Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
1xCRX
Autor Wiadomość
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-10-26   

Co mogłem to przełożyłem do nowej puszki, a reszta niedługo będziemy się golić :roll: Może wrzucę jakiś temat civica jak nie zawinę w zimę pod tesco na ręcznym. Drugi crx mam nadzieję, że do nowego roku będzie miał większy up :->

 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-23   







i bonus. Łazienka zaadaptowana na składzik. :mrgreen:
 
 
wrobellos


Auto: CRX B18c6
Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-11-24   

co z tym czerwonym poszyciem bylo nie tak ze zdjales? wygladalo na zdrowe, btw gdzie udalo ci sie dorwac taki panel caly bez rdzy(tak mysle ze bez rdzy :-) )
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-24   

Poszycie jak na CRX jest całkiem zdrowe, ale pospawane łatki na zakładkę i niezabezpieczone. Większość osób by zostawiła i nie ruszała, bo na zewnątrz nic nie wyłaziło, ale szkoda takie kwiatki zostawiać jak można się ich pozbyć. Do wyboru miałem wycinanie łatek i spawanie od nowa, albo poszycia z laminatu.
Poszycia są od Jusiak Performance i można je wypchnąć na 3-5cm względem serii co też zrobię. Dodatkowo wleci dach z laminatu i szersze błotniki z laminatu na przód (wszystko od Jusiaka). Przy okazji wyszło, że ktoś kiedyś zajebał próg na próg co też nie bardzo mi się podoba, więc wytnę i wstawię nowy.
Jak uporam się z poszyciami, progami i dachem to leci lakier na całe wnętrze, taki jak na spód i zabieram się za składanie zawieszenia, szukanie silnika itd :-)





 
 
wrobellos


Auto: CRX B18c6
Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-11-24   

o widzisz, od srodka wyglada zdecydowanie gorzej, nie wiedzialem ze Jakusiaki maja takie poszycia, btw jak chcesz schodzic tak extremalnie z masy to mam maski i klapy pelne do crx'ow z laminatu, mam tez wegiel maske ale pod ee front bo forma tylko pod moje auto byla robiona 8-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-08   

Z budą dużo się nie podziało, wyciąłem progi i cała rdzę, muszę wspawać otwory na kobyłki, kawałki progów wewnętrznych, blaszki pod pasy i mocowania fotela, poszerzone błotniki tylne (wewnętrzne) i wyciąć poszycie dachu. - może w tym roku jeszcze się uda :mrgreen: , bo jak spojrzałem na ostatni post to wstyd :roll:

Z rzeczy ciekawych, przyjechał dziś swap z budą. 108 tysięcy kilometrów przebiegu :-> Pracuje ładnie, ale lekko na pewno nie miał, z przodu na aucie opony z tego roku zjechane do ograniczników.


Teraz tylko płać i płacz za łapy i inne pierdoły, żeby to wsadzić ;-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-06-08   

raz na trzy lata coś można podziałać :mrgreen:

dach out i trochę innej niepotrzebnej tu stali out


podkład na gołą blachę



i na to bialy lakier






i zaczynam skladac do kupy







nie jestem do konca zadowolony z lakierowania - trzeba takie cuda lakierowac na 2x zeby bylo dobrze - najpierw klatke, a potem srodek, ale ogolnie jest git. Moze poprawie to jeszcze przed polozeniem przewodow paliwowych/hamulcowych.

Z grubszych rzeczy brakuje mi tylko baku i ukladu paliwowego - nie bardzo wiem jak go zrobic, zeby nie kosztowalo to kilka tys, ale zeby nie bylo jakims drutem i mozna bylo ze spokojna glowa tym jezdzic. Jakies wskazowki?
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-06-08   

Trochę czasu minęło od ostatniego update'u :mrgreen:

Co do baku to chyba najsensowniej szukać używki z wygasłą homologacją ;-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-06-09   

taki był wstępnie plan. Chciałem wziąć ATL 20L (pionowy) wyciąć otwór w podłodze i wsadzić go do połowy w podłogę za fotelem kierowcy. Tylko nie bardzo czuję czy to jest ok, czy nie ok. Czy potrzebuję coś poza obudową z alu do takiego baku i czy w ogole go mogę osadzić w połowie a aucie a w połowie poza. Czy pompe lepiej montować od spodu auta czy w kabinie itd. Chciałbym, żeby to było bezawaryjne, bezpieczne i nie budziło wątpliwości :)
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-06-09   

Może być pół na pół, pompa w aucie razem z przewodami ;) Będziesz miał dobry dostęp w przypadku serwisowania tych komponentów ;) Jak będziesz przygotowywał miejsce w podłodze to spawaj wszystko z blachy stalowej minimum 0.8mm.
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-06-19   

nie lepiej pompe z filtrem umieścić od spodu auta obok baku i też zrobić na nie osłonkę z alu? Dostęp i tak będzie prosty :) zastanawiam się jeszcze czy przy baku z gąbką i pionowej budowie potrzebny jest swirlpot.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2022-06-20   

bak z niecką

jedna pompa i bez swirpola
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-16   

to szare ed6, które wrzuciłem tu przy okazji zamieniło się w coś takiego :) CRX na razie stoi pod plandeką i czeka na części i chęci





 
 
suuus 


Auto: Honda CRX EE8
Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 6
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-08-19   

jakie plany na czwórkę? za CRXa trzymam kciuki, chęci pewnie się pojawią ale żeby wszystkie części się znalazły! :-D
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-08-19   

Pastele na kiwikach zawsze świetnie wyglądają :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna