Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Alkohole świata czyli kącik degustatora.
Autor Wiadomość
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-27   

Limon napisał/a:
johnnyg napisał/a:
U nas w ekipie jak ktoś jest przyłapany na piciu smakowego piwa, to ma karę: najmocniejsze, najtańsze i jak najcieplejsze piwo z okolicznego sklepu musi wypić duszkiem .


oo kurva, ale jesteście męscy, "tylko gorzkie piwo dla PRAWDZIWYCH, powtarzam, PRAWDZIWYCH mężczyzn" :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-10-27   

nie chodzi o bycie prawdziwym, powtarzam, prawdziwym mężczyzną (tylko o nie bycie cipą ;) )

Ale nie przejmuj się limon, wiem że wy flanele to raczej appletini , nie oceniam :gej:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2017-10-27   

Wóda też tylko bez popity bo inaczej jesteś ciotą i broń boże żeby drinka wódy z cola zrobić :lol:

Jakbym miał takich znajomych z takimi kryteriami co można a czego nie można pić to w sumie nie miał bym problemu bo to nie byliby już moi znajomi ;-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez YacaJackowski 2017-10-27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-10-27   

johnnyg napisał/a:
Ale nie przejmuj się limon, wiem że wy flanele to raczej appletini , nie oceniam

czasami jeszcze redds malinowy dla odmiany :lol:
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-10-27   

YacaJackowski napisał/a:
Wóda też tylko bez popity bo inaczej jesteś ciotą i broń boże żeby drinka wódy z cola zrobić :lol:

Jakbym miał takich znajomych z takimi kryteriami co można a czego nie można pić to w sumie nie miał bym problemu bo to nie byliby już moi znajomi ;-)

a czemu nie można? tanie ciepłe mocne piwo to oszczędność - kumple kupują, pijesz jedno i czujesz się jakbyś pił dwa

Boże ale wy jesteście drętwe siuśki niektórzy ;)

enyłej wódzia z colą czy innym barwnikiem -przynajmniej w moim podeszłym wieku - to już tylko przykre wspomnienie z powodu bólu głowy który następnego dnia po takich drinkach następował
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2017-10-28   

Niektórzy piją żeby się najebać, inni piją dla przyjemności i wybierają to co lepiej smakuje.
Ja preferuję desperadosy i ubolewam, że nie nadaję się do męskiej ekipy johnnyego :-(
Po wypiciu jednego mam ochotę na kolejnego, co w przypadku zwykłych piw jest u mnie rzadkim zjawiskiem jeśli piję sam :-)
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-10-28   

Akurat desperados dla mnie trochę za słodki, ale ogólne wg mnie ci którym męskie ego nie pozwala na picie niczego więcej niż prawdziwe, męskie piwo to sporo tracą, bo jest dużo dobrych niestandardowych piw do spróbowania.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-10-28   

No desperados to nie jest piwo tylko napój piwny i ma tyle wspólnego z piwem co sok 100% cappy z napojem caprio;) . enylej ktoś tu ma jakiś kompleks , ja nic o męstwie wynikającym z picia określonego trunku nie pisałem , sobie dopowiedzieliście jeden z drugim ale jak mówiłem - nie oceniam ;) .

Po desperadosie mam zgagę , po wódce z colą kaca , a po Lechu shandy mi jakoś gorzko w buzi . Nic nie tracę , za to polecam piwka z małych browarów - może nie tanie ale barwa i smak lepsze niż zabarwiony sokiem malinowym Żywiec ( a- od piwa z sokiem chce mi się rzygać :) )
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2017-10-28   

johnnyg napisał/a:
No desperados to nie jest piwo tylko napój piwny i ma tyle wspólnego z piwem co sok 100% cappy z napojem caprio

Nie Ty misiu ustalasz co jest piwem, a co nie. Desperados to piwo aromatyzowane i tego faktu nie zmienisz tylko dlatego, że masz po nim zgagę :-D
_________________
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-28   

Kiedyś we wrocku piłem piwo z sokiem bananowym. Mega dobrze smakowało ale jedno maks bo mdło przy kolejnym.
_________________

 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-28   

Po Leszku ma gorzko w buzi :roll:

Powiedz mu żeby nie jadł tyle ostrego :lol:
 
 
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-10-29   

Jak już jesteśmy przy piwkach, to z tego miejsca polecam niedawno otwarty browar mojego dobrego kolegi 8-) https://www.facebook.com/BrowarDeFacto
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2017-11-02   

obiektywnie stwierdzam, że niektórzy z Was przypierdalają się do johnnego tylko dla zasady, ja pierdole :lol: :lol: :lol: :lol:



ja ostatnio w sklepie tylko podchodzę do stanowiska z Perłami [i kupuję jakby co :lol: ] a to wszystko dzięki gówniakowi o ksywie Emre co mnie upoił tym piwem kilka lat temu.

Żeby nie było tak słodko to tego samego dnia poszliśmy do "kapsle&kufle" i piłem najgorsze piwo w życiu o dziwnym smaku ananasa czy innego ustrojstwa i na drugi dzień byłem chory :wstyd:
 
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-11-02   

Perła na propsie!
_________________

 
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-11-02   

Hikiel napisał/a:
Perła na propsie!


Chmielowa tak samo!

Ja spijam ostatnio Jever'a, Tata mi z de przywioizl 6szt na zamówienie :) fajnie daje zielskiem, jak się otwiera :serce:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna