Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pilar
2019-04-28
EK4 Type S
Autor Wiadomość
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2019-03-25   

Cytat:
Leo napisał/a:
moze robi juz pod zamówienie klienta


już jedną dosyć sensowną propozycje miałem ale trochę nim pojeżdżę


czyli jednak tendencja sie odwraca :D znajduje sie klient to i sie EK zbuduje :D
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-25   

Jeździłeś już na tych drążkach Hardrace czy to pierwsza przymiarka? Jeśli to będzie pierwszy raz, to sprawdź to najpierw na ulicy zanim pojedziesz na tor, bo bardzo dużo słabych opinii na ich temat krąży po sieci. Generalnie auto staje się bardzo nerwowe po ich montażu i nie każdemu to odpowiada. Może się okazać, że będziesz chciał wrócić do seryjnych ;-)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-03-25   

Leo napisał/a:
Cytat:
Leo napisał/a:
moze robi juz pod zamówienie klienta


już jedną dosyć sensowną propozycje miałem ale trochę nim pojeżdżę


czyli jednak tendencja sie odwraca znajduje sie klient to i sie EK zbuduje


wiesz, jak ktoś chce gotowe auto do upalania bez wkładu i drutu to lepiej wypłacić raz i masz spokój.
a robienia takiego auta w "profi" warsztacie podnosi koszt budowy x2

nikesonmyfeet napisał/a:
Jeździłeś już na tych drążkach Hardrace czy to pierwsza przymiarka? Jeśli to będzie pierwszy raz, to sprawdź to najpierw na ulicy zanim pojedziesz na tor, bo bardzo dużo słabych opinii na ich temat krąży po sieci. Generalnie auto staje się bardzo nerwowe po ich montażu i nie każdemu to odpowiada. Może się okazać, że będziesz chciał wrócić do seryjnych


to będzie pierwszy raz. Generalnie spodziewam się, że to auto będzie się prowadzić zupełnie inaczej i będzie bardziej czułe, no ale o to chodzi :-) Exiu już testował i wrażenia jak najbardziej pozytywne :-P
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-03-25   

Fajnie , że sam budujesz. Dodatkowa satysfakcja :-)
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2019-03-25   

nikesonmyfeet napisał/a:
Jeździłeś już na tych drążkach Hardrace czy to pierwsza przymiarka? Jeśli to będzie pierwszy raz, to sprawdź to najpierw na ulicy zanim pojedziesz na tor, bo bardzo dużo słabych opinii na ich temat krąży po sieci. Generalnie auto staje się bardzo nerwowe po ich montażu i nie każdemu to odpowiada. Może się okazać, że będziesz chciał wrócić do seryjnych ;-)


Zrobilem juz na drazkach 1k km, no co moge powiedziec, pierwsze kilometry rzeczywiscie byly straszne, balem sie strasznie tego auta :P takie glupie zachowanie auto robilo, ze skrecalo az za bardzo ;p raz czy dwa razy bylo niebezpiecznie, ale juz sie przyzwyczailem i nie wyobrazam sobie jazdy bez tego moda po torze, podsterownasc zniknela w srodkowej czesci zakretu, a dokrecenia przy "dwojkowych" zakretach jest niemozliwe :D

jedyny minus ktory zauwazylem to taki, ze przy wiekszych predkosciach musze korygowac kierownica, jakbym mial luz na przekladni, ale testuje teraz zbieznosc przodu bliska 0 wiec moze to przez to.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-03-26   

Hondata napisał/a:
Fajnie , że sam budujesz. Dodatkowa satysfakcja


yep... ale i tak większość czarnej roboty należy do mojego teścia vel ED :mrgreen:

Exiu napisał/a:

nikesonmyfeet napisał/a:
Jeździłeś już na tych drążkach Hardrace czy to pierwsza przymiarka? Jeśli to będzie pierwszy raz, to sprawdź to najpierw na ulicy zanim pojedziesz na tor, bo bardzo dużo słabych opinii na ich temat krąży po sieci. Generalnie auto staje się bardzo nerwowe po ich montażu i nie każdemu to odpowiada. Może się okazać, że będziesz chciał wrócić do seryjnych


Zrobilem juz na drazkach 1k km, no co moge powiedziec, pierwsze kilometry rzeczywiscie byly straszne, balem sie strasznie tego auta takie glupie zachowanie auto robilo, ze skrecalo az za bardzo ;p raz czy dwa razy bylo niebezpiecznie, ale juz sie przyzwyczailem i nie wyobrazam sobie jazdy bez tego moda po torze, podsterownasc zniknela w srodkowej czesci zakretu, a dokrecenia przy "dwojkowych" zakretach jest niemozliwe

jedyny minus ktory zauwazylem to taki, ze przy wiekszych predkosciach musze korygowac kierownica, jakbym mial luz na przekladni, ale testuje teraz zbieznosc przodu bliska 0 wiec moze to przez to.


13 kwietnia na Łodzi będzie test... w teorii to auto będzie skręcać zajebiście... roll center, bump ster wszystko jest tak jak powinno być.... :oops:

ciekawe jak będzie bez stabilizatorów, przedni też wyjechał :roll:

Także niby dalej ek4 ale zawias tak naprawdę jest zupełnie inny, zobaczymy czy lepszy :oops:
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-27   

Dlaczego wywalasz przedniego staba ?
_________________

 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-03-27   

Sprężyny są 20kg/16kg więc staby może będą zbędne? Nie wiem tego, będę testować :oops: a staby to około -20kg. Work ek4 jeździ bez :mrgreen:
 
 
beddom 

Auto: ED4 & RD8
Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 157
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-09   

I jak tam przygotowania?
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-04-11   

Jedyne miejsce gdzie wygląda ok to komora i zawias, w środku i na zewnątrz gruz
zawias ogarnięty, dzisiaj ustawiony
nie ma vteca, magicjohnsonmirek vel emg mam nadzieję ogarnie, wystroi i w sobote na Łodzi zrobi dobry czas :-)
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-04-15   

Pierwsze km po torze zrobione, pogoda niestety nie dopisała ale można było nabić km i się wyjeździć :)
Generalnie jestem bardzo zadowolony z modów i auto wydaje się być bardzo szybkie i stabilne na curvach. Pisze wydaję bo po suchym nie było tak naprawde okazji się przejechać a na mokrym może być to złudne. Generalnie na wetach miałem większy problem z podsterownością niż nad. Trzeba poczekać do ataku na suchym :)

Jak pisałem auto wewnątrz i zewnątrz jest narazie gruzem po częsci w foli carbon więc nie ma czym się chwalić, ale co tam :mrgreen: w niedługim czasie pojedzie na ściągniecie carbonu i lekki detailing :-P




narazie moja ulubiona fota z najszybszym tego dnia 4g ;-)
 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2019-04-15   

fulek napisał/a:
narazie moja ulubiona fota z najszybszym tego dnia 4g


Wieej szczescia jak skila :P Ale fakt faktem fajna fotka :P jakby specjalnie zrobiona :D
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-04-15   

Szkoda że w tle nie ma jeszcze najszybszego tego dnia 5g :mrgreen: :lol:
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-04-16   

Cytat:
Wieej szczescia jak skila


Zmieniłeś od razu opony więc lepiej od czytałeś warunki :mrgreen: nie pchales się jak ja na full sliku w sumie na nadal mokry asfalt :lol: no ale najlepszy czas na mokrym też cieszy 8-)


Jarzomb napisał/a:
Szkoda że w tle nie ma jeszcze najszybszego tego dnia 5g :mrgreen: :lol:


Ty to wogole jesteś wariat :mrgreen: jakie miałeś opony?
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-04-16   

fulek napisał/a:
Ty to wogole jesteś wariat :mrgreen: jakie miałeś opony?


Race GC medium/soft

Ogólnie to na nowo poskładanym zawiasie to jak to auto się teraz prowadzi to przepaść w porównaniu z zeszłym sezonem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna