Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Emre
2017-11-02
Hyde Park
Autor Wiadomość
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2021-02-27   

Ciekawostka przyrodnicza - chciałem wypowiedzieć umowę OC w MTU na formularzu dostępnym na ich stronie i uwaga, nie da się wpisać całego numeru polisy, który ma 12 znaków, bo możliwość wpisywania w ich polu na numer polisy kończy się na 11 znakach :hurra:
Dziwne, że w polu na nr rejestracyjny nie ma już takiego ograniczenia :lol:
https://formularze.mtu.pl/obsluga-online/formularze/obsluga-polis/zgloszenie-rozwiazania-polisy/
Nawet sprawdziłem na innej przeglądarce i nic to nie zmieniło :ugh:
Skan wypowiedzenia pójdzie mailem i niech spadają, bo kolejne auto ubezpieczyłem w AXA, tym razem przez mubi tak namiętnie reklamowane przez zachara i zobaczę czy zwrócą na konto 150 cebulionów, a mają na to 30 dni :roll:
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-02-27   

Dostałem dwa razy te 150 zł na konto zwrotu. Zwracają.
_________________
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2021-02-28   

To dobrze, ale nie ogarniam jak im się to opłaca :-D
_________________
 
 
staryjaponiec 
Nieaktywny :(

Auto: Daihatsu Cuore VI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1157
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2021-03-20   

Ja pierniczę... Myślałem, że to forum i portal zostało usunięte z sieci, a okazało się, że przez kilka dłuuugich miesięcy, z jakiegoś względu, strony z jdm-option nie otwierały mi się na Firefox. Przed chwilą dla ciekawości spróbowałem na Opera z VPN i wszystko działa :-/ :roll: Nie wiem o co chodzi.
_________________
https://staryjaponiec.blogspot.com
https://www.facebook.com/staryjaponiec
https://www.instagram.com/staryjaponiec
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2021-03-21   

Nie przejmuj się, wiele nie straciłeś, nadrobisz w jeden wieczór wszystko :lol:
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-03-23   

Panowie, poleci ktoś firmę regenerująca zaciski hamulcowe?
_________________
 
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2021-03-23   

Gumka23 napisał/a:
Panowie, poleci ktoś firmę regenerująca zaciski hamulcowe?


w Gdyni masz na Helskiej.
 
 
Badej 


Auto: Civic EJ9
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1106
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2021-03-25   

staryjaponiec napisał/a:
Ja pierniczę... Myślałem, że to forum i portal zostało usunięte z sieci, a okazało się, że przez kilka dłuuugich miesięcy, z jakiegoś względu, strony z jdm-option nie otwierały mi się na Firefox. Przed chwilą dla ciekawości spróbowałem na Opera z VPN i wszystko działa :-/ :roll: Nie wiem o co chodzi.


Przez ten epizod z kilkoma włączeniami pod rząd wogule straciliśmy kilku użytkowników. Ktoś pamięta kiedy ostatnio pisał coś Pr00 czy Kex był jeszcze jeden chłopak który jeździł na tor del sol'em, miał jedno viralowe nagranie jak odpada mu felga z koła :D i pewnie wielu o których już nie pamiętam że się udzielali. Szkoda :/
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-03-25   

Te wszystkie wydarzenia plus rosnąca popularność takich pseudo-for/grup na fejsie (czego nie mogę pojąc, zero wygody w szukaniu informacji) powoduje, że tradycyjne fora ewidentnie odchodzą do lamusa. Ludzie poniżej 20 roku życia chyba już nawet nie wiedzą o ich istnieniu...

o kurva, 10000 postów tutaj mi właśnie pękło... :mrgreen: tyle pierdzielenia o niczym i marnacji czasu, coś pięknego :lol:
 
 
benek196 


Auto: DC2/EH2
Dołączył: 18 Cze 2019
Posty: 14
Skąd: RBR
Wysłany: 2021-03-25   

Popularność tych wszystkich grup na fb polega na tym, że korzystają z nich głównie osoby dla których szukanie informacji to tortury, więc klepią w kółko te same pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w kilkanaście sekund
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2021-03-25   

polamentujmy nad dzisiejszą młodzieżą i czekajmy, aż jakiś młody się pojawi na forum, żeby go stłamsić, przygnieść i odrzucić zamkniętością towarzyską :lol:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-03-25   

Pit napisał/a:
(czego nie mogę pojąc, zero wygody w szukaniu informacji)


Raz próbowałem z konta żony coś znaleźć na takiej grupie.. Raz i ostatni...

A już wybitnie mnie wqrwia jak firmy zamiast strony z ofertą, kontaktem jakąś galerią wrzucają posty na fejsa. Nic nigdy tam nie można odnaleźć.. nawet nr telefonu to czasami wyzwanie.

Pierwszy przykład o który pytałem post szybciej (dzięki Leo!).

https://www.facebook.com/zaciskiGdynia

Gdzie tam jest adres? Gdzie jakaś mapka dojazdowa? Oferta? Cennik? No qrwa nie wiesz nic... Parę zdjęć rozebranych skrzyń parę zacisków. Cała wizytówka firmy..

Ja rozumiem, jak firma ma normalną www, a do tego do newsów mają profil na fb czy innym insta. Ok, super. Ale nie coś takiego jak wyżej.
_________________
 
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2021-03-25   

Nawet nie wkurviajcie z tymi grupkami na FB :lol:
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2021-03-26   

fb to rak internetu, największe zbiorowisko zjebów. Życie bez tego jest o wiele lepsze, polecam 8-)
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2021-03-26   

Myślę że fora wrócą do łask, każdy trend, każda moda, wszystko się zmienia i wraca ponownie.
Niestety fora tematyczne o jednej marce czy jednym modelu nie mają szans, auta się starzeją i znikają na szrotach, wraz z nimi forum.
Druga kwestia to ogólnie łatwo dostępne finansowania, leasingi i najmy, ludzie juz nie kupują za gotówkę średniaka tylko najem lepszego auta i oddają na kolejny. Wiele się zmieniło.



Ckpl takie duże dawniej forum, też zdechło, bo 5gen i 6gen się skończył, zwyczajnie zgniły :lol:
Pamiętam czasy gdzie na allegro w dziale Civic było lekko 200 sztuk 5g i jakieś absurdalne ilości ogłoszeń 6g :shock:


Nowe samochody też dużo więcej oferują i potrafią, 300KM w serii na nikim nie robi wrażenia obecnie, dawniej dwa lata rzeźby robily 210KM w B18C4 :lol:
Ludzie też robią się leniwi i ułomni, po co mają rozbierać auto w garażu czy na parkingu, jak bierzesz np AMG czy jakieś tanie megan RS czy golfa gti, program, wydech z klapami i całe miasto wie o twoim istnieniu ;)


Czasy w których to forum tętniło życiem nie wrócą już :zalamany:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna