Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pilar
2017-06-11
CIRCUIT.CIVIC K20 EJ2
Autor Wiadomość
monstes 

Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 13
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2018-12-15   

Witam, jednym słowem wielkie WOW jeżeli chodzi o cały temat, normalnie kawał roboty i wytrwałości, swap na K serie to na pewno dobry pomysł. Uśmiech przy każdej przejażdżce, powodzenia w dalszym dążeniu do celu a będę mieć co oglądać wieczorami ;)
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2018-12-16   

Swap to wisienka na torcie w tym aucie.
 
 
monstes 

Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 13
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2018-12-16   

dobrze powiedziane
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-01-01   

Gdyby ktoś się zastanawiał jak lata ta K20 w jajku. Coś tam troszkę widać.

 
 
 
Lucas.MB2 


Auto: FN2
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Italia
Wysłany: 2019-01-01   

Moim zdaniem szał dupy i akustyczny też.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-01-02   

nawet jedzie :lol:

z tym motorem będzie miszcz 8-)
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-01-02   

Jedzie naprawdę dobrze, trzoda na mieście straszna, mega głośne :mrgreen: Silnik prowokuje do szybkiej jazdy. Ciekawe jak długo po wsadzeniu do coupe będę miał prawko :lol:

Dzisiaj za to przyszła do mnie w końcu paczka od K-tuned. Wszystko fajnie, ale dali ciała i wysłali nie to co chciałem. Miał być shifter Race Spec, a przysłali mi podstawową wersję. Ciekawi mnie jakie zaproponują rozwiązanie sprawy, ale że to USA to mam nadzieje, że nie będę stratny.







Wbijajcie też na fejsa:
https://www.facebook.com/CIRCUIT.CIVIC
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-01-02   

Aż dziw bierze żeby taka firma, tak dała ciała, toć cholera w tym się specjalizują a na inny kontynent wysyłają bubel, dramat :roll:
Obawiam się że też stracisz na tym :-/
Możliwe że lepiej będzie go u nas sprzedać i zamówić raz jeszcze, informując firmę ze zjebali na maxa...
_________________
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2019-01-02   

Grubo to lata! :mrgreen:

Shifter w obecnej specyfikacji już robi robotę. Mam nadzieję, że wyjdziesz korzystnie z całego zamieszania :-) Daj znać jak się to rozwinie, może ktoś na przyszłość uniknie podobnych problemów.
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-10   

Karamba_DC2 napisał/a:
Aż dziw bierze żeby taka firma, tak dała ciała, toć cholera w tym się specjalizują a na inny kontynent wysyłają bubel, dramat :roll:
Obawiam się że też stracisz na tym :-/
Możliwe że lepiej będzie go u nas sprzedać i zamówić raz jeszcze, informując firmę ze zjebali na maxa...
karamba, co tobą kieruje kiedy walisz takie pozbawione sensu,nic nie wnoszące posty?

o jakim bublu i dramacie piszesz? tam jak i w innych firmach, pracują ludzie, którzy czasami popełniają błędy. na takie skrajne opinie nie jest za wcześnie? dopiero kiedy chłopak pozna ich decyzję, będzie można powiedzieć czy się zachowali jak należy.

znając podejście dużych firm do klienta obstawiam, że doślą właściwy produkt a ten pozwolą ci zachować lub coś w ten deseń a nie jak to karamba wróży z fusów i już przesądza dramat i zjebkę na maxa :shock:
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-01-10   

sti-wrx, wiesz ja rozumiem wysyłkę krajową, można się pomylić, ale tutaj to dla mnie dramat, jako że trzeba pewnie będzie odsyłać, co trwa, kolejny wyślą i znowu trwa, ciekawe jak wyjdzie z kosztami transportu przy okazji ;)
Jeżeli ktoś ma na to czas to jeszcze pół biedy, a jak ktoś składa na ostatnią chwię auto?
Na alliexpress to bym się cudów nie spodziewał, od takiej firmy należy się spodziewać największej staranności, i tyle ode mnie ;)
_________________
 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-01-10   

Obmacam w niedzielę, napierdzę w te Recaro aż miło :oops: :lol:
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-10   

Karamba_DC2 napisał/a:

Na alliexpress to bym się cudów nie spodziewał)


W moim przypadku się jeszcze chińczyk nigdy nie pomylił, a na dokładkę, dopóki nie potwierdzisz, że wszystko jest OK, to nie dostaje kasy i samo aliexpress jest bardzo po stronie kupujących, więc starają się majfrendy jak się tylko da :mrgreen: Co do k-tuned to już widziałem przypadki na zagranicznych forach, że dostawali inny produkt, ale zawsze gorszy od zamawianego :P
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-10   

Ja też z ali zero problemów, a w przypadku kiedy raz w życiu skośnooki kolega się pomylił to dosłał na swój koszt jakimś ekspresowym transportem produkt.

Fakt mogli się tutaj nie mylić, ale nie spodziewałbym się problemów.
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-01-10   

W ramach rekompensaty i żeby się nie bawić w zwroty gotówek i towarów, dostanę podstawkę montażową pod shifter + jakiś tam gratis. Miałem samemu dorabiać mocowanie bo taniej, ale w takiej sytuacji nie będę musiał latać po tokarzach, tylko skręcam i problem z głowy. Polatam trochę z tym shifterem i jak uznam, że potrzebuję Race Spec to zamówię, a ten sprzedam :mrgreen:
Mi takie rozwiązanie pasuje, im też, więc obie strony dogadane.
Zobaczymy czy w ogóle wyślą :lol:

Jeśli chodzi o kasę to nie będę stratny, a wyjdę nawet trochę na +.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna