Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Emre
2017-11-02
Hyde Park
Autor Wiadomość
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2017-04-24   

Karamba_DC2, ja z kolei bez umawiania się wpadłem do hondy gdynia - gadka szmatka a rezerwacja a to a tamto - ja, że nie i że chciałem zrobić test fk2 - po czym wyszedł Pan Jarek i powiedział, że z nami pojedzie i jeśli ktoś coś w hondzie gdynia to polecam uderzać do tego Pana.

Odnośnie cupry - test się nie odbył bo albo nie było albo terminy im ciągle nie pasowały.

Ci ludzie odpowiedzialno za to podjeście powinni się wybrać np. do usa i zobaczyć jakie jest podejście do klienta.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-04-24   

wierzba, zawsze będą równi i równiejsi , mów że się znasz z Jarkiem a nie mi tu ściemniasz :lol: :lol:
Rodzice jak np kupowali nowego Quaskaia czy jak to sie pisze , to nim ściągneli z drugiej połowy kraju auto dla nich , to dostali do uzytku inna sztukę na ten czas , bo wplacili zadatek i spisali umowę...

Ale widocznie młodych to nie dotyczy bo przecież bym auto skatowało na zimnym , spalił kapora i wszystko inne :roll:


A właśnie , nawiązując do rozmowy z tematu kolegi Memo , odnośnie wypożyczenia auta zeby sobie pojezdzic , to też jest kpina wam powiem :P

Jeden byl np na allegro, kilka dni wisialo ogloszenie , napisalem , ogloszenie zniklo , mail przepadl , kontakt sie urwał....
Znalazlem inne w Łodzi, a że kolega zna wlasciciela wypozyczalni , to mowi ze sie dla mnie zapyta o terminy , wiec mowie super :]
I co mi odpisuje ?
Ze kupil dwa FK2 na wynajem , ale ludzie brali wlasnie w celu spalenia kapora , brali je prosto na tor i rozne inne historie , i gosc przestal wynajmować...
Drogą znajomosci z moim kolega , dla mnie zrobił by wyjątek , uwaga ! 1000zł doba , i jedynie 10.000zl kaucji :shock:

Więc juz sobie darowalem dalsze tematy wypożyczenia , i albo trzeba szukać kolegi z danym autem , albo tych pajaców z salonów się prosic o jazdy testowe...

Inny mój przykład , jak chciałem kupić Accorda , to dostałem na jazdy auto szefa salonu z pracownikiem od reki , ale FK2 mi sie nie nalezy widocznie :lol: :lol:
_________________
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2017-04-24   

Podejście tych "handlowców" w salonach jest tragiczne... Porozsyłałem po różnych salonach zapytania o Hondę HR-V i Mazdę 3 w ustalonej już przeze mnie specyfikacji, to oczywiście od razu mail "NUMER TELEFONU DO PANA", połowa nie raczyła nawet odpisać... :roll: Jakbym chciał z nimi rozmawiać to bym do nich zadzwonił albo pojechał osobiście... Tragedia.
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2017-04-24   

Karamba_DC2, nie znam - serio, ale gość nie zepsuł wizerunku tamtego aso - oczywiście kwit podpisywany na wypadek nieodpowiedzialnej jazdy, plus, że w środku rejestrator w razie w ;)
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2017-04-25   

VW, Citroen, Skoda, Honda, Mazda, Toyota, Ford - 0 problemów z jazdą testową.
Ruszcie sraczkę do salonu. Jazdy są zazwyczaj od ręki.
Jedynie sęki miałem w Peugeocie.
_________________
INSTA
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2017-04-25   

Ja wysyłam oferte od razu :lol:
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-04-25   

p0lish, jestem jeszcze za granicą wiec moja sraczka czeka na wcześniej ustalony termin z salonem. Nie kazdy ma czas wbijac na krzywy ryj i czekac na terminy ;)
A jak widze jaki maja zapał to nie sądzę ze coś nagle dostanę, to nie Fabia 1.2 tylko Cupra i TypeR których maja jak na lekarstwo ;)
Nawet słyszałem ze sa kolejki na jazdy , wiec czemu ja miał bym dostac od ręki :P
_________________
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-04-25   

Emre napisał/a:
Ja wysyłam oferte od razu :lol:


To szczera prawda :)
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-25   

Karamba_DC2 napisał/a:
p0lish, jestem jeszcze za granicą wiec moja sraczka czeka na wcześniej ustalony termin z salonem. Nie kazdy ma czas wbijac na krzywy ryj i czekac na terminy ;)
A jak widze jaki maja zapał to nie sądzę ze coś nagle dostanę, to nie Fabia 1.2 tylko Cupra i TypeR których maja jak na lekarstwo ;)
Nawet słyszałem ze sa kolejki na jazdy , wiec czemu ja miał bym dostac od ręki :P
A w DE nie ma czegoś takiego jak jazda testowa?
_________________

 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-04-25   

Nie dla Polaków i Turków :lol:
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-04-25   

CMQ napisał/a:
Nie dla Polaków i Turków :lol:



w przypadku Karamby ciężko byłoby się zdecydować do której nacji przypisać :mrgreen: :lol:







PS
jak chcecie najlepszą ofertę na skodę to piszecie/dzwonicie do salonu z Wieliczki (krakowski rynek jest zepsuty dla dealerów i mają najniższe ceny :lol: ) potem idziecie z tą ofertą podkładką do interesującego Was salonu w okolicy i dostajecie podobną cenę :lol:
 
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2017-04-25   

CMQ napisał/a:
Nie dla Polaków i Turków :lol:


A że Karamba wygląda jak połączanie obydwóch to nikłe szanse, żeby nawet wejść i posiedzieć w aucie :lol:

BTW chyba ty Grzechu pisałeś o nowy Tipo. Ostatnio prowadziłem takiego do firmy i szczerze mówiąc bardzo przyjemne wozidło. U nas jest parcie na Skody Rapid a IMO Fiat jest dużo lepszy.
_________________

 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-04-25   

Mnie bardzo na plus ten furak zaskoczył.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-04-25   

:lol:
W DE tez jest jazda testowa, ale kupuje w kraju i chcialem wszystkl w kraju zalatwic.
Prawda jest taka ze juz zdecydowałem sie na Cupre i jazda to raczej będzie tylko formalnosc :)
_________________
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-04-25   

A Foka?? :->
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna