JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Suzuki / Daihatsu i Inne - Accent czyli takie prawie Mitsubishi

Japoniec - 2009-08-29
Temat postu: Accent czyli takie prawie Mitsubishi
Wkleje filmik z klubu accenta

http://www.youtube.com/wa...rom=PL&index=29

Malezyjski klub Accenta

http://www.myaccentclub.com/forum/index.php

Jak kto¶ ma fotki tej generacji accenta przygotowanej do sportu to wklejajcie

Yeti - 2009-08-30

ZnajdĽ niepasuj±cy element:
Suzuki, Daihatsu, Mitsubishi, Hyundai
;)

Hyundai Group – południowokoreański koncern założony przez Chung Ju-yung w 1947...

Japoniec - 2009-08-30

Tak ale akurat ten model to bardziej mitsubishi niż pólnocnokoreanski wyrób. Praktycznie do lat 90 wiekszo¶ć aut tego koncernu to tylko inaczej obudowane produkty mitsubishi wiec nie wiem czym miał być twoj post Yeti. Nawet swapy się robi w tych accentach na silniki turbo 1.5 z scoupe które też s± niczym innym jak mitsubishi o czym już zreszt± na łamach tego forum pisałem.
Yeti - 2009-08-30

Japoniec napisał/a:
nie wiem czym miał być twoj post Yeti


miałem wrażenie, że po prostu pomyliłe¶ się z tym hyundaiem. Mimo wszystko, to prawie mitsubishi nie brzmi mi jdmowo

Ranalcus - 2009-08-31

Prawie robi różnice.
Już Proton albo Geo s± bardziej JDM.

Ponczak - 2010-02-11

Może KDM też można podpi±ć pod tematykę forum? ;)
TorquedMad_Mind - 2010-02-12

tyle, że w przypadku hyundaia to tylko silnik i skrzynia były z mitsu... więc odpada całkowicie ;)
ProTec - 2010-02-12

Ponczak napisał/a:
Może KDM też można podpi±ć pod tematykę forum? ;)
Może jaki¶ oddzielny dział dla KDMów (ewentualnie też innych marek - tak, żeby posiadacze innych aut też gdzie¶ mogli co¶ popisać, nie ingeruj±c tak jak tutaj w inne typowo JDMowe działy) :)
Grzesieek - 2010-02-12

Nie chce być chamski czy co¶, ale forum JDM to forum JDM. Nie widzę sensu robić jaki¶ działów dla KDM, Germanów itp.- mimo jaki¶ tam powi±zań koreańskich marek z japońskimi. To co jest chyba zupełnie wystarczy.
(Tak, wiem, może jestem tu za krótko żeby głosić takie pogl±dy, ale cóż :oops: )

Peace ;-)

ProTec - 2010-02-12

Grzesieek napisał/a:
Nie widzę sensu robić jaki¶ działów dla KDM, Germanów itp.- mimo jaki¶ tam powi±zań koreańskich marek z japońskimi. To co jest chyba zupełnie wystarczy.
Zgadzam się - robienie działów o wszystkich byłoby przesad± ;) Ale jaki¶ dział typu "Inne" czy "Pozostałe" mógłby być - w końcu oprócz JDMów kto¶ może kupić sobie drugie auto ;)
gaseb - 2010-02-12

oj już bez przesady z tymi poddziałami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group