Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
TA, KJS, Real Race - temat ogólny
Autor Wiadomość
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-28   

Nawet nie wiedziałem, że jest na północy jakaś liga. Te tory, autodromy i motoparki to obiekty gdzie jeździ się na 1-2-3?
_________________

 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-28   

W moim przypadku to tylko 1/2/3, ale pewnie są lepsi :->
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-15   

Czy ktoś może polecić płyn hamulcowy, taki który sam testował i który daje radę w amatorce.
_________________

 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-02-15   

ja używam rbf660 i nie mam problemów
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-02-16   

tez mam rbf660 i spoko tyle że zmiana przed sezonem
_________________

 
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-13   

Mam pytania do szanownego grona o dwa tory.

1. Jeździł ktoś na Torze Modlin? Jak wrażenia? Interesują mnie ich środowe i weekendowe treningi, brał ktoś udział i może powiedzieć jak organizacyjnie to wygląda?


2. Wie ktoś może co się dzieje z treningami na torze Łódź? Kiedyś organizowali prawie co weekend, a teraz widzę, że kalendarz na weekendy mają zarezerwowany chyba do sierpnia i żadnych treningów :(
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-03-13   

nikesonmyfeet napisał/a:
Mam pytania do szanownego grona o dwa tory.

1. Jeździł ktoś na Torze Modlin? Jak wrażenia? Interesują mnie ich środowe i weekendowe treningi, brał ktoś udział i może powiedzieć jak organizacyjnie to wygląda?


2. Wie ktoś może co się dzieje z treningami na torze Łódź? Kiedyś organizowali prawie co weekend, a teraz widzę, że kalendarz na weekendy mają zarezerwowany chyba do sierpnia i żadnych treningów :(


dlaczego nie pojedziesz na jastrzebia ? mega fajny tor!!!!
_________________

 
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2019-03-14   

Tommi01 napisał/a:
nikesonmyfeet napisał/a:
Mam pytania do szanownego grona o dwa tory.

1. Jeździł ktoś na Torze Modlin? Jak wrażenia? Interesują mnie ich środowe i weekendowe treningi, brał ktoś udział i może powiedzieć jak organizacyjnie to wygląda?


2. Wie ktoś może co się dzieje z treningami na torze Łódź? Kiedyś organizowali prawie co weekend, a teraz widzę, że kalendarz na weekendy mają zarezerwowany chyba do sierpnia i żadnych treningów :(


dlaczego nie pojedziesz na jastrzebia ? mega fajny tor!!!!


Strzelam, że ma bliżej? :roll:
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-14   

Dalej mam niż na Łódź i do Modlina. Jastrząb jest w planach, ale pewnie raz go odwiedzę - bardziej z ciekawości.

Założenie jest takie żeby jeździć ile się da, wiec znaczenie ma też cena pojedynczego treningu. Łódź wpasowywała się idealnie, ale jak weekendowe treningi nie wrócą, to będzie trzeba szykować plan B... 8-)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
xero 


Auto: GTI / ST150 race car / Vespa 125 :)
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 357
Skąd: Wwa
Wysłany: 2019-03-14   

Modlin spoko, techniczny, przyjemnie się jeździ. Ma jednak ogromną wadę - są miejsca z kraweznikami :lol: więc czasem błąd może dużo kosztować.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-14   

Na głównej nitce toru, powaga? To chyba kogoś mocno fantazja poniosła podczas budowy... :mrgreen:

Na Łodzi, poza ogrodzeniem na wylocie z jednej z prostych gdzie można przestrzelić hamowanie, i bandą wzdłuż długiej prostej jest raczej bezpiecznie.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły gdzie jeździć? Jest jeszcze Słomczyn, ale tam treningi odbywają się w czwartki w ciągu dnia, a niestety u mnie tylko weekendy wchodzą w grę :(
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-03-17   

nikesonmyfeet napisał/a:
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły gdzie jeździć? Jest jeszcze Słomczyn, ale tam treningi odbywają się w czwartki w ciągu dnia, a niestety u mnie tylko weekendy wchodzą w grę :(


pojedz na jastrzebia i pózniej na łodz i modlin i napisz jak się maja te oba do jastrzębia chyba że lubisz jezdzic na 2 biegu
_________________

 
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-17   

Przekonałeś mnie ;-) Jak wrzucą info o terminach na kwiecień to postaram się coś wybrać.

Na Łodzi już byłem, wiem, że to krótki tor, ale jakoś mi pasuje "flow" czy jakkolwiek to nazwać. Wiem czego się po nim spodziewać ;)

Modlin, o ile ktoś nie wyprowadzi mnie zaraz z błędu, raczej odpada. Obejrzałem kilka onboardów z Race Daya i jeśli treningi są prowadzone na podobnej trasie to to jest jakiś dramat. Krawężniki, jakieś baraki, nawalone opon i innych pierdół. Trudno szukać limitów auta, kiedy wiesz, że wyjazd poza trase może się skończyć na krawężniku albo w jakimś baraku... :lol:
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-25   

Na trening myślę, że możesz pojechać poćwiczyć na Trening Jazdy Sportowej na Torze Kielce, na fejsiku znajdziesz terminy i wszystkie informacje. Treningi zawsze są w poniedziałek.
Race Day też organizuje coś na lotnisku na Bemowie (Mini Race Day-tak to się nazywa).
O Jastrzębiu nie słyszałem jeszcze żadnej złej opinii od ludzi którzy tam pojechali, sam też chce się tam w końcu wybrać.
W najbliżej okolicy Warszawy (200km) to chyba tyle. Na Słomczynie są w czwartki i wołają 450pln. Uważam, że to dużo za dużo w stosunku do tego co oferują. Modlin tak samo, kręciołki na 2 biegu. Tor Łódź wielkościowo jest taki jak Modlin. Może ktoś organizuje jeszcze coś na Motopark Ułęż?
_________________

 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2019-03-25   

Z ziomkami często jeździmy na Modlin. Krawężniki są na nitce, która jest mniej "uczęszczana". Wolne jazdy zazwyczaj odbywają się na nitce która jest przy głównym budynku. Jeździliśmy w 1 etapie pucharu Modlin, i aby polecieć w krawężnik to naprawdę trzeba by się postarać. Przeważnie jeździ się na nitce tej głównej. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać na której będą jazdy. Tor techniczny, nie rozpedzisz się do jakiejś zawrotnej prędkości. 2.5h jazdy kosztują 199zl. Organizacja zawsze wzorowa. Jak jest duzo aut dzieła na grupy i jeździ się w sesjach 15min. Jak mało to jeździ się praktycznie cały czas. Minus to brak pomiaru czasu, trzeba jakąś apke zainstalować. Ja polecam, mały klimatyczny i przyjazny tor :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna