Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Black BMW M2 OG
Autor Wiadomość
sonic_x 


Auto: M-pasztet
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-03   Black BMW M2 OG

I ponownie powróciłem do M. Po dogłębnej analizie rynku niestety albo i stety nie udało mi się uciec od marki BMW.

Czarne BMW M2 F87 OG 17r czyli to złe bez mkowego silnika ;)

Samochód z PL od 1wszego właściciela z oryginalną powłoką lakierniczą ( udało sie jakimś cudem )

Aktualnie zaczynam mój typowy proces dostosowania samochodu pod moje widzimisię.

Silnik to n55b30T0 - 370ps/500nm - tutaj plan jest by mieć kilka map pod daną sytuacje dzieki MHD

Czekaja na montaż: DownPipe, ChargePipe, IC Wagner EVO2 - nie chce robić tutaj jakiś piekielnych mocy a raczej zalezy mi żeby samochód nie łapał zadyszki przez duże temp. spowodowane nie wydajnym IC i grzejącym katem.

Moc po tych zabiegach i sofcie wzrosnie pewnie troche ;)

Hamulce Seria 380/370mm - na razie tylko DS UNO i ATE200 i zobaczymy.

Zawieszenie seria + sprezyny ST - 20mm - jestem na razie pod wrażeniem serii - w przyszłości zapewne wleci ST XTA albo KW v3 albo BMW Perf.

Koła seria kute 19stki 9 i 10j z Conti SC7 255/35 i 275/35 ale planuje kupić na tor 18stki JR SL01 9,5 i 10,5 i odziać je w semi.

Z wyglądu zapewne wleci przedni splitter - wiecej narazie nie planuje. Czarne nerki już dołożone.

Skrzynia DTC i wleci soft z CS'a

Wnetrze seria - poluje na fotele od M2c albo m4 albo BMW Perf. i kierownica pewnie dostanie alkantare.

Samochód w serii jest zdolny do takich rzeczy których nie byłem w stanie osiągnąć żadnym swoim samochodem - zawieszenie to mistrzostwo świata, dyfer spina na zawołanie, combo seryjnych kół z Conti zadziwia - jak dla mnie toto klei jak bardzo dobry semi, wymieniać można by było długo.

W Kwietniu Mka jedzie na sprawdzian do Zielonego piekła - potem pewnie bede mieć wiecej do powiedzenia.

Cold start:
https://youtube.com/shorts/10qnXcka7Vo?si=Wjd2d_0m3BFEASkh

Więcej zdjeć jak pogoda bedzie bardziej zachęcała.





  
 
 
weede 

Auto: GT86 SC
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 275
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2024-02-05   

Mega zazdroszcze - też finalnie mam nadzieję skończę na M2 ;) I do zobaczenia na Nurbie - ja standardowo na Green Hell Driving Days w maju.
_________________
Adrenaline Addiction.
  
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2024-02-05   

probsuję! auto godne dywizji M
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2024-02-05   

Meeega wóz :) Miałem okazję pojeździć M2 (akurat wersją competition) no i cóż, fun z jazdy w porównaniu z jakimkolwiek FWD jakim jeździłem - bez porówniania.
 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2024-03-04   

M2 to chyba najbardziej pasujący samochód marki BMW pasujący do kierowców jeżdżących głównie japońcami. Świetny wóz :mrgreen:
 
 
sonic_x 


Auto: M-pasztet
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-04-23   

Juz po testach na Nurbie. Samochód tak jak myślałem stworzony na ten tor - jedyny minus to nie jest się tam wyjątkowy.

Opony SC7 - Jak na drogową oponę to nie mam słów - jak ktoś szuka premium UUHP to nie ma co szukac wybór jest tylko jeden.

Klocki DS 1.11 ( jednak nie UNO ) - po dwóch hamowaniach - feel i bite bardzo dobry - zero problemów

Seryjne zawieszenie - poza kątami z przodu chyba nie ma sensu tego na razie ruszać - buda sztywno, nie wychyla sie, wszystkie nierówności wybiera bardzo dobrze - pewnie i tak wpadnie gwint ale seria mega.

Zamontowany IC Wagner, RM DP, FTP ChargePipe + MHD = samochód załadowany + 2 os - czasy 100-200 poniżej 11 sec. Dokładnie pomierzę niebawem.

Dzwięk nawet z wyłaczonymi popsami/burblami itp. n55 po kilku modach to jest dźwiękowy orgazm


Ze złych rzeczy - Fotele to jest jakas pomyłka do tej pory mnie ręce bolą od trzymania sie kierownicy, po prostu masakra - czas rozglądać sie za Recaro CS.

Słabo wyciszone niestety ( trasa 1200km ) - zwykłe modele są dużo cichsze - w M2 mniej uszczelek i wygłuszeń









Udało się dostać 513M. Ubrane w Federale RS-PRO
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2024-04-23   

petarda! :cwaniak:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna