Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: gaseb
2015-10-22
Honda EG + D15B FunSetup
Autor Wiadomość
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-06-08   

hot_rider napisał/a:
fajna oklejka :ok: tylko mogła by być trochę gęstsza

dzięki, ogólnie chciałem taką gęstość - z jednej strony chciało mi się oklejki, z drugiej podoba mi się barwa mojego lakieru i chciałem to jakoś połączyć - mi w sumie podchodzi w sam raz :)

Ostatni byłem na zlocie :shock: JDM (tak, wiem, wiem, gdzie tym radosławem wśród JDMy -ale zaprosili i wpuścili ;) ) auto uyebane się zrobiło bo nas puszczali przez pole
parę szotów:





plany na najbliższy czas - rozrząd trza zmienić (już 3 raz , za dużo jeżdżę chyba ), uszczelniacz wałka od str aparatu oooraz spróbujemy zmienić kierownicę na taką z integry
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-06-08   

Podrzuć jakieś foty wnętrza przy okazji bo chyba tylko 1 skromna fotka jest na 1 stronie ? ;)
Kilka lat temu widziałem auto i nawet nie pamiętam co tam było :D
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2018-06-20   

Cześć, w środku od 2 lat próbuję zamontować kierownicę z integry żeby klakson działał ale kurde no nie da się , te kostki są zupełnie inaczej i bez sensu - były 3 podejścia. Honda wyjechała w marcu , przejechałem nią z 50km i teraz stoi w TTG na placu od 2 miesięcy bo mam forda w gazie z klimą i pier*oli mnie jeżdżenie takim starym rupieciem.

Enyłej odstawiłem je do warsztatu na pierdółki typu właśnie ta kierownica, ale okazało się, że smarka pompa wspomy, skruszał wężyk paliwowy przy filtrze no i znalazł się powód olbrzymiego spalania - myślałem że to sonda zyebana i dlatego tak wali paliwem z wydechu i pali jak jakiś yebany rasta - a tu się okazało że już trzeci w mojej karierze kolektor 4-2-1 się pokruszył i to akurat w okolicy sondy. .

Będę zakładał 4-1 w to miejsce , naturalnie chińczyka , i nie owinę bandażem. Na pszekur i pot pront!

Ale zrobię to jak się upewnię, że długość jest taka sama.


Tjuningi w D serii... kto to jeszcze robi :D . Yebać turbo i ka serie, za szybkie by było, się zabić idzie :super: .....

:rozpacz:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-06-20   

Sprzedaj i kup Golfa :mrgreen:
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2018-06-23   

Nie widzę jakiegokolwiek sensu posiadania Civica V. Te auta kiedyś były fajne, tak z 10 lat temu. Jednak już wtedy wyjątkowe paskudztwo wnętrza aż biło po oczach. Serio, już lepiej mieć golfa :lol: Oddaj to na złom, bo i tak nigdy nie trafi do projektów :mrgreen:
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2018-06-24   

Krychu napisał/a:
Nie widzę jakiegokolwiek sensu posiadania Civica V. Te auta kiedyś były fajne, tak z 10 lat temu. Jednak już wtedy wyjątkowe paskudztwo wnętrza aż biło po oczach. Serio, już lepiej mieć golfa :lol: Oddaj to na złom, bo i tak nigdy nie trafi do projektów :mrgreen:


Po sprzedaży mojego peigeota 205 uparłem się na jajko - jednak rozczarowany stanem oglądanego pod Warszawą egzemplarza ,który miał być igiełką zrozumiałem - ciężka jazda , za 7 tysi nie kupie ładnego jajka (a był to 2006 rok) . Rozważałem golfa 3 i astre classic ... ale jednak trafiła się całkiem Honda 40 km stad , w dodatku na vtecu . Dziś jestem mądrzejszy o to doświadczenie- ta Honda była tak samo ładna jak d15z1 jest vteciem.
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Andrew 


Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 56
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-01   

Jeszcze kilka ładnych lat lat i 5g powróci do łask. Póki co widząc strupy jeżdżące po drogach nasuwa się jedno określenie - "stary złom".
Mam ogromny sentyment do tej generacji i mam nadzieję że kiedyś znajdę odpowiedni egzemplarz, który trafi do mojego garażu jako klasyk.
_________________
FOR SALE:
JDM Bumper Pole - NOWY zestaw do Hondy
Honda Stream JDM MUGEN MODULO Parts !!!
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-02-15   

apdejtu nie było tak dawno, że przez pomyłkę zacząłem szukać swojego tematu w projektach :lol: :lol:

przedwczoraj honda dostała znowu valvo 5w50 i wypuściłem ją z garażu, a dziś przyszedł do mnie jdm kolektor wydechowy TEGAWA (nie ,nie, żart - chińczyk level expert). W ogóle 4-1 do D-serii, co za pomysł :D .
Debil no


_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
Ostatnio zmieniony przez johnnyg 2019-02-15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2019-02-15   

johnnyg napisał/a:
apdejtu nie było tak dawno, że przez pomyłkę zacząłem szukać swojego tematu w projektach :lol: :lol:


Nice try! :mrgreen: :lol:
_________________

 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-08-22   

Żyje to to?

PS. Czemu w szpanie!? :mrgreen:
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-08-22   

nikesonmyfeet napisał/a:
Żyje to to?

PS. Czemu w szpanie!? :mrgreen:

zyje, dzisiaj pierwszy raz od ponad miesiąca ją ruszyłem, po pracy jadę na małe spa,
poprawię wydech - założyłem dopiero miesiąc temu ten kolektor wydechowy 4-1 i trochę pociągnął cały układ przez co na 2k RPM rezonuje ze zderzakiem końcówka.

Temat w szpanie bo -long story short - nie ma tu JDMu według szanownego gremium :mrgreen:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-04   

johnnyg napisał/a:

Temat w szpanie bo -long story short - nie ma tu JDMu według szanownego gremium :mrgreen:


Ciekawe kto taki do tego gremium się zalicza. Jak dla mnie powinno być w projektach.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna