Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pit
2021-05-06
EP3
Autor Wiadomość
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-06-17   

Nie za daleko od kiery trochę? Przynajmniej okiem kamery widać jakbyś dokręcał na maksymalnie wyprostowanych łapach :oops:

I co, jak co, ale zajebista przygotowanie relacji dla kolegów 8-) od razu kamerka, dane z obd, czasy z aplikacji a nie jakieś tam.

Graty :)
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-06-17   

Jak na pierwszy raz to moim zdaniem jest więcej niż dobrze. Ruchy na kierownicy masz dobre, starasz się jechać po tarkach. Jedyne co to jak kolega wyżej, bliżej kierownicy się ustaw, albo ew fotel bardziej pionowo. Pomogła by kierownica z większym odsadzeniem, ale to też chyba Twoje daily, wiec domyślam się, że zmiana kiery nie wchodzi w grę na ten moment. Druga rzecz, to odnoszę wrażenie, że trochę zbyt 0-1 obnosisz się z pedałem gazu. Postaraj się na wyjściu z zakrętu operować bardziej płynnie, to nie będzie Ci tak wyrywało kierownicy. Sam mam z tym problem, ale staram się trzymać słów Jackiego Stewarta "smooth is fast" ;-)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-06-17   

Hondata napisał/a:
No i pieknie :ok:
Dobrze buczy ten dolot. Mam Tegiwe i jest idento , przynajmniej na filmie.

Też lubię ten dźwięk :mrgreen: Dzięki.

Johnson napisał/a:
Nie za daleko od kiery trochę? Przynajmniej okiem kamery widać jakbyś dokręcał na maksymalnie wyprostowanych łapach

Może być że za daleko, bo sprawdziłem sobie po przeczytaniu Twojego posta za pomocą metody nadgarstka na kierownicy no i faktycznie za daleko, na co dzień tak lubię jeździć ale na tor faktycznie lepiej bliżej.

Johnson napisał/a:
I co, jak co, ale zajebista przygotowanie relacji dla kolegów od razu kamerka, dane z obd, czasy z aplikacji a nie jakieś tam.

Dzięki, dane z obd chciałem mieć chociażby dla samego siebie żeby potem poanalizować co robię nie tak. Samą appkę Race Chrono w wersji pro też mogę z czystym sumieniem polecić. :) Samo nałożenie na wideo tych zegarków odbywa się w appce i jest dosyć proste.

nikesonmyfeet napisał/a:
Pomogła by kierownica z większym odsadzeniem, ale to też chyba Twoje daily, wiec domyślam się, że zmiana kiery nie wchodzi w grę na ten moment. Druga rzecz, to odnoszę wrażenie, że trochę zbyt 0-1 obnosisz się z pedałem gazu. Postaraj się na wyjściu z zakrętu operować bardziej płynnie, to nie będzie Ci tak wyrywało kierownicy. Sam mam z tym problem, ale staram się trzymać słów Jackiego Stewarta "smooth is fast"

Kiery nie zmienię :/ spróbuję bliżej trochę jeździć. Co do tego gazu to faktycznie, za dużo niepotrzebnej agresji, tak samo patrząc na film mam wrażenie że przez to że czasami za bardzo daję w palnik to tylko niepotrzebnie kierownica ucieka i tracę czas, a jadąc spokojniej mogłoby być szybciej.

Dzięki za feedback, właśnie na coś takiego miałem nadzieję wrzucając film. :ok: :ok:
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-06-18   

Co do kiery to jest własnie słaba strona EP3 moim zdaniem. Ciężko o dobrą pozycję za kierownicą. Fotele są wysokie i siedzi się stosunkowo wysoko a kiera jest pod kiepskim kątem ustawiona. Niby jest regulacja , ale dla takiej osoby jak ja gdzie najlepiej by było ( ale wciąż nie idealnie) opuścić ją na sam dół , nie da rady bo zasłania zegary :-/
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
beddom 

Auto: ED4 & RD8
Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 157
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-06-18   

U mnie wygladalo to tak: (start 1:30)



Jazda w ta sama strone troche wiecej przeszkod czas okrozenia w okolicy 50 +-2s (ciezko dokladnie powiedziec bo start i meta byly w innym miejscu)

B16 150KM 7 letni federal rsr. Niestety tor kompletnie nie pod moja skrzynie albo odcinka albo 3 n 2s...
Na tym dlugim zakrecie widac jak opona nie klei.
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2019-06-18   

Ja nie umiem jeździć :lol: i juz nie pamietam bo ep3 dawno do ludzi poszlo.
znajomy ktory regularnie tam jezdzi w rundach RCP ( EP3 wystrojone, BBK przod, Eibach sama sprężyna, Pelny kubel i Semi) najlepszy czas zrobił 47,80.
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-06-18   

Limon napisał/a:
EP3 wyprowadzone w swoje naturalne środowisko, pierwszy raz byłem gdziekolwiek na torze, padło ofc na pobliski Autodrom Pomorze. Wrażenia mega, szkoda że tak późno się zdecydowałem bo dopiero tutaj można docenić takie auto jak EP3.

Najlepszy mój czas to 50.73, ale było jeszcze dużo do poprawy, składając najlepsze sektory w całość wyszłoby 48.33. Jazda raczej chaotyczna, pełna błędów co widać na filmie.
Porównałem się do czasów innych zawodników z EP3 którzy jeżdżą na pewno dużo więcej i lepiej niż ja po torze no i ich czasy były na poziomie 47-49 sekund. Jak na pierwszy raz gdziekolwiek na torze uważam że poszło nieźle, poznałem przede wszystkim lepiej auto i umiejętności, sporo jest do nauki.

Jak ktos z Was jeżdżących w Pszczółkach by chciał rzucić swoim czasem to chętnie się porównam. Krzysiek, Kamil?


moj rekord tam to wysokie 44 ale na miekkim zawiasie, takze do ugrania sporo. tak na szybko duzym ograniczeniem jest to ze rece masz przyklejone do kierownicy przez co manewrujesz tylko w zakresie 360 stopni.
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-06-18   

Limon, bardzo mnie cieszy fakt że wreszcie zabrałeś to auto na jakiś obiekt :mrgreen:
Co wypad będzie lepiej, grunt to regularna jazda i wyniki będą lepsze z automatu ;)
_________________
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2019-06-18   

Biorąc pod uwagę, że jesteś pierwszy raz na jakimkolwiek torze, to jestem pod wrażeniem jak latasz :-)
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2019-06-18   

Kur%$ Limon! Na prawdę fajna jazda! Trochę się po Tobie nie spodziewałem :oops:
Odruchy widzę masz, gaz na wyjściach starasz się wciskać jak najwcześniej, korzystasz z całego toru - na prawdę spoko!!
Dawno nie oglądałem takiego ciekawego onborda ;)
Oby ten wypad tylko nie był ostatni, bo z każdym kolejnym razem będziesz coraz szybszy.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-06-22   

Dzięki dzięki, nie spodziewałem się takich pozytywnych reakcji. Fajnie że onboard się spodobał.
Kolejny raz będzie lepiej, ale na urwanie głowy raczej nigdy tym EP3 nie pójdę bo to moje daily.

Sprawdzałem sobie ceny jakichś 5-6 genów z B-serią to cenią się chłopaki.
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-06-24   

Limon napisał/a:
Sprawdzałem sobie ceny jakichś 5-6 genów z B-serią to cenią się chłopaki.


lepiej kupic drugie ep3 to upalania hehe
_________________

 
 
 
piroman 


Auto: DC2
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 296
Skąd: RMI
Wysłany: 2019-06-24   

Tommi01 napisał/a:
Limon napisał/a:
Sprawdzałem sobie ceny jakichś 5-6 genów z B-serią to cenią się chłopaki.


lepiej kupic drugie ep3 to upalania hehe


Albo 5/6 gen z K 😅
_________________

 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-06-25   

Limon napisał/a:
Sprawdzałem sobie ceny jakichś 5-6 genów z B-serią to cenią się chłopaki.


Musiałbyś się zastanowić, gdzie chciałbyś jeździć, bo na tych wszystkich "dwójkowych" torach D16 i B16 wcale od siebie nie odstają :) Wstępnie przygotowane auto można kupić za 5k i na nasze trzepaki spokojnie wystarczy. Więcej niż silnikiem można ugrać oponą i zawieszeniem :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-06-25   

Tommi01 napisał/a:
Limon napisał/a:
Sprawdzałem sobie ceny jakichś 5-6 genów z B-serią to cenią się chłopaki.


lepiej kupic drugie ep3 to upalania hehe

i to angola za 9k. Wybebeszyć, poprawić zawias, dobra opona i baja.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna