Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: rdk
2010-11-03
moja muzyka jest lepsza od Twojej czyli <bag>
Autor Wiadomość
Kawus 
oo__oo


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 277
Skąd: West Side of Europe
Wysłany: 2010-10-18   

niegrzeczna napisał/a:

jak do fury to tylko rap :-)


Obowiązkowo w zestawieniu z mega potężnym subwooferem z Allegro 6000W "RMS" za 200zł :mrgreen: Mi osobiście aż rzygać się chce jak słyszę na ulicy napakowany tandetnym, chińskim sprzętem samochód, a w środku breakbeat z hip-hopowego kawałka, od którego słychać tylko zgrzyt karoserii.
_________________

 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2010-10-18   

Kawus, ale człowieku, że słyszysz ch*jową jakosc muzy to nie znaczy, że każdy słuchający rap / hip - hop ma ch*jowy sprzęt w aucie, który ch*jowo brzmi... :wstyd:
 
 
Kawus 
oo__oo


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 277
Skąd: West Side of Europe
Wysłany: 2010-10-18   

wierzba napisał/a:
Kawus, ale człowieku, że słyszysz ch*jową jakosc muzy to nie znaczy, że każdy słuchający rap / hip - hop ma ch*jowy sprzęt w aucie, który ch*jowo brzmi... :wstyd:


Ale ja nic takiego nie napisałem, po prostu uogólniłem to zjawisko, bo chyba nie zaprzeczysz, że jest ono dość często spotykane? Jak ktoś się poczuł urażony to sorry :) W czym jak w czym, ale w kwestii muzyki jak i jej jakości lekcji nie potrzebuję ;-)
 
 
niegrzeczna 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 244
Skąd: pl
Wysłany: 2010-10-19   

wierzba propsy!
Kawus niestety tak to zabrzmiało i mogło ugodzić. zwłaszcza, że po 1. jestem zdania, że jeśli kogoś nie stać na mody, car audio itp niech się za to nie bierze i jeździ stock'iem, przynajmniej zachowa klasę. po 2. kocham rap od bajtla i wgl muzykę. mam o niej sporo wiedzy i też nie słucham komerchy i 'byle czego'.
a obrazki w postaci prymitywów sponsorowanych przez tatusiów, lansujących się po wsi peżotami, albo astrami kombi z wydechem z rynny i tubą z bazarku, z których słychać łomot, a po uchyleniu szyb disco-polo na przemian z energy mix, mnie też nie są obce...
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19   

dajcie spokoj z tym audio, bo forum chyba nie o tym. tutaj nie gramy popierdolek z cdekow czy innych gejfonow tylko zapierd^@!(% :mrgreen:

a tak serio uwazam ze glosne sluchanie muzyki w aucie nawet na zestawie bag olufsen czy mark levinson to WIOCHA na maksa, i czy jest to mozart czy tedzik nie ma znaczenia.
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
niegrzeczna 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 244
Skąd: pl
Wysłany: 2010-10-19   

Bartek! napisał/a:
tutaj nie gramy popierdolek z cdekow czy innych gejfonow tylko zapierd^@!(% :mrgreen:


zaje#$% to ująłeś :mrgreen:
ja w planach mam hondę, a kto ma hondę słucha vtec'a, więc car audio i tak raczej mi nie grozi. sprawa nagłośnienia kwestia osobistych preferencji. a, i pozera tede nie słucham, żeby było jasne :-? wybaczcie panowie, ale wszelkie próby podważenia moich poglądów, zamiłowań itp budzą we mnie agresję :-) sorry, koniec OT.

update: Bartek! , pejsika też nie słucham :lol:
Ostatnio zmieniony przez niegrzeczna 2010-10-19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19   

jak mialem ek4 to non stop był grany vtec fm :D wiec tutaj rozumiem Cie doskonale i sie zgadzam, jedyna słuszna muzyka do hondy.

p.s. mowcie sobie o tedziku co tam wam sie podoba, ja chlopa lubie. robi hajsik i ma wyjebane na wszystkich napinajacych sie pejsikow i smieje sie z nich :lol:
swoj chlop, ma plan i go realizuje :mrgreen:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2010-10-19   

Bartek! napisał/a:
a tak serio uwazam ze glosne sluchanie muzyki w aucie nawet na zestawie bag olufsen czy mark levinson to WIOCHA na maksa


dla mnie wiocha to nie jest sluchanie głośno muzyki tylko jak słychać tą muzykę poza autem...
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19   

skrót myślowy, chodziło mi dokładnie o to samo.
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2010-10-19   

LOL a skąd wiesz kiedy twoją muzykę słychać poza autem?
Ja słucham głośno muzyki bo to b. lubię, ale mam taki odruch że za każdym razem jak podjeżdżam do świateł/pasów/przystanków/łotewa i widzę że stoją ludzie to ściszam i tyle.

W domu też lubię ponadpier... :mrgreen:

Dla mnie stu %-owa wiocha to jazda w 5 z otwartymi oknami i słuchanie muzyki na całą pizdę, to jest wiocha, ale jak jadę sam to b. lubię posłuchać głośniej, choć ja to akurat mam dwa głośniki w drzwiach i syczki pod lusterkiem - więc średnio mogę czadzić :-)
 
 
 
fenix 


Auto: DC2 B18C6
Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-10-19   

rdk napisał/a:
a słucham głośno muzyki bo to b. lubię, ale mam taki odruch że za każdym razem jak podjeżdżam do świateł/pasów/przystanków/łotewa i widzę że stoją ludzie to ściszam i tyle.

x2 :)
_________________
http://przemekgorecki.pl
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2010-10-19   

RDK +1
Lubie słuchać muzy w aucie, w zasadzie nie lubię jeździć bez, szczególnie gdy do dyspozycji mam sety znajomego dj z ulubionego klubu. Nie słucham jednak tak głośno, by inni kierowcy czy przechodnie tez słyszeli. tak jak RDK ściszam na światłach, przejazdach itp. Muza w aucie jest ważna, szczególnie że często robię trasy kilku godzinne i bez muzyki bym chyba ocipiał.
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-19   

heh jakie ludzie maja rozne gusta. Ja dzien w dzien jezdze 8-10h praktycznie non stop i rzadko kiedy cos wlacze ;P

moze jakbym mial jakis audiofilski sprzet to bym wsluchiwal sie w piekne brzmienia.. ale tak to nie musze miec, a zetki rmefki czy inne gowno eski to wrecz mi przeszkadzaja..
_________________
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2010-10-19   

nie wiem jak im, ale mi wolno :lol:
 
 
 
niegrzeczna 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 244
Skąd: pl
Wysłany: 2010-10-20   

niegrzecznej też, nick zobowiązuje 8-)

podsumowując OT, ze sprawą muzyki i audio w furze jest analogicznie do modów. są gusta i guściki, nigdy wszystkim nie dogodzi. grunt to wyczucie smaku. między zachowaniem klasy, a przysłowiową wiochą, czasem jest cienka granica. ot co. nie ma co się gryźć.

l3mur91 napisał/a:
[url=http://img214.images...001.jpg]Obrazek[/URL]

Jakoś jakby w sobotę... jako odskocznie od japońskiej motoryzacji ;-)
1.2 8v póki co. :mrgreen:

ja na razie, na co dzień jestem skazana na taką odskocznie. tylko 1.1 sporting '99, vinci grey :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna