Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Formuła 1
Autor Wiadomość
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-11-30   

swoją drogą ta barierka w tym miejscu... nie wiem co to za pomysł. Prosta, bolidy są tam nieźle rozpędzone i barierka zaraz obok toru prawie prostopadle do kierunku jazdy, wtf...
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2020-11-30   

Kolejny idiotyczny manewr Romaina. Dobrze podsumował swoją karierę w F1. Jak kończyć to w kulach ognia :lol: Mam nadzieję, że to był jego ostatni wyścig w tej serii. Wystarczająco dużo niebezpieczeństwa stworzył dla siebie i innych na przestrzeni kilku ostatnich lat.
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-11-30   

eithray, x2
I tak dlugo utrzymał fotel, następny w kolejce to chyba Dżordż the point :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-02   

Wiem, że temat wałkowany już z każdej strony, ale HALO ładnie tutaj dostało, gdyby nie HALO to nie byłoby co zbierać, a tak to Roman dostał drugą szansę.



 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-12-02   

Mam nadzieję, że odpowiednio ją wykorzysta i powie sobie dość w jeżdżeniu ;-)
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-06   

Ale wyścig. Szkoda mi Russella... jechał na pewne zwycięstwo, jakieś kuriozalne błędy mechaników, znowu dojechał do P2 i IMO byłby P1, a tu kapeć... ale mi szkoda chłopaka.
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-12-07   

mi to szkoda VB - gość wszystko co tylko mógł - zepsuł. ośmieszył się na tle chłopaka, który pierwszy raz "walczył" w wyścigu a nie tylko był dublowany .
na Russela przyjdzie czas :-D pięknie jechał !
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-07   

Johnson napisał/a:
mi to szkoda VB - gość wszystko co tylko mógł - zepsuł. ośmieszył się na tle chłopaka, który pierwszy raz "walczył" w wyścigu a nie tylko był dublowany .
na Russela przyjdzie czas :-D pięknie jechał !

Nie wiadomo jakie były ustalenia w Mercu. Może Toto powiedział "masz ułatwić żorżowi start i trzymać się z tyłu" i Dokładnie to zrobił - patrz zablokowanie Maxa.
No i gdyby nie "grande strategia" to 1-2 dowiezione. Merc ma obydwuch mistrzów w tym roku (kierowca i konstruktor), więc to nie tak, że Valteri ma jakąkolwiek presję. Gdyby byłtaki słaby jak ludzie sugerują, dawno by już go w mercu nie było. On po prostu robi robotę za którą mu płacą.

George potwierdził trochę teorię Maxa - 90% obecnej stawki walczyłoby o podium tym wozem.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-07   

Bottas już zawsze zostanie zapamiętany (albo zapomniany) jako posłuszny kierowca który zawsze był numerem 2.
 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-12-14   

No i koniec sezonu.
W końcu wygrana Maxa i Red Bulla. Zastanawia mnie tylko czemu mercedesy wogole nie napierały, odposcily? Nie wierzę że Red Bull miał taką przewagę. W końcu Albon dojechał na do mety na dobrym miejscu. Wielka szkoda dla Pereza i zastanawiające co z nim będzie, uważam że niestety Albon zostanie w RB. Zastanawiam się co myśli sobie Sainz, przechodząc z 3 teamu do 6, może Ferrari się jakimś cudem odrodzi.
 
 
DCG 


Auto: Toyota Corolla E11
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 145
Skąd: Darłowo
Wysłany: 2020-12-14   

Altair napisał/a:
Zastanawia mnie tylko czemu mercedesy wogole nie napierały, odposcily? Nie wierzę że Red Bull miał taką przewagę.

gdzieś było info że merce były "skręcone", obawiali się o bolidy wymęczone po całym sezonie
_________________
Historia mojego rajdowania i budowy rajdówki:
https://www.facebook.com/DCG.Rally
 
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-12-15   

Altair napisał/a:
No i koniec sezonu.
W końcu wygrana Maxa i Red Bulla. Zastanawia mnie tylko czemu mercedesy wogole nie napierały, odposcily? Nie wierzę że Red Bull miał taką przewagę. W końcu Albon dojechał na do mety na dobrym miejscu. Wielka szkoda dla Pereza i zastanawiające co z nim będzie, uważam że niestety Albon zostanie w RB. Zastanawiam się co myśli sobie Sainz, przechodząc z 3 teamu do 6, może Ferrari się jakimś cudem odrodzi.

Ja obstawiam Albon na rezerwowego (oficjalnie w zespole zostaje, więc sprawy marketingowe OK) i Perez wskakuje.
Moim zdaniem to jedyna szansa, żeby przy dobrej pracy nad bolidem przez zimę RB był w stanie doskoczyć do Mercedesa. Mam na myśli tytuł dla zespołu, nie pokonanie HAM przez VER ;)
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-09-18   



Grosjean rozwalił pace car Indy car… ten chłop to jest antytalent.
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2021-12-12   

dzisiaj będzie się działo !!!!
_________________

 
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2021-12-12   

kurła jak mnie ten sport nie fascynował to ten sezon a raczej końcówka jest w pytkę
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna