Powrót do strony powitalnej.

JDM-Option.pl Forum Strona Główna
JDM-Option.pl Forum - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


RODO


Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?


Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu posiadania konta na forum http://www.jdm-option.pl zwanym dalej "forum".

Konto na forum (rejestracja) jest rozumiane w zakresie: login, adres e-mail.

Podstawa prawna: realizacja umowy założenia konta na forum.

Okres przechowywania danych: przez czas trwania umowy, tj. posiadania konta na forum.

Forum nie przetwarza danych użytkowników w celach reklamowych (mailingi, profilowanie reklam).

Forum nie udostępnia danych osobowych użytkowników podmiotom trzecim w celach reklamowych (mailingi) ani też nie planujemy nigdy rozpoczynania takich praktyk.

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych, masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Jeśli nie zgadzasz się z tym regulaminem nie musisz być członkiem tego forum. Rejestrując się akceptujesz wszystkie jego postanowienia.


Jak się z nami skontaktować aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?


adres e-mail: jdm-option@jdm-option.pl


Klikając odnośnik "Zgadzam Się na te warunki" na dole zgadzasz się na te warunki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna