Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Japoniec
2016-06-06
Gdzie jest krzyż?!
Autor Wiadomość
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2015-11-27   

Mam tak samo , TV odstawiłem lata temu , nie oglądam wcale. Radio mam włączone w pracy ale niemieckie a tam pierdolą same głupoty o imigrantach i wyjebach VW :roll:

Moje jedyne okno na świat to laptop , a i tak czas ograniczony więc nie wiele wiem co się dzieje , ale jak jest okres wyborczy to się interesuje tematem by podjąć dobra dla mnie decyzję , szkoda że za każdym razem to za mało , bo jak Bzyk pisze reszta i tak to spierdoli , i przez to pozostała część nie idzie wcale głosować bo nic nie zmieni i błędne koło się tak od lat kręci .
Jak żyć :lol:
_________________
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2015-11-27   

Karamba_DC2 napisał/a:
Jak żyć :lol:


Krótko.
_________________

 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2015-11-28   

:lol:
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-28   

Ja rozumiem beka beką, bo młody i ma hełm na głowie i to jeszcze robi u Macierewicza, ale... popatrzcie na to z tej strony. W końcu ktoś młody, poza tego post komunistycznego betonu, może jakiś jebany geniusz, który w czasie gdy jego rówieśnicy napieprzali w Tibie on się uczył i teraz mu to procentuje.

Nie twierdzę, że tak jest, bo nie znam człowieka i się nim nie interesuje, ale życzyłbym sobie i wam, żeby tak było.
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2015-11-28   

Ale on serio ma łeb.

"Janniger był także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 10 – piotrkowskim. To z tego okręgu do Sejmu startował Antoni Macierewicz. Jest studentem amerykańskiego Uniwersytetu Rutgers oraz członkiem Prezydium Senatu tej uczelni. Nowy doradca Macierewicza jest także prezesem Rady Uniwersytetu Rutgers ds. Publicznych i Międzynarodowych, bezpartyjnej organizacji studenckiej sponsorowanej przez Wydział Administracji.

Rodzicami nowego doradcy Antoniego Macierewicza są Kamila Krysicka-Janniger – lekarz dermatolog oraz Robert A. Schwartz – profesor nauk medycznych, również dermatolog i jeden z najbardziej znanych na świecie badaczy zajmujących się nowotworami skóry."
_________________

 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-28   

No właśnie. Macierewicza nie lubię, ale beki z chłopaka nie rozumiem, podejrzewam że ma łeb jak sklep, więc niech się rozwija.
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-11-28   

To ze studiuje na amerykanskiej uczelni gdzie jego rodzice sa wykladowcami nie znaczy ze jest ekspertem w sprawie obronnosci kraju...no ale kto wie, moze rzeczywiscie geniusz i bedzie zajebistym doradca.
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2015-11-28   

Tu masz Pilar rację, akurat obronność to ważny temat i może nie koniecznie od stanowiska doradcy powinni zaczynać chłopaka karierę. Z drugiej strony nie licząc doświadczenia to pewnie ogarnia nie gorzej niż reszta oszołomów.
_________________

 
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-28   

Chociaż patrząc po specjalizacji starych, to może będzie leczył trądzik w naszym wojsku :D
 
 
Guzik 


Auto: pożyczone
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 229
Skąd: Szczecin/ Warszawa
Wysłany: 2015-11-28   

Nie rozumiem tego jarania się w PL każdą zagraniczną uczelnią, a z US to już całkiem orgazm ... :roll:

Ta uczelnia to tzw. non-target, tzn żadna porządna firma tam nie rekrutuje. Ale studiuje w Stanach to każdy się podnieca jakby to był harvard/stanford/wharton.
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2015-11-28   

W MON powinni pracować wojskowi a nie ludzie z przypadku. Co ma Uniwersytet USA do MON nie mam pojęcia ... . Skoro nowy Minister wśród doradców ma takich ludzi i nikomu to nie przeszkadza to ja Polsce współczuję.
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Youtro 


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1002
Skąd: WPR
Wysłany: 2015-11-30   

Japoniec napisał/a:
takich ludzi

takich czyli jakich? młodych?
_________________

 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-01   

Youtro napisał/a:
Japoniec napisał/a:
takich ludzi

takich czyli jakich? .....


Czyli z zerowym doświadczeniem.
_________________
 
 
Badej 


Auto: Civic EJ9
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1106
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2015-12-01   

Nie ma co kruszyć kopii, każda partia zatrudnia swojaków ;)
Gdyby to zrobiło PO to zaraz był by pocisk o potterze ze strony Tych którzy go teraz bronią, bo mądry albo bo go SB nie zdążyło zwerbować :D .

Z ciekawszych info to poczta pantoflowa donosi ze w MON'ie Antoni i ten młody to jedyni zatrudnieni w tej chwili bo nowy minister wyjebał nawet sprzątaczki :D
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2015-12-01   

dla mnie to jest jakies nie porozumienie ten jopek koło macierewicza,choćby mowił nie wiadomo jak pieknie to i tak nigdy w wojsku nie był i nie ma pojęcia co sie w nim dzieje,teoretyzowanie na podstawie suchego kwitu nie odzwierciedla niczego,i to jest chyba najwiekszy problem.Moze mieć łeb,moze mieć wiedze ale co z tego jak nie wie jak tego uzyć i wdrozyć zeby to zadziałało,kolejny papierowy janusz ktory nic nie wniesie dobrego a moze spierdolić to co jest teraz
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna