JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Sprzedam - Audi S3 99r ~260ps

HołekTH - 2011-01-01
Temat postu: Audi S3 99r ~260ps
No to jak w temacie. Sprzedam Audi S3 99r w super stanie. W sumie chyba pełne dostępne wyposażenie. 1.8T 260ps Quattro. Cena 24 500zł




Sprzedaje ponieważ założyłem rodzinę i nie potrzebuje dwóch mocnych aut a auta rodzinnego i trochę kasy na działalność. Jeśli nie uda się sprzedać Audi to będę rozważał sprzedaż Talona chodź tego wolałbym uniknąć :(

Tel: 669 360 711

HołekTH - 2011-01-14

up
spychu - 2011-01-15

W sumie byłbym zainteresowany bo od bardzo dawna szukam S3 chociaż do tej pory szukałem tylko polifta 2002 i wiem jak ciężko o normalny egzemplarz po oglądaniu praktycznie wszystkich z allegro z czujnikiem lakieru i VAGiem, dlatego przed wydawaniem na telefony czy tym bardziej paliwo nurtuje mnie kilka pytań, które mogę zadać tutaj.

1. polakierowane kratki w przednim zderzaku, polakierowany element w tylnym zderzaku
2. polakierowane listwy na dole drzwi i błotników nijak się nie zgrywające ze sobą
3. polakierowane łącznie z adapterami lusterka
4. tylne lampy od polifta S3

Czy było coś więcej lakierowane ? Auto jest powypadkowe ?

Odnośnie wyposażenia "chyba pełnego" brakuje chociażby szyberdachu i zapewne MMI.

Co do mocy 260PS rozumiem, że jest to seryjne AMK - 209PS po FMICu, wydechu i programie ? bo bez tego najzwyczajniej w świecie nie da się tego osiągnąć.

Turbo nadal seryjne K04? jakie jest doładowanie w chwili obecnej i u kogo były robione mody ?

Jak możesz napisz coś więcej na temat przebiegu, na jakim oleju i paliwie to jeździ.

Pozdro

HołekTH - 2011-01-15

poszło PW

odnośnie punktów 1,2 i 3 z pomalowanymi przez niemca jeszcze kupiłem
4 - zmieniłem bo te mi się bardziej podobały

Paco - 2011-01-18

jakis typ pytał na rf.pl - poleciłem to auto :)
HołekTH - 2011-01-18

Paco, dzięki. Przydałby się kupiec bo dziś już Talona nawet wystawiłem na otomoto :(
darek - 2011-01-19

Zawsze mi się s3 podobało! Powodzenia w sprzedaży.

Jak jest w końcu z tym napędem, to jest haldex któregoś typu? Czy stały, a haldex dopiero wszedł później? Kompletnie tego nie ogarniam.

HołekTH - 2011-01-19

Haldex. Naped jest 4x4 gdy tego potrzebujesz i wtedy rozklada sie on w zaleznosci od uslizgu kol przednich. Gdy jedziesz spokojnie i 4x4 nie jest ci potrzebne masz naped na przod. Dzieki temu te autka malo pala jak sie jezdzi spokojnie bo naped ich nie blokuje. A jak chcesz poszalec to ,asz 4x4 i trzyma sie jak przyklejony, lub zima leci pelnym bokiem.
Teraz zrobil jeszcze ecumaster takie urzadzonko do haldexa ze sam sobie mozesz go zalanzac i ustawic ile procent napedu wedruje na dana os.

Fawor - 2011-01-19

jak już walimy ot to można zaznaczyć, że nawet mimo urządzonku na tylną oś nie powędruje więcej niż 50% momentu, a Haldex załączony typowo na stałe z przycisku o wiele szybciej się zużywa.
darek - 2011-01-19

To jak było w tym starym audio quattro 80, nie pamietam modelu, ten co tak wymiatał w WRC? Tam był prawdziwy AWD jak w subaru, czy to już były jakieś modyfikacje? :roll:
Bartek! - 2011-01-19

w audi masz 2 rodzaje napędów. przy silniku poprzecznym ( a3 ) haldex czyli ten pseudo quattro i przy silniku wzdłużnym (a4,a6,a8 itd) torsen czyli prawdziwe stałe quattro.

w "starym audi quattro 80" miałeś torsena

ludzie nie bądźcie takimi ignorantami, to są podstawowe informacje które dla każdego kto chociaż troszke się interesuję motoryzacją powinny być oczywiste.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group