Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Rynki kapitałowe czyli jak zarabiać kolejne hajsy
Autor Wiadomość
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-06-19   

pr00 napisał/a:
antek napisał/a:
pr00 napisał/a:
Są jakieś korzyści z bankowości premium ? Chce z Ola mieć jedno konto i wpływy będą mieszczące się w limitach ale nie wiem czy są jakiekolwiek plusy z tego.


Na co dzień? wg mnie NIE :mrgreen: :lol:


Też mi się tak wydaje jak przeglądałem oferty, jakoś mnie nie pieści, że będę obsługiwany w innym okienku czy miał prawnika skoro i tak muszę mieć swojego. Jakby mi dali z 5% na lokacie to bym pomyślał ;-)


ano tak to wygląda... co z tego że dają Ci jakiegoś dedykowanego doradcę, czy pierwszeństwo na infolinii... umówmy się jak często w dobie internetu korzystasz z takich usług ;-) ;-)
 
 
 
pr00 


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 3165
Skąd: Łdz
Wysłany: 2017-06-23   

Limon napisał/a:
Nie płacę. Sprawdziłem z ciekawości historię i nie widzę żadnych opłat, a wypłacałem ostatnio kasę z różnych bankomatów, eurocash, wbk. PKO nie mam akurat w moich rejonach więc dawno tam nie wypłacałem gotówki. Swoją drogą nie za często wypłacam kasę, raczej 95% bezgotówkowo.


Limon jaki masz kolor katy niebieską czy biało czerwoną ? Zmieniłem sobie taryfę na Konto Za Zero i na razie zostawię to konto jako osobiste bo Alior będzie rodzinnym.






Jesli masz niebieską to się yebli i dali Ci kartę do konta bez granic.
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-23   

Czerwoną, już drugą, bo ważność karty mi się niedawno kończyła. Podtrzymuję, że wypłacając hajs przykładowo z bankomatu Eurocash nic mi nie ściągają z konta dodatkowo.
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2017-06-23   

z doświadczeń mojej mamy private banking to same minusy...
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
pr00 


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 3165
Skąd: Łdz
Wysłany: 2017-06-23   

Emre napisał/a:
z doświadczeń mojej mamy private banking to same minusy...


I dlatego to olałem, zero korzysci.

Limon napisał/a:
Czerwoną, już drugą, bo ważność karty mi się niedawno kończyła. Podtrzymuję, że wypłacając hajs przykładowo z bankomatu Eurocash nic mi nie ściągają z konta dodatkowo.


Pko, bzwbk I eservice sa darmowe w PKO BP więc nie wiem co za wałka zrobiłeś, albo wypłacasz tylko z takich ;-)
_________________
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-09-08   

Jak tam wam idzie? Ja zdecydowałem, że połowę tej kasy którą mam zamiar oszczędzać co miesiąc przeznaczam na inwestycje. Połowa z tego idzie w krypotwaluty, a połowa w akcje. Narazie ten cdprojekt i niech sobie leży, ale szukam czegoś innego i im więcej czytam tym mniej wiem :D
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-09-08   

Jak patrzę na cenę akcji cdp to aż mnie ściska jak pomyślę ile było do zarobienia przez ostatnie pół roku :mrgreen: (i dalej jest). A już dawno temu dom maklerski zdecydowanie zalecał mi kupno.
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-08   

Jak kupujesz te krypto? Jak o tym czytałem to strasznie zagmatwane jest kupno a i dużo kupić nie idzie.
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-09-08   

Ja się już bym teraz cykał kupować krypto, jakoś nie ufam. Jak ktoś zaczął kilka lat temu to spoko. Jest w Polsce człowiek który rozdał 10000btc kiedy można to było wykopywać masowo, i było prawie nic nie warte. Na szczęście samemu sobie też trochę zostawił.
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-09-08   

gaseb napisał/a:
Jak kupujesz te krypto? Jak o tym czytałem to strasznie zagmatwane jest kupno a i dużo kupić nie idzie.


Bitmarket.pl zwykły przelew z konta bankowego, wszystko przejrzyste. Nie obracam takimi kowatami, żebym jakoś szczególnie patrzył na ich marże. Też dopiero zaczynam, więc to nie jest jakieś pewnie info, ale poczytałem recenzje kilku portali i ten wypadł najlepiej.
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-08   

Teraz to jest tak napompowane, że strach.

No dobra, kupiłeś na giełdzie i co dalej? Schowałeś wydruk czy trzymasz w portfelu cyfrowym? Jak to później spieniężyć? Sporo o tym czytałem i nadal dla mnie to jest jakieś niezrozumiałe. Przy większych kwotach problem z przelewem na konto itd
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-09-08   

 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-09-22   

Mam fundusz inwestycyjny. Wpłacam co miesiąc kilka stówek przez 4 lata, zostało 6. Da się z tego wypisać wpłacając całą resztę z góry i następnie zabrać całość środków i to "zlikwidować"?
_________________

 
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2017-09-22   

Zależy od umowy.
_________________
INSTA
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-09-22   

No właśnie gdzieś ja rzuciłem i nie pamiętam gdzie. Miałem nadzieję, że to jest jakoś ustandaryzowane.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna