Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
TimeAttack EJ9 - Reaktywacja
Autor Wiadomość
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-06-27   

Ta i nie :)

slick w 13 to okolice 200-250 pln sztuka, gdzie 15 z 2x razy tyle.
Komplet intr to okolice 1 tys
_________________

 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-06-30   

_________________
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-09-19   

VI Runda Rallysprint Challenge na lotnisku w Pile.

Nadal meczylem srednie RGC TD02 :wstyd: ale wystarczylo na:

1 w klasie
4 w generalce


_________________
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-11-08   

Finałowa runda Rallysprint Challange tym razem mega zdradliwe lotnisko w Zegrzu Pomorskim.

Dużo błota, ciasno, slisko. To tutaj poprzednia EJ9 skasowalem na drzewie :-x

Finalnie:

1 miejsce w klasie s2000
4 miejsce w generali za czterołapami

Szczegółowa relacja jak zawsze na fanpeju: https://www.facebook.com/ZieniewiczRallyTeam

Na tym konkretnym odcinku drugi czas w generali ze strata sekundy do dokoksowanej subarki.



Ostatecznie udało się zdobyć 6x 1 miejsce w klasie i raz drugie w sezonie, także ze sporą przewagą wyciągam sezon na p1 w klasie i chyba p4 w generalce.
_________________
  
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-08   

Mega jazda i graty wyniku !

Zajebistą są te próby, ale ja bym miał mega problem z zapamiętanie trasy.

Może się jakoś przekonam w przyszłym roku, tylko to strasznie daleko :)

ps mój kolega startował w twojej klasie chyba ( czerwone fn2 )
_________________

 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-11-08   

Dziena :)

Cykl RSCH od chyba 2 lat odbywa się w zasadzie tylko na lotnisku w Pile (moje poprzednie wrzutki są z Piły właśnie). Lotnisko w Zegrzu na rundzie finałowej to wynik przypadku, rozkopali pas w Pile i nie było gdzie zorganizować zawodów. Na Zegrzu ogólnie trzyma łape wojsko, wjazd jest problematyczny w związku z tym i nie spodziewalbym sie więcej niz 1-2 rund w przyszłym roku na tym obiekcie o ile w ogóle. Co do samej trasy możesz jechać z pilotem, ale prawda jest taka że próba jest poprowadzona tak żeby była widoczna i czytelna nawet dla kogoś kto tam nie był.

Czerwone FN2 chodzi o Kordosa?
_________________
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-09   

Krzyh00 napisał/a:
Dziena :)

Cykl RSCH od chyba 2 lat odbywa się w zasadzie tylko na lotnisku w Pile (moje poprzednie wrzutki są z Piły właśnie). \
Czerwone FN2 chodzi o Kordosa?


w 2020 organizowali jeszcze na róznych innych obiektach i dwa razy nawet wystartowałem

Krzyh00 napisał/a:

Czerwone FN2 chodzi o Kordosa?


Tak jest :)
_________________

 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-11-09   

qureku napisał/a:


Krzyh00 napisał/a:

Czerwone FN2 chodzi o Kordosa?


Tak jest :)


dobry świr z niego, jezeli to faktycznie seria jak mówił to jestem pod wrażeniem jazdy.
_________________
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-11-11   

Nie masz czasem czarnych myśli lecąc pomiędzy drzewami pod 200 na ziemisto-liściastym wyrypie w nieoklatkowanej 25 letniej puszce ? :-P
Zawsze jak oglądam Twoje filmy to urzeka mnie spokój za kierownicą, ma się wrażenie, że nie ma tam żadnej, zbędnego ruchu :-)
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2023-11-12   

Johnson napisał/a:
Nie masz czasem czarnych myśli lecąc pomiędzy drzewami pod 200 na ziemisto-liściastym wyrypie w nieoklatkowanej 25 letniej puszce ?


owszem mam, ale to przed odcinkiem i po :mrgreen: w trakcie o dziwo mam tętno jak przy szachach.

Johnson napisał/a:

Zawsze jak oglądam Twoje filmy to urzeka mnie spokój za kierownicą, ma się wrażenie, że nie ma tam żadnej, zbędnego ruchu :-)


miło słyszeć. faktem jest, że po latach jeżdżenia zauważasz dopiero, że sekundy leżą właśnie tam, gdzie mało kto ich szuka. plynna jazda i przemyslana linia daja wiecej niz kolejne modyfikacje, konie i urwane kilogramy. umowmy sie, startowalem caly sezon niemal zupelnie seryjna budą ze szklanym szybrem, wszystkim tapicerkami i wygłuszeniami (wyjęta tylko kanapa i fotel żeby zmieścić koła na zmianę), bez hydrołapy, na jakimś śmiesznym tuningowym zawieszeniu AP, żadnych lekkich elementów nadwozia, co najlepsze nawet bez rozpórek (przedni seryjny patyk z vti jedynie który pewnie i tak nic nie daje). dodatkowo w tym cyklu dozwolony jest każdy rodzaj gumy, wszyscy tu jeżdżą na slikach bez homo, ja niemal cały sezon pocisnąłem na nalewkach.. błędy oczywiście popełniałem, na tej ostatniej rundzie dwa razy przestrzeliłem zakręt na błocie, no ale taki to sport że wygrywa nie ten kto błędów nie popełnia, tylko ten który ich popełnił najmniej. w każdym razie budujący jest fakt że nadal w dzisiejszych czasach można powalczyć bez wydawania wywrotki pieniędzy :)

ps. zjechały oficjalne wyniki za sezon 2023, 1 w klasie na 46, 4 w generalce na 138.
_________________
  
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-12   

Krzyh00 napisał/a:
qureku napisał/a:


Krzyh00 napisał/a:

Czerwone FN2 chodzi o Kordosa?


Tak jest :)


dobry świr z niego, jezeli to faktycznie seria jak mówił to jestem pod wrażeniem jazdy.


Dobry, dobry :) . A samochód faktyczna seria

[/quote]

miło słyszeć. faktem jest, że po latach jeżdżenia zauważasz dopiero, że sekundy leżą właśnie tam, gdzie mało kto ich szuka. plynna jazda i przemyslana linia daja wiecej niz kolejne modyfikacje, konie i urwane kilogramy. umowmy sie, startowalem caly sezon niemal zupelnie seryjna budą ze szklanym szybrem, wszystkim tapicerkami i wygłuszeniami (wyjęta tylko kanapa i fotel żeby zmieścić koła na zmianę), bez hydrołapy, na jakimś śmiesznym tuningowym zawieszeniu AP, żadnych lekkich elementów nadwozia, co najlepsze nawet bez rozpórek (przedni seryjny patyk z vti jedynie który pewnie i tak nic nie daje). dodatkowo w tym cyklu dozwolony jest każdy rodzaj gumy, wszyscy tu jeżdżą na slikach bez homo, ja niemal cały sezon pocisnąłem na nalewkach.. błędy oczywiście popełniałem, na tej ostatniej rundzie dwa razy przestrzeliłem zakręt na błocie, no ale taki to sport że wygrywa nie ten kto błędów nie popełnia, tylko ten który ich popełnił najmniej. w każdym razie budujący jest fakt że nadal w dzisiejszych czasach można powalczyć bez wydawania wywrotki pieniędzy :)

ps. zjechały oficjalne wyniki za sezon 2023, 1 w klasie na 46, 4 w generalce na 138.[/quote]

Baardzo słuszne podejście, bo czasami w ferworze walki skupiamy się na modyfikacjach, zamiast po męsku zastanawić się ile to jeszcze możemy poprawić w swojej jeździe.
_________________

 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2023-11-12   

gratulacje wyniku! super podejście do tematu, nic nie zastąpi doświadczenia za kierownicą i przejechanych kilometrów!
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2024-01-04   

Krzyh00 napisał/a:
mowmy sie, startowalem caly sezon niemal zupelnie seryjna budą ze szklanym szybrem, wszystkim tapicerkami i wygłuszeniami (wyjęta tylko kanapa i fotel żeby zmieścić koła na zmianę), bez hydrołapy, na jakimś śmiesznym tuningowym zawieszeniu AP, żadnych lekkich elementów nadwozia, co najlepsze nawet bez rozpórek (przedni seryjny patyk z vti jedynie który pewnie i tak nic nie daje). dodatkowo w tym cyklu dozwolony jest każdy rodzaj gumy, wszyscy tu jeżdżą na slikach bez homo, ja niemal cały sezon pocisnąłem na nalewkach

tym bardziej szacun.
za*ebiście lubię oglądać Twoje filmy i zawsze pozytywnie zazdroszczę tego żółtka z k20, 6g i k20 idealne połączenie, pomijając nowości i swap'y na L15.
chciałbym mieć coś takiego na daily + fun 😬
szerokości na kolejnych startach 💪
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2024-01-08   

dzięki! :-D

a co do połączenia k20 z 6g i frajdy z jazdy, to jest to też odpowiedz na pytanie dlaczego to auto nie będzie oklatkowane - zrobiłem nim już 20.000km, co jak na auto "weekendowo-trackdayowe" myślę że nie jest mało. Nissanem robię ostatnio wyniki 3 cyfrowe rocznie, aż żal olej zmieniac z nowego na nowy :wstyd:

zakup tego auta był strzałem w dziesiątkę, idealne połączenie dla kogoś kto po prostu lubi szybkie, zwinne, tanie w utrzymaniu auta i ma trochę dystansu do siebie, bo jednak stary koń nie wygląda w tym poważnie :mrgreen: ale jest też element humorystyczny, nie wiedzieć czemu na każdym kroku ktoś chce żółtemu civikowi coś pokazać :lol:

_________________
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2024-01-12   

🤣 zadymiło się, zakopciło a tu kill od żółtka 😬
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna