Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Black Integra DC2 K24
Autor Wiadomość
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-04-09   

MuzykVrt napisał/a:
Bio napisał/a:
MuzykVrt napisał/a:
Według TAC podcięcie zderzaka jest tutaj potrzebne i jest to zajebisty mod, bo na yt kiedys oglądali film, w którym ktoś policzył, że zderzak daje ok 2kg oporów przy 100km/h....bez komentarza.

jeśli to prawda to :lol:


Tak mi odpisali na fb pod zdjęciem tego dc2.. Wszystkich w koło uważają za debili i ciężka gadka jest.


Przecież odpisali inaczej, nie wiem po co siejesz zament. Ja nie wiem po co ta nagonka. Przecież nie wyciąłem sobie kutasow w zderzaku. Panowie spokojnie i skończmy już dyskusje i polemikę na temat tego czy zderzak coś daje czy nie. Nawet jeśli nie daje, to trudno, to tylko kawałek plastiku. Odwidzi mi się, stary leży w garażu.



A jeśli ktoś chce sobie dalej polemizować na temat podcięcia zderzaka zapraszam na ich Facebooka.
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-09   

Karamba_DC2 napisał/a:

carl0s, nie zgrywaj teraz niewiniątka, bo wielokrotnie sam sie kreowałes na znawcę i eksperta a teraz wielce poruszony jestws :mrgreen:

Niektórym chyba obecne warunki życia zmieniły nagle światopogląd :lol:


Karamba_DC2 nie wiem co się do mnie przyczepiłeś. Jak nie chcesz w temacie to możesz mi w PW napisać czym zawiniłem :-P
_________________

 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-04-09   

carl0s, nie zawiniłeś hehe, jest luz :mrgreen:

Rozpisałem się znowu jak cholera, ale miałem nie ciągnąć dyskusji więc skasowałem :lol:
_________________
 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-08-26   

Odgrzeje kotleta.

Udało się pojechać na japfest. Impreza bardzo fajna, pierwszy w sumie wyjazd tego auta gdziekolwiek. Trochę fotek, jeśli ktoś by miał jakieś to chętnie przygarnę.
Poscigalem się też na Krzywej. Ogólnie jak na pierwszy wyjazd to chyba jakiejś tragedii nie było. Wnioski są takie że bez chłodnicy oleju w 35* nie ma sensu upalać, szelki są niezbędne no i ad08r strasznie nie trzymała. Słaba opcja jest też długa skrzynia. Nie mogłem się wczuc, drugi bieg był jakby za wysoki, a trzeci za niski. Dobrze spisywał się hamulec ale też wymagał wyczucia bo bez ABS, mocne do hamowanie i zblokowane koła. Wysokie temp oleju sprawiły że wyjechałem tylko 3 razy na tor, najlepszy czas 1:04:625 dał 18 miejsce w generalce na 42 auta. Nie chciałem już męczyć tego auta żeby nic się nie rozleciało. Integra jest chyba za szybką jak ana mój brak skilla. Auto może gwizda ale kierowca piz*a.








 
 
no_name21 


Auto: CIVIC V VTI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 180
Skąd: Tarnow
Wysłany: 2020-08-27   

ile stopni oleju miałeś ? i jaki olej ?
_________________

 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-08-27   

no_name21 napisał/a:
ile stopni oleju miałeś ? i jaki olej ?


Liqui Moly 5w50

Niby pokazywało 160* ale to chyba nie możliwe 🙈 ale to w pierwszej sesji jak postanowiłem jeździć non stop pełnym ogniem na dwójce praktycznie, w innych sesjach maks to był 130 chociaż i tak to dużo.
 
 
no_name21 


Auto: CIVIC V VTI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 180
Skąd: Tarnow
Wysłany: 2020-08-28   

Sprawdziłbym czujnik i wskaźnik bo to raczej nie możliwe żebyś osiągał aż tak wysokie temperatury w wolnossącym k 😉
_________________

 
 
Badej 


Auto: Civic EJ9
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1106
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2020-08-28   

Auto wygląda naprawdę spektakularnie !
Sam ogarniałeś konwersję na JDM front ?
 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-08-28   

Badej napisał/a:
Auto wygląda naprawdę spektakularnie !
Sam ogarniałeś konwersję na JDM front ?


Już nie przesadzaj z tą spektakularnością :) takie imprezy jak japfest uświadamiają jednak ze to tylko zwykła Honda 🙈

Robił mi to starszy Pan z pod Nasielska, podobno całe życie pracował w FSO i tak mi go polecono. Dałem mu zdjęcia wydrukowane z neta co i jak i zrobił to bez zarzutu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna