JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Sprzedam - [SPRZEDAM] Kierownice personal NOWE różne modele i kolory

pirul - 2009-02-21
Temat postu: [SPRZEDAM] Kierownice personal NOWE różne modele i kolory
Wszystkie kierownice nowe, obszyte cielęcą skórką, z klaksonami, w ori pudełkach, dostępne tylko to co na zdjęciach, tzn. dostępne są też wszystkie inne możliwe personale i nardi ale w cenach 800-1500zł. Gwarancja oryginalności - kupowane bezpośrednio od dystrybutora dlatego dobre ceny jak na nardi/personal biorąc pod uwagę obecne kursy walut... I tak:

Personal grinta 350mm, czarna skóra, fioletowo-niebieskie ramiona (można sobie przemalować :roll: ), cena 349pln



Personal grinta 350mm, biała skóra, czarne ramiona, cena 349pln



Personal monza 350mm, czarna skóra, zielone ramiona, cena 399pln



Personal grinta 330mm, skóra "benetton", czarne ramiona, cena 419pln



Personal EB110 350mm, czarno-niebieska skóra, cała kierownica w skórze łącznie z ramionami (można zdjąć zaślepkę, wtedy zostają czarne ramiona), cena 449pln



Personal grinta 330mm, czerwona skóra, czarne ramiona, cena 449pln



Personal EB110 Supersport 350mm, cała kierownica w czarnej skórze łącznie z ramionami, cena 499pln



Personal blitz 350mm, czarno-szara skóra, czarne ramiona, cena 499pln



Ceny mogą trochę spaść w zależności od kursów walut. Drożej na pewno nie będzie. Trzeba doliczyć 11pln na wysyłkę chyba, że odbiór osobisty w Krakowie.

Kontakt PW

the_havran - 2009-02-21

A czy jest dostępna wersja z misiami, bo wiem że "producent" ma takie w ofercie?
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać :oops:

pirul - 2009-02-21

jest ale jej nie oferuję bo ściągam dla siebie i nie chcę żeby wszyscy mieli :P
Deox - 2009-02-21

pirul napisał/a:
bo ściągam dla siebie i nie chcę żeby wszyscy mieli


Takie mamy już w ofercie.





pirul - 2009-02-21

przecież nie twierdzę, że nikt ich nie ma :) są ogólnodostępnę więc co za problem, po prostu nie ma ich w tym ogłoszeniu wśród tych na zdjęciach i tyle :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group