Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Ostre Wałki K-seria
Autor Wiadomość
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-05-21   Ostre Wałki K-seria

Witam!!
Jak w tytule...nazbierało mi sie tego troszke i trzeba sie pozbyc ;) Tak wiec:
1.Blueprint Stage2-przedstawiac chyba nie trzeba...generalnie to chyba jedne z najlepszych wałków dostępnych do K-serii...ogólnie wałeczki trudno dostępne z racji faktu ze nie sa juz produkowane a nadal mocno poszukiwane...cena nowych przekraczała 5tyś!!!wałeczki używane...na propozycje cenowe czekam na PW
2.Wałek ssący TSX (najostrzejszy oem walek ssacy).wałek w komplecie z kółkiem.cena 500zł
3.Wałki Skunk2 Stage2-wałki nowe nie używane. cena 1800zł
4.Prawdopodobnie na sprzedaż będą też OEM wałki z DC5(K20A).do tego dorzucę spreżynki i talerzyki z K20A...w tym przypadku tez prosił bym o jakieś sensowne propozycje...
Wiecej info na PW :)
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-05-21   

nie polecam robienia interesów z tym człowiekiem...
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2015-05-21   

Yaca, mógłbyś coś konkretniej? Kolega z EP3 ze Słupska chciałby te Skunki i trochę nas zmartwiłeś... ;-)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
wisnia8686 


Auto: CIVIC EJ9 & DC5 Type R
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 547
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-05-22   

Yaca cos wiecej ?
_________________
HONDA TEAM BYDGOSZCZ
 
 
 
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-05-22   

To ja moze odpowiem za kolege...zaklepalem kiedys u niego dol b18c6 dla znajomego, znajomy nie dawal znac co I jak z dolem wiec I ja odpuscilem temat bo nie mialem zamiaru po raz kolejny swiecic za kogos oczami...kolege Yaca bardzo urazil brak odpowiedzi z mojej strony w sprawie dolu...ja mam ciagle takich typow I jakos nie robie z tego afery ze najpierw ktos pyta o graty a pozniej odpuszcza temat I nawet nie odpisuje...
 
 
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-05-22   

Dol byl rezerwowany dwukrotnie prze ze mnie na prosbe znajomego, fakt ze pozniej on olal temat a ja temat wobec Yacy mnie nie usprawiedliwia I naleza mu sie przeprosiny za to.ale nie jestesmy nawet na ty wiec nie masz prawa mi ublizac czlowieku tym bardziej ze sprawa cie nawet nie dotyczy wiec najpierw sam sie odpowiednio zachowuj a pozniej ucz I upominaj innych...
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-05-22   

nie robię żadnej afery tylko napisałem ze "nie polecam"...

pierwszy raz olałeś temat .. ok.. każdy ma swoje różne sprawy i to rozumiem.. ale za drugim razem jak już deklarowaś że tylko wrócisz z zagranicy i bierzesz części .. a potem zero kontaktu do dnia dzisiejszego... nie było mowy że to dla kogoś .. zero pw (a na forum bywałeś).... telefonu tez nie odbierałeś.. tak się nie robi... i tyle...
zresztą pamietam że sprawdzałem na ckpl twój feedback i tez tam było kilka tematów pozakaładane ..i nie wszystkie pozytywne..
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-05-22   

Wszystko sie zgadza...to czy bylo dla mnie, cioci, dziadka czy ciotecznego brata szwagra to juz mniej wazne, tak jak napisalem wczesniej rozumiem swoj blad I przepraszam bijac sie w piers bo zachowalem sie w tej kwesti jak dupek...nie odpisalem bo tak jak wspomnialem nie mialem zamiaru sie za kogos tlumaczyc nie wiedzac nawet sam co jest z tematem...jednak mam nauczke I w sumie moglem powiedziec o co kaman I podac ci numer do niego zeby on sie tlumaczyl.telefonow nigdy nie odbieram za granica z jednej prostej przyczyny-10 miesiecy w roku jestem w NL, uzywam numeru na karte ktory jest doladowany tylko podczas mojego pobytu w Polsce I tylko wtedy go odbieram...

Jesli jednak ktos ma jakies watpliwosci co do mnie to ja oczywiscie tak jak zawsze zachecam do odbioru osobistego w Opocznie badz Warszawie od Niedzieli w kazdych godzinach...mozna zobaczyc, pomacac kupowany przedmiot zeby rozwiac wszelkie watpliwosci czy brac czy nie.
Numer telefonu 669 623 683. Mozna napisac sms o co chodzi a ja oddzwonie
 
 
jabolek 

Auto: EG5
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-05-22   

Adrian, może mi odpiszesz w końcu na fb? Jestem cierpliwy, ale to już troszeczkę za długo trwa. Nie chcę Ci robić jeszcze większego syfu ;-)
 
 
 
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-07-03   

Bump!!!!
Do niedzieli cena za Skunki 1600zl!!!
Odbior osobisty w Legionowie badz wysylka
 
 
adrianp02 

Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 143
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2015-08-24   

Blueprinty I sprezynki z talerzykami sprzedane!
Zostaly Skunki I Ssacy z TSXa po 2008roku
Mozliwa zamiana na jakies ciekawe graty w postaci semi slickow 16", kubelkow badz jakis felg JDMowych...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna