Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Civic TimeAttack EG K20
Autor Wiadomość
primox

Auto: eg6 k20
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 375
Skąd: wawa
Wysłany: 2019-08-06   Civic TimeAttack EG K20

Honda Civic K20 - auto na tor

Spec

Buda: oryginalne nadwozie EG6, modyfikowane tak, aby można było dostosować je do regulaminów (gmsp/wsmp/rallycross etc), zdrowe. Klatka Vicars - Adam Kozak. Maksymalnie odelżone: wszystkie szyby poliwęglan (Jusiak Performance), laminaty: maska, burta, drzwi (JusiakP), dach (JusiakP), odelżony pas przedni, tylni spojler laminat - łączna waga z 1 fotelem (są 2) poniżej 850kg

Napęd: K20 - seryjny blok, kolektor dolotowy RRC (najlepszy), przepustnica Hybrid Racing 70, short ram Fujita, kolektor wydechowy PLM, wydech 2.36 na 2 tłumikach, hondata KPro, moc 250hp/240nm

Skrzynia EP3 + biegi JDM, szpera płytkowa Techno5, główne przełożenie 5.1, lekkie koło zamachowe z polifta, kewlarowa tarcza sprzęgła, półosie Insane500, łapy Innovative, magiel z Integry ze wspomaganiem

ZAWIESZENIE: Ohlins z reg siły odbicia (po pełnej renowacji zimą - koszt to cena bardzo dobrego gwintu!), przedni stabilizator 26mm, tył Whiteline 24mm, ASR, tylne cukierki na uniballu, regulowane wahacze przód HardRace

Ponadto: wewnętrzny zbiornik paliwa z pompą bosch (dodaję serię), Lekki aku (1kg), przewody hamulcowe w oplocie, długie szpilki itd itp

Auto niszczy system. Nawet z moimi skromnymi umiejętnościami nawygrywało wiele pucharów - m.in. najszybsze FWD RaceDay czy SuperOes. Onboardy regularnie na mojej stronie:
https://www.facebook.com/szybciejnizrynek/

Auto regularnie serwisowane w BRS Racing, silnik w super stanie - nie dymi, nie bierze oleju, wszystko co jest konieczne robione jest na bieżąco. Auto proste, z zewnątrz nie jest (już) piękne, ale to najłatwiej można zmienić. Sprzedaję wyłącznie z powodów prywatnych.

Cena podstawowa 39500 na stali, może być niższa (bez ohlinsa i whiteline) lub wyższa (mam schowek kół i opon)
_________________
Szybciej niż rynek, czyli moje EG6
 
 
primox

Auto: eg6 k20
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 375
Skąd: wawa
Wysłany: 2019-09-15   

Cena LIGHT - 32000 - bez ohlinsa/tylnego staba/skrzydła/fotela pasażera/zegarów - opcja BEZ NEGO
_________________
Szybciej niż rynek, czyli moje EG6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna