Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 AP1 // Karamba
Autor Wiadomość
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2019-04-06   

lukas4 napisał/a:

kurde mogę być sprawdzam pociągi do Ciebie

JA mogę nawet na rowerzy przyjechać jak dasz taką traskę esą zrobić ;-)
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-05-21   

No to powoli wracam do gry :->
Zbieram podstawowe klocki, żeby w tym sezonie coś polatać i dostać się na JapFest :lol:

Dojechał BC Racing - BR - 10 / 10

















Kolejny etap to zamówiłem dzisiaj rolkę do nadkoli, i dwie stare opony na allegro, do przymiarek, jak wszystko zagra, dopiero kupię nowe i Suka jedzie na detalingi, polerki i powłokę jak DC2, następnie brat jedzie Ską do wesela z żoną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I potem już przygotowania do JapFest, chcę wreszcie jakiś tor zobaczyć, bo już prawie 3 lata nie jeżdżę :( :zalamany:

Na nowy rok będę już gotowy, w DE poszerzam prawko o kategorię B+E i do Jumpera zakładam Hak, i od kolegi mogę brać lawetę, auto zapakować, a cała paka busa na koła i inne graty, kabina z klimą i będzie elegancja 8-) 8-)
Tak więc w 2020 pełen atak, Nurb, Brno i co tylko dusza zapragnie :ups:
_________________
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-05-21   

nie wiem jaką rolkę zakupiłeś ale jak kiedyś przymierzałem u siebie rolkę/nową od znajomego to ramie wymagało przerobienia bo zawias był za niski i sie nie mieściło :-P

poza tym graty zawiasu, troche sie zdziwiłem ze nie ISC :mrgreen:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2019-05-22   

No to się zaczęło 8-) Masz już plan na opony? AD08r czy coś bardziej hardcorowego? :mrgreen: Gratki zawiasu👍
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-05-22   

Gwincik elegancki 8-)

Karamba_DC2 napisał/a:
Tak więc w 2020 pełen atak, Nurb, Brno i co tylko dusza zapragnie


Grubo! :mrgreen: kibicuje!

Napisałbym, że może w końcu jakieś wspólne torowanie ale takie wyjazdy raczej mi nie grożą :lol:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-05-22   

Handlarz ISC kupuje BC... takie tam :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-05-22   

Mam identyko BC i jestem mega zadowolony 8-)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
stiepe

Auto: eg Ka Tłeny
Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 52
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2019-05-22   

fajny gwincik :ok: laweta tez super, jazda na kolach jeszcze w takiej trasie to by była męczarnia
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-05-22   

Yaca napisał/a:
nie wiem jaką rolkę zakupiłeś ale jak kiedyś przymierzałem u siebie rolkę/nową od znajomego to ramie wymagało przerobienia bo zawias był za niski i sie nie mieściło :-P

poza tym graty zawiasu, troche sie zdziwiłem ze nie ISC :mrgreen:



Teraz to mnie trochę wystraszyłeś :shock: :lol:

Zobaczymy, bo rolka dzisiaj pewnie w paczkomacie wyląduje, to już za późno :/
Taką kupiłem :



memo88 napisał/a:
No to się zaczęło 8-) Masz już plan na opony? AD08r czy coś bardziej hardcorowego? :mrgreen: Gratki zawiasu👍


Pora cos ruszyć bo auto stoi biedne seryjne :mrgreen:
Oponki docelowo ad08r, ale w moim rozmiarze nie widzę, a że są jeszcze dawne R888 to chyba wezmę...


fulek napisał/a:
Gwincik elegancki 8-)

Karamba_DC2 napisał/a:
Tak więc w 2020 pełen atak, Nurb, Brno i co tylko dusza zapragnie


Grubo! :mrgreen: kibicuje!

Napisałbym, że może w końcu jakieś wspólne torowanie ale takie wyjazdy raczej mi nie grożą :lol:



Może gdzieś się spotkamy, ale na takie regularne ściganie jak TAP nie mam czas, i szkoda mi kasy, jak miał bym na każdą rundę z Niemiec jezdzić ;)
Ale taki Poznań jak najbardziej, bo Ską na Bednary raczej nie będę już ganiać hehe ;)



Bio, no kupił hehe, ale ja handluje ISC, BC i Yellow Racing, a że tamte za drogie czasami to głownie ISC schodzi.
Miałem ponad 10 zawiasów ISC, pora była spróbować konkurencję by wyrobić sobie zdanie :mrgreen: :mrgreen:



Pilar, myślę że też będę, złych opinii nie widziałem w necie :)



stiepe, no co tu ukrywać, dla mnie Ska to nie jest auto na trasy po 700km na tor i spowrotem :mrgreen:
Zdecydowanie wolę lawetę 8-)



Jedyny tor na który mam blisko, i jest fajny nowy, to Racepark Meppen, rok temu byłem tam na HondaFest, mam godzinkę jazdy, zatem jak sezon ruszy to będę odwiedzać, bo fajne trackday'e robią 8-)

_________________
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-05-22   

Karamba_DC2 napisał/a:
Oponki docelowo ad08r, ale w moim rozmiarze nie widzę, a że są jeszcze dawne R888 to chyba wezmę...


Też patrzyłem za AD08R i nie było w rozmiarze do S2000... Karamba.. bier Federale 595RS-RR.. jeżdziłem na jednych i na drugich... Federal dużo lepiej trzyma.. na wyjściach z zakrętów można dawać w palnik bez większej obawy o utratę kontroli nad autem (AD08 często traciły przyczepność na wyjściach)... i wcale nie musi być "dogrzewany" (cokolwiek by to znaczyło)... jeno słychać że się toczą.. są ciut głośniejsze, ale to chyba nie problem..
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-05-22   

Tomac, chciałem, też nie ma :/
Na tył potrzebuje 245/40, na allegro brak, Oponeo polskie jak i niemieckie nie ma ani federalna ani advana :/
Nie wiem czy jeszcze inny rozmiar szukać, ale ten zamówiłem na przymiarki, na weekend jadę do polski, zabiorę rolkę i oponę, no i w przyszłym tygodniu zacznie się rzeźba i przymiarki :->
_________________
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-05-22   

Federal FZ-201 235/40 podobno na szerokość są takie jak inne 245/40. Ale to słyszałem od jakiegoś ziomka. Trzeba by zapytać na racingtires.pl
Mike ma tą opone i pamiętam że był zachwycony ;-)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-05-22   

Karamba - w ogóle to nie chciałeś serii RM? Jestem ciekaw czy byś poczuł zmianę konstrukcji w stosunku do nie odwróconych gwintów.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-05-22   

Bio, korciło ale jeszcze nie teraz :)
To auto to jeszcze jest polsrodek, w odległych planach jest powrót do DC2 z K20 na klatce i pełen torowy setup bez kompromisów i tylko na lawete.
Suka ma być też "daily" :)

Pilar, generalnie tak jest, Federal zawsze jest trochę szerszy, ale jak pisałem wyżej, najpierw rolka, ustawienia UK i pasowanie felgi z opona.
Jak wszystko zagra to dopiero zamawiam nowe opony żeby nie zaliczyc wtopy hehe
_________________
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-05-22   

Karamba mój znajomy kupił identyczną rolkę (nie pamiętam wymiarów ale po zdjęciu nie widzę żadnych różnic), jak będziesz rolował na seryjnym zawiasie to może wtedy ramię rolki się zmieści i będziesz miał możliwość płynnego ruchu podczas rolowania... u mnie na sporym obniżeniu niestety nie było takiej możliwości.

W temacie rozmiarówki opon to warto wziąć pod uwagę rozmiar 255 na tył ... ja zawsze takie zakładam i tylko przy dwóch osobach na bardzo mocnych wychyleniach samochodu było lekkie przytarcie o niezrolowany jeszcze wtedy rant :-P

ps. Mike na FZ-201 przejechał z nami eurotripa (4 000km) i nawet podczas śniegu z deszczem w Alpach i temp 1'C nie musiał sie zatrzymywać tylko jechał na równi z resztą :-P propo rozmiarówki to fakt ... szerokość jest na pewno większa niż cywilnej opony, łatwo znaleźć porównana w necie ;-)
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna