Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Maska Carbon EJ/EK Polift ! Wiązka B16A2/B18C6 i inne
Autor Wiadomość
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-22   Maska Carbon EJ/EK Polift ! Wiązka B16A2/B18C6 i inne

Yo,
muszę z powodów finansowych pożegnać się z moją maską z karbonu - dedykowana do polifta VI gen - robiona na zamówienie w Polsce - super spasowana, lakier świeży więc od zewnątrz prawie jak nowa - wymaga jedynie ładnej polerki jako że z takich a nie innych powodów musiałem ją odebrać od lakiernika wcześniej niż planowaliśmy i nie dokończył jej pucować tak skrupulatnie jak chciał (mogę to ogarnąć bez problemu przed sprzedażą). Bezbarwny ma pół roku. Zachęcam do obejrzenia na żywo, zdjęcia nie oddadzą tego jak karbon wygląda tym bardziej że są robione glebogryzarką.

NIE WYMAGA DORABIANIA ZAPINEK - co jest ewenementem w przypadku masek z włókna węglowego, solidne wzmocnienie od dołu, ze swoich przygód mogę powiedzieć że przy 180 ani drgnie i leży jak seria. Jest to ex maska Romiego z jego Białego Misia - i on i Dmoch latali z nią swoimi H22T i jak widać na załączonym obrazku maska ma się bardzo dobrze a wiecie co to za potworki były:)

Cena 2100 zł - jak najbardziej do rozsądnej negocjacji !





Z pozostałych rzeczy chętnie oddam:

Wiązkę silnikową do polifta OBD2b - jeździła w B18C6 Jarząba, miałem na niej wkładać D16 ale silnik sprzedałem a poszedł do przedlifta więc wiązka została - obecnie u Marka w Mińsku więc nie mam jak zdjęcia zrobić ale jak wiązka wygląda każdy wie - 300zł

Łożyska 28mm (bez kołnierza) z piastami ABS do tarcz BTA - nowe z IC - 180zł




Łączniki stabów Yamato - nowe -przód i tył do EG6 bodajże () - dostałem niestety nie te części które zamówiłem, zatem niech ktoś z nich użytek zrobi. Kupione w IC (nr części - J64006, J64007)- przód 50 zł, tył 100 zł - komplet P+T 130zł.



Wszystkie ceny tak jak wspomniałem do rozsądnej negocjacji, próbujcie - na pewno się dogadamy <biggrin> Mile widziany odbiór osobisty w Warszawie, wysyłka kurierem możliwa po dogadaniu szczegółów - wyjątek to maska ze względu na gabaryty, delikatność i wartość. W razie pytań piszcie lub dzwońcie 512-140-737. Pozdrawiam!
 
 
nyndz 


Auto: Spec C
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-28   

UP, nowe ceny - jak ktoś ma jakieś propozycje to walić na PW, na pewno się dogadamy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna