Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic Type R SE - 2009r
Autor Wiadomość
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-22   Honda Civic Type R SE - 2009r

Cześć,

do wzięcia pewne auto z dobrych rąk - limitowana wersja z kolorem Championship White, seryjnym LSD i krótkim maglem :)

Kupione w Polskim salonie w Lublinie (jeden z bodajże dwóch SE sprzedanych w PL), drugi właściciel, od nowosci w "rodzinie". Częściej stoi w garażu niż jeździ, a jak już jeździ to głownie w trasy. Przez ostatnie dwa lata zrobiło raptem 5000 km. Aktualny przebieg to 130k km.

Pełne wyposażenie poza NAVI i grzaniem dupy.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (na pw nie odpowiem tak szybko) 600 204 389 - jeżeli nikt nie odbierze, zostawcie info smsem - oddzwonimy.

CENA: 46 000 PLN

Link do ogłoszenia:
http://allegro.pl/honda-c...6760157422.html







 
 
bonczek 


Auto: Różne
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-25   

Znajomy dzisiaj oglądał mówi, że po dzwonie naprawiony słabo, rdza wychodzi w paru miejscach i zdjęcia są chyba z przed 3 lat, prawda to?
_________________
ED9 K20A2 NA 249HP/246Nm @ 863kg
JDM:O -> Klik!
FB -> Honda CR-X Race Car

 
 
 
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-27   

Dziwne w sumie, ostatni raz widziałem je z miesiąc temu i wyglądało dobrze - inna sprawa, że się nie przyglądałem jakoś mega dokładnie, z racji iż wracam do Subaru po romansie z Audi więc Hondą zainteresowany nie byłem, ale bardzo pozytywne wrażenie zrobiła.

To auto znajomego, porządny gość ogólnie więc nie spodziewałbym się takich rozbieżności - na pewno auto miało uszkodzony bok jak na zdjęciu ponizej i było naprawione w ASO. Innych przygód z tego co mi wiadomo nie miało.

Jak się okaże, że coś gdzieś ściemnił to sobie z nimi będę musiał porozmawiać, jak widać na załączonym obrazku swoim dobrym imieniem za niego poręczyłem :-?

PS. Ładne te Twoje FN2!

 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-27   

Nie napisane, że bezwypadek plus
Cytat:
Z uwagi na możliwość wystąpienia ewentualnych pomyłek, informuję iż niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
 
 
arturro385 

Auto: eg6
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 141
Skąd: polska
Wysłany: 2017-03-27   

To sie najpierw sprawdza a nie ręczy
 
 
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-27   

Thank you captain obvious :lol:
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2017-03-27   

nyndz napisał/a:
Thank you captain obvious :lol:

nie wiem z czego tu się śmiać - wychodzi na to, że w tym przypadku ch*j z takiego forumowego poręczenia :roll:
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-27   

Nie od dziś wiadomo, że napis "forumowa sztuka godna polecenia" nic nie oznacza i może to być równie dobrze bubel... Szukając EP dla brata natknąłem się na klubowicza EP Klubu który w fotoszopie usunął rdze z auta. Przyjeżdżasz na miejsce i tutaj lekki szok :roll:
 
 
arturro385 

Auto: eg6
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 141
Skąd: polska
Wysłany: 2017-03-27   

Dzieki forum jedna z druga taką łajzą nie sprzeda takiego auta jako bezwypadek .
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2017-03-28   

Johnson napisał/a:
Nie napisane, że bezwypadek plus
Cytat:
Z uwagi na możliwość wystąpienia ewentualnych pomyłek, informuję iż niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

bo jak nikogo wóz nie zabił, to może być bezwypadek...

Po za tym tego typu klauzuly są zawsze świetnie - po przeczytaniu takowej wiadomo, że na bank coś się z wozem działo, ale właściciel ma wybiórczą amnezję :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2017-03-28   

Też pojechałem parę lat temu oglądać Accorda TypeR z forum HAKPL i klubowicz nie słyszał stukającej panewy.
 
 
 
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-28   

Wierzba, a co mi zostało? Człowiek chciał w dobrej wierze pomóc znajomemu, który nigdy nie dał żadnych podstaw by wątpić w jego uczciwość, a tu wyjeżdża taki troll spuszczony ze smyczy jak arturro385 z "życiowymi" mądrościami. Białe jest białe a czarne jest czarne, co? ;-)

Nie wiem czy w aucie działo się coś jeszcze ale nikt nie ukrywał, że miało obcierkę - każdy kto napisał pw dostał od razu ode mnie fotę, którą powyżej załączyłem. Samochód jako nowy został kupiony w salonie przez kolegę Kamila, stąd stwierdzenie "od nowości w rodzinie" - miał tylko dwóch właścicieli.

Niezmiennie intryguje mnie stwierdzenie kolegi bonczek'a o "dzwonie" - fajnie by było jakby to doprecyzował, bo gówno się leje na auto i na mnie obecnie a konkretów póki co brak. Jeśli ktoś taką obcierkę jak na zdjęciu nazywa dzwonem to nawet nie będę tego kometnował (jeśli ASO dało dupy z naprawą to osobna historia) - jeśli jednak było coś innego, poważnego to zmienia obraz rzeczy i tym bardziej dobrze by było poznać szczegóły. Wtedy też bez zająknięcia pierwszy uderzę się w pierś i przeproszę za wprowadzenie w błąd.

W kontekście forumowych zakupów od bardzo dawna już "forumowy" to już nie wyznacznik jakości, też podobne doświadczenia jak Wy niestety - jak ktoś zna temat to i wie lepiej jak coś ukryć.

Jutro usuwam temat co by więcej nikt się niepotrzebnie nie sugerował - jak ktoś chce coś jeszcze dopowiedzieć to ma czas na to przez najbliższe 24h - żeby mi żaden idiota potem nie zarzucał, że coś ukrywam albo uciekam przed krytyką.
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2017-03-28   

to zdjęcie jest kiepskiej jakości, ale obcierką bym tego nie nazwał bo jak dobrze widzę to tylnej szyby nie ma, jest fajna szpara pomiędzy progiem a tylnym błotnikiem / poszyciem, dodatkowo nie do końca widać czy słupek B nie oberwał - aby to dobrze zrobić trzeba się chwilę pobawić.

No i wiadomo, że potencjalny zainteresowany musi sobie przekalkulować cena vs aktualny stan
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-28   

Obcierką to bym tego nie nazwał ;-)
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2017-03-28   

wierzba napisał/a:
[...] ale obcierką bym tego nie nazwał [...]

ryska parkingowa :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna