Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 | Bajcarek
Autor Wiadomość
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-04-21   

co rok nowy silnik 8-)
_________________

 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-04-21   

Chociaż auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem, a właściciel nie nakleja kameleonowych folii. 8-)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-04-21   

super siadło !
swap na f ? czy kkkkk ? :lol:
_________________

 
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-21   

Bajcarek napisał/a:
Co do silnika - tak, dalej F20, tym razem z polifta z ostatniego rocznika z przepustnicą na linkę, czyli 2004 rok.


Nie jest przypadkiem tak, że drive by wire było od 2006 roku? W 2004 był lift i wymieniono silnik ale tylko w USA na F22C1, reszta świata miała F20 który nadal do 2006 był analogowy.

Bajcarek napisał/a:
Chociaż auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem, a właściciel nie nakleja kameleonowych folii. 8-)


Możesz rozwinąć co rozumiesz pod stwierdzeniem, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"? Nie ma w tym, żadnego cynizmu lub hejtu, na prawdę chciałbym zrozumieć. Jak czytałem w tym temacie to na torze byłeś ostatnio na Japfeście 2018, no chyba, że np. raz w miesiącu jeździsz na treningi, ale się tym nie chwalisz. Czy może właśnie jest tak, że trzy okrążenia raz do roku, sprawiają, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"?
_________________

 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-04-21   

carl0s napisał/a:
Nie jest przypadkiem tak, że drive by wire było od 2006 roku? W 2004 był lift i wymieniono silnik ale tylko w USA na F22C1, reszta świata miała F20 który nadal do 2006 był analogowy.


Ale co jest niezrozumiałego w tym co napisałem? Od 2005 do końca była przepustnica elektroniczna co w przypadku swapa powoduje konieczność zmiany wiązki.

carl0s napisał/a:
Możesz rozwinąć co rozumiesz pod stwierdzeniem, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"? Nie ma w tym, żadnego cynizmu lub hejtu, na prawdę chciałbym zrozumieć. Jak czytałem w tym temacie to na torze byłeś ostatnio na Japfeście 2018, no chyba, że np. raz w miesiącu jeździsz na treningi, ale się tym nie chwalisz. Czy może właśnie jest tak, że trzy okrążenia raz do roku, sprawiają, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"?



Nawet jakby jeździło raz do roku po torze, to można się pokusić o takie stwierdzenie, co nie? ;-) Nie wrzucam wszystkiego, bo też nie do końca mi się chce, nawet z przekładki silnika nie mam żadnej foty, gdyż tak jak nadmieniłem wyżej, nie chcę mi się. Nie wiem czy wiesz, ale pewnie nie, bo jedyne co nas łączy, to to, że też masz S2000, jak dojdziesz do takiego poziomu, jaki możesz oglądać w tym temacie (chvj no, nieskromnie wyszło, trudno) kiedy będzie w opór siana w auto władowane, będzie dobrze wyglądać i cieszyć, chętnie zobaczę jak regularnie jeździsz na tor i bijesz się o czas. To auto, nie służy tylko do upalania na torze (co robi, mogę wysłać Ci na priv puchary i daty), to ma też wyglądać jak najlepiej (tu też mogę podesłać zdjęcie trofeów), a połączenie jednego i drugiego nie jest łatwe.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-04-22   

_________________

 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-22   

Bajcarek napisał/a:
Gumka23, w sensie, że źle i giną? :mrgreen: :lol:


W sensie, że ten kolor imo zabija wzór tej felgi i mimo, że TE37 to świetna felga to tutaj szału nie robi, a na pewno nie w tym kolorze..

Wydaje mi się, że po prostu poprzednia felga, która poszła do Karamby była takim przekotem, że ciężko teraz o zmianę na coś lepszego. Gdybym nie widział tego auta, na tamtej, to TE37 by się podobało, a tak na moje z felgą krok w tył. Podejrzewam, że Ci się opatrzyła i chciało się zmiany :P Ważyłeś je?

Za to silnikowo propsuję, że nie jakaś kosmiczna wydumka, która byłaby tykającą bombą. Świeża seria powinna się odwdzięczyć żywotnością.. noo.. zadbaj tylko, żeby olej nie odpłynął :P

Dla mnie to i tak no. 1 na forum ogólnie za auto, bo no.1 dopieszczenia to Hondata ma i chyba jest nie zagrożony :P Będę wypatrywał w mieście :P
_________________
 
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-04-22   

Czarny ginie tylko w amerykańskich filmach. :mrgreen: Na żywo jest miło, zobaczysz zreszta. ;-) Co do wagi, 7kg wazy sztuka TE37 i około 8kg mniej wazy komplet w porównaniu do poprzednich felg, jeszcze przed swapem było odczucie, ze auto lepiej idzie na TE37.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
wymaxclinowany 


Auto: Micra K11
Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 116
Skąd: Bytów
Wysłany: 2019-04-22   

Czarna felga na zdjęciach zawsze ginie a na żywo robi robotę 8-)
Osobiście TE dużo lepiej siadła niż poprzednia rolka
 
 
robert88 

Auto: AP1,AP2
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: RMI
Wysłany: 2019-04-23   

Bajcarek napisał/a:
carl0s napisał/a:
Nie jest przypadkiem tak, że drive by wire było od 2006 roku? W 2004 był lift i wymieniono silnik ale tylko w USA na F22C1, reszta świata miała F20 który nadal do 2006 był analogowy.


Ale co jest niezrozumiałego w tym co napisałem? Od 2005 do końca była przepustnica elektroniczna co w przypadku swapa powoduje konieczność zmiany wiązki.


niestety nie masz racji :-P było tak jak napisał Carlos.Elektroniczna przepustnica została wprowadzona w połowie 2006 roku ;-)
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-04-23   

No to w takim razie jeden guru forum S2000.pl wprowadził mnie w błąd, nie powiem który, żeby nie było kolejnej sensacji.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-04-23   

Robert zakładaj wkońcu temat bo brakuje konkretnej suki :mrgreen:

Kamil a co to za sensacje .... kazdy sie myli ... najlepiej samemu sprawdzić
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-04-23   

Jeśli chodzi o felgi to podzielam zdanie Gumki.... poprzednie bardziej robiły... mówiłem nie malować w czarny połysk.. chociaż nawet sam wzór felgi bardziej mi się podobał niezależnie od koloru.. nie mniej jednak to właścicielowi ma się podobać..

Bajcarek napisał/a:
carl0s napisał/a:
Możesz rozwinąć co rozumiesz pod stwierdzeniem, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"? Nie ma w tym, żadnego cynizmu lub hejtu, na prawdę chciałbym zrozumieć. Jak czytałem w tym temacie to na torze byłeś ostatnio na Japfeście 2018, no chyba, że np. raz w miesiącu jeździsz na treningi, ale się tym nie chwalisz. Czy może właśnie jest tak, że trzy okrążenia raz do roku, sprawiają, że "auto jeździ zgodnie z przeznaczeniem"?


Nie wiem czy wiesz, ale pewnie nie, bo jedyne co nas łączy, to to, że też masz S2000, jak dojdziesz do takiego poziomu, jaki możesz oglądać w tym temacie (chvj no, nieskromnie wyszło, trudno) kiedy będzie w opór siana w auto władowane, będzie dobrze wyglądać i cieszyć, chętnie zobaczę jak regularnie jeździsz na tor i bijesz się o czas. To auto, nie służy tylko do upalania na torze (co robi, mogę wysłać Ci na priv puchary i daty), to ma też wyglądać jak najlepiej (tu też mogę podesłać zdjęcie trofeów)


Nie trzeba codziennie jeżdzić w kółko, mieć tryliona plastikowych pucharków, osiągać tak niesamowicie "wysoki" poziom i ładować "w opór siana" w samochód żeby mieć wiedzę...

Co do przeznaczenia auta to każdy sam sobie je wyznacza.. producent nikomu z góry nic nie narzuca i nigdzie nie jest napisane do czego samochód ma służyć 8-)

PS: zawsze śmieszyły mnie wypowiedzi z gatunku: "używam auta zgodnie z przeznaczeniem"..
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
Ostatnio zmieniony przez Tomac 2019-04-23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-04-23   

Tomac napisał/a:
"używam auta zgodnie z przeznaczeniem"..

jeżeli używasz auta do wyrywania dupeczek, bądz do przejeżdzania ludzi to użytkujesz niezgodnie z przeznaczeniem :-P
_________________

 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-04-23   

hot_rider napisał/a:
Tomac napisał/a:
"używam auta zgodnie z przeznaczeniem"..

jeżeli używasz auta do wyrywania dupeczek, bądz do przejeżdzania ludzi to użytkujesz niezgodnie z przeznaczeniem :-P


E tam.. a jak sam sobie takie przeznaczenie auta wyznaczę? :mrgreen:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna