Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Toyota Corolla TS 1.8 VVTLi'02
Autor Wiadomość
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2023-11-26   

widze że nie odpuszczasz Corolce! :ok:

btw.
propo kasku to polecam materiał od Roberta (Apex Nurb), oglądąłem to kilka lat temu i dał mi do myślenia, hans jest upierdliwy, trzeba się przyzwyczaić ale jednak daje największa ochrone :roll:

_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
  
 
 
RockyGTI 


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 88
Skąd: Okolice Starachowic
Wysłany: 2023-11-26   

Yaca napisał/a:
widze że nie odpuszczasz Corolce! :ok:


Mimo silnika o nienajlepszych opiniach o awaryjności i tego że Toyota zrobiła tego hot-hatcha jak wszystkie jej hot-hatche, na od...dol(wsadzimy silnik, skrzynie i voila), to jednak fajnie daje miodu, i fajnie się prowadzi. I lubi dawanie miodu :)

A co do kasku:


Sprawiłem sobie w Maju prezent na 27 urodziny. W tym aucie nie planuję kubłów ani klatki, marzy mi się w przeciągu kilku lat kupić baze i zrobić sobie auto typowo na tor. Wtedy będziemy grubiej kombinować. Na razie sobie amatorsko upalam, może kiedyś będę iść co raz grubiej jak będzie budżet rosnąć, więc z czasem i np. o hansie pomyśle :-) A na wielu torach i ligach kask staje się obowiązkowy, i rozumiem To, kwestie bezpieczeństwa, więc zawsze ze mną jeździ w razie w w bagażniku.
_________________
Toyota Corolla T-Sport'02
FSO Polonez Caro plus 1.4 GTI 16v'97
Polski Fiat 126p'79
  
 
 
RockyGTI 


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 88
Skąd: Okolice Starachowic
Wysłany: 2023-12-14   


Nakładki na pedały i podstopnica uratowane na tyle, ile mogłem. Montaż wiosną 👍


Kompletowania gratów ciąg dalszy. Trafiły się przekładki termiczne pod kolektor ssący i przepustnice, to wziąłem. Silnik będzie miał lepsze oddychanie 😄
_________________
Toyota Corolla T-Sport'02
FSO Polonez Caro plus 1.4 GTI 16v'97
Polski Fiat 126p'79
 
 
RockyGTI 


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 88
Skąd: Okolice Starachowic
Wysłany: 2024-01-27   


Pod koniec roku wracając w nocy z pracy, wyskoczyła mi przed maskę sarna, i niestety nie było ratunku


No i pewne rzeczy które były do zrobienia, musiały zostać przyspieszone. Błotnik kupiony w kolorze niestety mocno się różni, ale wskoczył komplet nowych lamp przednich, niestety DEPO, bo Ori Valeo w dobrym stanie są praktycznie nie do dostania, zderzak został polakierowany, a przy okazji lotka TTE która leżała od zakupu auta i w końcu nabrała mocy urzędowej. Także nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z tej porażki upiekłem kilka pieczeni na jednym ogniu.



Lotka wleciała symbolicznie w pierwszy dzień nowego roku


Kolejne zabawki dotarły i czekają do wiosny. Stare dolne poduchy silnika i skrzyni oddałem do Olkusza w celu zalania poliuretanem. Za tą cenę spodziewałem się też ponownego ich lakierowania, ale cóż, zrobi się we własnym zakresie. Mam nadzieję, że będą wytrzymalsze od oryginalnych, które są jednymi ze zmor TSek i lepiej spełnią swoją funkcję



Tak się prezentuje wszystko na chwilę obecną. Z niecierpliwością czekam do wiosny na wrzucenie letniego setupu kół i montaż części, które czekają.
_________________
Toyota Corolla T-Sport'02
FSO Polonez Caro plus 1.4 GTI 16v'97
Polski Fiat 126p'79
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna