Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup kontrolowany 2 z Leszkiem Kuzajem.
Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-12-31   Zakup kontrolowany 2 z Leszkiem Kuzajem.

Jeśli oglądaliście ten odcinek, to chciałbym poznać Wasze opinie na jego temat, bo to co przeczytałem na forum TVN Turbo ( http://tvnturbo.pl/forum.html ) lekko mnie szokuje. Większość ludzi pisze tam bardzo negatywne opinie na temat tego, co mówił Kuzaj w programie, a mi jego słowa krytyki malowały uśmiech na twarzy i bardzo mi się program podobał. Jak wy to odbieracie?

Btw. Dla tych, co nie widzieli powiem tylko, że w programie Leszek Kuzaj podobno dysponował sumą około 500.000 pln i miał zamiar wydać to na auto. Pokazano mu 4 samochody z najwyższej półki. Były to Jaguar XK, BMW M6, nowy Range Rover i Ferrari 360 Modena F1. Kuzaj nie szczypał się i niektóre pojechał po całości. :mrgreen:
 
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-12-31   

nie wiem o co chodzi tym ludzią!? Kuzaj pojechał po całości! Najlepszy tekst tego odcinak to "a męskich nie było?" i oczywiście "kuchenny kredens" w M6 :lol: :lol:
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-12-31   

Najlepszy odcinek, jaki widziałem, Kornacki jest użytkownikiem Subaru Imprezy i występuje na forum subaru, jak wcześniej jeżdżono z nim trochę za poprzednie odcinki to wszyscy byli zgodni, że tej był super.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-12-31   

O Subaru wiem, ale nie ma też Integry Type R? Wspominał coś kiedyś w jakimś programi z tego co pamietam.
 
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-12-31   

Deox napisał/a:
O Subaru wiem, ale nie ma też Integry Type R? Wspominał coś kiedyś w jakimś programi z tego co pamietam.


Subaru ma napewno i nawet pokazał je w jednym z programów! Integry nie ma, ale wspomniał o niej jak koleś kupował sportowe auto do 20 tysięcy i testowali Prelude VTi. Fajnie się wypowiadał na temat VTECa i takie tam! Co do aut jakimi jeździ, to Kornacki się ściga, więc widziano go w Integrze, Civic i innych autach!

O sam Zakupie Kontrolowanym jest naprawde spory topic na forum Subaru!
http://subaru.pl/forum/vi...der=asc&start=0
Ja osobiście bardzo lubie jego programy i uważam, że jest spoko prowadzącym! 8-)
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-12-31   

Kevin napisał/a:
Deox napisał/a:
O Subaru wiem, ale nie ma też Integry Type R? Wspominał coś kiedyś w jakimś programi z tego co pamietam.


Subaru ma napewno i nawet pokazał je w jednym z programów! Integry nie ma, ale wspomniał o niej jak koleś kupował sportowe auto do 20 tysięcy i testowali Prelude VTi. Fajnie się wypowiadał na temat VTECa i takie tam! Co do aut jakimi jeździ, to Kornacki się ściga, więc widziano go w Integrze, Civic i innych autach!

O sam Zakupie Kontrolowanym jest naprawde spory topic na forum Subaru!
http://subaru.pl/forum/vi...der=asc&start=0
Ja osobiście bardzo lubie jego programy i uważam, że jest spoko prowadzącym! 8-)


Tak wiec ma Integre TypeR którą się sciga na torach, Impreze na do jazdy na codzień.
A o tym topicu wlasnie pisałem wyżej :mrgreen:
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-12-31   

No to tylko pozazdrościć Adamowi sielanki motoryzacyjnej! :mrgreen:
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-12-31   

Jak to mówia "sie gra sie ma" :mrgreen:
Warto przeczytać ten topic na forum subaru bo można się troszke dowiedzieć jak jest realizowany ten program.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
Ostatnio zmieniony przez Deox 2006-12-31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna