Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
VTEC CUP POLAND 2020
Autor Wiadomość
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-02-04   

Już 29 zawodników :) Całkiem fajnie to wygląda. Klasy PRO mocno obstawione, STREET+ też. Mam nadzieję, że jakieś słabsze, w miarę seryjne autka też się zgłoszą do zwykłego streeta :)
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-06   

Nie wiem czy po moich grubych modach w d15 łapię się jeszcze do street czy już do street+ :lol:
 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-06   

Ja liczylem na street ale w dowodzie mam 950kg, musze zważyć auto :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-02-06   

airman napisał/a:
Ja liczylem na street ale w dowodzie mam 950kg, musze zważyć auto :mrgreen: :mrgreen:


Jeśli będzie mało ludzi w zwyklym streecie a duzo w + to zmienimy granicę więc może się załapiesz.
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-02-14   

Na FB pojawiło sie info o jakiś kartach VIP z pierwszeństem udziału itd, jako ze nie mam pewności jak będą wyglądać moje powroty do kraju, to mam juz teraz sie zapisać żeby mieć szanse udziału czy jak, nie śledzę jakoś bardzo intensywnie, ale to dla mnie trochę nowosc z tymi zapisami na specjalne karty w specjalnej grupie :D
_________________
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-02-14   

Karamba_DC2 napisał/a:
Na FB pojawiło sie info o jakiś kartach VIP z pierwszeństem udziału itd, jako ze nie mam pewności jak będą wyglądać moje powroty do kraju, to mam juz teraz sie zapisać żeby mieć szanse udziału czy jak, nie śledzę jakoś bardzo intensywnie, ale to dla mnie trochę nowosc z tymi zapisami na specjalne karty w specjalnej grupie :D


"Karta" to taki symbol tylko, choć rzeczywiście każdy kto ją kupi dostanie fizycznie kartę ze swoim imieniem i nazwiskiem. Chodzi o to samo wpisowe co jest w TAP, czy w RaceDay za stówkę. Czyli kupując kartę za te 109zł, płacisz wpisowe na sezon 2020, czyli stajesz sie oficjalnie zawodnikiem tej ligi, masz dostęp do zamkniętej grupy, twoja fura wisi na podstronie "Nasi zawodnicy", zbierasz punkty w generalce i możesz walczyć o nagrody na koniec sezonu, a mogę zdradzić będą nimi na przykład splittery od Time Attack Customs dla zwycięzców klas pro :)

Chodzi o to, że jeśli są osoby, które chcą poważnie walczyć w generalce, albo ogólnie brać udział w większej ilości zawodów, mając taką kartę, mają dostęp priorytetowo do zapisów, po to, żeby ktoś z zewnątrz kto chce sobie pojechać jedną rundę dla zabawy nie zajął mu miejsca. Za dwa tygodnie zapisy będą normalnie publiczne i jeśli zostaną miejsca, będzie można się wpisać bez posiadania tej karty. Tak o na przykład pojechać sobie jedną rundkę.
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-02-14   

Teraz wszystko jasne, dobrze pomyślane :)

Ja planuje tylko Łódź i Poznań na który mam 90km od garażu, wszystko inne mam za daleko, dla mnie wypad na Łódź to 1000km w jedną stronę a Jastrząb juz 1200 ponad, zatem generalka odpada :lol:
_________________
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-15   

Karamba_DC2 napisał/a:
Teraz wszystko jasne, dobrze pomyślane :)

Ja planuje tylko Łódź i Poznań na który mam 90km od garażu, wszystko inne mam za daleko, dla mnie wypad na Łódź to 1000km w jedną stronę a Jastrząb juz 1200 ponad, zatem generalka odpada :lol:


Karamba_DC2 coś tu się nie zgadza z matematyką. Skoro jak sam napisałeś z garażu na Poznań masz 90km a odległość pomiędzy Torem Poznań a Łódź to 215km (zgodnie z google) to na ten ostatni masz 305km :-P

Proponuje się zmobilizować jak ktoś chce pojechać. Dziś ruszyły zapisy na pierwszą rundę na początku kwietnia na Torze Łódź i jest już 25 zapisanych z 40 miejsc dostępnych. Na stronie jest zarejestrowanych 35 zawodników z pierszeństwem zapisów (chyba, że jest inaczej to niech mnie Jarzomb poprawi). Zakładając, że wszyscy będą chcieli pojechać, to zostanie raptem 5 miejsc w drugiej turze...
_________________

 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-02-15   

carl0s napisał/a:
Proponuje się zmobilizować jak ktoś chce pojechać. Dziś ruszyły zapisy na pierwszą rundę na początku kwietnia na Torze Łódź i jest już 25 zapisanych z 40 miejsc dostępnych. Na stronie jest zarejestrowanych 35 zawodników z pierszeństwem zapisów (chyba, że jest inaczej to niech mnie Jarzomb poprawi). Zakładając, że wszyscy będą chcieli pojechać, to zostanie raptem 5 miejsc w drugiej turze...


Dokładnie tak jest. Nie wierzę, że wszyscy zapisani będą chcieli na Łódź pojechać, ale myślę, że kilka osób się jeszcze dopisze. Niestety Łódź ma ograniczoną ilość transponderów (tylko 40), a nie chcę kombinować z wymienianiem się nimi, bo to powoduje chaos, błędy w pomiarach itp. No i 40 zawodników to taka ilość, która na Łodzi pozwoli na przeprowadzenie minimum 5 sesji po 10 minut, a przy w 100% sprawnym przebiegu zawodów 6 sesji, czyli godzina na torze, na co mam nadzieję. Sprawnym, mam na myśli bez poważniejszych wypadków, które spowodują zamknięcie i sprzątanie toru :)
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-02-15   

carl0s, bo ja na każde zawody jadę ekstra z Niemiec :)
_________________
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-03-02   

Garść popcornu wystarczy na te dwie minuty :D Oglądamy :D

https://www.youtube.com/watch?v=8qYYQpANBdY
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-03-02   

b. fajnie sie zapowiada! mimo iż pewnie sie nie załapie w tym sezonie to ciesze sie ze takie zawody powstały! ;-) :ok:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-03-02   

Świetny film :-D

Aż nabrałem chęci :-P
 
 
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-03-02   

Ale ładny filmik :-D 8-)
 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2020-03-02   

zajebisty film i mega fajny 4g :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna