Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pilar
2013-06-27
itr anglik DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJACJA
Autor Wiadomość
CRXKarolek 


Auto: CRX ED9
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 26
Skąd: Śląsk
  Wysłany: 2013-06-26   Re: itr anglik DO PIATKU WLACZNIE MOZLIWA WIEKSZA NEGOCJAC

Kubus_83 napisał/a:
tutaj na forum dopiero zalozylem konto ale moge podac linki do innych forum gdzie mam dluzszy staz i sprzedalem sporo rzeczy w tym silnik i prawie calego anglika(nissan 200sx s14) na czesci


Ja bym prosił o takie linki, pozdrawiam
_________________

 
 
peja$ 


Auto: CU2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 586
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2013-06-26   

Śmierdzi temat na odległość :evil:
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-26   

olejcie gościa i już, jemu powinno zależeć na Was a nie odwrotnie.
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Zychu 

Auto: Honda Civic
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-06-26   

Chłopie wystawiasz na allegro pokryje ewentualne koszty allegro.Nr telefonu to raz jesli chcesz podejsc konkretnie do tematu.Feedback link do innych for i to Twoj feedback a nie jakiegos wyssanego z palca zioma.kazdy pracuje ale jak sie sprzedaje to zasada "klient nasz Pan" - ja taka wyznaje i nikt nie narzeka.
 
 
 
Kubus_83

Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 14
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2013-06-26   

zychu co jak co ale akurat ty nic nie chciales kupic wiec po co sie wpierdalasz? :evil:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca, nie chce pisac po nickach ale jedna osoba ktora tak narzeka chciala zdjecia tego tamtego dostala itd potem pytala o koszt sprowadzenia samochodu z uk a na koniec napisala ze w sumie to nie dla niego tylko dla kolegi i ze w sumie to teraz kasy nie ma i nic nie kupi
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?
telefonu nie umieszczam w ogloszeniu ale na pw moge podac. sorry ale ludzie nie maja kultury i potrafia dzwonic zarowno po 6 rano jak i o 23...
a s14 na czesci sprzedalem na driftforum.

prosze o nie wpierdalanie sie w temat osob ktore w ogole nie sa zainteresowane kupnem czego kolwiek tylko po prostu z braku zycia osobistego lubia robic z siebie "kogos" w internecie bo w zyciu im nie wyszlo

kazdy wyznaje swoje zasady. mi moje odpowiadaja. jesli komus nie pasuje to nie. racja jak dupa, kazdy ma swoja.
 
 
Kubus_83

Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 14
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2013-06-26   

na pewno ktos z was ma do mnie blisko
niech podjedzie i zobaczy
proste.
 
 
CRXKarolek 


Auto: CRX ED9
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-06-26   

Kubus_83 napisał/a:
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?


Nie chce Ci burdelu robic w temacie ale dwa dni temu napialem Ci o zdjeciach kompletnej głowicy i ssacego, chciales mail, podalem Ci go, a zdjec nie ma do dzis, a ja jak idiota pol dnia spedzilem przed interia czekajac na foty bo juz chcialem przelew robic, a teraz to ja juz znalazlem innego sprzedającego i rezygnuje z tego co mialem wziąć.... dziekuje, do widzenia 8-)
_________________

 
 
Zychu 

Auto: Honda Civic
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-06-27   

no wlasnie kolezko z karolkiem mialem wziac od Ciebie czesci ale temat olany przez takie podejscie mnie sie powodzi i nr telefonu w ogloszeniach daje bo to zawsze podejrzane jak nie ma fot i kontaktu
 
 
 
grimripper

Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 89
Skąd: PL
Wysłany: 2013-06-27   

Kubus_83 napisał/a:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca...


Jakaś logika w tym jest, w końcu mniej roboty jest z odesłaniem maila ze zdjęciami każdemu kto napisze, niż wrzucenia ich raz do ogłoszenia. :wstyd:
 
 
chaves 
MODIFIED.PL


Auto: Civic Coupe
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 477
Skąd: Mała Kamienica
Wysłany: 2013-06-27   

ja już od 20.06 czekam na zdjęcia i się doczekać nie mogę. odpuszczam, nie musisz już przysyłać fotek.
_________________


Polub na na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
 
 
CRXKarolek 


Auto: CRX ED9
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-06-27   

Kubus_83 napisał/a:
zychu co jak co ale akurat ty nic nie chciales kupic wiec po co sie wpierdalasz? :evil:
ja mam taki system i nie narzekam, mniej osob dupe zawraca, nie chce pisac po nickach ale jedna osoba ktora tak narzeka chciala zdjecia tego tamtego dostala itd potem pytala o koszt sprowadzenia samochodu z uk a na koniec napisala ze w sumie to nie dla niego tylko dla kolegi i ze w sumie to teraz kasy nie ma i nic nie kupi
ludzie, wiekszosc zawraca dupe i nic nie kupuje, takie sa realia. i chyba zgodzicie sie ze mna
ja nie mam problemu zeby wystawic cos na allegro gdy ktos bedzie tego chcial. czy gdzies napisalem ze jest inaczej?
telefonu nie umieszczam w ogloszeniu ale na pw moge podac. sorry ale ludzie nie maja kultury i potrafia dzwonic zarowno po 6 rano jak i o 23...
a s14 na czesci sprzedalem na driftforum.

prosze o nie wpierdalanie sie w temat osob ktore w ogole nie sa zainteresowane kupnem czego kolwiek tylko po prostu z braku zycia osobistego lubia robic z siebie "kogos" w internecie bo w zyciu im nie wyszlo

kazdy wyznaje swoje zasady. mi moje odpowiadaja. jesli komus nie pasuje to nie. racja jak dupa, kazdy ma swoja.


Za ten czas jak myślałeś nad tym co napisać, mogles juz wyslac wszystkim te pierońskie foty i odpisac kazdemu na PW.....a nie odpisywac w temacie glupoty....
Prosilem Cie o linki FeedBack-a z innych forum i tez nie ma czasu....
Widocznie czekasz az ktos z góry zrobi Ci przelew i znikniesz z forum...
_________________

 
 
michal olej 


Auto: DC2 JDM
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 66
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-27   

foty które dostałem , uszkodzony itr




_________________

 
 
CRXKarolek 


Auto: CRX ED9
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-06-27   

Panowie odpuśćie, znalazłem jego FeedBack na CRX.INFO, same negatywy....
Na Passwordzie tez go wymienili...
Ludzie porobili przelewy i cisza w tamacie, przypadkowo klikłem na mail w jego profilu i wyskoczylo Kuba Wróblewski.....

http://www.honda-crx.info...pic.php?t=63306
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-06-27   

Ban i tyle. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie nauczkę, że w internecie nie jest bezkarny.
 
 
CRXKarolek 


Auto: CRX ED9
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-06-27   

Limon napisał/a:
Ban i tyle. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie nauczkę, że w internecie nie jest bezkarny.


Juz kiedys ktos gadal o banowaniu, ze dadza bana otworzy nowe konto i dalej bedzie ciulał, niech oznacza taka osobe na czerwono i tyle.....
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna