Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokemon czyli 100 NX na Grubo
Autor Wiadomość
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-10-13   Pokemon czyli 100 NX na Grubo

Artykuł z tej poczytnej strony tym samym proszę o umieszczenie fot na jakimś serwerku gdzie nie znikną w dobę 8-)



Jajko w ciąży , Japoński orzeszek ;) , jak dla mnie Pokemon . Jedno można powiedzieć napewno o 100 NX to kwintesencja Japońskiego stylu w motoryzacji lat 90 tych. Auto było naturalnym rywalem takich aut jak CRX Del Sol jednak styl 100 NX był bardziej hmm futurystyczny przez co błyskawicznie rozpoznawalny.


Prezentowany 100 NX został całkowicie pomalowany w kolorze cukierkowej czerwieni. Maska karbonowa od VIS , dokładka przednia oraz tylni spojler to produkt MS Designs , dopełnieniem dzieła w tym nissanie są japońskie obrysówki ( JDM ) czysty wygląd ( tzw Clean ) oraz zestaw 6000 K HiD czyli Xenon zenon ;)


Czysty wygląd w Nowym Yorku budzi respekt ale czysty wygład i do tego szybki da ci go jeszcze więcej. Pod Maską kultowy Sr20de , silnik który świetnie reaguje na zmiany min Turbo. Tak wiec w tym nissanie gości setup z Japońskiego Nissana Bluebird ( Altima na rynku Us ) , dopełniony turbiną T25 , oraz paroma częściami z HKS Cooler i Filtr powietrza , orurowanie intercoolera pochodzi z firmy HOTSHOT , blow off Greddy , regulator paliwa od SARD , Sprzegło i lekki zamach pochodzi od NIsmo. Ecu zmodyfikowane w Jim Wolfe Technologies.


100 NX prowadził sie niezle , jednak tu mamy produkty Cusco i Teina oraz Coilovers firmy SS , całość elementów gumowych to Energy Suspension. Felgi w tym aucie to Volk Racing GTU 17 cali do tego dodajmy Yokohamy Parada Spec 2 , zaciski hamulcowe 4 tłoczkowe wilwooda i nawiercane tarcze .




exterior:
Custom VIS carbon fiber hood with inverted scoop, MS design front lip and MS design rear spoiler, jdm sidemarkers, 3inch HKS titanium exhaust.....
custom candy red paint job.

Engine:
Factory sr20de motor, jdm bluebird turbo setup t25 turbo, HKS intercooler, hotshot intercooler kit, HKS filter,
JDM SARD fuel regulator, Cusco fornt stut bar, greddy blow off valve, upgraded modine radiator, 6000k Hids,
polished valve cover, Nismo valve cap, Nismo radiator cap, Nismo clutch, light weight flywheel, JWT Ecu....

Suspension:
tein super street coilovers, suspenion tech front and rear sway bars, active tunning rear strut bar, cusco front strut, ES bushings.....

wheels and tires:
17 inch volk racing GTU in gold, with yohohama parada spec 2 tires....

Brakes:
Big brake upgrade for the front
wilwood 4 piston calipers and upgraded cross drilled/slotted rotors, stainless steel brake lines, hawk pads

interior;
recaro SPG driver seat, and recaro speed passenger, custom made brackets, sparco steering wheel, momo shift knob, greddy 60mm boost and EGT gauges, greddy auto timer, apexi afc, auto power 4 pt roll cage(recently added)



















_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
se7en 
Mein Kampf


Auto: Niebiańskie
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 1256
Skąd: Kattowitz
Wysłany: 2007-10-13   

jedno z najbrzydszych moim zdaniem aut japońskich...
przede wszystkim chodzi o przednie swietła, jak widze na drodze, to nie wiem czy sie mam smiac czy płakać :roll:
_________________
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-10-13   

Widzisz dla mnie tez za piekny nie jest jednak własnie te światła to jedne z najbardziej rozpoznawalnych Japońskich świateł tamtego okresu. Dodatkowo ten nissan jak na swoje czasy wygladał niesamowicie firma Nissan musiała miec kohones jak u kinkonga by zdecydować sie na produkcje tego modelu wlasnie przez kontrowersyjny wygląd.
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-10-13   

Japoniec napisał/a:
Coilovers firmy SS

jakiej firmy, SS to zestaw Super Street TEIN'a :rotfl:
mi sie ten pokemon podoba, 100NX'y są dziwne ale fajne :D
a ten to juz wogole kozak :P
_________________
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-10-13   

Patrz nie doczytałem do tego mam temperature i grypę a mimo to zap... by było ciekawiej. Fakt tein super street coilovers :mrgreen:
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-10-13   

To auto jest koszmarnie brzydkie, ale na tym setupie nic mu nie dolega! :hyhy:

Btw! Japonka naucz się wreszcie wrzucać fotki na imageshack to nie będą znikać po 24 godzinach! :P
_________________
www.jdm-option.pl !!! Najlepsze forum !!!


 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-10-13   

Kung fu masta teraz to ucze sie jak kichnąć by nie pierdnąć Grypa ziomie i naprawdę nie mam siły walczyć jeszcze z imageshack :]
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2007-10-13   

ale mi sie 100NX nie podobaja :/
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-10-13   

ten model jest wycykany, ale seryjne to nie jeżdżą, bo są za ciężkie.
 
 
 
Mont
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-13   

a mi się dla odmiany 100nx'y podobają, a ten to już w ogóle.
dobry artykuł Japo ;-)
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-10-14   

Pomimo tego , ze te auto mi sie zupelnie nie podoba to na tym setupie wyglada przekozacko i nawet cieszy oko


Japoniec napisał/a:
Kung fu masta teraz to ucze sie jak kichnąć by nie pierdnąć Grypa ziomie i naprawdę nie mam siły walczyć jeszcze z imageshack :]


Pojechales stary :mrgreen: zdrowiej nam szybko ;-)
_________________
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-10-14   

Japo, ale to prawda z fotkami. Jak możesz to ładuj je na image, bo potem w twoich topikach foty się wysypują i są same iksy lub banery stron. :kwasny:

Btw. Koniec już off topa.
 
 
 
Wojticivic 

Auto: Civic 5D D14Z4
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 19
Skąd: Zator
Wysłany: 2007-10-18   

A mi sie 100NX'y podobają. Wnętrze zabija... :shock:
_________________
D14Z4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna