Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Władca ringu.
Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-05-10   Władca ringu.

Nowy GTR po raz kolejny daje pokaz swoich możliwości:
http://moto.wp.pl/kat,551...15d85&_ticrsn=3

Jeżdżąca perfekcja. :)
 
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2008-11-02   

A jednak zaczęły sie spekulacje dotyczące tej jego perfekcji :mrgreen:

http://portal.4turbo.pl/i...e/node,show,160
http://carsguide.news.com...at_nurburgring/
http://www.thetruthaboutc...urgring-record/
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-11-02   

Nie uwierzę w żadne słowo kolesiowi, który zarabia na userach EVO i STi. Dla mnie to oczywiste, że napisze sobie " do Imprezy i Evo podejścia nie ma".

Im więcej będzie użytkowników tych marek, tym więcej zostawią kasy w 4turbo. Oczywiste.

Co do prównania ogólnie imprezy do imprez Porsche to też dla mnie porażka. Porshe to perfekcja nie tylko jeśli chodzi o samochody, ale także o obsługę swoich klientów, a swoje doświadczenie budowali latami. Ta marka to perła w świecie motoryzacji, jak również ich klienci to ludzie oczekujący mistrzowskiej obsługi. Tam bez "kawioru i szampana aut się nie sprzedaje".

Cena samochodu to cena, ale dla Nissana to debiut. Japoński koncern jest niemowlęciem w świecie ludzi z kasą taką jak Ci, którzy kupują super drogie zabawki od Porshe. Muszą się wiele nauczyć, bo starają się wkroczyć na zupełnie inny grunt, którego jeszcze nie znają, więc jeśli koleś piszacy ten artykuł tego nie rozumie to mnie to dziwi.

Zawsze od czegoś trzeba zacząć.
 
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2008-11-02   

Deox napisał/a:
Nie uwierzę w żadne słowo kolesiowi, który zarabia na userach EVO i STi. Dla mnie to oczywiste, że napisze sobie " do Imprezy i Evo podejścia nie ma".

Im więcej będzie użytkowników tych marek, tym więcej zostawią kasy w 4turbo. Oczywiste.

Co do prównania ogólnie imprezy do imprez Porsche to też dla mnie porażka. Porshe to perfekcja nie tylko jeśli chodzi o samochody, ale także o obsługę swoich klientów, a swoje doświadczenie budowali latami. Ta marka to perła w świecie motoryzacji, jak również ich klienci to ludzie oczekujący mistrzowskiej obsługi. Tam bez "kawioru i szampana aut się nie sprzedaje".

Cena samochodu to cena, ale dla Nissana to debiut. Japoński koncern jest niemowlęciem w świecie ludzi z kasą taką jak Ci, którzy kupują super drogie zabawki od Porshe. Muszą się wiele nauczyć, bo starają się wkroczyć na zupełnie inny grunt, którego jeszcze nie znają, więc jeśli koleś piszacy ten artykuł tego nie rozumie to mnie to dziwi.

Zawsze od czegoś trzeba zacząć.


Ten pierwszy link to tak przy okazji tych dwóch następnych i oczywiście nie ma wątpliwości ze to stronniczy artykuł ale dwa kolejne mówią o tym ze Porsche oskarża Nissana o oszustwo w zrobieniu rekordowego czasu który był lepszy o 25 sekund od poprzedniego i że czas osiągnięty przez Nissana za kierownica którego siedział ex-kierowca Formuły 1 Toshio Suzuki możliwe byłoby jedynie w wyścigowych oponach semi-slick.A także że koleś który jest specjalista na Nurburgring-u wypalił czasy GT-R w 7 minut 54 sekund, 911 Turbo 7:38 i GT2 7:34. No i druga sprawa że zmodyfikowana wersja na Japonie (lepiej dostrojone zawieszenie i układ) którą zrobiono ten czas różniła sie od tej która zostanie wypuszczona na USA i Europe.
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-11-02   

O tych rzeczach, o których jest mowa w tamtych artykułach nie chce się wypowiadać, bo nie mam pojęcia jaka jest rzeczywistość.

Równie dobrze Nissan może płacić kasę za robienie ideału w mediach z GT-Ra, ale i konkurencja może opłacać prasę, aby podważyli sukces Nissana. Takie czasy i nikt z nas nie pozna prawdy.

Jednak kloleś z 4turbo dla mnie poleciał po całości. Jak można oceniać auto po nawet nie całym dniu obcowania z nim? Kiedy zdąrzył je poznać, poczuć jak zachowuje się na torze? Może po tych paru śmiesznych zakrętasach? Subaru, czy Mitsu zna, bo np przy nich pracuje i poznaje stopniowo wszystkie plusy i minusy tych aut, a o GT-R tworzy jakąś fikcyjną opowieść, jak nawet nie dali mu ostro tym autem pojeździć.

Wstawią taki tytuł "Nissan Race Academy - czyli GT-R jednak przereklamowany" i już sensacja gotowa, a ludzie zaczynają łykać.
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2008-11-02   

To na 4turbo pisał azrael, nie wierze w jego obiektywizm, aczkolwiek zagraniczni dziennikarze, m.in ten kolo z jtuned od v8 w czarnym350z, ma podobne spostrzeżenia. Czytałem także o problemach ze skrzyniami biegów :shock:
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2008-11-02   

Deox napisał/a:
Jednak kloleś z 4turbo dla mnie poleciał po całości. Jak można oceniać auto po nawet nie całym dniu obcowania z nim? Kiedy zdąrzył je poznać, poczuć jak zachowuje się na torze? Może po tych paru śmiesznych zakrętasach? Subaru, czy Mitsu zna, bo np przy nich pracuje i poznaje stopniowo wszystkie plusy i minusy tych aut, a o GT-R tworzy jakąś fikcyjną opowieść, jak nawet nie dali mu ostro tym autem pojeździć.


Dlatego ten pierwszy to tak dla śmiechu wstawiłem ponieważ ani to obiektywne ani fachowe zresztą tak jak już Deox wspomniałeś sam stwierdził ze nie dali mu ostrzej pośmigać bo natychmiast koleś darł modre na Niego

PS:Każdy rodzic swoje dziecko chwali ;)
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-11-02   

W PL trochę ludzi z kasą przybywa, więc prędzej czy później GT-Ry i tu zawitają. Będzie ich pewnie tyle co kot napłakał, ale coś się trafi.

Jakiś czas temu już gdzieś czytałem o pierwszej sztuce, która ma jeździć po PL, ale nie pamiętam już gdzie to było.
 
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2008-11-02   

Cytat:
Jakiś czas temu już gdzieś czytałem o pierwszej sztuce, która ma jeździć po PL, ale nie pamiętam już gdzie to było.
_________________


Tak,jest już w Trójmieście
http://otomoto.pl/nissan-...i-C6641928.html

i najwyraźniej w Poznaniu http://otomoto.pl/nissan-gt-r-C6417554.html
 
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-11-11   

Z tego co się dowiedziałem to ten sam.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna