Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Black Cartel Honda S2000
Autor Wiadomość
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-10-19   

Marker napisał/a:
eee ona tam niezle pasuje.. ;-)


fulek napisał/a:
Zazdrość! :-P

Suka idealnie wpisuję się w krajobraz :mrgreen:


naturalne środowisko :-P ... i tak naprawdę już jedyne miesce gdzie auto daje fun!

primox napisał/a:
świetnie!

widać, że pogoda Wam dopisała

jakieś czasy Wam tam mierzyli?


pogoda byłą idealna, lekka mgła nad ranem ale poza tym wszystko było na prawdę super, czasy oficjalnie nie są mierzone ale w dzisiejszych czasach jest to IMO totalnie niepotrzebne i nawet się ciesze z tego powodu bo jeżeli koszty sesji miały by wzrosnąć tylko z powodu pomiaru który można zastąpić RaceChrono to nie ma sensu :-P

Karamba_DC2 napisał/a:
Byłem, widziałem...
Suka podaje zajebiście !! A to dopiero były testy nowego setupu :mrgreen:
Zaskoczyła mnie dość mocno, miałem okazję jechać za nią w GTR z Rogalem, jak zgram filmik to wrzuce do tematu co to auto robi na takim obiekcie 8-)

Yaca, gratulacje genialnego auta :ok:


dzięki Karamba! dobrze się spotkać przy okazji takiego wypadu - szacun dla Ciebie że mimo takiej odległości jednak byłeś obecny!

Samochód jak widziałeś nie jest wypucowanym pomnikiem na wystawkę ale spełnia swoje zadanie i to obecnie jest dla mnie najważniejsze, długa przerwa nie prognozowała że kierowca będzie ogarniał zwłaszcza że wcześniej też pozostawiał wiele do życzenia :-P :lol:

Pilar napisał/a:
Szkoda że nie mogłem być :-(


Szkoda!!! masz o 200km krótszą trase wiec następnym razem bez wymówek :P Na torze było chyba 14-15 s2k :P

Dareko napisał/a:
:bear3: piękna jest ! Zostaje u Ciebie na zawsze czy kiedyś pójdzie na sell?


Thx :) Eski na pewno nie będzie wystawiona na sprzedaż - wręcz przeciwnie patroluje rynek i poszukuje drugiej :P

Kamil-R napisał/a:
No to dawać mje to video!!! Eska mistrz, po raz enty, zazdro wypadu.

Z ciekawości ile teraz suka waży? Bo widzę w środku już na poważnie wieje pustką.


Thx! video nie wiem nawet czy się nagrało bo zaraz po powrocie musiąłem nadrobić zaległości w pracy i kamera coś nie chce się połaczyć z kompem, co gorsze nówka gopro4 po każdej sesji było wyłączone z niewiadomego powodu, nowa kamera, nowa bateria ...ehhhh... :-x

Następnym razem dogaraj się z Karambą i bierzcie podwójną lawete !

waga w granicach 1240kg, tak naprawdę to auto ma wyciągnięty tylko miękki dach i ori fotele a w zamian doszedł twardy dach, wiec to praktycznie seryjna waga ;-)

edit. dzięki Karamba za filmidło! widok GTR który goni i siedzi na dupie mocno motywuje :-P

---------------------------

wieczorem wrzucę filmik i więcej szczegółów dotyczących obserwacji dot. samochodu, setup na przyszły sezon i kolejne wypady ;-)
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-10-19   

Mam chociaż jeszcze jeden na którym Cię widać :)
Jak czas pozwoli to chcę skleić skromną relację z wypadu, a że nie mam w tym doświadczenia to nie chcę nic obiecywać :mrgreen:

Co do auta, totalnie mnie zaskoczyło, serio.
Nie spodziewałem się że aż tak to skręca. Gdyby były bardziej dostępne i ceny nie tak wysokie, to w tym roku brał bym jedną do takiej jazdy :(
Nawet w DE ciezko cos kupić jak patrzyłem :|

Yaca, chyba że coś byś wiedział, od znajomego itd, to pisz :mrgreen:
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-10-19   

GoPro było wyłączone całkiem czy tylko nagrywanie? Jak to drugie, to miałem to samo, zbyt wolna karta pamięci. Druga sprawa że jak GoPro nie nagrywa to samo się wyłącza. Sprawdź czy karta jest odpowiednio szybka do tego modelu.
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-10-19   

nic nie nagrywałem ani nie robię zdjęć wiec jak będziesz mógł coś skręcić to super :ok:

sprawdzam teraz kamerę ale widzę że wszystkie fimiki są zjeb***ne bo umiejscowienie kamery w bardzo ciemnym miejscu co skutkuje jasną plamą zamiast nitki toru, nie wiem czy jest nawet sens to wrzucać :-/

Karamba_DC2 napisał/a:
Co do auta, totalnie mnie zaskoczyło, serio.
Nie spodziewałem się że aż tak to skręca. Gdyby były bardziej dostępne i ceny nie tak wysokie, to w tym roku brał bym jedną do takiej jazdy


serio mega polecam s2k do takich celów - jestem pewien że ogarnięty kieorwca mógłby zawstydzić na prawdę grube fury - muszę ogarnąć heel & toe na nastepny sezon bo mocno mi tego brakuje :->

edit. Limon dzięki za podpowiedz!
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-10-19   

U mnie było podobnie, jeden filmik nagrany do 8 minuty i cut, inny 10min cały , kolejne jakieś skrawki.
Karta klasy 4 jak widać jest za wolna.
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-10-19   

To na bank karta, działa na granicy wydajności, dlatego czasami nagra się kilka minut, czasami kilka sekund, a jak bufor się zapełni to wywala błąd i przerywa nagrywanie, nie wiem jak w tej chińskiej, ale do GoPro są konkretne polecane modele:
https://gopro.com/help/articles/Block/microSD-Card-Considerations
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-10-20   

Yaca napisał/a:
Szkoda!!! masz o 200km krótszą trase wiec następnym razem bez wymówek Na torze było chyba 14-15 s2k


W zime troche modów i następnym razem sie melduje 8-) Wrzuć te kozak foty z FB 8-)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-10-21   

zacznę może od początku - po krótkim teście nowego setup-u na Ułeżu niestety miałem poważne obawy o prace nowego sprzęgła i skrzyni - wcześniej przed wymianą skrzyni, wymieniony został też przewód sprzęgłowy, cały układ bardzo dokładnie przeczyszczony, odpowietrzony a nadal nowe Exedy OEM Spec pracowało jakoś strasznie dziwnie/miękko, postanowiłem bazujac na doświadczeniach SSG że założę czterołopatkowego spieka od Xtreme na tarczy organicznej, przy odbiorze samochodu nowe sprzęgło pracowało miękko ale mocno telepało budą podczas płynnego ruszania - dostałem zapewnienie że wszystko się ułoży i będzie dobrze. Na testach jednak okazało się że przy szybkim wbijaniu biegów lubi zazgrzytać skrzynia.. a po 10 kółkach ( z odstępami i studzeniem) sprzęgło dziwnie odbijało i miałem dziwny efekt jakby po wciśnięciu i puszczaniu sprzęgła jakoś dziwnie odbijał pedał .. jakby był sklejony i nie chciał od razu odbić... miałem wrażenie że to wina pompki sprzęgła... wiec nie czekając zamówiłem nową pompkę i wyprzęgnik bo to ostatnie elementy które jeszcze nie były wymienione (dzięki Mugen za mega szybką dostawę)





dodatkow na ostatnią chwile dotarły nowe opony R888... i niestety oczywiście na wysyłkę ktoś się dupnął i wysłali mi przody R888R ... nie było juz czasu odsyłąć wiec byłem zmuszony zakładać co jest :->



wszystko odpowietrzone, na nowych płynach załadowaliśmy na lawetę i w drogę!









już po pierwszej sesji wiedziałem że sprzęgło i skrzynia nadal nie pracują prawidłowo, zwłaszcza czwórka przy redukcji bardzo twardo pracowało, potem było tylko gorzej, skrzynia pracowała nieprecyzyjnie, musiałem bardzo ostrożnie wbijać biegi, druga sesja tylko pogorszyła sprawę... a w połowie trzeciej nie mogłem już wbić praktycznie żadnego biegu wiec byłem zmuszony się spakować w połowie dnia :evil: :evil:


btw. zgrałem film ale w sumie to gó***no widać, nie dość ze mało co się zgrało przez wolną kartę to jeszcze na tym co jest trzeba się bardzo mocno wpatrywać zeby zrozumieć co dzieje się na torze... :-/



najszybszy czas to 2:34.xx czyli poprawa jest ale mam spory niedosyt że nie udało sie ukończyć wszystkich sesji :cry:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-10-21   

Jak na te przygody, to i tak świetnie jezdziła, wiesz gdzie szukać, naprawić, i cieszyć się jazda :ok:
_________________
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-10-22   

więcej fot!





































_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-10-22   

Świetne foty! Planujesz wrzucić kapselki do felg?
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2017-10-22   

Gratuluję i zazdroszczę wypadu!!! Esa prezentuje się wybornie. Szkoda że nie obyło się bez przygód ze skrzynią... ale poprawisz co trzeba i będzie rewelka! Nowe koło idealnie pasuję do tego auta. Mam tutaj na myśli jak i wzór tak i kolor 8-)
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2017-10-22   

Nie wiem co lepsze, Brno Circuit czy s2k ;-)
 
 
 
kwiatu


Auto: DC5 K20T
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 293
Skąd: Pionki
Wysłany: 2017-10-23   

czarna s2k z tymi ce28n, damn, powtórze jeszcze pare razy, robi gałke :oops:
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2017-10-23   

Wygląda pięknie. :oops: Jak Ci się jeździło na R888? Jak wrzuciłem tę oponkę do swojej Suki, stwierdziłem, że mam inne auto... Nigdy tak dobrze nie skręcała. :-P
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna