Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Mazda Rx7 fb.
Autor Wiadomość
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2017-09-27   

Jest dużo fajnych gratów do tego auta, można iść po grubości jak na zdjęciach u góry. Ale jeśli faktycznie jest w bardzo dobrym stanie, chyba lepiej doprowadzić do ideału, dać trochę niżej, trochę smaczków... i już. :-P
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Sylwek


Auto: Japońskie
Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 615
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-09-28   

O kur...a !dawno tu nie zaglądałem a tu takie koty!!! Zajebisty klasyk ale obniżenie i koło musi być :) .Ten front co pokazywałeś na poprzednich fotkach jest kosiorem ,jak tak by wyglądała finalnie to było by na co popatrzeć !
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2017-09-28   

Gratki tego rodzynka! Świetny egzemplarz. Popieram front który pokazałeś sztos!!!
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2017-09-28   

chyba kpicie, ten front to jest dramat, pasuje do tego auta jak świni siodło :ugh:


o, takie coś jest dobre, nie ma zaburzonej linii i wygląda rasowo! 8-)


_________________
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-09-28   

Na pierwszym zdjęciu jest ten zderzak, który pokazałam wcześniej. A na tych niżej sa poszerzenia, które rzekomo nie pasują do tego auta;)
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-28   

Nie pasują do koncepcji w jakiej chciałeś go utrzymać czyli klasyka. Chcesz robić bandziora to zakładaj gwint, rasowe felgi i nadkola.
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-09-29   

Krychu napisał/a:
gaseb napisał/a:
Fajne te felgi

Mareczuczek napisał/a:
te OEM felgi są genialne!

Krzysztof jarzyna z Koszalina twierdzi, że są chvjowe, bo nawiązują do tłoków wankla, więc nie macie racji! :lol:
Qban, te OEM to 14" czy 13"?! :-D


Bo przecież te felgi to jakaś padaka :lol: :lol: :lol: Byle intra czy inny jakiś tam gejofelunek siądzie lepiej od tego. Klasyka klasyką, ale no dajcie spokój. ;-)

Felgi z fot powyżej meeega :)
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-10-03   

Jutro powinienem mieć zderzak z powyższych zdjęć. Wydawało mi się, że to misja nie możliwa, a jednak się udało. Jest to zderzak od porsche 935. Przyszły juz do mnie sprężyny -35mm. Teraz czekam na nowe amory.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-10-04   

Qban napisał/a:
. Jest to zderzak od porsche 935.


to by tłumaczyło, dlaczego na tych zdjęciach tak fatalnie leży i szpary są niczym fale dunaju ;) oby udało Ci się go tak samo szybko sprzedać jak udało się kupić, bo -może pomysł fajny, ale leży przezyebanie, nawet na tych super kul fotkach
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-10-04   

Dzięki za opinie, ale pamiętaj, ze każdy ma prawo myśleć odmiennie niż Ty. Czasami ta niedoskonałość (spasowanie itd) ma swój urok. Przynajmniej ja w niektórych projektach tak to widzę ;) Przede mną jeszcze długa droga, bo chce zrobić wszystko po kolei i nie chodzi w tym aucie tylko o wygląd, dlatego poczekajmy na efekt koncowy. Sam jestem ciekaw...
 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2017-10-05   

Qban napisał/a:
Autos Süchtig napisał/a:
serio uważasz, że ta kierownica i gałka są ładniejsze od oryginałów?
Mam złe przeczucia co do przyszłości tego samochodu...
Qban napisał/a:
Buda mimio, ze prawie nie ma rdzy tez raczej trafi do lakiernika.

Jak nie ma rdzy to bym nie ruszał, a już na pewno nie lakierował całej budy. Ci fachowcy to zazwyczaj więcej psuja niż poprawiają.

Możesz być spokojny o przyszłość samochodu. Na masce jest kawałek rdzy, przy wycieraczkach i ma pare małych wgniotek, a nie chce się bawić w jakieś zaprawki, bo nie lubię półśrodków. Myśle, ze Mugen jednak nie razi w żadnym aucie pod warunkiem, ze sa z podobnej epoki ;-)

Ta kierownica i gałka jest z podobnej epoki?

Seria jest stokroć ładniejsza i bardziej stylowa


a taka kierownica była w b-groupowej rx7 w 1985 roku (ostatni rok produkcji, bo to samochód z lat 70, a nie crx z 90 :D )
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
Arkadio

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-10-05   

ani kierownica, ani gałka tutaj nie pasuję oem lepsze, a jak już chcesz zmieniać to może jakieś Nardi?
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-10-05   

Uczepiliście się tej kierownicy. Kiere Mugena mam od lat, a ja tym autem chce jeździć i jest dużo poręczniejsza, grubsza od seryjnej, którą posiadam. Zmiana kierownicy to 5 min, wiec żaden poważny mod nad którym można by się tyle rozwodzić.. Dzięki Auto Suchtig, że zadałeś sobie tyle trudu, żeby mi coś udowodnić, ale Ci nie wyszło, bo napisałem, że Mugen jest z "podobnej epoki" i jest. Chodzi o to, że nie jest to jakaś super nowoczesna kierownica, która by raziła w oczy w starym wnętrzu, a te seryjne które pokazałeś w rx7 to wnętrze sprzed liftu. U mnie wygląda ona ok. Zakończmy tej hejt i poczekajmy na końcowy efekt, bo widzę że niektórzy najbardziej lubią się czepiać. Nie jest to łatwy projekt typu civic (które sam miałem i na tym wyrosłem), gdzie są pewne standardy i wystarczy trochę € i jest gitara.
 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2017-10-06   

Qban napisał/a:
Nie jest to łatwy projekt typu civic (które sam miałem i na tym wyrosłem), gdzie są pewne standardy i wystarczy trochę € i jest gitara.

dlatego podpowiadamy. Nie rozumiem dlaczego uważasz ze zadałem sobie trud i hejtuję.

Twoja kierownica jest z epoki w której produkowano już rx-7 fd
Czym te wnętrza się różnią od Twojego poza kolorem? :D
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-10-24   

Mazdziocha powoli idzie do lakiernika i tu się rodzi moje pytanie. Czy jeżeli zmienię troszkę kolor, zostanie srebrny, ale trochę ciemniejszy czy muszę malować komorę silnika? Co myślicie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna