Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
raket fjul
Autor Wiadomość
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-05-01   

Jeszcze więcej energeryków pij, może pomoże. :-P
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-05-01   

Limon napisał/a:
Jeszcze więcej energeryków pij, może pomoże. :-P

No one akurat nie wpływają na migrenę (w moim przypadku). Tzn wpływają - tramal z energetyrkiem szybciej działa ;-)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-01   

Ale ostatnimi razy wspominales coś o kardiologu, serduchu.. a na tej płaszczyźnie energetyki potrafią siac spustoszenie.. -3kg ladnie- w 12 dni (patrzac na laski, co po 2 miechach ciesza sie ze 1kg mniej), wrecz zajebiscie, niecale 2tyg :ok:
_________________

 
 
lozek 

Auto: EP3 + K20A2
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 1152
Skąd: WWA
Wysłany: 2016-05-02   

Bio napisał/a:
Marker napisał/a:
Bio napisał/a:
po 12 dniach treningowych:
o stary.. to w wakacje na Debiuty :lol:

Szyderuj sobie jak tam chcesz. Skoro masz taką potrzebę dowartościowania.

dla mnie jest już to jakieś osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że z powodu migren ciągle na jakiejś chemii siedzę, i wiele z tych treningów ledwie wyrabiałem wydolnościowo i prawie po nich rzygam, bo taki już efekt uboczny tramalu, paracetamolu z kodeiną, czy innych niszczycieli wątroby...


Migreny przez ciśnienie czy co? Bo jak cisnieniowo to może Tialorid warto wrzucić? Mniejsze rycie gara, zrzuca wodę, sód i obniża ciśnienie.

a -3kg gratuluję! powoli do celu! tzn -3kg w 12 dni to nie mało, ale wiesz o co cho :D
_________________

 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-05-02   

lozek napisał/a:
Bio napisał/a:
Marker napisał/a:
Bio napisał/a:
po 12 dniach treningowych:
o stary.. to w wakacje na Debiuty :lol:

Szyderuj sobie jak tam chcesz. Skoro masz taką potrzebę dowartościowania.

dla mnie jest już to jakieś osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że z powodu migren ciągle na jakiejś chemii siedzę, i wiele z tych treningów ledwie wyrabiałem wydolnościowo i prawie po nich rzygam, bo taki już efekt uboczny tramalu, paracetamolu z kodeiną, czy innych niszczycieli wątroby...


Migreny przez ciśnienie czy co? Bo jak cisnieniowo to może Tialorid warto wrzucić? Mniejsze rycie gara, zrzuca wodę, sód i obniża ciśnienie.

a -3kg gratuluję! powoli do celu! tzn -3kg w 12 dni to nie mało, ale wiesz o co cho :D

Migreny najprawdopodobniej z powodu zmian ciśnienia atmosferycznego, bo głównie w momencie jak się pogoda zmienia (z dobrej na złą i odwrotnie - mów mi "chodzący barometr"). Prześwietlony wszędzie i zmian w organizmie nie ma anomalii.

clark - przecież nie będę się martwił niedomykającą zastawką :lol:


Nic - pora walczyć dalej. Plan jest na ok. 70-75kg (przy 183cm akurat powinna wyjść sylwetka która mi pasuje) i być może wygranie/bycie w czołówce "fitchallenge" jakie przy okazji się pojawiło w pracy :D

Ogólnie 12dni ćwiczących, bo robię 4 dni w tygodniu.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Miniol


Auto: EE8 B20Vtec
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 198
Skąd: P-ń
Wysłany: 2016-05-04   

3 pierwsze kilogramy to najczęściej woda oraz uregulowanie treści w jelitach :) na tłuszczyk trzeba trochę dłużej poczekać :)

ale keep goin ;-) najważniejsze to to że robisz to dla Siebie i sprawia Ci przyjemność to co wykonujesz :-)
_________________
Czasami na drodze spotyka sie szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić.
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-05-04   

Miniol napisał/a:
3 pierwsze kilogramy to najczęściej woda oraz uregulowanie treści w jelitach :) na tłuszczyk trzeba trochę dłużej poczekać :)

to to wiem, ale motywująco to działa ;-)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2016-05-05   

Co sie powinno jeść na noc po treningu? Np koniec treningu o 22:30. Dom o 22:45/50
 
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2016-05-06   

Ja właśnie zeżarłem dwa serki homogenizowane z małej lokalnej wytwórni. Nie żałuję niczego. Niczego.



_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2016-05-06   

rdk napisał/a:
Co sie powinno jeść na noc po treningu? Np koniec treningu o 22:30. Dom o 22:45/50


Węgle. Lepsza regeneracja, odnowienie zapasów glikogenu, a przede wszystkim po węglach zajebisty, głęboki sen :->
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2016-05-06   

rdk napisał/a:
Co sie powinno jeść na noc po treningu? Np koniec treningu o 22:30. Dom o 22:45/50

ogólnie po treningu jedz posiłek potreningowy. Zawsze po treningu trzeba zjeść jak należy, nie ważne kiedy to jest.
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2016-05-06   

Cytat:
Co sie powinno jeść na noc po treningu? Np koniec treningu o 22:30. Dom o 22:45/50

ja wlasnie w tych okolicach jem potreningowy (może bliżej 22) i wjeżdża normalna micha największa w ciągu całego dnia :) Ryż/kasza jaglana + mięso + warzywa, nieraz dokraszę nawet kawałkami kiełbasy/szynki/sera róznego rodzaju. Przeszedłem w tryb delikatnego spalania czyli bez zmian w diecie, a więcej aerobów i powoli leci na dół, także przy rozpędzonym organizmie (że mam czelność tak nazwac swój.. :lol: ) nie widze w takim sposobie odzywiania żadnych negatywów.
W sumie nieraz po 1,5h potrafie się już czuć "lekko", więc jak ide spać to przed snem wjeżdża normalnie odzywka białkowa.
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2016-05-06   

Fawor, ale jak wciągniesz kiełbę czy sery to w tym tłuszcz a ten po treningu raczej nie wskazany ;-)
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2016-05-06   

tak samo nie jest wskazane weekendowe spaghetii, tarty, pizze, ciastka, lody i alkohol. Ale pozwól żyć :) Ja akurat nie mam zamiaru aż tak się mega fiksować na trzymanie jedzenia, bo wiem, że po prostu nie jestem w stanie tego utrzymac. Staram się jeść rozsadnie i z nastawieniem treningowym, ale więcej niż to na pewno nie bedzie dla mnie przyjemnością - lubię zjeśc i wypić. I zdania jestem takiego, że ten cały proceder ma mi sprawiać radość, a nie ciągłe restrykcje i psychiczne wcurwienie.

Ale jak już poruszyłes temat - może ktoś rozwinąć właśnie kwestie tego tłuszczu w potreningowym? Nie wskazany dlaczego, od razu przyswaja się w postać fatu?
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2016-05-06   

Fawor, pewnie zależy jaki tłuszcz - bo ja np. śmiało wrzucam oliwę z oliwek wg. przepisu do sałatki na kolację
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna