tak wcześnie, wiec to nic jeszcze nie znaczy. Wierze, że zdecydujemy się na ten czwarty sezon, ale nie mogę tego zagwarantować. Nie bierzcie pod uwagę plotek, które sieją dziennikarze... gdyby to show miało się zakończyć, poinformowałbym was..

:mrgreen:

adino1 - 2008-02-21

kto mi przysle na maila napisy od 5 do 12...bo mam zawiache i nie ida mi cos napisiory plizzzzzzzzzzz adino1@o2.pl z gory dzixxxxxxxx
ember - 2008-02-21

adino1 napisał/a:
kto mi przysle na maila napisy od 5 do 12...bo mam zawiache i nie ida mi cos napisiory plizzzzzzzzzzz adino1@o2.pl z gory dzixxxxxxxx

poszło, gratis dostałeś napisy do s03e13 :p

adino1 - 2008-02-21

Ember napisał/a:
poszło


dziekowa bracie :mrgreen:

Kevin - 2008-02-21

Ostatni odcinek dużo rozwiązał, ale i dużo dołożył nowych wątków! Teraz będzie motyw samotnego mściciela! Akcent z papierową różą i pistoletem już kiedyś gdzies widziałem, tylko róża była prawdziwa. :)

Zaskoczyło mnie posunięcie z Mahonem, bo myślałem, że po tych wszystkich przeżyciach obierze inną drogę, bynajmniej wszystko na to wskazywało! :kwasny:

Cino - 2008-02-22

Majstor napisał/a:
ja ponoc wczoraj ostati odcinek obejrzalem :) i sie wszystkiego dowiedzialem o 3 serii :) w sumie z niej widzialem pierwsze 3 odcinki i ostatni :) ...i juz w dupe mi ten serial nei szedl taka moda na sukces albo M jak milosc


Co ty tam oglądałeś , przyjechałeś do mnie w połowie odcinka i tylko mnie wkur....eś i nie dałeś mi się wczuć :sapie:


:) :) :)

antek - 2008-02-23

Kevin napisał/a:
Ostatni odcinek dużo rozwiązał, ale i dużo dołożył nowych wątków! Teraz będzie motyw samotnego mściciela! Akcent z papierową różą i pistoletem już kiedyś gdzies widziałem, tylko róża była prawdziwa.

Zaskoczyło mnie posunięcie z Mahonem, bo myślałem, że po tych wszystkich przeżyciach obierze inną drogę, bynajmniej wszystko na to wskazywało!


dokladnie, w naszym geniuszu odezwal sie instynkt mściciela-łowcy ;)

a mahone, faktycznie po wygrzebaniu sie z tego nałogu mysłałem ze nowy, lepszy, oczyszczony wybierze "dobrą" droge zycia...

no ale od tego bedzie wlasnie sezon4... ktory mysle na pewno nakreca!

adino1 - 2008-02-23

wlasnie przed chwila skonczylem ogladac odc. 13...powiem ,ze dobry ten 3-ci sezon...najlepsze chyba ostatnie trzy odcinki...a co do zakonczenia-producenci zostawili sobie tymi watkami piekna furtke do 4 sezonu...




...ciekawe jak dlugo bedziemy musieli na niego czekac :?: :mrgreen:

CMQ - 2008-02-27

Nie wiadomo czy 4 czy po prostu kontynuacja 3ciego (do tej pory każdy sezon miał 22 odcinki). Na pewno tego tak nie zostawią. Jest parę tematów do ogarnięcia.

Michael: ukatrupić Gretchen (bosko zagrana postac swoją drogą) oraz rozwiązać zagadkę Whistlera i Firmy.

Linc: Puknąć Sophię pod wieżą Eiffla.

Mahone: nie sądzę by chciał sprzymierzyć się z Firmą, która tak trzymała go za fraki przez cały II sezon. Myślę że coś kombinuje, inteligencji mu nie brak przecież.

Sucre: zdecydowanie najciekawszy i najbardziej frustrujący wątek jak dla mnie. Romantyk w rzeźnickim pierdlu, odmawia wydania Scofielda. Nie wiem czy będzie chciał zatłuc Teodoro i absolutnie nie mam pojęcia czy i jak wydostanie się z Sony.

T-Bag: pozamiatał, Sona go teraz kocha a on ma kasę i motywację (dymańsko zakonnicy) wiec i plan bankowo już ma albo go ogarnia.

Bellick: tak szczerze to mogliby już mu podziękować bo mnie nudzi ale kto wie, może i on jakoś pryśnie, acz nie widze teraz najmniejszej szansy na ucieczkę po wywianiu Scofielda i ekipy, zapewne środki bezpieczeństwa podkręcą na maxa.

Na miejscu scenarzystów zakończyłbym całe PB na 22 odcinku.

Deox - 2008-03-05

Czy są jakieś newsy co do kontynuacji mojego ulubionego tasiemca? :]

Pawco ogarniasz coś? :D

Pawco - 2008-03-05

Chodzą słuchy ze "Prison break" wraca w maju :mrgreen:
Amaury Nolasco czyli serialowy Fernando Sucre powiedział w wywiadzie tak....

"Z tego co słyszałem, powrócimy w Maju. Wracam do więzienia, to będzie naprawdę ekscytujące. Moją dziewczyna jest w ciąży, to jest chyba najdłuższa ciąża w historii kina. Ale nie należy zapominać o tym, że linia czasowa PB to około 3 miesiące od sezonu pierwszego, więc ciągle jest sześć miesięcy na ciążę. Jestem bardzo zadowolony z mojej postaci. Fernando jest niezwykłym przyjacielem. Łączy go przyjaźń z Michalem, a w trzecim sezonie zaprzyjaźnił się z Linkiem. Nie mam dla Was żadnych spoilerów, nie lubię wiedzieć wcześniej co się stanie. Wiem, że T-bag jest ciągle w wiezieniu, tak samo jak Bellick, na pewno coś razem wykombinują."

edit:

Wentworth Miller na konferencji prasowej w Tel Aviv, potwierdził, że nagrania pierwszych odcinków do czwartego sezonu ruszają pod koniec marca. Dodał również, że czwarty sezon nie będzie już o ucieczce z więzienia, ale o jego zemście na "Firmie" za zabicie Sary.

Deox - 2008-05-14

20 maja ruszają oficjalnie zdjęcia do nowej i już chyba ostatniej edycji. :D

Seria czwarta zaplanowana jest na jesień, także zdecydowanie wrzucam dalej na luz, bo to szmat czasu. :]

Matey - 2008-05-14

dalej bede uciekac z tego wiezienia ? :roll:
Deox - 2008-05-14

Matey napisał/a:
dalej bede uciekac z tego wiezienia ? :roll:


Nie, bo już uciekli, choć nie wszyscy, więc Ci co zostali pewnie będą. :D

Tylko to już drugie więzienie, z którego zwiali. :D

Deox - 2008-06-04

OK czwarta seria startuje 25 sierpień 2008 na kanale FOX. Pierwszy odcinek pod tytułem "Scylla".

Jeśli chodzi o PL to u Nas na jesień rusza dopiero seria trzecia.

Jako ciekawostkę podam, że w czwartej serii zagra sam Clint Eastwood, a jako jeszcze większą ciekawostkę powiem Wam, że do PB wraca Sara. :D

Nie wiem jak oni to zrobią i jak wyplączą się z jej śmierci, ale miejmy nadzieję, że zrobią to w sensowny sposób. :]

Masa newsów o nowej serii PB tutaj:
http://www.prison.org.pl/

CMQ - 2008-06-04

Cytat:
Nie wiem jak oni to zrobią i jak wyplączą się z jej śmierci, ale miejmy nadzieję, że zrobią to w sensowny sposób.

Po prostu będzie niższa :mrgreen:

Deox - 2008-06-04

CMQ napisał/a:
Cytat:
Nie wiem jak oni to zrobią i jak wyplączą się z jej śmierci, ale miejmy nadzieję, że zrobią to w sensowny sposób.

Po prostu będzie niższa :mrgreen:


:rotfl: :P

Pawco - 2008-07-08

Takie beda tytuły pierwszych 5 odcinkow 4 sezonu z czego pierwszy zostanie wyemitowany 1 września 2008 :]

1 Scylla 1 Września 2008
2 Breaking and Entering
3 Shut Down
4 Eagles and Angels
5 Safe and Sound

i taka mała zapowiedz 4 sezonu :)
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Deox - 2008-07-08

Pawco napisał/a:
1 września 2008


Damy radę. :]

Matey - 2008-08-28

Szukam ostatniego odcinka drugiej serii :) tzn. chyba ostatniego... Skonczylem ogladac jak Pani prezydent zrezygnowala z prezydentury i miala niby ulaskawic ich...
Deox - 2008-08-29

Matey napisał/a:
Szukam ostatniego odcinka drugiej serii


Odcinków jest 22 w tej serii. Szukaj w torrentach. Np tutaj:
http://prisonbreak.org.pl/torrent-download

http://torrenty.org/ tutaj trzeba wysłać smsa

Matey - 2008-08-29

na Torrenty.org nie ma seedow i nie idzie :/ Sprobuje na tym drugim...
Deox - 2008-08-29

bo to już trochę stare jest i jak są dostępne to tylko całe paki w komplecie.
Matey - 2008-08-29

dobra sciaga sie... Tylko teraz skad napisy ? :D
Deox - 2008-08-29

http://hatak.pl/napisy/
Matey - 2008-08-29

dzieki :)
Kevin - 2008-08-29

Matey napisał/a:
dobra sciaga sie... Tylko teraz skad napisy ? :D


sportowiec heheh! :P

pamiętać 1 Września 2008! :hyhy:

CMQ - 2008-08-29

Wjedzie Sara i powie, że straciła głowę.... :roll: W kosza z tym wzrostem babka już nie pogra.

Ale będę oglądał.

Kevin - 2008-08-29

No nie wiadomo co będzie! Trochę lipa z tą odciętą głową, ale widz tak naprawdę jej nie widział, a tylko same włosy, więc może scenarzyści są w stanie z tego sensowni wybrnąć! :roll:

tak, czy siak czekam i czekam!

CMQ - 2008-08-29

Jak nie, było ujęcie na czerep i nawet podobnie wyszła. Z lekkim rozdziawem ale nie ma się co dziwić jak maczetą rżnięte czy czymś tam innym.
Pawco - 2008-08-29

Głowa nie była Sary i wiadomo że Sara będzie grała w całym czwartym sezonie
CMQ - 2008-08-29

I tu się zaczyna robić naciąganie tematu rodem z Dynastii. Steven wrócił po operacji ryja jako inny aktor, Sara miała odcięty czerep ale tak naprawdę nie miała. Po co to? Ucięli, zarżnęli i tak powinno zostać.
Pawco - 2008-08-29

CMQ napisał/a:
I tu się zaczyna robić naciąganie tematu rodem z Dynastii. Steven wrócił po operacji ryja jako inny aktor, Sara miała odcięty czerep ale tak naprawdę nie miała. Po co to? Ucięli, zarżnęli i tak powinno zostać.


może myślą o zatrudnieniu Ciebie żebyś ją wywoskował i wypolerował oraz oczywiście zabezpieczył przed zimą :rotfl:

CMQ - 2008-08-29

Nie jara mnie macanie trupów - fury to co innego :lol:

Czytałem wywiad z producentami, ugięli się pod naporem protestów fanów.

Kevin - 2008-08-29

Pawco napisał/a:

może myślą o zatrudnieniu Ciebie żebyś ją wywoskował i wypolerował oraz oczywiście zabezpieczył przed zimą


:wstyd:

CMQ napisał/a:
ugięli się pod naporem protestów fanów


i to się nazywa siła masy! :D

zawsze może się okazać, że to nie ją porwali, a siostrę bliźniaczkę, a ta właściwa rozbiła się samolotem na jakiejś wyspie i próbowała się wydostać! :mrgreen:

damik - 2008-08-31

hmmmm... chyba jestem ostro do tyłu i będę musiał ściągnąć kilka odcinków... :mrgreen:
Deox - 2008-09-02

Dwa odcinki na raz. Rewelacja. :D

Jedziemy:
http://release.com.pl/200...4e02-hdtv-xvid/

CMQ - 2008-09-04

Chyba cała Polska to ssie bo transfer opłakany. Poratuje mnie ktoś nagranymi odcinkami na terenie 3City? Kevin aka wielka faja?
Kevin - 2008-09-04

CMQ napisał/a:
Poratuje mnie ktoś nagranymi odcinkami


Jeśli dziś wypełznę na na miasto wieczorem to mogę rozdać! Jak coś to potwierdzę dzwoniąc do ciebie, a jak nie to spotkamy się w innym terminie! :P

CMQ napisał/a:
Chyba cała Polska to ssie bo transfer opłakany


dwa odcinki w około 4/5 godzin, więc nie tak źle! :D

CMQ - 2008-09-04

No to szykuj wypalarkę, wpadam wieczorem po CDs, zadzwonię po pracy.... :-) :-D
adino1 - 2008-09-04

CMQ napisał/a:
Chyba cała Polska to ssie bo transfer opłakany. Poratuje mnie ktoś nagranymi odcinkami na terenie 3City? Kevin aka wielka faja?


mnie zassało dwa odcinki w dwie godzinki z małym kawałkiem...oczywiście już obejrzałem i czekam na następne :mrgreen:

Matey - 2008-09-04

a ja ogladam powtorki na Polsacie :D
Deox - 2008-09-04

Następny epizod 4x03 Shut Down, pojawi się na ekranach TV FOX już 8 września. Sprawnie to bardzo idzie na początek.

Jak ktoś lubi to trailer tego odcinka:
http://www.prison.org.pl/articles.php?id=761

Fotki:
http://www.prison.org.pl/...ow_minis&sub=28

Deox - 2008-09-09

4×03 “Shut Down” do pobrania:
http://release.com.pl/200...on_break_s04e3/

CMQ - 2008-09-09

a więc ssij :)
Cino - 2008-09-09

Kevin obiecal mi PB na CD :-D Mam nadzieje ze aktualne . Jak cos jutro sie odezwe i podjade z CD to mi wypalisz ;-)
Kevin - 2008-09-09

Cino napisał/a:
Kevin obiecal mi PB na CD


dostaniesz z miejsca trzy odcinki! :P może być dzisiaj, ale i tak ciebie nie ma więc jak przyjedziesz!

Paw3l - 2008-09-09

Początek 4 sezonu lepszy niż 3 sezon, oby tego nie spieprzyli...
ember - 2008-09-09

Paw3l napisał/a:
Początek 4 sezonu lepszy niż 3 sezon, oby tego nie spieprzyli...

A ty na pewno ściągłeś PB a nie coś innego? Upewnij sie lepiej :D

Pawco - 2008-09-09

Ładnie sie dzieje w 3 odcinku :) kod,alarm,odcięcie tlenu i ta siekierka w ręce Link-a aaa dalej to juz zobaczcie sami ale AKCJA jest na wzorowym poziomie :D
CMQ - 2008-09-09

Przestań kuźwa opowiadać! Kev, daj znać czy już masz.....
Kevin - 2008-09-10

CMQ napisał/a:
Kev, daj znać czy już masz.....


mam, ale poczekaj, aż będzie tego więcej, bo przecież nie będę ci wypalał odcinka po odcinku! :lol:

CMQ - 2008-09-10

nie? :-(
Pawco - 2008-09-10

Kevin napisał/a:
CMQ napisał/a:
Kev, daj znać czy już masz.....


mam, ale poczekaj, aż będzie tego więcej, bo przecież nie będę ci wypalał odcinka po odcinku! :lol:


narazie maja napisanych 13 odcinkow a 10 odcinków nakręconych :)

Paw3l - 2008-09-10

Ember napisał/a:
Paw3l napisał/a:
Początek 4 sezonu lepszy niż 3 sezon, oby tego nie spieprzyli...

A ty na pewno ściągłeś PB a nie coś innego? Upewnij sie lepiej :D


Przecież 3 sezon to był syf kiła i mogiła :P Dobrze, że teraz nie siedzą znowu w pace xD

Deox - 2008-09-12

Po tych trzech odcinkach wiele chodzi mi po głowie. Pierwszy był dla mnie tragiczny, drugi też lipa i przestraszyłem się, że gówno już się z tego robi. Natomiast oglądając trzeci poczułem w końcu stary klimat PB, więc może nie wszystko stracone i teraz już tylko będzie lepiej.
Cino - 2008-09-12

Jak dla mnie rewelacja . Znowu zaczyna byc ciekawie.

Dzięki Kev za CD :) Ciamach CD mogę już Tobie oddać więc jak chcesz to wiesz gdzie sie zgłosić ;-)

CMQ - 2008-09-12

ziom wczoraj nie dałem rady, zadzwonię dziś.
Matey - 2008-09-12

a on czekal i tesknil...
CMQ - 2008-09-12

:oops:
ember - 2008-09-12

Jak dla mnie to jak do tej pory wszystkie odcinki tego sezonu to syf. Może coś się jeszce rozkręci
Pawco - 2008-09-17

Ktos juz ogladał 4 odcinek pt. "Eagles and Angels" ?? Ja za 5 minut zaczynam :hyhy:
adino1 - 2008-09-17

Pawco napisał/a:
Ktos juz ogladał 4 odcinek pt. "Eagles and Angels" ?? Ja za 5 minut zaczynam :hyhy:


no ja zacznę za 8 godzin :-/ bo coś dziś wyjątkowo muli :(

Pawco - 2008-09-17

Jestem juz po seansie i moge powiedziec ze akcja nie spadla lecz wzrosla.Niektórzy zaczynaja sie bratac ale i trupow nie brakuje :D Pamietajcie ze nie kazdy dyskobol co sie wydaje to nim jest,
ale to tylko pierwiastek tego co sie dzieje :hyhy:

Paw3l - 2008-09-18

A żółtek coś kręci...
Pawco - 2008-09-22

Dzisiaj 5 odcinek "Safe and Sound" :hyhy:
adino1 - 2008-09-22

Pawco napisał/a:
Dzisiaj 5 odcinek "Safe and Sound" :hyhy:


no to jutro trzeba zassać bo się zaczyna robić ciekawie :mrgreen:

CMQ - 2008-09-22

Uprzedzam - jeżeli ktokolwiek zamierza cokolwiek tu opowiadać, dawać jakiekolwiek hinty w stylu "nie sądziłem że zarąbią Sucre już teraz" itp. to ślubuję że nawiedzę go w nocy, utnę jajca i powiedzę w ITR na lusterku. Dziękuję.

Po prostu skończyłem na 2 odcinku z przyczyn technicznych.

Pawco - 2008-09-22

jest taka opcja ignoruj :)
CMQ - 2008-09-22

Jest też rada: nie wkur.... :lol:
Pawco - 2008-09-22

CMQ napisał/a:
Jest też rada: nie wkur.... :lol:


rozmowa na poziomie :lol:

CMQ - 2008-09-22

Staram się...
Paw3l - 2008-09-22

O jaaa, nie sądziłem, że tak szybko zarąbią Sucre... ;/
Pawco - 2008-09-23

Jakby ktoś chciał podaje link do 5 odcinka :) http://www.plikus.pl/zoba...oTV-162936.html
i napisy http://hatak.pl/napisy/pobierz/6800/

adino1 - 2008-09-23

ja już po 5...kiedyś to napięcie doprowadzi mnie do zawalu serca :mrgreen:
Deox - 2008-09-25

Widzę, że mam trochę do nadrobienia, ale w weekend powinno być już na wszystko bierząco. 8-)
Pawco - 2008-09-25

Ja juz tez po odc.5 i w paru miejscach to myslałem ze zawału dostane :lool: .Nadrabiaj Deox bo nie wiesz co tracisz :]
Cino - 2008-09-30

Kevin masz moze 4 i 5 odcinek ? ja poki co stanalem na 3m
Kevin - 2008-09-30

Cino napisał/a:
Kevin masz moze 4 i 5 odcinek ? ja poki co stanalem na 3m


Spoko nagram Ci, ale poczekaj jeszcze na numer 6, bo dziś wychodzi i będę miał! :P

Cino - 2008-09-30

Ok to jutro sie zglaszam :)
Pawco - 2008-09-30

Kevin napisał/a:
bo dziś wychodzi


już jest 6 odcinek :hyhy:

Deox - 2008-09-30

6:
http://release.com.pl/200...dimension-eztv/

Pawco - 2008-09-30

Wychodzi na to że beda 22 odcinki :)
4x06 Blow Out
4x07 Five the Hard Way
4x08 The Price
4x09 Greatness Achieved
4x10 The Legend
4x11 Quiet Riot
4x12 Selfless
4x13 Deal or No Deal
4x14 Loose Ends
4x15 Saved
4x16 Caught in the Middle
4x17 R.I.P.
4x18 Hangman
4x19 The Game
4x20 Weak Link
4x21 Justice
4x22 Over and Out

adino1 - 2008-10-07

właśnie obejrzałem 7 odc. troszkę taki bez akcji...oczywiście prócz tematu w pokoju hotelowym :rotfl: :rotfl: :rotfl: czekam z niecierpliwością na kolejne :mrgreen:
Deox - 2008-10-07

Dziś numerek siedem. :)

Akcja już na dobrym poziomie, więc bez stresu.

Cino - 2008-10-08

Powiem wam , ze dostałem od Kevina ostatnio 4 5 i 6 odcinek. Na 4 zasnąlem a 5 i 6 nie chce mi sie ogladac. Juz chyba PB mi sie przejadł. A kiedys naprawde wyczekiwalem kazdego odcinka.
CMQ - 2008-10-08

Mi pasuje, musze teraz obejrzeć 7my.
Pawco - 2008-10-08

adino1 napisał/a:
właśnie obejrzałem 7 odc. troszkę taki bez akcji...oczywiście prócz tematu w pokoju hotelowym :rotfl: :rotfl: :rotfl: czekam z niecierpliwością na kolejne :mrgreen:


piękna i cenna akcja a i 200 letniego sie napił :rotfl:

Deox - 2008-10-11

Chyba znowu będzie powrót do motywu kopania tunelu. :mrgreen:

Kto oglądał numer 7 to wie, a reszcie nie zdradzamy i nie psujemy zabawy. :lol:

Majstor - 2008-10-12

JA NARAZIE SIE ZATRYMALEM NA 6 odcinku jak Kevin bedzie miał kolo 10 bede musiał sie do niego wybrac :)
darek - 2008-10-14

dobre było ostatnie z sucre :mrgreen: :lol:
Deox - 2008-10-14

darek napisał/a:
dobre było ostatnie z sucre :mrgreen: :lol:


Chciałbyś mieć takiego farta co? :lol:

darek - 2008-10-14

Deox napisał/a:
Chciałbyś mieć takiego farta co? :lol:


lol, maricruz czy jak jej tam lepsza :P ale"fart" pewnie też był :lol:

adino1 - 2008-10-17

co z 8 częścią...? nigdzie nie mogę znaleźć :roll:
Deox - 2008-10-17

adino1 napisał/a:
co z 8 częścią...? nigdzie nie mogę znaleźć :roll:


bo jeszcze nie ma. :P

adino1 - 2008-10-17

Deox napisał/a:
adino1 napisał/a:
co z 8 częścią...? nigdzie nie mogę znaleźć :roll:


bo jeszcze nie ma. :P


czemu,znowu jakaś przerwa :cry: ??? buu

Deox - 2008-10-17

adino1 napisał/a:
czemu,znowu jakaś przerwa ??? buu


Pytać producenta. :mrgreen:

Pewnie dokręcają następne. Na hatak.pl w napisach są daty wypuszczenia kolejnych odcinków.

adino1 - 2008-10-17

no rzesz w mordeczkę kopany...jak się człowiek wkręci to zawsze znajdzie się ktoś kto spi3rdzieli wszystko :zly:
Pawco - 2008-10-17

20 Października będzie 8 odcinek wiec już niebawem :)
adino1 - 2008-10-22

juz po 8 :mrgreen: doczekałem się chwili kiedy dorwali ....
Deox - 2008-10-22

adino1 napisał/a:
juz po 8 :mrgreen: doczekałem się chwili kiedy dorwali ....


Ja dzisiaj wieczorkiem sobie zapodam. :mrgreen:

CMQ - 2008-10-22

Potrzebuję odcinek 7 i 8 - kto będzie moim ziomem? Kev?
Kevin - 2008-10-22

CMQ napisał/a:
Potrzebuję odcinek 7 i 8 - kto będzie moim ziomem? Kev?


***** niech stracę! :lol:

połowa forum wisi mi już milion płyt! :mrgreen:

Majstor - 2008-10-22

o jak milo ze o nas pamietasz KEV :)
Kevin - 2008-10-22

Majstor napisał/a:
o jak milo ze o nas pamietasz KEV :)


oddawaj mi windę i office pało! :lol:

CMQ - 2008-10-22

Kev, nie dopuszczę byś na tym stracił. Piwo? Loda? :)
Kevin - 2008-10-22

CMQ napisał/a:
Loda?


:mrgreen: :lol: :mrgreen:

CMQ - 2008-10-22

Rozumiem że wybrałeś formę rozliczenia, teraz powiedz tylko gdzie i kiedy :)
Kevin - 2008-10-22

CMQ napisał/a:
Rozumiem że wybrałeś formę rozliczenia, teraz powiedz tylko gdzie i kiedy :)


spoko jakoś podrzucę! też mam interes i to znacznie poważniejszy! potrzebuję wejście do volvo! 8-) :lol:

CMQ - 2008-10-22

OK jesteśmy w kontakcie.
Pawco - 2008-10-24

adino1 napisał/a:
juz po 8 :mrgreen: doczekałem się chwili kiedy dorwali ....


stwierdzam że odcinek 8 straaaaaaaaaasznie nudny :/

Deox - 2008-10-25

Mi tam dobrze się oglądało. 8-)

Kolejne dwa w najbliższym czasie.

Dareko - 2008-10-25

sorry nigdy dokładnie nie oglądałem tego serialu ale ostatnio widziadłem kilka odcinków i moge powiedziec ze to jest gorsze niz moda na sukces czy klan

poprostu przez 3 odcinki nic sie nie dzieje chodza po wiezieniu gadaja i dalej chodzą i nic sie nie dzieje

dla mnie to jest kolejny tasiemiec ktory niema konca

Deox - 2008-10-25

Dareko JDM napisał/a:
sorry nigdy dokładnie nie oglądałem tego serialu ale ostatnio widziadłem kilka odcinków i moge powiedziec ze to jest gorsze niz moda na sukces czy klan


Ban? :lol: :lol:

Kwestia gustu, a moda na sukces też jest zajebista. :mrgreen:

Paw3l - 2008-11-04

Kolejny odcinek, kolejne trupy, tym razem 2 ;O
Deox - 2008-11-04

Dziś zapodaje przed snem. :mrgreen:
Pawco - 2008-11-04

Deox napisał/a:
Dziś zapodaje przed snem. :mrgreen:


Też dopiero w wyrze sobie lookne :mrgreen:

adino1 - 2008-11-05

Normalnie zwariowałem...szacun dla Bred'a...a co do czarnego zabójcy to myślę,że jeszcze wypłynie pod koniec serii
Pawco - 2008-11-05

adino1 napisał/a:
a co do czarnego zabójcy to myślę,że jeszcze wypłynie pod koniec serii

Dla mnie to na 100 jeszcze sie pojawi.Już samo to powiedzienie o wychodzeniu z większych opresji niż śmierć daje wiele do myślenia

Deox - 2008-11-05

adino1 napisał/a:
szacun dla Bred'a


Odkupił swoje winy, ale nie zdradzajcie faktów, bo czytają Ci co jeszcze nie widzieli. :hyhy:

adino1 napisał/a:
że jeszcze wypłynie pod koniec serii


Nie rób jaj. :D

ember - 2008-11-05

Pawco napisał/a:
Dla mnie to na 100 jeszcze sie pojawi.

chyba tylko w retrospekcjach
Pawco napisał/a:
Już samo to powiedzienie o wychodzeniu z większych opresji niż śmierć daje wiele do myślenia

ogólnie to ludzie dużo mówią, nie zawsze to prawda
Deox napisał/a:
ale nie zdradzajcie faktów, bo czytają Ci co jeszcze nie widzieli. :hyhy:

Jeśli zależy im na tym żeby nie znać spoilerów to po co czytają ten temat? :> Ja czytam go dopiero jak zobacze najnowszy odcinek ^^

Pawco - 2008-11-05

Ember napisał/a:
chyba tylko w retrospekcjach


srały muchy będzie wiosna

Ember napisał/a:
Pawco napisał/a:
Już samo to powiedzienie o wychodzeniu z większych opresji niż śmierć daje wiele do myślenia

ogólnie to ludzie dużo mówią, nie zawsze to prawda


pamietaj że to jest 4 sezon "tasiemca" a nie rzeczywistość


Ember napisał/a:
Deox napisał/a:
ale nie zdradzajcie faktów, bo czytają Ci co jeszcze nie widzieli. :hyhy:

Jeśli zależy im na tym żeby nie znać spoilerów to po co czytają ten temat? :> Ja czytam go dopiero jak zobacze najnowszy odcinek ^^


Są tacy co jeszcze na to nie wpadli

Deox napisał/a:
adino1 napisał/a:
szacun dla Bred'a


Odkupił swoje winy



co Wy gadacie,przyssał sie do rury i przeżył :lool: :rotfl:

ember - 2008-11-05

Pawco napisał/a:
pamietaj że to jest 4 sezon "tasiemca" a nie rzeczywistość

Myśle że to już będzie zbyt dużą przesadą, na którą nie zgodzą się nawet twórzy PB, jeśli po tym kadrze:

a następnie po tym:

Wyatt przeżyje :roll:

Cytat:
Są tacy co jeszcze na to nie wpadli

W takim razie niech tracą zabawe za głupote

Pawco - 2008-11-05

dziwi mnie to ze ręce ma skrępowane z przodu a nie z tyłu :)
Paw3l - 2008-11-05

Ja to bym Wyatta dla pewności zastrzelił, a nie tylko wepchnął do wody xD
adino1 - 2008-11-05

Ember napisał/a:
Myśle że to już będzie zbyt dużą przesadą, na którą nie zgodzą się nawet twórzy PB, jeśli po tym kadrze:


Sara głowę straciła tzn. wszyscy tak myśleli :mrgreen: i żyje

Ember napisał/a:
a następnie po tym:


no jak kaskader przeżył to czemu zakapior-cyngiel miałby nie przeżyć...?

A poza tym nie zastanawia Cię to,że Machon mając broń w ręku wpycha go do wody...a nie strzela w łeb...?

Deox - 2008-11-05

Ember napisał/a:
Wyatt przeżyje


a Houdini to jakie sztuczki robił. :mrgreen:

adino1 napisał/a:
Sara głowę straciła tzn. wszyscy tak myśleli :mrgreen: i żyje


:lol:

CMQ - 2008-11-05

Keviiiiiiiiiiiiin............

Ty wiesz co!

Pawco - 2008-11-05

Ciekawe czy Gretchen przejdzie na stronę Firmy :hyhy:
ember - 2008-11-06

adino1 napisał/a:
A poza tym nie zastanawia Cię to,że Machon mając broń w ręku wpycha go do wody...a nie strzela w łeb...?

Nie :]
Deox napisał/a:
Sara głowę straciła tzn. wszyscy tak myśleli :mrgreen: i żyje

Producenci ugieli sie pod protestami fanów, myśle że fani w tym wypadku nie bedą protestować.
Btw. jak juz tu jesteśmy, to musze przyznać że ten sezon to kompletna klapa, a gra Sarah to tragedia. Nie było ani jednej sceny żeby mi sie podobało :]

Deox - 2008-11-06

Ember napisał/a:
a gra Sarah to tragedia


W tej edycji rzeczywiście daje kupę. :roll:

Poziom spadł i nie ma co ukrywać, ale i tak będę do końca to ogladał, bo chce wiedzieć jak się zakończy cała historia.

Adamskyy - 2008-11-09

Deox napisał/a:
Ember napisał/a:
a gra Sarah to tragedia


W tej edycji rzeczywiście daje kupę. :roll:

Poziom spadł i nie ma co ukrywać, ale i tak będę do końca to ogladał, bo chce wiedzieć jak się zakończy cała historia.



Mam podobne zdanie. ten film wciaga mniej, niz wciagal po produkcji, ale caly czas cos ciagnie do tego zeby zobaczyc jego zakonczenie ...

Kevin - 2008-11-12

CMQ napisał/a:
Keviiiiiiiiiiiiin............

Ty wiesz co!


co?

podać ci? :lol:

btw! już odcinek numer 10 jest! :P

CMQ - 2008-11-12

eee.....spot na skwerze? :mrgreen:
Paw3l - 2008-11-12

Ale już tworzą ;/ Majkel umrze i Linc teraz będzie mózgiem operacji? xDD
Pawco - 2008-11-20

Paw3l napisał/a:
Ale już tworzą ;/ Majkel umrze i Linc teraz będzie mózgiem operacji? xDD


Po 11 odcinku mogę powiedzieć ze Michael cały czas żyje i zaczął już nawet trzymać Scylla-e w swoich rękach :mrgreen: Agent Self ma malutkie kłopoty przez Gretchen której nie udało sie zdobyć 6 części :) .Troszkę sie zdziwiłem jak Gretchen mogła dać sie zasiać przez generała(ojca jej dziecka) takiego starego dziadka :rotfl: Ogólnie można stwierdzić że odcinek pełen wrażeń

Deox - 2008-11-20

Pawco napisał/a:
Po 11 odcinku


Nie maiłem czasu oglądać, ale dziś nadrobię. :]

ember - 2008-11-20

Osobiście 11 odcinek jak do tej pory podobał mi sie najbardziej z całego 4 sezonu. W końcu jakiś w miare ciekawy "genialny" pomysł :] Co prawda w pierwszym sezonie taki znajdował się w co drugim odcinku, no ale dobre i to :]
Mam nadzieje że następny też bedzie równie dobry co ten :]

TougeFan - 2008-11-22

oglądam i lubię :) 4 sezon nieco odstawał do tej pory, ale odcinek 11 zamiótł ostro, a z tego co widzę 12 będzie jeszcze lepszy.
Kevin - 2008-11-23

już sto ludków zagłosowało w ankiecie o PB! :mrgreen: do końca dziesiątej serii może się podwoi! :lol:
TougeFan - 2008-11-23

ZTCW serial kończy się na 4 sezonie, takich info udzielił oficjalnie Wentworth Miller.
Paw3l - 2008-11-25

No chyba nie, bo Dominic Purcell ma kontrakt do 6 sezonu xD

12 odcinek kozak, wydymali i zostali wydymani jednocześnie ;/

TougeFan - 2008-11-25

no Dominic i Wentworth mają kontrakty na 5 lat chyba, ale w jakimś wywiadzie Wentworth właśnie mówił, że kończą na 4 sezonie ;] poza tym pozostają 2 tajemnicze odcinki, które chcą dodać scenarzyści do końca IV sezonu - oba mają trwać 1 godzinę.

12 odcinek jest mega, niemniej zauważ Paw3l jeden szkopuł - Michael użył 5 dysków do zdobycia Scylli, szósty od Padmana ma ze sobą, a na pewno do czegoś jest on potrzebny ;>

Deox - 2008-11-27

Odcinki 11 i 12 rewelacja. 8-)

Paw3l napisał/a:
wydymali i zostali wydymani jednocześnie
:mrgreen:
Pawco - 2008-11-28

Ale ich ten Self wydymał tylko szkoda agentki Holtz że musiała zginąc :lol: Ciekawe co teraz zrobi ze Scyla.A generałowi dobrze tak i nie ma nawet planu jak ją odzyskać
TougeFan - 2008-11-28

Self nic nie zrobi, bo nie ma szóstego dysku, który należał do Generała ;] proste.
Pawco - 2008-11-28

TougeFan napisał/a:
Self nic nie zrobi, bo nie ma szóstego dysku, który należał do Generała ;] proste.


6 dysk mu nie potrzebny bo ma Scylla-e chyba ze tytuł kolejnego "Deal or no deal" coś wyjasni w tym temacie



A zresztą pies im modre lizał :lool: :rotfl:

Deox - 2008-11-28

TougeFan napisał/a:
Self nic nie zrobi, bo nie ma szóstego dysku, który należał do Generała ;] proste.


Dyski były po to, aby otworzyć pudełko. :]

TougeFan - 2008-11-29

ale 5 otwierało pudełko, a generał miał szósty - więc po co byłby szósty, po to żeby go mieć? :P
Deox - 2008-11-29

TougeFan napisał/a:
ale 5 otwierało pudełko, a generał miał szósty - więc po co byłby szósty, po to żeby go mieć? :P


Obejrzyj jeszcze raz, bo chyba oglądaliśmy różne seriale.

TougeFan - 2008-11-29

przyjrzyj się - dysków ogólnie jest 6, ale przy otwieraniu pudełka po pierwsze jest 5 wejść na dyski, a po drugie Generał mówi "how did you get all five cards?"... stąd myślę, że najważniejszy, szósty dysk ma inne przeznaczenie.
Deox - 2008-11-29

TougeFan napisał/a:
przyjrzyj się - dysków ogólnie jest 6, ale przy otwieraniu pudełka po pierwsze jest 5 wejść na dyski, a po drugie Generał mówi "how did you get all five cards?"... stąd myślę, że najważniejszy, szósty dysk ma inne przeznaczenie.


Chyba iny film oglądasz. LOL :lol:

TougeFan - 2008-11-29

to co mam Ci to na youtube wrzucić? :mrgreen: ja widzę 5 miejsc na dyski, Michael mówi że "Scylla is six cards", Generał mówi o pięciu, więc z tym jednym musi być coś nie tak. Zresztą czytałem spojlery przed chwilą i chyba będzie tak, jak mówię :P
Deox - 2008-11-29

TougeFan napisał/a:
Zresztą czytałem spojlery przed chwilą i chyba będzie tak, jak mówię


To Ty jeszcze nie oglądałeś i podejmujesz dyskusję? :roll:

Chłopie zastanów się czasem i przede wszystkim obejrzyj najpierw odcinek, a potem pisz posty.

Paw3l - 2008-11-29

TougeFan napisał/a:
to co mam Ci to na youtube wrzucić? :mrgreen: ja widzę 5 miejsc na dyski, Michael mówi że "Scylla is six cards", Generał mówi o pięciu, więc z tym jednym musi być coś nie tak. Zresztą czytałem spojlery przed chwilą i chyba będzie tak, jak mówię :P


Nie wiedział jak zdobył 5 dysków, bo 6 to sam mu dał. Dysk generała otwierał porty na pozostałe 5 kart otwierających pudełko...

TougeFan - 2008-11-29

Deox napisał/a:
TougeFan napisał/a:
Zresztą czytałem spojlery przed chwilą i chyba będzie tak, jak mówię


To Ty jeszcze nie oglądałeś i podejmujesz dyskusję? :roll:

Chłopie zastanów się czasem i przede wszystkim obejrzyj najpierw odcinek, a potem pisz posty.


spojlery NASTĘPNYCH odcinków, a nie 12 :P nie wiem, zobaczymy potem. Po prostu wydawało mi się, że ten szósty dysk nie był użyty jeszcze.

p.s. a pudełko nie było przypadkiem otwarte przez po prostu naciśnięcie przycisku?

Pawco - 2008-11-29

TougeFan napisał/a:
Zresztą czytałem spojlery przed chwilą i chyba będzie tak, jak mówię :P


Jakbyś uwaznie oglądał to byś wiedział ze najpierw kiedy Scofield włożył dysk generala to generał powiedział "wygląda na to że brakuj ci kilku dysków" po czym Michael wyjmuje piec pozostalych na stół wklada je do pudła a generał zadaje pytanie "Jak udało ci sie zdobyć wszystkie dyski" trele morela dalej i nagle wyłania sie Scylla

TougeFan - 2008-11-29

aha, dzięki za wyjaśnienie. W takim razie źle zrozumiałem spoilery następnych odcinków :-?
Deox - 2008-11-29

Kuźwa mać dysk generała wkłada się do czarnej skrzynki skrywającej Scylle i w ten sposób otwierają się w niej pozostałe sloty na 5 kolejny dysków. Widać to w 12 odcinku jak wół.

Koniec tego wątku.

Majstor - 2008-11-29

ja 12 jeszcze nie ogladalem ale 11 robi sie juz coraz ciekawiej :) ciekawe co z michaelem bedzie :/
Paw3l - 2008-12-02

Po 13 - nieźle :>
Pawco - 2008-12-02

Odcinek good as hell :mrgreen:

parę trupów,niekompletna Scylla,wplatanie przez Selfa w podwójne morderstwo federalnych.Ale mnie wkur... ta dziwka Gretchen, T-bag i Self chcieli ich wystawić ale dobrze im tak,będzie sie musieli jeszcze napocić bo czegos im brakuje i transakcja nie dokonana :lool:

Deox - 2008-12-02

Właśnie zasiadam. :mrgreen:
Cino - 2008-12-07

Wczoraj nadrobilem zaleglosci i looknalem odcinek 11,12,13.

Koncowka 12 zbila mnie z nog totalnie, a koncowka 13 zapowiada ciekawy 14 :)

COME AND GET IT :)

Deox - 2008-12-07

Jeszcze kilka premier i poznamy finał całej historii.

Według źródeł zostały już tylko trzy odcinki i żegnamy się z PB, choć trzeba pamiętać, że zawsze jest te ileś tam procent szans, że ktoś na siłę będzie to przedłużać.

Cino - 2008-12-07

Cytat:
że ktoś na siłę będzie to przedłużać.


juz chyba dalej nie ma sensu, bo zrobia z tego mode na sukces.

Majstor - 2008-12-07

juz nei moge sie doczekac finału .. :) ale powiem wam ze nei ma co sei smucic ze to koniec napewno wymysla nowy serial lepszy :)
Pawco - 2008-12-07

Deox napisał/a:
Według źródeł zostały już tylko trzy odcinki i żegnamy się z PB


gdzie Ty takie coś wyczytałeś??

Przecież 4 sezon ma 22 odcinki :) już nawet jest opis i foto z 16 ostatniego odcinka w tym roku kalendarzowym.. Po tym odcinku czeka nas długa przerwa. Nastepny odcinek bedzię dopiero na wiosne 2009r.

Deox - 2008-12-07

Pawco napisał/a:
gdzie Ty takie coś wyczytałeś??


Na jakimś forum o PB, a co ma być więcej?

Pawco napisał/a:
Nastepny odcinek bedzię dopiero na wiosne 2009r.


:roll:

Pawco - 2008-12-07

Cytat:
a co ma być więcej?
_________________


14 Just Business 8 Grudnia
15 Going Under 15 Grudzien 2008
16 The Sunshine State jeszcze nie wiadomo kiedy ale czytałem ze przed nowym rokiem a pozniej przerwa i na wiosne....

17 R.I.P. (Rest In Peace)
18 Hangman
19 The Game
20 Weak Link
21 Justice
22 Over and Out

Deox - 2008-12-07

Pawco napisał/a:
R.I.P. (Rest In Peace)


Brzmi ciekawie, może Michael wykituje? :D

W każdy razie dla mnie to ostatnia seria i nie chce więcej. Czekam na nową edycje Lost od stycznia. :]

Cino - 2008-12-07

Cytat:
17 R.I.P. (Rest In Peace)
18 Hangman
19 The Game
20 Weak Link
21 Justice
22 Over and Out


Niech zyje Pawco . Krol internetu :mrgreen:

Paw3l - 2008-12-09

Już po 14... T-Bag już wie, że kobiet nie powinno się słuchać :mrgreen:
rdk - 2008-12-10

nigdy nie zaglądam do tego topicu bo jesteście nie dobrzy i nie chcący wyczytałem o szczegółach o których nie chciałem wiedzieć przed obejrzeniem odcinków :-| :-? :-(

ale teraz mam prośbę :-P potrzebuję ostatni odcinek 3 serii 8-)

Pawco - 2008-12-10

Odcinek 14 naprawdę miażdży czaszkę :hyhy:
Cino - 2008-12-10

za 28 minut bede mial 8-) Wiec obadam jak sie akcja rozwija :mrgreen:
Deox - 2008-12-11

Odcinek bardzo dobry.

Zszokowała mnie przemiana T-Baga i nawet mi się podobało, że takowa nastapiła. Ciekawy jestem tylko, czy utrzyma się wszystko po akcji ze sprzedawcą Bibli, a oświecenie nie będzie tylko chwilowe.

W każdym razie już czekam na następne wydarzenia w PB. 8-)

Cino - 2008-12-11

odc 14 lamie pysk :)

Ogladalem dzis do 3 rano i zaspalem do pracy :mrgreen:

Paw3l - 2008-12-16

Po 15...

Ale ten Lincoln brutalny xD Akcja ze szczypcami najlepszą akcją tego sezonu! :mrgreen:

Pawco - 2008-12-16

15 ujdzie w tłumie ale troszkę mnie zamuliła.W porównaniu do 14 to spacerek
Deox - 2008-12-16

Mnie za to nakręciło znowu jak dawniej. 8-)

Wnioskuję, że odcinek 16 to koniec 4 serii i chyba już wiemy, że będzie dalej. :roll:

Pawco - 2008-12-16

http://www.dailymotion.pl/video/k1fgtAA6tgboRDSAMY :hyhy:
Cino - 2008-12-18

Powiem tak, obejzalem go dopiero dzis o 2 rano. Ale tak jebitnego odcinka dawno nie bylo. Moze nie byl nafaszerowany akcja , ale fajne motywy przewijaly sie przez ten odcinek 8-)
ember - 2008-12-23

Odcinek 16 zaliczony.
Najlepszy tekst:
Self powiedział/a a nie napisał/a:
You whore. You're whore. And your mother was a whore, and her mother and your father used to turn tricks at the gas station, cause he was a whore too.

tlumacznieQuentin(Hatak.pl) napisał/a:
Ty wywłoko. Jesteś zdzirą. A twoja matka też była zdzirą. A jej matka i twój ojciec świecili dupą na stacjach benzynowych, bo też pracowali na czworakach.

Deox - 2008-12-23

Też dziś oglądam. :mrgreen:
Pawco - 2008-12-24

Ale jednak bracia nie sa sierotami :D bardzo ciekawe co dalej sie stanie z czarna Mambą :hyhy:
Deox - 2008-12-24

Nie no bez jaj. Robi się Dynastia.
Jestem na nie, ale ogladam dalej. :mrgreen:

Cino - 2008-12-24

ssie mi sie :] wieczorem lookne 8-)
Deox - 2008-12-31

Jakieś przecieki kiedy numer 17?

Pawco? Kto inny? 8-)

Pawco - 2008-12-31

Deox napisał/a:
Jakieś przecieki kiedy numer 17?

Pawco? Kto inny? 8-)


dokładnej daty jeszcze nie ma.Jedynie wiadomo ze będzie to na wiosne 2009 :)

Paw3l - 2008-12-31

Fak! Ja myślałem, że na 15 kończą emisję w tym roku ;x Trzeba zaległości nadrobić :P
Deox - 2008-12-31

Dobrze, że od stycznia Lost będzie. :]
Paw3l - 2008-12-31

Lost ssie :P
ember - 2008-12-31

Cytat:
Lost ssie :P

Prosisz sie o bana :mrgreen:

Paw3l - 2008-12-31

Odc 16 - bez sensu z tą matką, pomysły im się kończą. Niedługo się okaże, że ojciec też żyje.

Ember napisał/a:
Cytat:
Lost ssie :P

Prosisz sie o bana :mrgreen:


Ograniczacie wolność słowa! :mrgreen:

Deox - 2008-12-31

Cytat:

Odc 16 - bez sensu z tą matką, pomysły im się kończą. Niedługo się okaże, że ojciec też żyje.


Prawda. Pojawi się też wujek, który wrócił z wyprawy polarnej. :mrgreen:

Pawco - 2008-12-31

Ja tam równolegle bede Lostów ogladał i 2 sezon Californication w czasie przerwy Prison-a :D
Pawco - 2009-05-01

Jak wrażenia po wznowieniu po przerwie i odcinku 17 i 18 ?? :hyhy:
Deox - 2009-05-01

Pawco napisał/a:
Jak wrażenia po wznowieniu po przerwie i odcinku 17 i 18 ?? :hyhy:


Nie śledziłem ostatnio, więc dziś zapuszczę download. 8-)

Pawco - 2009-05-01

Można powiedzieć ze jest wartka akcja,naboi nie szczędzili a mama braci to stara zdzira :)
ember - 2009-05-01

Pawco napisał/a:
Jak wrażenia po wznowieniu po przerwie i odcinku 17 i 18 ?? :hyhy:

Dobrze ze wspomaniles bo o PB juz dawno zapomnialem :D
Caly czas Lostami zyje ^^
Wiec na szybko sciaglem i zobaczylem. No coz, to juz nie ten PB co w 1 sezonie ale w sumie mozna poogladac w wolnej chwili ;]

Deox - 2009-05-01

Ember napisał/a:
Dobrze ze wspomaniles bo o PB juz dawno zapomnialem :D
Caly czas Lostami zyje ^^


:mrgreen:

To zupełnie jak ja. Tylko bym wciskał przycisk. :lol:

Deox - 2009-05-02

Po zapoznaniu się z ostatnimi odcinkami mogę stwierdzić, że to już nie jest prawdziwe PB jak pisze Ember. To co łączy te serie to tytuł i aktorzy.

Patrząc całościowo na fabułę począwszy od pierwszych odcinków do ostatnio wydanych uważam, że została on zwyczajnie skopana. Jest niespójna i robiona na siłę.

Wszystko zaczynało się fajnie. Była sprawa o morderstwo, oskarżenie i próba ucieczki. Super, ale potem pojawiała się jakaś pani prezydent, następnie wszechmocna "Firma", potem kolejne więzienie na siłę, jakaś Scylla i mikroklimaty. Lasce obcięto głowę, jednak potem przyszyto jednym odcinkiem i było po sprawie. W tym samym czasie okazuje się, że bohaterzy są super wyjątkowi jak kolesie z matrixa i mamy wątki typowe z telenoweli, gdzie okazuje się, że ktoś jest czyimś ojcem, a nieżyjąca już milion lat matka wstaje z grobu. Pojawia się jeszcze element choroby i cudowne operacje sponsorowane przez generała "Kurka". :-/

Dotrzymam do końca, ale z Prison Break robi się powoli Shit Break.

kashmere - 2009-05-02

oglądałem te dwa ostatnie odcinki :arrow: MEGA PARUJĄCA KUPA
Miejscami pękałem ze śmiechu tak jak podczas oglądania F&F 4

Pilar - 2009-05-03

PB zaczął się psuć na początku 3-ego sezonu, mogli to skończyć w drugim. O wiele lepsze jest Heroes albo Dexter który już wymiata konkretnie :-P Tylko oczywiście nie z tym badziewnym TVN-owskim tłumaczeniem :evil:
Deox - 2009-05-03

Pilar napisał/a:
O wiele lepsze jest Heroes albo Dexter który już wymiata konkretnie


Najlepszy jest Lost. :-P

Pilar - 2009-05-03

Deox napisał/a:
Pilar napisał/a:
O wiele lepsze jest Heroes albo Dexter który już wymiata konkretnie


Najlepszy jest Lost. :-P


eeee tam, taka "moda na sukces" :P ;)

flejm - 2009-05-03

a który to już sezon leci? ja skończyłem na strzelaninie we wiosce meksykańskiej przed ucieczką jachtem :D
Pawco - 2009-05-03

flejm napisał/a:
a który to już sezon leci?


4-ty

Deox - 2009-05-03

flejm napisał/a:
a który to już sezon leci? ja skończyłem na strzelaninie we wiosce meksykańskiej przed ucieczką jachtem :D


To jesteś daleko w tyle za murzynami. Obecnie to już 14 odcinków piątej serii mam za sobą. :mrgreen:

Pawco - 2009-05-03

Deox napisał/a:
flejm napisał/a:
a który to już sezon leci? ja skończyłem na strzelaninie we wiosce meksykańskiej przed ucieczką jachtem :D


To jesteś daleko w tyle za murzynami. Obecnie to już 14 odcinków piątej serii mam za sobą. :mrgreen:


To o Lostów chodzi? :P

Cino - 2009-05-03

Pawco napisał/a:
Jak wrażenia po wznowieniu po przerwie i odcinku 17 i 18 ?? :hyhy:



Wow ja sie zatrzymalem chyba na 14 odcinku. Dobrze wiedziec ze znowu wystartowalo.

musze podbic do Kevina po nowe odcinki napewno juz ma :mrgreen:

flejm - 2009-05-03

pytam czy warto? już wtedy było to lekko naciągane. nie wiem jak teraz ale sądzę że jest gorzej ;)
Pawco - 2009-05-04

Cino napisał/a:
musze podbic do Kevina po nowe odcinki napewno juz ma :mrgreen:


ma na 100% :D

flejm napisał/a:
pytam czy warto? już wtedy było to lekko naciągane. nie wiem jak teraz ale sądzę że jest gorzej ;)


bywały gorsze odcinki

Deox - 2009-05-11

20 odcinek za nami i znowu mieszają jak w sokowirówce.

W czwartek Lost z numerkiem 16. :-P

Pawco - 2009-05-12

Musze ściągnąć 19 i 20 bo teraz ja zapomniałem ze to sie już zaczęło :lool:
ember - 2009-05-14

Zobaczylem PB s04e20.
Musze przyznac ze bardzo podoba mi sie zakonczenie - jedna z niewielu rzeczy w PB ktore w tym serialu ostatnimi czasy wogole mi sie podobala :D
Podobno w tym tyogdniu wychodza dwa ostatnie odcinki tego serialu. Moze to i dobrze, mam nadzieje ze tego nie schrzania. ^^

Deox - 2009-05-14

Ember napisał/a:
Moze to i dobrze


Tu akurat dobrze, więc jeszcze dwa i kończymy. :]

Losty też kończę jutro, bo dowiedziałem się, że seria 5 też ma the end i pobieram ostatnie dwa odcinki. :-(

Deox - 2009-05-16

Końcówka PB zaskoczy Was wszystkich. Odcinki już w sieci i można zasysać.

Definitywny koniec serialu.

ember - 2009-05-16

No wiec skonczylo sie z czego sie niezmiernie ciesze.
Prawdziwy PB skonczyl sie na pierwszym sezonie i przy tej wersji bede sie trzymal :D
Koncowka dosyc orginalna, przynajmniej mamy pewnosc ze nie beda kontyuowac serii - i dobrze :-)
To co, zamykamy temat? :mrgreen:

Deox - 2009-05-16

Poczekamy jeszcze na końcowe opinie innych userów. :-P
Matey - 2009-05-16

A ja nie ogladam :]
jubikej - 2009-05-16

ja mam na dysku ale ogladne pewnie jutro ;)
Pawco - 2009-05-17

4 sezon ma 22 odcinki ??
ember - 2009-05-17

Pawco napisał/a:
4 sezon ma 22 odcinki ??

yes

Pawco - 2009-05-17

To jeszcze mam 3 do obejrzenia :D
jubikej - 2009-05-17

hmm no calkiem fajny koniec :)
Pawco - 2009-05-18

zakończenie bardzo ciekawe wręcz wzruszające :)
kashmere - 2009-05-18

Pawco napisał/a:
wręcz wzruszające :)


o tak, płakałem całą noc. Chyba bez wizyty u terapeuty sie nie obejdzie :cry:
















































:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paw3l - 2009-05-20


Pawco - 2009-05-21

W tym serialu już wszystko jest możliwe :D
Matey - 2009-05-21

kashmere napisał/a:
Pawco napisał/a:
wręcz wzruszające :)


o tak, płakałem całą noc. Chyba bez wizyty u terapeuty sie nie obejdzie :cry:
















































:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Kash sie zrobil strasznym szydercom :D A co do serialu, jakby kogos to interesowalo, to nie ogladam ;P

Deox - 2009-05-21

Matey napisał/a:
A co do serialu, jakby kogos to interesowalo, to nie ogladam ;P


Wiemy, wiemy już to pisałeś tutaj milion razy. :-P

Paw3l - 2009-05-26

Geje zrobili film przedstawiający wydarzenia od końca przygody do momentu "4 lata później" ;d Chyba jednak obejrzę te końcowe odcinki xD Ma ktoś jakieś linki ładne piękne i szybkie? :E
CMQ - 2009-05-26

Wiedziałem że Kellerman wróci. Dokładnie wtedy, kiedy go niby kropnęli w białym vanie. Serio.

A reszta takie tam...morał taki że nie opłaca się być mądrym bo na to się umiera. Tępak z dziarami dostaje panamską dupcię i domek na plaży. To dość ważne przesłanie - trzeba ruchać i radia słuchać, siłownia też nie zaszkodzi. Syn Michaela już teraz ma na twarzy traumę typu "ułożę rogala z bułki tartej, taaak widzę to" - nie wróży za dobrze. Self ma dość przytulne waruny, dedykujemy mu piosenkę "ja zawsze razem z moim pojazdem" i "nie rób takiej miny".

Napisałbym coś poważnego i z sensem ale dziś jest Wtorek, nie da rady. Może jutro?

Deox - 2009-05-27

Podoba mi się Twoje podsumowanie. :mrgreen:

W każdym razie serial nam się skończył i czas zamykać temat. Może otworzymy następny o Lost i Heroes. :lol:

Do PB na pewno kiedyś jeszcze wrócę, a przynajmniej do pierwszego sezonu.

CMQ - 2009-05-27

Ja też. O Lost mogę gadać nawet na poważnie :)
Cino - 2009-05-27

Wlasnie wylapalen od Kevina Prisona :) zaczynam od 17 odcinka wiec troche przede mna :) dzis dluga noc a jutro spiacy dzien w pracy :mrgreen:
CMQ - 2009-05-27

Daj spokój, opowiemy Ci....


:lol:

CMQ - 2009-05-30

Uwaga uwaga, wyszły jeszcze 2 odcinki, to nie żart. E23 i E24 wyjaśniają to co się stało od uniewinnienia do śmierci XXX....
Deox - 2009-05-30

Nie żartuj. :]
ember - 2009-05-30

Obawiam sie ze to jest prawda, pewnie dlatego za wlasnie skonczylem to ogladac.
Zastanawiam sie kiedy wypuszcza kolejne dwa odcinki co dzialo sie przed I sezonym, potem co dzialo sie pomiedzy I i II sezonem i tak dalej...
A za 20 lat mozemy sie spodziewac nowego serialu opowiadajacy o perypetiach mlodego scofielda :]

Deox - 2009-05-30

Ember napisał/a:
Obawiam sie ze to jest prawda, pewnie dlatego za wlasnie skonczylem to ogladac.


Ja też już widziałem. Te odcinki nie były emitowane w TV, ale można je było obejrzeć kupując płytkę DVD. Ostatnia próba wyciągnięcia kasy od fanów.

Fabuły nie będę komentował.

Cino - 2009-05-31

W koncu obejzalem to do konca. Ostatnie odcinki wogole mnie nie wciagnely i juz byly ogladane na sile. Z dobrego serialu zrobil sie szajs . Powinni zakonczyc na 2 serii. Koncowka mega slaba. dobrze ze usmiercili scolfielda przynajmniej wiadomo ze to juz koniec.
Paw3l - 2009-05-31

A wiecie, że ten serial miał się skończyć +/- w połowie pierwszego sezonu (ten odcinek w którym im rurę wymienili miał się kończyć ucieczką) :mrgreen:

Kura znosząca złote jajka... Co się dziwić że doją kasę ile się da :P

DAREK625 - 2014-09-15

Ten serial ciągnie sie jak moda na sukces :D
Cino - 2014-09-15

LoL odkop roku :)

w nagrode zlota lopata :D


Japoniec - 2014-09-15

:mrgreen: kącik małego archeologa.
Hikiel - 2014-09-15

Oooo jebaniutki, pięcioletni watek odszukał :D
kex_ - 2014-09-15

To wymaga specjalnej nagrody :mrgreen:


Pilar - 2014-09-15

Dobra koniec juz tego dobrego...

Edit: kurfa chcialem zamknac temat a nie mam tu wladzy :wstyd:

Hikiel - 2014-09-15

Pilar napisał/a:
Edit: kurfa chcialem zamknac temat a nie mam tu wladzy :wstyd:



Buehehehe pussy :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group