Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
japan (china) racing
Autor Wiadomość
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2013-11-21   

Mam allegrowe fejki Advan Srejsing 18", które nie mają łatwo. Nie raz już lecąc bokiem zajebałem rantem w jakąś dziurę. Jak dotąd jest cacy oprócz zarysowań. Nie twierdzę oczywiście, że to to samo co oryginał, tym bardziej kuty, ale jeśli ktoś nie ma budżetu to nie widzę w tym nic złego.
_________________

 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2013-11-21   

Hikiel napisał/a:
Mam allegrowe fejki Advan Srejsing 18", które nie mają łatwo. Nie raz już lecąc bokiem zajebałem rantem w jakąś dziurę. Jak dotąd jest cacy oprócz zarysowań. Nie twierdzę oczywiście, że to to samo co oryginał, tym bardziej kuty, ale jeśli ktoś nie ma budżetu to nie widzę w tym nic złego.

Morderca!!!



































:lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2013-11-21   

dobrze że kupiłem desmondy, bo nie mógłbym teraz spać po nocach :lol:
_________________
 
 
cfaniak 

Auto: EK4
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1500
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-21   

Bartek! napisał/a:
cfaniak napisał/a:
i co w związku z tym... :roll:


mogłeś ludzi pozabijać :roll:


Całe tabuny :lol:
 
 
rysiu 

Auto: WK2
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Goręczyno
Wysłany: 2013-11-23   

wg mnie to zależy jką oponę chcesz wsadzić, jeśli naciąg to barłbym fejki TE37,
Jeśli chcesz szeroka opone to bym brał wrór VMR

to tylko moje zdanie
 
 
300


Auto: 300zx Z32 VG30DETT
Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 45
Skąd: śląsk-będzin
Wysłany: 2014-02-06   

Zbyt twarde i pancerne kółka też nie są dobre bo w razie uderzenia np. w krawężnik cierpi zawias i buda.
Dawno temu kiedyś w innym aucie też mocno uderzyłem w krawężnik bokiem, felgi były kute. Felgi całe, leciutko rant skrzywiony, a wahacze banany się porobiły i do tego skrzywiła podłużnica.
IMO felgi powinny przyjąć większą siłe uderzenia ale nie powinny się rozsypać .
Teraz latam na barracudach i felgi są b.mocne jak na polskie drogi . Po 3 latach jazdy w PL i wpadnięciu w setki dziur felgi nigdy nie były prostowane i ostatnio sprawdzałem wszystkie to są prościutkie .
_________________
TT
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2014-02-06   

dlatego niektóre fele mają kute tylko rotory a rant jest już z materiału bardziej plastycznego, jak wiadomo przesada w żadną stronę nie jest dobra i za twarde fele to też nie są za specjalne
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
sadam 


Auto: T jet
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 722
Skąd: Wola Rtype
Wysłany: 2014-02-16   

felgi zamawiane są bezpośrednio z fabryki, pomijany jest pośrednik za granicą.
miałem takie felgi w 15 calach przez sezon na dosyć sztywnym zawieszeniu, potem sprzedałem auto.nie mogłem sie do niczego doczepić.z nowymi oponami wywazyły sie bez żadnego ciężarka, piekne ziarno lakieru, naprawde spoko.dekielki tylko mocno obciachowe :)
poza tym w takiej samej cenie jak JP kupuje sie wszelkiej maści AEZ, Dotz, Ronal itp i jakoś nikt nie mówi, że to śmiercionośne koła.
w Taiwanie koszty produkcji są troche inne niż w EU, stąd też i cena musi być inna.
a, że produkują fajne wzory, na które pewnie europejscy producenci nie mogą sobie pozwolić to już inna sprawa.
dla mnie bardziej niebezpieczne felgi są te, które np zostały przegrzane w procesie malowania proszkowego.już nie jeden enkei czy bbs sie przez to rozpadł.
_________________
www.detailerworkshop.pl
 
 
pinin 

Auto: SC 1.3 8VT & R53
Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-21   

Generalnie chodzi o to, że każdą felgę możesz rozwalić na naszych drogach. Ale kluczem do sukcesu jest możliwość dokupienia kolejnej - z nowymi felgami problemu nie ma. Jak kupisz jakieś mega rare jdm felgi, to potem szukaj wiatru w polu.
_________________
www.facebook.com/dragracingsafety/

Cento 1.3 8VT
'04 R53
 
 
empe 

Auto: escztery
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-12-02   

Wiem, że to drażliwy temat na forum, ale może macie jakieś zaktualizowane opinie o tych felgach?

Chcę kupić nowy komplet do zety. Model SL-01 jest zadziwiająco lekki i mi się podoba.
Miałem już markowe, japońskie koła i podróby typu Rota czy Drag.
Szczerze mówiąc różnicy w użytkowaniu nie widziałem (poza fejmem 😆).
Zastanawiam się nad nowymi JR albo czymś markowym, używanym i pewnie dwa razy droższym...
W zecie ryzyko uderzenia w krawężnik jest dosyć duże. :lol: Tutaj widzę plus JR’ów, bo nawet jak je rozwalę, to mogę szybko dokupić 1 szt.

Podsumowując, skłaniam się ku SL-01, ale czekam na opinie, które mnie od tego odwiodą. 8-)
_________________

 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2020-12-02   

kupuj, zakładaj i ciesz się dobrą felgą
_________________

 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-12-02   

Te SL01 to jest jakaś nowa seria super light. Wzór z tego co widzę zgapili z felg Titan7. Raczej nie ma o nich jeszcze wiele opinii, bo z tego co kojarzę to ogłosili ten wzór jakoś we wrześniu tego roku.

Ew możesz spróbować poszukać info na jakiś forach w DE. Z tego co wiem JR są tam dość popularne, bo TUV.
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-12-03   

Jakies 4 lata temu kupiłem podjebki TE37 do Accorda, dwie na starcie były krzywe :/
Nie jakoś mocno, ale nowe z kartona felgi, a dodatku pierścienie centrujące które mi dobrali, nie pasowały w średnicę otworu felgi, zaś na aucie miały luz :ugh:
A tak to felgi jak felgi, rok na nich jeździłem i nic nie jeblo, po moich poprawkach.
_________________
 
 
empe 

Auto: escztery
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-12-03   

Poszukałem i rzeczywiście w DE i UK te felgi są bardzo popularne.
Pisałem nawet na fb z właścicielem M2, który od kilku tygodni jeździ na SL-01 i jest bardzo zadowolony.

Natomiast jedyne negatywne opinie, które znalazłem dotyczyły powłoki lakierniczej, ale niby to już zostało poprawione.

Chyba je wezmę i najwyżej sprzedam za kilka miesięcy. 8-)
_________________

 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-12-03   

We no dozbieraj ile trzeba i zapakuj to tutaj:

https://www.olx.pl/oferta...html#6b6e591b44

Zanim kupiłem GT-R'a, o mały włos znowu nie kupiłem 370Z, tylko po to, żeby posadzić na tym kole. :lol:
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna