Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Daily do XXX PLN.
Autor Wiadomość
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2021-05-18   

Leo napisał/a:
Szukaj A4, A6 w quattro
:ok:
Leo napisał/a:
BMW z xDrive,
:dobani:
_________________

 
 
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2021-05-18   

Zgadzam się X-Drive przy Quattro to straszny syf.
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2021-05-18   

Kubaa napisał/a:
Volvo S60R? :mrgreen:

ciekawe auto, ale dyskusyjny silnik, wszystko fajnie dopóki nie trzeba zamykać bloku jak tuleja je*nie 😉
 
 
CnK 

Auto: Forek SF
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 56
Skąd: Przasnysz
Wysłany: 2021-05-19   

Audi quatro jak najbardziej biorę pod uwagę, ale przeważnie widzę je z silnikami diesla albo niezbyt dopracowanymi tsi. Bmw raczej odpada ze względu na koszta utrzymania (stereotyp?). Volvo v50 awd t5 jak najbardziej, ale wszystko co oglądałem było już zajechane.
Miotam się :roll:
 
 
chaves 
MODIFIED.PL


Auto: Civic Coupe
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 477
Skąd: Mała Kamienica
Wysłany: 2021-06-12   

Jestem na etapie poszukiwania samochodu rodzinnego i wpadł mi w oko Nissan NV200. Ktoś miał z nim styczność? Na co zwrócić uwagę?

Chyba, że ktoś poleci coś innego podobnego? Wymagania to 3 pełnoprawne miejsca w drugim rzędzie i duży bagażnik. Skłaniamy się mocno w stronę jakiego busa.
_________________


Polub na na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2022-02-14   

Wygląda na to, że w końcu trzeba będzie pożegnać naszą Lagunę, którą ojciec męczy od 2007 roku, jest hardkorem :mrgreen: Nie opłaca się już w nią inwestować, więc szukam jakiegoś taniego dupowozu do 20k. Ma to być przednionapędowy diesel. Moim faworytem jest Alfa 159 sportwagon. W rodzinie nigdy nie było AR, więc mogę zaryzykować dla tego wnętrza :-) Jak ktoś ma lepszy pomysł, to śmiało, nie krępujcie się ;-)
_________________
 
 
Piotrek(T) 


Auto: Golf III, Passat B4
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1113
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2022-02-15   

Ja kocham stylistykę 159 w kombi, ale musisz się liczyć z tym, że bagażnik ma dziwną podłogę. Ja jestem przyzwyczajony do płaskiej powierzchni po rozłożeniu siedzeń. 159 ma podłogę bagażnika sporo niżej od krawędzi załadunkowej a złożone oparcia nie są w poziomie, tylko pod sporym skosem w górę.
Dla jednego będzie to bzdura, dla innego dyskwalifikacja takiego kombi.
_________________

 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2022-02-15   

cos innego niż niemiec? 508 lew, udana konstrukcja
_________________

 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2022-02-15   

Piotrek(T), dla mnie wzorem kombi jest V70 ll, ale kusi mnie Alfa, bo młodsza i to wnętrze takie ładne :-) Nie żebym szukał ojcu akurat kombi, bo mógłby być liftback czy hb. Sedan odpada, bo choć jedno bardziej praktyczne auto się w rodzinie przyda, a Laguna swoje już przewiozła :mrgreen: Inna sprawa, że w przypadku 159 buda sportwagon bardziej mi się podoba niż sedan, w sumie tak samo jak w przypadku Volvo :-) Jest w czym wybierać, ale większość ma takie smutne kolory, czarne, szare, srebrne... :-/ Ja chcę czerwoną i tu już wybór niewielki, ale jednak jest nadzieja, że coś sensownego się trafi.
hot_rider, może i udana, ale pug nie wchodzi w grę. Francuz już był, w sumie nadal jest. Dam szansę Włochom, najwyżej będę żałował :lol:
_________________
 
 
Arkadio

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2022-02-16   

Użytkuje 159 SW z 2007r 1.9jtdm 16v od maja poprzedniego roku, przejechałem już 23k km. Fajne auto, wygląda świetnie z zewnątrz jak i wewnątrz, fotele wygodne, przy prędkościach autostradowych nie męczy, jak na swoją wagę (w moim przypadku 1650 kg :shock: ) prowadzi się świetnie, czuły i precyzyjny układ kierowniczy, praktyczność bagażnika jest dość ograniczona przez dość wysoki próg załadunkowy i wypukły zderzak. Trzeba być cierpliwym w szukaniu bo bardzo dużo egzemplarzy już jest dojechane i wymaga sporego wkładu :roll: . Trzeba zwrócić uwagę na zawieszenie czy nic nie stuka, nie skrzypi, jest ono delikatne a części drogie, dodatkową bolączką jest skrzynia m32, będzie już po wymianie łożysk albo przed. Z Alfą jak każdym innym samochodem, trzeba trafić na zadbany egzemplarz a powinieneś być zadowolony.
Jak masz jakieś pytania, to śmiało, chętnie odpowiem.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2022-02-21   

Arkadio, dzięki za info. Ja bym się skusił nawet na 8v, bo na mocy mi nie zależy, silnik prostszy, odpada problem klap wirowych i większa szansa na to, że nie był męczony :-)
_________________
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2022-04-20   

Chodzi mi po głowie przedliftowe UFO na daily.
tylko PB i tylko 1.8
Jak sytuacja z korozją w tych autach? Szukam salonu PL, garażowanego a nie ulepa za 15k.
Jakie są ewentualne bolączki tego auta?

Sękju
_________________
INSTA
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2022-04-20   

p0lish napisał/a:
Chodzi mi po głowie przedliftowe UFO na daily.
tylko PB i tylko 1.8
Jak sytuacja z korozją w tych autach? Szukam salonu PL, garażowanego a nie ulepa za 15k.
Jakie są ewentualne bolączki tego auta?

Sękju


Miałem a w zasadzie żona w wersji Type S. Te 1.8 140 KM niestety nie jedzie. Do tego było dosyć głośno w środku. Na 18 calach było też twardo. Zawieszenie akurat było spoko tylko brakowało mocy.
Aaa jeszcze pamiętam twarde sprzęgło. I podobno padały wysprzęgliki.


Awarię miałem chyba jedną przy 40kk przebiegu padł kompresor klimatyzacji. W Aso ok 3-4 tyś chyba płaciłem za wymianę jak pamiętam bo to było z 10 lat temu. Plastiki też trzeszczały i marnej jakości.

O korozji się nie wypowiem bo kupowałe 2 latka z przebiegiem 25tyś i już dawno go nie mam.


Auto ogólnie ok i raczej bezawaryjne. Tylko ja byłem ciutkę zawiedziony po zakupie.
_________________
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2022-04-20   

Cino, praktycznie nic dodać nic ująć. blacha, nadkola jak to miało miejsce w 5 czy 6g nie gnije, ale na podłogę zwróć uwagę przy zakupie.
miałem type s+ i sprzedałem chyba po 2 tygodniach bo wk*rwiało mnie, że nie jedzie vs spalanie w mieście bo w trasie to auto spala bardzo fajnie.
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-04-20   

Ruda na podłodze od tylnej kanapy w stronę zderzaka atakuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna