Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa
Autor Wiadomość
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2007-09-02   

g-jablko napisał/a:
3210

miałem 3210, 3410 i najlepsża 5210 ale odkiedy miałem SE to jestem ich wielkim fanem
 
 
g-jablko 

Auto: EG3 D15B
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 87
Skąd: Mszczonów
Wysłany: 2007-09-02   

taa, bede musial zmienic na cos nowszego bo w tych czasach to az wstyd sie pokazac z trzy dwojka :-D
_________________

 
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-02   

Nokia 6230i Mam ja prawie od dwoch lat i jest niezniszczalna. W niedalekich planach Nokia 8800.
_________________
 
 
 
M1 


Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 19
Skąd: Sko-Kam
Wysłany: 2007-09-03   

SPV M650 lub jak kto woli HTC artemis, dobry kombajn
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-09-03   

Motka E szy ziewięć osiem,ujdzie nawet ale zamulator z niej troche xD
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-14   

Odgrzeje kotleta pytaniem... Co wybrać - Nokię C6 czy HTC Wildfire??

Telefon ma służyć głównie do dzwonienia, wysyłania sms'ów, przeglądania neta i ew. używania w nim gg ;-)

Nokia:
+ qwerty
+ Nokia
+ wygląd

HTC:
+ podobno dobry android

Ale za to na minus HTC jest podobno słaba bateria, słaby wygląd... I ogólnie jakoś nie jestem przekonany do niego, muszę się nim pobawić :roll: Co do Nokii to ludzie piszą że nie, bo symbian jest ujowy... Ale niby o N70 też tak pisali, a mi przez 3 lata nic się nie działo :wink:
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-05-14   

Sam niedawno stałem przed wyborem nowego tel. tak do 600 zeta i powiem Ci tak. W Wildfire największym minusem jest rozdzielczość ekranu która mnie odrazu odrzuciła ( jak masz chwile czasu i sie nudzisz możesz policzyć sobie pixele oO) Reszta jest całkiem w porządku. Słaba bateria to niestety normalka w smartphonach z androidem, ale coś za coś, dla mnie to zajebisty system. Jak chcesz żeby bateria trzymała Ci tydzień to niestety nie android :-P Nokią sie niestety nie bawiłem ale przez starego symbiana jest podobno daleko w tyle, czy to prawda? nie wiem, może. Ja wybrałem w końcu LG P500 (optimus one) i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym sie na pewno z kumplem który ma wildfire. :mrgreen: Aha, pisanie smsów przez swype jest chyba najlepszą rzeczą jaką mogli wymyślić, bałem sie dotykowych telefonów właśnie przez trudność w pisaniu smsów, ale swype jest chyba nawet lepszy niż klawiatura qwerty :-D
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-05-14   

Na Nokię bym raczej uwagi nie zwracał, czasy kiedy rządziła na rynku już dawno minęły i prędko nie powrócą. W tej chwili jedyny słuszny wybór to telefon z Androidem, albo Iphone. Kwestia tego czego ktoś potrzebuje.

Android sam w sobie to genialne oprogramowanie nie do przebicia...bierz androida i zastanawiaj się tylko nad kwestią tego jaki telefon. Odnośnie Wildfire, to moim zdaniem nie jest to jakaś super konstrukcja od HTC, ma trochę małą rozdzielczość ekranu, ale poza tym sprawdza się bardzo fajnie.
Nie wiem czy masz możliwość, ale HTC Desire na pewno by spełnił Twoje wszystkie oczekiwania.

Symbian to niestety jest już przeżytek, nie wiem po co w ogóle sobie zawracasz tym głowę. Tak samo jak cała Nokia, która podupada i ratuje się partnerstwem z Microsoftem. W tej chwili pracują chyba nad Windows Phone na Nokie.
 
 
fatboy

Auto: eh6/eg2/ep4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 1822
Skąd: Skarżysko/Kraków
Wysłany: 2011-05-14   

Znajomy miał HTC wildfire przez niecały miesiąc. Mimo to i tak już oddawał na gwarancję.

Co do nokii C6 - myślałem nad nią i nad wave 533. Wybrałem nokię, zakupiłem na allegro, przelałem kasę i tyle ją widziałem :lol:

No to ponownie coś musiałem wybrać, chciałem dać jeszcze jedną szansę nokii, ale inny znajomy ją ma i mówi, że nie opłaca się kupować. To już nie te same nokie co kiedys.

I jestem od 2 miesięcy szczęśliwym posiadaczem wave 533. Nie jest to jakaś wysoka klasa telefonów, ale qwerty jest, system jako taki jest i bakteria trzyma prawie tydzień.
_________________
Stage1 - D16Y8 137,3KM @ 6725 / 150,7NM @ 5606
Stage2 - B16A JDM 170 KM @ 7,800 / 157NM @ 7,300 + Y21 LSD

http://www.facebook.com/MotoFotooo
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-14   

Ogólnie napaliłem się na Samsunga Wave'a S8500, ale jak zobaczyłem cenę przy przedłużaniu umowy to podziękowałem niestety :-| 600zł chcą, a Wave bez abonamentu to jakieś 800zł.. Posrało ich :lol:

To teraz ewentualnie doszły dwa telefony - Wave 533 albo 723 :roll: Masakra, sam już nie wiem..

Limon HTC Desire nie ma w ogóle...
 
 
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-05-14   

stary nawet sie nie zastanawiaj masz do wyboru pelnoprawnegfo androida albo jakis zabytek na symbianie.... ok rozdzielczosc w wildfire jest slaba ale to jego jedyna wada, baterią sie nie przejmuj jest ok, zuzywa znacznie wolniej z racji z słabego procesora (nie jest to 1ghz), a nokia skonczyla sie dla mnie na modelach e51/e71 a uwierz mi zawsze bylem jej wiernym fanem... za dlugo:)
 
 
 
l3mur91 


Auto: '89 mk2 2.8 VR6 '91 LS400 4.0 V8
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 498
Skąd: Łódź Chojny
Wysłany: 2011-05-14   

Ja przerobiłem z 20 telefonów...
Najmilej wspominam Sharpa 903SH i Nokie N95i. Do Sharpa na pewno wrócę jak na rynku pojawią się jakiekolwiek części zamienne. :roll:

Teraz mam Samsunga Galaxy i to chyba najgorszy badziew jaki kiedykolwiek miałem... :-x
_________________

 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2011-05-14   

l3mur91 napisał/a:
Teraz mam Samsunga Galaxy i to chyba najgorszy badziew jaki kiedykolwiek miałem... :-x


Galaxy którego? Bo ja np. mam teraz Galaxy S i uważam go za jeden z lepszy smartphonów. Podobnież nawet sam Iphone przy nim wymieka. Długo też zastanawiałem się nad wyborem telefonu. Przedłużałem umowe i jak pytałem co wybrać, wszyscy zgodnie mi odpowiadali, że Nokie N8... Nie posłuchałem, zaryzykowałem i wybrałem Samsunga Galaxy S. Wiadomo telefon ma pare wad, takich jak brak lampy błyskowej, bateria starcza na dobe i jeszcze kilka innych o których jeszcze nie wiem. Ale w tym momencie nie zamieniłbym na żaden inny telefon. Dobry też jest podobnież Galaxy ACE...


EDIT: Dodam jeszcze, że od zawsze byłem wierny Nokii, a teraz zaryzykowałem i nie żałuje...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
l3mur91 


Auto: '89 mk2 2.8 VR6 '91 LS400 4.0 V8
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 498
Skąd: Łódź Chojny
Wysłany: 2011-05-14   

Matey napisał/a:
Galaxy którego?


I5700. Wiadomo każdy ocenia po swojemu, dlatego dla mnie ten telefon to śmietnik jakich mało. Nie wiem może mój egzemplarz jest jakiś mocno felerny, bo dotyk, żyroskop działają jak chcą. Do tego wiesza się... :roll:
Wiem, że następnego Samsunga nie kupię, po tym które mam utwierdziłem się w przekonaniu, że Samsung to zło wcielone. :evil: No chyba, że Galaxy S trafi się w dobrych $ bo miałem w łapach i mega mi się podoba. :lol: :mrgreen:
_________________

 
 
 
!markos 
turbo vtak


Auto: hjundaj getz
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 2823
Skąd: waw
Wysłany: 2011-05-14   

Matey napisał/a:
Podobnież nawet sam Iphone przy nim wymieka
ale ktory ajfon? 3? to moze tak.. dalej bym sie nie rozpedzal mimo, ze w recenzjach czasem jakiemus zjarowi wymsknie sie "ajfon killer".

galaxy s jest bardzo udany pod wzgledem ficzerow i dzialania, ale nie kupilbym go z 2 powodow:
1. obudowa jak w chinskim badziewiu za piataka, zero wrazenia solidnosci
2. brak lampy blyskowej, ktora czasem sie jednak przydaje
_________________
Aftermarketowe czesci z US: ebaycargo@gmail.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna